2. Wiosenny Bieg Nocny (Inauguracja Ligi)

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marzena Mączewska Grudziądz Parkran Grudziądz K50-59 (10km) 10km Tak 2020-01-22
2 Michał Krykant Grudziądz M30-39 (10km) 10km - 2020-01-23
3 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
4 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (10km) 10km - 2020-01-23
5 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
6 Joanna Szulc Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
7 MICHAŁ SZULC Grudziądz Szuszugotuje M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
8 Monika Cieszyńska Grudziądz FITLady K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
9 Anna Przybylska Grudziądz brak M30-39 (10km) 10km - 2020-01-23
10 Robert Zilz Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
11 Katarzyna Piór Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
12 Katarzyna Rzosińska Sadlinki K40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
13 ADAM BAŁDYGA Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
14 Maciej Krasnodębski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
15 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
16 Dariusz Wilewski Grudziądz Razzarowski M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
17 Ilona Jajeśnica Zamek Bierzgłowski K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
18 Magdalena Żyła Łabiszyn K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
19 Agieszka Matuszewska Grudziądz Fit House Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
20 Karol Piekutowski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
21 Paula Zastawna K16-29 (10km) 10km Tak 2020-01-24
22 Krzysztof Rzosinski Sadlinki Kwidzyn Biega M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-24
23 Kinga Ronowska Grudziądz Mat Kin Run K16-29 (10km) 10km Tak 2020-01-24
24 Joanna Klimek Grudziadz K30-39 (10km) 10km - 2020-01-24
25 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-24
26 Marcin Kulpa Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-24
27 Aleksandra Boniecka Pokrzywno K40-49 (10km) 10km - 2020-01-24
28 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię K50-59 (10km) 10km Tak 2020-01-24
29 Joanna Siedlecka Grudziądz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-24
30 Józef Szatkowski Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA M60+ (10km) 10km Tak 2020-01-24
31 Rafał Andrzejczak Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-24
32 Hanna Szudzińska Grudziądz K30-39 (10km) 10km - 2020-01-25
33 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-25
34 Szymon Sass Lubawa Lubawa Kocha Biegać M16-29 (10km) 10km Tak 2020-01-25
35 Wiesiek Kozłowski Grabowo Lubawa Kocha Biegać M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-26
36 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-26
37 Marcin Warsiński Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-01-26
38 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-26
39 Seweryn Koślacz Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-26
40 Krzysztof Prządka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-27
41 Tomasz Wtorek Grudziądz H2O TEAM M40-49 (10km) 10km - 2020-01-27
42 Natalia Zawadzka Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-27
43 Piotr Okoński Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
44 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
45 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
46 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
47 Barbara Wydrych Grudziadz Parkrun Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-28
48 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
49 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz M50-59 (10km) 10km Tak 2020-01-28
50 Anna Warachewicz Malbork K30-39 (10km) 10km - 2020-01-28
51 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-31
52 Paweł Szmejter Prabuty M16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-01
53 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-02
54 Natalia Mogiłko Grudziadz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-02
55 Joanna Wiśniewska Grudziądz K16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-06
56 Jakub Gogolin Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-07
57 Marek Czarnecki Chełmno M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-08
58 Michał Morzyk Osielsko M40-49 (10km) 10km - 2020-02-08
59 Paulina Skibińska Bydgoszcz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-08
60 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-08
61 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES M50-59 (10km) 10km Tak 2020-02-08
62 Tomasz Osiński Grupa M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-09
63 Piotr Badźmierowski Grudziądz Niezrzeszony M50-59 (10km) 10km Tak 2020-02-09
64 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka M50-59 (10km) 10km Tak 2020-02-09
65 Martyna Jakóbczyk Grudziądz/Warszawa K16-29 (10km) 10km - 2020-02-10
66 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-11
67 Michał Niewiadomski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-11
68 Beata Dobrzyńska Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-12
69 Szymon Zimecki Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-12
70 Ariel Kornacki Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-14
71 Norbert Miedzianowski Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-14
72 Monika Miedzianowska Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-14
73 Klaudia Miszewska Bukowiec K16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-16
74 Łukasz Kłobukowski Toruń M16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-16
75 Karolina Kruber Bydgoszcz TEAMOCHAL K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-17
76 Mateusz Łącz Nowa Wieś M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-17
77 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie K30-39 (10km) 10km - 2020-02-25
78 Agnieszka Kopeć Grudziądz Grudziądzka Fit Mama K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-25
79 Miłosz Kotlęga Grudziądz Akademia Marynarki Wojennej M16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-27
80 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-28
81 Radosław Pawelec Bydgoszcz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-29
82 Łukasz Wojciechowski Kwidzyn Wymitacze M30-39 (10km) 10km - 2020-03-01
83 EWA WOJCIECHOWSKA Kwidzyn K30-39 (10km) 10km - 2020-03-01
84 Adam Jeliński Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-01
85 Jarek Kornacki Grudziądz M50-59 (10km) 10km Tak 2020-03-02
86 Jacek Kempa Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-02
87 Michał Kozioł Gardeja GGB M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-02
88 Adam Kwiatkowski Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-03-03
89 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-03
90 Marcin Kopeć Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-03
91 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz M50-59 (10km) 10km Tak 2020-03-05
92 Beata Piechocka Toruń M40-49 (10km) 10km - 2020-03-06
93 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN M60+ (10km) 10km Tak 2020-03-06
94 Maciej Kukawka Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-07
95 Michał Sawicki Bydgoszcz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-07
96 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-07
97 Malgorzata Maliszewska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA K30-39 (10km) 10km - 2020-03-07
98 Michał Wieliński Toruń MARMEL Toruń M30-39 (10km) 10km - 2020-03-07
99 Monika Sławińska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA K30-39 (10km) 10km - 2020-03-07
100 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega K40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-07
101 Monika Witkowska Bydgoszcz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-07
102 Tomasz Konkolewski KWIDZYN KWIDZYN BIEGA / OSP-KWIDZYN M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-07
103 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening K40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-07
104 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA K30-39 (10km) 10km - 2020-03-08
105 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA K40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-08
106 Andrzej Rutkowski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-08
107 Marcin Skibski Świecie M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-08
108 Beata Drewczyńska Grudziądz K30-39 (10km) 10km - 2020-03-08
109 Piotr Koogut Kwidzyn Gmina Gardeja Biega M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-09
110 Daniel Warsiński Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-03-09
111 Filip Strzyżewski Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-03-09
112 Robert Paulinek Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-10
113 Magdalena Talma Grudziądz Fit House Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-10
114 Kinga Robaczewska DOBRCZ K30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-10
115 Joanna Bartnik Świecie #czasem se biegam# K30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-10
116 MACIEJ PRZERACKI GRUDZIĄDZ M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-10
117 Paweł Polakowski Grudziądz Parkrun Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-11


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Michał Wróbel Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
2 Oktawia Zastawna Grudziądz LabRun K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-23
3 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M16-29 (5km) 5km - 2020-01-23
4 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
5 Patryk Rączka Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
6 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
7 Dagmara Agacka Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-23
8 Magdalena Sobieraj Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
9 Paulina Kaczmarczyk Podwiesk K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-23
10 Magdalena Polak Wąbrzeźno K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
11 Emilia Grochowska Grudziądz Fit House K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
12 Justyna Pietrzak Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
13 Natalia Trześniewska Grudziądz K30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
14 Paweł Frencel Grudziądz Łysi z Brazzers M30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
15 Paweł Trześniewski Grudziądz M30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
16 Maciej Pietrzak Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
17 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team K40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
18 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban M30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
19 Agata Wojenko Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
20 Michalina Śliwoń Grupa K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
21 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
22 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziądz M40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
23 Anna Jegierska Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
24 Anna Targowska Morgi K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
25 Justyna SZMYCIŃSKA Wąbrzeźno Sosnowa Team Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
26 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ MomentBiegania M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
27 Monika Piasecka Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
28 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
29 Karina Ludwinowska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
30 Janusz Michałkowski Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
31 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
32 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
33 Magdalena Dukat Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
34 Tomasz Lewandowski Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
35 Barbara Lewandowska Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
36 Agnieszka Chlewicka Rogóźno K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
37 Weronika Bojarska Lewy team M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
38 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club K30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
39 Małgorzata Pol Grudziądz Endorfina Fitness Club K40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
40 Paweł Skóra Wielkie Lniska M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
41 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu M30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
42 Roland Gurski Grudziądz M30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
43 Marzena Brąszkowska Grudziądz K30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
44 Marlena Lepka Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-01-24
45 Dawid Mykaj Grudziądz Why so serious ?! M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-24
46 Marta Mątewska Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-24
47 KATARZYNA ŚWISTOWSKA Grupa Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu K16-29 (5km) 5km - 2020-01-24
48 Małgorzata Świstowska Grupa K40-49 (5km) 5km - 2020-01-24
49 Krzysztof Korczak Golub-Dobrzyń M30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
50 Ewa Wojnowska Grudziądz Fit House K30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
51 BARTOSZ BRZEZIŃSKI Grudziądz Parkrun Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-24
52 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-24
53 Justyna Ołoszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz K30-39 (5km) 5km - 2020-01-25
54 Anita Rodzińska Grudziądz K50-59 (5km) 5km Tak 2020-01-25
55 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-25
56 Agnieszka Magdowska Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-25
57 Anna Obuchowska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-25
58 Anna Pakowska Grudziądz Fit-Mania K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-25
59 Monika Tylicka Grudziadz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-25
60 Michał Jaskowski Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-25
61 Izabela Banaś Wielki Komórsk Brak klubu K16-29 (5km) 5km - 2020-01-25
62 GRZEGORZ PĘK GRUPA M40-49 (5km) 5km - 2020-01-26
63 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN K30-39 (5km) 5km - 2020-01-26
64 Izabela Muszyńska Bukowiec - K50-59 (5km) 5km - 2020-01-26
65 Mariusz Bartkowski Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-26
66 Patryk Lachowicz Grudziądz M16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-26
67 Ewa Kawska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-27
68 Damian Binkowski lisewo M16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-27
69 Łukasz Wasilewski Dobrzyń nad Wisłą M30-39 (5km) 5km - 2020-01-27
70 Tomasz Krzyżykowski Piaski M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-27
71 Karolina Reuschel Nowe K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-27
72 Ewelina Wrzos Grudziądz Fit House K30-39 (5km) 5km - 2020-01-28
73 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN M50-59 (5km) 5km Tak 2020-01-28
74 Anna Sójkowska Bąkowo K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-28
75 Aneta Wojas Grudziadz K30-39 (5km) 5km - 2020-01-28
76 Marcin Kotz Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-28
77 Gizela Jankowska Grudziądz K60+ (5km) 5km Tak 2020-01-28
78 Marek Jankowski Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-01-28
79 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-28
80 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit Mania K30-39 (5km) 5km - 2020-01-29
81 Estera Figura Kwidzyn K30-39 (5km) 5km - 2020-01-29
82 Dagmara Jagła Grudziądz Endorfina Fitness Club K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-29
83 Barbara Miazek Grudziądz Virtual Runner Club K50-59 (5km) 5km Tak 2020-01-29
84 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-29
85 Aliona Alipowa Grudziądz Run4Fun K30-39 (5km) 5km - 2020-01-30
86 Adam Dudziński Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-30
87 JOANNA SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-30
88 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-30
89 Paulina Taczyńska Gruta K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-30
90 Wiktoria Maziarska Bągart ALKS stal Grudziądz K16-29 (5km) 5km - 2020-01-30
91 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-30
92 Aleksandra Buśkiewicz Świecie K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-31
93 Piotr Chlewicki Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-01
94 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz M50-59 (5km) 5km Tak 2020-02-01
95 Robert Wąsik Toruń M30-39 (5km) 5km - 2020-02-02
96 Marcin Lonert Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-02
97 Krzysztof Michałowski Grudziądza M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-02
98 Daria Szeferska Grudziądz K30-39 (5km) 5km - 2020-02-02
99 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-03
100 Patryk Paprocki Grudziądz 1 LO GRUDZIĄDZ M16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-03
101 Joanna Szczepaniak Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-02-03
102 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA M50-59 (5km) 5km Tak 2020-02-06
103 Marcelina Piechna Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA K16-29 (5km) 5km - 2020-02-07
104 Aldona Wydrzyńska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-07
105 Artur Meyer Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-07
106 Jarek Rogozinski GRUDZIĄDZ M40-49 (5km) 5km - 2020-02-07
107 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-02-08
108 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-09
109 Beata Murgała Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-10
110 Jarosław Murgała Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-10
111 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-10
112 Jacek Pawlik Grudziądz KM PSP GRUDZIĄDZ M40-49 (5km) 5km - 2020-02-10
113 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ M50-59 (5km) 5km Tak 2020-02-10
114 Agnieszka Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-10
115 Agnieszka Sawicka Sawicka Goloub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-10
116 Jan Mickiewicz Grudziądz parkrun Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-02-11
117 Dariusz Młodzikowski Chełmno M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-12
118 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-02-13
119 Dominik Kowalski Grudziadz Chojnie Obdarzeni M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-13
120 Robert Kotecki Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-13
121 Justyna Chmura Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-13
122 Ewa Chmura Grudziadz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-13
123 Tomasz Chmura Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-13
124 Justyna Kornacka Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-14
125 Małgorzata Kalisz Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-16
126 Tomasz Kalisz Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-16
127 Magdalena Kulpa-Malinowska Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-16
128 DOMINIK NAPIONTEK Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-16
129 Klaudia Sass Lubawa Lubawa Kocha Biegać K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-17
130 Grażyna Kozłowska Grabowo K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-17
131 Mariusz Ogos Brodnica GRUPA MEDICAL M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-18
132 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-19
133 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-19
134 Ryszard Deli Grudziądz Parkrun Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-02-19
135 Małgorzata Rusoń Zielnowo K30-39 (5km) 5km - 2020-02-20
136 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania K30-39 (5km) 5km - 2020-02-20
137 Radosław Wilkiewicz MOKRE Stomil Training M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-20
138 Karolina Neufeldt-wedrowska Grudziadz CNJO LINGUA K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-20
139 Roksana Grudzińska Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-20
140 Zuzanna Jagielska Łasin K16-29 (5km) 5km - 2020-02-21
141 Piotr Miesikowski Grudziadz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-21
142 Anna Nalaskowska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-21
143 Iwona Czarnecka Chełmno K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-23
144 Oliwia Rusoń Jasiewo K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-23
145 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-24
146 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-24
147 Sylwia Janowska Lemanska Ruda K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-24
148 Monika Drumowska Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-25
149 Anna Korczyńska Świecie nad osą K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-25
150 Aneta Piasta Rychnowo K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-25
151 Anna Ziętarska Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-02-26
152 Bartłomiej Kawski Kisielice Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-27
153 Dawid Szuchowski Grudziadz MEBLOLUX M40-49 (5km) 5km - 2020-02-27
154 Michał Ptasznik Grudziądz Harpagan Runners M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-27
155 Weronika Bielak Bajerze K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-27
156 Dorota Zygadlewicz Grudziądz K16-29 (5km) 5km - 2020-02-27
157 Natalia Rulewska Grudziadz K16-29 (5km) 5km - 2020-02-28
158 GABRIELA LEŚNIAK GRUDZIĄDZ Faktor Fit K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-01
159 Anna Miler Grupa CHMIELARZ TEAM K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-01
160 Kacper Wysocki Górna Grupa M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-01
161 Krzysztof Kwieciński Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-01
162 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-01
163 Krzysztof Łącz Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-01
164 EWELINA PAULINA Lis Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-01
165 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-01
166 Mariusz Miraszewski Grudziądz Czesio Team M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-02
167 Justyna Lempek Brodnica GRUPA MEDICAL K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-02
168 Łukasz Drumowski Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-03
169 Agata Szymanska Mełno Brak klubu K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-04
170 Hanna Kreft Grudziadz Morsy Grudziądz K50-59 (5km) 5km Tak 2020-03-04
171 Marek Wiśniewski Grudziądz Morsy Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-04
172 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-05
173 Tomasz Pietras Grudziądz M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-06
174 Izabela Ciurlik Świecie kangoo jupms K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-06
175 Iwona Kurzynska Świecie Kangoo Jumps Świecie K40-49 (5km) 5km - 2020-03-06
176 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziadz M40-49 (5km) 5km - 2020-03-06
177 Marian Brac Grudziądz M60+ (5km) 5km - 2020-03-06
178 Bartosz Jarocki Szczecin M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-06
179 Paweł Dąbrowski Toruń AZS UMK Toruń M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-07
180 Kamila Musińska Wawrzyniak Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-07
181 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-07
182 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-07
183 Ewelina Nowak Rogóźno Zamek K30-39 (5km) 5km - 2020-03-07
184 Filip Chyliński Grudziądz MKS GRUDZIĄDZ / IV LO M16-29 (5km) 5km - 2020-03-07
185 Beata Kłos Warlubie K30-39 (5km) 5km - 2020-03-08
186 Monika Obojska Kwidzyn Wymiatacze K30-39 (5km) 5km - 2020-03-08
187 Tomasz Piecyk Józefkowo M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-08
188 Małgorzata Piecyk Lisewo K16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-08
189 Jagoda Ekiert Sadlinki Gmina Gardeja Biega K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-08
190 Justyna Wargiela Gardeja GGB K30-39 (5km) 5km - 2020-03-08
191 Adriana Łukaszewska Skarszewo K16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-09
192 Karolina Halik Gubiny K16-29 (5km) 5km - 2020-03-09
193 Sylwia Grabowska Grudziądz M40-49 (5km) 5km - 2020-03-09
194 KATARZYNA WIELIŃSKA Obory MARMEL Toruń K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-09
195 Kinga Stachulska Rychława K16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-10
196 Paweł Syrocki Grudziądz Kfc M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-10
197 Michał Krysztofiak Bydgoszcz Ulung Team M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-10
198 Radek Skorupka Bydgoszcz Ulung Team M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-10


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×