III Bieg Karpia

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Ewa Domeracka Mokre Parkran Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-16
2 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
3 Barbara Wydrych Grudziadz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
4 Adam Kitzermann Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-16
5 Arkadiusz Kamiński Grudziądz KAMYK RUN Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
6 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
7 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
8 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-16
9 Eugenia Cebienko-Żaczek Baldram Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
10 Wioletta Piórkowska Okrągła Łąka Traktor Team Gmina Kwidzyn Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
11 Marzena Olińska Gardeja GGB Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-17
12 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
13 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-17
14 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
15 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
16 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
17 Karolina Albekier Grudziadz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-17
18 Radosław Wilkiewicz Mokre Stomil Training Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
19 Damian Preuss Radzyń chełmiński Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
20 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
21 Agata Matuszak Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-17
22 Roland Gurski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
23 Mateusz Małkowski Kwidzyn Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
24 Marcin Kulpa Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
25 Arkadiusz Fuminkowski Aleksandrów Kujawski Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
26 Katarzyna Rzosińska Sadlinki Kobiety (10km) 10km - 2019-10-17
27 Krzysztof Rzosinski Sadlinki Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
28 Marlena Kotłowska KWIDZYN Kwidzyn Biega Kobiety (10km) 10km - 2019-10-17
29 Tomasz Chmura Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
30 Ewa Chmura Grudziadz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-17
31 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
32 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety (10km) 10km - 2019-10-18
33 Joanna Szulc Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-18
34 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
35 Michał Jerzyk Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
36 Rafał Wiśniewski Radzyń Chełmiński Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
37 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
38 Joanna Biegajska Szczepanki Studio fitness "AISHA" Kobiety (10km) 10km - 2019-10-18
39 Patryk Bochra Radzyń Chełmiński Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-18
40 Janusz Gronek Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
41 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
42 Jakub Pawlikowski Mokre Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-18
43 Agnieszka Dobrowolska Świecie Herobox Świecie Kobiety (10km) 10km - 2019-10-19
44 Przemysław Radacki Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-19
45 Adam Jeliński Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-20
46 Andrzej Kosiorowski Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-20
47 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-20
48 Krzysztof Lewandowski Toruń Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-20
49 Bartosz Dahl Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-21
50 Leszek Jaskólski Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-21
51 Ariel Lamkowski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-21
52 Bartosz RYBIŃSKI Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-21
53 Kamil Hulewicz ROGÓŹNO Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-22
54 Tomasz Zimmermann Sosnówka Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-22
55 Michał Antonowicz Toruń Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-22
56 Piotr Wróbel Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-23
57 Marcin Lonert Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-23
58 Stefania Murak Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety (10km) 10km - 2019-10-25
59 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkran Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-25
60 Tomasz Jaruszewski Grudziądz Biegam bo lubię Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-26
61 Alina Sobieś Gardeja Gmina Gardeja Biega Kobiety (10km) 10km - 2019-10-26
62 Michał Kaczmarek Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-27
63 Magdalena Żyła Łabiszyn Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-27
64 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-27
65 Armin Igielski Grudziądz TANCIA team Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-28
66 Tomasz Markowski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-28
67 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-28
68 Wojciech Okleja Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-29
69 Ariel Mathiak Grudziądz Maliniaki Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-29
70 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-29
71 Małgorzata Jabłońska Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-29
72 Adam Mrozowski Kwidzyn Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-29
73 Henryk Urban Kwidzyn ROCK70RUNER Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-29
74 Marcin Wąsik Chełmża #BBKTS Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-30
75 Sławomir Pulkowski Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-31
76 Janusz Gołębiewski Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-31
77 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-31
78 Szymon Jagielski Łasin Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-01
79 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun grudziadz Kobiety (10km) 10km - 2019-11-02
80 Piotr Mielnik Grzybno Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-02
81 Grzegorz Czerniak Nowa Wieś Mam ochotę pobiegać Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-03
82 Piotr Okoński Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-03
83 Ania Łęgowska Kwidzyn Kobiety (10km) 10km - 2019-11-03
84 Izabela Gawińska Dolna Grupa Kobiety (10km) 10km - 2019-11-04
85 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-05
86 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-05
87 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-05
88 Łukasz Talma GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-05
89 Dawid Jędrzejewski Drozdowo Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-06
90 Andrzej Celegrat Grupa Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-07
91 Tomasz Kunke Grudziadz 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-07
92 Paweł Mazur Grudziadz Najmowicz Triathlon/TRS Susz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-08
93 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-08
94 Krystian Brzozowiec Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-10
95 Marcin Jędrak Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-10
96 Jacek Rachoń Grudziądz Kravmaga_Fighter Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-11
97 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-11
98 Sebastian Krause Grudziádz Janosiki Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-12
99 Karolina Sankiewicz Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-13
100 Piotr Zura Grupa Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-14
101 Jacek Szuba Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-14
102 KRZYSZTOF KOLIŃSKI Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-14
103 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-14
104 Paweł Malicki Marusza Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-15
105 Damian Mikrut Grudziądz AZS Poznań Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-16
106 Filip Chodziutko Mokre Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-16
107 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-16


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Agnieszka Olszewska Grudziądz Amatorka Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
2 Ania Jegierska GRUDZIĄDZ Amatorka Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
3 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
4 Marceli Granica Zakrzuewo Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
5 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
6 Marek Jankowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
7 Krzysztof Lewandowski Linowo parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
8 Agnieszka Magdowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
9 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
10 Karol Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
11 Karolina Kruber Bydgoszcz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
12 Michał Kopecki Warszawa Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-16
13 Barbara Chodór-Kopecka Warszawa Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
14 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
15 Milena Karpińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
16 Justyna Wruk Grodek Diabelskie pioruny Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
17 Małgorzata Płatek Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
18 Justyna Pietrzak Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
19 Maciej Pietrzak Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
20 Tatiana Nowicka Świecie Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
21 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
22 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
23 Andrzej Szylka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
24 Michał Kamiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
25 Łukasz Sonnenfeld Grudziądz Cyklo Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
26 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
27 Karolina Reuschel Nowe Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
28 Natalia Rulewska Grudziadz Fit House Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
29 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
30 Maciej Kukawka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
31 Mateusz Kukawka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
32 Dominik Kukawka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
33 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
34 Rafał Smoczyński Salno Niezrzeszony Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
35 Krzysztof Michałowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
36 Denis Tomaszewski Biały Bór Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
37 Agnieszka Kulińska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
38 Barbara Skorek Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
39 Izabela Lisiewicz Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
40 Józef Trzaska Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
41 Justyna Chmura Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
42 Robert Kotecki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-18
43 Ewelina Sereda Grudziadz Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
44 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
45 Danuta Brzozowska Szczepanki Amatorka Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-18
46 Dawid Mykaj Grudziądz Stomil Training Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-18
47 Piotr Barański Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-18
48 Magdalena Sobieraj Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
49 Anna Jakubowska Grudziądz Park run Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
50 EWELINA PAULINA Lis Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
51 Ewa Wiśniewska Świecie Wisienka Team Kobiety (5km) 5km - 2019-10-19
52 Wiesław Wiśniewski Świecie Wisienka Team Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-19
53 Kamila Musińska Wawrzyniak Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-19
54 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-19
55 Mariusz Bartkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-19
56 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Kobiety (5km) 5km - 2019-10-19
57 Hubert Wilangowski Mokre Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-19
58 Anna Korczyńska Świecie nad osą Kobiety (5km) 5km - 2019-10-20
59 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-20
60 JUSTYNA STRĘCIWILK Grudziądz Vadain Running club Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-20
61 Beata Maksajdowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-20
62 Tomasz Sobiechowski Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-20
63 Sylwia Kamińska Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-20
64 Mirosław Bączkowski Grupa Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
65 Jakub Kowal Grudziądz ZSM Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-21
66 Mateusz Guzmann Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
67 Oliwia Gontowska Gać Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
68 Arkadiusz Gontowski Gać Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
69 Alicja Dulkiewicz Kwidzyn Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
70 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-21
71 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit Mania Kobiety (5km) 5km - 2019-10-21
72 Zdzisław Dulkiewicz Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
73 Paweł Frencel Grudziadz Piemonte Calcio Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-21
74 Jan Mickiewicz Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
75 Marcin Grzegorzewski Otłowiec Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
76 Agnieszka Ciesielska Nakło Nad Notecia Kobiety (5km) 5km - 2019-10-21
77 Karol Sukowski Wąbrzeźno MPK Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-21
78 Dorota Guzmann Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
79 Kamilla Lamkowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
80 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Biegająca Kluska Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
81 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
82 Tomasz Osiński Grupa Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-21
83 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-22
84 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Delfin sport i rekreacja Kobiety (5km) 5km - 2019-10-22
85 Jakub Ryśnik Grudziądz Olimpia Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-22
86 Fryderyk Tyburczy Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-22
87 Marzena Szydzik Szydzik Mokre K.B. Kobiety (5km) 5km - 2019-10-22
88 Gabriela Nowacka Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-22
89 Igor Bednarczyk Grudziądz Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-22
90 Sylwia Darda Kwidzyn Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-23
91 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-23
92 Piotr Arbszajtys Gardeja GGB Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-23
93 Bartosz PLEWA Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-23
94 Gizela Jankowska Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-23
95 Beata Połubiak Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-24
96 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-24
97 Patryk Paprocki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-24
98 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-24
99 Justyna Procajło Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-25
100 Krystyna Wiatrowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-25
101 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-25
102 Maksymilian Okrój Kościerzyna Szkoła Pływania Aquatic Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-26
103 Dominika Niećko Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-27
104 Filip Adrych GRUDZIĄDZ PSP Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-27
105 Maciej Pniewski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-28
106 Wojciech Krzemiński Golub-Dobrzyń Underground Run Crew Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-28
107 Barbara Kachniarz Chrusty Aktywne Lisewo Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-28
108 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-28
109 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-28
110 AGNIESZKA BERGIUS Grudziądz Maliniaki Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-29
111 Paweł Sałacki Grudziądz MEL-KAN Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-29
112 Agnieszka Gołębiewska Wałycz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-29
113 Ewa Sałacka Grudziądz MEL-KAN Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-29
114 Joanna Worytko Gruta Kobiety (5km) 5km - 2019-10-29
115 Jarosław Rogoziński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-30
116 Marta Nowakowska Bydgoszcz Deaf Garmin Kobiety (5km) 5km - 2019-10-30
117 Damian Durzyński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-30
118 Justyna Kornacka Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-31
119 Ariel Kornacki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-31
120 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-31
121 Andrzej Mosak Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-31
122 Rafał Piekarski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-01
123 Tomasz Krzyżykowski Piaski Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-01
124 Tomasz Lewandowski Brodnica Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-01
125 Andrzej Pawłowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-01
126 Natalia Ozimek Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-02
127 Wiktoria Goska Kisielice Kobiety (5km) 5km - 2019-11-02
128 Jędrzej Krzyżykowski Biały Bór Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-03
129 Agnieszka Mgłosiek Grudziądz Endorfina Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
130 Magdalena Babicka Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-03
131 Małgorzata Pol Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-03
132 Maria Świerczyńska Gruta Kobiety (5km) 5km - 2019-11-03
133 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
134 ADRIAN Okoński Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-03
135 Henryka Ratajczyk Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
136 Małgorzata Ratajczyk Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
137 Mariusz Pawłowski Marzęcice Kurzętnik Biega Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-04
138 Jarek Kornacki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-04
139 Tomasz Modliszewski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-04
140 Krzysztof Więcławski Mokre - Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-04
141 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-05
142 Adam Koprowicz Swiecie Koperki Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-05
143 Anna Pawlik Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-06
144 Bartosz Pawlik Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-06
145 Dariusz Kłosiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-06
146 KRZYSZTOF JASTRZĘBSKI Toruń Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-06
147 Stanisław Skwiot Gdańsk Taka RYBA Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-08
148 Aleksandra Dąbkowska Gdańsk Taka RYBA Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-08
149 Edyta Tarapata-Skwiot Gdańsk Taka RYBA Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-08
150 Izabela Nowacka Grupa Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-09
151 Sebastian Nowacki Grupa Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-09
152 Michal Rilling Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-10
153 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-10
154 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-10
155 Paweł Maruszewski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-10
156 Bogumiła Hineborg wielki lubień Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-11
157 Magdalena Wojtanis Toruń Kobiety (5km) 5km - 2019-11-11
158 Ewa Śliwińska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-12
159 Dominika Jabłońska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-12
160 Magdalena Grzybowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-12
161 Zbigniew Ornowski Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-12
162 Krzysztof Retecki Ostromecko LKS BOGMAR PRESTO Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-12
163 Mateusz Buliński Bydgoszcz Jw 1515 Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-12
164 Krzysztof Barczyk Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-13
165 Łukasz Lange Grupa Team Cypiski Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-13
166 Iwona Guzmann Mokre Szkoła Podstawowa w Mokrem Kobiety (5km) 5km - 2019-11-13
167 Iwona Czarnecka Chelmno Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-13
168 Marek Czarnecki Chełmno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-13
169 MAŁGORZATA ŻMUDOWSKA MOKRE Kobiety (5km) 5km - 2019-11-13
170 KACPER ŻMUDOWSKI MOKRE 1 LO GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-13
171 MATEUSZ ŻMUDOWSKI MOKRE SZKOŁA PODSTAWOWA MOKRE Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-13
172 JAGODA ŻMUDOWSKA MOKRE UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI OLSZTYN Kobiety (5km) 5km - 2019-11-13
173 Katarzyna Anuszewska Bydgoszcz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-14
174 DOROTA KWASIGROCH Grupa Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-14
175 RAFAŁ KWASIGROCH Grupa Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-14
176 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Kobiety (5km) 5km - 2019-11-14
177 Marcin Kusowski Turznice Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-15
178 Paulina Skibińska Bydgoszcz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-15
179 Marzenna Klajborowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-15
180 Joasia Kępińska las grupos Kobiety (5km) 5km - 2019-11-15
181 Radosław Mojek Grupa Mojsonki Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-16
182 Beata Barska-Mojek Grupa Mojsonki Kobiety (5km) 5km - 2019-11-16
183 Beata Chodziutko-Furso Mokre Kobiety (5km) 5km - 2019-11-16
184 Mirosław Iljin Gardeja Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-16
185 Rafał Chyła Świerkocin Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-16
186 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Kobiety (5km) 5km - 2019-11-17


Do góry




"Bieg Małego Karpika"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Alicja Magdowska Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-16
2 Igor Płatek Lisewo Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
3 Marcel Brzozowski Szczepanki Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
4 Agata Makuch Grudziądz Sp nr 18 Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
5 Zofia Sonnenfeld Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
6 Sandra Kulpa Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
7 Aleksander Tomaszewski Biały Bór SP 7 Grudziądz Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
8 Karolina Pol Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-20
9 Martyna Szydzik Grudziądz K.B. Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-22
10 Kalina Bednarczyk Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-22
11 Oliwier Danielewski Mokre Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-23
12 Lena WOJTACKA Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-23
13 Tatiana Mosak Mokre Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-24
14 Dominik Procajło Grudziądz Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-25
15 Jakub Procajło Grudziądz Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-25
16 Jakub Młynek Grudziadz Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-25
17 Amelia Osinska Grupa Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-26
18 Karina Gąsiorowska Gardeja Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-26
19 Paula Gądek Grudziadz Szkoła Podstawowa nr 20 Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-27
20 Zuzanna Żyła Łabiszyn Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-27
21 Nikodem Kłosiński Grudziądz Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-28
22 Natalia Kłosińska Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-28
23 Alan Gołębiewski Walycz Aszo Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-29
24 Szymon Gołębiewski Wałycz Aszo Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-29
25 Miłosz Nowacki Grupa Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-30
26 Zuza Śniegowska Toruń Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-30
27 Aleksander Wiśniewski Grudziądz Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-30
28 Alicja Kopciuch Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-30
29 Zosia Durzyńska Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-10-31
30 Seweryn Olech Grudziadz Brak klubu Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-02
31 Kaja Babicka Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-03
32 Aleksander Kalinowski Grudziądz Szkoła Podstawowa w Węgrowie Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-04
33 Zuzanna Modliszewska Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-04
34 Kamil Zgardowski Boguszewo Biegam Sobie Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-05
35 Szymon Zgardowski Boguszewo Biegam Sobie Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-05
36 Tobiasz Grzybowski Grudziądz Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-05
37 Nadia Suberlak Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-08
38 NIKOLA PIENIAK Grudziądz Sp20 2C Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-12
39 Adam Wiśniewski GRUDZIĄDZ Szkola podstawowa nr 20 Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-12
40 Róża Barczyk Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-13
41 Marysia Pawlikowska Mokre Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-13
42 Filip Makoś Wielki Wełcz Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-14
43 Dorian Chyła Świerkocin Chłopcy Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-16
44 Marta Pożywiłko Grudziadz Sp 9 Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-16
45 Nadia Baca Grudziądz Dziewczynki Bieg Małego Karpika [Brak opłaty] 2019-11-17


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×