3 Cross Delfin Run

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Beata Wojtanowicz Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-09-11
2 Monika Przeczewska Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-09-11
3 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-11
4 Anna Nalaskowska Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-09-11
5 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-11
6 Szymon Szar Grudziądz SZAR RUN TEAM Mężczyźni (10km) 10km - 2019-09-11
7 Tomasz Wszelak Pienki Królewskie Łubudubu Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-11
8 Bartosz PLEWA Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-11
9 Bartosz Dahl Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-09-12
10 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-12
11 Tomasz Kunke Grudziadz 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-12
12 Anna Kotewicz Grudziądz OCR Stomil Team Kobiety (10km) 10km Tak 2019-09-13
13 Monika Kaczerowska Gardzien Kobiety (10km) 10km Tak 2019-09-13
14 Adam Kwiatkowski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-13
15 Waldemar Chyliński Grudziądz Uks Tandem- SP 20 Mężczyźni (10km) 10km - 2019-09-14
16 Tomasz Laskowski Ruda Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-15
17 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-16
18 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-16
19 Magdalena Kalisz Białystok Kobiety (10km) 10km Tak 2019-09-16
20 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-17
21 Andrzej Jabłoński Czarne Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-17
22 Piotr Okoński Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-19
23 Wojciech Kostrzewski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-09-19
24 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-20
25 Marek Tubacki Grudziądz KMP Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-09-20
26 Izabela Kulczyk Kwidzyn Kwidzyn Biega Kobiety (10km) 10km Tak 2019-09-21
27 Karolina Kulczyk Kwidzyn Kwidzyn Biega Kobiety (10km) 10km Tak 2019-09-21
28 Dorota Jędrzejewska Kwidzyn Kobiety (10km) 10km - 2019-09-22
29 Kamila Kislica Kwidzyn Kobiety (10km) 10km - 2019-09-22
30 Marcin Kulpa Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-23
31 Karolina Kisielnicka Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Kobiety (10km) 10km Tak 2019-09-23
32 Dariusz Aniszewski Morawy Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-24
33 Aleksandra Kolaś Kwidzyn Kwidzyn Biega Kobiety (10km) 10km - 2019-09-25
34 Mikołaj Pietruszka Koszalin Tęcza Run Mężczyźni (10km) 10km - 2019-09-28
35 Tomasz Krzyżykowski Piaski Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-09-29
36 Robert Kaczorowski Grudziądz Bez klubu Mężczyźni (10km) 10km - 2019-09-30
37 Marcin Lonert Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-01
38 Artur Wojtacki Lubawa AMW family Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-02
39 Monika Wojtacka Lubawa AMW family Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-02
40 Ewelina Włocka-Maron Lubawa Lubawa Kocha Biegać Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-04
41 Błażej Maron Lubawa Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-04
42 Beata Kędziorska Wąbrzeźno Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-06
43 Marek Kędziorski Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-06
44 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-06
45 Anna Łucka Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-08
46 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-08
47 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-09
48 Svetlana Konarska Świecie Kobiety (10km) 10km - 2019-10-09
49 Kyrylo Machulin Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-10
50 Wioletta Rabeszko Prabuty Kobiety (10km) 10km - 2019-10-10
51 Mariusz Kłaczyński Grudziądz Parkrun grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-11
52 Tomasz Zimmermann Sosnówka Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-13
53 RAFAŁ Przeczewski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-13
54 Damian Mikrut Grudziądz AZS Poznań Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-14
55 Daniel Matuszak Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-14
56 Marcin Janiak Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-15
57 Jacek Gniot Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
58 Sławomir Pulkowski Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
59 Janusz Gołębiewski Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
60 Dawid Szuchowski Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
61 Anna Ziętarska Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-17
62 Andrzej Januszkiewicz Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
63 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
64 Jarek Szkuta Bydgoszcz 100% witaminy C Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
65 Sławomira Szkuta Bydgoszcz 100% witaminy C Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-18
66 Katarzyna Dobucka Bydgoszcz ChoNaRower.pl Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-18
67 Marcin Jędrak Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
68 Robert Lewandowski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-20
69 JAROSŁAW KOSZYŃSKI Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-20
70 Łukasz Rudnicki Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-20
71 Paweł Grzybek Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-20


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Patryk Gruszeczka Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
2 Barbara Wydrych Grudziadz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-11
3 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
4 Monika Bach Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-11
5 Michał Wróbel Grudziądz KMP Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
6 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-11
7 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
8 Andrzej Rutkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
9 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-11
10 Zbigniew Wojanowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
11 MARYLA WOJANOWSKA Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-11
12 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
13 Marek Jankowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
14 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-11
15 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-12
16 Izabela Lisiewicz Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-13
17 Teresa Łepek Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-15
18 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-15
19 Justyna Jaworowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-15
20 Oliwia Rusoń Jasiewo Nieprofesjonalni Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-16
21 Dagmara Agacka Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-17
22 Mateusz Nowiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-17
23 Michał Zakrzewski Grodzisk Mazowiecki Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-17
24 Kasia Kurzawińska-Jabłońska Czarne Czarne Biega Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-17
25 Tatiana Nowicka Świecie Kobiety (5km) 5km - 2019-09-18
26 Katarzyna Wiktor Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-19
27 Anita Hejda Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-09-20
28 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Kobiety (5km) 5km - 2019-09-22
29 Dawid Mykaj Grudziądz Stomil Training Mężczyźni (5km) 5km - 2019-09-23
30 Krzysztof Gadomski Grudziądz Stomil Trainig Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-23
31 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban Team Mężczyźni (5km) 5km - 2019-09-24
32 Dariusz Gumienik Szarnoś Mężczyźni (5km) 5km - 2019-09-24
33 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Kobiety (5km) 5km - 2019-09-24
34 Agnieszka Magdowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-25
35 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-25
36 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Kobiety (5km) 5km - 2019-09-26
37 Martyna Kędzia Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-26
38 Natalia Rulewska Grudziadz Fit House Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-26
39 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-26
40 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Delfin sport i rekreacja Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-28
41 EWELINA PAULINA Lis Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-29
42 Magdalena Ciekot Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-29
43 Anna Targowska Morgi Kobiety (5km) 5km Tak 2019-09-30
44 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-09-30
45 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-01
46 Marcin Fischer Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-01
47 Beata Kłos Warlubie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-02
48 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkran Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-06
49 Aliona Alipowa Grudziądz Run4Fun Kobiety (5km) 5km - 2019-10-06
50 Mirosław Iljin Gardeja Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-06
51 Mariusz Bartkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-06
52 Bartłomiej Koprowski Rogóźno Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-07
53 Oliwia Gontowska Gać Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-07
54 Arkadiusz Gontowski Gać Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-07
55 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-08
56 Jakub Ryśnik Grudziądz Olimpia Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-08
57 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Biegająca Kluska Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-08
58 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-08
59 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-08
60 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-09
61 Jacek Rachoń Grudziądz Kravmaga_Fighter Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-09
62 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-09
63 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-09
64 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-09
65 Artur Kamiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-09
66 Joanna Worytko Gruta Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-09
67 Anna Miler Grupa Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-10
68 Marcin Grzegorzewski Otłowiec Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-12
69 Marian Łazarski Działowo KP PSP Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-13
70 Malgorzata Bucka Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-13
71 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-13
72 Łukasz Klimek BLIZNO H2O TEAM Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-14
73 Marcin Opala Bydgoszcz/Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-14
74 Janusz Michałkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-15
75 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-15
76 Agata Wojenko Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-15
77 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-15
78 Klara Drosdowska Świecie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-15
79 Sebastian Drosdowski Świecie Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-15
80 Kornelia Drosdowska Świecie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-15
81 Żaneta Malinowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
82 Wojciech Bukowski 330 mełno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
83 Bartosz Bukowski Annowo Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
84 Dominika Kalinowska Grudziądz H2O TEAM Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
85 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
86 Serhii Maliarenko OSIE Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
87 Emilia Tyburczy-Mazella Bzowo Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
88 Jakub Zielecki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
89 Agata Matuszak Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
90 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
91 Julia Lewandowska Bydgoszcz 100% witaminy C Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-18
92 Tomasz Banach Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-18
93 Mateusz Wnuczek Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-18
94 Ariel Lamkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-18
95 Danuta Czarnuch Łasin Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-18
96 Kinga Czarnuch Łasin Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-18
97 Artur Krupiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-20
98 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-20
99 Emilian Kotecki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-20
100 Mariusz Pawłowski Marzęcice Kurzętnik Biega Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-20
101 Agata Luzeńczyk Rogóźno Kobiety (5km) 5km - 2019-10-20
102 Remigiusz Tubacki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-20
103 Andrzej Goławski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-20
104 Łukasz Klich Świecie Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-20


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×