4. Delfin Cross Run

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mateusz Nowiński Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-06
2 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-06
3 Szymon Zimecki Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-06
4 Tomasz Osiński Grupa M30-39 (10km) 10km - 2020-03-06
5 ADAM BAŁDYGA Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-06
6 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN M60+ (10km) 10km Tak 2020-03-06
7 Justyna Ołoszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz K30-39 (10km) 10km - 2020-03-06
8 Krzysztof Roczyński Grudziądz M30-39 (10km) 10km - 2020-03-06
9 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz M40-49 (10km) 10km - 2020-03-06
10 Waldemar Sprada Osie Osp osie M40-49 (10km) 10km - 2020-03-07
11 Tomasz Krzyżykowski Piaski M40-49 (10km) 10km - 2020-03-08
12 Maciej Krasnodębski Grudziądz M30-39 (10km) 10km - 2020-03-08
13 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ MomentBiegania M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-08
14 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-08
15 Karolina Jasińska Grudziądz M30-39 (10km) 10km - 2020-03-08
16 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz K40-49 (10km) 10km - 2020-03-09
17 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz M50-59 (10km) 10km Tak 2020-03-09
18 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-09
19 Daria Szeferska Grudziądz K30-39 (10km) 10km - 2020-03-09


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Janusz Michałkowski Grudziądz M30-39 (5km) 5km - 2020-03-06
2 Agata Wojenko Grudziądz K30-39 (5km) 5km - 2020-03-06
3 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz K16-29 (5km) 5km - 2020-03-06
4 Anna Targowska Morgi K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-06
5 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega K30-39 (5km) 5km - 2020-03-06
6 Dagmara Agacka Grudziądz K16-29 (5km) 5km - 2020-03-06
7 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN M50-59 (5km) 5km - 2020-03-06
8 Karolina Reuschel Nowe K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-06
9 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 M40-49 (5km) 5km - 2020-03-07
10 Filip Chyliński Grudziądz MKS GRUDZIĄDZ / IV LO M16-29 (5km) 5km - 2020-03-07
11 Jacek Rachoń Grudziądz Kravmaga_Fighter M30-39 (5km) 5km - 2020-03-07
12 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin K40-49 (5km) 5km - 2020-03-08
13 Beata Kłos Warlubie K30-39 (5km) 5km - 2020-03-08
14 Tomasz Chmura Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-08
15 Ewa Chmura Grudziadz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-08
16 Justyna Chmura Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-08
17 Robert Kotecki Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-08
18 Michał Wróbel Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-09
19 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-03-09
20 Karolina Halik Gubiny K16-29 (5km) 5km - 2020-03-09
21 Joanna Szczepaniak Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-03-09
22 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz M30-39 (5km) 5km - 2020-03-09
23 Joanna Łobaczewska Gruczno K16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-11
24 Mariusz Bartkowski Grudziądz M30-39 (5km) 5km - 2020-03-11


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×