Golub-Dobrzyń MTB Maraton

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

"FIT"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
2 Wojciech Kowalczyk Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz MJ (FIT) FIT Tak 2018-08-23
3 SYLWIA RZECZKOWSKA SKĘPE TEAM WYWROTOWCY SKĘPE K3 (FIT) FIT - 2018-08-23
4 Adam Sieradzki Inowroclaw Inowrocław Team MTB M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
5 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
6 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń SPRINTERZY.COM M2 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
7 Jarosław Szulc Przyłęki SzulcTeam M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
8 Marek Kozłowski Żnin KS Szosa Żnin M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
9 Krzysztof Piasecki Rypin Cykliści Rypin M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
10 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M2 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
11 Przemysław Behnke Płock Polski Klub MTB M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
12 Piotr Przybyszewski Solec kujawski ZENI M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
13 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team MJ (FIT) FIT Tak 2018-08-24
14 Marcin Rempuszewski Wąpielsk GO Wąpielsk M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
15 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowygrudziadz.pl M2 (FIT) FIT - 2018-08-24
16 Sławomir Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-26
17 Marek Strek Lipno Brak M4 (FIT) FIT - 2018-08-26
18 Janusz Wiśniewski Toruń CARBON TEAM TORUŃ M5 (FIT) FIT - 2018-08-27
19 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB Team M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
20 Mariusz Marcinkowski Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
21 Agnieszka Myk-Kopacz Bydgoszcz K3 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
22 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
23 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
24 Wojciech Chojnacki Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
25 Maciej Drozd Podzamek Golubski M4 (FIT) FIT - 2018-08-28
26 Mariusz Biniecki Włocławek M4 (FIT) FIT - 2018-08-28
27 Piotr Zdzichowski Adamowo Epidemia Cyklozy MTB Susz M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-29
28 MIESZKO JARZĘBOWSKI RYPIN CYKLIŚCI RYPIN MJ (FIT) FIT Tak 2018-08-29
29 MACIEJ JARZĘBOWSKI RYPIN AGROLOK Sport Team M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-29
30 Mariusz Kaliszewski Szafranki M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-29
31 Adam Pilarski Golub-Dobrzyń M3 (FIT) FIT - 2018-08-30
32 Piotr Piasecki Włocławek jubilermonika.pl M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-31
33 Jarosław Piasecki Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-31
34 Krzysztof Siebert Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-31
35 Bartosz Jaworski Kwidzyn Epidemia Cyklozt MTB Susz M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-01
36 Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-01
37 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-01
38 Dariusz Rozwadowski Wąbrzeźno M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
39 Waldemar Zurel Rypin CYKLISCI RYPIN M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
40 Damian Stolarski Lipno Lipno M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
41 Jarosław Piechna Świecie M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
42 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU‐OWB TEAM M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
43 Danuta Badowska Golub-Dobrzyń K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
44 Paweł Wenderlich Lipno M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
45 Magdalena Wenderlich Lipno K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
46 Kacper Berendt Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) MJ (FIT) FIT - 2018-09-06
47 Marek Jabłoński Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-06
48 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-06
49 PIOTR SOBIERALSKI Tczew Tczewski Klub Rowerowy M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-08
50 Andrzej Szymczak Lisewo M5 (FIT) FIT - 2018-09-09
51 Aleksander Piórkowski TORUŃ CARBON TEAM TORUŃ M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-09
52 Marek Czuk Toruń M6 (FIT) FIT Tak 2018-09-09
53 Mirosław Drozdowski Golub-Dobrzyń M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-09
54 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-10
55 Dawid Wiśniewski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-10
56 Andrzej Kłodawski Nowe MiastoLubawskie M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-10
57 Damian Lewandowski Włocławek NJS M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-11
58 Roman Krześniak Świecie BART MTB M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-11
59 Barbara Kopacz-Tomaszewska Golub-Dobrzyń K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-12
60 Grażyna Mierzejewska Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-12
61 Piotr Kamiński Wąbrzeźno MJ (FIT) FIT Tak 2018-09-12
62 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M4 (FIT) FIT - 2018-09-12
63 Zbigniew Lichaczewski Bałoszyce Epidemia Cyklozt MTB Susz M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-13
64 Piotr Krawczuk Toruń M3 (FIT) FIT - 2018-09-14
65 Maciej Kamiński Lipno Lipa MTB MJ (FIT) FIT - 2018-09-14
66 Waldek Blachowski Toruń M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
67 Michał Sybilski Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
68 Maria Anna ŚWIERCZYŃSKA Gruta Wheel Brothers (wbmtb.pl) K2 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
69 Arkadiusz Węgier SUSZ MTB SUSZ M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
70 JACEK GÓRECKI SZAFARNIA M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
71 Marcin Osmański Toruń M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
72 Artur Bączkowski Golub-Dobrzyń AGROLOK Sport Team M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
73 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie MTB Racing Tuszyński M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
74 Damian Brąszkowski Grudziądz Zadroga Racing Team M3 (FIT) FIT - 2018-09-17
75 Michał Szerszeń Kwidzyn PPHU Artpol Kwidzyn M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
76 Kamil Kaliski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
77 Artur Lipiński Elgiszewo M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
78 Daniel Jahn Kwidzyn Kwidzyn Bike Racing Team M3 (FIT) FIT - 2018-09-17
79 Stanisław Sadurski Toruń M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
80 Paweł Szymkowiak Bydgoszcz M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
81 Mariusz Jabłoński Ruziec M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
82 Marek Dittmar Kwidzyn M4 (FIT) FIT - 2018-09-18
83 Agata Rój-Karkowska Płock Płocki Klub Kolarski K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
84 Rafał Grzędzicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
85 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M3 (FIT) FIT - 2018-09-18
86 Grzegorz Borzuchowski Maszewo Duże M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
87 Mariusz Koprowski Płock M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
88 Łukasz Ziemlewicz Jasień M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
89 Wiktor Polonis Płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
90 Zbigniew Ostraszewski Potulice SISU -OWB Team M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
91 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń MOTO-SPEC Toruń K3 (FIT) FIT - 2018-09-19
92 Błażej Mrówczyński Golub-Dobrzyń M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
93 Sylwia Dąbrowska Golub-Dobrzyń K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
94 Przemysław Warda Płock M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
95 Remigiusz Buszka Toruń M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
96 Przemysław Ruge Rynarzewo M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
97 Marcin Janik Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
98 sebastian chyba płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT - 2018-09-19
99 Aleksandra Lubińska-Gajda Świecie MTB Eldar Świecie K2 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
100 Grzegorz Błaszczyk Płock Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) FIT - 2018-09-19
101 Ernest Wawrzyniuk Silno M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
102 Mateusz Sztramkowski Sokołowo/Golub-Dobrzyń BRAK MJ (FIT) FIT Tak 2018-09-19
103 Joanna Kowalczewska Świecie MTB Eldar Świecie K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
104 Robert Lewandowski Toruń M3 (FIT) FIT - 2018-09-20
105 Marcin Ornowski Bydgoszcz M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
106 Marcin Szymczak Płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
107 Anna Barańska Łódź K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
108 Mariusz Dudek Wąbrzeźno M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
109 Wojciech Pudliński Golub-Dobrzyń M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
110 Szymon Plaskaty Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
111 Paweł Perszke Jabłonowo Pomorskie M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
112 Emilia Plaskaty Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
113 Jacek Baran Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
114 Czesław Anolik Gdańsk M4 (FIT) FIT - 2018-09-20
115 Ryszard Kamiński Bydgoszcz M6 (FIT) FIT - 2018-09-23
116 Mariusz Sobieski Świecie M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
117 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M2 (FIT) FIT - 2018-09-23
118 Mateusz Wichowski Toruń TTC Beretta Toruń MJ (FIT) FIT - 2018-09-23
119 Rafał Łęgowski Ciechocin M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
120 Damian Piotrowski Golub Dobrzyń M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
121 Włodzimierz Zielonka Płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
122 Szczepan Reiss Kolbudy Oldschool MTB Gdańsk M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
123 Marian Reinholz Terespol Pomorski M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
124 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie MJ (FIT) FIT - 2018-09-23
125 Krzysztof Mróz Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
126 Marek Naliński Toruń Tornado Accedit M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
127 Waldemar Cisło Bądki M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
128 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
129 Sławomir Trojanowski Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
130 Agnieszka Piotrowska Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE K4 (FIT) FIT - 2018-09-23
131 Miłosz Rzepka Grudziądz Stomil CrossFit M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
132 Kamila Gurzyńska Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) K3 (FIT) FIT - 2018-09-23
133 Mateusz Gurzyński Grudziądz M3 (FIT) FIT - 2018-09-23


Do góry




"MEGA"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Jarosław Borowski Płonne GTR Golub - Dobrzyń M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-23
2 Adam Podgórski Rypin Cykliści Rypin M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-24
3 Rafał Szturo Lubicz Sisu OWB team M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-24
4 Tomasz Piotrkowski Chełmża Mrówka BHP M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-24
5 Kamil Kruszyński Toruń TTC BERETTA TORUŃ M3 (MEGA) MEGA - 2018-08-24
6 Paweł Rudziński Mława Twister Team M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-24
7 Anna Kłobukowska Pruszcz Gdański Babskie Kręcenie K3 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-24
8 Dawid Janus Ketrzyn ZuzgaRacing Team M3 (MEGA) MEGA - 2018-08-24
9 Marek Majewski Prabuty Epidemia Cyklozy MTB Susz M6 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-25
10 Przemysław Lasowski Grudziądz M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-25
11 Andrzej Kalich RYPIN CYKLISCI RYPIN M3 (MEGA) MEGA - 2018-08-26
12 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-27
13 Leszek Zwolak Gdańsk M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-27
14 Tomasz Tomaszewski Golub-Dobrzyń Nova Trading Zakręceni na Stale M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-27
15 Radosław Kopacz Bydgoszcz M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-27
16 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M5 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-28
17 Michał Wyżlic Lubawa Komobike Scott M3 (MEGA) MEGA - 2018-08-28
18 Jarosław Romanowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-08-28
19 Patryk Romanowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz MJ (MEGA) MEGA Tak 2018-08-28
20 Rafał Karkowski Płock Płocki Klub Kolarski M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-01
21 Michał Zurel Rypin CYKLIŚCI RYPIN M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-03
22 Marcin Uliczny Płock Płocki Klub Kolarski M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-03
23 Marcin Balinowski Golub-Dobrzyn Juniperus Ogrody M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-03
24 Michał Surmacewicz Toruń M2 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-04
25 Bartosz Grędzińśki Mława Kross Staff Team M2 (MEGA) MEGA - 2018-09-05
26 Piotr Blokowskki Paliwodzizna AGROLOK Sport Team M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-05
27 karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-06
28 Paweł Aleksiński Włocławek NJS M2 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-07
29 Grzegorz Gogulski Toruń Toruń M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-07
30 PIOTR GÓRALSKI Płock AIR BIKE M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-09
31 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU‐OWB TEAM M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-10
32 Piotr Kozłowski Golub-Dobrzyń GTR M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-10
33 Dawid Jaroszewski Nowe Miasto Lubawskie M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-12
34 Tomasz Siara Posada M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-13
35 Grzegorz Czeszejko Prabuty M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-16
36 Adam Wroniecki Toruń M2 (MEGA) MEGA - 2018-09-16
37 Marcin Fausek Torun TTC BERETTA TORUŃ M4 (MEGA) MEGA - 2018-09-16
38 Anna Ostrowska Chorzele T4B Bike Team K4 (MEGA) MEGA - 2018-09-17
39 Grzegorz Ostrowski Chorzele T4B Bike Team M5 (MEGA) MEGA - 2018-09-17
40 Juliusz Malik KOZIEGŁOWY NIKOŚ BIKE TEAM M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-17
41 Maciej Sadurski Toruń M2 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-17
42 Michał Marski Toruń M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-18
43 Marcin Praxmajer Płock Płocki Klub Kolarski M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-18
44 Szymon Kowszewicz Tryszczyn M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-18
45 Hanna Bielińska Wilcze K3 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-19
46 Aleksander Kulpa Bydgoszcz CSU Bydgoszcz M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-19
47 Radoslaw Rogalski Bydgoszcz Professional HR M3 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-19
48 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-19
49 Jacek Brygier Płock Płocki Klub Kolarski M4 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-19
50 Marta Motylewska Płock Płocki Klub Kolarski K2 (MEGA) MEGA Tak 2018-09-19
51 Adam Baumgart Bydgoszcz RowerowaBrzoza M4 (MEGA) MEGA - 2018-09-20
52 Jarosław Belt Świecie MTB ELDAR Świecie M5 (MEGA) MEGA - 2018-09-21
53 Agnieszka Kamińska Bydgoszcz K4 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
54 Grzegorz Trzopek Świecie Gołaś Bikes M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
55 Wojciech Krzemiński Golub Dobrzyń M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
56 Paweł Ochmański BYDGOSZCZ Celfast mtb team M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
57 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Fitserwis MTB Team M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
58 Marcin Najder Golub Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M4 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
59 Michał Papiernik Tczew Tczewski Klub Rowerowy M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
60 Dawid Maszerowski Sierpc Płocki Klub Kolarski MJ (MEGA) MEGA - 2018-09-23
61 Dawid Maszerowski Sierpc Płocki Klub Kolarski MJ (MEGA) MEGA - 2018-09-23
62 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Beretta Toruń M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
63 Wojciech Janiszewski Skorcz Szarafin racing tim M5 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
64 Robert Wakulik Tczew Dolina Noteci Racing Team M3 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
65 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M4 (MEGA) MEGA - 2018-09-23
66 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M4 (MEGA) MEGA - 2018-09-23


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×