Golub-Dobrzyń MTB Maraton

Wyniki

"FIT"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Marcin Marchlewski 74 Komobike Scott M1 (FIT) 1 01:09:07- 01:09:06 01:09:07 - Ukończył
2 Tomasz Strzemieczny 82 Płocki klub kolarski M2 (FIT) 1 01:11:34- 01:11:31 01:11:34 +02:27 Ukończył
3 Marek Kucharski 57 KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ M3 (FIT) 1 01:11:49- 01:11:48 01:11:49 +02:42 Ukończył
4 Patryk Wrona 131 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M2 (FIT) 2 01:12:10- 01:12:07 01:12:10 +03:03 Ukończył
5 Mikołaj Tuszyński 5 MTB Racing Tuszyński M2 (FIT) 3 01:13:03- 01:13:01 01:13:03 +03:56 Ukończył
6 Sławomir Furmanek 141 Mtb Start Trec Kartuzy M3 (FIT) 2 01:13:13- 01:13:12 01:13:13 +04:06 Ukończył
7 Remigiusz Gęsicki 8 SISU-OWB Team M1 (FIT) 2 01:14:11- 01:14:10 01:14:11 +05:04 Ukończył
8 Arkadiusz Bińczak 116 Cyklo Kwidzyn M3 (FIT) 3 01:14:11- 01:14:10 01:14:11 +05:04 Ukończył
9 Marcin Jasiński 127 loco-ontheway.pl M2 (FIT) 4 01:15:08- 01:15:03 01:15:08 +06:01 Ukończył
10 Arkadiusz Jasiński 84 Rnew.pl MTB Team M2 (FIT) 5 01:15:23- 01:15:17 01:15:23 +06:16 Ukończył
11 Jacek Malinowski 105 Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) 1 01:15:26- 01:15:25 01:15:26 +06:19 Ukończył
12 Piotr Sobieralski 76 V02max M3 (FIT) 4 01:16:09- 01:16:08 01:16:09 +07:02 Ukończył
13 MAREK STREK 2 Lipa MTB M3 (FIT) 5 01:18:02- 01:18:01 01:18:02 +08:55 Ukończył
14 Jarosław Wnuk 138 Cyklo Kwidzyn M3 (FIT) 6 01:18:06- 01:18:05 01:18:06 +08:59 Ukończył
15 Szymon Plaskaty 142 Klub Sportowy Szosa Żnin M2 (FIT) 6 01:18:19- 01:18:09 01:18:19 +09:12 Ukończył
16 Jacek Bratkowski 47 MrozBike Team M4 (FIT) 2 01:18:27- 01:18:18 01:18:27 +09:20 Ukończył
17 Piotr Piasecki 50 jubilermonika.pl M2 (FIT) 7 01:18:27- 01:18:23 01:18:27 +09:20 Ukończył
18 ANDRZEJ OCHOCKI 63 Kolarski Klub Sportowy "MASTERS" BRODNICA M3 (FIT) 7 01:19:05- 01:19:03 01:19:05 +09:58 Ukończył
19 Arkadiusz Węgier 75 Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 (FIT) 8 01:19:24- 01:19:22 01:19:24 +10:17 Ukończył
20 Michał Zurel 99 CYKLISCI RYPIN M3 (FIT) 9 01:19:40- 01:19:28 01:19:40 +10:33 Ukończył
21 Dariusz Piotrzkiewicz 110 SISU‐OWB TEAM M3 (FIT) 10 01:19:42- 01:19:39 01:19:42 +10:35 Ukończył
22 Waldemar Czarnota 137 Cyklo Kwidzyn M3 (FIT) 11 01:21:13- 01:21:08 01:21:13 +12:06 Ukończył
23 Karol Chudzyński 125 SISU-OWB team M3 (FIT) 12 01:21:17- 01:21:13 01:21:17 +12:10 Ukończył
24 Sebastian Trzciński 118 SaraWorkwear Wheel Brothers Racing M3 (FIT) 13 01:21:27- 01:21:20 01:21:27 +12:20 Ukończył
25 Karol Wróblewski 28 SISU-OWB Team M2 (FIT) 8 01:21:32- 01:21:26 01:21:32 +12:25 Ukończył
26 Paweł Wenderlich 9 Lipa MTB M3 (FIT) 14 01:21:48- 01:21:44 01:21:48 +12:41 Ukończył
27 Mariusz Kaliszewski 24 M3 (FIT) 15 01:21:48- 01:21:38 01:21:48 +12:41 Ukończył
28 Mariusz Siwa 51 M2 (FIT) 9 01:21:50- 01:21:42 01:21:50 +12:43 Ukończył
29 Jakub Tylicki 97 M1 (FIT) 3 01:21:52- 01:21:45 01:21:52 +12:45 Ukończył
30 Michał Lewandowski 18 MrozBike Team M2 (FIT) 10 01:22:13- 01:22:12 01:22:13 +13:06 Ukończył
31 Kacper Berendt 62 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M1 (FIT) 4 01:22:41- 01:22:24 01:22:41 +13:34 Ukończył
32 Rafał Gregorczyk 91 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M2 (FIT) 11 01:23:50- 01:23:45 01:23:50 +14:43 Ukończył
33 Marek Migdalski 16 Klub Kolarski Wda Świecie M2 (FIT) 12 01:24:08- 01:24:02 01:24:08 +15:01 Ukończył
34 Marta Gòrska 95 K1 (FIT) 1 01:24:33- 01:24:29 01:24:33 +15:26 Ukończyła
35 Krzysztof Piątek 87 ELEKTRO-TRANS TEAM M1 (FIT) 5 01:24:35- 01:24:15 01:24:35 +15:28 Ukończył
36 Mariusz Jabłoński 126 M2 (FIT) 13 01:24:57- 01:24:47 01:24:57 +15:50 Ukończył
37 Sławomir Ćwikła 119 LZS Skra Paterek IT-ROS Team M3 (FIT) 16 01:25:04- 01:24:49 01:25:04 +15:57 Ukończył
38 Maciej Ciesielski 25 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M2 (FIT) 14 01:26:46- 01:26:44 01:26:46 +17:39 Ukończył
39 Marek Jabłoński 54 GTR Golub - Dobrzyń M4 (FIT) 3 01:27:05- 01:26:57 01:27:05 +17:58 Ukończył
40 Andrzej Kalich 89 Cykliści Rypin M3 (FIT) 17 01:27:08- 01:27:06 01:27:08 +18:01 Ukończył
41 Jacek Kornacki 73 M2 (FIT) 15 01:27:11- 01:27:10 01:27:11 +18:04 Ukończył
42 Michał Jankowski 81 M1 (FIT) 6 01:27:15- 01:27:07 01:27:15 +18:08 Ukończył
43 Krzysztof Gałgański 36 SISU-OWB team M4 (FIT) 4 01:27:28- 01:27:18 01:27:28 +18:21 Ukończył
44 Artur Dylewski 134 M2 (FIT) 16 01:27:29- 01:27:28 01:27:29 +18:22 Ukończył
45 Michał Świątkowski 128 M1 (FIT) 7 01:27:33- 01:27:10 01:27:33 +18:26 Ukończył
46 Bartek Deba 121 M2 (FIT) 17 01:27:33- 01:27:16 01:27:33 +18:26 Ukończył
47 Rafał Szauer 90 LKK Ziemia Lubawska M2 (FIT) 18 01:27:35- 01:27:34 01:27:35 +18:28 Ukończył
48 Mariusz Chmura 80 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 (FIT) 18 01:27:58- 01:27:40 01:27:58 +18:51 Ukończył
49 Michał Tołysz 42 M3 (FIT) 19 01:28:12- 01:27:52 01:28:12 +19:05 Ukończył
50 Piotr Blokowski 130 AGROLOK Sport Team M3 (FIT) 20 01:29:01- 01:28:48 01:29:01 +19:54 Ukończył
51 Tomasz Kisicki 79 M2 (FIT) 19 01:29:18- 01:29:00 01:29:18 +20:11 Ukończył
52 Adam Mowiński 13 Nml M3 (FIT) 21 01:29:18- 01:29:10 01:29:18 +20:11 Ukończył
53 Wojciech Kowalewski 59 M4 (FIT) 5 01:29:22- 01:29:13 01:29:22 +20:15 Ukończył
54 Krzysztof Wichowski 124 TTC Toruń M2 (FIT) 20 01:29:50- 01:29:29 01:29:50 +20:43 Ukończył
55 Andrzej Kalisz 55 Toruński Klub Triathlonowy M4 (FIT) 6 01:30:00- 01:29:44 01:30:00 +20:53 Ukończył
56 Krzysztof Piasecki 112 Cykliści Rypin M3 (FIT) 22 01:30:06- 01:29:53 01:30:06 +20:59 Ukończył
57 Mirosław Rybiński 123 M4 (FIT) 7 01:30:33- 01:30:26 01:30:33 +21:26 Ukończył
58 Maria Świerczyńska 4 K2 (FIT) 1 01:30:36- 01:30:30 01:30:36 +21:29 Ukończyła
59 Mirosław Słomski 23 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M3 (FIT) 23 01:30:50- 01:30:40 01:30:50 +21:43 Ukończył
60 Ernest Wawrzyniuk 100 M3 (FIT) 24 01:30:51- 01:30:33 01:30:51 +21:44 Ukończył
61 Przemysław Maćkiewicz 6 M2 (FIT) 21 01:32:37- 01:32:18 01:32:37 +23:30 Ukończył
62 Krzysztof Kwaśniewski 102 Bart J-BIKE M2 (FIT) 22 01:32:52- 01:32:46 01:32:52 +23:45 Ukończył
63 Magdalena Wenderlich 77 Lipa MTB K2 (FIT) 2 01:32:54- 01:32:52 01:32:54 +23:47 Ukończyła
64 Marcin Bludau 10 M2 (FIT) 23 01:32:57- 01:32:38 01:32:57 +23:50 Ukończył
65 Hubert Urmański 133 Team MX Skórcz M1 (FIT) 8 01:32:59- 01:32:56 01:32:59 +23:52 Ukończył
66 Marek Czuk 101 M4 (FIT) 8 01:33:27- 01:33:12 01:33:27 +24:20 Ukończył
67 Michał Urmański 27 Team MX Skórcz M1 (FIT) 9 01:33:36- 01:33:34 01:33:36 +24:29 Ukończył
68 Adam Sieradzki 12 Inowrocław Team MTB M2 (FIT) 24 01:33:39- 01:33:17 01:33:39 +24:32 Ukończył
69 Piotr Szefler 136 M1 (FIT) 10 01:33:57- 01:33:42 01:33:57 +24:50 Ukończył
70 Krzysztof Lica 94 SISU-OWB - team M4 (FIT) 9 01:34:07- 01:33:55 01:34:07 +25:00 Ukończył
71 Grzegorz Barański 140 Masters Brodnica M4 (FIT) 10 01:34:14- 01:34:01 01:34:14 +25:07 Ukończył
72 Martyna Dykalska 135 CYKLISCI RYPIN K1 (FIT) 2 01:34:40- 01:34:38 01:34:40 +25:33 Ukończyła
73 Patryk Pol 26 M3 (FIT) 25 01:35:05- 01:34:58 01:35:05 +25:58 Ukończył
74 Wioletta Kucharska 1 KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ K2 (FIT) 3 01:35:10- 01:35:07 01:35:10 +26:03 Ukończyła
75 marcin chojnicki 115 M2 (FIT) 25 01:35:15- 01:35:05 01:35:15 +26:08 Ukończył
76 Sławomir Urmański 132 Team MX Skórcz M3 (FIT) 26 01:36:05- 01:36:04 01:36:05 +26:58 Ukończył
77 Marius Enache 109 CSU Racing Team Bydgoszcz M2 (FIT) 26 01:36:32- 01:36:20 01:36:32 +27:25 Ukończył
78 Paweł Brzuskiewicz 19 GTR Golub-Dobrzyń M2 (FIT) 27 01:37:07- 01:36:49 01:37:07 +28:00 Ukończył
79 Krzysztof Łuczak 11 Inowrocław Team MTB M3 (FIT) 27 01:38:02- 01:37:42 01:38:02 +28:55 Ukończył
80 Paweł Ostrowski 139 M3 (FIT) 28 01:38:21- 01:38:07 01:38:21 +29:14 Ukończył
81 Kamil Nowak 122 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M1 (FIT) 11 01:38:29- 01:38:14 01:38:29 +29:22 Ukończył
82 Mieszko Jarzębowski 104 Cykliści Rypin M1 (FIT) 12 01:39:36- 01:39:29 01:39:36 +30:29 Ukończył
83 Tomasz Bieniecki 64 WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M3 (FIT) 29 01:39:57- 01:39:50 01:39:57 +30:50 Ukończył
84 Mariusz Sobieski 143 M3 (FIT) 30 01:40:59- 01:40:57 01:40:59 +31:52 Ukończył
85 Stanisław Szagała 107 Epidemia Cyklozy MTB Susz M4 (FIT) 11 01:40:59- 01:40:48 01:40:59 +31:52 Ukończył
86 Joanna Brzustewicz-Ziółkowska 31 K3 (FIT) 1 01:41:07- 01:40:55 01:41:07 +32:00 Ukończyła
87 Agnieszka Przekwasińsla 69 K2 (FIT) 4 01:41:19- 01:41:08 01:41:19 +32:12 Ukończyła
88 Artur Cirug 129 M3 (FIT) 31 01:41:25- 01:41:11 01:41:25 +32:18 Ukończył
89 Krystian Wojciechowski 58 WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M2 (FIT) 28 01:41:52- 01:41:45 01:41:52 +32:45 Ukończył
90 Krystian Ziółkowski 30 M3 (FIT) 32 01:42:02- 01:41:53 01:42:02 +32:55 Ukończył
91 GUSTAW BUDZYŃSKI 65 M4 (FIT) 12 01:42:33- 01:42:19 01:42:33 +33:26 Ukończył
92 Marcin Gratowski 78 Gratosie Team M3 (FIT) 33 01:42:46- 01:42:38 01:42:46 +33:39 Ukończył
93 Paweł Szymerski 96 PEK-MONT EKIPA MTB M4 (FIT) 13 01:43:06- 01:42:53 01:43:06 +33:59 Ukończył
94 Marcin Rostkowski 86 haftomaniak.pl M2 (FIT) 29 01:43:56- 01:43:38 01:43:56 +34:49 Ukończył
95 Piotr Strzelecki 56 M4 (FIT) 14 01:44:00- 01:43:44 01:44:00 +34:53 Ukończył
96 Marcin Lorek 98 M3 (FIT) 34 01:44:00- 01:43:44 01:44:00 +34:53 Ukończył
97 Damian Jakubowski 61 M2 (FIT) 30 01:44:00- 01:43:36 01:44:00 +34:53 Ukończył
98 Fabian Weisbrót 108 KEMIRA M2 (FIT) 31 01:44:15- 01:44:00 01:44:15 +35:08 Ukończył
99 Waldemar Gerlach 93 M3 (FIT) 35 01:44:54- 01:44:30 01:44:54 +35:47 Ukończył
100 Miroslaw Drozdowski 35 M4 (FIT) 15 01:45:35- 01:45:26 01:45:35 +36:28 Ukończył
101 Michał Bieniecki 144 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M2 (FIT) 32 01:46:03- 01:45:55 01:46:03 +36:56 Ukończył
102 Daniel Szczepański 88 M2 (FIT) 33 01:46:12- 01:46:02 01:46:12 +37:05 Ukończył
103 Mariusz Marcinkowski 49 M2 (FIT) 34 01:46:19- 01:45:58 01:46:19 +37:12 Ukończył
104 Jarosław Piechna 46 M2 (FIT) 35 01:48:12- 01:47:55 01:48:12 +39:05 Ukończył
105 Stanisław Sadurski 29 M4 (FIT) 16 01:48:18- 01:47:54 01:48:18 +39:11 Ukończył
106 Tomasz Skurcz 52 Toruń M2 (FIT) 36 01:49:47- 01:49:27 01:49:47 +40:40 Ukończył
107 Maciej Jarzębowski 103 Agrolok Sport Team M3 (FIT) 36 01:51:25- 01:51:17 01:51:25 +42:18 Ukończył
108 Jacek Świtkowski 60 M2 (FIT) 37 01:52:10- 01:51:49 01:52:10 +43:03 Ukończył
109 Przemyslaw Snowacki 33 CSU Racing Team Bydgoszcz M2 (FIT) 38 01:52:30- 01:52:19 01:52:30 +43:23 Ukończył
110 Paweł Szymkowiak 120 M2 (FIT) 39 01:54:06- 01:53:42 01:54:06 +44:59 Ukończył
111 OTYLIA RYBIŃSKA 32 K2 (FIT) 5 01:54:07- 01:54:01 01:54:07 +45:00 Ukończyła
112 Andrzej Jasiński 145 M4 (FIT) 17 01:59:17- 01:58:58 01:59:17 +50:10 Ukończył
113 Leszek Wojtalik 66 M4 (FIT) 18 02:02:01- 02:01:47 02:02:01 +52:54 Ukończył
114 Loreena Hanelt 71 K1 (FIT) 3 02:02:46- 02:02:34 02:02:46 +53:39 Ukończyła
115 Agata Rój-Karkowska 68 Płocki Klub Kolarski K3 (FIT) 2 02:05:53- 02:05:34 02:05:53 +56:46 Ukończyła
116 Włodzimierz Wiśniewski 67 SPC M4 (FIT) 19 02:11:22- 02:11:01 02:11:22 +01:02:15 Ukończył
117 Maksymilian Wiśniewski 72 SPC M1 (FIT) 13 02:15:19- 02:14:57 02:15:19 +01:06:12 Ukończył
118 Łukasz Karwicki 41 KrejziRower M2 (FIT) 40 02:15:27- 02:15:03 02:15:27 +01:06:20 Ukończył
119 Bartosz Górski 38 CSU Racing Team Bydgoszcz M3 (FIT) 37 02:18:59- 02:18:44 02:18:59 +01:09:52 Ukończył
120 Krzysztof Janowski 111 M4 (FIT) 20 02:40:29- 02:40:17 02:40:29 +01:31:22 Ukończył
121 Marcin Pawlikowski 113 M3 (FIT) -- - - - Nie ukończył


Do góry




"MEGA"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Dominik Jakubowski 212 Sunrace MossoPolska.pl M1 (MEGA) 1 01:07:2601:10:48 02:18:13 02:18:14 - Ukończył
2 Radek Tecław 228 www.rowertour.com M2 (MEGA) 1 01:08:1701:10:29 02:18:44 02:18:46 +32 sek. Ukończył
3 Rafał Szturo 192 SISU‐OWB TEAM M3 (MEGA) 1 01:08:1701:10:31 02:18:47 02:18:48 +34 sek. Ukończył
4 Michał Wyżlic 230 Komobike Scott M2 (MEGA) 2 01:09:0701:12:28 02:21:33 02:21:35 +03:21 Ukończył
5 ŁUKASZ MIGOWSKI 216 SISU‐OWB TEAM M2 (MEGA) 3 01:10:5101:14:55 02:25:45 02:25:46 +07:32 Ukończył
6 Aleksandra Tecław 227 www.rowertour.com K2 (MEGA) 1 01:11:5701:15:39 02:27:34 02:27:36 +09:22 Ukończyła
7 Mariusz Kaczynski 222 M3 (MEGA) 2 01:15:2301:19:45 02:35:06 02:35:08 +16:54 Ukończył
8 Kacper Okruciński 224 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M1 (MEGA) 2 01:16:4401:19:07 02:35:48 02:35:51 +17:37 Ukończył
9 Andrzej Pepliński 225 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M2 (MEGA) 4 01:16:4001:19:45 02:36:24 02:36:25 +18:11 Ukończył
10 Kamil Kruszyński 221 SISU‐OWB TEAM M3 (MEGA) 3 01:17:0701:19:22 02:36:26 02:36:29 +18:15 Ukończył
11 Paweł Drajczyk 200 Płocki Klub Kolarski M2 (MEGA) 5 01:17:0901:19:40 02:36:47 02:36:49 +18:35 Ukończył
12 ROBERT PECIAKOWSKI 220 PEK-MONT EKIPA MTB M3 (MEGA) 4 01:17:0401:19:46 02:36:49 02:36:50 +18:36 Ukończył
13 Krzysztof Macieja 223 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M3 (MEGA) 5 01:18:2501:19:45 02:38:06 02:38:10 +19:56 Ukończył
14 Aleksander Kulpa 198 CSU Racing Team Bydgoszcz M2 (MEGA) 6 01:19:1801:21:20 02:40:34 02:40:38 +22:24 Ukończył
15 Maciej Sadurski 199 M1 (MEGA) 3 01:18:4201:23:50 02:42:25 02:42:32 +24:18 Ukończył
16 Przemysław Lasowski 194 M3 (MEGA) 6 01:20:1401:23:23 02:43:33 02:43:37 +25:23 Ukończył
17 Marcin Praxmajer 202 Płocki Klub kolarski M3 (MEGA) 7 01:22:0001:24:18 02:46:16 02:46:18 +28:04 Ukończył
18 Marek Hanelt 213 M3 (MEGA) 8 01:19:1801:28:01 02:47:18 02:47:19 +29:05 Ukończył
19 Bogumił Bieliński 191 CTBIKE.PL M2 (MEGA) 7 01:23:1201:24:57 02:48:06 02:48:09 +29:55 Ukończył
20 Szymon Kowszewicz 211 CSU Racing Team Bydgoszcz M2 (MEGA) 8 01:23:1101:27:13 02:50:20 02:50:24 +32:10 Ukończył
21 Adam Lutoborski 205 SISU-OWB team M4 (MEGA) 1 01:23:1101:28:55 02:52:02 02:52:06 +33:52 Ukończył
22 Jarosław Borowski 210 GTR Golub - Dobrzyń M2 (MEGA) 9 01:25:0201:29:31 02:54:30 02:54:33 +36:19 Ukończył
23 Miłosz Błaszczyk 215 WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M1 (MEGA) 4 01:20:3401:35:19 02:55:51 02:55:53 +37:39 Ukończył
24 Przemysław Skibiński 214 WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M1 (MEGA) 5 01:23:0901:37:41 03:00:48 03:00:50 +42:36 Ukończył
25 Grzegorz Gogulski 195 Toruń M3 (MEGA) 9 01:31:1401:34:28 03:05:38 03:05:42 +47:28 Ukończył
26 Wojciech Zupa 206 SISU-OWB team M4 (MEGA) 2 01:30:3401:35:09 03:05:41 03:05:43 +47:29 Ukończył
27 Jacek Brygier 209 Płocki Klub Kolarski M3 (MEGA) 10 01:33:3201:35:15 03:08:42 03:08:47 +50:33 Ukończył
28 Marta Motylewska 208 Płocki Klub kolarski K1 (MEGA) 1 01:33:3301:35:15 03:08:41 03:08:48 +50:34 Ukończyła
29 Michał Marski 218 M3 (MEGA) 11 01:33:0201:41:07 03:14:05 03:14:09 +55:55 Ukończył
30 Rafał Karkowski 217 Płocki Klub Kolarski M3 (MEGA) 12 01:32:2301:49:35 03:21:54 03:21:58 +01:03:44 Ukończył
31 Jacek Łączny 197 Nova Trading Zakręceni na Stale M4 (MEGA) 3 01:38:3901:47:06 03:25:39 03:25:45 +01:07:31 Ukończył
32 Hanna Bielińska 226 CTBIKE.PL K2 (MEGA) 2 01:42:0501:45:32 03:27:30 03:27:37 +01:09:23 Ukończyła
33 Dariusz Pacuk 203 Pacuki M4 (MEGA) 4 01:36:2201:54:05 03:30:20 03:30:27 +01:12:13 Ukończył
34 Marcin Uliczny 229 Płocki Klub Kolarski M3 (MEGA) 13 01:34:2801:58:23 03:32:45 03:32:51 +01:14:37 Ukończył
35 Tomasz Tomaszewski 196 Nova Trading Zakręceni na Stale M3 (MEGA) 14 01:57:26- 01:57:20 01:57:26 +1 Okr. Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×