Golub-Dobrzyń MTB Maraton

Osoby zarejestrowane w systemie

"FIT"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 MAREK STREK Lipno Lipa MTB M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-14
2 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team K1 (FIT) FIT - 2019-08-14
3 Maria Świerczyńska Gruta K2 (FIT) FIT Tak 2019-08-15
4 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie MTB Racing Tuszyński M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-15
5 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-15
6 Marek Majewski Prabuty Epidemia Cyklozy MTB Susz M4 (FIT) FIT Tak 2019-08-16
7 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń SISU-OWB Team M1 (FIT) FIT Tak 2019-08-18
8 Paweł Wenderlich Lipno Lipa MTB M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-18
9 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-18
10 Marcin Bludau Grudziądz M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-19
11 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M3 (FIT) FIT - 2019-08-19
12 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-19
13 Adam Mowiński Nowe Miasto lubawslie Nml M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-19
14 Cezary Bijak Płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT - 2019-08-20
15 Paweł Rudziński Mława Twister Team M2 (FIT) FIT - 2019-08-20
16 Marek Migdalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-20
17 Przemysław Behnke Płock Płocki Klub Kolarski M2 (FIT) FIT - 2019-08-20
18 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-20
19 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-20
20 Grzegorz Błaszczyk Płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT - 2019-08-21
21 Kuba Błaszczyk Płock Płocki Klub kolarski M1 (FIT) FIT - 2019-08-21
22 Radek Kolenderski Golub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M2 (FIT) FIT - 2019-08-21
23 Mirosław Słomski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-21
24 Mariusz Kaliszewski Szafranki M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-22
25 Maciej Ciesielski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-22
26 Patryk Pol Grudziądz M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-23
27 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M1 (FIT) FIT Tak 2019-08-24
28 Karol Wróblewski Szubin SISU-OWB Team M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-24
29 Stanisław Sadurski Toruń M4 (FIT) FIT Tak 2019-08-25
30 Krystian Ziółkowski Bydgoszcz M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-25
31 Joanna Brzustewicz-Ziółkowska Bydgoszcz K3 (FIT) FIT Tak 2019-08-25
32 OTYLIA RYBIŃSKA BRODNICA K2 (FIT) FIT Tak 2019-08-26
33 Przemyslaw Snowacki Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-26
34 Maciej Wozniak Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-26
35 Miroslaw Drozdowski Golub Dobrzyń M4 (FIT) FIT Tak 2019-08-26
36 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M4 (FIT) FIT Tak 2019-08-27
37 Jarosław Demski Łysomice Nakręceni na stale M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-28
38 Bartosz Górski Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M3 (FIT) FIT Tak 2019-08-29
39 Tomasz Wyżlic 14-260 Lubawa TERRA LUBAVIA M4 (FIT) FIT - 2019-08-30
40 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M4 (FIT) FIT - 2019-08-31
41 Łukasz Karwicki Gzun KrejziRower M2 (FIT) FIT Tak 2019-08-31
42 Michał Tołysz Bydgoszcz M3 (FIT) FIT - 2019-09-01
43 Dawid Wiśniewski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M2 (FIT) FIT - 2019-09-01
44 Ryszard Sieminski Brzozówka 28 Toruńska Drużyna Harcerzy - Gromada Włóczęgów M4 (FIT) FIT - 2019-09-02
45 Krzysztof Kapuściński Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek WMMTB Team M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-02
46 Jarosław Piechna Świecie M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-05
47 Jacek Bratkowski Bydgoszcz MrozBike Team M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-06
48 Waldemar Zurel Rypin CYKLISCI RYPIN M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-07
49 Mariusz Marcinkowski Toruń M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-08
50 Piotr Piasecki Włocławek jubilermonika.pl M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-08
51 Mariusz Siwa Lipno M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-08
52 Tomasz Skurcz Toruń Toruń M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-09
53 Łukasz Bocheński Brzoza M1 (FIT) FIT Tak 2019-09-09
54 Marek Jabłoński Golub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-09
55 Andrzej Kalisz Chełmża Toruński Klub Triathlonowy M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-09
56 Piotr Strzelecki Chełmża M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-09
57 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-09
58 Krystian Wojciechowski Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-10
59 Wojciech Kowalewski BYDGOSZCZ M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-10
60 Jacek Świtkowski Szembekowo M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-10
61 Damian Jakubowski Toruń M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-10
62 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M1 (FIT) FIT Tak 2019-09-10
63 ANDRZEJ OCHOCKI BRODNICA Kolarski Klub Sportowy "MASTERS" BRODNICA M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-11
64 Tomasz Bieniecki Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-11
65 GUSTAW BUDZYŃSKI Wąbrzeźno M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-11
66 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-11
67 Włodzimierz Wiśniewski Toruń SPC M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-11
68 Agata Rój-Karkowska Płock Płocki Klub Kolarski K3 (FIT) FIT Tak 2019-09-12
69 Agnieszka Przekwasińsla Bydgoszcz K2 (FIT) FIT Tak 2019-09-12
70 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-13
71 Loreena Hanelt Bydgoszcz K1 (FIT) FIT Tak 2019-09-13
72 Maksymilian Wiśniewski Toruń SPC M1 (FIT) FIT Tak 2019-09-13
73 Jacek Kornacki Sadykierz M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-14
74 Marcin Marchlewski Lubawa Komobike Scott M1 (FIT) FIT Tak 2019-09-14
75 Arkadiusz Węgier Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 (FIT) FIT - 2019-09-15
76 Piotr Sobieralski Tczew V02max M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-15
77 Magdalena Wenderlich Lipno Lipa MTB K2 (FIT) FIT Tak 2019-09-15
78 Marcin Gratowski Grudziądz Gratosie Team M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-15
79 Tomasz Kisicki Radomno M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-15
80 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
81 Michał Jankowski Lipno M1 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
82 Tomasz Strzemieczny Płock Płocki klub kolarski M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
83 Wiktor Polonis biała Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT - 2019-09-16
84 Wiesław Grześ Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M4 (FIT) FIT - 2019-09-16
85 Marcin Rostkowski Działdowo haftomaniak.pl M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
86 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M1 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
87 Daniel Szczepański Kamieniec M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
88 Andrzej Kalich Rypin Cykliści Rypin M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
89 Rafał Szauer Grabowo LKK Ziemia Lubawska M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
90 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-16
91 krzysztof kaca Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 (FIT) FIT - 2019-09-16
92 Waldemar Gerlach Inowrocław M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-17
93 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-17
94 Marta Gòrska Gruczno K1 (FIT) FIT - 2019-09-17
95 Paweł Szymerski Łęg Probostwo PEK-MONT EKIPA MTB M4 (FIT) FIT - 2019-09-17
96 Jakub Tylicki Nowa Wieś M1 (FIT) FIT - 2019-09-17
97 Marcin Lorek Torun M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-17
98 Michał Zurel Rypin CYKLISCI RYPIN M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-18
99 Ernest Wawrzyniuk Silno M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-18
100 Marek Czuk Toruń M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-18
101 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart J-BIKE M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-18
102 Maciej Jarzębowski Rypin Agrolok Sport Team M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-18
103 Mieszko Jarzębowski Rypin Cykliści Rypin M1 (FIT) FIT Tak 2019-09-18
104 Jacek Malinowski Płock Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
105 Maciej Nabakowski Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
106 Stanisław Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
107 Fabian Weisbrót Świecie KEMIRA M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
108 Marius Enache Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
109 Dariusz Piotrzkiewicz Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
110 Krzysztof Janowski Gdańsk M4 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
111 Krzysztof Piasecki Rypin Cykliści Rypin M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
112 Marcin Pawlikowski Golub-Dobrzyń M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
113 Małgorzata Pol Grudziądz K3 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
114 marcin chojnicki Lipno M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-19
115 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-20
116 Przemek Buczak LUBICZ GÓRNY SISU‐OWB TEAM M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-20
117 Sebastian Trzciński Grudziądz M3 (FIT) FIT Tak 2019-09-20
118 Sławomir Ćwikła Nakło nad Notecią LZS Skra Paterek IT-ROS Team M3 (FIT) FIT - 2019-09-20
119 Paweł Szymkowiak Bydgoszcz M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-20
120 Bartek Deba Małocin M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-20
121 Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ K2 (FIT) FIT Tak 2019-09-20
122 Kamil Nowak Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M1 (FIT) FIT Tak 2019-09-20
123 Mirosław Rybiński Grudziądz M4 (FIT) FIT - 2019-09-26
124 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Toruń M2 (FIT) FIT Tak 2019-09-28
125 Mariusz Jabłoński Ruziec M2 (FIT) FIT - 2019-09-29
126 Marcin Jasiński Koło loco-ontheway.pl M2 (FIT) FIT - 2019-09-29
127 Michał Świątkowski Golub Dobrzyń M1 (FIT) FIT - 2019-09-29
128 Artur Cirug Bydgoszcz M3 (FIT) FIT - 2019-09-29
129 Piotr Blokowski Paliwodzizna AGROLOK Sport Team M3 (FIT) FIT - 2019-09-29
130 Patryk Wrona Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M2 (FIT) FIT - 2019-09-29
131 Sławomir Urmański Skórcz Team MX Skórcz M3 (FIT) FIT - 2019-09-29
132 Hubert Urmański Skórcz Team MX Skórcz M1 (FIT) FIT - 2019-09-29
133 Artur Dylewski Byczyna M2 (FIT) FIT - 2019-09-29
134 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN K1 (FIT) FIT - 2019-09-29
135 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M2 (FIT) FIT - 2019-09-29
136 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M3 (FIT) FIT - 2019-09-29
137 Piotr Szefler Świecie M1 (FIT) FIT - 2019-09-29
138 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M3 (FIT) FIT - 2019-09-29
139 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M3 (FIT) FIT - 2019-09-29
140 Paweł Ostrowski Brodnica M3 (FIT) FIT - 2019-09-29
141 Grzegorz Barański Brodnica Masters Brodnica M4 (FIT) FIT - 2019-09-29
142 Szymon Plaskaty Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M2 (FIT) FIT - 2019-09-29
143 Mariusz Sobieski Świecie M3 (FIT) FIT - 2019-09-29
144 Michał Bieniecki Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M2 (FIT) FIT - 2019-09-29
145 Andrzej Jasiński Golub-Dobrzyń M4 (FIT) FIT - 2019-09-29


Do góry




"MEGA"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-19
2 Tomasz Piotrkowski Chełmża Superi.pl M3 (MEGA) MEGA - 2019-08-20
3 Przemysław Lasowski Grudziądz M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-21
4 Grzegorz Gogulski Toruń Toruń M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-21
5 Tomasz Tomaszewski Golub-Dobrzyń Nova Trading Zakręceni na Stale M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-21
6 Jacek Łączny Osiek n/Wisłą Nova Trading Zakręceni na Stale M4 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-22
7 Aleksander Kulpa Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M2 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-23
8 Maciej Sadurski Toruń M1 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-25
9 Paweł Drajczyk Płock Płocki Klub Kolarski M2 (MEGA) MEGA - 2019-08-26
10 Sebastian Kawalec Grudziądz Kebabvsburger M2 (MEGA) MEGA - 2019-08-27
11 Marcin Praxmajer Płock Płocki Klub kolarski M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-28
12 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M4 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-28
13 Maciej Jankowski Środa Wlkp. Kórnickie Bractwo Rowerowe M4 (MEGA) MEGA - 2019-08-30
14 Adam Lutoborski Bydgoszcz SISU-OWB team M4 (MEGA) MEGA Tak 2019-08-31
15 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M4 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-02
16 Jarosław Ziółkowski Łódź IFON kolarz klub M3 (MEGA) MEGA - 2019-09-02
17 Marta Motylewska Płock Płocki Klub kolarski K1 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-05
18 Jacek Brygier Płock Płocki Klub Kolarski M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-05
19 Jarosław Borowski Chełmonie GTR Golub - Dobrzyń M2 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-10
20 Szymon Kowszewicz Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M2 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-10
21 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace MossoPolska.pl M1 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-11
22 Marek Hanelt Bydgoszcz M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-11
23 Przemysław Skibiński Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M1 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-11
24 Miłosz Błaszczyk Szpetal Górny WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M1 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-11
25 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU‐OWB TEAM M2 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-11
26 Rafał Karkowski Płock Płocki Klub Kolarski M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-12
27 Michał Marski Toruń M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-15
28 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M2 (MEGA) MEGA - 2019-09-15
29 Michał Wyżlic WARSZAWA Komobike Scott M2 (MEGA) MEGA - 2019-09-16
30 ROBERT PECIAKOWSKI BIELSK PEK-MONT EKIPA MTB M3 (MEGA) MEGA - 2019-09-17
31 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-19
32 Mariusz Kaczyński Nowe Miasto Lubawskie M3 (MEGA) MEGA - 2019-09-20
33 Krzysztof Macieja Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M3 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-20
34 Kacper Okruciński Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M1 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-20
35 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M2 (MEGA) MEGA Tak 2019-09-25
36 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M2 (MEGA) MEGA - 2019-09-29
37 Hanna Bielińska Wilcze K2 (MEGA) MEGA - 2019-09-29
38 Aleksandra Tecław Strzelce www.rowertour.com K2 (MEGA) MEGA - 2019-09-29
39 Radek Tecław Bydgoszcz www.rowertour.com M2 (MEGA) MEGA - 2019-09-29
40 Marcin Uliczny Płock Płocki Klub Kolarski M3 (MEGA) MEGA - 2019-09-29


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×