Bieg Konstytucji 3 Maja

Osoby zarejestrowane w systemie

"Bieg 5 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Delfin sport i rekreacja K40-49 Tak 2019-04-07
2 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element M30-39 Tak 2019-04-08
3 Krzysztof Lewandowski Linowo Lewy biega M16-29 Tak 2019-04-09
4 Magdalena Górecka Golub-Dobrzyń K30-39 Tak 2019-04-10
5 Krzysztof Górecki Golub-Dobrzyń M40-49 Tak 2019-04-10
6 Bartosz Górecki Golub-Dobrzyń M16-29 Tak 2019-04-10
7 Marcin Udziński Golub-Dobrzyń M30-39 - 2019-04-10
8 Michał Jereczek Brzozówka AGROLOK Sport Team M16-29 Tak 2019-04-10
9 Rafał Dworecki Karczewo Futgol biega M30-39 Tak 2019-04-11
10 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40-49 Tak 2019-04-11
11 Damian Grubich Grudziądz parkrun Grudziądz M40-49 Tak 2019-04-12
12 Barbara Wydrych Grudziądz Parkrun Grudziądz K30-39 Tak 2019-04-12
13 Cezary Mysera Piaski GKS Fabianki M16-29 Tak 2019-04-12
14 MARIUSZ WOJDYLO BRODNICA Brodnica Biega M30-39 Tak 2019-04-12
15 Paweł Więczkowski Borzymin M16-29 Tak 2019-04-13
16 Natalia Kucharzewska Gdańsk K16-29 Tak 2019-04-14
17 Piotr Dembiński Toruń M16-29 - 2019-04-14
18 Andrzej Rybiński Brodnica SAMINDRUK BRODNICA M30-39 Tak 2019-04-15
19 OTYLIA RYBIŃSKA Brodnica RYBIŃSCY TEAM K30-39 Tak 2019-04-15
20 Oliwia Rusoń Jasiewo K16-29 Tak 2019-04-15
21 Edmund Steckiewicz Rypin KB Lech Rypin M40-49 Tak 2019-04-15
22 ADAM OLSZEWSKI NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN M50-59 - 2019-04-16
23 Przemysław Bas Golub-Dobrzyń AGROLOK Sport Team M30-39 Tak 2019-04-16
24 Iwona Steckiewicz Rypin KB Lech Rypin K40-49 - 2019-04-16
25 Julia Jagielska Golub-Dobrzyń K16-29 - 2019-04-16
26 Ewa Olszewska Gniewkowo K40-49 Tak 2019-04-16
27 Rafał Olszewski Gniewkowo M30-39 Tak 2019-04-16
28 Piotr Sztolcman Włocławek GKS FABIANKI M16-29 Tak 2019-04-16
29 Krzysztof Waćkowski Chełmonie M40-49 Tak 2019-04-17
30 Łukasz Zawadzinski Gdańsk M30-39 Tak 2019-04-17
31 Damian Piernikowski Lubanie GKS FABIANKI M30-39 Tak 2019-04-17
32 Anna Żuchowska Płonne EKO OPAŁ PŁONNE K16-29 Tak 2019-04-18
33 Józef Żuchowski Płonne EKO OPAŁ PŁONNE M40-49 Tak 2019-04-18
34 Adam Żulewski Brodnica Zmarnowane Talenty M30-39 Tak 2019-04-18
35 Łukasz Aranowski Brodnica Zmarnowane Talenty M16-29 Tak 2019-04-18
36 Agnieszka Chmielewska Golub-Dobrzyn AGROLOK Sport Team K30-39 Tak 2019-04-18
37 Łukasz Chmielewski Golub-Dobrzyń MOCNO W PRAWO TEAM M30-39 Tak 2019-04-18
38 Dawid Ciepcieliński Brodnica biegam bo biegam M30-39 - 2019-04-19
39 Mirosław Mejka Nowe Miasto Lubawskie niezrzeszony M50-59 Tak 2019-04-19
40 Katarzyna Fedoryszyn Radomin K16-29 Tak 2019-04-22
41 Magdalena Rumińska Radomin K30-39 Tak 2019-04-22
42 Zuzanna Latańska Papowo Biskupie K16-29 Tak 2019-04-24
43 Piotr Makowiecki Gniewkowo SP Szadlowice M30-39 Tak 2019-04-25
44 Grzegorz Serwaczak Golub-Dobrzyń M30-39 Tak 2019-04-28
45 Jarek Wiciński Łobdowo Futgol biega M16-29 Tak 2019-04-28
46 Dorota Pawłowska Kurzętnik Kurzętnik Biega K30-39 - 2019-04-28
47 Renata Zgardowska Boguszewo K30-39 Tak 2019-04-29
48 Konrad Jażdżyk Rachocin TKKF Kubuś Sierpc M16-29 Tak 2019-04-29
49 Monika Guściora Ryńsk Kowalewo Biega K16-29 Tak 2019-04-29
50 Iwona Stachewicz Toruń K30-39 Tak 2019-04-29
51 Mateusz Alojzy Babski Brodnica Anonimowych myślicieli M16-29 - 2019-04-30
52 Jakub Benka Goręczyno Akademia Biegowa Kiełpino M16-29 Tak 2019-04-30
53 Jerzy Anzel Brodnica Brodnica Biega M50-59 Tak 2019-04-30
54 Marlena Gołkowska Brodnica Brodnica Biega K40-49 Tak 2019-04-30
55 Kaśka Trześniewska Warszawa K40-49 Tak 2019-04-30
56 Zbigniew Dudkiewicz Golubiu-Dobrzyń AGROLOK Sport Team M40-49 - 2019-04-30
57 Patryk Sorger Dulsk Iskra Dulsk M16-29 Tak 2019-05-01
58 Łukasz Korczyński Golub-Dobrzyń M16-29 - 2019-05-01
59 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz M30-39 Tak 2019-05-01
60 Katarzyna Szablicka Grudziądz parkrun Grudziądz K40-49 Tak 2019-05-01
61 Marek Tuchalski Rypin KB Lech Rypin M60+ - 2019-05-02
62 Jakub Piotrkowski Golub-Dobrzyń M40-49 Tak 2019-05-02
63 Waldemar Goczyński Sierpc TKKF Kubuś Sierpc M40-49 - 2019-05-02
64 Krystyna Chojnacka Sierpc TKKF Kubuś Sierpc K50+ - 2019-05-02
65 Damian Olkowski Kowalewo Pomorskie Kowalewo Biega M16-29 - 2019-05-02
66 Kazimierz Goczyński Sierpc TKKF Kubuś Sierpc M60+ - 2019-05-02
67 Michał Gąsiorowski Gałczewko SKS KORONA GAŁCZEWKO M30-39 - 2019-05-03
68 Michał Mazurowski Golub-Dobrzyń M40-49 - 2019-05-03
69 Agnieszka Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń K30-39 - 2019-05-03
70 Agnieszka Sawicka Golub-Dobrzyń K16-29 - 2019-05-03
71 Michał Barć Grudziądz Bandach*ja M16-29 - 2019-05-03
72 Dawid Korczyński Golub-Dobrzyń M16-29 - 2019-05-03
73 Dawid Rybiński Brodnica RYBIŃSCY TEAM M16-29 - 2019-05-03
74 Teresa Kamińska Miesiączkowo Teresa biega K40-49 - 2019-05-03
75 Jarosław Reszka Bydgoszcz M30-39 - 2019-05-03
76 Paweł Moskal Kurzętnik Kurzętnik Biega M16-29 - 2019-05-03
77 Krzysztof Kaweczyński Mszanowo Team Kopeć M30-39 - 2019-05-03
78 Mariusz Śliwiński Toruń Parkrun M40-49 - 2019-05-03
79 Joanna Grabowska Toruń SPC/KM UMK K40-49 - 2019-05-03
80 Andrzej Jaranowski Brodnica GKS Fabianki M16-29 - 2019-05-03
81 Rafał Świerczyński Rypin M40-49 - 2019-05-03
82 MACIEJ JARZĘBOWSKI Rypin Agrolok Sport Team M40-49 - 2019-05-03
83 Paweł Czajkowski Gdynia BCT TEAM GDYNIA M30-39 - 2019-05-03
84 Piotr Czajkowski Kowalewo Pomorskie AGROLOK Sport Team M30-39 - 2019-05-03
85 Ewa Drawert Łubki K40-49 - 2019-05-03


Do góry




"Biegi dla dzieci"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mateusz Blumkowski Zareba/Golub-Dobrzyń 8-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-10
2 Oliwier WOJDYLO BRODNICA Do 7 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-12
3 Marcin Dworecki Karczewo Futgol biega 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-14
4 Kacper Czerwiński Dębowa Łąka 11-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-14
5 DOMINIK RYBIŃSKI Brodnica RYBIŃSCY TEAM 11-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-15
6 Piotr Kubiak-Wesołowski Gniewkowo 8-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-16
7 Julia Olszewska Gniewkowo Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-16
8 Sylwia Kaźmierczak Skrwilno 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-22
9 Kamil Laskowski Brodnica Do 7 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-23
10 Kamil Korczak Ruziec 8-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-25
11 Martyna Jastrzembska Tokary 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-26
12 Zosia Pieczka Golub-Dobrzyń 8-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-26
13 Dominika Serwaczak Golub-Dobrzyn Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-28
14 Zofia Serwaczak Golub-Dobrzyn Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-28
15 Majka Anuszkiewicz Golub-Dobrzyn 8-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
16 Blanka Dudkiewicz GOLUB-DOBRZYŃ 8-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
17 Kamil Zgardowski Boguszewo 8-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
18 Szymon Zgardowski Boguszewo 8-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
19 Julian Chmielewski Sokoligóra Do 7 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
20 Alicja Chmielewska Sokoligóra Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
21 Pola LASKOWSKA Brodnica Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-01
22 Eliza Badowska Golub-Dobrzyn Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-01
23 Jan Samul Warszawa UKS La Basket Warszawa 11-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-01
24 Anna Samul Warszawa 11-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-01
25 Piotr Samul Warszawa 11-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-01
26 Barbara Samul Warszawa 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-01
27 Kamil Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz 8-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-02
28 Maja Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz 8-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-02


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×