I Letni Bieg ''HOLIDAY- CASUS'' w Łasinie

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mariusz Pawłowski 113 Marzęcice Mężczyźni 1 - 37:35 - Ukończył
2 Krzysztof Białkowski 21 Gmina Gardeja Biega Rozajny Mężczyźni 2 - 37:37 +2 sek. Ukończył
3 Jarosław Laskowski 88 Kurzętnik Biega Małe Bałówki Mężczyźni 3 - 38:17 +42 sek. Ukończył
4 Maciej Górny 121 Grupa Mężczyźni 4 - 38:52 +01:17 Ukończył
5 Mateusz Ronowski 57 Mat Kin Run Grudziądz Mężczyźni 5 - 39:03 +01:28 Ukończył
6 Mateusz Archita 87 WSD TORUŃ Łasin Mężczyźni 6 - 39:34 +01:59 Ukończył
7 Tomasz hapke 72 Traktor team Wilkowo Mężczyźni 7 - 39:42 +02:07 Ukończył
8 Waldemar Cisło 115 Bądki Mężczyźni 8 - 40:24 +02:49 Ukończył
9 Marek Urynowicz 66 CSLog Grudziądz Mężczyźni 9 - 41:46 +04:11 Ukończył
10 Piotr Wierzbowski 50 Team Kopeć Brzozówka Mężczyźni 10 - 42:06 +04:31 Ukończył
11 Patryk kruczkowski 80 Szynwałd Mężczyźni 11 - 42:25 +04:50 Ukończył
12 Sławomir Bączkowski 3 V Runner Grudziądz Mężczyźni 12 - 42:31 +04:56 Ukończył
13 Armin Igielski 23 Tancie team Grudziądz Mężczyźni 13 - 42:36 +05:01 Ukończył
14 Jacek Gniot 33 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz Mężczyźni 14 - 43:12 +05:37 Ukończył
15 Piotr Wdowczyk 86 Umks Kwidzyn Grudziądz Mężczyźni 15 - 43:25 +05:50 Ukończył
16 Michał Wróbel 82 KMP Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 16 - 43:38 +06:03 Ukończył
17 Wojciech Bielawski 98 Team Łasin Łasin Mężczyźni 17 - 44:56 +07:21 Ukończył
18 Andrzej Rutkowski 91 Team Łasin Łasin Mężczyźni 18 - 45:21 +07:46 Ukończył
19 Jarosław Fałkowski 7 Gmina Gardeja Biega Gardeja Mężczyźni 19 - 45:41 +08:06 Ukończył
20 Michał Kołecki 27 Rozbiegany Susz / Tri NEGU / Tri MiSiEk Team Iława Mężczyźni 20 - 45:41 +08:06 Ukończył
21 Zbigniew Serocki 30 Jagiellończycy Łasin Łasin Mężczyźni 21 - 45:50 +08:15 Ukończył
22 Artur Wrzeciono 122 Grudziądz Mężczyźni 22 - 46:17 +08:42 Ukończył
23 Arkadiusz KAMIŃSKI 35 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 23 - 46:18 +08:43 Ukończył
24 Tadeusz Dulski 106 SP 8 Grudziądz Mężczyźni 24 - 46:24 +08:49 Ukończył
25 ROBERT JERZYK 97 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN KANICZKI Mężczyźni 25 - 46:28 +08:53 Ukończył
26 Paweł Jerzyk 114 wisliny Mężczyźni 26 - 46:49 +09:14 Ukończył
27 SZYMON JAGIELSKI 19 ŁASIN Mężczyźni 27 - 49:10 +11:35 Ukończył
28 Kazimierz ROMAŃSKI 36 KB LEGIONOWO ŁASIN/LEGIONOWO Mężczyźni 28 - 49:12 +11:37 Ukończył
29 ZDZISŁAW BARTKOWSKI 111 GRUDZIĄDZ Mężczyźni 29 - 49:18 +11:43 Ukończył
30 Daniel Korycki 55 Grudziądz Mężczyźni 30 - 49:37 +12:02 Ukończył
31 Marcin Hernik 52 Grudziądz Mężczyźni 31 - 49:37 +12:02 Ukończył
32 Mateusz Jurczyk 61 Gmina Gardeja Biega Otłówko Mężczyźni 32 - 50:01 +12:26 Ukończył
33 Janusz Swider 117 Kwidzyn Mężczyźni 33 - 50:14 +12:39 Ukończył
34 Piotr ARBSZAJTYS 34 GGB GARDEJA Mężczyźni 34 - 50:20 +12:45 Ukończył
35 Kinga Żywiecka 56 Mat Kin Run Grudziądz Kobiety 1 - 50:22 +12:47 Ukończyła
36 Ryszard Bartosiak 20 Gmina Gardeja Biega Kwidzyn Mężczyźni 35 - 50:41 +13:06 Ukończył
37 Justyna Żyła 109 Wałdowo Szlacheckie Kobiety 2 - 51:05 +13:30 Ukończyła
38 Michał Niewiadomski 102 Grudziądz Mężczyźni 36 - 51:10 +13:35 Ukończył
39 Marzena Mączewska 43 Grudziądz Kobiety 3 - 52:19 +14:44 Ukończyła
40 Tomasz Wojtacki 118 Grudziądz Mężczyźni 37 - 53:07 +15:32 Ukończył
41 Adam Kołecki 28 Rodzina JEZIORAKA Iława Mężczyźni 38 - 53:19 +15:44 Ukończył
42 Adam Kitzermann 96 Grudziądz Mężczyźni 39 - 53:22 +15:47 Ukończył
43 Andrzej Markuszewski 116 Grudziądz Mężczyźni 40 - 53:36 +16:01 Ukończył
44 Anna Markowska 48 Grudziądz Kobiety 4 - 53:43 +16:08 Ukończyła
45 Katarzyna Markowska 41 Grudziądz Kobiety 5 - 53:46 +16:11 Ukończyła
46 Jan Skakluk 71 KB Legionowo Legionowo Mężczyźni 41 - 54:00 +16:25 Ukończył
47 ROMAN JANIK 59 KWIDZYN BIEGA Kwidzyn Mężczyźni 42 - 54:00 +16:25 Ukończył
48 Piotr Badźmierowski 31 Grudziądz Mężczyźni 43 - 54:08 +16:33 Ukończył
49 Michał Jerzyk 76 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN WIŚLINY Mężczyźni 44 - 54:16 +16:41 Ukończył
50 Krzysztof Gązwa 93 Team Łasin Świecie nad Osą Mężczyźni 45 - 54:21 +16:46 Ukończył
51 Dawid Boroch 42 Macie tu coś do jedzenia? Toruń Mężczyźni 46 - 54:33 +16:58 Ukończył
52 Sławomir Zakrzews 51 Grup Mężczyźni 47 - 54:58 +17:23 Ukończył
53 Marek Matczyński 60 Olimpia Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 48 - 54:58 +17:23 Ukończył
54 Bożena Lulińska 92 Rozbiegany Susz Susz Kobiety 6 - 55:46 +18:11 Ukończyła
55 Agnieszka Szczutkowska 84 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Kobiety 7 - 55:48 +18:13 Ukończyła
56 Wojciech Kostrzewski 70 CSLog Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 49 - 56:13 +18:38 Ukończył
57 Marek Kędziorski 65 Wąbrzeźno Mężczyźni 50 - 56:24 +18:49 Ukończył
58 Marcin Glinowiecki 68 Fit&Jump Marina Grudziądz Mężczyźni 51 - 56:27 +18:52 Ukończył
59 Janusz Gronek 81 Posejdon Grudziądz Mężczyźni 52 - 56:58 +19:23 Ukończył
60 Marcin Kotz 46 Grudziądz Mężczyźni 53 - 56:58 +19:23 Ukończył
61 Piotr Willma 99 Kwidzyn Mężczyźni 54 - 57:31 +19:56 Ukończył
62 Justyna Piorowska 120 Butowo Kobiety 8 - 57:35 +20:00 Ukończyła
64 Karolina Świątek 13 - Gruta Kobiety 10 - 57:42 +20:07 Ukończyła
66 Andrzej Bielawa 44 Grudziądz Mężczyźni 56 - 58:35 +21:00 Ukończył
67 Adam ZDZIARSKI 17 Sosnowa Team Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 57 - 59:03 +21:28 Ukończył
68 Robert Jabłoński 45 Grudziądz Mężczyźni 58 - 01:01:18 +23:43 Ukończył
69 Mirka Osuch 94 Grudziądz Kobiety 11 - 01:01:28 +23:53 Ukończyła
70 Małgosia Mioduszewska 5 Fithause Grudziądz Kobiety 12 - 01:01:49 +24:14 Ukończyła
71 Beata Kędziorska 64 Wąbrzeźno Kobiety 13 - 01:01:51 +24:16 Ukończyła
72 Agata Kędziorska 63 Wąbrzeźno Kobiety 14 - 01:03:02 +25:27 Ukończyła
73 Patryk Jabłoński 38 BEZ FORMY TEAM Grudziądz Mężczyźni 59 - 01:04:05 +26:30 Ukończył
74 Kinga Lipińska 39 VISSCHER CARAVELLE Grudziądz Kobiety 15 - 01:04:05 +26:30 Ukończyła
75 Dorian Masłowski 100 Gdynia Mężczyźni 60 - 01:05:49 +28:14 Ukończył
76 Monika Wołucka-Masłowska 101 Gdynia Kobiety 16 - 01:06:20 +28:45 Ukończyła
77 Izabela Szrejter 77 Mam na to wybiegane Toruń Kobiety 17 - 01:07:00 +29:25 Ukończyła
78 Adrian Skowroński 1 Morsy z Grudziądza Grudziądz Mężczyźni 61 - 01:08:52 +31:17 Ukończył
79 Michał Błaszczak 105 Kwidzyn Mężczyźni 62 - 01:09:32 +31:57 Ukończył
80 Dagmara Kosinska 12 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Kobiety 18 - 01:10:17 +32:42 Ukończyła
81 Zakrzewski Michał 112 Łasin Mężczyźni 63 - 01:10:36 +33:01 Ukończył
82 Łukasz Markowski 49 Grudziądz Mężczyźni 64 - 01:12:05 +34:30 Ukończył
83 Paulina Wrzeciono 123 Grudziądz Kobiety 19 - 01:14:23 +36:48 Ukończyła
84 Dawid Zdziarski 119 Grudziądz Mężczyźni 65 - 01:14:23 +36:48 Ukończył
Dariusz Wieczorek 79 KB PWK Legionowo Legionowo Mężczyźni - - - Nie ukończył


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×