I Letni Bieg ''HOLIDAY- CASUS'' w Łasinie

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Adrian Skowroński Grudziądz Morsy z Grudziądza Mężczyźni Tak 2018-04-23
2 Joanna Sobczyk Grudziądz Zodiak gym Kobiety Tak 2018-04-23
3 Sławomir Bączkowski Grudziądz V Runner Mężczyźni Tak 2018-04-23
4 Monika Chyła Grudziądz Kobiety - 2018-04-23
5 Małgosia Mioduszewska Grudziądz Fithause Kobiety Tak 2018-04-23
6 Rafał Drzymalski Grudziądz Mężczyźni - 2018-04-23
7 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni Tak 2018-04-23
8 Joanna Soboczyńska-Śledź Grudziądz Kobiety - 2018-04-23
9 Łukasz Kowalewski Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA Mężczyźni - 2018-04-23
10 Szczepan Domański Nowy Młyn Mężczyźni - 2018-04-23
11 Piotr Wróbel Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni - 2018-04-23
12 Dagmara Kosinska Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Kobiety Tak 2018-04-23
13 Karolina Świątek Gruta - Kobiety Tak 2018-04-23
14 Agnieszka Świątek Gruta - Kobiety Tak 2018-04-23
15 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Grudziądzka fit mama Kobiety - 2018-04-23
16 Kasia Stremel Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Kobiety - 2018-04-23
17 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-04-23
18 Janusz Kempa Ruda Rudos Mężczyźni Tak 2018-04-23
19 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Mężczyźni Tak 2018-04-23
20 Ryszard Bartosiak Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Mężczyźni Tak 2018-04-23
21 Krzysztof Białkowski Rozajny Gmina Gardeja Biega Mężczyźni Tak 2018-04-24
22 Beata Zielecka Pokrzywno Kobiety - 2018-04-24
23 Armin Igielski Grudziądz Tancie team Mężczyźni Tak 2018-04-24
24 Paweł Moskal Kurzętnik Kurzętnik Biega Mężczyźni - 2018-04-24
25 Mateusz Mokwa Grudziądz Mężczyźni - 2018-04-25
26 Artur Wrzeciono Grudziądz Mężczyźni - 2018-04-25
27 Michał Kołecki Iława Rozbiegany Susz / Tri NEGU / Tri MiSiEk Team Mężczyźni Tak 2018-04-25
28 Adam Kołecki Iława Rodzina JEZIORAKA Mężczyźni Tak 2018-04-25
29 Mateusz Wnuczek Grudziądz Mężczyźni - 2018-04-25
30 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Mężczyźni Tak 2018-04-26
31 Piotr Badźmierowski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-04-26
32 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz BIEGAM BO LUBIĘ Kobiety - 2018-04-26
33 Jacek Gniot Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Mężczyźni Tak 2018-04-26
34 Piotr ARBSZAJTYS GARDEJA GGB Mężczyźni Tak 2018-04-26
35 Arkadiusz KAMIŃSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-04-26
36 Kazimierz ROMAŃSKI ŁASIN/LEGIONOWO KB LEGIONOWO Mężczyźni Tak 2018-04-27
37 Mariusz Kłaczyński Grudziądz Brak Mężczyźni - 2018-04-27
38 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Mężczyźni Tak 2018-04-27
39 Kinga Lipińska Grudziądz VISSCHER CARAVELLE Kobiety Tak 2018-04-27
40 Rafał Smoczyński Salno niezrzeszony Mężczyźni - 2018-04-27
41 Katarzyna Markowska Grudziądz Kobiety Tak 2018-04-30
42 Dawid Boroch Toruń Macie tu coś do jedzenia? Mężczyźni Tak 2018-05-01
43 Marzena Mączewska Grudziądz Kobiety Tak 2018-05-01
44 Andrzej Bielawa Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-04
45 Robert Jabłoński Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-04
46 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-05
47 Marek Jankowski Grudziądz AkademiaBiegania Mężczyźni Tak 2018-05-05
48 Anna Markowska Grudziądz Kobiety Tak 2018-05-06
49 Łukasz Markowski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-06
50 Piotr Wierzbowski Brzozówka Team Kopeć Mężczyźni Tak 2018-05-07
51 Sławomir Zakrzews Grup Mężczyźni Tak 2018-05-07
52 Marcin Hernik Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-08
53 Daniel Kawczyński Grupa Mężczyźni Tak 2018-05-09
54 Daniel Matuszak Grudziądz Mężczyźni - 2018-05-09
55 Daniel Korycki Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-10
56 Kinga Żywiecka Grudziądz Mat Kin Run Kobiety Tak 2018-05-10
57 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni Tak 2018-05-10
58 Bartłomiej Wiak Pokrzywno Mężczyźni - 2018-05-12
59 ROMAN JANIK Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Mężczyźni Tak 2018-05-12
60 Marek Matczyński Grudziądz Olimpia Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-14
61 Mateusz Jurczyk Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni Tak 2018-05-14
62 Krzysztof Koliński GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Mężczyźni - 2018-05-14
63 Agata Kędziorska Wąbrzeźno Kobiety Tak 2018-05-16
64 Beata Kędziorska Wąbrzeźno Kobiety Tak 2018-05-16
65 Marek Kędziorski Wąbrzeźno Mężczyźni Tak 2018-05-16
66 Marek Urynowicz Grudziądz CSLog Mężczyźni Tak 2018-05-17
67 Paweł Gąsior Susz Rozbiegany Susz Mężczyźni - 2018-05-18
68 Marcin Glinowiecki Grudziądz Fit&Jump Marina Mężczyźni Tak 2018-05-18
69 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni - 2018-05-18
70 Wojciech Kostrzewski Grudziądz CSLog Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-19
71 Jan Skakluk Legionowo KB Legionowo Mężczyźni Tak 2018-05-19
72 Tomasz hapke Wilkowo Traktor team Mężczyźni Tak 2018-05-19
73 Daniel Dereziński Toruń daNN Mężczyźni - 2018-05-21
74 Michał Murawski Stare Błonowo Gmina Gardeja Biega Mężczyźni - 2018-05-21
75 Michał Jerzyk WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Mężczyźni Tak 2018-05-22
76 Izabela Szrejter Toruń Mam na to wybiegane Kobiety Tak 2018-05-22
77 Piotr Serocki Łasin/Kobyłka Markowi Biegacze Mężczyźni - 2018-05-22
78 Dariusz Wieczorek Legionowo KB PWK Legionowo Mężczyźni Tak 2018-05-23
79 Patryk kruczkowski Szynwałd Mężczyźni Tak 2018-05-23
80 Janusz Gronek Grudziądz Posejdon Mężczyźni Tak 2018-05-23
81 Michał Wróbel Grudziądz KMP Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-23
82 Angelika Karwowska Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Kobiety - 2018-05-24
83 Agnieszka Szczutkowska Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Kobiety Tak 2018-05-24
84 Rafał Szczutkowski Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Mężczyźni - 2018-05-24
85 Piotr Wdowczyk Grudziądz Umks Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-24
86 Mateusz Archita Łasin WSD TORUŃ Mężczyźni Tak 2018-05-24
87 Jarosław Laskowski Małe Bałówki Kurzętnik Biega Mężczyźni Tak 2018-05-26
88 Andrzej Celegrat Grupa Mężczyźni Tak 2018-05-26
89 Damian Igielski Grudziądz Tancia team Mężczyźni Tak 2018-05-26
90 Andrzej Rutkowski Łasin Team Łasin Mężczyźni Tak 2018-05-26
91 Bożena Lulińska Susz Rozbiegany Susz Kobiety Tak 2018-05-26
92 Krzysztof Gązwa Świecie nad Osą Team Łasin Mężczyźni Tak 2018-05-26
93 Mirka Osuch Grudziądz Kobiety Tak 2018-05-26
94 Piotr Guzowski Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU Mężczyźni - 2018-05-27
95 Adam Kitzermann Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-27
96 ROBERT JERZYK KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Mężczyźni Tak 2018-05-27
97 Wojciech Bielawski Łasin Team Łasin Mężczyźni Tak 2018-05-27
98 Piotr Willma Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-27
99 Dorian Masłowski Gdynia Mężczyźni Tak 2018-05-27
100 Monika Wołucka-Masłowska Gdynia Kobiety Tak 2018-05-27
101 Michał Niewiadomski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-27
102 JERZY TUMIŁOWICZ LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Mężczyźni - 2018-05-27
103 Ewa Jurczyk Grudziądz LA RIVE TEAM Kobiety - 2018-05-28
104 Michał Błaszczak Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-28
105 Tadeusz Dulski Grudziądz SP 8 Mężczyźni Tak 2018-05-28
106 Paweł Wiśniewski Grudziądz Mężczyźni - 2018-05-28
107 Łukasz Sobczyk Grudziądz Zodiak Mężczyźni - 2018-05-28
108 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie Kobiety Tak 2018-05-28
109 Paulina Wiernicka KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA/KTS IRONMAN Kobiety - 2018-05-28
110 ZDZISŁAW BARTKOWSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni Tak 2018-06-02
111 Zakrzewski Michał Łasin Mężczyźni Tak 2018-06-02
112 Mariusz Pawłowski Marzęcice Mężczyźni Tak 2018-06-02
113 Paweł Jerzyk wisliny Mężczyźni Tak 2018-06-02
114 Waldemar Cisło Bądki Mężczyźni Tak 2018-06-02
115 Andrzej Markuszewski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-06-02
116 Janusz Swider Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-06-02
117 Tomasz Wojtacki Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-06-02
118 Dawid Zdziarski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-06-02
119 Justyna Piorowska Butowo Kobiety Tak 2018-06-02
120 Maciej Górny Grupa Mężczyźni Tak 2018-06-02
121 Artur Wrzeciono Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-06-02
122 Paulina Wrzeciono Grudziądz Kobiety Tak 2018-06-02


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×