Bieg Niepodległości 1918-2017

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 JANUSZ GRONEK Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
2 RAFAŁ ZBRZEŹNY Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
3 IZABELA PYTYŃSKA Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
4 TERESA ŁEPEK Płąchawy Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
5 ARKADIUSZ PYTYŃSKI Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
6 ELŻBIETA ZAWADKA KITNOWO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
7 ANDRZEJ MARKUSZEWSKI Grudziądz Trenować z Najlepszymi - blog Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
8 KATARZYNA RUMUŃSKA Wałdowo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
9 MAŁGORZATA ŁEPEK Płąchawy Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
10 KATARZYNA TUREK Annowo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
11 SYLWIA URBANEK Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
12 AGNIESZKA ZDROJEWSKA Grudziądz Trenować z Najlepszymi - blog Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
13 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
14 PAWEŁ SZULC Grudziądz Tele Taxi Mercedes Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
15 FABIAN STANISŁAWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
16 ANNA MALINOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
17 Ewa Jurczyk Grudziądz LA RIVE TEAM Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
18 ELŻBIETA HULEWICZ Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
19 Angelika Karwowska Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
20 MAŁGORZATA GOŁUŃSKA-MICHNA Ocypel / Grudziądz Stowarzyszenie Przyjaciół Ocypla Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
21 Andrzej Celegrat Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
22 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
23 MAŁGORZATA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
24 URSZULA JANOWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
25 MARIUSZ JANOWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
26 SYLWIA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
27 MICHAŁ KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
28 MAREK TOMSZA Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
29 NATALIA RACINIEWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
30 MACIEJ GÓRNY Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
31 MONIKA BURZYŃSKA Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
32 MARIUSZ KŁOCZYŃSKI Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
33 KATARZYNA KISIEL BYDGOSZCZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
34 ALICJA KANIEWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
35 ALEKSANDER RADTKE Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
36 MAGDA JODKO Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
37 ANNA NALASKOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
38 RAFAŁ BUNK Grudziądz Diabełkowa Aś Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
39 MARCIN ZYGMUNT Grudziądz Grupa Malbork Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
40 MARCIN KAMIŃSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
41 Jacek Gniot Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
42 ROLAND GURSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
43 DAGMARA JAGŁA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
44 JAKUB BONIKOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
45 DENIS TOMASZEWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
46 ALICJA LISOWSKA Grudziądz Grudziądza Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
47 KATARZYNA KEMPA Ruda Rudos Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
48 JANUSZ KEMPA Ruda Rudos Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
49 MAREK HELAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
50 MAŁGORZATA ZIELIŃSKA Świerkocin Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
51 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Grudziądzka fit mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
52 NATALIA MŁODOCHOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
53 BEATA PURWIN Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
54 PIOTR PURWIN Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
55 DAMIAN ZAGOL Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
56 ŁUKASZ SONNENFELD Grudziądz Cyklo Kwidzyn Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
57 BEATA POLKOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
58 KATARZYNA WOZINSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
59 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
60 KRZYSZTOF KASPRZEWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
61 TOMASZ PIWOWARSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
62 ŁUKASZ TALMA Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
63 MAJA TRACKA Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
64 JAKUB NADWORNY Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
65 MARCIN WASZEWSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
66 PAWEŁ PIOTROWSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
67 DAWID KWINYNG Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
68 JAKUB POPIOŁEK Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
69 KAJA BONAS Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
70 ANNA KALINOWSKA Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
71 ŁUKASZ NAKONIECZNY Grudziądz Floating Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
72 DOROTA DZIERZYK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
73 MAGDALENA POLIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
74 MONIKA GRZYBEK Grudziądz Stomil Crossfit Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
75 TOMASZ RYCHLEWSKI Czernin zButa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
76 ANDRZEJ RAUCHFLEISZ Aleksandrów Kujawski CZOPKI KOLCZASTE Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
77 MAGDALENA DEJEWSKA Nowa Wieś Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
78 KAMIL JURCZAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
79 KATARZYNA PILECKA Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
80 PAULINA JURCZAK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
81 MACIEJ MYŻYŃSKI Toruń Czopki Kolczaste Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
82 SYLWIA RUTKOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
83 DAGMARA BUBER-BUBROWIECKA Czernin zButa Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
84 MAŁGORZATA PŁATEK Grudziądz/Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
85 ANDRZEJ SOSNOWSKI Grudziądz TF5/100mil Crossfit Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
86 ALICJA CIECHOWSKA Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
87 DANUTA HERCZYŃSKA Grudziądz GRUDZIĄDZKA FIT MAMA Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
88 MAREK JANKOWSKI Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
89 MARCIN KOTZ Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
90 AGNIESZKA MATUSZEWSKA Grudziądz Grudziądza Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
91 KAROLINA WITCZAK Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
92 LUCYNA ANTOLAK Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
93 ŁUKASZ BAZYLCZUK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
94 ANNA MELLER Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
95 AGNIESZKA KOPEĆ Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
96 DANIEL GNIEFKOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
97 MAGDALENA SZRAM Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
98 EWELINA STAWICKA Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
99 BEATA GLAMOWSKA Gdańsk Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
100 JUSTYNA STRĘCIWILK Grudziądz Vadain Running club Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
101 ADRIAN RYCHLEWSKI Czernin zButa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
102 IRENEUSZ LIPIŃSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
103 ZANETA LIPIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
104 BEATA DĄDELSKA Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
105 IWONA OPATECKA - TOMSZA Grudziadz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
106 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
107 JUSTYNA PROCAJŁO Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
108 MARZANNA BORC Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
109 MATEUSZ MURAWSKI Chełmno TF5 Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
110 MAGDALENA POLAK Wąbrzeźno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
111 SANDRA RADOMSKA Grudziądz CrossBox Gdz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
112 PAULINA WICHROWSKA Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
113 JANUSZ WACLAWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
114 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
115 PIOTR BALCERZAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
116 RAFAŁ JASIŃSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
117 PIOTR ŁAKOMY Sztynwag TF5 Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
118 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz BIEGAM BO LUBIĘ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
119 MACIEJ MICHAŁOWSKI Warlubie Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
120 JOANNA MOSIOŁEK Grudziądz Grudziądza Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
121 DAWID TEKLIŃSKI Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
122 DAWID MICHALSKI Warlubie Klub Przyjaciół Myszki Miki Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
123 DOROTA GUZMANN Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
124 PIOTR GĄCEŻEWICZ Grudziądz Husaria Race Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
125 ŻANETA MALINOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
126 IWONA DZIEKAN Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
127 HENRYK CHELKOWSKI Grudziadz Akademia Biegania Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
128 TOMASZ DEJEWSKI Nowa Wieś Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
129 KRZYSZTOF PROCAJŁO Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
130 MONIKA PRZECZEWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
131 RAFAŁ PRZECZEWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
132 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
133 JOANNA BARDOŃSKA Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
134 Arkadiusz KAMIŃSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
135 MATEUSZ PAWŁOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
136 WOJTEK ANDRZEJCZAK Grudziądz wasch-fred. de Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
137 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Akademia Biegania Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
138 ALEKSANDRA PACZKOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
139 FILIP KOZŁOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
140 AGNIESZKA JABŁOŃSKA Grudziądz wasch-fred. de Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
141 BEATA KOZŁOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
142 IZABELA EWERTOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
143 Jarosław Szych Wielki Lubień ORBIT ONE CYCLING Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
144 ELŻBIETA KARASZEWSKA Grudziądz Grudziądzka fit mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
145 GRAŻYNA BRAC Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
146 DARIUSZ KŁOSIŃSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
147 MARIAN BRAC Grudziądz 1956 Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
148 Marzena Mączewska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
149 ANETA SZWARACKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
150 TOMASZ DUDZIŃSKI Krasnołęka Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
151 MARIA DRABINIAK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
152 SŁAWOMIR SZWARACKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
153 JOANNA SZULC Grudziądz Szuszugotuje Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
154 MICHAŁ DRABINIAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
155 MICHAŁ SZULC Grudziądz Szuszugotuje Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
156 PAWEŁ BRAC Grudziądz KMP Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
157 MAGDALENA REDMERSKA-OSIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
158 JOANNA PEPLIŃSKA Świecie Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
159 ANIA SEREDA Grudziądz Łubudubu Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
160 MICHAŁ SEREDA Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
161 ANNA LEWANDOWSKA Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
162 TOMASZ WSZELAK Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
163 ILONA WSZELAK Grudziądz Łubudubu Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
164 JAROSŁAW DULKOWSKI Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
165 MAREK WOROŃCZAK Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
166 AGNIESZKA CHOCHLIUK Grudziądz Bastion Ladies Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
167 PIOTR WOLSKI Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
168 PATRYK KAWCZYNSKI Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
169 MICHAŁ NIEWIADOMSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
170 KAROLINA ALBEKIER Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
171 MAGDALENA GROMADZIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
172 EMILIA DEMBEK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
173 MARTA KOZŁOWSKA Kornatowo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
174 ARKADIUSZ GUZOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
175 TOMASZ LASKOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
176 MARCIN KULPA Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
177 LESZEK MELERSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
178 PIOTR JURCZYK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
179 LECH WRÓBLEWSKI Grudziądz ZK 2 Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
180 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziądz Amator Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
181 KRYSTIAN KNUT Iława Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
182 JOANNA KRAJEWSKA Wąbrzeźno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
183 JOANNA WASILEWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
184 PATRYCJA FREJ Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
185 GOSIA GRABOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
186 ŁUKASZ FELSKI Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
187 Łukasz Felski Grudziądz CSLog Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
188 SYLWIA TACZYŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
189 KRZYSZTOFA PALAK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
190 DANIEL MATUSZAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
191 CECYLIA CHRZANOWSKA Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
192 ZBIGNIEW WAWRZYNIAK Prabuty Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
193 KRZYSZTOFA WAWRZYNIAK Prabuty Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
194 WIESLAW MĄCZKOWSKI Grudziądz Wojskowe Zaklady Uzbrojenia SA Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
195 ADRIAN TOMCZUK Grudziądz Marsz Niepodległości Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
196 Krzysztof Buchaj Grudziądz Buchaj Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
197 MACIEJ CZERWIŃSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
198 ŁUKASZ KOWAROWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
199 JOANNA TRZCIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
200 RAFAŁ SZCZUTKOWSKI Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
201 MAREK MATCZYŃSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
202 AGNIESZKA SZCZUTKOWSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
203 NATALIA ZAKRZEWSKA Grudziądz LEMIGO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
204 OLGA NOSKO Grudziądz LEMIGO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×