Pierwszy Wiosenny Bieg Nocny

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2018-11-30
2 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban Team Open M Tak 2018-11-30
3 Paweł Kowalski Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
4 Eliza Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
5 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
6 Michał Wróbel Grudziądz KMP Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
7 Emilia Grochowska Grudziądz Fit House Open K Tak 2018-11-30
8 Magdalena Żurawska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
9 Magdalena Pawlak Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
10 Monika Gollus Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
11 Paulina Pudlewska Grudziądz Fit house Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
12 Piotr Pudlewska Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
13 Grzegorz Gollus Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
14 Ewelina Wrzos Grudziądz Fit House Open K Tak 2018-11-30
15 Filip Wrzos Grudziądz Fit House Open M Tak 2018-11-30
16 ANNA MALINOWSKA Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
17 LECH WRÓBLEWSKI Grudziądz ZK 2 Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
18 Dawid Kilon Bydgoszcz MERGUS Open M Tak 2018-11-30
19 Marcin Tomasz Kuś Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz Open M Tak 2018-11-30
20 Ewa Kawska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
21 Łukasz Tylkowski INOWROCŁAW Stowarzyszenie Sportowe LANDRYNKA Open M Tak 2018-11-30
22 Marcin Wiśniewski Grupa LasGrupas attack Open M Tak 2018-11-30
23 Kinga Karbowska Gdańsk Open K Tak 2018-11-30
24 Michał Karbowski Gdańsk Open M Tak 2018-11-30
25 Michał Kamiński Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
26 Magda Jodko Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
27 Marcin Kotz Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
28 Robert Osypiuk GRUDZIĄDZ Open M Tak 2018-11-30
29 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open K Tak 2018-12-01
30 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
31 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2018-12-01
32 Irena koralewska sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2018-12-01
33 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
34 Jakub WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
35 Dariusz Jegierski Grudziądz Amator Open M Tak 2018-12-01
36 MARCIN KULPA Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
37 Adam Zdziarski Grudziądz Sosnowa Team Open M Tak 2018-12-01
38 Ewelina Puchowska Gdansk Apteka Gemini Team Open K Tak 2018-12-01
39 Tomasz Langowski Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
40 Katarzyna Langowska Grudziądz parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
41 Natalia Porowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
42 Katarzyna Szablicka Grudziądz parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
43 Aneta Szwaracka Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
44 Sławomir Szwaracki Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
45 Seweryn Wolczynski Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
46 Mateusz Nowiński Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
47 Aleksandra Boniecka Pokrzywno Open K Tak 2018-12-01
48 Damian Grubich Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
49 Fabian Kokociński Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
50 Michalina Śliwoń Grupa Open K Tak 2018-12-02
51 Marek PALCZEWSKI Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
52 Magdalena Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team Open K Tak 2018-12-02
53 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
54 Sylwia Noculak Grudziądz Open K Tak 2018-12-02
55 Anna Wołoszyn Mały Rudnik Sport i Rekreacja Delfin Open K Tak 2018-12-02
56 Mariusz Ogos Brodnica Open M Tak 2018-12-02
57 Patryk Łęgowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
58 Alicja Łęgowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-02
59 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2018-12-03
60 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-03
61 Anna Dąbrowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-03
62 Bartosz Pudlewski Grudziądz Open M Tak 2018-12-03
63 Justyna Lempek Brodnica Open K Tak 2018-12-05
64 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open K Tak 2018-12-06
65 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-07
66 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M Tak 2018-12-08
67 Anna Pawlik Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
68 Tomasz Wielgus Grudziadz Open M Tak 2018-12-09
69 Tomasz Chmura Grudziadz Open M Tak 2018-12-09
70 Ewa Chmura Grudziadz Open K Tak 2018-12-09
71 Justyna Chmura Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
72 Anna Jegierska Grudziądz Amatorka Open K Tak 2018-12-09
73 Michał Piątkowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-09
74 Magdalena Ciekot Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
75 Krzysztof Lewandowski Linowo Lewy biega Open M Tak 2018-12-09
76 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Open M Tak 2018-12-09
77 Michał Barć Grudziądz Bandach*ja Open M Tak 2018-12-09
78 Mirosław Bączkowski Grupa Cslog Open M Tak 2018-12-10
79 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2018-12-10
80 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M Tak 2018-12-10
81 Jacek Pawlik Grudziądz Open M Tak 2018-12-11
82 Ania Jegierska GRUDZIĄDZ Amatorka Open K Tak 2018-12-11
83 Kinga Rządkowska Grudziadz Open K Tak 2018-12-13
84 Ewa Kucharska Grudziadz Open K Tak 2018-12-13
85 Magdalena Sobieraj Grudziądz Amatorka Open K Tak 2018-12-13
86 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M Tak 2018-12-14
87 Agnieszka Karnowska Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2018-12-14
88 Bartosz Rybarczyk Żnin Pałuki Running Team Open M Tak 2018-12-14
89 Izabela Szrejter Toruń Open K Tak 2018-12-14
90 ALICJA KANIEWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open K Tak 2018-12-14
91 Marcin Dominikowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-15
92 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Running Club Open M Tak 2018-12-15
93 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-16
94 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2018-12-18
95 Jakub Słupski Grudziądz Open M Tak 2018-12-18
96 Józek Rumocki GRUDZIADZ Open M Tak 2018-12-19
97 Magdalena Kalisz Białystok Open K Tak 2018-12-19
98 Łukasz Michna Zdrojewo Open M Tak 2018-12-20
99 Józef Trzaska Grudziądz Open M Tak 2018-12-23
100 Izabela Jakubowska Szembruk Run Szembruk Open K Tak 2018-12-25
101 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk Open M Tak 2018-12-25
102 Daniel Korycki Grudziądz Open M Tak 2018-12-30
103 Daniel Matuszak Grudziądz Open M Tak 2019-01-02
104 Anna Pawelec Grudziądz Open K Tak 2019-01-04
105 Filip Mickiewicz Grudziądz CrossBox Open M Tak 2019-01-04
106 PIOTR BALCERZAK Grudziądz Open M Tak 2019-01-08
107 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-01-08
108 Justyna Kurek Grudziądz Open K Tak 2019-01-11
109 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
110 Beata Kozłowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
111 Adam Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
112 Filip Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
113 Aleksandra Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
114 Anna Cichecka Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
115 Karolina Bedczak GRUDZIĄDZ Fit and Jump Marina Open K Tak 2019-01-13
116 Marek Czarnecki Chełmno Open M Tak 2019-01-15
117 Paulina Skibińska Bydgoszcz Open K Tak 2019-01-15
118 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M Tak 2019-01-15
119 Anna Korczyńska Świecie nad osą Open K Tak 2019-01-15
120 Aneta Piasta Rychnowo Open K Tak 2019-01-15
121 Maciej Pietrzak Grudziądz Open M Tak 2019-01-15
122 Justyna Pietrzak Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
123 JOANNA SZULC Grudziądz Szuszugotuje Open K Tak 2019-01-16
124 MICHAŁ SZULC Grudziądz Szuszugotuje Open K Tak 2019-01-16
125 Beata Wojtanowicz Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
126 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
127 Anna Sereda Grudziądz Łubudubu Open K Tak 2019-01-17
128 Radosław Tomaszewski Grudziądz Kokoro Gym Open M Tak 2019-01-17
129 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-01-17
130 Joanna Jarząb Płużnica Open K Tak 2019-01-19
131 Robert Zilz Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
132 Anna Nalaskowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
133 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP DRAGACZ Open M Tak 2019-01-19
134 Robert Kaczorowski Grudziądz Brak Open M Tak 2019-01-19
135 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
136 Jacek Walczak Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
137 Anna Walczak Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
138 Dominika Kalinowska Grudziądz WB' wives Open K Tak 2019-01-19
139 Agnieszka Magdowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
140 JULITA ŻUKOTYŃSKA Grupa Open K Tak 2019-01-20
141 Piotr Okoński Grudziądz Open M Tak 2019-01-20
142 Żaneta Okońska Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
143 Anita Rodzińska Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
144 Maciej Górny Grupa Open M Tak 2019-01-20
145 Katarzyna Piór Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
146 Natalia Mogiłko Nowa Wieś Grudziądzka Fit Mama Open K Tak 2019-01-20
147 Mikołaj Kropkowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-20
148 Marcin Skibski Świecie Open M Tak 2019-01-20
149 Dagmara Agacka Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
150 Joanna Łobaczewska Gruczno Open K Tak 2019-01-20
151 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Open M Tak 2019-01-21
152 Paweł Borowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-21
153 Michał Drabiniak Grudziądz Open M Tak 2019-01-21
154 Mariusz Krysiewicz Brodnica Cofresco Open M Tak 2019-01-21
155 Kinga Woźniak Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-01-21
156 Rafał Błądek Nowa Wieś Malborska New Village Team/#Świry Open M Tak 2019-01-21
157 Agata Matuszak Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-21
158 Monika Zagol Grudziądz Open K Tak 2019-01-21
159 Nikoleta Stachowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
160 Marcelina Piechna Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
161 Dagmara Jagła Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
162 Martyna Rodacka-Wiśniewska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
163 Anna Kosińska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
164 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives Open K Tak 2019-01-22
165 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-22
166 Paulina Gaweł Cicherska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
167 Wiesław Żyła Grudziądz Open M Tak 2019-01-22
168 Magdalena Kłosowska Grudzìądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-22
169 Anna Pakowska Grudziądz Fit-Mania Open K Tak 2019-01-22
170 Barbara Miazek Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
171 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-01-22
172 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2019-01-22
173 Zbigniew Mądrzyński Grudziądz UMKS Kwidzyn Open M Tak 2019-01-22
174 Katarzyna Zakrzewska Świecie Open K Tak 2019-01-22
175 Magdalena Łeppek Warlubie Open K Tak 2019-01-22
176 Katarzyna Bilska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
177 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka Open M Tak 2019-01-22
178 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team Open M Tak 2019-01-22
179 Szymon Krakowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-22
180 Małgorzata Gubała Świecie nad osą Open K Tak 2019-01-22
181 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M Tak 2019-01-22
182 Magdalena Redmerska-Osińska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
183 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Open M Tak 2019-01-23
184 Emila Piórkowska Grudziądz FIT Lady Open K Tak 2019-01-24
185 Wiesław Piórkowski Grudziądz FIT Lady Open M Tak 2019-01-24
186 Dominika Żyła Grudziądz Open K Tak 2019-01-24
187 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2019-01-24
188 Marian Brac Grudziądz Grupa WB Open M Tak 2019-01-24
189 Sławek CHORĄŻAK UNISŁAW Open M Tak 2019-01-24
190 Aneta SADOWSKA-CHORĄŻAK UNISŁAW Open K Tak 2019-01-24
191 Michał Krohn Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
192 PIOTR MOSKWIK GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-01-24
193 Waldemar Ślizewski Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
194 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Delfin sport i rekreacja Open K Tak 2019-01-24
195 Jakub Krohn Grudziądz Open M Tak 2019-01-26
196 Łukasz Cackowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-27
197 Karolina Szymańska Białe Błota Open K Tak 2019-01-27
198 Adam Szymański Białe Błota Open M Tak 2019-01-27
199 Michal Sereda Grudziądz Open M Tak 2019-01-28
200 Sławomir Pokorski Grudziądz Open M Tak 2019-01-29
201 Daniel WoźniaK - Open M Tak 2019-01-29
202 Piotr Drozd Grudziądz Open M Tak 2019-01-29
203 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Open M Tak 2019-01-30
204 Ariel Kornacki Grudziadz Brak Open M Tak 2019-01-30
205 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-01-31
206 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM Open M Tak 2019-01-31
207 Renata Zgardowska Boguszewo Open K Tak 2019-01-31
208 Karol Cackowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
209 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Open M Tak 2019-01-31
210 Karolina Reuschel Nowe Open K Tak 2019-01-31
211 Arkadiusz Reuschel Nowe Open M Tak 2019-01-31
212 LUIZA GALUS GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-01-31
213 Marcin Piórkowski Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-01-31
214 Simona Piórkowska Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-01-31
215 Jarek Kornacki Grudziadz Brak Open M Tak 2019-01-31
216 Joanna Wróblewska Unisław Open K Tak 2019-01-31
217 Krzysztof Michałowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
218 Agnieszka Kulińska Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
219 Emila Weiland Unisław Open K Tak 2019-01-31
220 KATARZYNA SZPAK Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open K Tak 2019-01-31
221 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA Open M Tak 2019-02-01
222 Łukasz Szymborski Brodnica Open M Tak 2019-02-01
223 Paweł Bielak Grudziadz Open M Tak 2019-02-01
224 Martyna Kędzia Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
225 Adam Kitzermann Grudziadz Open M Tak 2019-02-01
226 Seweryn Koślacz Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
227 Iwona Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
228 Andrzej Paczkowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
229 Maciej Ratkowski ŚWIECIE Nie zrzeszony Open M Tak 2019-02-01
230 Joanna Staniszewska Toruń SPC Open K Tak 2019-02-01
231 Zaneta Czarnecka Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
232 Daria Bunk Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
233 Magda Cendrowska Brodnica Open K Tak 2019-02-01
234 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
235 Angelika Śląska Świecie Mukowaleczni Open K Tak 2019-02-02
236 Łukasz Pulchny Grudziądz Open M Tak 2019-02-02
237 Magdalena Pulchny Grudziądz Open K Tak 2019-02-02
238 Daniel Krupinski Grudziądz Hojnie obdarzeni Open M Tak 2019-02-02
239 Milena Gachewicz Rogoźno Open K Tak 2019-02-02
240 MACIEJ NIEWIADOMSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-02-02
241 Małgorzata Śliwa Grudziądz Open K Tak 2019-02-02
242 Ewa Niewiadomska-Roman Nowa Wieś Romki Open K Tak 2019-02-02
243 Bartosz Roman Nowa Wieś Romki Open M Tak 2019-02-02
244 Michał Marciniak Toruń Open M Tak 2019-02-02
245 Dominik Kowalski Grudziadz Chojnie Obdarzeni Open M Tak 2019-02-03
246 Tyberiusz Mazurek Świecie Open M Tak 2019-02-03
247 Anna Mazurek Świecie Open K Tak 2019-02-03
248 Michał Ditczyk Grudziądz Open M Tak 2019-02-03
249 Joanna Peplińska Świecie Open K Tak 2019-02-03
250 Dawid Górski Grudziądz FitHouse Open M Tak 2019-02-03
251 Anna Dembińska Świecie Open K Tak 2019-02-03
252 Dawid Mazur Świecie Herobox Świecie Open M Tak 2019-02-03
253 Mateusz Szczepański Szembruk BBKTS Open M Tak 2019-02-03
254 Monika Winiarska Grudziądz Open K Tak 2019-02-03
255 Piotr Gąceżewicz Grudziądz OCR Stomil Team Open M Tak 2019-02-03
256 Monika Jasińska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-02-03
257 Klaudia Czerlińska Grudziądz Open K Tak 2019-02-03
258 Pawel Swakowski Grudziadz Open M Tak 2019-02-03
259 Katarzyna Tyburska-Swakowska Grudziadz Open K Tak 2019-02-03
260 Radosław Wilkiewicz MOKRE Dom Pod Aniołem Open M Tak 2019-02-04
261 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open K Tak 2019-02-05
262 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2019-02-05
263 Marta Kowalska Malbork Open K Tak 2019-02-05
264 Tomasz Kowalski Malbork Open M Tak 2019-02-05
265 Paulina Ziomek Gdańsk Open K Tak 2019-02-06
266 Bogdan Grzebieniewski Grudziadz Open M Tak 2019-02-06
267 Sławomir Wołczkiewicz Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! Open M Tak 2019-02-06
268 KAROLINA ALBEKIER Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
269 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
270 Piotr Piszkalski Grudziądz O.S.A. Bushcraft Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
271 Aleksandra Śmiałek Olsztyn Wipasz aktywni w biegu Open K Tak 2019-02-06
272 PIOTR KASZKIN Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU Open M Tak 2019-02-06
273 Łukasz Fandrejewski Wielki Komorsk Open M Tak 2019-02-06
274 Agieszka Matuszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
275 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open K Tak 2019-02-06
276 Agnieszka Zehner Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
277 Marcin Lonert Grudziadz Open M Tak 2019-02-07
278 Agata Szymanska Mełno druhny OSP Open K Tak 2019-02-07
279 Klaudia Kerner Mełno druhny OSP Open K Tak 2019-02-07
280 Arkadiusz Kawałkowski Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open M Tak 2019-02-07
281 Anna Kawałkowska Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open K Tak 2019-02-07
282 Marcin Ressel Grudziądz Ressel MTB team Open M Tak 2019-02-07
283 Magdalena Szram Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
284 Łukasz Wąsicki Grudziądz Ressel MTB team Open M Tak 2019-02-07
285 Tomasz Kochański Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
286 Kamil Wojdacz Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
287 Jowita Sowińska Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
288 Patrycja Nadolna Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
289 Magdalena Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
290 Anna Obuchowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-08
291 Agnieszka Chlewicka Grudziądz Open K Tak 2019-02-08
292 Piotr Miesikowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-08
293 Marcin Czepiel Grudziądz Open M Tak 2019-02-08
294 Kacper Ressel Grudziądz Open M Tak 2019-02-09
295 Anna Meller Grudziądz Open K Tak 2019-02-09
296 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Open K Tak 2019-02-09
297 Maciej Czumiel Grudziadz Open M Tak 2019-02-09
298 Michał Zakrzewski Wężyk Prader Willi Team Open M Tak 2019-02-10
299 Aleksandra Jakubowska Wężyk Prader Willi Team Open K Tak 2019-02-10
300 Radosław Pior Kalisz Frauenburg Gangsters Open M Tak 2019-02-10
301 Beata Lewandowska Bydgoszcz Open K Tak 2019-02-10
302 Piotr Lewandowski Bydgoszcz Open M Tak 2019-02-10
303 Hanna Figura Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-02-10
304 Anna Miler Grupa Open K Tak 2019-02-10
305 Grzegorz Kurpanik Grudziądz Open M Tak 2019-02-10
306 Paulina Jędrak Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
307 Hanna Kreft Grudziadz Morsy Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
308 MAREK WIŚNIEWSKI GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-02-11
309 Jarosław Rogoziński Grudziądz Open M Tak 2019-02-11
310 Aleksandra Górska Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
311 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-02-12
312 Kamil Mojek Mokre Open M Tak 2019-02-12
313 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M Tak 2019-02-12
314 Małgorzata Rusoń Zielnowo Open K Tak 2019-02-14
315 Edyta Żurek Świecie Open K Tak 2019-02-15
316 Joanna Bartnik Świecie Open K Tak 2019-02-15
317 Grzegorz Kałamajski Grudziadz Open M Tak 2019-02-15
318 Marzena Brąszkowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-16
319 Mateusz Cieślakiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-02-16
320 Marta Saran-Tabarkiewicz Chełmno Open K Tak 2019-02-16
321 Kamil Tabarkiewicz Chełmno Open M Tak 2019-02-16
322 Agata Wojenko Grudziądz Open K Tak 2019-02-17
323 Joanna Gadzała Grudziądz Open K Tak 2019-02-18
324 Grzegorz Szytniewski Grudziądz 1965 Open M Tak 2019-02-18
325 Marcin Kamiński Grudziądz Open M Tak 2019-02-19
326 Oliwia Rusoń Jasiewo Open K Tak 2019-02-21
327 Katarzyna Gratowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-21
328 Marcin Gratowski Grudziądz Gratosie Team Open M Tak 2019-02-21
329 Monika Melkowska Świecie Open K Tak 2019-02-23
330 Anna Glazik Milewko Open K Tak 2019-02-24
331 Sylwia Weber Grudziądz Open K Tak 2019-02-24
332 Joanna Nowak Grudziądz Open K Tak 2019-02-26
333 Błażej Sowiński Osie Positive Freaks Team Open M Tak 2019-03-01
334 Tomasz Romanowski Grudziądz Open M Tak 2019-03-01
335 Michał Stachowski Wąbrzeźno Koniec Składu Open M Tak 2019-03-03
336 Agnieszka Kondratowicz Wąbrzeźno Koniec skladu Open K Tak 2019-03-03
337 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-04
338 Dariusz Leba Unisław Open M Tak 2019-03-04
339 Kinga Lipinska Grudziądz Bez Formy Team Open K Tak 2019-03-04
340 Radosław Pawelec Bydgoszcz Open M Tak 2019-03-05
341 Jarosław Afelt Bydgoszcz Open M Tak 2019-03-05
342 Natalia Tomaszewska Grudziądz FITLady Open K Tak 2019-03-06
343 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2019-03-06
344 Sebastian Borek Chełmno TATATEAM Open M Tak 2019-03-07
345 Piotr Bajorek Brodnica Open M Tak 2019-03-07
346 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K Tak 2019-03-07
347 Monika Chodukiewicz Kwidzyn Open K Tak 2019-03-08
348 Ewa Kawucha Świecie Open K Tak 2019-03-08
349 Monika Dybowska Grudziądz Brak Open K Tak 2019-03-09
350 Katarzyna Dekarczyk-Miecznikowska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2019-03-09
351 Kinga Kaniecka Grudziądz Fit mania Open K Tak 2019-03-09
352 Paulina Kaczmarczyk Podwiesk Open K Tak 2019-03-10
353 Cezary Brak Grudziądz Saraworkwear Open M Tak 2019-03-10
354 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K Tak 2019-03-10
355 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K Tak 2019-03-11
356 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit mania Open K Tak 2019-03-11
357 Kazimierz Boniecki Pokrzywno Open M Tak 2019-03-11
358 Madelna Cerska Mały Rudnik Open K Tak 2019-03-11
359 Mariusz Cerski Mały Rudnik Open M Tak 2019-03-11
360 Daniel Agacki Warlubie Open M Tak 2019-03-13
361 Mateusz Okoński Malbork Open M Tak 2019-03-14
362 Izabela Banaś Wielki Komórsk Open K Tak 2019-03-16
363 Magdalena Grzybowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-16
364 Urszula Zielke Grudziądz Open K Tak 2019-03-18
365 Izabela Dubanowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-18
366 Monika Fiałkowska Grdziądz Open K Tak 2019-03-19
367 Kamila Nieckarz Grudziądz Open K Tak 2019-03-19
368 Katarzyna Naumczyk Malbork Open K Tak 2019-03-20
369 Agata Bochon Malbork Open K Tak 2019-03-20
370 Adam Szewczyk Malbork Open M Tak 2019-03-20
371 Agnieszka Krupińska Grudziądz Open K Tak 2019-03-20
372 Przemysław Kula Grudziądz Open M Tak 2019-03-21
373 Angelika Gudowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-21
374 Anna Mrozek Grudziądz Open K Tak 2019-03-21
375 Robert Wendt Grudziądz Open M - 2019-03-22
376 Mateusz Wnuczek Grudziądz Open M Tak 2019-03-22
377 Robert Bochon Malbork Open M Tak 2019-03-22


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×