Delfin Cross Run

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2018-09-25
2 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2018-09-25
3 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open K - 2018-09-25
4 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M Tak 2018-09-26
5 Michał Wróbel Grudziądz Open M - 2018-09-26
6 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2018-09-26
7 Kamila Skowrońska Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open K Tak 2018-09-27
8 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Open M Tak 2018-09-28
9 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-09-28
10 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2018-09-28
11 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-09-28
12 Piotr Łakomy Acapulco Klub latających skarpet Open M Tak 2018-09-28
13 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-09-28
14 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Open M Tak 2018-09-28
15 Justyna Stręciwilk Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2018-09-28
16 Maria Anna ŚWIERCZYŃSKA Gruta Wheel Brothers (wbmtb.pl) Open K - 2018-09-28
17 Grażyna Gąsior Grudziądz Open K Tak 2018-09-28
18 Daniel Krupinski Grudziądz Hojnie obdarzeni Open M Tak 2018-09-29
19 Łukasz Pulchny Grudziądz Open M Tak 2018-09-29
20 Magdalena Pulchny Grudziądz Open K Tak 2018-09-29
21 Monika Przeczewska Grudziądz Open K Tak 2018-09-29
22 RAFAŁ Przeczewski Grudziądz Open M Tak 2018-09-29
23 Łukaszek Fandrejewski Wielki Komorsk Open M Tak 2018-09-29
24 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-09-29
25 Paweł Polakowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-09-29
26 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-09-29
27 Karolina Bedczak GRUDZIĄDZ Fit and Jump Marina Open K - 2018-09-29
28 Janusz Kempa Ruda Rudos Open M Tak 2018-09-30
29 Roland Gurski Grudziądz Open M Tak 2018-09-30
30 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2018-09-30
31 ARKADIUSZ BARTOS Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M Tak 2018-09-30
32 Wojciech Okleja Grudziądz Open M Tak 2018-09-30
33 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott Open M Tak 2018-09-30
34 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Open M Tak 2018-10-01
35 Paweł Dąbrowski Grudziądz AZS UMK Toruń Open M Tak 2018-10-01
36 Sebastian Grucza Grudziądz Open M Tak 2018-10-01
37 Denis Tomaszewski Biały Bór Open M Tak 2018-10-02
38 Sylwia Urbanek Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open K Tak 2018-10-02
39 Anna Gurzyńska Grudziądz Open K Tak 2018-10-02
40 Natalia Rulewska Grudziadz Open K Tak 2018-10-03
41 Urszula Zielke Grudziądz Open K Tak 2018-10-03
42 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2018-10-03
43 Jarosław Klawiter Grudziądz Open M Tak 2018-10-03
44 Anetta Pelzner Grudziądz Belfer Team Open M Tak 2018-10-03
45 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-10-03
46 Bogumiła Kalinowska Grudziądz Sport i rekreacja Delfin Open K Tak 2018-10-03
47 Wojciech Grabowski Grudziadz Open M Tak 2018-10-03
48 jaroslaw koszynski Biały Bór Sport i Rekreacja Delfin Open M Tak 2018-10-03
49 Anna Dąbrowska Grudziądz Open K Tak 2018-10-03
50 Zbigniew Wojanowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2018-10-04
51 Jolanta Trzcinska Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2018-10-04
52 Henryk Chelkowski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2018-10-04
53 Rafał Chyła Świerkocin Open M Tak 2018-10-04
54 Katarzyna Schwertfeger Ruda Open K Tak 2018-10-05
55 Artur Pieczkowski Nowe Miasto lubawskie Open M Tak 2018-10-05
56 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Open M Tak 2018-10-05
57 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K - 2018-10-05
58 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2018-10-05
59 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziądz Open M Tak 2018-10-05
60 Angelika Karwowska Grudziądz Open K Tak 2018-10-05
61 Magdalena Kalisz Białystok Open K Tak 2018-10-05
62 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open K Tak 2018-10-05
63 Ariel Lamkowski Grudziądz Open M Tak 2018-10-05
64 BEATA PURWIN GRUDZIĄDZ lub wybierz z listy Open K Tak 2018-10-05
65 Piotr PURWIN GRUDZIĄDZ lub wybierz z listy Open M Tak 2018-10-05
66 IRENEUSZ LIPIŃSKI Grudziądz Open M Tak 2018-10-05
67 ZANETA LIPIŃSKA Grudziądz Open K Tak 2018-10-05
68 Fabian Purwin GRUDZIĄDZ Open M Tak 2018-10-05
69 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-10-05
70 Adrian Wołodźko Grudziądz Kettlebellmaniac Open M Tak 2018-10-05
71 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open K Tak 2018-10-06
72 Andrzej Dolewski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2018-10-06
73 ELŻBIETA HULEWICZ Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2018-10-06
74 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2018-10-06
75 Marcin Kotz Grudziądz Open M Tak 2018-10-06
76 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2018-10-06
77 Grzegorz Czerniak Nowa Wieś Mam ochotę pobiegać Open M Tak 2018-10-06
78 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-10-06
79 Renata Szmidt Grudziądz Open K Tak 2018-10-07
80 Mateusz Jurczyk Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2018-10-07
81 Daniel Matuszak Grudziądz Open M Tak 2018-10-07
82 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2018-10-07
83 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-10-07
84 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-10-07
85 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2018-10-07
86 iwona dziekan Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2018-10-07
87 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ MomentBiegania Open M - 2018-10-07
88 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Open K Tak 2018-10-07
89 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2018-10-07
90 Mirosław Łucki Grudziądz Open M - 2018-10-07
91 Krzysztof Białkowski Rozajny Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2018-10-07
92 Tomasz Semeniuk Iława Open M Tak 2018-10-07
93 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2018-10-08
94 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-10-08
95 Jacek Gniot Grudziądz Open M Tak 2018-10-08
96 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2018-10-08
97 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2018-10-08
98 Mirosław Kamiński Grudziądz Open M Tak 2018-10-08
99 Marek Tobolski Grudziądz Florian Open M Tak 2018-10-08
100 Anna Tobolska Grudziądz Open K Tak 2018-10-08
101 Arkadiusz Kujda Osielsko 1 Brygada Logistyczna Open M Tak 2018-10-08
102 Dorota Kujda Osielsko Open K Tak 2018-10-08
103 Alicja Drzyzga Grudziądz Open K Tak 2018-10-08
104 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2018-10-08
105 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K Tak 2018-10-08
106 GRZEGORZ PĘK GRUPA Open M Tak 2018-10-08
107 Marcin Schröder Świecie Open M Tak 2018-10-08
108 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM Open M Tak 2018-10-08
109 Piotr Wiśniewski Grudziądz Akademia Biegania Open M Tak 2018-10-08
110 Anna Wiśniewska Grudziądz Akademia Biegania Open K Tak 2018-10-08
111 Magdalena Jaworska-Nizioł GRUDZIĄDZ Open K Tak 2018-10-08
112 Piotr Duchała Kwidzyn Kwidzyn Biega Open M Tak 2018-10-09
113 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz Open M Tak 2018-10-09
114 Ania Sereda Grudziądz ŁUBUDUBU Open K Tak 2018-10-09
115 Radosław Zieliński Bydgoszcz Open M Tak 2018-10-09
116 Dorota Chylińska Grudziądz Open K Tak 2018-10-09
117 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2018-10-10
118 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Open M Tak 2018-10-10
119 Tomasz Dejewski Nowa Wieś Sport i Rekreacja Delfin Open M Tak 2018-10-11
120 Artur Czajka Grudziądz Open M Tak 2018-10-11
121 Joanna Kalinowska Grudziądz Delfin sport i rekreacja Open K Tak 2018-10-11
122 Jacek Korzeniak Kisielice Open M Tak 2018-10-11
123 Mariusz Pawłowski Marzęcice Kurzętnik Biega Open M - 2018-10-12
124 Damian Wiśniewski Grudziądz Open M - 2018-10-13
125 Jakub Słupski Grudziądz Open M - 2018-10-13
126 Jacek Wiśniewski Biały Bór Open M - 2018-10-13
127 Dawid Sierdziński Grudziądz Open M - 2018-10-13
128 Mateusz Szczepański Szembruk #BBKTS Open M - 2018-10-13
129 PIOTR ŚLEBODA Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open M - 2018-10-13
130 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M - 2018-10-13
131 Grażyna Sandecka Junoszyno Open K - 2018-10-13


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×