II Delfin Cross Run 2019

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) - 2019-02-28
2 Anna Nalaskowska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-02-28
3 Tomasz Wszelak Pianki Krolewskie Łubudubu Mężczyźni (10km) Tak 2019-02-28
4 Michal Kaczmarek Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-02-28
5 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Kobiety (10km) Tak 2019-02-28
6 Beata Wojtanowicz Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-02-28
7 ŁUKASZ TALMA Grudziądz DRUŻYNA SZPIKU Mężczyźni (10km) Tak 2019-02-28
8 Natalia GRACZYKOWSKA Grudziądz Łubudubu Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
9 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
10 Monika Przeczewska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
11 Damian Puzio Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
12 Bartosz Dahl Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
13 Leszek JASKÓLSKI Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
14 Daniel Kawczyński Grupa Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
15 Adam Zdziarski Grudziądz Sosnowa Team Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
16 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
17 Anna Gurzyńska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
18 Sylwia Urbanek Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
19 Józek Rumocki GRUDZIADZ Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
20 Anna ŁUCKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
21 Mirosław Łucki Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
22 Martyna Pankowska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
23 Grzegorz Wydra Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
24 Marek Helak Grudziądz Wtorkowy trening Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
25 Mateusz Nowiński Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
26 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
27 Maciej Krasnodębski Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
28 Daniel Matuszak Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-02
29 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-02
30 Maciej Modrak Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-02
31 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP DRAGACZ Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
32 MARCIN KULPA Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
33 Justyna Michna Świecie Kobiety (10km) Tak 2019-03-03
34 Beata Suchomska Świekatowo Kobiety (10km) Tak 2019-03-03
35 Damian Suchomski Świekatowo Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
36 Marcin Cyrklaff Goryń Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
37 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
38 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Mężczyźni (10km) - 2019-03-04
39 Mirosław Bączkowski Grupa Cslog Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-04
40 Katarzyna Wiktor Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-04
41 Damian Grubich Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-04
42 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-05
43 Sylwia Rutkowska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-05
44 Bartosz PLEWA Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-06
45 TOMASZ OSIŃSKI grupa Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-07
46 Dariusz Aniszewski Morawy Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-07
47 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-08
48 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-08
49 Sandra Ziętarska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-09
50 Marcin Skibski Świecie Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-10
51 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-11
52 Dorota Stucka Świecie Kobiety (10km) - 2019-03-11
53 Jarosław Skoczkowski Grudziądz Aro runners Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-11
54 Mariusz Szygowski Grudziądz H2O TEAM Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-12
55 Tomasz Kunke Grudziądz 13WOG Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-12
56 Aneta Wojas Grudziadz Kobiety (10km) Tak 2019-03-14
57 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie lub wybierz z listy Kobiety (10km) Tak 2019-03-15
58 Krzysztof Chamela Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-03-15
59 Izabela Szrejter Toruń Kobiety (10km) - 2019-03-17
60 Maciej Mączkowski Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-17
61 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-19
62 Krzysztof Witkowski Grudziadz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-19
63 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-20
64 Wojciech Łaczkowski Grudziądz Brak Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-21
65 Michał Wróbel Grudziądz KMP Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-22
66 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-24
67 Tomasz Krzyżykowski Piaski Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-24
68 Dawid Kordowski Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-24
69 Dominika Karasińska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-25
70 Jarosław Koszyński Biały Bór Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-25
71 Tomasz Langowski Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-25
72 Katarzyna Langowska Grudziądz parkrun Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-25
73 Joanna Staniszewska Toruń SPC Kobiety (10km) Tak 2019-03-26
74 Svetlana Konarska Swiecie Kobiety (10km) Tak 2019-03-27
75 Andrzej Guzmann Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-27
76 Marcin Daniszewski Lisewo Aktywne Lisewo Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-27
77 Maciej Górny Grupa Mężczyźni (10km) - 2019-03-28
78 Eryk Bielewski Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-28
79 Sławomir Pulkowski Rogóźno Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-29
80 Janusz Gołębiewski Rogóźno Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-29
81 Mirosław Kamiński Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-30
82 Wioletta Rabeszko Prabuty Kobiety (10km) - 2019-03-31
83 Przemysław Kozłowski Grudziądz Brak Mężczyźni (10km) Tak 2019-04-01
84 Katarzyna Markowska Grudziądz lub wybierz z listy Kobiety (10km) Tak 2019-04-01
85 Tomasz Markowski Grudziądz Biegam bo lubię Mężczyźni (10km) Tak 2019-04-01
86 Mariusz Kłaczyński Grudziądz #Biegacze Mężczyźni (10km) Tak 2019-04-01
87 Maciej Skibski Świecie Mężczyźni (10km) Tak 2019-04-01
88 Zbigniew Kozicki Grudziadz parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-04-01
89 Adam Kwiatkowski Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-04-03
90 Małgorzata Chabros Świecie The Runners Świecie Kobiety (10km) Tak 2019-04-03
91 Dawid Janus Świecie The Runners Świecie Mężczyźni (10km) Tak 2019-04-03
92 Przemysław Kula Grudziądz ZK 2 Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-04-03
93 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM Mężczyźni (10km) - 2019-04-04
94 Jacek Nalaskowski Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-04-07
95 Paweł Szarszewski Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-04-07


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Magdalena Pawlak Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-02-28
2 Anna Wołoszyn Mały Rudnik Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) - 2019-02-28
3 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-02-28
4 Robert Zilz Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-02-28
5 Teresa Łepek Płużnica Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
6 Andrzej Rutkowski Grudziądz 1981 Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
7 Marek Rakowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
8 Dariusz Jegierski Grudziądz Amator Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
9 Damian Borowski Białochowo Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
10 Zbigniew Wojanowski Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
11 Maryla Wojanowska Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
12 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
13 Tomasz Chmura Grudziadz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
14 Ewa Chmura Grudziadz Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
15 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-03-02
16 Kinga Kwiecińska Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-03-02
17 Katarzyna Dziewońska Gniewino Kobiety (5km) - 2019-03-02
18 Waldemar Chyliński Grudziądz SP 20 Grudziądz- UKS Tandem Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-02
19 Justyna Chudek Gubiny Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
20 Natalia Raciniewska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
21 Magdalena Polińska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
22 Grzegorz Szytniewski Grudziądz 1965 Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-03
23 Anna Jaworska Warlubie Mężczyźni (5km) - 2019-03-03
24 Kinga Lipińska Grudziądz Bez Formy Team Kobiety (5km) Tak 2019-03-03
25 Kamila SKOWROŃSKA Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) Tak 2019-03-04
26 Józef Trzaska Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-04
27 Tomasz Makowski Ruda ################ Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-05
28 Daniel Korycki Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-05
29 Anna Walczak Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-05
30 Ewa Kawska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-06
31 Joanna Skorek Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-07
32 Małgorzata Bączkowska Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-07
33 Sebastian Grucza Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-09
34 Natalia Borkowska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-09
35 Joanna WORYTKO Mełno Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
36 Aliona Alipava Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
37 Joanna Łobaczewska Gruczno Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
38 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-10
39 Tomasz Kochański Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-10
40 Magdalena Jarco Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
41 Marta Okuniewska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-11
42 Magdalena Kłosowska Grudzìądz Fit Mania Kobiety (5km) Tak 2019-03-11
43 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Mężczyźni (5km) - 2019-03-11
44 Kinga Osińska Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-13
45 Agnieszka Poręba Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-13
46 Dagmara Agacka Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-15
47 Magdalena Wilczewska Łasin Kobiety (5km) Tak 2019-03-15
48 DOROTA GAŁUSZKA Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (5km) Tak 2019-03-18
49 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-18
50 Wioleta Erdmańska Wielkie Bałówki Kobiety (5km) Tak 2019-03-19
51 MICHAŁ URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-19
52 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-19
53 Dorota Wolska GRUDZIĄDZ Łubudubu Kobiety (5km) Tak 2019-03-20
54 Marcin Fischer Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-20
55 Magdalena Pyszora-Załoga Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-20
56 Joanna Szczepaniak Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-20
57 Anna Targowska Morgi Kobiety (5km) Tak 2019-03-21
58 Beata Kłos Warlubie Kobiety (5km) Tak 2019-03-21
59 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-21
60 Róża Macutkiewicz Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-21
61 Anna Górska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-21
62 Marcin Dominikowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-22
63 Magdalena Żurawska Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-03-23
64 Oliwia Rusoń Jasiewo Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
65 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit mania Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
66 Kinga Kaniecka Grudziądz Fit mania Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
67 Jarosław Rogoziński Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-03-23
68 Magda Bartoszyńska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
69 Agata Matuszak Grudziądz Fit Mania Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
70 Agnieszka Karnowska Grudziądz Fit Mania Kobiety (5km) - 2019-03-23
71 Anna Pawlik Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
72 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Delfin sport i rekreacja Kobiety (5km) Tak 2019-03-24
73 Karolina Szczeblewska Warlubie Kobiety (5km) Tak 2019-03-24
74 Barbara Wydrych Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-24
75 Daria Szeferska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-24
76 Rafał Wiśniewski IŁAWA IŁAWA BIEGA Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-25
77 Malgorzata Babiarz Dragacz Kobiety (5km) - 2019-03-25
78 Jan Dudziński Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-25
79 Małgorzata Zalewska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-26
80 Zaneta Czarnecka Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-27
81 Marian Brac Grudziądz Grupa WB Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
82 Grażyna Brac Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-27
83 Paweł Brac Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
84 Joanna Nowak Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-03-27
85 Dominika Mielewczyk Grudziadz Kobiety (5km) - 2019-03-27
86 Marek Jankowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
87 Mateusz Okoński Malbork Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
88 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Kobiety (5km) Tak 2019-03-28
89 Izabela Dubanowska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-28
90 Marzena Mączewska Grudziądz 1969 Kobiety (5km) Tak 2019-03-28
91 Mateusz Mokwa Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-29
92 Mateusz Wnuczek Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-30
93 Alicja Drzyzga Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-31
94 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-31
95 Anna Miler Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-31
96 Wioletta Macioszek Rogóźno parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
97 Marzena Brąszkowska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
98 Małgorzata Rusoń Zielnowo Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
99 Anna Korczyńska Świecie nad osą Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
100 Dagmara Krefta Nowe Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
101 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-01
102 Marta Słabysz Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
103 Joanna Wasilewska Grudziądz KDN Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
104 Damian Strużyna Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-02
105 ARTUR WRZECIONO GRUDZIĄDZ Sportowa Olimpia Mężczyźni (5km) - 2019-04-02
106 Wiktoria Matusiak Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-02
107 Robert Oborski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-02
108 KAROL Górny Grudziadz Glks Gwiazda Mężczyźni (5km) - 2019-04-02
109 ARTUR KAMIŃSKI Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-03
110 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team Mężczyźni (5km) - 2019-04-04
111 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives Kobiety (5km) Tak 2019-04-05
112 Tomasz Banach Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-04-07


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×