II Delfin Cross Run 2019

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Magdalena Pawlak Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-02-28
2 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-02-28
3 Robert Zilz Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-02-28
4 Teresa Łepek Płużnica Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
5 Andrzej Rutkowski Grudziądz 1981 Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
6 Marek Rakowski Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-03-01
7 Dariusz Jegierski Grudziądz Amator Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
8 Damian Borowski Białochowo Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
9 Zbigniew Wojanowski Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (5km) - 2019-03-01
10 Maryla Wojanowska Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) - 2019-03-01
11 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
12 Tomasz Chmura Grudziadz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
13 Ewa Chmura Grudziadz Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
14 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-03-02
15 Kinga Kwiecińska Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-03-02
16 Katarzyna Dziewońska Gniewino Kobiety (5km) - 2019-03-02
17 Waldemar Chyliński Grudziądz Uks Tandem Mężczyźni (5km) - 2019-03-02
18 Justyna Chudek Gubiny Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
19 Natalia Raciniewska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
20 Magdalena Polińska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
21 Grzegorz Szytniewski Grudziądz 1965 Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-03
22 Anna Jaworska Warlubie Mężczyźni (5km) - 2019-03-03
23 Kinga Lipińska Grudziądz Bez Formy Team Kobiety (5km) Tak 2019-03-03
24 Kamila SKOWROŃSKA Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) Tak 2019-03-04
25 Józef Trzaska Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-04
26 Tomasz Makowski Ruda ################ Mężczyźni (5km) - 2019-03-05
27 Daniel Korycki Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-05
28 Anna Walczak Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-05
29 Ewa Kawska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-06
30 Joanna Skorek Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-03-07
31 Małgorzata Bączkowska Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-07
32 Sebastian Grucza Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-09
33 Joanna WORYTKO Mełno Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
34 Aliona Alipava Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
35 Joanna Łobaczewska Gruczno Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
36 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-10
37 Tomasz Kochański Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-10
38 Magdalena Jarco Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
39 Magdalena Kłosowska Grudzìądz Fit Mania Kobiety (5km) - 2019-03-11
40 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Mężczyźni (5km) - 2019-03-11
41 Kinga Osińska Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-13
42 Agnieszka Poręba Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-13
43 Dagmara Agacka Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-15
44 Magdalena Wilczewska Łasin Kobiety (5km) Tak 2019-03-15
45 DOROTA GAŁUSZKA Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (5km) Tak 2019-03-18
46 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-18


Do góry




"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) - 2019-02-28
2 Anna Wołoszyn Mały Rudnik Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (10km) - 2019-02-28
3 Anna Nalaskowska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-02-28
4 Tomssz Wszelak Pianki Krolewskie Łubudubu Mężczyźni (10km) Tak 2019-02-28
5 Michal Kaczmarek Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-02-28
6 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Kobiety (10km) Tak 2019-02-28
7 Beata Wojtanowicz Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-02-28
8 ŁUKASZ TALMA Grudziądz DRUŻYNA SZPIKU Mężczyźni (10km) Tak 2019-02-28
9 Natalia GRACZYKOWSKA Grudziądz Łubudubu Kobiety (10km) - 2019-03-01
10 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
11 Monika Przeczewska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
12 Damian Puzio Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
13 Bartosz Dahl Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-03-01
14 Leszek JASKÓLSKI Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
15 Daniel Kawczyński Grupa Mężczyźni (10km) - 2019-03-01
16 Adam Zdziarski Grudziądz Sosnowa Team Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
17 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
18 Anna Gurzyńska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
19 Sylwia Urbanek Grudziądz Kobiety (10km) - 2019-03-01
20 Józek Rumocki GRUDZIADZ 502575767 Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
21 Anna Łucka Grudziądz akademia biegania Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
22 Mirosław Łucki Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
23 Martyna Pankowska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-01
24 Grzegorz Wydra Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
25 Marek Helak Grudziądz Wtorkowy trening Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
26 Mateusz Nowiński Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-03-01
27 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
28 Maciej Krasnodębski Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-01
29 Daniel Matuszak Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-03-02
30 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-02
31 Maciej Modrak Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-02
32 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP DRAGACZ Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
33 MARCIN KULPA Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-03-03
34 Justyna Michna Świecie Kobiety (10km) Tak 2019-03-03
35 Beata Suchomska Świekatowo Kobiety (10km) Tak 2019-03-03
36 Damian Suchomski Świekatowo Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
37 Marcin Cyrklaff Goryń Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
38 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-03
39 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Mężczyźni (10km) - 2019-03-04
40 Mirosław Bączkowski Grupa Cslog Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-04
41 Katarzyna Wiktor Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-04
42 Damian Grubich Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-04
43 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Mężczyźni (10km) - 2019-03-05
44 Sylwia Rutkowska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-05
45 Bartosz PLEWA Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-06
46 TOMASZ OSIŃSKI grupa Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-07
47 Dariusz Aniszewski Morawy Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-07
48 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-08
49 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-03-08
50 Sandra Ziętarska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-09
51 Natalia Borkowska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-09
52 Marcin Skibski Świecie Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-10
53 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-11
54 Marta Okuniewska Grudziądz Kobiety (10km) Tak 2019-03-11
55 Dorota Stucka Świecie Kobiety (10km) - 2019-03-11
56 Jarosław Skoczkowski Grudziądz Aro runners Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-11
57 Mariusz Szygowski Grudziądz H2O TEAM Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-12
58 Tomasz Kunke Grudziądz 13WOG Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-12
59 Aneta Wojas Grudziadz Kobiety (10km) - 2019-03-14
60 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie lub wybierz z listy Kobiety (10km) - 2019-03-15
61 Krzysztof Chamela Grudziądz Mężczyźni (10km) - 2019-03-15
62 Izabela Szrejter Toruń Kobiety (10km) - 2019-03-17
63 Maciej Mączkowski Grudziądz Mężczyźni (10km) Tak 2019-03-17


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×