1. Rowerowy Dzień Dziecka

Osoby zarejestrowane w systemie

"2-4 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Henryk Stanisławski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
3 Ignacy Dziedzic Grudziądz Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
4 Nikola Brzezińska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-10
5 Hanna Langowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-11
6 Aleksander Heberlein Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-20
7 Jan Chodorowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-22
8 Marcelina Sarnecka Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01
9 Maja Drzymalska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01
10 Adam Kierzkowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
11 Bartek Wiśniewski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01


Do góry




"5-6 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Alicja Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
3 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
4 Juliana Chlewicka Rogóźno 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
5 Jan Lazarowicz Nowa Wies 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
6 Julian Lazarowicz Nowa Wies 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
7 Hubert Tepper Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
8 Tomek Kobuszyński Grudziądz Przedszkole Miejskie Tarpno 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
9 Bruno Szwejkowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-01
10 Eliza Zielińska Grudziądz Przedszkole Kuntersztyn 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-02
11 Ksawier Laskowski Nowa Wieś 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-03
12 Maria Giec Radzyń Chełmiński 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-04
13 Zosia Czajkowska Grudziądz Przedszkole Rządz Pszczoła 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-04
14 Magda Burdynowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-05
15 Milena Wisz Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-06
16 Tymon Maciąg Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
17 Jacek Józefowicz Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
18 Olga Kaczorowska GRUDZIADZ 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
19 Michalina Piór Grudziadz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
20 Oskar Brzeziński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-10
21 Leszek Czarnecki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
22 zuzia salamon Grudziadz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
23 Jakub Bartos Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-15
24 Filip Pawski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-16
25 Viktor Błotnicki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-20
26 Nataniel Berendt Rogóźno PROFESSOR.PL 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
27 Mela Świetlik Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-30
28 Mateusz Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
29 Aleks Jabłoński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
30 Zuzanna Malinowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01
31 Tosia Spychała Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01
32 Igor Płatek Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01


Do góry




"7-8 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Antoni Chlewicki Rogóźno 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Borys Szwejkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-01
3 Maja Peplińska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-03
4 Emilia Wisz Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-06
5 Mikołaj Gregorczyk Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-06
6 Antoni Wojtakowski Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
7 Milan Krupski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
8 Kaya Akgun Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
9 Lena ŁĘGOWSKA Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
10 Oskar Kobuszyński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
11 Kacper Warduliński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
12 Maciej Mrozek Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
13 Grzegorz Ubowski GRUDZIĄDZ 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
14 Julian Gliniecki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-10
15 Aleksander Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-10
16 Alicja Wylegala GRUDZIĄDZ 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-10
17 Janek Salamon Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
18 Patryk Balina Grudziądz Brak klubu 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-13
19 Paweł Trochowski Gruta UKS Omega Gruta 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
20 Leonard Krupiński Grudziądz Hojnie obdarzeni 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
21 Adam Bartos Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-15
22 Damian Schoenwald Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
23 Jakub Jopek Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
24 Filip Leszczyński Grudziądz Brak 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
25 Dorian Chyła Świerkocin 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
26 Hanna Majewska Gdańsk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-22
27 Natalia Rzepnikowska Brodnica Fat Bike Team Brodnica 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-22
28 Wojciech Murawski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-22
29 Lena Karnowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-27
30 Staś Gul Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-30
31 Staś Świetlik Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-30
32 Tymoteusz Brąszkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-30
33 Blanka Sarnecka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01
34 Igor Orzechowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
35 Mateusz Głąb Bąkowo 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
36 Chiacenta Semmler Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01


Do góry




"9-11 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wiktor Studziński Grudziądz SP20 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Jakub Józefowicz Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
3 OLA STEYER GRUDZIĄDZ Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
4 Nikodem Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
5 Krystian Kwiatkowski Świecie 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
6 Konrad Wiśniewski Świecie MTB Eldar Świecie 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
7 Adam Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
8 Ewa Zaleska Grudziądz SP 21 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
9 Lena Bujak Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
10 Filip Ochocki Grudziądz Stomil Crossfit 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
11 Anna Kobuszyńska Grudziądz SP18 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
12 Ewa Maciąg Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
13 Julia Goławska Grudziądz Brak klubu 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-01
14 Hubert Zieliński Grudziądz SP 8 Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-02
15 Zuzanna Grabowska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-03
16 Julia Rakowska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-04
17 Marysia Czajkowska Grudziądz SP20 1D 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-04
18 Wojtek Burdynowski Grudziadz Sp20 2C 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-05
19 Fabian Augustyniewicz Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-06
20 Szymon Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-07
21 Aleksandra Kozłowska Grudziądz Brak klubu 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-07
22 Alex Felski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
23 Dominik MIELNICZEK GRUDZIĄDZ 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
24 Aleksandra Klafta Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
25 Zuzanna Kosik Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
26 Jakub Tyburczy Niemcz N-bike Academy 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
27 Nina Kaczorowska GRUDZIADZ 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
28 Sebastian Tracki Gruta UKS Omega Gruta 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
29 Fabian Linowski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
30 Lena Piór Grudziadz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
31 Katarzyna Gontowska Gać 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
32 Filip FLOREK GRUPA run team Florasy 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
33 Jan Liedtka Węgrowo 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
34 Aleksander Tomaszewski Biały Bór SP 7 Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
35 Marcel Majka Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-11
36 Maja Herdzik Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-11
37 Filip Czarnecki Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
38 Daria Anuszewska Grudziądz SP 20 Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
39 Zuzanna Fojut Grudziądz SP 20 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
40 Marcel Drewnicz Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
41 Marcel Trochowski Gruta UKS Omega Gruta 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
42 Kalina Krupińska Grudziadz Hojnie obdarzeni 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-14
43 Kalina Bednarczyk Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-14
44 Mateusz Procyk Niemcz NbikeAkademy 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-17
45 Maja Grodzka Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-17
46 Sebastian Godziebiewski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-19
47 Karolina Pol Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-19
48 Oliwia Kozłowska Grudziądz Brak klubu 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-20
49 Jakub Procajło Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-20
50 Aleksander Piasecki Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-20
51 Julia Manikowska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-20
52 Bartosz Pajer Gdynia 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
53 Patryk Nieć Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
54 Eryk Kalinowski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
55 Eryk Czarnota Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
56 Lena Chodorowska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-22
57 Julia Lutowska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23
58 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23
59 Julia Piór Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23
60 Stasiu Łysiak Niemcz N-Bike Academy 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-27
61 Roksana Groszewska Robakowo 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01
62 Adam Semmler Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
63 Kaja Babicka Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01
64 Jakub Wantoch-Rekowski Gruta UKS Omega Gruta 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
65 Jan Wydrych Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
66 Szymon Kierzkowski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
67 Maciej Chylewski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
68 Piotr Paprota Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
69 Filip Wiśniewski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
70 Jakub Hatliński Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01


Do góry




"12-13 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Sebastian Hinz Grudziądz Uks Tandem 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Mikołaj Zaleski Grudziądz SP 21 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
3 Marek Maciąg Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
4 Olivier Rutkowski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-02
5 Kasjan Laskowski Nowa Wieś 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-03
6 Michał Winiarski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-04
7 Cezary Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-07
8 Hubert Frączkiewicz GRUDZIĄDZ 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
9 Matylda Akgun Grudziądz 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
10 Julia Tarczykowska Maksymilianowo N-Bike Academy 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
11 Paweł Bonas Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
12 Bartłomiej Kręcisz Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
13 Bianka Wircińska Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
14 Julia Kleina Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
15 Natalia Kardach Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
16 Piotr Baruch Grudziądz SP20 5A 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
17 Michał Wantoch - Rekowski Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
18 Mateusz Górski Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
19 Jakub Figurski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
20 Jakub FLOREK GRUPA run team Florasy 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
21 Artur Kaszuba Grudziadz Niezrzeszony 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
22 Mateusz Wielichowski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-17
23 Franciszek Jarzyński Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-19
24 Adam Troczyński Świecie nad OSą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
25 Nikodem Kucharski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
26 Ksawier Kalinowski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
27 Bartosz Bilski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
28 Seweryn Olech Grudziadz Brak klubu 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
29 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23
30 Dawid Fiałkowski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-27
31 Szymon Trochowski Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
32 Iga Dana Grudziądz 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-06-01
33 Nikodem Tylicki Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
34 Adam Tomaszewski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01
35 Dominik Procajło Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01


Do góry




"14-15 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kacper Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Lena Gratowska Grudziądz Gratosie Team 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
3 Anna Peplińska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
4 Mateusz Winiarski Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-04
5 Marcin Waszewski Gruta UKS Omega Gruta 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
6 Błażej Urban Gruta UKS Omega Gruta 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
7 Kacper Kręcisz Gruta UKS Omega Gruta 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
8 Oliwia Gontowska Gać 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
9 Bartosz Drewnicz Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
10 Miłosz Najman Grudziądz ALKS Stal Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
11 Kacper Sztemborski Grudziądz ALKS Stal Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-15
12 Agnieszka Waleron Skarszewy 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-17
13 Kamil Kurzynka Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-19
14 Marta Waleron Skarszewy 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-20
15 Jakub Marchlewicz Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
16 Bartosz Dąbrowski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
17 Weronika Baźmirowska Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-21
18 Tymon Łysiak Niemcz KS N-Bike Academy 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-27
19 Paweł Sosik Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-06-01


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×