1. Rowerowy Dzień Dziecka

Osoby zarejestrowane w systemie

"2-4 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Alicja Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
3 Hubert Tepper Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
4 Henryk Stanisławski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
5 Bruno Szwejkowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-01
6 Alicja Soboń Grudziądz SobońS family 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-02
7 Tymon Maciąg Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
8 Jacek Józefowicz Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
9 Michalina Piór Grudziadz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
10 Ignacy Dziedzic Grudziądz Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
11 Nikola Brzezińska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-10
12 Hanna Langowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-11
13 Leszek Czarnecki Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
14 zuzia salamon Grudziadz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
15 Filip Pawski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-16
16 Viktor Błotnicki Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-20
17 Aleksander Heberlein Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-20
18 Jan Chodorowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-22
19 Zoja Ścibior Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-22


Do góry




"5-6 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Jakub Rajnik Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
3 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
4 Juliana Chlewicka Rogóźno 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
5 Jan Lazarowicz Nowa Wies 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
6 Julian Lazarowicz Nowa Wies 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
7 Tomek Kobuszyński Grudziądz Przedszkole Miejskie Tarpno 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
8 Eliza Zielińska Grudziądz Przedszkole Kuntersztyn 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-02
9 Ksawier Laskowski Nowa Wieś 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-03
10 Maja Peplińska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-03
11 Maria Giec Radzyń Chełmiński 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-04
12 Zosia Czajkowska Grudziądz Przedszkole Rządz Pszczoła 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-04
13 Magda Burdynowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-05
14 Milena Wisz Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-06
15 Mikołaj Gregorczyk Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-06
16 Olga Kaczorowska GRUDZIADZ 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
17 Oskar Kobuszyński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
18 KACPER KWIATEK GRUDZIĄDZ 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
19 Kornel Kamiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
20 Aleksander Bloch Kwidzyn 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-10
21 Alicja Wylegala GRUDZIĄDZ 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-10
22 Oskar Brzeziński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-10
23 Wiktor Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
24 Patryk Balina Grudziądz Brak klubu 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-13
25 Leonard Krupiński Grudziądz Hojnie obdarzeni 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
26 Adam Bartos Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-15
27 Jakub Bartos Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-15
28 Aleksandra Witkowska Grudziądz Przedszkole Kuntersztyn 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-21
29 Damian Schoenwald Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
30 Nataniel Berendt Rogóźno PROFESSOR.PL 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
31 Hanna Majewska Gdańsk 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-22
32 Wojciech Murawski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-22


Do góry




"7-8 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Jakub Józefowicz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 OLA STEYER GRUDZIĄDZ Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
3 Antoni Chlewicki Rogóźno 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
4 Lena Bujak Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
5 Anna Kobuszyńska Grudziądz SP18 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
6 Borys Szwejkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-01
7 Marysia Czajkowska Grudziądz SP20 1D 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-04
8 Fabian Augustyniewicz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-06
9 Paweł Dobies Warlubie 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-06
10 Emilia Wisz Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-06
11 Alex Felski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
12 Antoni Wojtakowski Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
13 Dominik MIELNICZEK GRUDZIĄDZ 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
14 Milan Krupski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
15 Kaya Akgun Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
16 Lena ŁĘGOWSKA Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
17 Kacper Warduliński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
18 Maciej Mrozek Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
19 Grzegorz Ubowski GRUDZIĄDZ 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
20 Julian Gliniecki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-10
21 Janek Salamon Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
22 Marcel Drewnicz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
23 Marcel Trochowski Gruta UKS Omega Gruta 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
24 Paweł Trochowski Gruta UKS Omega Gruta 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
25 Kalina Bednarczyk Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-14
26 Maja Grodzka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-17
27 Aleksander Piasecki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-20
28 Julia Manikowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-20
29 Bartosz Pajer Gdynia 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
30 Bartosz Witkowski Grudziądz Przedszkole Kuntersztyn 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
31 Jakub Jopek Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
32 Filip Leszczyński Grudziądz Brak 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
33 Dorian Chyła Świerkocin 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
34 Lena Chodorowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-22
35 Filip Motyka Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-22
36 Natalia Rzepnikowska Brodnica Fat Bike Team Brodnica 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-22
37 Wiktoria Lutowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23
38 Igor Piasecki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-23
39 Julia Piór Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23


Do góry




"9-11 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wiktor Studziński Grudziądz SP20 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 IGOR ZABORSKI GRUDZIĄDZ SP20 2A 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
3 Nikodem Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
4 Krystian Kwiatkowski Świecie 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
5 Konrad Wiśniewski Świecie MTB Eldar Świecie 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
6 Adam Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
7 Ewa Zaleska Grudziądz SP 21 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
8 Filip Ochocki Grudziądz Stomil Crossfit 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
9 Ewa Maciąg Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
10 Marek Maciąg Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
11 Julia Goławska Grudziądz Brak klubu 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-01
12 Mikołaj Soboń Grudziądz SobońS family 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-02
13 Milan Marks Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-02
14 Hubert Zieliński Grudziądz SP 8 Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-02
15 Zuzanna Grabowska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-03
16 Julia Rakowska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-04
17 Michał Winiarski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-04
18 Wojtek Burdynowski Grudziadz Sp20 2C 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-05
19 Natalia Kopczyńska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-06
20 Szymon Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-07
21 Aleksandra Kozłowska Grudziądz Brak klubu 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-07
22 Hubert Frączkiewicz GRUDZIĄDZ 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
23 Aleksandra Klafta Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
24 Matylda Akgun Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
25 Zuzanna Kosik Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
26 Jakub Tyburczy Niemcz N-bike Academy 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-08
27 Julia Tarczykowska Maksymilianowo N-Bike Academy 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
28 Nina Kaczorowska GRUDZIADZ 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-08
29 Paweł Bonas Gruta UKS Omega Gruta 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
30 Bartłomiej Kręcisz Gruta UKS Omega Gruta 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
31 Julia Kleina Gruta UKS Omega Gruta 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
32 SEBASTIAN tRACKI Gruta UKS Omega Gruta 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
33 Piotr Baruch Grudziądz SP20 5A 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
34 Fabian Linowski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
35 Mateusz Górski Gruta UKS Omega Gruta 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
36 Lena Piór Grudziadz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
37 Katarzyna Gontowska Gać 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
38 Jakub Figurski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
39 Filip FLOREK GRUPA run team Florasy 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
40 Szymon Maćkiewicz Chełmża 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
41 Jan Liedtka Węgrowo 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
42 Aleksander Tomaszewski Grudziądz SP 7 Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
43 Marcel Majka Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-11
44 Maja Herdzik Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-11
45 Artur Kaszuba Grudziadz Niezrzeszony 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
46 Filip Czarnecki Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-12
47 Daria Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
48 Zuzanna Fojut Grudziądz SP 20 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
49 Laura Strojna Grudziądz Brak klubu 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
50 Kalina Krupińska Grudziadz Hojnie obdarzeni 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-14
51 Mateusz Procyk Niemcz NbikeAkademy 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-17
52 Sebastian Godziebiewski Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-19
53 Franciszek Jarzyński Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-19
54 Karolina Pol Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-19
55 ŁUKASZ GROHS GRUDZIĄDZ 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-19
56 Oliwia Kozłowska Grudziądz Brak klubu 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-20
57 Jakub Procajło Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-20
58 Patryk Nieć Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
59 Eryk Kalinowski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
60 Wiktoria Szymanska Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-21
61 Seweryn Olech Mokre 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
62 Seweryn Olech Mokre 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
63 Eryk Czarnota Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
64 Alan Motyka Grudziądz 9-11 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-22
65 Alicja Gollus Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-22
66 Julia Lutowska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23
67 Marta Banaszewska Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23
68 Julia Piasecka Grudziądz 9-11 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23


Do góry




"12-13 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Lena Gratowska Grudziądz Gratosie Team 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Sebastian Hinz Grudziądz Uks Tandem 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
3 Anna Peplińska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-04-30
4 Mikołaj Zaleski Grudziądz SP 21 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-30
5 Małgorzata Pyszora Grudziadz UKS Orion Ruda 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-01
6 Olivier Rutkowski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-02
7 Kasjan Laskowski Nowa Wieś 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-03
8 Mateusz Winiarski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-04
9 Cezary Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-07
10 Bianka Wircińska Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
11 Karolina Worytko Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
12 Błażej Urban Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
13 Natalia Kardach Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
14 Michał Wantoch - Rekowski Gruta UKS Omega Gruta 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
15 Jakub FLOREK GRUPA run team Florasy 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
16 Paweł Okoński Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
17 Patrycja Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
18 Bartosz Drewnicz Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
19 Igor Bednarczyk Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
20 Mateusz Wielichowski Grudziądz 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-17
21 Jakub Marchlewicz Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
22 Adam Troczyński Świecie nad OSą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
23 Nikodem Kucharski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
24 Bartosz Dąbrowski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
25 Ksawier Kalinowski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
26 Bartosz Bilski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21
27 Dorota Nowicka Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-21
28 Weronika Baźmirowska Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-21
29 Maja Banaszewska Grudziądz 12-13 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-23


Do góry




"14-15 lat"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kacper Gratowski Grudziadz Gratosie Team 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-04-29
2 Marcin Waszewski Gruta UKS Omega Gruta 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
3 Kacper Kręcisz Gruta UKS Omega Gruta 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-09
4 Oliwia Gontowska Gać 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-09
5 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-12
6 Miłosz Najman Grudziądz ALKS Stal Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-14
7 Kacper Sztemborski Grudziądz ALKS Stal Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-15
8 Agnieszka Waleron Skarszewy 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-17
9 Kamil Kurzynka Grudziądz 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-19
10 Marta Waleron Skarszewy 14-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2019-05-20
11 Dariusz Szymanski Świecie nad Osą UKS Szaniec Świecie nad Osą 14-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2019-05-21


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×