Północna Liga XC 2019 - XC 7 Świecie

niedziela, 8 września 2019

Powrót

Zarejestrowani

Liga XC wkracza w drugi sezon. Pragniemy przyciągnąć jeszcze większa liczbę zawodników do pokochania tej niełatwej odmiany kolarstwa górskiego. chcemy, aby atmosfera którą to Wy zawodnicy zbudowaliście podczas imprez w ubiegłym roku, towarzyszyła nam przez kolejną edycję. Miło nam poinformować, że w II edycji Ligi dołączyły do nas kolejne lokalizacje ze świetnymi trasami: Świecie i Dobrzyń nad Wisłą.
Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek, ich rodziny i przyjaciół do Grudziądza 31 marca br. na pierwsze zawody z cyklu Północna Liga MTB XC 2019!!!
Zmieniamy nieco lokalizację startu i mety, która będzie się znajdować na terenie Osady Grud - kompleksu sportowego zlokalizowanego 400 m od poprzedniego miejsca startu. Trasa będzie przebiegać przez znajome tereny Lasu Świętopełka więc nie zabraknie krętych singli, stromych podjazdów i zjazdów, dropa, rockgardena i kilku nowych "ułatwień" 😉.
Kto jeszcze nie próbował swych sił w XC, zachęcamy! W nowym sezonie wprowadzamy kategorie młodzieżowe, które będą startować wraz z kobietami przed kategoriami mężczyzn. Ułatwi to pokonanie trasy mniej doświadczonym adeptom, a doświadczonym zawodnikom pozwoli na jeszcze większe rozwinięcie skrzydeł.

Zapisy od 1 lutego.

Zapraszamy 31 marca do Grudziądza.

Data: Niedziela, 31 marca 2019, start godz. 10:30, 12:00
Lokalizacja: Osada Grud, os. Strzemięcin
Opłata startowa dorośli: 30 PLN płatne przelewem do 27.03.2019 lub 40 PLN płatne gotówką w dniu wyścigu.
Opłata startowa młodzież: Wiek 14-19 lat, 15 zł płatne przelewem do 27.03.2019 lub 20 zł w dniu wyścigu.

Nagrody 🏆: Nagradzamy 3 pierwsze miejsca open.

Punktacja 💯: Zawodnicy otrzymują punkty, których to suma rozstrzygnie zwycięzców z każdej kategorii na Finale Ligi we wrześniu, dodatkowo w tym roku nagradzamy "Open" (Zwycięzcy klasyfikacji są wykluczeni z finałowych nagród w swoich kategoriach)

Limit miejsc 200 osób!

Do zobaczenia!

Regulamin

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×