I. WBXC Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót do listy

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Dariusz Dorsch Bydgoszcz NbikeAkademy M30 - 2017-08-03 15:38
2 Lech Flaczyński Grudziądz M60+ - 2017-08-04 09:45
3 Krzysztof FUJARSKI Grudziądz Mtb M30 - 2017-08-04 10:18
4 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-08-04 10:23
5 Łukasz Felski Grudziądz M30 - 2017-08-04 10:27
6 Aleksandra Stanisławska Grudziądz K20 - 2017-08-04 10:38
7 Dariusz Dorsch Bydgoszcz NbikeAkademy M40 - 2017-08-04 11:25
8 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team M30 - 2017-08-04 11:39
9 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2017-08-04 11:45
10 Tomasz Jagodziński Kwidzyn GKW M30 - 2017-08-04 17:00
11 Rafał Grzędzicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-08-05 08:24
12 Michał Grzędzicki Grudziądz M40 - 2017-08-05 08:26
13 Paweł Frencel Grudziądz M20 - 2017-08-05 08:41
14 Michał Rębisz Pokrzywno M30 - 2017-08-09 15:34
15 Wojciech Gaweł Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M50 - 2017-08-09 15:44
16 Rafał Najdrowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 - 2017-08-10 12:00
17 Jacek Kalinowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-08-11 09:33
18 Tomir Żukotyński Grupa Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 - 2017-08-12 14:44
19 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 - 2017-08-21 22:15
20 Małgorzata Pol Grudziądz M40 - 2017-08-21 22:49
21 Wojciech Janiszewski Skorcz Szarafin racing tim M50 - 2017-08-25 12:20
22 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 - 2017-09-03 22:48
23 Grzegorz Trzopek Świecie Gołaś Bikes M30 - 2017-09-06 12:12
24 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M30 - 2017-09-06 12:13
25 Sebastian Trzciński Grudziądz M30 - 2017-09-06 16:41
26 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 - 2017-09-06 22:10
27 Patryk Budzyński Kwidzyn Giant Kwidzyn M20 - 2017-09-07 09:09
28 Łukasz Górnik Kwidzyn Giant Kwidzyn M20 - 2017-09-07 09:15
29 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 - 2017-09-07 10:57
30 Kamil Olszewski Grudziądz ROWEROWYGRUDZIĄDZ.PL M20 - 2017-09-08 08:42
31 Roman Pawłowski Gruczno !-! M40 - 2017-09-08 15:26
32 Wojciech Dobrowolski Grudziądz AGRO-MIL MTB green team M40 - 2017-09-08 21:24
33 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2017-09-08 21:36
34 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M40 - 2017-09-09 07:45
35 Zbigniew Wiśniewski Grudziądz Cherry team M30 - 2017-09-09 19:27
36 Jarosław Dąbrowski Laskowice Laskowice M30 - 2017-09-10 15:32
37 Jacek Warpiński Bydgoszcz Byfrost Bydgoszcz M50 - 2017-09-10 16:49
38 Rafał Słapiński Golub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 - 2017-09-10 19:43
39 Bartosz Zaostrowcew Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M30 - 2017-09-10 19:43
40 Izabela Gawińska 86-134 IMG K40 - 2017-09-10 20:11
41 Daria Hejnowska Golub-Dobrzyń AgrolokSportTeam K30 - 2017-09-10 21:00
42 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 - 2017-09-10 23:38
43 Darian Rakowski Gajewo GTR M30 - 2017-09-11 14:42
44 Piotr Urbanowicz Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 - 2017-09-12 18:10
45 Jakub Bydłowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M30 - 2017-09-13 07:09
46 Michał Gawiński Dolna Grupa IMG M40 - 2017-09-13 12:29
47 Bartek Mannteufel Grudziądz Bart GSR Company M30 - 2017-09-13 12:54
48 Kacper Skupiński Grudziądz M10 - 2017-09-13 19:56
49 Michał Sielski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-09-13 20:37
50 Mariusz Berent Sadlinki Cyklo Kwidzyn M30 - 2017-09-13 22:00
51 Tomek Kellas Grudziądz Brak M30 - 2017-09-13 22:30
52 Sebastian Trzaska Poznań M40 - 2017-09-14 03:35
53 Kinga Jarzyńska Grudziądz PROFESSOR.PL K20 - 2017-09-14 10:02
54 Marek Majewski Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M60+ - 2017-09-14 12:14
55 Łukasz Kornak Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-09-14 13:44
56 Damian Brąszkowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-09-14 14:03
57 Ariel Józwowski Grudziądz Freeride Grudziądz M20 - 2017-09-14 16:34
58 Mirosław Sternicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-09-14 17:08
59 Grzegorz Czeszejko Prabuty M40 - 2017-09-14 18:34
60 Miłosz Bilicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-09-14 23:09
61 Jarosław Szych Wielki Lubień 49Blot M30 - 2017-09-15 12:55
62 Karol Baranowski Prabuty M40 - 2017-09-15 13:49
63 Krzysztof Więcławski Mokre auto glas partner grudziądz M50 - 2017-09-15 15:26
64 Tomasz Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 - 2017-09-15 18:50
65 Mateusz Walkowiak Bydgoszcz M10 - 2017-09-15 21:14
66 Jakub Betlejewski Bydgoszcz Nbikeacademy M10 - 2017-09-15 21:15
67 Waldemar - Gardeja M40 - 2017-09-16 07:19
68 Sławek Mądzielewski Świecie BLACKRAM TEAM M40 - 2017-09-16 09:08
69 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across The River M40 - 2017-09-16 10:18
70 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarstwa Wda Świecie M40 - 2017-09-16 15:47
71 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy M10 - 2017-09-16 17:43
72 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 - 2017-09-16 20:55
73 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 - 2017-09-16 21:26
74 dominik sudoł kwidzyn sudoł cooperation M30 - 2017-09-17 08:45
75 Cyprian Suś Bydgoszcz N-Bike Academy M10 - 2017-09-17 10:00
76 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2017-09-17 10:50
77 Stanisław Jurczak M60+ - 2017-09-17 10:53
78 Kamila Mallek Świecie M40 - 2017-09-17 11:06
79 Tomasz Mallek Świecie M40 - 2017-09-17 11:06
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×