Szosowy amatorski wyścig kolarski - Mały Rudnik

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-21 11:18
2 Daniel Lipinski Torun TTC Beretta Toruń M1 [Brak opłaty] 2017-08-21 20:39
3 Mirosław Słomski Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M2 [Brak opłaty] 2017-08-21 20:48
4 Maciej Krzemiński Grudziądz MSU S.A. M2 [Brak opłaty] 2017-08-21 21:02
5 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz M2 [Brak opłaty] 2017-08-21 21:05
6 Artur Pajer Grudziądz LZS GOK Mały Rudnik M2 [Brak opłaty] 2017-08-21 21:56
7 Maciej Wlosinski Torun - M2 [Brak opłaty] 2017-08-21 22:04
8 Dawid Jurek Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M2 [Brak opłaty] 2017-08-21 23:51
9 Piotr Stelmach Chełmża TTC BERETTA TORUŃ M1 [Brak opłaty] 2017-08-22 13:10
10 Mariusz Kluszczyński Toruń Toruń Multisport Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-22 14:08
11 Leszek Kusiowski Mały Rudnik LTM Masters Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-22 15:23
12 Dariusz Broda Bydgoszcz DARO Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-08-22 19:48
13 Dariusz Tomaszewski Gowino FTI Racing Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-22 19:58
14 Mariusz Torchała Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M1 [Brak opłaty] 2017-08-23 00:08
15 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M1 [Brak opłaty] 2017-08-23 10:15
16 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Rowerowa Brzoza Open [Brak opłaty] 2017-08-23 10:39
17 Maciej Kwiatkowski Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-08-23 11:08
18 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Rowerowa Brzoza M2 [Brak opłaty] 2017-08-23 12:37
19 Ireneusz Pyszora Grudziądz LZS GOK Mały Rudnik M2 [Brak opłaty] 2017-08-24 09:27
20 Jacek Lewandowski Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW M1 [Brak opłaty] 2017-08-24 12:01
21 Milan Lewandowski 86-014 M2 [Brak opłaty] 2017-08-25 16:23
22 Zbigniew Ziemlewski 86-200 Nowawieś chełmińska M3 [Brak opłaty] 2017-08-25 20:27
23 Przemysław Janowski Toruń M1 [Brak opłaty] 2017-08-27 21:15
24 Jacek Jerzyna Różyny VO2max MTB Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-31 20:01
25 Daniel Kasprowicz Pigża Skinline Sportswear Team M1 [Brak opłaty] 2017-08-31 20:15
26 Ewa Rzepka Wielki Głęboczek Team Brzozie Open [Brak opłaty] 2017-08-31 20:28
27 Paweł Drabjewski Śmiłowo 16 Tkkf Wodnik Więcbork M2 [Brak opłaty] 2017-08-31 21:02
28 Volodymyr Koniaiev Ukraine Run Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-08-31 21:32
29 Andrzej Gummer Bydgoszcz Atos M2 [Brak opłaty] 2017-08-31 22:43
30 Łukasz Niewadzi Tryszczyn - M2 [Brak opłaty] 2017-09-02 20:08
31 Zbigniew Szpotanski Bydgoszcz M3 [Brak opłaty] 2017-09-03 16:54
32 Mateusz Trzeciakowski Solec Kujawski CTBIKE.PL M1 [Brak opłaty] 2017-09-03 16:57
33 Adam Jankowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M2 [Brak opłaty] 2017-09-03 17:54
34 Adam Gmiterek Łężyce brak M2 [Brak opłaty] 2017-09-03 18:43
35 Sławomir Majewski Nowe Nowe nad wisłą M2 [Brak opłaty] 2017-09-03 23:23
36 Paweł Wiśniewski Gdańsk VeloGd M1 [Brak opłaty] 2017-09-04 10:25
37 Leszek Gołębiowski Grebocin TTC BERETTA M2 [Brak opłaty] 2017-09-04 15:31
38 Chris Lasota Toruń TTC BERETTA M3 [Brak opłaty] 2017-09-04 19:27
39 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz BIKEBOYS CADMARIO TEAM M3 [Brak opłaty] 2017-09-04 20:40
40 Mirosław Włodarczyk Pruszcz Gdański VeloGd M2 [Brak opłaty] 2017-09-04 21:46
41 Adam Rubaj Kwidzyn KTS IRONMAN/KWIDZYN BIEGA M2 [Brak opłaty] 2017-09-04 23:46
42 Michał Meyza Bydgoszcz CSMART M1 [Brak opłaty] 2017-09-05 07:29
43 Tomasz Rzadkiewicz Toruń Tres Cycling & Running Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-05 11:34
44 Przemek Gorzechowski Bydgoszcz 666 M2 [Brak opłaty] 2017-09-06 08:58
45 Tomasz Kwiatkowski Toruń TTC BERETTA TORUŃ M2 [Brak opłaty] 2017-09-06 10:59
46 Karkacz Aleksandr Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-09-06 18:15
47 Wojciech Smolarczyk Bydgoszcz - M2 [Brak opłaty] 2017-09-06 21:05
48 Krzysztof Wojczak Kobylnica - M3 [Brak opłaty] 2017-09-07 11:59
49 Marcin Fausek Torun TTC BERETTA TORUŃ M2 [Brak opłaty] 2017-09-07 16:18
50 Yevhen Chebanenko bydgoszcz mi-mi M1 [Brak opłaty] 2017-09-07 18:44
51 Robert Zyglarewicz Toruń - M1 [Brak opłaty] 2017-09-07 20:02
52 Marcin Szyperski Bydgoszcz CT.BIKE M2 [Brak opłaty] 2017-09-08 08:44
53 Aureliusz Woźniak Bydgoszcz AMS Triathlon M2 [Brak opłaty] 2017-09-08 13:39
54 Bożena Gołecka Bydgoszcz K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Open [Brak opłaty] 2017-09-08 14:51
55 Marcin Smeja Maksymilianowo Jastrzębie Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-09-08 18:36
56 Karol Wróblewski Szubin SISU‐OWB TEAM M1 [Brak opłaty] 2017-09-08 23:19
57 Marta Frąckowiak Myślęcinek Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Open [Brak opłaty] 2017-09-09 12:28
58 Robert Okseniuk Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-09 13:50
59 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M2 [Brak opłaty] 2017-09-09 20:39
60 Bartosz Stremel kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M1 [Brak opłaty] 2017-09-09 22:49
61 Tomasz Pajer Gdynia LZS GOK Mały Rudnik M2 [Brak opłaty] 2017-09-10 15:07
62 Michał Salinski Kwidzyn Traktor Team M1 [Brak opłaty] 2017-09-10 15:27
63 Sławomir Grzechowiak Kcynia Amator M2 [Brak opłaty] 2017-09-10 19:15
64 Jacek Warpiński Bydgoszcz Byfrost Bydgoszcz M3 [Brak opłaty] 2017-09-11 07:22
65 Tomasz Skrzypek Bydgoszcz Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-09-11 08:24
66 Grzegorz Pikulski Osielko KS Jastrzebie M2 [Brak opłaty] 2017-09-11 09:39
67 Artur Grodź Mikołajki Pomorskie Drużyna B. M1 [Brak opłaty] 2017-09-11 11:37
68 Kazimierz Wybrański Bydgoszcz M3 [Brak opłaty] 2017-09-11 15:46
69 Wiesław Jasieniecki Toruń TTC Beretta M3 [Brak opłaty] 2017-09-12 05:00
70 Wiesław Wiśniewski Iława SPÓŁDZIELNIA ROWEROWA M2 [Brak opłaty] 2017-09-12 09:34
71 Tomasz Dąbrowski Grudziądz M1 [Brak opłaty] 2017-09-12 11:15
72 Krzysztof Kropidłowski Główczyce M1 [Brak opłaty] 2017-09-12 18:28
73 Wojciech Janiszewski Skorcz Szarafin racing tim M2 [Brak opłaty] 2017-09-13 14:01
74 Sebastian Żelazowski Różnowo Michelin Bloomnet Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-13 16:13
75 Sebastian Nowak Toruń TTC Beretta Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-13 18:11
76 Monika Jeziorska Bydgoszcz Open [Brak opłaty] 2017-09-14 18:17
77 KRZYSZTOF GAĆKOWSKI Iława LKK Ziemia Lubawska M3 [Brak opłaty] 2017-09-14 19:03
78 Grzegorz Chabasiński Grudziądz Biegnij Tata Biegnij! M2 [Brak opłaty] 2017-09-15 09:21
79 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M2 [Brak opłaty] 2017-09-15 10:27
80 Kamil Skoneczny Gdynia VO2 Max / Bike U Up M1 [Brak opłaty] 2017-09-15 14:44
81 Paweł Należyty Gdynia Bike U Up M1 [Brak opłaty] 2017-09-15 14:48
82 Przemysław Zielinski Tczew GK Gryf Tczew M2 [Brak opłaty] 2017-09-15 14:48
83 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M3 [Brak opłaty] 2017-09-15 14:59
84 Kamil Bereza Słupsk M1 [Brak opłaty] 2017-09-15 15:03
85 Karol Olszewski Jeżewo LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie - MTB Eldar Świecie M2 [Brak opłaty] 2017-09-15 15:07
86 Jakub Ruciński Sopot Bike U Up M2 [Brak opłaty] 2017-09-15 15:09
87 Marcin Skrzypczak Bydgoszcz - M1 [Brak opłaty] 2017-09-15 21:00
88 Dorota Pikuła-Konieczka Jeżewo LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE Open [Brak opłaty] 2017-09-15 21:59
89 Waldemar Konieczka Jeżewo LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE M2 [Brak opłaty] 2017-09-15 22:08
90 Robert Lewandowski Toruń Oponeo.pl M2 [Brak opłaty] 2017-09-16 01:23
91 Artur Korc Giżycko OPONEO.PL M2 [Brak opłaty] 2017-09-16 06:44
92 Ryszard Zawieruszyński Osielsko Oponeo.pl M2 [Brak opłaty] 2017-09-16 14:35
93 Paweł Słomski Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M1 [Brak opłaty] 2017-09-16 18:33
94 Henryk Dembiński Iława LKK Ziemia Lubawska M3 [Brak opłaty] 2017-09-16 20:52
95 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M2 [Brak opłaty] 2017-09-17 10:50
96 Waldemar Suski Iława ziemia lubawska M2 [Brak opłaty] 2017-09-17 13:27
97 Olgierd Kraszkiewicz Gdańsk Bike U Up M2 [Brak opłaty] 2017-09-17 14:53
98 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M1 [Brak opłaty] 2017-09-17 17:05
99 Daria Hejnowska Golub-Dobrzyń AgrolokSportTeam Open [Brak opłaty] 2017-09-17 17:51
100 Tomasz Borowski Rypin Gmina Wąpielsk M1 [Brak opłaty] 2017-09-17 18:18
101 Adam Woźniak BYD iQor Bike Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-17 19:18
102 Svitlana Chebanenko Bydgoszcz mi-mi Open [Brak opłaty] 2017-09-17 21:24
103 Błażej Chełstowski Starogard Gdański Drużyna B. M1 [Brak opłaty] 2017-09-18 08:09
104 Baranowska Kornelia Gdańsk Sportevo Open [Brak opłaty] 2017-09-18 14:53
105 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M2 [Brak opłaty] 2017-09-18 15:29
106 Sylwia Staśkiewicz Gdańsk SAG Sport Team Open [Brak opłaty] 2017-09-18 15:39
107 Jacek Pałaszyński Bydgoszcz Bydgoska szosa M2 [Brak opłaty] 2017-09-18 20:24
108 Jan Pie Ciecho M2 [Brak opłaty] 2017-09-18 21:07
109 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up M2 [Brak opłaty] 2017-09-18 22:28
110 Robert Bednarek Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-09-19 07:31
111 Paweł Siwczyński Toruń Toruń Szosa CT M2 [Brak opłaty] 2017-09-19 11:06
112 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M3 [Brak opłaty] 2017-09-19 11:31
113 Grzegorz Grześkiewicz Bydgoszcz nie dotyczy M2 [Brak opłaty] 2017-09-19 15:29
114 Radomir Chmiel Olsztyn Michelin Bloomnet Team M1 [Brak opłaty] 2017-09-19 17:45
115 Zbigniew Kupc Gdynia FTI Racing Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-19 18:48
116 Piotr Derda Bydgoszcz - M1 [Brak opłaty] 2017-09-19 23:02
117 Rafał Derda Bydgoszcz - M2 [Brak opłaty] 2017-09-19 23:04
118 Michał Gąsiorowski Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-09-19 23:06
119 Patryk Szewczuk Świecie M1 [Brak opłaty] 2017-09-19 23:10
120 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M3 [Brak opłaty] 2017-09-20 06:36
121 Wiesław Chrzanowski Owidz GkStg M1 [Brak opłaty] 2017-09-20 15:10
122 Patryk Żywuszko Gdynia M1 [Brak opłaty] 2017-09-20 19:38
123 Adam Kamrowski Gniew M2 [Brak opłaty] 2017-09-21 13:12
124 Rafał Wojtis Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-09-21 20:16
125 Krzysztof Rosłonowski Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M2 [Brak opłaty] 2017-09-22 12:56
126 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up M2 [Brak opłaty] 2017-09-22 14:54
127 Marek Trzeszczkowski Olsztyn MICHELIN BLOOMNET M2 [Brak opłaty] 2017-09-22 16:45
128 Tomasz Krupa Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M1 [Brak opłaty] 2017-09-22 16:49
129 Marcin Jaworski Sztynwag LZS GOK Mały Rudnik M2 [Brak opłaty] 2017-09-22 16:53
130 Adam Leśnik Chełmno M1 [Brak opłaty] 2017-09-22 18:59
131 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-22 19:42
132 Katarzyna Głodo Toruń - Open [Brak opłaty] 2017-09-22 20:04
133 Tomasz Głodowski Kwidzyn M3 [Brak opłaty] 2017-09-22 20:15
134 Grzegorz Kołodziej Nowe - M2 [Brak opłaty] 2017-09-22 21:07
135 Szymon Kufel Świekatowo LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE M1 [Brak opłaty] 2017-09-22 21:40
136 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-22 21:41
137 Paweł Boruch Szubin SISU-OWB team M1 [Brak opłaty] 2017-09-22 22:07
138 Paweł Ślepski Sopot M2 [Brak opłaty] 2017-09-24 10:00
139 Krzysztof Lietz Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-24 10:27
140 Sebastian Romanowski Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-24 10:29
141 Marcin Karpiński Bytow M2 [Brak opłaty] 2017-09-24 10:31
142 Ludwik Falkowski Wąbrzeźno M3 [Brak opłaty] 2017-09-24 10:34
143 Roman Papelbon Biały Bór M2 [Brak opłaty] 2017-09-24 10:44
144 Sławomir Łątkowski Lubawa M2 [Brak opłaty] 2017-09-24 10:45
145 Michał Jaśkowski Grudziądz M2 [Brak opłaty] 2017-09-24 10:47
146 Jacek Sargalski Brodnica M1 [Brak opłaty] 2017-09-24 11:53
147 Adam Grajewski Gdynia M1 [Brak opłaty] 2017-09-24 11:54
148 Jarosław Kowalczyk Tczew M1 [Brak opłaty] 2017-09-24 11:55
149 Rafał Dziekoński Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-09-24 11:56
150 Kamil Walecki Chełmża M1 [Brak opłaty] 2017-09-24 11:57
151 Paweł Najmowicz Olsztyn M1 [Brak opłaty] 2017-09-24 11:58
152 Aleksander Shevston Kaliningrad M2 [Brak opłaty] 2017-09-24 12:00
153 Marcin Wojtal Olszttyn M1 [Brak opłaty] 2017-09-24 12:03

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×