Północna Liga XC - XC 1 Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót do listy

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Leszek Jezierski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 1900-01-01 00:00
2 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 2018-02-10 13:57
3 Tomasz Krupka Malbork Trek Fabrykarowerów.com M30 Tak 2018-02-10 18:40
4 Łukasz Iwaszko Bydgoszcz BikeBoys.pl CadMario team M30 Tak 2018-02-10 18:41
5 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-02-10 18:47
6 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-02-10 18:47
7 Dariusz Kurek Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M50+ - 2018-02-10 18:53
8 Rafał Słapiński Golub-Dobrzyń GTR M30 Tak 2018-02-10 19:00
9 Filip Fischer Białe Błota Brak M40 Tak 2018-02-10 19:02
10 Kamil Olszewski Grudziądz ROWEROWYGRUDZIĄDZ.PL M30 Tak 2018-02-10 19:23
11 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2018-02-10 19:26
12 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-02-10 19:28
13 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-02-10 19:30
14 Kinga Lipińska Grudziądz Bez Formy Team Open Tak 2018-02-10 19:41
15 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team M30 Tak 2018-02-10 19:43
16 Daniel Lipinski Toruń TTC Beretta Toruń M20 Tak 2018-02-10 19:52
17 Krzysztof FUJARSKI Grudziądz Mtb M30 Tak 2018-02-10 19:56
18 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30 Tak 2018-02-10 20:04
19 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 Tak 2018-02-10 20:22
20 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2018-02-10 20:32
21 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-02-10 20:47
22 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-02-10 20:52
23 Tomasz Juchniewicz Toruń 7R Politechnika Gdańska M20 Tak 2018-02-10 20:54
24 Cezary Karasek Toruń SKS M40 - 2018-02-10 22:19
25 Tomasz Jagodziński Kwidzyn GKW M30 - 2018-02-10 22:21
26 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo kwidzyn M30 - 2018-02-10 22:28
27 Artur Szmyt Bydgoszcz Nbike Academy M30 Tak 2018-02-10 22:32
28 Marek Dittmar Kwidzyn GKW M40 Tak 2018-02-11 09:35
29 Łukasz Felski Grudziądz M30 Tak 2018-02-11 10:13
30 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-02-11 11:53
31 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30 Tak 2018-02-11 13:18
32 Daniel Jahn Kwidzyn kwidzyn M30 - 2018-02-11 14:11
33 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-02-11 15:17
34 Tomasz Skierkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2018-02-11 16:46
35 Tomir Żukotyński Grupa Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 Tak 2018-02-11 19:16
36 Sebastian Trzciński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 Tak 2018-02-11 19:17
37 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M30 - 2018-02-11 19:22
38 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 Tak 2018-02-11 20:56
39 Paweł Kuca Grudziądz Brak M20 Tak 2018-02-11 22:08
40 Patryk Wiczling Gdańsk Team VERGE Polska M20 - 2018-02-11 22:19
41 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 Tak 2018-02-12 07:41
42 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50+ Tak 2018-02-12 08:10
43 Zbigniew Wiśniewski Grudziądz Cherry team M30 - 2018-02-12 09:00
44 Tomasz Szoch Bydgoszcz mrozbike.pl M40 Tak 2018-02-12 09:35
45 Marek Grubba Koronowo mrozbike.pl M30 Tak 2018-02-12 10:12
46 Małgorzata Pol Grudziądz M40 Tak 2018-02-12 19:36
47 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open Tak 2018-02-12 22:22
48 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-02-13 08:26
49 Kacper Przekwas Dankowo Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-02-14 00:44
50 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-02-14 08:53
51 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2018-02-16 18:00
52 Marcin Kamiński Toruń TTC Beretta Toruń M30 Tak 2018-02-19 13:07
53 Jarosław Szych Wielki Lubień 49Blot M40 Tak 2018-02-19 16:54
54 Łukasz Kwaśniewski Osiek Szarafin Racing Team M20 Tak 2018-02-21 13:11
55 Rafał Szturo LUBICZ GÓRNY SISU OWB-TEAM M40 Tak 2018-02-22 13:10
56 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus Team Gdańsk M30 - 2018-02-26 20:12
57 Krystian Gurba Elbląg Unipro-bud Elbląg M30 Tak 2018-02-27 03:29
58 Roman Pawłowski Gruczno !-! M40 Tak 2018-02-27 10:53
59 Dawid Łuczak Wągrowiec Victoria Jarocin M20 - 2018-02-27 16:33
60 Andrzej Kozłowski Kwidzyn Dziarski Tatko MTB M30 - 2018-02-28 18:37
61 Piotr Januszkiewicz Kwidzyn Cyklo KWIDZYN M40 - 2018-03-01 17:36
62 Mateusz Kuczewski Kruszyn Krajeński Luxtorpedy M40 Tak 2018-03-01 20:02
63 Andrzej Szymczak Lisewo M50+ - 2018-03-01 20:04
64 Bogdan Stępień Bydgoszcz Luxtorpedy M30 Tak 2018-03-01 20:05
65 Michał Januszewski Bydgoszcz M30 - 2018-03-01 22:04
66 Krzysztof Gałgański Osielsko M40 Tak 2018-03-01 22:06
67 Paweł Napolski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-03-02 12:04
68 Damian Pacholczyk Niemcz M20 Tak 2018-03-03 00:18
69 Mariusz Detlaf Maksymilianowo MUSTANG M30 Tak 2018-03-03 22:25
70 Jacek Olech Świecie MTB ELDAR Świecie M40 Tak 2018-03-04 09:20
71 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU OWB Team M50+ Tak 2018-03-04 10:07
72 Daniel Ochenkowski Kwidzyn Xxl M40 Tak 2018-03-06 10:03
73 Waldemar Cislo Kwidzyn M40 Tak 2018-03-08 21:40
74 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-03-10 08:36
75 Karol Stempski Wałdowo Szlacheckie M20 Tak 2018-03-10 21:01
76 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 Tak 2018-03-11 20:25
77 Adrianna Stępniewska Opoczno SKAN BIKE TEAM Opoczno Open - 2018-03-12 19:19
78 Łukasz Głowacki Grudziądz Gks Tychy M30 - 2018-03-14 19:20
79 Przemysław Barański Bydgoszcz Velo Bydgoszcz M30 - 2018-03-17 22:14
80 Piotr Straszewski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M30 - 2018-03-18 08:06
81 dominik sudoł kwidzyn sudoł cooperation M40 Tak 2018-03-19 00:12
82 Marcin Suchomski Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M40 Tak 2018-03-19 08:54
83 Bartek Mannteufel Grudziądz Bart GSR Company M30 Tak 2018-03-20 10:49
84 Paweł Alesksiński Włocławek NJS M20 - 2018-03-20 12:19
85 Grzegorz Toruński Toruń brak M30 Tak 2018-03-20 17:37
86 Leszek Kusiowski Mały Rudnik LTM Masters Team M30 Tak 2018-03-20 21:06
87 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2018-03-20 22:23
88 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-03-21 02:56
89 Michał Warsicki Grudziądz M20 Tak 2018-03-21 18:04
90 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 - 2018-03-21 20:18
91 Aleksandra Stanisławska Grudziądz Open Tak 2018-03-22 14:24
92 Sławomir Bethke Bydgoszcz BikeBoys.pl CadMario Team M20 Tak 2018-03-22 20:51
93 Tomasz Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 2018-03-22 21:32
94 Rafał Najdrowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 Tak 2018-03-22 22:25
95 Ryszard Sieminski Toruń 28 Torunska Druzyna Harcerzy Gromada Włóczęgow M50+ - 2018-03-23 06:56
96 Mateusz Leśny Cieślakiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-03-24 14:52
97 Grzegorz Dziedzic Grudziądz M30 Tak 2018-03-24 15:10
98 Kacper Berendt Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M20 Tak 2018-03-24 20:21
99 Stanisław Zaborowski Lipno Lipa MTB M20 Tak 2018-03-24 21:45
100 Bartosz Wąs Warszawa PolandTeamCCCWarsaw M20 - 2018-03-25 12:23
101 Paweł Żebrowski GDAŃSK PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK M30 - 2018-03-25 20:14
102 Piotr Jurczak Bydgoszcz N-Bike Academy M30 Tak 2018-03-26 17:29
103 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 Tak 2018-03-27 07:32
104 Bartek Borkowicz Lipno LIPA MTB M30 Tak 2018-03-27 07:47
105 Daria Hejnowska Golub-Dobrzyń AgrolokSportTeam Open Tak 2018-03-27 19:19
106 Mateusz Wichowski Toruń TTC Beretta Toruń M20 Tak 2018-03-27 20:30
107 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50+ Tak 2018-03-30 09:32
108 Joanna Matuszewska Grudziądz M40 Tak 2018-03-30 10:02
109 Miłosz Wojciechowski Piła UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2018-03-30 14:58
110 Paula Juchniewicz Toruń 7R Politechnika Gdańska Open Tak 2018-03-30 15:08
111 Andrzej Podpirko Olsztyn Agiz Team M40 Tak 2018-03-30 18:56
112 Łukasz Pisarski Piła M30 Tak 2018-03-30 19:39
113 Jarosław Prościński Bydgoszcz Sport Serwis Team M40 Tak 2018-03-31 07:06
114 Jakub Kielich Bydgoszcz ENPIRE Mtb Bike Team M20 Tak 2018-03-31 17:20
115 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M40 - 2018-04-01 07:13
116 Bartosz Witoński Bydgoszcz ENPIRE MTB BIKE Team M20 Tak 2018-04-01 10:24
117 Magdalena Maćkowiak Bydgoszcz Luxtorpedy Open Tak 2018-04-01 15:07
118 Dariusz Piotrowski Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M40 Tak 2018-04-01 20:28
119 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń MOTO-SPEC Torun Open - 2018-04-01 20:34
120 Robert Lewandowski Toruń MOTO-SPEC Torun M30 - 2018-04-01 20:37
121 Wojciech Krajnik Grudziądz Cypiski M30 Tak 2018-04-01 20:48
122 Radek Hermaszewski Gdańsk M40 - 2018-04-01 22:59
123 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 Tak 2018-04-02 09:30
124 Tomasz Kalinowski Iława Sushi Garage M30 - 2018-04-02 15:06
125 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-04-02 15:18
126 Karol Żółkowski Sadlinki Karpiny M20 Tak 2018-04-02 17:26
127 Jacek Kalinowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 2018-04-02 18:50
128 Grzegorz Chabasiński Grudziądz Biegnij Tata Biegnij! M40 - 2018-04-02 19:34
129 Tomasz Bielówka Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-04-03 21:42
130 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M40 Tak 2018-04-04 06:46
131 Dariusz Dorsch Bydgoszcz NbikeAkademy M40 - 2018-04-04 08:38
132 Mateusz Walkowiak Bydgoszcz M20 - 2018-04-04 11:41
133 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across The River M40 Tak 2018-04-04 13:27
134 Grzegorz Rokicki Gdańsk 7r Politechnika Gdańska M20 Tak 2018-04-04 18:23
135 Patryk Skrzynecki Toruń TrailRajder M20 Tak 2018-04-04 19:44
136 Przemysław Dana Grudziądz Bractwo Świętego Józefa M40 Tak 2018-04-05 07:08
137 Eduard Tomashevsky Kaliningrad west mtbo team M30 Tak 2018-04-05 09:23
138 Artur Wrzeciono Grudziądz M20 Tak 2018-04-05 11:49
139 Krzysztof Gorecki Golub-Dobrzyń —- M40 Tak 2018-04-05 14:47
140 Grzegorz Trzopek Świecie Gołaś Bikes M30 Tak 2018-04-05 21:03
141 Krzysztof Jeliński Grudziądz Prywatnie M30 Tak 2018-04-06 11:28
142 Kamil Kruszyński Toruń TTC BERETTA TORUŃ M30 Tak 2018-04-06 13:00
143 Mirosław Kwiatkowski Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 Tak 2018-04-06 20:25
144 Aleksandra Doyanova Kaliningrad Amberman Open Tak 2018-04-06 21:57
145 Andrzej Ogienko Grudziądz M20 Tak 2018-04-08 09:27
146 Adam Mróz Osielsko M30 Tak 2018-04-08 09:51
147 Jarosław Belt Świecie M50+ Tak 2018-04-08 10:02
148 Krzysztof Wiwatowski Golub Dobrzyń M30 Tak 2018-04-08 10:04
149 Mateusz Tomalski Grudziądz M20 Tak 2018-04-08 10:09
150 Wiktor Gajda Swiecie M20 Tak 2018-04-08 10:23
151 Daniel Krzysztofek Więcbork M30 Tak 2018-04-08 10:26
152 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl CadMario Team M30 Tak 2018-04-08 10:42
153 Hanna Bielińska Wilcze Open Tak 2018-04-08 10:52
154 Bogumił Bieliński Wilcze M30 Tak 2018-04-08 10:54
155 Robert Litwiński Grudziądz M30 Tak 2018-04-08 11:07
156 Iza Podpirko Olsztyn Open Tak 2018-04-08 11:08
157 Tomasz Kellas Grudziądz M30 Tak 2018-04-08 11:42
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×