Północna Liga XC - XC 2 Golub-Dobrzyń

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót do listy

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2017-09-03 22:48
2 DARIUSZ PIOTROWSKI świecie mtb eldar świecie M40 Tak 2017-11-07 21:17
3 Jacek Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M40 Tak 2017-11-12 18:29
4 Kamil Olszewski Grudziądz Bart GSR Company M30 Tak 2018-03-09 08:05
5 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 - 2018-03-09 08:18
6 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2018-03-09 08:27
7 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M30 Tak 2018-03-09 10:06
8 Filip Fischer Białe Błota Brak M40 - 2018-03-09 10:41
9 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 2018-03-09 12:59
10 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 Tak 2018-03-16 09:59
11 Łukasz Iwaszko Bydgoszcz BikeBoys.pl CadMario team M30 - 2018-03-16 10:08
12 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-03-16 12:32
13 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-03-16 19:16
14 Tomasz Szoch Bydgoszcz mrozbike.pl M40 Tak 2018-03-21 17:58
15 Dawid Łuczak Wągrowiec Victoria Jarocin M20 - 2018-03-21 21:21
16 Radosław Kopacz Bydgoszcz M30 Tak 2018-03-23 18:58
17 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-03-24 22:13
18 Marcin Kamiński Toruń TTC Beretta Toruń M30 Tak 2018-03-26 08:58
19 Stanisław Zaborowski Lipno Lipa MTB M20 - 2018-03-27 07:53
20 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 - 2018-04-02 11:40
21 Tomir Żukotyński Grupa Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 - 2018-04-03 18:22
22 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M40 Tak 2018-04-07 17:02
23 Krzysztof Gałgański Osielsko M40 Tak 2018-04-08 15:06
24 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 Tak 2018-04-08 17:59
25 Iza Podpirko Olsztyn AGIZ Team OPEN Tak 2018-04-08 19:25
26 Andrzej Podpirko Olsztyn AGIZ Team M40 Tak 2018-04-08 19:26
27 Jarosław Szych Wielki Lubień 49BLot M40 Tak 2018-04-08 21:16
28 Patryk Skrzynecki Toruń TrailRajder M20 - 2018-04-08 22:24
29 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2018-04-09 00:49
30 Marcin Suchomski ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE M40 Tak 2018-04-09 11:19
31 Cezary Karasek Toruń SKS M40 - 2018-04-09 11:41
32 Tomasz Krupka Malbork Trek Fabrykarowerów.com M30 Tak 2018-04-09 16:05
33 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-04-09 18:57
34 Daniel Lipinski Toruń TTC Beretta Toruń M20 Tak 2018-04-09 20:34
35 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M40 Tak 2018-04-10 06:12
36 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-04-10 09:21
37 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50+ Tak 2018-04-10 10:17
38 Michał Warsicki Grudziądz M20 Tak 2018-04-10 20:46
39 Bethke Sławomir Bydgoszcz BikeBoys.pl M20 - 2018-04-12 20:46
40 Mirosław Rybiński Grudziądz M40 - 2018-04-13 16:07
41 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 Tak 2018-04-14 18:53
42 Marcin Lorek Toruń M40 - 2018-04-15 06:55
43 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-04-16 12:25
44 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50+ - 2018-04-16 17:00
45 Paweł Napolski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 - 2018-04-17 12:43
46 Krzysztof Wichowski Toruń TTC BERETTA Toruń M30 Tak 2018-04-18 13:12
47 Mateusz Wichowski Toruń TTC Beretta Toruń M20 Tak 2018-04-18 13:17
48 Marek Kucharski GOLUB-DOBRZYŃ GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 Tak 2018-04-23 06:56
49 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 Tak 2018-04-27 10:30
50 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2018-04-27 12:36
51 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2018-04-28 01:48
52 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 - 2018-04-28 13:11
53 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 - 2018-04-29 04:59
54 Jakub Żebrowski Grudziądz M30 Tak 2018-04-29 20:56
55 Sebastian Trzciński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 Tak 2018-04-30 17:50
56 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-04-30 21:33
57 Piotr Seńko Malbork M30 Tak 2018-05-01 22:15
58 Jarosław Prościński Bydgoszcz Sport Serwis Team M40 - 2018-05-02 18:55
59 Michał Wyżlic Lubawa Komobike Scott M30 - 2018-05-02 21:57
60 Paweł Kuca Grudziądz M20 - 2018-05-03 21:29
61 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-05-05 20:41
62 Maciej Drozd Golub-Dobrzyń M40 Tak 2018-05-06 22:35
63 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-05-07 08:26
64 Paweł Gołębicki Gdańsk Torus Team Gdańsk M30 - 2018-05-08 10:18
65 Karol Storma Grudziądz bike or die M30 - 2018-05-08 10:38
66 Paweł Seifert Płock M30 Tak 2018-05-08 11:53
67 Arkadiusz Zarzycki Gdańsk AptekiGemini M30 - 2018-05-08 12:52
68 Hanna Bielińska Wilcze Open Tak 2018-05-08 14:37
69 Bogumił Bieliński Wilcze M30 Tak 2018-05-08 14:39
70 Przemysław Krynicki Zielona SISU-OWB team M30 Tak 2018-05-09 11:35
71 Artur Bączkowski Golub-Dobrzyń AGROLOK Sport Team M30 Tak 2018-05-09 14:45
72 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2018-05-10 08:28
73 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50+ - 2018-05-10 14:16
74 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl CadMario Team M30 - 2018-05-10 17:29
75 Dariusz Kurek Bydgoszcz CYKLO BYDGOSZCZ M50+ - 2018-05-12 17:21
76 Karol Stempski Wałdowo Szlacheckie M20 Tak 2018-05-12 17:55
77 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2018-05-13 21:30
78 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB Team M50+ Tak 2018-05-14 08:19
79 Jacek Łączny Osiek n/ Wisłą Nova Trading Zakręceni na Stale M50+ - 2018-05-14 09:15
80 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-05-14 20:18
81 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2018-05-14 20:22
82 Marek Jabłoński Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M50+ Tak 2018-05-14 20:53
83 Marcin Gałkowski Toruń 28 Toruńska Drużyna Harcerzy Gromada Włóczęgów M40 - 2018-05-14 20:57
84 Sławomir Misiaszek Toruń / Toporzysko Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ Tak 2018-05-14 21:14
85 Waldemar Cisło Bądki M40 Tak 2018-05-14 21:37
86 Dominik Jakubowski Brodnica KOMOBIKE SCOTT M20 - 2018-05-15 13:55
87 Kacper Przekwas Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-05-16 07:19
88 Sebastian Wróbel Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 Tak 2018-05-16 10:06
89 Trojanowski Sławomir Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M30 Tak 2018-05-20 09:51
90 Dariusz Reinholz Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-05-20 09:56
91 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE Open Tak 2018-05-20 10:00
92 Mateusz Nowson Grudziądz Manchester United M20 Tak 2018-05-20 10:11
93 Szymon Samburski Toruń M30 Tak 2018-05-20 10:17
94 Mariusz Kaczyński Nowe Miasto Lubawskie M30 Tak 2018-05-20 10:20
95 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open Tak 2018-05-20 10:26
96 Henryk Dembiński Iława LKK Ziemia Lubawska M50+ Tak 2018-05-20 10:39
97 Grzegorz Toruński Toruń M30 - 2018-05-20 10:42
98 Paweł Aleksiński Włocławek NJS M20 Tak 2018-05-20 10:43
99 Marek Pawłowski Wałdowo Szlacheckie M40 Tak 2018-05-20 10:46
100 Piotr Straszewski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M30 Tak 2018-05-20 10:48
101 Dariusz Kotowski Włocławek NJS M20 Tak 2018-05-20 10:51
102 Wiktor Gajda Świecie MTB ELDAR Świecie M20 Tak 2018-05-20 10:52
103 Robert Sakowicz Świecie M40 Tak 2018-05-20 10:54
104 Artur Nadolny Grębocin M20 Tak 2018-05-20 11:06

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×