Północna Liga XC - XC 5 Finał Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2018-08-20 17:07
2 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-08-20 17:09
3 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2018-08-20 17:46
4 Krzysztof FUJARSKI Grudziądz Team Grudziądz M30 Tak 2018-08-20 17:49
5 Tomasz Krupka Malbork M30 Tak 2018-08-20 18:04
6 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-08-20 18:07
7 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2018-08-20 18:18
8 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 Tak 2018-08-20 18:34
9 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2018-08-20 18:39
10 Łukasz Pisarski Piła M30 Tak 2018-08-20 19:28
11 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowygrudziadz.pl M30 Tak 2018-08-20 19:32
12 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB TEAM M40 Tak 2018-08-20 20:08
13 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB Team M50+ Tak 2018-08-20 20:40
14 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 - 2018-08-20 22:14
15 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50+ Tak 2018-08-20 22:41
16 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziadz M30 Tak 2018-08-20 23:36
17 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 - 2018-08-21 00:04
18 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2018-08-21 09:28
19 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 Tak 2018-08-21 13:11
20 Miłosz Wojciechowski Piła M20 Tak 2018-08-21 14:10
21 Łukasz Stryjewski Grudziądz UlaniTeam M20 Tak 2018-08-21 16:16
22 Jarosław Szych Wielki Lubień ORBIT ONE CYCLING M40 Tak 2018-08-21 22:00
23 Łukasz Felski Grudziądz CSLog M30 Tak 2018-08-22 08:42
24 Adrian Józefowicz Grudziądz M30 Tak 2018-08-23 12:06
25 Wojciech Kowalczyk Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M20 - 2018-08-23 12:19
26 MARCIN GRATOWSKI GRUDZIĄDZ ROWEROWY GRUDZIĄDZ M40 - 2018-08-23 12:20
27 Krzysztof Jelinski Grudziadz M30 Tak 2018-08-23 12:21
28 Daniel Lipinski Torun TTC Beretta Toruń M20 Tak 2018-08-23 15:41
29 PIotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi M30 Tak 2018-08-23 18:28
30 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-08-23 19:00
31 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2018-08-24 09:08
32 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M40 Tak 2018-08-24 09:59
33 Arkadiusz Formela Bolszewo Norda Active Team M30 Tak 2018-08-24 13:21
34 Krystian Gurba Elbląg M30 Tak 2018-08-25 13:16
35 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 - 2018-08-25 14:40
36 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2018-08-25 18:40
37 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-08-25 20:06
38 Tomir Żukotyński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 Tak 2018-08-26 21:19
39 Kacper Berendt Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M20 Tak 2018-08-27 18:38
40 Hanna Bielińska Wilcze Open Tak 2018-08-28 10:06
41 Bogumił Bieliński Wilcze M30 - 2018-08-28 10:07
42 Jacek Olech Świecie MTB Eldar Świecie M40 Tak 2018-08-28 17:42
43 Marta Białkowska Elbląg Open Tak 2018-08-30 13:23
44 Eduard Tomashevsky Kaliningrad M30 - 2018-08-30 14:59
45 Kamila Gurzyńska Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) Open Tak 2018-08-30 21:33
46 Miłosz Bilicki Grudziądz Ebar Dobre Rowery M30 Tak 2018-08-30 22:36
47 Karol Żuchliński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 Tak 2018-09-02 19:43
48 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M20 Tak 2018-09-03 15:25
49 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M20 Tak 2018-09-03 15:30
50 Adam Żuchliński Gdynia M50+ Tak 2018-09-03 22:45
51 Damian Brąszkowski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-04 18:05
52 Bartosz Formela Bolszewo 4Meister Team M20 Tak 2018-09-04 18:33
53 Bartosz Grędzińśki Mława Kross Staff Team M20 - 2018-09-05 07:44
54 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2018-09-06 06:47
55 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-09-06 09:08
56 Michał Przybytek Gdynia ASE Trek Gdynia M30 - 2018-09-08 10:29
57 Seweryn Lewandowski Grudziądz M30 Tak 2018-09-08 17:56
58 Maria Anna Świerczyńska Gruta Open Tak 2018-09-09 13:38
59 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-09 15:08
60 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-09-10 07:20
61 Sebastian Trzaska Dąbrówka M40 Tak 2018-09-10 10:06
62 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-09-10 11:07
63 Piotr Kozłowski Golub-Dobrzyń GTR M40 Tak 2018-09-10 12:16
64 Tomasz Kuchta Grudziądz M30 Tak 2018-09-10 15:17
65 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Beretta Toruń M30 Tak 2018-09-10 15:19
66 Wiktor Gajda Świece MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-09-10 18:17
67 Paweł Jurczak Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 2018-09-10 19:36
68 Mariusz Czajkowski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40 Tak 2018-09-10 21:13
69 Przemysław Krynicki Zielona SISU-OWB team M30 Tak 2018-09-10 22:20
70 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M40 Tak 2018-09-11 16:36
71 Andrzej Mączewski Grudziądz M50+ Tak 2018-09-11 17:25
72 Paweł Ochmański BYDGOSZCZ Celfast mtb team M30 Tak 2018-09-11 20:26
73 Tomasz Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 2018-09-11 20:43
74 Marcin Suchomski ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE M40 Tak 2018-09-12 08:46
75 Marcin Gałkowski Toruń 28 Torunska Druzyna Harcerzy Gromada Włóczęgow M40 Tak 2018-09-12 08:57
76 Dawid Bartos Grudziądz M30 Tak 2018-09-12 10:24
77 Mateusz Gurzyński Grudziądz M30 Tak 2018-09-12 10:59
78 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open Tak 2018-09-12 19:34
79 Michał Kaczerewski Ełk 2 RSy i Pajk M20 Tak 2018-09-12 20:51
80 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M40 Tak 2018-09-12 21:04
81 Kamil Kruszyński Toruń TTC BERETTA TORUŃ M30 Tak 2018-09-13 07:49
82 Sławomir Misiaszek Toporzysko Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ Tak 2018-09-13 08:20
83 Rafał Szpont Grudziądz M30 Tak 2018-09-13 10:33
84 Dariusz Piotrzkiewicz Lubicz Górny SISU-OWB team M40 Tak 2018-09-13 11:20
85 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 2018-09-13 15:08
86 Rafał Najdrowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 Tak 2018-09-13 15:08
87 Szymon Kobylinski Gdansk NS Bikes M40 Tak 2018-09-13 20:11
88 Waldemar Cisło Bądki M40 Tak 2018-09-13 20:51
89 Patryk Mróz PRUSZCZ GDAŃSKI Tczewski Klub Rowerowy M20 Tak 2018-09-14 21:38
90 Dariusz Wybraniak Tczew Tczewski Klub Rowerowy M30 Tak 2018-09-14 22:41
91 krzysztof Cebula Karczemki M40 Tak 2018-09-15 08:49
92 Justyna Cebula Karczemki gks cartusia Open Tak 2018-09-15 08:52
93 Przemysław Dana Grudziądz Bractwo Świętego Józefa M40 Tak 2018-09-15 14:42
94 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-15 20:18
95 Tomasz Kellas Grudziądz Nie ma M30 Tak 2018-09-16 09:24
96 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Fitserwis MTB Team M30 Tak 2018-09-16 09:35
97 Paweł Korgol Mały Rudnik M40 Tak 2018-09-16 09:50
98 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-16 09:57
99 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR.COM M30 Tak 2018-09-16 09:58
100 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-09-16 10:12
101 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-09-16 10:12
102 Rafał Grzędzicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 Tak 2018-09-16 10:14
103 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-09-16 10:15
104 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2018-09-16 10:21
105 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2018-09-16 10:23
106 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 Tak 2018-09-16 10:48
107 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2018-09-16 10:49
108 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling Gdańsk M30 Tak 2018-09-16 10:55
109 Przemek Buczak Lubicz SISU‐OWB TEAM M30 Tak 2018-09-16 10:58
110 Adam Mróz Osielsko M30 Tak 2018-09-16 11:08
111 Maciej Jaźwiński Bydgoszcz BikeBoys.pl M20 Tak 2018-09-16 11:23
112 Iza Podpirko Olsztyn AGIZ Team Open Tak 2018-09-16 11:29
113 Nikodem Kotowski Grudziądz brak M30 Tak 2018-09-16 11:45

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×