2. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót do listy

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) Tak 2018-04-16 07:27
2 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M30 (For FUN) Tak 2018-04-16 07:31
3 Grzegorz Dziedzic Grudziądz M30 (Hardcore) - 2018-04-16 07:42
4 Milan Krupski Grudziądz SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 08:37
5 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 (Hardcore) Tak 2018-04-16 08:58
6 Krzysztof Piątek Mełno Brak M20 (For FUN) Tak 2018-04-16 09:05
7 Małgorzata Pyszora Grudziądz SG (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-04-16 09:22
8 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 (Hardcore) Tak 2018-04-16 09:29
9 Eryk Bielewski Grudziądz AGROMIL MTB green team M20 (Hardcore) Tak 2018-04-16 09:45
10 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGROMIL MTB green team M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-04-16 09:56
11 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-04-16 09:58
12 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) Tak 2018-04-16 10:50
13 Wojciech Dobrowolski Grudziądz AGROMIL MTB green team M40 (For FUN) Tak 2018-04-16 10:58
14 Kacper Buchaj Grudziądz Buchaj Team SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 11:39
15 Filip Buchaj Grudziądz Buchaj Team SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 11:41
16 Krzysztof Buchaj Grudziądz Buchaj Team M30 (For FUN) Tak 2018-04-16 11:46
17 Dominika Karasińska Grudziądz AGROMIL MTB green team K20 (For FUN) Tak 2018-04-16 12:01
18 Marzena Mączewska Grudziądz M50 (Hardcore) - 2018-04-16 13:16
19 Jakub Florek GRUPA bicycle team GRUPA SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 13:26
20 Filip Florek GRUPA bicycle team GRUPA SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 13:27
21 Łukasz Florek GRUPA bicycle team GRUPA M30 (For FUN) Tak 2018-04-16 13:30
22 Bartek Mannteufel Grudziądz Bart GSR Company M30 (For FUN) - 2018-04-16 14:16
23 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M40 (For FUN) Tak 2018-04-16 18:20
24 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50 (For FUN) Tak 2018-04-16 20:01
25 Bartosz Jaworski Kwidzyn Epidemia Cyklozy MTB Susz M30 (For FUN) Tak 2018-04-16 20:10
26 Dariusz Kurek Bydgoszcz CYKLO BYDGOSZCZ M50 (Hardcore) - 2018-04-16 20:32
27 Adam Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 20:49
28 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 20:54
29 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Gkw M30 (For FUN) Tak 2018-04-16 21:01
30 Sławomir Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M40 (For FUN) Tak 2018-04-16 21:04
31 Renata Glazik Grudziądz K40 (For FUN) - 2018-04-16 21:28
32 Karolina Pol Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-04-16 21:34
33 Patryk Pol Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-04-16 21:36
34 Marcel WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 21:36
35 Szymon WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-16 21:38
36 Marcin WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA M30 (For FUN) Tak 2018-04-16 21:40
37 Wojciech Krajnik Grudziądz Cypiski M30 (For FUN) Tak 2018-04-16 22:03
38 Michał Warsicki Grudziądz M20 (For FUN) Tak 2018-04-16 23:11
39 Małgorzata Pol Grudziądz K40 (For FUN) - 2018-04-16 23:34
40 Daniel Majkowski Gdynia FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 (Hardcore) - 2018-04-17 02:34
41 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50 (Hardcore) Tak 2018-04-17 07:39
42 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M40 (Hardcore) Tak 2018-04-17 07:50
43 Joanna Matuszewska Grudziądz K40 (Hardcore) Tak 2018-04-17 07:53
44 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) Tak 2018-04-17 12:21
45 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M40 (For FUN) Tak 2018-04-17 18:59
46 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) Tak 2018-04-17 21:32
47 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno M40 (For FUN) - 2018-04-17 22:30
48 Arkadiusz Glazik Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-04-17 23:09
49 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50 (For FUN) Tak 2018-04-18 09:01
50 Piotr GUZOWSKI GRUPA bicycle team GRUPA M40 (For FUN) Tak 2018-04-18 09:18
51 Zuzanna Maszewska Nowa Wieś SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-04-18 09:28
52 Karol Storma Grudziądz bike or die M30 (For FUN) Tak 2018-04-18 09:45
53 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30 (For FUN) Tak 2018-04-18 11:17
54 Mirosław Rybiński Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-04-18 17:53
55 Przemysław Lasowski Grudziądz M40 (Hardcore) Tak 2018-04-18 19:37
56 Roman Bagiński Kwidzyn M40 (For FUN) Tak 2018-04-18 19:52
57 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 (Hardcore) Tak 2018-04-18 20:13
58 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 (Hardcore) Tak 2018-04-19 17:03
59 Nadia Kulczyk Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-04-19 20:24
60 Kamil Olszewski Grudziądz Bart GSR Company M30 (For FUN) Tak 2018-04-19 23:04
61 Arkadiusz Sierant Grudziądz Mechanik Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-04-20 08:24
62 Wojciech Wiśniewski Grudziądz Wheel Brothers / TCH M40 (Hardcore) - 2018-04-21 10:21
63 Wojciech Gaweł Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M50 (Hardcore) Tak 2018-04-21 11:41
64 Mariola Lewandowska Grudziądz K50 (For FUN) - 2018-04-21 16:46
65 Michał Lewandowski Grudziądz M50 (Hardcore) Tak 2018-04-21 16:54
66 Hubert Zieliński Grudziądz SP 8 SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-21 21:19
67 Jakub Tylicki Nowa Wieś M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-04-22 11:51
68 Paweł Ćwiek Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-04-22 21:29
69 Dariusz grundman Tczew M20 (For FUN) Tak 2018-04-22 22:35
70 Małgorzata Zielińska Grudziądz SP 9 K30 (For FUN) Tak 2018-04-23 09:01
71 Piotr Zieliński Grudziądz Jabil M30 (For FUN) Tak 2018-04-23 10:02
72 Katarzyna Dobucka Bydgoszcz ChoNaRower.pl K20 (For FUN) - 2018-04-23 17:44
73 Amelia Wiśniewska Grudziądz Cherry team SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-04-24 15:09
74 Laura Wiśniewska Grudziądz Cherry team SP1 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-04-24 15:11
75 Zbigniew Wiśniewski Grudziądz Cherry team M30 (For FUN) Tak 2018-04-24 15:12
76 Konrad Miklas Janikowo brak M50 (For FUN) Tak 2018-04-25 07:53
77 Paweł Szczygielski Gdańsk The barbers gdansk M30 (For FUN) - 2018-04-25 22:31
78 Dominik Nowakowski Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-04-26 09:38
79 Pieter Sweter Nowa Wieś Bart GSR Company M50 (For FUN) Tak 2018-04-26 11:57
80 Mateusz Głąb Bąkowo SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-26 22:08
81 Wojciech Janiszewski Leśna Jania Team MX Skórcz M50 (Hardcore) Tak 2018-04-26 22:15
82 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M20 (Hardcore) Tak 2018-04-27 09:33
83 Grzegorz Korus Świecie Medic team M40 (For FUN) Tak 2018-04-27 19:41
84 KRZYSZTOF WOLSKI CHEŁMNO MEDIC TEAM M40 (For FUN) Tak 2018-04-27 19:52
85 Artur Wojtaszek Grudziądz KTM M40 (For FUN) Tak 2018-04-28 22:29
86 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 (For FUN) Tak 2018-04-29 21:33
87 Robert Modzelewski Grudziądz M40 (Hardcore) - 2018-04-29 22:31
88 Krzysztof Wojciechowski Janikowo Brak M40 (For FUN) Tak 2018-04-30 10:32
89 Tomasz Tymiński Kowale M40 (For FUN) Tak 2018-04-30 14:55
90 Sebastian Trzciński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (Hardcore) Tak 2018-04-30 17:54
91 Nikodem Gawrecki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-04-30 17:56
92 Krzysztof Kwaśniewski świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) Tak 2018-05-01 00:25
93 Emilia Jaciubek Grudziądz Sp20 SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-01 18:29
94 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 (For FUN) Tak 2018-05-01 18:35
95 Aleksander Piórkowski Toruń CARBON TEAM TORUŃ M50 (For FUN) Tak 2018-05-02 09:12
96 Paweł Balicki Grudziądz Mechanik Grudziądz M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-05 13:41
97 Natalia Kulczyk Grudziądz K30 (For FUN) Tak 2018-05-06 21:28
98 ADAM CZECZKO zambrów brak SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-07 12:32
99 Jakub Trzcinski Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-07 18:51
100 Izabela Teska Gdynia K30 (For FUN) Tak 2018-05-08 10:49
101 Patrycja Teska Gdynia SGA Gdynia SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-08 10:51
102 Dominik Cięgotura Grudziądz M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-08 13:51
103 Tomasz Kaźmierczak Grudziądz AGROMIL MTB green team M40 (Hardcore) Tak 2018-05-08 23:34
104 Paweł Frencel Grudziądz Real Madrid M30 (For FUN) Tak 2018-05-09 08:11
105 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) - 2018-05-09 10:27
106 Damian Brąszkowski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) - 2018-05-09 11:12
107 Iga Bartoszynska Grudziądz Sp 7 SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-09 11:54
108 Maja Herdzik Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-09 12:37
109 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) Tak 2018-05-09 14:18
110 Wiktor Studziński Grudziądz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-09 14:42
111 Rafał Jaskólski Gniew QARK-BIKE.COM M40 (For FUN) - 2018-05-09 16:29
112 Andrzej Mączewski Grudziądz AGROMIL MTB green team M50 (Hardcore) Tak 2018-05-09 19:01
113 Michał Ślot Toruń TTC Beretta Toruń M40 (For FUN) Tak 2018-05-09 19:17
114 Kacper Kraiński Stary Folwark M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-09 20:00
115 Borys Szwejkowski Grudziądz SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-09 23:12
116 Agata Lewandowska Grudziądz K16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-09 23:17
117 Andrzej Szymczak Lisewo M50 (For FUN) Tak 2018-05-10 06:34
118 Michał Wyżlic Lubawa Komobike Scott M30 (Hardcore) - 2018-05-10 09:29
119 Piotr Łoboda Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz M30 (For FUN) - 2018-05-10 10:23
120 Maria Czajkowska Grudziądz SP1 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-10 21:18
121 Tomasz Szajkowski Tczew Tczewski Klub Rowerowy M50 (For FUN) Tak 2018-05-11 08:45
122 Bartłomiej Wiak Pokrzywno M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-12 00:50
123 Anna Kobuszyńska Grudziądz Przedszkole Tarpno SP1 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-12 05:15
124 Jacek Kalinowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) Tak 2018-05-12 06:28
125 Aleksandra Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP1 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-12 07:24
126 Tomasz Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (For FUN) Tak 2018-05-12 07:34
127 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 (For FUN) Tak 2018-05-12 15:01
128 Nikodem Jolkowski Grudziądz SP16 SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-12 19:51
129 Łukasz Pawlik Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-13 13:58
130 Kacper Berendt Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-13 17:26
131 Łukasz Trojanowski Świecie brak M20 (For FUN) Tak 2018-05-13 18:35
132 Marcin Schröder Świecie M40 (For FUN) Tak 2018-05-13 19:10
133 Stanislaw Osiński Grudziądz Portal-klub M40 (For FUN) Tak 2018-05-13 20:21
134 Rafał Najdrowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (Hardcore) - 2018-05-13 22:26
135 Marzena Schröder Świecie K30 (For FUN) - 2018-05-13 23:16
136 mariusz wróbel dolna grupa brak M40 (For FUN) - 2018-05-14 21:41
137 Kaya Akgün Grudziądz SP1 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-15 08:09
138 Matylda Akgün Grudziądz SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-15 08:11
139 Sławomir Ćwikła Naklo nad Notecia Ja tylko do bufetu M40 (Hardcore) Tak 2018-05-15 11:35
140 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 (Hardcore) - 2018-05-15 14:05
141 Michał Łomnicki Kwidzyn PureLife MTB Team M30 (For FUN) - 2018-05-15 21:36
142 Damian Mikita Grudziądz bez klubu SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-15 21:58
143 Rafał Grzędzicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) Tak 2018-05-16 09:39
144 Michał Grzędzicki Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-05-16 10:02
145 Marysia Skowrońska Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-16 10:09
146 Zosia Skowrońska Grudziądz SP1 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-16 10:10
147 Kalina Gutkowska Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-16 12:52
148 Damian Moga Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-16 16:48
149 Nikodem Bytner Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-16 16:53
150 Jakub Machaj Grudziądz Własny SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-16 18:05
151 Bartek Deba Małocin M20 (For FUN) Tak 2018-05-16 22:16
152 Ivo Rębisz Pokrzywno SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-17 09:06
153 Franciszek Rębisz Pokrzywno SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-17 09:07
154 Adrian Paszkowski Grudziądz M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-17 19:36
155 Łukasz Stryjewski Grudziądz ZST Team Racing M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-17 19:39
156 Miłosz Tokarski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-17 23:33
157 Oskar Kowalski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-17 23:34
158 Aleksander Bebel Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-17 23:35
159 Antonina Zmudzińska Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-17 23:36
160 Piotr Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-17 23:37
161 Łukasz Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-17 23:37
162 Franciszek Donarski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-17 23:38
163 Sebastian Herdzik Grudziądz M30 (For FUN) Tak 2018-05-18 10:40
164 Michał Makowski Węgrowo M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-18 12:33
165 Łukasz Felski Grudziądz CSLog M30 (For FUN) Tak 2018-05-18 12:49
166 Damian Dichting Grudziądz TCH M40 (Hardcore) Tak 2018-05-18 13:55
167 Nikodem Wojciechowski Grudziądz Koset Grudziądz M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-18 15:21
168 Jolanta Tadajewska Grudziądz Morsy z Grudziądza K50 (For FUN) Tak 2018-05-18 15:28
169 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M30 (For FUN) Tak 2018-05-20 09:24
170 Artur Bała Bydgoszcz M30 (Hardcore) - 2018-05-20 19:41
171 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 (Hardcore) Tak 2018-05-20 21:23
172 Przemysław Lulaj Bydgoszcz M40 (For FUN) Tak 2018-05-21 10:02
173 Filip Motyka Grudziądz SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-21 10:25
174 Alan Motyka Grudziądz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-21 10:26
175 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50 (For FUN) - 2018-05-21 11:49
176 Piotr Baryła Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (For FUN) Tak 2018-05-21 12:43
177 Kacper Murgała Skarszewy SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-21 14:43
178 Janusz Wójcik Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50 (For FUN) Tak 2018-05-21 20:23
179 Amelia Gratowska Grudziądz Rowerowy Grudziądz SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-21 22:04
180 Lena Gratowska Grudziądz Rowerowy Grudziądz SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-21 22:06
181 Kacper Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-21 22:10
182 Marcin Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-05-21 22:15
183 Kacper Grajkowski Grudziądz M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-22 16:13
184 Jakub Kowal Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-22 16:42
185 Jakub Olszewski Grudziądz Szmitexowe Rowery M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-22 16:44
186 Wiktor Tepper Grudziądz SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-22 20:02
187 Julia Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM SP1 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-22 22:35
188 Agata Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-22 22:36
189 Roman Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM M50 (For FUN) Tak 2018-05-22 22:38
190 Jakub ZIeliński Świecie Świecie M30 (For FUN) - 2018-05-23 01:55
191 Fabian Nowicki Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-23 09:31
192 Aleks Dudalski Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-05-23 09:33
193 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40 (For FUN) - 2018-05-23 13:00
194 Mariusz Chrzanowski Grudziądz brak M50 (Hardcore) - 2018-05-23 18:12
195 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) Tak 2018-05-23 20:53
196 Patrycja Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-23 21:20
197 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) - 2018-05-23 21:21
198 Daria Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-23 21:22
199 Paweł Dobies Warlubie SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-24 09:39
200 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) Tak 2018-05-24 10:29
201 Rafał Szpont Grudziądz M30 (For FUN) Tak 2018-05-24 10:41
202 Rafał Jackowski Nowe Zadroga Racing Team M40 (Hardcore) - 2018-05-24 10:59
203 Artur Grubich Bydgoszcz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-24 12:10
204 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 (Hardcore) Tak 2018-05-24 13:42
205 Artur Szmyt Bydgoszcz N-bike Academy SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-24 13:43
206 Sebastian Józefowicz Iława M30 (For FUN) Tak 2018-05-24 22:02
207 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Orbit One Cycling Team M30 (For FUN) Tak 2018-05-24 22:22
208 Tomasz Jaworski Sulnowo JAWORY M30 (For FUN) Tak 2018-05-24 22:31
209 Patryk Jurczykowski Świecie M20 (For FUN) Tak 2018-05-24 22:32
210 Anna Kozłowska Świecie K30 (For FUN) Tak 2018-05-24 23:15
211 Ewa Zaleska Grudziądz SP 21 SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-25 08:28
212 Mikołaj Zaleski Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-25 08:29
213 MAREK KOZŁOWSKI ŚWIECIE M30 (For FUN) Tak 2018-05-25 12:15
214 Dominik Zdrojewski Grudziądz SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-25 14:59
215 Grzegorz Grubich Bydgoszcz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-25 20:12
216 Paulina Appelt Bydgoszcz N-Bike Academy SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-25 20:16
217 Patrycja Sygnowska Grudziądz 2 lo Grudziądz K16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-25 21:39
218 Bartosz Liwandowski Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-25 21:40
219 Patryk Wiśniewski Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-25 21:42
220 Kacper Malach Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-26 14:17
221 Roman Krześniak Swiecie BART MTB Team M30 (For FUN) Tak 2018-05-26 14:17
222 Robert Kamrowski Tczew M40 (For FUN) - 2018-05-26 15:03
223 Marcel Malach Grudziądz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-26 18:25
224 Tomasz Biegajski Grudziądz Bart GSR Company M40 (For FUN) Tak 2018-05-26 20:44
225 Hubert Kowarowski Grudziądz brak SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-26 20:45
226 Andrzej Ogienko Grudziądz M20 (For FUN) Tak 2018-05-27 07:28
227 Anna Bronikowska Grudziądz K40 (For FUN) Tak 2018-05-27 08:34
228 Fabian Weisbrót Świecie www.plastjan.com.pl M20 (For FUN) Tak 2018-05-27 12:02
229 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) Tak 2018-05-27 13:34
230 Damian Pacholczyk Niemcz M20 (For FUN) Tak 2018-05-27 15:15
231 Przemysław Sierla Malbork Malbork M40 (For FUN) Tak 2018-05-27 16:36
232 Damian Dobrzański Świecie SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-27 17:07
233 Bartosz Dobrzański Świecie SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-27 17:09
234 Daniel Ośko Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) Tak 2018-05-27 19:53
235 Lena Ośko Skórcz Team MX Skórcz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-27 20:00
236 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) Tak 2018-05-27 20:58
237 Mariusz Detlaf Maksymilianowo Mustang M30 (For FUN) Tak 2018-05-27 21:29
238 Wojciech Kowalczyk Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-27 22:19
239 Michał Niewiadomski Grudziądz M30 (For FUN) Tak 2018-05-27 22:29
240 Jan Sobieraj Gdansk Belta Team Gdańsk SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-27 22:34
241 Jakub Sobieraj Gdańsk Belta Team Gdańsk SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-27 22:36
242 Tomek Kobuszyński Grudziądz Przedszkole Tarpno SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-28 09:17
243 Filip Jaroszewicz Gdańsk / SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-28 10:57
244 Jakub Jaroszewicz Gdańsk Spec Team M30 (For FUN) Tak 2018-05-28 11:01
245 Konrad Kawalerski Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-28 11:56
246 Wojciech Goldszmidt Gdańsk Spec Team M40 (For FUN) Tak 2018-05-28 12:49
247 Kajetan Goldszmidt Gdańsk Przedszkole Bajnutkowo Gdańsk SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-28 12:52
248 Adam Goldszmidt Gdańsk Spec Team JUNIOR SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-28 12:55
249 Marcel Kałamajski Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-28 17:30
250 Paweł Jurczak Grudziądz N-Bike Academy M30 (Hardcore) Tak 2018-05-28 17:36
251 Grzegorz Kałamajski Grudziądz CREW STEK Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-05-28 17:37
252 Tomasz Parzyjagła Człuchów M40 (For FUN) - 2018-05-28 19:59
253 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) Tak 2018-05-28 20:40
254 Weronika Łencka grudziądz basketstal SG (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-28 20:52
255 Miłosz Błaszczyk Włocławek Dobrzyńska 62 SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-28 22:44
256 Marian Zieliński Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50 (Hardcore) Tak 2018-05-28 22:56
257 Marcin Fausek Toruń TTC Beretta Toruń M40 (Hardcore) - 2018-05-29 00:12
258 Dorota Fausek Toruń SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-05-29 00:15
259 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50 (Hardcore) Tak 2018-05-29 09:17
260 Aurelia Bącławek GRUDZIĄDZ K40 (For FUN) Tak 2018-05-29 10:38
261 Bartosz Pawlik Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-29 18:37
262 Maksym Ledzion Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-29 22:05
263 Leszek Florkiewicz Miedzno M30 (For FUN) Tak 2018-05-29 22:33
264 Bożena Czerwińska Rakowiec IP KWIDZYN BIKE TEAM K40 (For FUN) Tak 2018-05-30 12:41
265 Tomasz Slipcewicz Rakowiec IP KWIDZYN BIKE TEAM M40 (For FUN) Tak 2018-05-30 12:47
266 Piotr Krause Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (For FUN) Tak 2018-05-30 15:39
267 Tymon Łysiak Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-30 16:18
268 Stanisław Łysiak Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-30 16:20
269 Paweł Szymkowiak Bydgoszcz M30 (For FUN) Tak 2018-05-30 19:36
270 Michał Sielski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) - 2018-05-30 19:45
271 Mateusz Tengowski Kwidzyn LiderSztum SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-30 22:14
272 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-31 12:04
273 Paweł Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-31 12:06
274 Łukasz Comblik Dolna Grupa Brak M20 (For FUN) Tak 2018-05-31 16:02
275 Bartosz Karwasz Grudziądz Noname team M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-31 17:18
276 Łukasz Aleksandrowicz Lidzbark M30 (For FUN) Tak 2018-05-31 19:00
277 Aleksander Kasprowicz Mały Rudnik 68d Szkoła Podstawowa Sztynwag SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-05-31 19:14
278 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) Tak 2018-05-31 20:10
279 Tomasz Makowski Ruda ##### M30 (For FUN) - 2018-05-31 21:33
280 Piotr Zdzichowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) - 2018-05-31 21:35
281 Piotr Labon Koteze GK STG M30 (Hardcore) Tak 2018-05-31 22:36
282 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-05-31 23:41
283 Marcin Zgoda Nowe NSR M40 (For FUN) Tak 2018-06-01 08:03
284 Piotr Podborny Toruń M40 (For FUN) Tak 2018-06-01 10:52
285 Oskar Jeliński Grudziądz Przedszkole Strzemięcin SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-01 12:00
286 Martyna Jelińska Grudziądz SP 7 Grudziądz SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-01 12:02
287 Krzysztof Mróz Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn M40 (Hardcore) Tak 2018-06-01 13:05
288 Jakub Figurski Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-01 13:53
289 Bartłomiej Kościński Lidzbark - M30 (For FUN) Tak 2018-06-01 16:56
290 Michał Figurski Grudziądz M40 (For FUN) - 2018-06-01 17:08
291 Izabela Marek Iwonicz Zdròj MTB Mosir Dukla SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-01 20:56
292 Kamil Marek Iwonicz Zdròj MTB Mosir Dukla SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-01 20:57
293 Dawid Połomka Grudziądz brak SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-01 22:06
294 Maja Nowak Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-01 23:21
295 Piotr Sobieralski TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY M40 (For FUN) Tak 2018-06-01 23:21
296 Jakub Nowak Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-01 23:22
297 JAGODA KRASZEWSKA GRUDZIĄDZ BRAK K20 (For FUN) Tak 2018-06-02 11:55
298 Justyna Rydelek Osielsko N-Bike Academy SG (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-02 13:52
299 Seweryn Olech Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-02 15:36
300 Oliwer Osiński Grudziądz Turas SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-02 16:16
301 Dawid Fifielski Świecie www.plastjan.com.pl M30 (For FUN) Tak 2018-06-02 17:32
302 Wiktor Skupiński Grudziądz Brak M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-02 20:28
303 Maja Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-03 11:34
304 Sławomir Zaremba Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) Tak 2018-06-03 11:46
305 Mariusz Sypniewski Starogard Gdański GK STG M50 (For FUN) Tak 2018-06-03 14:09
306 Rafał Dziekoński Bydgoszcz DADELO.PL M30 (Hardcore) Tak 2018-06-03 16:05
307 Jarosław Piechna Świecie M30 (For FUN) Tak 2018-06-03 16:49
308 Julia Piechna Świecie SG (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-03 17:09
309 Marian Reinholz Terespol Pomorski M40 (For FUN) Tak 2018-06-03 17:38
310 Serafin Kędzierski Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-03 17:47
311 Marek Majewski Prabuty Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (Hardcore) - 2018-06-03 19:39
312 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy K16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-03 19:57
313 Dawid Sierdziński Grudziądz M20 (For FUN) Tak 2018-06-03 20:13
314 Małgorzata Piotrowska Grudziądz Bart GSR Company K40 (For FUN) - 2018-06-03 20:43
315 Artur Wszołek Chełmno Skoda Bieranowski M40 (For FUN) Tak 2018-06-03 21:54
316 Jarosław Szulc Przyłęki SzulcTeam M30 (For FUN) Tak 2018-06-03 21:58
317 Maja Banaszewska Grudziądz Emeniaki SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-03 22:07
318 Marta Banaszewska Grudziądz Emeniaki SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-03 22:10
319 Michał Banaszewski Grudziądz Emeniaki M40 (For FUN) Tak 2018-06-03 22:13
320 Monika Banaszewska Grudziądz Emeniaki K40 (For FUN) Tak 2018-06-03 22:15
321 Jakub Szulc Przyłęki Szosa Żnin SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-03 22:20
322 szymon Grudziądz olimpia Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-03 22:55
323 Andrzej Zaleski Grudziądz M30 (For FUN) Tak 2018-06-03 23:08
324 Bartosz Stankiewicz Mokre SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-03 23:14
325 Jacek Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) Tak 2018-06-04 06:49
326 Maciej Czajkowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40 (For FUN) - 2018-06-04 06:52
327 Sebastian Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M20 (Hardcore) Tak 2018-06-04 06:55
328 Małgorzata Torzewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team K40 (For FUN) Tak 2018-06-04 06:59
329 Maciej Matuszczak Dragacz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 08:31
330 Marcin Zimny Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-06-04 08:32
331 Piotr Przybyszewski Solec kujawski ZENI M40 (For FUN) Tak 2018-06-04 08:35
332 Jacek Gniot Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia M40 (For FUN) Tak 2018-06-04 09:00
333 Bartosz Witkowski Grudziądz SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 09:05
334 Paweł Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 09:05
335 Jędrzej Kordas Lidzbark Brak M20 (For FUN) Tak 2018-06-04 09:06
336 Jarosław Bator Koteże GK STG M30 (Hardcore) Tak 2018-06-04 09:12
337 Przemysław Bedra Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-04 10:06
338 Daniel Lipinski Toruń TTC Beretta Toruń M20 (Hardcore) Tak 2018-06-04 10:07
339 Przemysław Dana Grudziądz Bractwo Świętego Józefa M40 (Hardcore) Tak 2018-06-04 10:37
340 Bartosz Napolski Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 10:39
341 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION M40 (Hardcore) Tak 2018-06-04 11:23
342 Wiktor Ćwikla Naklo nad Notecia Naklo SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 12:16
343 Izabela Gawińska Dolna Grupa LA RIVE TEAM K40 (For FUN) Tak 2018-06-04 12:20
344 Miłosz Rzepka Grudziądz Stomil CrossFit M30 (For FUN) Tak 2018-06-04 12:27
345 Michał Gawiński Dolna Grupa M40 (For FUN) Tak 2018-06-04 12:56
346 Janusz Sprenglewski BYDGOSZCZ M40 (For FUN) Tak 2018-06-04 13:17
347 Damian Goetz Grudziądz M30 (For FUN) Tak 2018-06-04 13:27
348 Sławek Kamrowski Grudziądz bike or die M30 (For FUN) Tak 2018-06-04 14:17
349 Wojciech Batorski Toruń CF Torun M40 (For FUN) Tak 2018-06-04 15:16
350 Filip Mądrzejewski Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 15:24
351 Adam Semmler Grudziądz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 15:28
352 Kamil Hulewicz Rogóźno noir team M30 (For FUN) Tak 2018-06-04 16:01
353 Radosław Kasperek Świecie M30 (For FUN) Tak 2018-06-04 16:21
354 Mariusz Kaczyński Nowe Miasto Lubawskie NML M30 (Hardcore) Tak 2018-06-04 16:38
355 Artur Kempa Grudziądz - SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 17:41
356 Remigiusz Sowiński Dankowo Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) Tak 2018-06-04 18:05
357 Maciej Sowiński Dankowo Cyklo Kwidzyn SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-04 18:17
358 Robert Ratajczak Maksymilianowo Iron MAX Team M40 (For FUN) - 2018-06-04 18:35
359 RADOSŁAW PAWLAK Bydgoszcz SPORT SERWIS TEAM M40 (Hardcore) Tak 2018-06-04 18:55
360 Izabela Kałamajska Grudziądz K40 (For FUN) Tak 2018-06-04 20:21
361 Filip Cieślikowski Grudziądz Debiut bez Teamu M20 (For FUN) Tak 2018-06-04 20:34
362 Daniel Bągalski Grudziądz #motogdz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-04 21:30
363 Łukasz Lewicki Brodnica KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) Tak 2018-06-04 22:31
364 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) Tak 2018-06-04 22:55
365 Bartek Borkowicz LIPNO LIPA MTB M30 (Hardcore) - 2018-06-04 23:26
366 Aleksandra Kozłowska Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-05 00:29
367 Hubert Urmański SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 07:39
368 Sławomir Urmański Skórcz TEAM MX SKÓRCZ M40 (For FUN) Tak 2018-06-05 07:40
369 Marcin Galinski Tuchola Teddy Beer M30 (For FUN) Tak 2018-06-05 07:46
370 Łukasz Sałacki Grudziądz bike or die M20 (For FUN) Tak 2018-06-05 08:59
371 Klara Kędzierska Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-05 09:28
372 Kacper wojnowski Pniewite SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-05 10:11
373 Dominik Wojnowski Pniewite SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-05 10:12
374 Aleksander Lulaj Bydgoszcz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-05 10:42
375 Radosław Jokiel Gdańsk Team Verge Polska M30 (Hardcore) Tak 2018-06-05 11:42
376 Mariusz Czajkowski Grudziądz M40 (Hardcore) - 2018-06-05 12:45
377 Radosław Wieczorek Łęgowo M30 (For FUN) Tak 2018-06-05 13:10
378 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) Tak 2018-06-05 14:24
379 Jan Adamczyk Grudziądz bez M50 (Hardcore) Tak 2018-06-05 14:25
380 Sławek Majewski Nowe Rowerowe miasto Nowe M40 (For FUN) Tak 2018-06-05 15:01
381 Marcel Majka Grudziądz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-05 15:50
382 Jacek Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M40 (Hardcore) Tak 2018-06-05 16:29
383 Filip Dorsch Bydgoszcz N-Bike Academy SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-05 16:48
384 Rafał Mioduszewski Grudziądz ZPER M40 (For FUN) Tak 2018-06-05 17:45
385 Zibi Szymański Nowa Wieś Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (For FUN) Tak 2018-06-05 18:20
386 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE K50 (Hardcore) Tak 2018-06-05 18:22
387 Mikołaj Kropkowski Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 18:34
388 Filip Dorsch Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 19:08
389 Mateusz Adamczyk Grudziądz M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-06-05 19:34
390 Kacper Rudowski Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 19:38
391 Marcel Nowakowski Grudziądz Bez klubu SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-05 19:48
392 Franciszek Piątkowski Nowa Wieś SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-05 20:04
393 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 20:21
394 Marcin Marchlewski Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 20:35
395 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB Team M50 (For FUN) Tak 2018-06-05 20:43
396 Małgorzata Telega Kwidzyn K30 (For FUN) Tak 2018-06-05 20:44
397 Joanna Kowalczewska Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE K40 (For FUN) Tak 2018-06-05 21:36
398 Agnieszka Piotrowska Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE K40 (For FUN) Tak 2018-06-05 21:40
399 Leszek Mariański Zamość Sanimar Bydgoszcz M40 (Hardcore) Tak 2018-06-05 21:45
400 Dariusz Rozwadowski Wąbrzeźno Wąbrzeska Grupa Kolarska M30 (For FUN) Tak 2018-06-05 21:47
401 Emilia Mariańska Zamość Sanimar Bydgoszcz K40 (For FUN) Tak 2018-06-05 21:48
402 DARIUSZ PIOTROWSKI świecie mtb eldar świecie M40 (Hardcore) Tak 2018-06-05 21:48
403 Trojanowski Sławomir Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M30 (Hardcore) Tak 2018-06-05 21:52
404 Maciej Manikowski Sulnowo BART MTB Team SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-05 21:54
405 Gabriela Manikowska Sulnowo BART MTB Team SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-05 21:57
406 Szymon Zawieracz GRUDZIĄDZ M30 (For FUN) Tak 2018-06-05 22:10
407 Artur Manikowski Sulnowo BART MTB Team M40 (Hardcore) - 2018-06-05 22:12
408 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Rowerowa Brzoza K30 (Hardcore) Tak 2018-06-05 22:19
409 Michał Rozkocha Starogard Gdański Gk STG M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 22:42
410 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 23:05
411 Tomasz Rydlewski Toruń Toruń M40 (For FUN) - 2018-06-05 23:13
412 Patryk Wiczling Gdańsk Team Verge Polska M20 (For FUN) Tak 2018-06-05 23:21
413 Kacper Radzikowski Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-05 23:41
414 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania GK STG K30 (Hardcore) Tak 2018-06-05 23:57
415 Marcin Jasiński Lubawa LUKK Bici Doro Lubawa M30 (Hardcore) - 2018-06-06 00:09
416 Bartłomiej Płoszyński Bydgoszcz BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAM M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-06 00:12
417 Aleksandra Romańska Starogard Gdański GK STG K20 (Hardcore) Tak 2018-06-06 07:30
418 Piotr Szkodziński Kwidzyn M20 (For FUN) Tak 2018-06-06 07:35
419 Rafał Chmielewski Grudziądz UKS Ruch Grudziądz M40 (For FUN) Tak 2018-06-06 08:16
420 Dawid Kłos Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) Tak 2018-06-06 08:36
421 Hanna Bielińska Wilcze K30 (Hardcore) Tak 2018-06-06 08:38
422 Bogumił Bieliński Wilcze M30 (Hardcore) Tak 2018-06-06 08:40
423 Maja Bielińska Wilcze SP1 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 08:41
424 Filip Bieliński Wilcze SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 08:43
425 Tomasz Kuchta Grudziądz M30 (For FUN) Tak 2018-06-06 09:00
426 Piotr Szefler Świecie Brak M20 (For FUN) Tak 2018-06-06 09:17
427 NADIA SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 09:48
428 Lilianna Gust Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 10:20
429 Robert Lewandowski Toruń MOTO-SPEC Toruń M30 (For FUN) - 2018-06-06 10:21
430 Wiktor Bączkowski Gubiny - SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 10:29
431 Karol Czajkowski Grudziądz M30 (For FUN) Tak 2018-06-06 10:34
432 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń MOTO-SPEC Toruń K30 (For FUN) - 2018-06-06 10:44
433 Mateusz Walkowiak Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-06 10:46
434 Tomasz Kellas Grudziądz Nie ma M30 (For FUN) - 2018-06-06 11:30
435 TOMASZ WIELICKI Gdańsk PROMATEMATICA M40 (Hardcore) - 2018-06-06 11:32
436 Xawier Kellas Grudziądz Nie ma SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 11:33
437 Max Lipecki Bochlin SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 12:39
438 Klaudia Szpont Grudziądz SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 12:47
439 Mateusz Procyk Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 13:06
440 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM M30 (For FUN) Tak 2018-06-06 13:47
441 Dominik Szymanski Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-06 14:30
442 Tomek Wata Grudziądz LA RIVE TEAM M40 (For FUN) Tak 2018-06-06 14:33
443 Jakub Bydłowski Grudziądz Bart GSR Company M30 (Hardcore) Tak 2018-06-06 15:36
444 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-06 16:04
445 IGOR MAJK GRUDZIĄDZ PRZEDSZKOLE SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 16:12
446 Adrian kujawa Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 16:19
447 Krystian Kwiatkowski Świecie SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 16:31
448 Piotr Nierzwicki Sulnowo BART MTB Team M30 (Hardcore) Tak 2018-06-06 16:58
449 Wiktor Budzowski Sztum SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 17:07
450 Mariusz Budzowski Sztum M40 (For FUN) Tak 2018-06-06 17:14
451 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAM M40 (Hardcore) - 2018-06-06 17:35
452 Antoni Wichrowski Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 17:36
453 PIOTR JURCZYK SKÓRCZ Team MX Skórcz M40 (For FUN) Tak 2018-06-06 17:40
454 Leonard Rezmer Grudziądz SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 17:40
455 Brayan Sałagan Grudziądz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 17:49
456 Dominika Kryształ Dolna Grupa kryształki SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 17:59
457 Marcel Kryształ Dolna Grupa kryształki SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 18:00
458 Mateusz Żurawski Dolna Grupa SP1 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 18:58
459 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 19:14
460 Cyprian Suś Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-06 19:16
461 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM M20 (For FUN) Tak 2018-06-06 19:29
462 Iza Lewandowska Brodnica KKS Masters Brodnica K40 (For FUN) Tak 2018-06-06 20:04
463 Paweł Moch Kwidzyn zapytaj-dietetyka.pl M20 (Hardcore) - 2018-06-06 20:05
464 Jacek Lewandowski Brodnica KKS Masters Brodnica M40 (Hardcore) Tak 2018-06-06 20:07
465 Daniel Skibiński Brodnica KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) Tak 2018-06-06 20:13
466 Roman Papelbon Grudziądz LTM Masters Team M30 (Hardcore) Tak 2018-06-06 21:00
467 Piotr Kobierowski Dąbrówka GK STG M40 (For FUN) Tak 2018-06-06 21:02
468 Szymon Zawadzki Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 21:11
469 Roman Legaszewski Skórcz Team MX Skórcz M30 (Hardcore) Tak 2018-06-06 21:37
470 Marek Mazurkiewicz Bydgoszcz Spina Fordon M30 (For FUN) Tak 2018-06-06 22:01
471 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across the River Team M40 (For FUN) Tak 2018-06-06 22:01
472 Tomasz Kłos Skórcz Team Mx Skórcz M30 (Hardcore) Tak 2018-06-06 22:04
473 Maja Wojnowska Dolna Grupa Across the River Team SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:16
474 Janusz Byczyński Starogard Gdański GK STG M50 (For FUN) Tak 2018-06-06 22:18
475 Jakub Jasiński Lotnisko M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:28
476 Mateusz Lizakowski Lotnisko M16 (Hardcore) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:30
477 Krzysztof Susz Epidemia cyklozy M30 (For FUN) - 2018-06-06 22:40
478 Antoni Rodziewicz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:40
479 Jakub Kaźmierczak Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:43
480 Kacper Sztemborski Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:45
481 Sylwester Domżalski Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:46
482 Paweł Sosik Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:48
483 Kacper Hinz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:50
484 Sebastian Hinz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:52
485 Miłosz Najman Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:55
486 Wiktoria Załęska Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 22:58
487 Martyna Paprotna Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:07
488 Marcelina Paprotna Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:09
489 Sebastian Podliński LUBAWA LUKK Bici DORO LUBAWA M30 (For FUN) Tak 2018-06-06 23:09
490 Igor Piotrowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:16
491 Bartosz Laskowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:18
492 Jędrzej Krzyżykowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:20
493 Oskar Rantflejs Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:22
494 Dawid Grajkowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:24
495 Dawid Libera Grudziądz Szkółka Kolaska Wałdowo SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:26
496 Krzysztof Mroczek Dankowo IP KWIDZYN BIKE TEAM M40 (For FUN) - 2018-06-06 23:27
497 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin M50 (For FUN) Tak 2018-06-06 23:34
498 Filip Tkaczyński Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-06 23:35
499 Bartosz Witoński Bydgoszcz Enpire MTB Bike Team M20 (For FUN) Tak 2018-06-06 23:49
500 Bartłomiej Drawc Bydgoszcz Nocrew M30 (For FUN) Tak 2018-06-06 23:55
501 Igor Pietrzak Wałdowo Szlacheckie SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-08 09:09
502 Michał Wieczorek Mokre M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-09 16:18
503 Tymon Kałużny Nowa wieś M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-09 16:19
504 Bartek Galicki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 (Hardcore) - 2018-06-09 16:24
505 Jarosław Michalik Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 (For FUN) - 2018-06-09 16:24
506 Marta Aniszewska Grudziądz SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-09 16:28
507 Jacek Pieściński Grudziądz M50 (Hardcore) - 2018-06-09 16:51
508 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50 (Hardcore) - 2018-06-09 16:55
509 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 (Hardcore) - 2018-06-09 16:56
510 Oskar Pulkowski Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-09 18:06
511 Robert Litwiński Grudziądz M30 (Hardcore) - 2018-06-09 18:28
512 Janusz Spychała Grudziądz M40 (Hardcore) - 2018-06-09 18:31
513 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) - 2018-06-09 18:36
514 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) - 2018-06-09 18:37
515 Małgorzata Jesionowska Świecie MTB Eldar Świecie K40 (For FUN) - 2018-06-09 18:51
516 Alicja Angowska Grudziądz SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-10 08:57
517 Gabriel Gościński Toruń SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-10 09:12
518 Mirosław Sternicki Grudziądz M30 (Hardcore) - 2018-06-10 09:13
519 Roksana Groszewska Paparzyn SP2 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-10 09:35
520 Agata Groszewska Paparzyn SP3 (dziewczyki) [Brak opłaty] 2018-06-10 09:36
521 Karol Baranowski Prabuty M40 (For FUN) - 2018-06-10 09:54
522 Mateusz Baranowski Prabuty M20 (Hardcore) - 2018-06-10 09:55
523 Filip Rogotzki Grudziądz SP2 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-10 09:57
524 Franciszek Bytner Grudziądz SP3 (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-10 09:59
525 Kajetan Rajczyk Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) [Brak opłaty] 2018-06-10 10:06
526 Piotr Zając Wrocław M30 (Hardcore) - 2018-06-10 10:55
527 Przemysław Krzeszewski Pakość M20 (For FUN) - 2018-06-10 11:01
528 Sławomir Nadolny Pakość M30 (For FUN) - 2018-06-10 11:03
529 Dariusz Welzandt Kruszyniec M20 (For FUN) - 2018-06-10 11:09
530 Przemysław Kasierski Bydgoszcz M30 (Hardcore) - 2018-06-10 11:19
531 Adam Baumgart Bydgoszcz Rowerowa Brzoza M40 (Hardcore) - 2018-06-10 11:20
532 Jakub Krzyżakowski Junior Grębocin M16 (For FUN) [Brak opłaty] 2018-06-10 11:23
533 Dariusz Reinholz Świecie M20 (For FUN) - 2018-06-10 11:35
534 WRZECIONO ARTUR GRUDZIĄDZ M20 (For FUN) - 2018-06-10 12:05

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×