2. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót do listy

"[nie dotyczy-dzieci]"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Anna Peplińska Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP3 (dziewczyki) - - 2018-04-15 21:19
2 Adam Pepliński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP2 (chłopcy) - - 2018-04-15 21:20
3 Milan Krupski Grudziądz SP1 (chłopcy) - - 2018-04-16 08:37
4 Małgorzata Pyszora Grudziądz SP2 (dziewczyki) - - 2018-04-16 09:22
5 Kacper Buchaj Grudziądz Buchaj Team SG (chłopcy) - - 2018-04-16 11:39
6 Filip Buchaj Grudziądz Buchaj Team SP3 (chłopcy) - - 2018-04-16 11:41
7 Jakub Florek GRUPA bicycle team GRUPA SP3 (chłopcy) - - 2018-04-16 13:26
8 Filip Florek GRUPA bicycle team GRUPA SP2 (chłopcy) - - 2018-04-16 13:27
9 Adam Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN SP2 (chłopcy) - - 2018-04-16 20:49
10 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN SG (chłopcy) - - 2018-04-16 20:54
11 Karolina Pol Grudziądz SP2 (dziewczyki) - - 2018-04-16 21:34
12 Marcel WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA SP3 (chłopcy) - - 2018-04-16 21:36
13 Szymon WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA SP2 (chłopcy) - - 2018-04-16 21:38
14 Zuzanna Maszewska Nowa Wieś SP2 (dziewczyki) - - 2018-04-18 09:28
15 Nadia Kulczyk Grudziądz SP2 (dziewczyki) - - 2018-04-19 20:24
16 Hubert Zieliński Grudziądz SP 8 SP2 (chłopcy) - - 2018-04-21 21:19
17 Amelia Wiśniewska Grudziądz Cherry team SP2 (dziewczyki) - - 2018-04-24 15:09
18 Laura Wiśniewska Grudziądz Cherry team SP1 (dziewczyki) - - 2018-04-24 15:11
19 Mateusz Głąb Bąkowo SP1 (chłopcy) - - 2018-04-26 22:08
20 Nikodem Gawrecki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP2 (chłopcy) - - 2018-04-30 17:56
21 Emilia Jaciubek Grudziądz Sp20 SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-01 18:29
22 ADAM CZECZKO zambrów brak SP1 (chłopcy) - - 2018-05-07 12:32
23 Jakub Trzcinski Grudziądz SP3 (chłopcy) - - 2018-05-07 18:51
24 Patrycja Teska Gdynia SGA Gdynia SP3 (dziewczyki) - - 2018-05-08 10:51
25 Iga Bartoszynska Grudziądz Sp 7 SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-09 11:54
26 Maja Herdzik Grudziądz SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-09 12:37
27 Wiktor Studziński Grudziądz SP2 (chłopcy) - - 2018-05-09 14:42
28 Borys Szwejkowski Grudziądz SP1 (chłopcy) - - 2018-05-09 23:12
29 Maria Czajkowska Grudziądz SP1 (dziewczyki) - - 2018-05-10 21:18
30 Zofia Czajkowska Grudziądz SP1 (dziewczyki) - - 2018-05-10 21:21
31 Anna Kobuszyńska Grudziądz Przedszkole Tarpno SP1 (dziewczyki) - - 2018-05-12 05:15
32 Aleksandra Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP1 (dziewczyki) - - 2018-05-12 07:24
33 Nikodem Jolkowski Grudziądz SP16 SP3 (chłopcy) - - 2018-05-12 19:51
34 Kaya Akgün Grudziądz SP1 (dziewczyki) - - 2018-05-15 08:09
35 Matylda Akgün Grudziądz SP3 (dziewczyki) - - 2018-05-15 08:11
36 Damian Mikita Grudziądz bez klubu SP3 (chłopcy) - - 2018-05-15 21:58
37 Marysia Skowrońska Grudziądz SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-16 10:09
38 Zosia Skowrońska Grudziądz SP1 (dziewczyki) - - 2018-05-16 10:10
39 Kalina Gutkowska Grudziądz SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-16 12:52
40 Jakub Machaj Grudziądz Własny SP3 (chłopcy) - - 2018-05-16 18:05
41 Ivo Rębisz Pokrzywno SP2 (chłopcy) - - 2018-05-17 09:06
42 Franciszek Rębisz Pokrzywno SP1 (chłopcy) - - 2018-05-17 09:07
43 Miłosz Tokarski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - - 2018-05-17 23:33
44 Oskar Kowalski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - - 2018-05-17 23:34
45 Aleksander Bebel Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - - 2018-05-17 23:35
46 Antonina Zmudzińska Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (dziewczyki) - - 2018-05-17 23:36
47 Piotr Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - - 2018-05-17 23:37
48 Łukasz Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - - 2018-05-17 23:37
49 Franciszek Donarski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - - 2018-05-17 23:38
50 Filip Motyka Grudziądz SP1 (chłopcy) - - 2018-05-21 10:25
51 Alan Motyka Grudziądz SP2 (chłopcy) - - 2018-05-21 10:26
52 Kacper Murgała Skarszewy SP3 (chłopcy) - - 2018-05-21 14:43
53 Amelia Gratowska Grudziądz Rowerowy Grudziądz SP3 (dziewczyki) - - 2018-05-21 22:04
54 Lena Gratowska Grudziądz Rowerowy Grudziądz SP3 (dziewczyki) - - 2018-05-21 22:06
55 Kacper Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz SG (chłopcy) - - 2018-05-21 22:10
56 Wiktor Tepper Grudziądz SP1 (chłopcy) - - 2018-05-22 20:02
57 Julia Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM SP1 (dziewczyki) - - 2018-05-22 22:35
58 Agata Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-22 22:36
59 Patrycja Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz SP3 (dziewczyki) - - 2018-05-23 21:20
60 Daria Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-23 21:22
61 Paweł Dobies Warlubie SP1 (chłopcy) - - 2018-05-24 09:39
62 Amelia Szmyt Bydgoszcz Nbike Academy SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-24 13:43
63 Ewa Zaleska Grudziądz SP 21 SP2 (dziewczyki) - - 2018-05-25 08:28
64 Mikołaj Zaleski Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) - - 2018-05-25 08:29

Do góry




"For FUN 26 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 07:31
2 Krzysztof Piątek Mełno Brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 09:05
3 Wojciech Dobrowolski Grudziądz AGRO-MIL MTB green team M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 10:58
4 Krzysztof Buchaj Grudziądz Buchaj Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 11:46
5 Łukasz Florek GRUPA bicycle team GRUPA M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 13:30
6 Bartek Mannteufel Grudziądz Bart GSR Company M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 14:16
7 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 18:20
8 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 20:01
9 Bartosz Jaworski Kwidzyn Epidemia Cyklozy MTB Susz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 20:10
10 Tomasz Jagodziński Kwidzyn GKW M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 21:01
11 Sławomir Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 21:04
12 Renata Glazik Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 21:28
13 Patryk Pol Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 21:36
14 Marcin WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 21:40
15 Wojciech Krajnik Grudziądz Cypiski M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 22:03
16 Małgorzata Pol Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 23:34
17 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17 12:21
18 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-17 18:59
19 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-17 21:32
20 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-17 22:30
21 Arkadiusz Glazik Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-17 23:09
22 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 09:01
23 Piotr GUZOWSKI GRUPA bicycle team GRUPA M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 09:18
24 Karol Storma Grudziądz BIKE OR DIE M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 09:45
25 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-18 11:17
26 Mirosław Rybiński Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 17:53
27 Roman Bagiński Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-18 19:52
28 Kamil Olszewski Grudziądz ROWEROWYGRUDZIĄDZ.PL M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-19 23:04
29 Arkadiusz Sierant Grudziądz Mechanik Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-20 08:24
30 Mariola Lewandowska Grudziądz K50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-21 16:46
31 Jakub Tylicki Nowa Wieś M16 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-22 11:51
32 Paweł Ćwiek Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-22 21:29
33 Dariusz grundman Tczew M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-22 22:35
34 Małgorzata Zielińska Grudziądz SP 9 K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-23 09:01
35 Piotr Zieliński Grudziądz Jabil M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-23 10:02
36 Katarzyna Dobucka Bydgoszcz ChoNaRower.pl K20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-23 17:44
37 Zbigniew Wiśniewski Grudziądz Cherry team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-24 15:12
38 Konrad Miklas Janikowo brak M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-25 07:53
39 Paweł Szczygielski Gdańsk The barbers gdansk M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-25 22:31
40 Dominik Nowakowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-26 09:38
41 Piotr Żyźniewski Nowa Wieś Bart GSR Company M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-26 11:57
42 Grzegorz Korus Świecie Medic team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-27 19:41
43 KRZYSZTOF WOLSKI CHEŁMNO MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-27 19:52
44 Artur Wojtaszek Grudziądz KTM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-28 22:29
45 Arkadiusz Bińczak KWIDZYN CYKLO KWIDZYN M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-29 21:33
46 Krzysztof Wojciechowski Janikowo Brak M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-30 10:32
47 Tomasz Tymiński Kowale M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-30 14:55
48 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-01 18:35
49 Aleksander Piórkowski Toruń CARBON TEAM TORUŃ M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-02 09:12
50 Natalia Kulczyk Grudziądz K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-06 21:28
51 Izabela Teska Gdynia K30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-08 10:49
52 Paweł Frencel Grudziądz Real Madrid M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-09 08:11
53 Damian Brąszkowski Grudziądz ZADROGA RACING TEAM M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-09 11:12
54 Rafał Jaskólski GNIEW QARK-BIKE.COM M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-09 16:29
55 Michał Ślot Toruń TTC Beretta Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-09 19:17
56 Kacper Kraiński Stary Folwark M16 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-09 20:00
57 Andrzej Szymczak Lisewo M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-10 06:34
58 Piotr Łoboda Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-10 10:23
59 Tomasz Szajkowski Tczew Tczewski Klub Rowerowy M50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-11 08:45
60 Tomasz Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-12 07:34
61 Łukasz Pawlik Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-13 13:58
62 Łukasz Trojanowski Świecie brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-13 18:35
63 Marcin Schröder Świecie M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-13 19:10
64 Stanislaw Osiński Grudziądz Portal-klub M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-13 20:21
65 Marzena Schröder Świecie K30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-13 23:16
66 mariusz wróbel dolna grupa brak M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-14 21:41
67 Mateusz - Grudziądz Manchester United M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-15 14:05
68 Damian Moga Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-16 16:48
69 Nikodem Bytner Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-16 16:53
70 Bartek Deba Małocin M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-16 22:16
71 Łukasz Felski Grudziądz CSLog M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-18 12:49
72 Jolanta Tadajewska Grudziądz Morsy z Grudziądza K50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-18 15:28
73 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-20 09:24
74 Przemysław Lulaj Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-21 10:02
75 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-21 11:49
76 Piotr Baryła Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-21 12:43
77 Janusz Wójcik Świecie Klub kolarski WDA Świecie M50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-21 20:23
78 Marcin Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21 22:15
79 Roman Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-22 22:38
80 Jakub ZIeliński Świecie Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23 01:55
81 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23 13:00
82 Grzegorz Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23 20:48
83 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-23 20:53
84 Marcin Tytkiewicz Grudziądz ZADROGA RACING TEAM M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23 21:21
85 Rafał Szpont Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-24 10:41
86 Artur Grubich Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-24 12:10
87 Sebastian Józefowicz Iława M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-24 22:02
88 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Orbit One Cycling Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-24 22:22
89 Tomasz Jaworski Sulnowo JAWORY M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24 22:31
90 Patryk Jurczykowski Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-24 22:32
91 Anna Kozłowska Świecie K30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-24 23:15
92 MAREK KOZŁOWSKI ŚWIECIE M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-25 12:15

Do góry




"HARDCORE 50 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 07:27
2 Grzegorz Dziedzic Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 07:42
3 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 08:58
4 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16 09:29
5 Eryk Bielewski Grudziądz AGROMIL MTB green team M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 09:45
6 Szymon Kowalski Wąbrzeźno Agro-Mil MTB green team M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 09:56
7 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 09:58
8 Piotr Jurczak Bydgoszcz N-Bike Academy M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16 10:50
9 Dominika Karasińska Grudziądz AGROMIL MTB green team K20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16 12:01
10 Marzena Mączewska Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 13:16
11 Dariusz Kurek Bydgoszcz CYKLO BYDGOSZCZ M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 20:32
12 Michał Warsicki Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 23:11
13 Daniel Majkowski Gdynia FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-17 02:34
14 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17 07:39
15 Wojciech Rzanny Grudziądz LTM Masters Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17 07:50
16 Joanna Matuszewska Grudziądz K40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17 07:53
17 Przemysław Lasowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-18 19:37
18 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-18 20:13
19 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-19 17:03
20 Wojciech Wiśniewski Grudziądz Wheel Brothers / TCH M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-21 10:21
21 Wojciech Gaweł Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-21 11:41
22 Michał Lewandowski Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-21 16:54
23 Wojciech Janiszewski Leśna Jania MX Skórcz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-26 22:15
24 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-27 09:33
25 Tomir Żukotyński Grupa Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-28 22:04
26 Robert Modzelewski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-29 22:31
27 Sebastian Trzciński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-30 17:54
28 Krzysztof Kwaśniewski świecie klub kolarski wda świecie M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-01 00:25
29 Paweł Balicki Grudziądz Mechanik Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-05 13:41
30 Dominik Cięgotura Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-08 13:51
31 Tomasz Kaźmierczak Grudziądz AGRO-MIL MTB green team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-08 23:34
32 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-09 10:27
33 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-09 14:18
34 Andrzej Mączewski Grudziądz agro mil mtb green team M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-09 19:01
35 Agata Lewandowska Grudziądz K16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-09 23:17
36 Michał Wyżlic Lubawa Komobike Scott M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-10 09:29
37 Bartłomiej Wiak Pokrzywno M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-12 00:50
38 Jacek Kalinowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-12 06:28
39 Marcin Szczutkowski Grudziądz _____❤❤____😂 M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-12 15:01
40 Kacper Berendt Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-13 17:26
41 Rafał Najdrowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-13 22:26
42 Sławomir Ćwikła Naklo nad Notecia Ja tylko do bufetu M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-15 11:35
43 Michał Łomnicki Kwidzyn PureLife MTB Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-15 21:36
44 Rafał Grzędzicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-16 09:39
45 Michał Grzędzicki Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-16 10:02
46 Adrian Paszkowski Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-17 19:36
47 Łukasz Stryjewski Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-17 19:39
48 Sebastian Herdzik Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-18 10:40
49 Michał Makowski Węgrowo M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-18 12:33
50 Damian Dichting Grudziądz TCH M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-18 13:55
51 Nikodem Wojciechowski Grudziądz Koset Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-18 15:21
52 Artur Bała Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-20 19:41
53 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-20 21:23
54 Kacper Grajkowski Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-22 16:13
55 Jakub Kowal Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-22 16:42
56 Jakub Olszewski Grudziądz Szmitexowe Rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-22 16:44
57 Fabian Nowicki Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-23 09:31
58 Aleks Dudalski Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-23 09:33
59 Mariusz Chrzanowski Grudziądz brak M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-23 18:12
60 Sławek Mądzielewski Świecie KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-24 10:29
61 Rafał Jackowski Nowe Zadroga Racing Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-24 10:59
62 Artur Szmyt Bydgoszcz Nbike Academy M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-24 13:42

Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×