Pierwszy Wiosenny Bieg Nocny

Osoby zarejestrowane w systemie

""

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Sebastian Trzciński Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
2 Łukasz Zieliński Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
3 Paweł Kowalski Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
4 Eliza Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
5 Patryk Gruszeczka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
6 Michał Wróbel Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
7 Emilia Grochowska Grudziądz Fit House Open K Tak 2018-11-30
8 Magdalena Żurawska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
9 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2018-11-30
10 Monika Gollus Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
11 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2018-11-30
12 Piotr Pudlewska Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
13 Grzegorz Gollus Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
14 Ewelina Wrzos Grudziądz Fit House Open K Tak 2018-11-30
15 Filip Wrzos Grudziądz Fit House Open M Tak 2018-11-30
16 Anna Malinowska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
17 LECH WRÓBLEWSKI Grudziądz ZK 2 Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
18 Dawid Kilon Bydgoszcz MERGUS Open M Tak 2018-11-30
19 Marcin Tomasz Kuś Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz Open M Tak 2018-11-30
20 Ewa Kawska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
21 Łukasz Tylkowski INOWROCŁAW Stowarzyszenie Sportowe LANDRYNKA Open M Tak 2018-11-30
22 Marcin Wiśniewski Grupa LasGrupas attack Open M Tak 2018-11-30
23 Kinga Karbowska Gdańsk Open K Tak 2018-11-30
24 Michał Karbowski Gdańsk Open M Tak 2018-11-30
25 Michał Kamiński Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
26 Magda Jodko Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
27 Marcin Kotz Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
28 Robert Osypiuk Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
29 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open K Tak 2018-12-01
30 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
31 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2018-12-01
32 Irena Koralewska Sadlinki Open K Tak 2018-12-01
33 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
34 Jakub WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
35 Dariusz Jegierski Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
36 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
37 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
38 Ewelina Puchowska Gdańsk Apteka Gemini Team Open K Tak 2018-12-01
39 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
40 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
41 Natalia Porowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
42 Katarzyna Szablicka Grudziądz parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
43 Aneta Szwaracka Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
44 Sławomir Szwaracki Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
45 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M Tak 2018-12-01
46 Mateusz Nowiński Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
47 Aleksandra Boniecka Pokrzywno Open K Tak 2018-12-01
48 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
49 Fabian Kokociński Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
50 Michalina Śliwoń Grupa Open K Tak 2018-12-02
51 Marek PALCZEWSKI Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
52 Magdalena Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team Open K Tak 2018-12-02
53 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
54 Sylwia Noculak Grudziądz Open K Tak 2018-12-02
55 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open K Tak 2018-12-02
56 Mariusz Ogos Brodnica Open M Tak 2018-12-02
57 Patryk Łęgowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
58 Alicja Łęgowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-02
59 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2018-12-03
60 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-03
61 Anna Dąbrowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-03
62 Bartosz Pudlewski Grudziądz Open M Tak 2018-12-03
63 Justyna Lempek Brodnica Open K Tak 2018-12-05
64 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open K Tak 2018-12-06
65 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-07
66 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M Tak 2018-12-08
67 Anna Pawlik Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
68 Tomasz Wielgus Grudziadz Open M Tak 2018-12-09
69 Tomasz Chmura Grudziądz Open M Tak 2018-12-09
70 Ewa Chmura Grudziadz Open K Tak 2018-12-09
71 Justyna Chmura Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
72 Anna Jegierska Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
73 Michał Piątkowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-09
74 Magdalena Ciekot Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
75 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M Tak 2018-12-09
76 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Open M Tak 2018-12-09
77 Michał Barć Grudziądz Bandach*ja Open M Tak 2018-12-09
78 Mirosław Bączkowski Grupa Open M Tak 2018-12-10
79 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2018-12-10
80 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M Tak 2018-12-10
81 Jacek Pawlik Grudziądz Open M Tak 2018-12-11
82 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open K Tak 2018-12-11
83 Kinga Rządkowska Grudziadz Open K Tak 2018-12-13
84 Ewa Kucharska Grudziadz Open K Tak 2018-12-13
85 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open K Tak 2018-12-13
86 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M Tak 2018-12-14
87 AGNIESZKA KARNOWSKA Cygany Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2018-12-14
88 Bartosz Rybarczyk Żnin Pałuki Running Team Open M Tak 2018-12-14
89 Izabela Szrejter Toruń Open K Tak 2018-12-14
90 ALICJA KANIEWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open K Tak 2018-12-14
91 Marcin Dominikowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-15
92 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Open M Tak 2018-12-15
93 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-16
94 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2018-12-18
95 Jakub Słupski Grudziądz Open M Tak 2018-12-18
96 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2018-12-19
97 Magdalena Kalisz Białystok Open K Tak 2018-12-19
98 Łukasz Michna Zdrojewo Open M Tak 2018-12-20
99 Józef Trzaska Grudziądz Open M Tak 2018-12-23
100 Izabela Jakubowska Szembruk Run Szembruk Open K Tak 2018-12-25
101 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk Open M Tak 2018-12-25
102 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2018-12-30
103 Daniel Matuszak Grudziądz Open M Tak 2019-01-02
104 Anna Pawelec Grudziądz Open K Tak 2019-01-04
105 Filip Mickiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-01-04
106 PIOTR BALCERZAK Grudziądz Open M Tak 2019-01-08
107 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-01-08
108 Justyna Kurek Grudziądz Open K Tak 2019-01-11
109 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
110 Beata Kozłowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
111 Adam Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
112 Filip Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
113 Aleksandra Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
114 Anna Cichecka Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
115 Karolina Bedczak GRUDZIĄDZ Fit and Jump Marina Open K Tak 2019-01-13
116 Marek Czarnecki Chełmno Open M Tak 2019-01-15
117 Paulina Skibińska Bydgoszcz Open K Tak 2019-01-15
118 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M Tak 2019-01-15
119 Anna Korczyńska Świecie nad osą Open K Tak 2019-01-15
120 Aneta Piasta Rychnowo Open K Tak 2019-01-15
121 Maciej Pietrzak Grudziądz Open M Tak 2019-01-15
122 Justyna Pietrzak Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
123 Joanna Szulc Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
124 MICHAŁ SZULC Grudziądz Szuszugotuje Open K Tak 2019-01-16
125 Beata Wojtanowicz Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
126 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open K Tak 2019-01-16
127 Anna Sereda Grudziądz Łubudubu Open K Tak 2019-01-17
128 Radosław Tomaszewski Grudziądz Kokoro Gym Open M Tak 2019-01-17
129 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ parkrun grudziądz Open M Tak 2019-01-17
130 Joanna Jarząb Płużnica Open K Tak 2019-01-19
131 Robert Zilz Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
132 Anna Nalaskowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
133 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Open M Tak 2019-01-19
134 Robert Kaczorowski Grudziądz Bez klubu Open M Tak 2019-01-19
135 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
136 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-01-19
137 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-01-19
138 Dominika Kalinowska Grudziądz H2O TEAM Open K Tak 2019-01-19
139 Agnieszka Magdowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
140 JULITA ŻUKOTYŃSKA Grupa Open K Tak 2019-01-20
141 Piotr Okoński Grudziadz Open M Tak 2019-01-20
142 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open K Tak 2019-01-20
143 Anita Rodzińska Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
144 Maciej Górny Grupa Open M Tak 2019-01-20
145 Katarzyna Piór Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
146 Natalia Mogiłko Grudziadz Open K Tak 2019-01-20
147 Mikołaj Kropkowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-20
148 Marcin Skibski Świecie Open M Tak 2019-01-20
149 Dagmara Agacka Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
150 Joanna Łobaczewska Gruczno Open K Tak 2019-01-20
151 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Open M Tak 2019-01-21
152 Paweł Borowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-21
153 Michał Drabiniak Grudziądz Open M Tak 2019-01-21
154 Mariusz Krysiewicz Brodnica Cofresco Open M Tak 2019-01-21
155 Kinga Woźniak Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-01-21
156 Rafał Błądek Nowa Wieś Malborska New Village Team/#Świry Open M Tak 2019-01-21
157 Agata Matuszak Grudziądz Open K Tak 2019-01-21
158 Monika Zagol Grudziądz Open K Tak 2019-01-21
159 Nikoleta Stachowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
160 Marcelina Piechna Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open K Tak 2019-01-22
161 Dagmara Jagła Grudziądz Endorfina Fitness Club Open K Tak 2019-01-22
162 Martyna Rodacka-Wiśniewska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
163 Anna Kosińska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
164 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives Open K Tak 2019-01-22
165 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-22
166 Paulina Gaweł Cicherska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
167 Wiesław Żyła Grudziądz Open M Tak 2019-01-22
168 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-22
169 Anna Pakowska Grudziądz Fit-Mania Open K Tak 2019-01-22
170 Barbara Miazek Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
171 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-01-22
172 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2019-01-22
173 Zbigniew Mądrzyński Grudziądz UMKS Kwidzyn Open M Tak 2019-01-22
174 Katarzyna Zakrzewska Świecie Open K Tak 2019-01-22
175 Magdalena Łeppek Warlubie Open K Tak 2019-01-22
176 Katarzyna Bilska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
177 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka Open M Tak 2019-01-22
178 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team Open M Tak 2019-01-22
179 Szymon Krakowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-22
180 Małgorzata Gubała Świecie nad osą Open K Tak 2019-01-22
181 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M Tak 2019-01-22
182 Magdalena Redmerska-Osińska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
183 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Open M Tak 2019-01-23
184 Emila Piórkowska Grudziądz FIT Lady Open K Tak 2019-01-24
185 Wiesław Piórkowski Grudziądz FIT Lady Open M Tak 2019-01-24
186 Dominika Żyła Grudziądz Open K Tak 2019-01-24
187 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2019-01-24
188 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
189 Sławek CHORĄŻAK UNISŁAW Open M Tak 2019-01-24
190 Aneta SADOWSKA-CHORĄŻAK UNISŁAW Open K Tak 2019-01-24
191 Michał Krohn Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
192 PIOTR MOSKWIK GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-01-24
193 Waldemar Ślizewski Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
194 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open K Tak 2019-01-24
195 Jakub Krohn Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-01-26
196 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-01-27
197 Karolina Szymańska Białe Błota Open K Tak 2019-01-27
198 Adam Szymański Białe Błota Open M Tak 2019-01-27
199 Michal Sereda Grudziądz Open M Tak 2019-01-28
200 Sławomir Pokorski Grudziądz Open M Tak 2019-01-29
201 Daniel WoźniaK - Open M Tak 2019-01-29
202 Piotr Drozd Grudziądz Open M Tak 2019-01-29
203 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu Open M Tak 2019-01-30
204 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-01-30
205 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-01-31
206 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM Open M Tak 2019-01-31
207 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2019-01-31
208 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-01-31
209 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
210 Karolina Reuschel Nowe Open K Tak 2019-01-31
211 Arkadiusz Reuschel Nowe Open M Tak 2019-01-31
212 LUIZA GALUS GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-01-31
213 Marcin Piórkowski Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-01-31
214 Simona Piórkowska Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-01-31
215 Jarek Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
216 Joanna Wróblewska Unisław Open K Tak 2019-01-31
217 Krzysztof Michałowski Grudziądza Open M Tak 2019-01-31
218 Emila Weiland Unisław Open K Tak 2019-01-31
219 KATARZYNA SZPAK Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open K Tak 2019-01-31
220 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA Open M Tak 2019-02-01
221 Łukasz Szymborski Brodnica Open M Tak 2019-02-01
222 Paweł Bielak Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
223 Martyna Kędzia Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
224 Adam Kitzermann Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
225 Seweryn Koślacz Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
226 Iwona Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
227 Andrzej Paczkowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
228 Maciej Ratkowski ŚWIECIE Nie zrzeszony Open M Tak 2019-02-01
229 Joanna Staniszewska Toruń SPC Open K Tak 2019-02-01
230 Zaneta Czarnecka Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
231 Daria Bunk Grudziadz Open K Tak 2019-02-01
232 Magda Cendrowska Brodnica Open K Tak 2019-02-01
233 Arkadiusz Kamiński Grudziądz KAMYK RUN Open M Tak 2019-02-01
234 Angelika Śląska Świecie Mukowaleczni Open K Tak 2019-02-02
235 Łukasz Pulchny Grudziądz Open M Tak 2019-02-02
236 Magdalena Pulchny Grudziądz Open K Tak 2019-02-02
237 Daniel Krupinski Grudziądz Hojnie obdarzeni Open M Tak 2019-02-02
238 Milena Gachewicz Rogoźno Open K Tak 2019-02-02
239 MACIEJ NIEWIADOMSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-02-02
240 Małgorzata Śliwa Grudziądz Open K Tak 2019-02-02
241 Ewa Niewiadomska-Roman Nowa Wieś Romki Open K Tak 2019-02-02
242 Bartosz Roman Nowa Wieś Romki Open M Tak 2019-02-02
243 Michał Marciniak Toruń Open M Tak 2019-02-02
244 Dominik Kowalski Grudziadz Chojnie Obdarzeni Open M Tak 2019-02-03
245 Tyberiusz Mazurek Świecie Open M Tak 2019-02-03
246 Anna Mazurek Świecie Open K Tak 2019-02-03
247 Michał Ditczyk Grudziądz Open M Tak 2019-02-03
248 Joanna Peplińska Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-03
249 Dawid Górski Grudziądz FitHouse Open M Tak 2019-02-03
250 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-03
251 Dawid Mazur Świecie Herobox Świecie Open M Tak 2019-02-03
252 Mateusz Szczepański Szembruk BBKTS Open M Tak 2019-02-03
253 Monika Winiarska Grudziądz Open K Tak 2019-02-03
254 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Open M Tak 2019-02-03
255 Monika Jasińska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-02-03
256 Klaudia Czerlińska Grudziądz Open K Tak 2019-02-03
257 Pawel Swakowski Grudziadz Open M Tak 2019-02-03
258 Katarzyna Tyburska-Swakowska Grudziadz Open K Tak 2019-02-03
259 Radosław Wilkiewicz Mokre Stomil Training Open M Tak 2019-02-04
260 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open K Tak 2019-02-05
261 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2019-02-05
262 Marta Kowalska Malbork Open K Tak 2019-02-05
263 Tomasz Kowalski Malbork Open M Tak 2019-02-05
264 Paulina Ziomek Gdańsk Open K Tak 2019-02-06
265 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
266 Sławomir Wołczkiewicz Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! Open M Tak 2019-02-06
267 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
268 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
269 Piotr Piszkalski Grudziądz O.S.A. Bushcraft Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
270 Aleksandra Śmiałek Olsztyn Wipasz aktywni w biegu Open K Tak 2019-02-06
271 PIOTR KASZKIN Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU Open M Tak 2019-02-06
272 Łukasz Fandrejewski Wielki Komorsk Open M Tak 2019-02-06
273 Agieszka Matuszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
274 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open K Tak 2019-02-06
275 Agnieszka Zehner Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
276 Marcin Lonert Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
277 Agata Szymanska Mełno druhny OSP Open K Tak 2019-02-07
278 Klaudia Kerner Mełno druhny OSP Open K Tak 2019-02-07
279 Arkadiusz Kawałkowski Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open M Tak 2019-02-07
280 Anna Kawałkowska Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open K Tak 2019-02-07
281 Marcin Ressel Grudziądz Ressel MTB team Open M Tak 2019-02-07
282 Magdalena Szram Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
283 Łukasz Wąsicki Grudziądz Ressel MTB team Open M Tak 2019-02-07
284 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
285 Kamil Wojdacz Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
286 Jowita Sowińska Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
287 Patrycja Nadolna Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
288 Magdalena Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
289 Anna Obuchowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-08
290 Agnieszka Chlewicka Grudziądz Open K Tak 2019-02-08
291 Piotr Miesikowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-08
292 Marcin Czepiel Grudziądz Open M Tak 2019-02-08
293 Kacper Ressel Grudziądz Open M Tak 2019-02-09
294 Anna Meller Grudziądz Open K Tak 2019-02-09
295 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Open K Tak 2019-02-09
296 Maciej Czumiel Grudziadz Open M Tak 2019-02-09
297 Michał Zakrzewski Grodzisk Mazowiecki Open M Tak 2019-02-10
298 Aleksandra Jakubowska Wężyk Prader Willi Team Open K Tak 2019-02-10
299 Radosław Pior Kalisz Frauenburg Gangsters Open M Tak 2019-02-10
300 Beata Lewandowska Bydgoszcz Open K Tak 2019-02-10
301 Piotr Lewandowski Bydgoszcz Open M Tak 2019-02-10
302 Hanna Figura Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-02-10
303 Anna Miler Grupa Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-02-10
304 Grzegorz Kurpanik Grudziądz Open M Tak 2019-02-10
305 Paulina Jędrak Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
306 Hanna Kreft Grudziadz Morsy Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
307 MAREK WIŚNIEWSKI GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-02-11
308 Jarosław Rogoziński Grudziądz Open M Tak 2019-02-11
309 Aleksandra Górska Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
310 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-02-12
311 Kamil Mojek Mokre Open M Tak 2019-02-12
312 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M Tak 2019-02-12
313 Małgorzata Rusoń Zielnowo Open K Tak 2019-02-14
314 Edyta Żurek Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-15
315 Joanna Bartnik Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-15
316 Grzegorz Kałamajski Grudziadz Open M Tak 2019-02-15
317 Marzena Brąszkowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-16
318 Mateusz Cieślakiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-02-16
319 Marta Saran-Tabarkiewicz Chełmno Open K Tak 2019-02-16
320 Kamil Tabarkiewicz Chełmno Open M Tak 2019-02-16
321 Agata Wojenko Grudziądz Open K Tak 2019-02-17
322 Joanna Gadzała Grudziądz Open K Tak 2019-02-18
323 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-02-18
324 MARCIN KAMIŃSKI Grudziądz Kamyki Team Open M Tak 2019-02-19
325 Oliwia Rusoń Jasiewo Nieprofesjonalni Open K Tak 2019-02-21
326 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team Open K Tak 2019-02-21
327 Marcin Gratowski Grudziądz Gratosie Team Open M Tak 2019-02-21
328 Monika Melkowska Świecie Open K Tak 2019-02-23
329 Anna Glazik Milewko Open K Tak 2019-02-24
330 Sylwia Weber Grudziądz Open K Tak 2019-02-24
331 Joanna Nowak Grudziądz Open K Tak 2019-02-26
332 Błażej Sowiński Osie Positive Freaks Team Open M Tak 2019-03-01
333 Tomasz Romanowski Grudziądz Open M Tak 2019-03-01
334 Michał Stachowski Wąbrzeźno Koniec Składu Open M Tak 2019-03-03
335 Agnieszka Kondratowicz Wąbrzeźno Koniec skladu Open K Tak 2019-03-03
336 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-03-04
337 Dariusz Leba Unisław Open M Tak 2019-03-04
338 Kinga Lipinska Grudziądz Bez Formy Team Open K Tak 2019-03-04
339 Radosław Pawelec Bydgoszcz Open M Tak 2019-03-05
340 Jarosław Afelt Bydgoszcz Open M Tak 2019-03-05
341 Natalia Tomaszewska Grudziądz FITLady Open K Tak 2019-03-06
342 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2019-03-06
343 Sebastian Borek Chełmno TATATEAM Open M Tak 2019-03-07
344 Piotr Bajorek Brodnica Open M Tak 2019-03-07
345 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K Tak 2019-03-07
346 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open K Tak 2019-03-08
347 Ewa Kawucha Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-03-08
348 Monika Dybowska Grudziądz Brak Open K Tak 2019-03-09
349 Katarzyna Dekarczyk-Miecznikowska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2019-03-09
350 Kinga Kaniecka Grudziądz Fit mania Open K Tak 2019-03-09
351 Paulina Kaczmarczyk Podwiesk Open K Tak 2019-03-10
352 Cezary Brak Grudziądz Saraworkwear Open M Tak 2019-03-10
353 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K Tak 2019-03-10
354 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K Tak 2019-03-11
355 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit Mania Open K Tak 2019-03-11
356 Kazimierz Boniecki Pokrzywno Open M Tak 2019-03-11
357 Madelna Cerska Mały Rudnik Open K Tak 2019-03-11
358 Mariusz Cerski Mały Rudnik Open M Tak 2019-03-11
359 Daniel Agacki Warlubie Open M Tak 2019-03-13
360 Mateusz Okoński Malbork Open M Tak 2019-03-14
361 Izabela Banaś Wielki Komórsk Open K Tak 2019-03-16
362 Magdalena Grzybowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-16
363 Urszula Zielke Grudziądz Open K Tak 2019-03-18
364 Izabela Dubanowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-18
365 Monika Fiałkowska Grdziądz Open K Tak 2019-03-19
366 Kamila Nieckarz Grudziądz Open K Tak 2019-03-19
367 Katarzyna Naumczyk Malbork Open K Tak 2019-03-20
368 Agata Bochon Malbork Open K Tak 2019-03-20
369 Adam Szewczyk Malbork Open M Tak 2019-03-20
370 Agnieszka Krupińska Grudziądz Open K Tak 2019-03-20
371 Przemysław Kula Grudziądz Open M Tak 2019-03-21
372 Angelika Gudowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-21
373 Anna Mrozek Grudziądz Open K Tak 2019-03-21
374 Robert Wendt Grudziądz Open M - 2019-03-22
375 Mateusz Wnuczek Grudziądz Open M Tak 2019-03-22
376 Robert Bochon Malbork Open M Tak 2019-03-22

Do góry




Kategoria Dystans Ilość zapisanych
Open K 240
Open M 235
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×