2 Bieg Sosny

Osoby zarejestrowane w systemie

"Open K"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 ANETTA MIZURA-STENCEL Starogard Gdański Open K - 2019-09-05
2 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K - 2019-09-05
3 MAŁGORZATA TOBOLSKA Bydgoszcz Open K - 2019-09-05
4 Anna Jakubowska Grudziądz Park run Open K - 2019-09-05
5 ELIZA KOWALSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
6 IWONA KAMIŃSKA Grudziadz Parkrun Grudziądz Open K - 2019-09-05
7 EWA SOBOCZYŃSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
8 PAULINA WISNIEWSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
9 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Open K - 2019-09-05
10 PATRYCJA KUBNY Szynych OSP Szynych Open K - 2019-09-05
11 MARIOLA OSTROWSKA Warszawa Adidas Runners Warsaw Open K - 2019-09-05
12 MONIKA TYTKIEWICZ Grudziądz Open K - 2019-09-05
13 JUSTYNA TOMASZEWSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
14 Małgorzata Jabłońska Grudziądz Wtorkowy Trening Open K - 2019-09-05
15 MAGDALENA LIPNIEWSKA Kolno Open K - 2019-09-05
16 MAGDALENA ANDRZEJCZAK Grudziądz Open K - 2019-09-05
17 Justyna Jaworowska Grudziądz Open K - 2019-09-05
18 Aliona Alipowa Grudziądz Run4Fun Open K - 2019-09-05
19 SYLWIA PIÓRKOWSKA Chełmno Open K - 2019-09-05
20 WIOLETTA MICHAŁKOWSKA Grudziądz Open K - 2019-09-05
21 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K - 2019-09-05
22 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Open K - 2019-09-05
23 Dorota Kujda Osielsko Open K - 2019-09-05
24 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K - 2019-09-05
25 Tatiana Nowicka Świecie Open K - 2019-09-05
26 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K - 2019-09-05
27 Agata Matuszak Grudziądz Open K - 2019-09-05
28 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K - 2019-09-05
29 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Open K - 2019-09-05
30 Agata Wojenko Grudziądz Open K - 2019-09-05
31 Natalia GRACZYKOWSKA Grudziądz Łubudubu Open K - 2019-09-05
32 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K - 2019-09-05
33 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K - 2019-09-05
34 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K - 2019-09-05
35 GRAŻYNA TOBOLSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K - 2019-09-05
36 Anna Basak Brankówka Open K - 2019-09-07
37 Emilia Wydra Brankówka Open K - 2019-09-07


Do góry




"Open M"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 RADOSŁAW MOJEK Grupa MOJSONKI Open M - 2019-09-05
2 DOMINIK NAPIONTEK Grudziądz Open M - 2019-09-05
3 MACIEJ GRZYWACZ Sulnowo KS Wda Świecie Open M - 2019-09-05
4 KAROL ŁAGODA Grudziądz Open M - 2019-09-05
5 WIKTOR JAKUBOWSKI Klamry MAKT TEAM Open M - 2019-09-05
6 Hubert Wilangowski Mokre Open M - 2019-09-05
7 MATEUSZ WOJCIECHOWSKI Grudziądz Open M - 2019-09-05
8 JAN KĄDZIORSKI Świecie Open M - 2019-09-05
9 PIOTR ŚLEBODA Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open M - 2019-09-05
10 TOMASZ WIELGUS Pieńki Królewskie Open M - 2019-09-05
11 Tomasz Zimmermann Sosnówka Open M - 2019-09-05
12 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2019-09-05
13 Dawid Szuchowski Grudziadz Open M - 2019-09-05
14 Denis Tomaszewski Biały Bór Open M - 2019-09-05
15 TOMASZ KUBNY Szynych OSP Szynych Open M - 2019-09-05
16 SEBASTIAN WIŚNIEWSKI Szynych Open M - 2019-09-05
17 MACIEJ RAKOCZY Grudziądz Vadain Running Club Open M - 2019-09-05
18 JERZY HOŁDA Stolno Open M - 2019-09-05
19 SZYMON TRZASKOWSKI Grudziądz MTS Kwidzyn Open M - 2019-09-05
20 JAKUB ŁAKOMY Sztynwag TF5 Open M - 2019-09-05
21 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2019-09-05
22 BARTOSZ WOJCIECHOWSKI Wałdowo Szlacheckie Open M - 2019-09-05
23 ARKADIUSZ DUDZIK Grudziądz Open M - 2019-09-05
24 Jacek Rachoń Grudziądz Kravmaga_Fighter Open M - 2019-09-05
25 JAROSŁAW KOSZYŃSKI Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open M - 2019-09-05
26 SEBASTIAN WALAWANDER Grudziądz Open M - 2019-09-05
27 RADOSŁAW KWIATKOWSKI Wałdowo Szlacheckie Open M - 2019-09-05
28 ADAM KRZYWDZIŃSKI Grudziądz Open M - 2019-09-05
29 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban Team Open M - 2019-09-05
30 PAWEŁ SZULC Grudziądz Tele Taxi Mercedes Open M - 2019-09-05
31 ANDRZEJ SOSNOWSKI Grudziądz TF5/100mil Crossfit Open M - 2019-09-05
32 MATEUSZ MURAWSKI Chełmno TF5 Open M - 2019-09-05
33 Tomasz Laskowski Ruda Open M - 2019-09-05
34 LESZEK MELERSKI Grudziądz Open M - 2019-09-05
35 ADRIAN TOMCZUK Grudziądz Marsz Niepodległości Open M - 2019-09-05
36 Daniel Matuszak Grudziądz Open M - 2019-09-05
37 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M - 2019-09-05
38 Michał Wróbel Grudziądz KMP Grudziądz Open M - 2019-09-05
39 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM Open M - 2019-09-05
40 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Biegająca Kluska Open M - 2019-09-05
41 Arkadiusz Kujda Osielsko 1 Brygada Logistyczna Open M - 2019-09-05
42 Paweł Kowalski Grudziądz Open M - 2019-09-05
43 Seweryn Wolczynski Grudziądz Open M - 2019-09-05
44 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M - 2019-09-05
45 Michał Drabiniak Grudziądz Open M - 2019-09-05
46 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Open M - 2019-09-05
47 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2019-09-05
48 Mateusz Szczepański Szembruk BBKTS Open M - 2019-09-05
49 Kamil Wojdacz Grudziądz Open M - 2019-09-05
50 Kamil Mojek Mokre Open M - 2019-09-05
51 Waldemar Chyliński Grudziądz Uks Tandem- SP 20 Open M - 2019-09-05
52 Ariel Kornacki Grudziądz Open M - 2019-09-05
53 TOMASZ TRZASKOWSKI Grudziądz Open M - 2019-09-05
54 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M - 2019-09-05
55 MARCIN POŻYWIŁKO Grudziądz Sig Grudziadz Open M - 2019-09-05
56 WIKTOR CERSKI Pieńki Królewskie SP 8 w Grudziądzu Open M - 2019-09-05
57 Marcin Dziadzio Turznice Open M - 2019-09-07
58 Rafał Batiuk Grudziądz Open M - 2019-09-07
59 Andrzej Goławski Grudziądz Open M - 2019-09-07
60 Mariusz Simiński Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open M - 2019-09-07
61 Dariusz Laskowski Grudziądz Open M - 2019-09-07
62 KRZYSZTOF BEJMA Wałdowo Szlacheckie Open M - 2019-09-07
63 Mariusz Bartosiński Chełmno Coffee Team Open M - 2019-09-07


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×