3. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

"For FUN"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-22
2 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M30 (For FUN) For FUN - 2019-04-23
3 Rafal Tamiła Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
4 Cezary Brak Grudziądz Saraworkwear M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
5 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
6 Łukasz Florek Grupa run team Florasy M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
7 Marcin Lindberg Grudziądz szpachtelmajster M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
8 Mirosław Rybiński Grudziądz M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
9 Piotr Szkodziński Kwidzyn SM Pomezania M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
10 Janusz Sprenglewski Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
11 Przemysław Lulaj Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
12 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
13 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
14 Marcin Gratowski Grudziądz Gratosie Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
15 Roman Bagiński Kwidzyn SM Pomezania M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
16 Arkadiusz Gontowski Gać M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
17 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN K16 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
18 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
19 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
20 Zibi Szymański Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
21 Maria Świerczyńska Gruta K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
22 Sebastian Herdzik Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
23 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
24 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
25 Bartek Deba Małocin M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
26 Radek Mosiołek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
27 Piotr Łoboda Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
28 Tomasz Parzyjagła Człuchów M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
29 Renata Szmidt Grudziądz K30 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
30 Marek Majewski Prabuty Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
31 Konrad Miklas Janikowo Janikowo M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
32 wiktor polonis płock Płocki Klub Kolarski M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-25
33 Bartosz Wąs Grudziądz CannondaleRacingTeam Delegatura WaWa M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-25
34 Dawid Turski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-25
35 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-25
36 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M30 (For FUN) For FUN - 2019-04-26
37 Daniel Mazur Świecie M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-26
38 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-26
39 KRZYSZTOF WOLSKI CHEŁMNO MTB MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
40 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
41 GRZEGORZ KORUS ŚWIECIE MTB MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
42 Krzysztof Piasecki Rypin CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
43 Roman Skiba Nakło nad Notecią JARE TEAM M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
44 Maciej Rypiński Olsztyn 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT M40 (For FUN) For FUN - 2019-04-27
45 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-28
46 Jacek Baran Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-29
47 Sławomir Urmański Skórcz Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-29
48 Nikodem Babiński Grudziądz M16 (For FUN) For FUN - 2019-04-29
49 Damian Florek Grudziądz M16 (For FUN) For FUN - 2019-04-29
50 Maciej Ciesielski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-30
51 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie MTB Racing Tuszyński M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-30
52 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
53 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
54 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
55 Sławomir Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
56 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
57 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
58 Marcin Zimny Grudziądz TCH M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-03
59 Karol Czajkowski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-04
60 Aleksander Piórkowski TORUŃ Morsy z Zalesia M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-05
61 Fabian Weisbrót Świecie www.plastjan.com.pl M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
62 Józef Sejkowski Świecie www.plastjan.com.pl M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
63 Dawid Fifielski Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
64 DANIEL PEPLIŃSKI ŚWIECIE BLACKRAM TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
65 Łukasz Nikołajczyk Świecie BLACKRAM TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
66 Piotr Sobieralski Tczew V02max M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-07
67 Łukasz Felski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-08
68 krzysztof Rogala susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-08
69 Piotr Wontka Starogard Gdański TEAM MX SKÓRCZ M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-09
70 Paweł Kuliński Toruń 28 Toruńska Drużyna Harcerzy - Gromada Włóczęgów M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-09
71 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-10
72 Kamil Hulewicz Rogóźno M30 (For FUN) For FUN - 2019-05-11
73 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
74 Sławomir Jarentewicz Chełmno M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
75 Tomasz Jaworski Świecie BLACKRAM team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
76 Paweł Gradkowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
77 Patryk Pol Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
78 Małgorzata Pol Grudziądz K40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
79 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team K16 (For FUN) For FUN - 2019-05-12
80 Wojciech Milewski kwidzyn ZUT Milewski M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
81 Szymon Skrajda Kwidzyn ZUT Milewski M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
82 Marek Szmagliński Kwidzyn ZUT Milewski M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
83 Arkadiusz Wolf Kwidzyn ZUT Milewski M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
84 Mateusz Bilicki Grudziądz Ebar Dobre Rowery M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
85 Bartosz Karwasz Grudziądz AGK Coffee Riders M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
86 ZYGMUNT JONATOWSKI MALBORK GK MALBORK M50 (For FUN) For FUN - 2019-05-13
87 Adrian Kraiński Grudziądz AGK Coffee Riders M20 (For FUN) For FUN - 2019-05-13
88 Roman Krześniak Świecie BART J-BIKE M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
89 Tomasz Nowicki Gniew M30 (For FUN) For FUN - 2019-05-14
90 Rafał Szauer Lubawa LKK Ziemia Lubawska M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-14
91 Łukasz Trojanowski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-16
92 Marcin Kasicki Prabuty M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-16
93 Agnieszka Waleron Skarszewy K16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
94 Danuta Waleron Skarszewy K40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
95 Oliwia Gontowska Gać K16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
96 Magdalena Wenderlich Lipno Lipa MTB K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
97 Małgorzata Telega Kwidzyn ZUT Milewski K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
98 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
99 Grzegorz Czeszejko Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-19
100 Dariusz Kochański Toruń M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-19
101 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-19
102 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN - 2019-05-20
103 Artur Grubich Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN - 2019-05-20
104 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 (For FUN) For FUN - 2019-05-20
105 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
106 Łukasz Dembek Bukowiec M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
107 Anna Kozłowska Świecie Stowarzyszenie ROWE-ROWE Świecie K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
108 Marek Kozłowski Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
109 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Just Hero Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
110 Mariusz Koralewski Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
111 Marcin Marchlewski Lubawa Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
112 Bernadeta Firyn Osiek Team MX Skórcz K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
113 Łukasz Bogalecki Skórcz Team MX Skórcz M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
114 Roman Papelbon Grudziądz LTM Masters Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
115 Ewelina Kwaśniewska Osiek Team MX Skórcz K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
116 Adam Mańczak Grudziądz Klub Forma Grudziądz M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
117 Dawid Wiśniewski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
118 Patryk Jasiński Grudziadz M30 (For FUN) For FUN - 2019-05-21
119 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń SISU-OWB Team M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
120 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-22
121 Joanna Kowalczewska Świecie MTB Eldar Świecie K40 (For FUN) For FUN - 2019-05-23
122 Błażej Murzyn Mogilno M20 (For FUN) For FUN - 2019-05-23
123 Sławomir Zaremba Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-23
124 Jakub Kaliszewski Gdańsk TA KO Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-23
125 Roman Zaleś Elbląg Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-23
126 Wojciech Elminowski Elbląg M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-23
127 Kasia Jakubowska Brodnica KKS Masters Brodnica K40 (For FUN) For FUN - 2019-05-24
128 Robert Lewandowski Toruń M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-24
129 Jan Giemza Grudziądz M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-24
130 Paweł Kłuba Susz M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-24
131 Stefan Sowiński Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-24
132 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) For FUN - 2019-05-25
133 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-25
134 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-25
135 Bartłomiej Kamiński Darzlubie Pucka Grupa Rowerowa M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-26
136 Rafał Jaskólski Gniew QARK-BIKES.COM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-26
137 Agnieszka Piotrowska Świecie MTB Eldar Świecie K40 (For FUN) For FUN - 2019-05-26
138 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-26
139 Mariusz Sypniewski Koteże GK STG M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-27
140 Marcin Zgoda Nowe BADGERS CREW MTB NOWE M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-27
141 Grzegorz Kopinski Nowe BADGERS CREW MTB NOWE M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-27
142 Jarosław Romanowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN - 2019-05-27
143 Tomasz Biegajski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-28
144 Kacper Guzmann Grudziądz M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-28
145 Beata Stankiewicz Pasłęk Team Mustang Pasłęk K40 (For FUN) For FUN - 2019-05-28
146 Bartosz Górski Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-29
147 Damian Brąszkowski Grudziądz SŁOWIK TEAM M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-29
148 Marcin Kulczyk Świecie M20 (For FUN) For FUN - 2019-05-30
149 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
150 Paweł Tasior Bożepole Wielkie M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
151 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
152 Tomasz Lange Gdańsk RACK TEAM MTB M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
153 Paweł Grabowiecki Iława ZenoTeam M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
154 Janusz Byczyński Starogard Gdański GK STG M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-31
155 Wojciech Smolarczyk Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-01
156 Arkadiusz Kujawski Iława ZenoTeam M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-01
157 Michał Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M16 (For FUN) For FUN - 2019-06-01
158 Piotr Nierzwicki Sulnowo BART J-BIKE M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
159 Łukasz Pawlaczyk Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-02
160 Rafał Szpont Grudziądz TCH M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
161 Stanisław Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
162 Patrycja Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz K16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
163 Andżelika Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz K20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
164 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
165 Dariusz Markowski Gdansk RACK TEAM MTB M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
166 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart J-BIKE M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
167 Joanna Kalinowska Rypin CYKLISCI RYPIN K40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
168 Ireneusz Tutaj Sztum M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
169 ANDRZEJ OCHOCKI BRODNICA Kolarski Klub Sportowy "MASTERS" BRODNICA M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
170 Błażej Mrówczyński Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
171 Andrzej Kalich Rypin Cyklisci Rypin M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
172 Krzysztof Jeliński Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
173 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-03
174 Sebastian Podliński Lubawa LKK Ziemia Lubawska M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-03
175 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
176 Jarosław Piechna Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
177 Marian Reinholz Świecie Terespol Pomorski M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
178 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
179 Alicja Rolbiecka Reda Luk Connect Racing Team K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
180 Michał Lewandowski Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
181 Krzysztof Janowski Gdańsk M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
182 Zbigniew Maziński Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) For FUN - 2019-06-04
183 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
184 Oskar Krajnik Pelplin GK Gryf Tczew M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
185 Adam Osenkowski Torun MEGALIA Toruń M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
186 Rafal Liss Kwidzyn Rafal Liss M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
187 Roman Wernik Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
188 Dawid Kłos Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
189 Jacek Pieściński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
190 Piotr Maćkowiak Bytów Bytów M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
191 Bartłomiej Kościński Lidzbark M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
192 Ryszard Krajewski-Cysewski Toruń M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
193 Paweł Zywicki Bytów Mlks Baszta Bytów M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
194 Tomasz Kisicki Radomno M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-04
195 Rafał Błądek Nowa Wieś Malborska New Village Team/#Świry M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-04
196 Jerzy Nowakowski Skórcz Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
197 Adam Kraśnicki GDYNIA Cycling Planet M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
198 Piotr Kobierowski Dąbrówka GK STG M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
199 Marian Vilcescu Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
200 Edyta Jakubowska-Olech Świecie K50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
201 Szymon Zawieracz Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
202 PIOTR JURCZYK SKÓRCZ Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
203 Piotr Szefler Świecie M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
204 Leszek Florkiewicz Osie M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
205 Dawid Sołtysiak Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
206 Marianna Michalak Świecie K30 (For FUN) For FUN - 2019-06-05
207 Kamil Pliszka Sztum M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
208 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
209 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU‐OWB TEAM M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
210 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
211 Michał Rozkocha Starogard Gdański GK STG M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
212 Sławomir Krajewski Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
213 Adam Nowak Starogard Gdański GK STG M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
214 Marta Motylewska Płock Płocki Klub Kolarski K20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
215 MIESZKO JARZĘBOWSKI Rypin CYKLISCI RYPIN M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
216 MACIEJ JARZĘBOWSKI Rypin Agrolok Sport Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
217 Dariusz Wilczyński Pułtusk CenturionMtb team M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-06
218 Beata Blokowska Kwidzyn AKJ KWIDZYN K20 (For FUN) For FUN - 2019-06-06
219 Łukasz Aleksandrowicz Lidzbark M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
220 Wiktor Skupiński Grudziądz M16 (For FUN) For FUN - 2019-06-06
221 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
222 Anna Trzopek Świecie Apteka Gemini Team K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
223 Jakub Maliszewski Kwidzyn AKJ KWIDZYN M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-07
224 Tomasz Kula Rakowiec M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
225 Łukasz Wąsicki Grudziądz Ressel MTB team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
226 Marcin Ressel Grudziądz Ressel MTB team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
227 Michał Kowalski Grudziądz Ressel MTB team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
228 Michał Sielski Grudziądz Zadroga Racing Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-08
229 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-08
230 Marcin Gajewski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
231 Henryk Dembiński Iława LKK Ziemia Lubawska M50 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
232 Arkadiusz Glazik Grudziądz M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
233 Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń K30 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
234 Zuzanna Wilk Pasłęk More Womens Team K16 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
235 Roman Styczeń Elbląg Hydrotress MTB Team M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
236 Zbigniew Lichaczewski Baloszyce M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
237 Sławek Majewski Nowe Rowerowe miasto Nowe M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
238 Przemysław Mucha Pelplin M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
239 Monika Lemke Grudziądz Monika K20 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
240 Marek Szyrsz Grudziądz Bart GSR Company M50 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
241 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09


Do góry




"HARDCORE"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-22
2 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
3 Jarek Gorzycki Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
4 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
5 MAREK STREK Lipno Lipa MTB M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
6 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-04-23
7 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
8 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
9 Paweł Wenderlich Lipno Lipa MTB M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
10 Przemysław Lasowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
11 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace MossoPolska.pl M16 (Hardcore) HARDCORE - 2019-04-24
12 Michał Zurel Rypin CYKLIŚCI RYPIN M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-24
13 Łukasz Stryjewski GRUDZIĄDZ M20 (Hardcore) HARDCORE - 2019-04-24
14 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-24
15 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-24
16 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-24
17 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-29
18 Arkadiusz Porożyński Świecie n/Wisłą Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-04-30
19 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-01
20 Michał Wyżlic WARSZAWA Komobike Scott M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-04
21 ADAM KRAŚNICKI toruń Brak klubu M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-08
22 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-08
23 Arkadiusz Adamowicz Szczecinek M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-11
24 Paweł Ćwiek Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-12
25 Damian Dichting Grudziądz TCH M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-12
26 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-13
27 pawel szczygielski gdansk The barbers gdansk M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-13
28 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M16 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-16
29 Roman Grzebiński Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-19
30 Henryk Maus Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-20
31 Sławek Mądzielewski Świecie BLACKRAM TEAM MTB Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-20
32 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-21
33 Wojciech Janiszewski Leśna Jania Team MX Skórcz M50 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-21
34 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-23
35 Sławomir Cinicki okonin M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-23
36 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-24
37 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-25
38 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-26
39 Marta Gòrska Gruczno K20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-26
40 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-26
41 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-26
42 Michał Grzędzicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-26
43 Mariusz Kaczyński NML M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-27
44 Rafał Jackowski Nowe Zadroga Racing Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-28
45 Aleksander Kulpa Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
46 Przemyslaw Snowacki Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
47 Maciej Wozniak Bydgoszxz CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
48 Radosław Kwiatkowski Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
49 Marek Fik Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
50 Paweł Lewandowski Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-30
51 Szymon Kowszewicz Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-30
52 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-30
53 Waldemar Zurel Rypin CYKLIŚCI RYPIN M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-31
54 Mateusz Gumkowski Kwidzyn Gmina Gardeja Biega M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-31
55 Rafał Lewandowski Działdowo Bike-Sport Działdowo M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-01
56 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing K30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-02
57 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-02
58 Krzysztof Mróz Kwidzyn M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-02
59 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-02
60 Daniel Skibiński Brodnica KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
61 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
62 Rafał Najdrowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-03
63 MACIEJ KRZEMIŃSKI Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-03
64 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
65 PIOTR WITESKA Gdynia CST 7R MTB Team M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
66 Stanisław Zaborowski Lipno LIPA MTB M20 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-03
67 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-03
68 Zbigniew Chabowski Mareza M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
69 Piotr Labon Koteże GK STG M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
70 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
71 Grzegorz Gogulski Toruń Toruń M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
72 Jacek Kalinowski Grudziądz; Poland Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
73 Justyna Wróblewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team K20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
74 Jacek Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
75 Sebastian Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
76 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
77 Małgorzata Torzewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team K40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
78 Maciej Kukawka Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
79 Jacek Olech Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
80 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
81 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
82 Mirosław Guth bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
83 Michał Łomnicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
84 Sławomir Pituch Bytów TA KO Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
85 TOMASZ SOCHA ŁÓDŹ 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M50 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-06
86 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
87 Dariusz Piotrzkiewicz Lubicz Górny SISU-OWB team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
88 Paweł Jurczak Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
89 Tomasz Kłos Skórcz Team MX Skórcz M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-06
90 Krzysztof Zahora Białe Błota M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
91 Rafał Pachciarek Białe Błota M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
92 sebastian łamek Świecie kkws swiecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
93 Grzegorz Trzopek Świecie Sztajfa Gołaś Bikes M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
94 Ernest Wawrzyniuk Silno M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-07
95 Marcin Piotrowski Górna Grupa M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-08
96 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-08
97 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09
98 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL K30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09
99 Bartosz Czaja Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09
100 SŁAWOMIR TROJANOWSKI ŚWIECIE MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09
101 Olga Atraszkiewicz Gdańsk K40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09
102 Grzegorz Wielbiński Gdańsk ADVA OPTICAL M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09
103 Łukasz Comblik Dolna Grupa Brak M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×