QARK Bikes Pierwszy Gniewski Maraton MTB

Osoby zarejestrowane w systemie

"Główny (26km)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Adam Kamrowski Gniew M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-01
2 Rafał Jaskólski Gniew Qark-bike.com M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-01
3 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
4 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
5 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
6 Roman Bagiński Kwidzyn SM Pomezania M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-01
7 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
8 Wojciech Wierzbowski Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
9 Michał Żemojdzin Dzierzgoń Mtb Dzierzgoń M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
10 Ireneusz Świderski Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
11 Filip Hyjek Gniew M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
12 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50-59 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-01
13 Rafal Tamiła Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
14 Mariusz Koralewski Kwidzyn JacaCoach Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
15 ZYGMUNT JONATOWSKI MALBORK GK MALBORK M60-69 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-01
16 Michał Lewandowski Wąbrzeźno mrozbike.pl M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
17 Mikołaj Śledź Pelplin Klub aktywnego pelpliniaka M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
18 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
19 Sebastian Kryszczuk Gniew M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
20 Jakub Langmesser Rotmanka M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
21 Kinga Guzowska-Boiwka Kwidzyn K30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
22 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-02
23 Piotr Szkodziński Kwidzyn SM Pomezania M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-02
24 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-02
25 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-02
26 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-03
27 Andrzej Boiwka Kwidzyn M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-03
28 Szymon Piórkowski Rajkowy M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-03
29 Jacek Baran Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-04
30 Mariusz Kaliszewski Szafranki M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-04
31 Bartosz Jaworski Kwidzyn Epidemia Cyklozy MTB Susz M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-05
32 Waldemar Tyloch Złotów M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-05
33 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-07
34 Bartłomiej Świątek Tczew M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-10
35 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50-59 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-11
36 Zbigniew Lichaczewski Baloszyce M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-11
37 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-11
38 Dariusz Górski Pelplin Klub Akrywnego Pelpliniaka M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-11
39 Radosław Skrzynia Skrzyński Warszawa S**J BIKE RACING TEAM M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
40 Łukasz Szewczyk Warszawa M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
41 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
42 Filip Fischer Białe Błota Brak M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-12
43 Jerzy Sandomierski Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-12
44 RAFAŁ CZERWIŃSKI MALBORK M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-12
45 Aleksander Piórkowski TORUŃ Morsy z Zalesia M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
46 Piotr Przybyszewski Solec kujawski ZENI M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-12
47 Marcin Kalinowski Malbork M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
48 Mariusz Kwieciński Warszawa SSIJ Bike Racing Team M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-13
49 Adam Lutoborski Bydgoszcz SISU-OWB team M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-13
50 Rafał Rapciak Kokoszkowy GKS Starogard Gdański M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-15
51 Paweł Lisowski Orneta M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-17
52 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-17
53 Marek Dittmar Kwidzyn GKW M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-18
54 Rafał Masiak Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-18
55 Jędrzej Walczak Gdańsk M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-19
56 Marek Majewski Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M60-69 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-19
57 Mirosław Szmoń Bydgoszcz Rowerowa Brzoza M60-69 (26km) Główny (26km) - 2019-02-19
58 Artur Cirug Bydgoszcz 1977 M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-20
59 Krzysztof Koniec WIĘCBORK Koniec Team M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-21
60 Marcin Kozłowski Rumia M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-21
61 Piotr Labon Koteze GK STG M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-22
62 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-22
63 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-22
64 Jarosław Bator Koteże GK STG M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-22
65 Waldemar Cisło Bądki M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-24
66 Paweł Heinrich Bydgoszcz M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-26
67 Jakub Maliszewski Kwidzyn AKJ KWIDZYN M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-27
68 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU OWB Team M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-27
69 Roman Skiba Nakło nad Notecią Jare Team M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-28
70 Paweł Glaziński Koronowo M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-01
71 Łukasz Nowak Gniew M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-03-03
72 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M50-59 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-03
73 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-03-03
74 Rafał Knapiński Stopka M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-08
75 Wojciech Janiszewski Leśna Jania Team MX Skórcz M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-03-09
76 Krzysztof Czajka Kwidzyn M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-09
77 Dariusz Czajka Kwidzyn M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-03-09
78 Michał Lewandowski Grudziądz M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-03-12
79 Piotr Łopatowski Kolonia Ostrowicka Doradztwo Budowlane M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-03-16
80 Ireneusz Pakmur Nowe Doradztwo Budowlane M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-17
81 Sławomir Zaremba Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-03-20
82 Dariusz Nowak Tczew Eaton M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-22
83 Tomasz Lange Gdańsk RACK TEAM MTB M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-22
84 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-03-23
85 Robert Miazga Kwidzyn M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-03-24
86 Maciek Glaza Starogard Gdański GK STG M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-24
87 Bartłomiej Galicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-24
88 Mariusz Marowski Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-24
89 Paulina Szmiendowska Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM K16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-24
90 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-25
91 Radosław Staszkiewicz Bydgoszcz STASHKY TEAM M50-59 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-25
92 Łukasz Silarski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-03-25
93 Małgorzata Silarska Świecie Klub Kolarski Wda Świecie K40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-03-25
94 Jakub Staszkiewicz Bydgoszcz STASHKY TEAM M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-25
95 Damian Homa Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-03-27
96 Zbigniew Lisewska gniew M50-59 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-28
97 Michał Lisewski gniew M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-03-28
98 Michał Łomnicki Kwidzyn M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-28
99 Bartosz Łosinski Gniew M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-03-31
100 Maria Świerczyńska Gruta K30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-03-31
101 Piotr Sobieralski Tczew V02max M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-03-31
102 Zbigniew Chabowski Mareza M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-01
103 Zbigniew Mojsiewicz Starogard Gdański GK STG M60-69 (26km) Główny (26km) - 2019-04-02
104 Mariusz Zakrzewski Starogard gd DAMA M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-04-05
105 Marcin Plutowski Tczewskie Laki Biegający Tczew M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-06
106 Arkadiusz Porożyński Świecie n/Wisłą Klub Kolarski Wda Świecie M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-07
107 Robert Duszyński STAROGARD GDAŃSKI Dovista Active Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-07
108 Dawid Zakrzewski Starogard Gdański DAMA M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-07
109 Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ K30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-08
110 Marek Kucharski Golub-Dobrzyn GTR Golub - Dobrzyń M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-08
111 Marian Zieliński Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50-59 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-09
112 Mirosław Rybiński Grudziądz M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-04-09
113 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-04-09
114 Damian Dichting Grudziądz TCH M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-09
115 Danuta Badowska Golub-Dobrzyń Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo Rowerowe K50+ (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-09
116 Dariusz grundman Tczew GK Gryf Tczew M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-10
117 Łukasz Kołodziej Brzesko M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-10
118 Sławomir Borowicz Bydgoszcz TARPOL TEAM M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-10
119 Marcin Szykowny Bydgoszcz TARPOL TEAM M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-10
120 Konrad Miklas Janikowo Janikowo M50-59 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-10
121 Janusz Wójcik Sulnówko Klub Kolarski Wda Świecie M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-04-11
122 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Just Hero Team M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-11
123 Iga Ługowska Bydgoszcz CB163 K40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-12
124 Łukasz Trojanowski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-12
125 Roman Krześniak Świecie BART J-BIKE TEAM M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-12
126 Piotr Nierzwicki Sulnowo BART J-BIKE TEAM M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-12
127 Marcin Łukawczyk Włocławek M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-12
128 Tomasz Chwiołka Pruszcz Gdański M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-13
129 Michał Grzędzicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-13
130 Błażej Rus Piaseczno Brak klubu M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-04-13
131 Daniel Żułma Kwidzyn Orbit One M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-14
132 Agnieszka Kamińska Bydgoszcz BORA-hansgrohe Fanclub Poland K40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-14
133 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-14
134 Zibi Szymański Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-14
135 Mateusz Leciejewski Człuchów NDF TEAM CZŁUCHÓW M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-15
136 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-15
137 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-17
138 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M60-69 (26km) Główny (26km) - 2019-04-19
139 Jarosław Prezes Michalik Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-19
140 Karol Borkowski Grudziądz Sara WorkWear Wheel Brothers Racing M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-19
141 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-20
142 Marek Rosłoń Gdynia M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-21
143 Wiesław Kurianowicz Gdańsk M50-59 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-21
144 Wiesław Abraham Sławoszyno TA KO Team M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-22
145 Rafał Kocikowski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-22
146 Nico Stromecki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-04-22
147 Robert Kamrowski Tczew GK Gryf Tczew M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-22
148 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-04-22
149 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-22
150 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing K30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-22
151 Błażej Mrówczyński Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-23
152 Damian Arlukiewicz Starogard Gdański M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-04-23
153 Maciej Hering Krąg Tri starogard gdanski M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-24
154 Zbigniew Józefowicz Gronowo Elbląskie BikEl MTB M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-04-25
155 Tomasz Piwowarski Dzierżążno M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-04-25
156 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-25
157 Cezary Wilk Pasłęk M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-04-26
158 Zuzanna Wilk Pasłęk More Womens Team K16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-04-26


Do góry




"Nowicjusz (13km)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Piotr Dłużewski Nicponia M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-02-01
2 Daniel Karcz Tymawa M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-01
3 Przemysław Różyński Wielki Garc M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-01
4 Grzegorz Myszewski Gniew M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-02-02
5 Patryk Pol Grudziądz M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-03
6 Paweł rulewski Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-06
7 Jakub Nawrocki Tczew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-07
8 Patryk Brylowski Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-07
9 Kacper Bednarek Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-07
10 Patryk Gocek Gniew Qark :) M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-08
11 Emilia Barca Borzechowo Morsy zblewo K30-39 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-11
12 Ewa Ossowska Zblewo Mors zblewo K50+ (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-13
13 Julek Kapuściński Gniew Brak M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-13
14 Monika Miler Starogard Gdański Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy K40-49 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-13
15 Dominik Organiak Nowa Wioska M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-13
16 Dawid Rezmer Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-15
17 Kacper Kapuściński Dzierżążno M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-02-19
18 Piotr Banaś Brachlewo M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-03-01
19 Marcin Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-03-03
20 Rafał Kraiński Kolonia Ostrowicka M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-03-14
21 Tomasz Nowicki Gniew M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-03-26
22 Tomasz Kępiński Gniew M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-04-01
23 Anna Cieślewicz Gniew K30-39 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-04-01
24 Małgorzata Pol Grudziądz K40-49 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-04-03
25 Przemysław Oprawa Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-04-04
26 Adrian Demski Świecie Bart M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-04-12
27 Małgorzata Pyszora Grudziądz UKS Orion Ruda K16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-04-12
28 Krzysztof Janowski Gdańsk M60-69 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-04-13
29 ALEKSANDRA CHMIELECKA KWIDZYN K30-39 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-04-16
30 PRZEMYSŁAW BŁACHUTA KWIDZYN M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-04-16
31 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara WorkWear Wheel Brothers Racing M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-04-19
32 Wojtek Kowalski Nicponia M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-04-22
33 Dariusz Kochański Toruń M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-04-22
34 Jakub Kępiński Kwidzyn M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-04-22
35 Waldemar Nadolski TCZEW GK Gryf Tczew M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-04-25


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×