QARK Bikes Pierwszy Gniewski Maraton MTB

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

"Główny (26km)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Adam Kamrowski Gniew M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
2 Rafał Jaskólski Gniew Qark-bike.com M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-01
3 Bartosz Turoń Kwidzyn MTBKT M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
4 Bogusław Olszewski Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
5 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
6 Roman Bagiński Kwidzyn M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
7 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
8 Wojciech Wierzbowski Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
9 Michał Żemojdzin Dzierzgoń Mtb Dzierzgoń M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
10 Ireneusz Świderski Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
11 Filip Hyjek Gniew M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
12 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
13 Rafal Tamiła Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
14 Mariusz Koralewski Kwidzyn JacaCoach Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
15 ZYGMUNT JONATOWSKI MALBORK GK MALBORK M60-69 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
16 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
17 Mikołaj Śledź Pelplin Klub aktywnego pelpliniaka M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
18 Ireneusz Pyszora Grudziadz LTM Masters M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
19 Sebastian Kryszczuk Gniew M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
20 Jakub Langmesser Rotmanka M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
21 Kinga Guzowska-Boiwka Kwidzyn K30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-01
22 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-02
23 Piotr Szkodziński Kwidzyn M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-02
24 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-02
25 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-02
26 Kamil Olszewski Grudziądz ROWEROWY GRUDZIADZ.PL M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-03
27 Andrzej Boiwka Kwidzyn M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-03
28 Szymon Piórkowski Rajkowy M16-29 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-03
29 Jacek Baran Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-04
30 Mariusz Kaliszewski Szafranki M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-04
31 Bartosz Jaworski Kwidzyn Epidemia Cyklozy MTB Susz M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-05
32 Waldemar Tyloch Złotów M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-05
33 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-07
34 Bartłomiej Świątek Tczew M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-10
35 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-11
36 Zbigniew Lichaczewski Baloszyce M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-11
37 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-11
38 Dariusz Górski Pelplin Klub Akrywnego Pelpliniaka M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-11
39 Radosław Skrzynia Skrzyński Warszawa S**J BIKE RACING TEAM M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
40 Łukasz Szewczyk Warszawa M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
41 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
42 Filip Fischer Białe Błota Brak M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
43 Jerzy Sandomierski Kwidzyn M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-12
44 RAFAŁ CZERWIŃSKI MALBORK M30-39 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-12
45 Aleksander Piórkowski TORUŃ Morsy z Zalesia M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
46 Piotr Przybyszewski Solec kujawski ZENI M40-49 (26km) Główny (26km) Tak 2019-02-12
47 Marcin Kalinowski Malbork M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-12
48 Mariusz Kwieciński Warszawa SSIJ Bike Racing Team M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-13
49 Adam Lutoborski Bydgoszcz SISU-OWB team M50-59 (26km) Główny (26km) - 2019-02-13
50 Rafał Rapciak Kokoszkowy GKS Starogard Gdański M40-49 (26km) Główny (26km) - 2019-02-15
51 Paweł Lisowski Orneta M16-29 (26km) Główny (26km) - 2019-02-17
52 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M30-39 (26km) Główny (26km) - 2019-02-17


Do góry




"Nowicjusz (13km)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Piotr Dłużewski Nicponia M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-02-01
2 Daniel Karcz Tymawa M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-01
3 Przemysław Różyński Wielki Garc M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-01
4 Grzegorz Myszewski Gniew M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) Tak 2019-02-02
5 Patryk Pol Grudziądz M40-49 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-03
6 Paweł rulewski Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-06
7 Jakub Nawrocki Tczew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-07
8 Patryk Brylowski Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-07
9 Kacper Bednarek Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-07
10 Patryk Gocek Gniew Qark :) M30-39 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-08
11 Emilia Barca Borzechowo Morsy zblewo K30-39 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-11
12 Ewa Ossowska Zblewo Mors zblewo K50+ (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-13
13 Julek Kapuściński Gniew Brak M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-13
14 Monika Miler Starogard Gdański Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy K40-49 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-13
15 Dominik Organiak Nowa Wioska M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-13
16 Dawid Rezmer Gniew M16-29 (13km) Nowicjusz (13km) - 2019-02-15


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×