II Bieg Karpia

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Łukasz Markowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
2 ADAM AMBROZIAK Kowale Open M - 2018-12-06
3 SYLWIA AMBROZIAK Kowale Open K - 2018-12-06
4 DOROTA ANZEL Mokre Open K - 2018-12-06
5 Piotr ARBSZAJTYS GARDEJA GGB Open M - 2018-12-06
6 IZABELA ARBSZAJTYS Kalmuzy Open K - 2018-12-06
7 KACPER ARENDT Nicwałd Open M - 2018-12-06
8 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K - 2018-12-06
9 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M - 2018-12-06
10 BEATA BARSKA-MOJEK GRUPA Open K - 2018-12-06
11 MARIUSZ BARTKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
12 LIGIA BARTOS Grudziądz Open K - 2018-12-06
13 ARKADIUSZ BARTOS Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
14 Ryszard Bartosiak Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
15 Mirosław Bączkowski Grupa Open M - 2018-12-06
16 PRZEMYSLAW BEDNARCZYK Grudziadz Open M - 2018-12-06
17 KRZYSZTOF BEJMA Wałdowo Szlacheckie Open M - 2018-12-06
18 TOBIASZ BOGDAN Grudziądz Open M - 2018-12-06
19 DAWID BOROWIAK Grudziądz Open M - 2018-12-06
20 MONIKA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
21 AMELIA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
22 ROZALIA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
23 DAMIAN BOROWSKI BIAŁOCHOWO Open M - 2018-12-06
24 Grażyna Brac Grudziądz Open K - 2018-12-06
25 MARIAN BRAC Grudziądz Open M - 2018-12-06
26 DOROTA BRAC Grudziądz Open K - 2018-12-06
27 PAWEŁ BRAC Grudziądz Open M - 2018-12-06
28 TOMASZ CERK Grudziądz Open M - 2018-12-06
29 KRYSTYNA CERSKA Pieńki Królewskie Open K - 2018-12-06
30 SŁAWOMIR CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
31 WIKTOR CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
32 BARTŁOMIEJ CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
33 Ewa Chmura Grudziądz Open K - 2018-12-06
34 Tomasz Chmura Grudziądz Open M - 2018-12-06
35 Justyna Chmura Grudziądz Open K - 2018-12-06
36 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open K - 2018-12-06
37 FILIP CHODZIUTKO Mokre Open M - 2018-12-06
38 BEATA CHODZIUTKO-FURSO GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
39 Beata Chudecka Gródek Open K - 2018-12-06
40 ROBERT CHUDECKI Gródek Open M - 2018-12-06
41 WALDEMAR CHYLIŃSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
42 Rafał Chyła Świerkocin Open M - 2018-12-06
43 MAREK CIECZKA Grudziądz Open M - 2018-12-06
44 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M - 2018-12-06
45 Artur Czajka Grudziądz Open M - 2018-12-06
46 Grzegorz Czerniak Nowa Wieś Mam ochotę pobiegać Open M - 2018-12-06
47 MARCIN CZYŻYKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
48 SYLWIA DARDA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
49 Anna Dąbrowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
50 ALEKSANDRA DE VIRION Gdańsk Open K - 2018-12-06
51 Tomasz Dejewski Nowa Wieś Sport i Rekreacja Delfin Open M - 2018-12-06
52 MAREK DEMIRSKI Śliwice Open M - 2018-12-06
53 ALINA DŁONIAK Inowrocław Open K - 2018-12-06
54 EDMUND DŁONIAK Inowrocław Open M - 2018-12-06
55 Andrzej Dolewski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M - 2018-12-06
56 PAWEŁ DOLIWKA Lubawa Open M - 2018-12-06
57 Michał Drabiniak Grudziądz Open M - 2018-12-06
58 ZDZISŁAW DULKIEWICZ kwidzyn Open M - 2018-12-06
59 Tadeusz Dulski Grudziądz SP 8 Open M - 2018-12-06
60 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz Open M - 2018-12-06
61 PIOTR DYJACH Świecie Open M - 2018-12-06
62 ZENON DZIDA Grupa Open M - 2018-12-06
63 RAFAŁ DZIEDZIC Kwidzyn Open M - 2018-12-06
64 iwona dziekan Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K - 2018-12-06
65 Arkadiusz Fuminkowski Aleksandrów Kujawski Open M - 2018-12-06
66 DOROTA GAŁUSZKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
67 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Koło Przewodników PTTK Grudziądz Open M - 2018-12-06
68 Grażyna Gąsior Grudziądz Grudziądzka Fit mama Open K - 2018-12-06
69 ANNA GDANIEC Starogard Gdański Open K - 2018-12-06
70 Monika Gollus Grudziądz Open K - 2018-12-06
71 Grzegorz Gollus Grudziądz Open M - 2018-12-06
72 JANUSZ GOŁĘBIEWSKI Rogóźno Open M - 2018-12-06
73 HUBERT GOŁĘBIOWSKI Gruta Open M - 2018-12-06
74 MAŁGORZATA GOŁUŃSKA-MICHNA Ocypel / Grudziądz Stowarzyszenie Przyjaciół Ocypla Open K - 2018-12-06
75 OLIWIA GONTOWSKA Gać Open K - 2018-12-06
76 ARKADIUSZ GONTOWSKI Gać Open M - 2018-12-06
77 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
78 WOJTEK GRABOWSKI grudziądz Open M - 2018-12-06
79 MARCELI GRANICA Zakurzewo Open M - 2018-12-06
80 Sebastian Grucza Grudziądz Open M - 2018-12-06
81 MAREK GRZEBIENIEWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
82 DOROTA GRZEGORCZYK Kowale Open K - 2018-12-06
83 ROBERT GRZELAK Gardeja Open M - 2018-12-06
84 ROLAND GURSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
85 MATEUSZ GUZMANN Grudziądz Open M - 2018-12-06
86 DOROTA GUZMANN Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open K - 2018-12-06
87 IWONA GUZMANN-MASŁOWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
88 MAREK HELAK Grudziądz Open M - 2018-12-06
89 Marcin Hernik Grudziądz Open M - 2018-12-06
90 ELŻBIETA HULEWICZ Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
91 Armin Igielski Grudziądz Tancie team Open M - 2018-12-06
92 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Open M - 2018-12-06
93 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Open M - 2018-12-06
94 ROMAN JANIK Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open M - 2018-12-06
95 Marek Jankowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
96 MAŁGORZATA JARANTOWICZ Świecie Open K - 2018-12-06
97 BARTOSZ JAROCKI Szczecin Open M - 2018-12-06
98 TOMASZ JARUSZEWSKI R Grudziądz Open M - 2018-12-06
99 KAROLINA JASIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
100 Paweł Jasiński Łasin Bandach*ja Open M - 2018-12-06
101 LESZEK JASKÓLSKI wąbrzeźno Open M - 2018-12-06
102 MIRELA JASKULSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
103 KAZIMIERZ JASKULSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
104 GRAŻYNA JASZCZERSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
105 PIOTR JASZCZERSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
106 PAWEŁ JASZCZERSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
107 MONIKA JAWORSKA Sulnowo Open K - 2018-12-06
108 Joanna Jaworska Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Open K - 2018-12-06
109 Tomasz Jaworski Sulnowo JAWORY Open M - 2018-12-06
110 ANNA JEGIERSKA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
111 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziądz Amator Open M - 2018-12-06
112 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open K - 2018-12-06
113 Michał Jerzyk WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Open M - 2018-12-06
114 PAULINA JERZYK Wiśliny Open K - 2018-12-06
115 ANETA JERZYK KANICZKI Open K - 2018-12-06
116 Paweł Jerzyk wisliny Open M - 2018-12-06
117 ROBERT JERZYK KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Open M - 2018-12-06
118 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
119 PIOTR JURCZYK Grudziądz Open M - 2018-12-06
120 DANIEL JURCZYK Skarszewy Open M - 2018-12-06
121 SANDRA JURCZYK Jabłowo Open K - 2018-12-06
122 MICHAŁ KACZMAREK Grudziądz Open M - 2018-12-06
123 SEBASTIAN KACZMAREK Grudziądz Open M - 2018-12-06
124 Robert Kaczorowski Grudziądz Brak Open M - 2018-12-06
125 ANIA KAMIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
126 Michał Kamiński Grudziądz Open M - 2018-12-06
127 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open M - 2018-12-06
128 ARTUR KAMIŃSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
129 Agnieszka Karnowska Grudziądz Fit Mania Open K - 2018-12-06
130 MILENA KARPIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
131 Angelika Karwowska Grudziądz Akademia biegania Grudziądz Open K - 2018-12-06
132 Ewa Kawska Grudziądz Open K - 2018-12-06
133 MARTYNA KEDZIA Grudziadz Open K - 2018-12-06
134 ROMAN KĘSIK Grudziądz Open M - 2018-12-06
135 MICHAŁ KĘSKA Przechowo Open M - 2018-12-06
136 MATEUSZ KĘSKA Świecie Open M - 2018-12-06
137 DOMINIKA KIEŁBOWICZ Grudziądz Open K - 2018-12-06
138 KAMIL KIEŁBOWICZ Mokre Open M - 2018-12-06
139 KACPER KIEŁBOWICZ Mokre Open M - 2018-12-06
140 RAFAŁ KLAFTA Grudziądz Open M - 2018-12-06
141 AGNIESZKA KLONOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
142 MAJA KLONOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
143 TOMASZ KLONOWSKI Świecie Open M - 2018-12-06
144 MARTYNA KNORST Zakurzewo Open K - 2018-12-06
145 Krzysztof Koliński GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Open M - 2018-12-06
146 MATEUSZ KOŃCZALSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
147 EWA KOPCZYŃSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
148 MICHAŁ KOPECKI Warszawa Open M - 2018-12-06
149 Agnieszka Kopeć Grudziądz Grudziądza Fit Mama Open K - 2018-12-06
150 Ariel Kornacki Grudziadz Brak Open M - 2018-12-06
151 Daniel Korycki Grudziądz Open M - 2018-12-06
152 MARCIN KOSIK Grudziądz Open M - 2018-12-06
153 ANDRZEJ KOSIOROWSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
154 MAŁGORZATA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open K - 2018-12-06
155 SYLWIA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open K - 2018-12-06
156 MICHAŁ KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open M - 2018-12-06
157 IWONA KOSTRZEWSKA Mokre Open K - 2018-12-06
158 ALEKSANDER KOSTRZEWSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
159 MARLENA KOTŁOWSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
160 Marcin Kotz Grudziądz Open M - 2018-12-06
161 OKSANA KOVALCHUK Grudziądz Open K - 2018-12-06
162 Jakub Kowal Grudziądz Szmitexowe rowery Open M - 2018-12-06
163 ŁUKASZ KOWALCZYK Grudziądz Open M - 2018-12-06
164 ANNA KOWALSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
165 JOANNA KOZŁOWSKA Śliwice Open K - 2018-12-06
166 KRZYSZTOF KOZŁOWSKI Śliwice Open M - 2018-12-06
167 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM Open M - 2018-12-06
168 Wojciech Krajnik Grudziądz Cypiski Open M - 2018-12-06
169 MACIEJ KRASNODĘBSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
170 PIOTR KRUCZKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
171 IZABELA KRUPIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
172 Mirosław Krusiński Sztum Gemalto Open M - 2018-12-06
173 RENATA KRUSZYNA Dziemionna Open K - 2018-12-06
174 ROBERT KRUSZYNA Dziemionna Open M - 2018-12-06
175 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M - 2018-12-06
176 KRZYSZTOF KRZYŻYKOWSKI Biały Bór Open M - 2018-12-06
177 Jędrzej Krzyżykowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo Open M - 2018-12-06
178 BARTOSZ KUC Świecie Open M - 2018-12-06
179 KAMIL KUJAWA Grudziądz Open M - 2018-12-06
180 MAGDALENA KUJAWA Grudziądz Open K - 2018-12-06
181 DARIUSZ KULGAJUK Grudziądz Open M - 2018-12-06
182 MARCIN KULPA Grudziądz Open M - 2018-12-06
183 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
184 Ariel Lamkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
185 Daniel Lamparski Świecie Open M - 2018-12-06
186 ŁUKASZ LANGE LANGE Grupa Open M - 2018-12-06
187 Katarzyna Langowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
188 Tomasz Langowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
189 Zuzanna Latańska Żygląd Open K - 2018-12-06
190 Krzysztof Lewandowski Linowo Lewy biega Open M - 2018-12-06
191 Kinga Lipińska Grudziądz VISSCHER CARAVELLE Open K - 2018-12-06
192 ŻANETKA LIPIŃSKA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
193 IRUŚ LIPIŃSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
194 IZA LISIEWICZ GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
195 TERESA ŁEPEK Płąchawy Open K - 2018-12-06
196 ANIA ŁĘGOWSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
197 TADEUSZ ŁOŚ Kwidzyn Open M - 2018-12-06
198 ANNA MACIEJEWSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
199 DOMINIKA MADEJ Gdańsk Open K - 2018-12-06
200 PAWEŁ MADEJ Gdańsk Open M - 2018-12-06
201 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open K - 2018-12-06
202 PRZEMYSŁAW MAJEWSKI Nowa Wieś Open M - 2018-12-06
203 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M - 2018-12-06
204 BEATA MAKSAJDOWSKA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
205 BERNADETA MANDOSIK GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
206 JERZY MANDOSIK GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
207 PATRYK MARCHLEWSKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
208 Anna Markowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
209 Katarzyna Markowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
210 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Open M - 2018-12-06
211 Marek Matczyński Grudziądz Olimpia Grudziądz Open M - 2018-12-06
212 Agata Matuszak Grudziądz Fit Mania Open K - 2018-12-06
213 Daniel Matuszak Grudziądz Policja Open M - 2018-12-06
214 PAWEŁ MAZUR Grudziądz Open M - 2018-12-06
215 MARIETTA MAZUR Grudziądz Open K - 2018-12-06
216 Marzena Mączewska Grudziądz Open K - 2018-12-06
217 MACIEJ MĄCZKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
218 ARLETA MELOCH Grudziądz Open K - 2018-12-06
219 MARCIN MICHALAK MOKRE Open M - 2018-12-06
220 MARIA MICHALAK Mokre Open K - 2018-12-06
221 Łukasz Michna Zdrojewo Open M - 2018-12-06
222 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
223 Piotr Miesikowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
224 RADOSŁAW MOJEK Grupa Open M - 2018-12-06
225 Kamil Mojek Mokre Open M - 2018-12-06
226 PAULINA MOJEK Mokre Open K - 2018-12-06
227 ALEKSANDRA MOJEK GRUPA Open K - 2018-12-06
228 Mateusz Mokwa Grudziądz Open M - 2018-12-06
229 AGNIESZKA MORITZ MOKRE Open K - 2018-12-06
230 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Open K - 2018-12-06
231 IGOR NAGEL NAGEL Grudziądz Open M - 2018-12-06
232 BRUNO NALASKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
233 DOMINIKA NIEĆKO Grudziądz Open K - 2018-12-06
234 WOJCIECH NIEĆKO Grudziądz Open M - 2018-12-06
235 Ewa Niewiadomska-Roman Nowa Wieś Romki Open K - 2018-12-06
236 GABRIELA NOWACKA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
237 Tatiana Nowicka Świecie Open K - 2018-12-06
238 KATARZYNA NOWICKA Kwidzyn-Mareza Open K - 2018-12-06
239 Wojciech Okleja Inowrocław Inowrocław biega Open M - 2018-12-06
240 MAKSYMILIAN OKRÓJ Kościerzyna Open M - 2018-12-06
241 AGNIESZKA OLSZEWSKA Grudziadz Open K - 2018-12-06
242 ŁUKASZ OLSZEWSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
243 TOMASZ OSINSKI Grupa Open M - 2018-12-06
244 MAGDALENA OSOWSKA Świecie Open K - 2018-12-06
245 Natalia Ozimek Grudziądz Open K - 2018-12-06
246 TOMASZ PASTEWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
247 Magdalena Pawlak Grudziądz Open K - 2018-12-06
248 Anna Pawlik Grudziądz Open K - 2018-12-06
249 BARTOSZ PAWLIK Grudziądz Open M - 2018-12-06
250 ALEKSANDRA PAWŁOWSKA Mokre Open K - 2018-12-06
251 ANDRZEJ PAWŁOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
252 GRZEGORZ PĘK PĘK GRUPA Open M - 2018-12-06
253 Marcelina Piechna Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K - 2018-12-06
254 MICHAŁ PIEŃCZEWSKI Mokre Open M - 2018-12-06
255 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Open M - 2018-12-06
256 KATARZYNA PIŁAT Grudziądz Open K - 2018-12-06
257 WIOLETTA PIÓRKOWSKA Okrągła Łąka Open K - 2018-12-06
258 NATALIA PIÓRKOWSKA Gdańsk Open K - 2018-12-06
259 SYLWIA PIÓRKOWSKA Chełmno Open K - 2018-12-06
260 MARIUSZ PIÓRKOWSKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
261 BARTOSZ PLEWA Grudziądz Open M - 2018-12-06
262 MACIEJ PNIEWSKI Golub-Dobrzyń Open M - 2018-12-06
263 EWELINA PODLASIŃSKA sadlinki Open K - 2018-12-06
264 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open K - 2018-12-06
265 Paweł Polakowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
266 MAGDALENA POLIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
267 BEATA POŁUBIAK Grudziądz Open K - 2018-12-06
268 MARCIN POŻYWIŁKO Grudziądz Open M - 2018-12-06
269 Paulina Pudlewska Grudziądz Fit house Grudziądz Open K - 2018-12-06
270 PIOTR PUDLEWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
271 SŁAWOMIR PULKOWSKI Rogóźno Open M - 2018-12-06
272 SŁAWEK PURZYCKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
273 Tomasz Puzio Świecie Open M - 2018-12-06
274 JACEK RACHOŃ Grudziądz Open M - 2018-12-06
275 NATALIA RACINIEWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
276 GRZEGORZ RAKOWIECKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
277 JACEK RICHTER Gdańsk Open M - 2018-12-06
278 JULIANNA RIGHI Inowrocław Open K - 2018-12-06
279 NATALIA ROCŁAWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
280 Bartosz Roman Nowa Wieś Romki Open M - 2018-12-06
281 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA Open M - 2018-12-06
282 ANNA ROZMARYNOWICZ Dąbrowa Chełmińska Open K - 2018-12-06
283 Natalia Rulewska Grudziadz Open K - 2018-12-06
284 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2018-12-06
285 SYLWIA RUTKOWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
286 Ania Sereda Grudziądz ŁUBUDUBU Open K - 2018-12-06
287 WIOLETTA SIGNERSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
288 JUSTYNA SIKORSKA Susz Open K - 2018-12-06
289 DAMIAN SIWEK Sadlinki Open M - 2018-12-06
290 Joanna Skorek Grudziądz Open K - 2018-12-06
291 Barbara Skorek Grudziądz Open K - 2018-12-06
292 STANISŁAW SKWIOT Gdańsk Open M - 2018-12-06
293 GABRIELA SŁAWSKA KWIDZYN Open K - 2018-12-06
294 MONIKA SŁOMSKA Świecie Open K - 2018-12-06
295 TOMASZ SOBIECHOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
296 Magdalena Sobieraj Grudziądz Amatorka Open K - 2018-12-06
297 Kamil Soboń Grudziadz Open M - 2018-12-06
298 ŁUKASZ SONNENFELD Grudziądz Cyklo Kwidzyn Open M - 2018-12-06
299 Fabian Stanisławski Grudziądz PositiveFreksTeam Open M - 2018-12-06
300 Kasia Stremel Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
301 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Open M - 2018-12-06
302 MACIEJ STRĘCIWILK Grudziądz Open M - 2018-12-06
303 MAŁGORZATA SZARSZEWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
304 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open K - 2018-12-06
305 ZBIGNIEW SZCZEPAŃSKI Złotoria Open M - 2018-12-06
306 MACIEJ SZEWCZUK Mątawy Open M - 2018-12-06
307 JAGODA SZEWCZUK Mątawy Open K - 2018-12-06
308 ANNA SZMELTER Grudziądz Open K - 2018-12-06
309 MARLENA SZTYRBICKA kwidzyn Open K - 2018-12-06
310 DARIUSZ SZTYRBICKI kwidzyn Open M - 2018-12-06
311 JACEK SZUBA Sadlinki Open M - 2018-12-06
312 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
313 MARCIN TACZYŃSKI Gardeja Open M - 2018-12-06
314 MAGDALENA TALMA Grudziądz Open K - 2018-12-06
315 EDYTA TARAPATA-SKWIOT Gdańsk Open K - 2018-12-06
316 JUSTYNA TARCZYKOWSKA Świecie Open K - 2018-12-06
317 JAROSŁAW TARCZYKOWSKI Świecie Open M - 2018-12-06
318 MARTYNA TEMPLIN Gruta Open K - 2018-12-06
319 MAGDALENA TESMER Mokre Open K - 2018-12-06
320 MARCEL TESMER Mokre Open M - 2018-12-06
321 ANNA TOBOLSKA Grudziądz FLORIAN Inżynieria Przeciwpożarowa Open K - 2018-12-06
322 GRAŻYNA TOBOLSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
323 MAŁGORZATA TOBOLSKA grudziądz Open K - 2018-12-06
324 MAREK TOBOLSKI Grudziądz FLORIAN Inżynieria Przeciwpożarowa Open M - 2018-12-06
325 KONRAD TOBOLSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
326 KUNKE TOMASZ GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
327 Radosław Tomaszewski Grudziądz Kokoro Gym Open M - 2018-12-06
328 Denis Tomaszewski Biały Bór Open M - 2018-12-06
329 MARTA TOMCZYK Grudziądz Open K - 2018-12-06
330 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz BIEGAM BO LUBIĘ Open K - 2018-12-06
331 Józef Trzaska Grudziądz Open M - 2018-12-06
332 KATARZYNA TUREK Annowo Open K - 2018-12-06
333 JOLANTA ULATOWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
334 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
335 AGNIESZKA WALERON Skarszewy Open K - 2018-12-06
336 MARTA WALERON Skarszewy Open K - 2018-12-06
337 DANUTA WALERON Skarszewy Open K - 2018-12-06
338 PRZEMYSŁĄW WALERON Skarszewy Open M - 2018-12-06
339 JOANNA WASILEWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
340 MARIUSZ WĘSIORA Drzycim Open M - 2018-12-06
341 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K - 2018-12-06
342 Tomasz Wielgus Grudziadz Open M - 2018-12-06
343 HUBERT WILANGOWSKI Mokre Open M - 2018-12-06
344 JAROSŁAW WILANGOWSKI Mokre Open M - 2018-12-06
345 Radosław Wilkiewicz MOKRE Dom Pod Aniołem Open M - 2018-12-06
346 ANNA WISNIEWSKA Grudziadz Open K - 2018-12-06
347 Piotr Wiśniewski Grudziądz Akademia Biegania Open M - 2018-12-06
348 Mateusz Wnuczek Grudziądz Open M - 2018-12-06
349 DARIA WOJCIECHOWSKA Sadlinki Open K - 2018-12-06
350 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
351 Jakub WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
352 Seweryn Wolczynski Grudziądz Open M - 2018-12-06
353 Anna Wołoszyn Mały Rudnik Sport i Rekreacja Delfin Open K - 2018-12-06
354 Piotr Wróbel Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
355 Justyna Wruk Grodek Open K - 2018-12-06
356 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K - 2018-12-06
357 NORBERT WYCIECHOWSKI Włocławek Open M - 2018-12-06
358 BEATA ZABOROWSKA Drzycim Open K - 2018-12-06
359 EWA ZARECKA Gniewkowo Open K - 2018-12-06
360 MAGDALENA ZASTAWNA Grudziądz Open K - 2018-12-06
361 Rafał Zbrzeźny Grudziądz Open M - 2018-12-06
362 ZDZISŁAW ZDANOWSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
363 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
364 Beata Zielecka Pokrzywno Open K - 2018-12-06
365 Tomasz Zieliński Mokre Open M - 2018-12-06
366 Urszula Zielke Grudziądz Open K - 2018-12-06
367 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
368 MAŁGORZATA ŻMUDOWSKA MOKRE Open K - 2018-12-06
369 JAGODA ŻMUDOWSKA MOKRE Open K - 2018-12-06
370 MATEUSZ ŻMUDOWSKI MOKRE Open M - 2018-12-06
371 KACPER ŻMUDOWSKI MOKRE Open M - 2018-12-06
372 TOMASZ ŻMUDOWSKI MOKRE Open M - 2018-12-06
373 EDWARD ŻOŁNOWSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
374 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Open M - 2018-12-06
375 Magdalena Żurawska Grudziądz Open K - 2018-12-06
376 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie Open K - 2018-12-06
377 Krzysztof Kalinowski Mały Rudnik Open M - 2018-12-08
378 Hanna Figura Grudziądz Open K - 2018-12-08
379 Izabela Banaś Wielki Komórsk Open K - 2018-12-08
380 Seweryn Olech Grudziądz Open M - 2018-12-08
381 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Open K - 2018-12-08
382 Miłosz Justa Otłowiec Open M - 2018-12-08
383 Michał Stachurski Mokre Open M - 2018-12-08
384 Żaneta Okońska Grudziądz Open K - 2018-12-08
385 Piotr Okoński Grudziądz Open M - 2018-12-08
386 Andrzej Willma Czachówek Traktor Team Kwidzyn Open M - 2018-12-08
387 Joanna Gutkowska Złotoria Pan Karkp Open K - 2018-12-08
388 Marek Mieczkowski Grudziądz Delfin Open M - 2018-12-08
389 Agnieszka Liberacka Okrągła Łąka Traktor Team Open K - 2018-12-08
390 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K - 2018-12-08
391 Agnieska Wrzosińska Świecie Open K - 2018-12-08
392 Rafał Batiuk Grudziądz Open M - 2018-12-08
393 Joanna Siedlecka Grudziądz Open K - 2018-12-08
394 Fryderyk Tyburczy Grudziądz Open M - 2018-12-08
395 Małgorzata Śliwa Grudziądz Open K - 2018-12-08
396 Natalia Zalech Grudziądz Open K - 2018-12-08
397 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M - 2018-12-08


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×