I Siódemka Łasińska

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Open M Tak 2019-03-20
2 Karolina Korytkowska Łasin Open K Tak 2019-03-20
3 Dariusz Wieczorek LEGIONOWO KB PWK Legionowo Open M Tak 2019-03-20
4 Kazimierz Romański Legionowo KB LEGIONOWO Open M Tak 2019-03-20
5 Jan Skakluk Legionowo KB Legionowo Open M Tak 2019-03-20
6 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open M Tak 2019-03-20
7 Marcin Glinowiecki GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-03-22
8 Iwona Zająkała Łasin Open K Tak 2019-03-22
9 Wiesława Ziółkowska Łasin Open K Tak 2019-03-22
10 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Open M - 2019-03-22
11 Michał Wróbel Grudziądz KMP Grudziądz Open M - 2019-03-22
12 Aleksander Kowalczyk Łasin Open M Tak 2019-03-23
13 Anna Markowska Grudziądz SP 8 Open K - 2019-03-25
14 Patryk Kruczkowski Szynwałd Open M Tak 2019-03-26
15 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz Open M - 2019-03-26
16 Damian Kruczkowski Szynwałd Open M Tak 2019-03-27
17 Adam Winter Bydgoszcz Open M - 2019-03-29
18 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka Open M - 2019-04-01
19 Paulina Witkowska Mędrzyce Open K Tak 2019-04-04
20 Renata Zgardowska Boguszewo Open K Tak 2019-04-04
21 Janusz Gronek Grudziądz Posejdon Open M Tak 2019-04-05
22 Tadeusz Krupa Łasin Open M Tak 2019-04-08
23 Joanna WORYTKO Mełno Open K - 2019-04-18
24 Bartłomiej Kawski Kisielice Open M Tak 2019-04-20
25 Daniel Kawczyński Grupa Open M - 2019-04-24
26 Wojciech Bielawski Łasin Open M Tak 2019-04-24
27 Maciej Kukawka Grudziądz Open M Tak 2019-04-24
28 Marzena Pyra-Kuczyńska Jeźewo Open K Tak 2019-04-24
29 Michał Kamiński Grudziądz Open M Tak 2019-04-25
30 Marianna Michalak Świecie Open K Tak 2019-04-29
31 Angelika Śląska Świecie Mukowaleczni Open K Tak 2019-04-29
32 Aleksander Piórkowski TORUŃ Morsy z Zalesia Open M - 2019-04-29
33 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K Tak 2019-04-29
34 Jakub Rutkowski Łasin Open M Tak 2019-04-29
35 Tomasz Roczeń Zławieś Mała Morsy z Zalesia Open M Tak 2019-04-29
36 Bartlomiej Marchlewski Świecie Open M Tak 2019-04-30
37 Oliwia Rusoń Jasiewo Open K Tak 2019-05-05
38 Dagmara Agacka Grudziądz Open K - 2019-05-06
39 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-05-12
40 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Open M Tak 2019-05-15
41 Ewa Smeja Bydgoszcz WP Open K - 2019-05-16
42 Sylwia Darda Kwidzyn Open K Tak 2019-05-16
43 Waldemar Chyliński Grudziądz SP 20 Grudziądz- UKS Tandem Open M - 2019-05-19
44 Barbara Medeńska Piła Młyn Open K Tak 2019-05-19
45 Anna ŁUCKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open K - 2019-05-19
46 Roman Świtała Kwidzyn Amator Open M - 2019-05-20
47 Marcin Kotz Grudziądz Open M - 2019-05-22
48 Magdalena Serocka Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open K Tak 2019-05-24
49 Krzysztof Świerczyński Grudziądz Brak klubu Open M Tak 2019-05-24
50 Michał Magdziński Grudziądz Niezrzeszony Grudziądz Open M Tak 2019-05-26
51 Damian Preuss Radzyń chelminski Open M Tak 2019-05-28
52 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Biegająca Kluska Open M Tak 2019-05-28
53 Sławomir Zakrzews Grup Open M Tak 2019-05-29
54 Andrzej Rutkowski Łasin Rutex Open M Tak 2019-05-30
55 Damian Smoczynski Salno Salno Open M - 2019-05-30
56 Patryk Bochra Radzyń chelminski Open M Tak 2019-05-31
57 Michał Kleczkowski Grudziądz Open M - 2019-05-31
58 Jacek Bombas Grudziądz Open M Tak 2019-06-03
59 Magdalena Kruszyńska Toruń Morsy z Zalesia Open K Tak 2019-06-04
60 Mariusz Dembowski Lidzbark H+H Polska Open M - 2019-06-05
61 Kacper Brzeski Widlice Open M - 2019-06-08
62 Mateusz MAŁKOWSKI Kwidzyn Traktor team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2019-06-09
63 Kacper Głowacki Prabuty Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2019-06-09
64 Zdzisław Bartkowski Grudziądz Open M Tak 2019-06-13
65 Mateusz Szczepański Szembruk BBKTS Open M Tak 2019-06-13
66 Tomasz Hapke Wilkowo Traktor team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2019-06-16
67 Joanna Wasilewska Grudziądz KDN Open K Tak 2019-06-18
68 Sławomir Pulkowski Rogóźno Open M Tak 2019-06-18
69 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M Tak 2019-06-18
70 Jacek Szulc Chełmno TKKF Chełmno Open M - 2019-06-19
71 Andrzej Rogiewicz Grudziądz PACKMAN TEAM Open M - 2019-06-19
72 Wojciech Lewandowski Jamielnik Kurzetnik Biega Open M - 2019-06-20
73 Paulina Wiernicka KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA/KTS IRONMAN Open K - 2019-06-22
74 Stanisław Olbryś Nasielsk Open M - 2019-06-22
75 Rafał Wiśniewski Grudziądz Open M - 2019-06-22


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×