II Bieg Ułański

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andrzej Dolewski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
2 Barbara Skorek Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
3 DANIEL KRUPIŃSKI Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
4 ELŻBIETA HULEWICZ DOLEWSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-08-21
5 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-08-21
6 ŻANETA CZARNECKA Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
7 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
8 Michał Kaczmarek Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
9 TOMASZ OSINSKI Grupa Open M Tak 2019-08-21
10 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI Grudziądz Przemofryz Open M Tak 2019-08-21
11 WOJCIECH ŁĄCZKOWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
12 DAMIAN SMOCZYŃSKI Salno Open M Tak 2019-08-21
13 Agnieszka Ciesielska Nakło Nad Notecia Open K Tak 2019-08-21
14 GRAŻYNA TOBOLSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-08-21
15 GABRIELA MORCZYŃSKA Grupa RunWomen Open K Tak 2019-08-21
16 EWA PIOR Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open K Tak 2019-08-21
17 IZABELA MUSZYŃSKA Bukowiec Open K Tak 2019-08-21
18 ANNA CICHOCKA Kwidzyn Open K Tak 2019-08-21
19 MAŁGORZATA ŚWISTOWSKA Grupa RunWomen Open K Tak 2019-08-21
20 MAŁGORZATA SKIBIŃSKA Warszawa Open K Tak 2019-08-21
21 MAGDALENA STYKAŁA Bukowiec Open K Tak 2019-08-21
22 JUSTYNA PIOTROWSKA Butowo Open K Tak 2019-08-21
23 ANETA WALENTYNOWICZ Pruszcz Gdański LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega Open K Tak 2019-08-21
24 GABRIELA SŁAWSKA KWIDZYN Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2019-08-21
25 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K Tak 2019-08-21
26 MARZENA RANISZEWSKA Grudziadz Packman team Open K Tak 2019-08-21
27 ANNA GDANIEC Starogard Gdański Open K Tak 2019-08-21
28 Joanna Biegajska Szczepanki Studio fitness "AISHA" Open K Tak 2019-08-21
29 AGNIESZKA KARNOWSKA Cygany Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2019-08-21
30 BOŻENA GNIOT Minikowo Open K Tak 2019-08-21
31 MONIKA MAJEWSKA Lucim Open K Tak 2019-08-21
32 Marzena Olińska Gardeja GGB Open K Tak 2019-08-21
33 KATARZYNA TUREK Annowo Open K Tak 2019-08-21
34 PAULINA DZIKOWSKA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-08-21
35 LIDIA DĘGA Tralewo Open K Tak 2019-08-21
36 MAGDALENA TALMA Grudziądz Fit House Open K Tak 2019-08-21
37 MAGDALENA JEZIORSKA Chełmno Open K Tak 2019-08-21
38 DOMINIKA WENDERSKA Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
39 ANNA DUSZYŃSKA Gdańsk Team Duszka Open K Tak 2019-08-21
40 ADRIANNA STYKAŁA Bukowiec Open K Tak 2019-08-21
41 WERONIKA FOLMER Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
42 KATARZYNA ŚWISTOWSKA Grupa Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Open K Tak 2019-08-21
43 Dominika Niećko Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-08-21
44 MARIAN KURAJK Rakowiec / Gdańsk Open M Tak 2019-08-21
45 RYSZARD NAGÓRSKI Ciechocinek Open M Tak 2019-08-21
46 HENRYK KOWALSKI KWIDZYN Open M Tak 2019-08-21
47 MIROSŁAW PIOR Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open M Tak 2019-08-21
48 MIECZYSŁAW CYSEWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
49 PIOTR ROGOZIEWICZ grudziądz Open M Tak 2019-08-21
50 WOJCIECH WITKOWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
51 ROMAN MAREK Warszawa IPN Open M Tak 2019-08-21
52 MICHAŁ MAGUZA Wąbrzeźno Wąbrzeski Klub Morsów ,,KOTIK Open M Tak 2019-08-21
53 MARK KĘDZIORSKI Wąbrzeźno Open M Tak 2019-08-21
54 GRAŻYNA JASZCZERSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-08-21
55 MICHAŁ UTRACKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
56 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI JANIKOWO Decathlon Team Inowrocław Open M Tak 2019-08-21
57 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
58 ROBERT GRZELAK Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-08-21
59 MACIEJ SCHULZ Pruszcz Gdański Pruszcz Biega/Squadra di Amici Open M Tak 2019-08-21
60 Artur Wojtacki Lubawa AMW family Open M Tak 2019-08-21
61 KAROL NAGÓRKA Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
62 PIOTR LEPISZ Wąbrzeźno Open M Tak 2019-08-21
63 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
64 Henryk Chelkowski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
65 Dariusz Jegierski Grudziądz Amator Open M Tak 2019-08-21
66 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
67 ROBERT BOREK Świecie The Runners Świecie Open M Tak 2019-08-21
68 TOMASZ TRZASKOWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
69 KRZYSZTOF WINKLEWSKI Solec Kujawski Open M Tak 2019-08-21
70 RAFAŁ OWCZARZAK Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
71 MAREK ADAMIEC Słupsk W.P.K. Słoń Team Ustka Open M Tak 2019-08-21
72 PIOTR KRAUSE Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
73 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
74 WOJCIECH CHYBCZYŃSKI Stare Marzy Open M Tak 2019-08-21
75 TOMASZ WTOREK Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2019-08-21
76 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
77 ADAM KARGIŃSKI Grudziądz klub sportowy Tęcza Ryszarda Ochódzkiego Open M Tak 2019-08-21
78 MARCIN POŻYWIŁKO Grudziądz Sig Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
79 MARCIN KAMIŃSKI Grudziądz Kamyki Team Open M Tak 2019-08-21
80 MIROSŁAW MARASZEK Susz Rozbiegany Susz Open M Tak 2019-08-21
81 JACEK SZEWCZAK Grudziądz CSLog Open M Tak 2019-08-21
82 JANUSZ JARMUCHOWSKI Grudziądz Jedwabne/Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
83 MACIEJ KRZEMIŃSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
84 Jacek Rachoń Grudziądz Kravmaga_Fighter Open M Tak 2019-08-21
85 MICHAL MIELCARSKI Solec Kujawski MIELCAR TEAM Open M Tak 2019-08-21
86 Błażej Maron Lubawa Open M Tak 2019-08-21
87 DAMIAN FLORIAŃCZYK Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2019-08-21
88 DANIEL KWIATKOWSKI Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
89 GRZEGORZ NOWAK żuromin Biegam bo lubię Open M Tak 2019-08-21
90 PRZEMYSŁAW MARTINI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
91 TOMASZ CERK Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
92 PAWEŁ KURAJK Michalin Koronki Open M Tak 2019-08-21
93 ŁUKASZ PIECHNA Grudziądz Morsy z Grudziądza Open M Tak 2019-08-21
94 DARIUSZ GRABOWSKI Bratian Open M Tak 2019-08-21
95 MARIUSZ BARTOŚ Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
96 KAMIL GRACZYK Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
97 TOBIASZ KOCHALSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
98 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Open M Tak 2019-08-21
99 Mariusz Bartkowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
100 MARCIN MASŁYSZ Toruń wkurw_team Open M Tak 2019-08-21
101 KONRAD GÓRSKI Włocławek Open M Tak 2019-08-21
102 Przemysław Radacki Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
103 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
104 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
105 SZYMON GRONOWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
106 BARTOSZ BRZEZIŃSKI Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
107 DAMIAN ABU NAHIA TORUŃ Open M Tak 2019-08-21
108 MARCIN JANUS Chełmno Open M Tak 2019-08-21
109 PATRYK MAJEWSKI Wąbrzeźno Vomax Open M Tak 2019-08-21
110 TOMASZ SZATKOWSKI Grudziądz Team Duszka Open M Tak 2019-08-21
111 PAWEŁ KÜCHLER Gdynia Open M Tak 2019-08-21
112 PAWEŁ ADAMCZYK Grudziądz ping-pong Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
113 MAREK ŻEGLICZ Białe Błota Spójnia Białe Błota Open M Tak 2019-08-21
114 MACIEJ PRZERACKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-08-21
115 JAKUB LISOWSKI Grudziądz Js 3301 Open M Tak 2019-08-21
116 SERAFIN KĘDZIERSKI Grudziądz Wojskowa Akademia Techniczna Open M Tak 2019-08-21
117 PAWEŁ DOMBROWSKI Grudziądz Morsy z Grudziądza Open M Tak 2019-08-21
118 MIKOŁAJ PIECHNA Grudziądz Morsy z Grudziądza Open M Tak 2019-08-21
119 PAWEŁ SZULC Grudziądz Tele Taxi Mercedes Open M Tak 2019-08-21
120 Andrzej Celegrat Grupa Open M Tak 2019-08-21
121 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-08-21
122 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
123 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
124 Marian Brac Grudziądz Grupa WB Open M Tak 2019-08-21
125 Tomasz Laskowski Ruda Open M Tak 2019-08-21
126 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
127 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M Tak 2019-08-21
128 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-08-21
129 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open M Tak 2019-08-21
130 Katarzyna Markowska Grudziądz lub wybierz z listy Open K Tak 2019-08-21
131 Marcin Kotz Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
132 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
133 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
134 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Open M Tak 2019-08-21
135 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
136 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno Open K Tak 2019-08-21
137 Michał Wróbel Grudziądz KMP Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
138 Bożena Lulińska Susz Rozbiegany Susz Open K Tak 2019-08-21
139 Michał Banaszewski Grudziądz Emeniaki Open M Tak 2019-08-21
140 Mariusz Dudek Wąbrzeźno Open M Tak 2019-08-21
141 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-08-21
142 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
143 Wojciech Okleja Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
144 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Open M Tak 2019-08-21
145 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
146 Zbigniew Wojanowski Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open M Tak 2019-08-21
147 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Open M Tak 2019-08-21
148 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
149 Ariel Lamkowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
150 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
151 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
152 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Open K Tak 2019-08-21
153 Anna Łucka Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
154 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2019-08-21
155 Tomasz Kunke Grudziadz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
156 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K Tak 2019-08-21
157 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2019-08-21
158 Irena koralewska sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2019-08-21
159 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M Tak 2019-08-21
160 Izabela Jakubowska Szembruk Run Szembruk Open K Tak 2019-08-21
161 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk Open M Tak 2019-08-21
162 Tomasz Markowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
163 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M Tak 2019-08-21
164 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-08-21
165 JULITA ŻUKOTYŃSKA Grupa Open K Tak 2019-08-21
166 Szymon Szar Grudziądz SZAR RUN TEAM Open M Tak 2019-08-21
167 Natalia Mogiłko Nowa Wieś Grudziądzka Fit Mama Open K Tak 2019-08-21
168 Marcelina Piechna Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
169 Łukasz Klimek BLIZNO H2O TEAM Open M Tak 2019-08-21
170 Ariel Mathiak Grudziądz Maliniaki Open M Tak 2019-08-21
171 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M Tak 2019-08-21
172 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Delfin sport i rekreacja Open K Tak 2019-08-21
173 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-08-21
174 Joanna Staniszewska Toruń SPC Open K Tak 2019-08-21
175 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
176 Anna Miler Grupa Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
177 Anna Nalaskowska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
178 Tomasz Wszelak Pienki Królewskie Łubudubu Open M Tak 2019-08-21
179 Teresa Łepek Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
180 Maciej Krasnodębski Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
181 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
182 Natalia Raciniewska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
183 Justyna Michna Świecie Open K Tak 2019-08-21
184 Beata Suchomska Świekatowo Open K Tak 2019-08-21
185 Bartosz PLEWA Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
186 Dariusz Aniszewski Morawy Open M Tak 2019-08-21
187 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
188 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K Tak 2019-08-21
189 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2019-08-21
190 Dawid Janus Świecie The Runners Świecie Open M Tak 2019-08-21
191 Michał Magdziński Grudziądz Niezrzeszony Grudziądz Open M Tak 2019-08-21
192 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team Open M Tak 2019-08-21
193 JUSTYNA STRĘCIWILK Grudziądz Vadain Running club Open K Tak 2019-08-21
194 ROMAN LANGOWSKI Grudziadz Vadain Running Club Open M Tak 2019-08-21
195 MACIEJ RAKOCZY Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-08-21
196 PIOTR KUTKIEWICZ Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-08-21
197 KRZYSZTOF WIELGOSZ Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-08-21
198 KASIA BARON grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-08-21
199 KRYSTIAN KORDOWSKI Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-08-21
200 Adam Kwiatkowski Grudziądz Open M - 2019-08-24
201 Rafał Batiuk Grudziądz Open M - 2019-08-24
202 Katarzyna Chojnacka Grudziądz Open K - 2019-08-24
203 Waldemar Chyliński Grudziądz Uks Tandem- SP 20 Open M - 2019-08-24
204 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K - 2019-08-24
205 Andrzej Chojnacki Grudziądz Open M - 2019-08-24
206 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Akademia Biegania Grudziądz Open M - 2019-08-24
207 Magdalena Kalisz Białystok Open K - 2019-08-24
208 Mirosława Szweda Toruń Open K - 2019-08-24
209 Bogdan Grzebieniewski Grudziadz Open M - 2019-08-24
210 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team Open M - 2019-08-24
211 Zofia Adamska Grudziądz Open K - 2019-08-24
212 Piotr Rubaj Świecie Open M - 2019-08-24
213 Wojciech Chyliński Grudziądz Open M - 2019-08-24


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×