I. WBXC Grudziądz

Wyniki

Powrót do listy

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas sum. Status
1 Norbert Łysiak 99 N-Bike Academy Niemcz M40 1 01:0111:5412:0511:5412:14 0:49:08 Ukończył/a
2 Piotr Urbanowicz 53 CYKLO KWIDZYN Kwidzyn M40 2 01:0312:2412:2412:0712:22 0:50:20 Ukończył/a
3 Grzegorz Trzopek 34 Gołaś Bikes Świecie M30 1 01:0412:3412:2312:3412:32 0:51:07 Ukończył/a
4 Łukasz Kornak 65 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 2 01:1512:2513:0513:2713:30 0:53:42 Ukończył/a
5 Rafał Najdrowski 26 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M40 3 01:0312:3713:0413:2813:30 0:53:42 Ukończył/a
6 Grzegorz Podgórski 33 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 1 01:3813:5513:0613:0513:10 0:54:54 Ukończył/a
7 Michał Sielski 61 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 3 01:1413:0913:3213:3113:32 0:54:58 Ukończył/a
8 Marek Weber 14 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 4 01:1913:0313:3313:3713:39 0:55:11 Ukończył/a
9 Tomir Żukotyński 29 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grupa M40 4 01:2113:3813:4513:5213:29 0:56:05 Ukończył/a
10 Jakub Betlejewski 76 Nbikeacademy Bydgoszcz M10 1 01:4513:5913:0613:4213:39 0:56:11 Ukończył/a
11 Dariusz Dorsch 10 NbikeAkademy Bydgoszcz M30 5 01:5414:2414:0813:4813:49 0:58:03 Ukończył/a
12 Grzegorz Drosiński 19 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 6 01:4513:5414:1914:0614:06 0:58:10 Ukończył/a
13 Waldemar Czarnota 37 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 5 01:3914:0714:2714:2713:48 0:58:28 Ukończył/a
14 Mateusz Walkowiak 75 Bydgoszcz M10 2 01:4714:3014:0814:0314:04 0:58:32 Ukończył/a
15 Jacek Kalinowski 27 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 7 01:4414:1114:3314:1114:11 0:58:50 Ukończył/a
16 Waldemar Trzciński 30 GardenFlora MTB Team Karsin M30 8 01:3614:1814:2214:2614:27 0:59:09 Ukończył/a
17 Bogusław Olszewski 44 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 9 01:2414:2914:2914:2714:28 0:59:17 Ukończył/a
18 Jarosław Dąbrowski 13 Laskowice Laskowice M30 10 01:1114:1915:0914:5214:53 1:00:24 Ukończył/a
19 Dariusz Rompalski 83 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M40 6 01:3514:3715:0515:0714:36 1:01:00 Ukończył/a
20 Damian Brąszkowski 66 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 11 01:3014:3315:0815:1514:50 1:01:16 Ukończył/a
21 Sebastian Trzciński 36 Grudziądz M30 12 01:1514:4115:1215:0615:06 1:01:20 Ukończył/a
22 Piotr Połomka 40 LTM Masters Team Grudziądz M30 13 01:2314:4515:1415:1015:15 1:01:47 Ukończył/a
23 Kamil Olszewski 41 ROWEROWYGRUDZIĄDZ.PL Grudziądz M20 2 01:4614:5215:2415:2215:11 1:02:35 Ukończył/a
24 Cezary Wojnowski 79 Across The River Dolna Grupa M40 7 01:1814:3215:2416:0415:43 1:03:01 Ukończył/a
25 Grzegorz Czeszejko 69 Prabuty M40 8 01:5015:0915:2515:3115:11 1:03:06 Ukończył/a
26 Jakub Bydłowski 57 Rowerowy Grudziądz Grudziądz M30 14 02:0515:5214:3615:1815:44 1:03:35 Ukończył/a
27 Tomasz Mallek 94 Świecie M40 9 01:3315:2715:2116:1815:16 1:03:55 Ukończył/a
28 Ariel Józwowski 67 Freeride Grudziądz Grudziądz M20 3 02:1015:0716:0115:4116:34 1:05:33 Ukończył/a
29 Jarosław Wnuk 97 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 15 01:3014:0614:0114:01 0:43:38 Ukończył/a
30 dominik sudoł 96 sudoł cooperation kwidzyn M30 16 01:4815:2215:5216:25 0:49:27 Ukończył/a
31 Roman Pawłowski 42 !-! Gruczno M40 10 02:0116:0515:4915:46 0:49:41 Ukończył/a
32 Lech Flaczyński 11 Grudziądz M60+ 1 01:4916:1315:5116:00 0:49:53 Ukończył/a
33 Tomasz Jagodziński 20 GKW Kwidzyn M30 17 01:4415:3016:5115:51 0:49:56 Ukończył/a
34 Rafał Słapiński 49 GTR Golub - Dobrzyń Golub-Dobrzyń M30 18 02:0116:1016:1715:54 0:50:22 Ukończył/a
35 Cyprian Suś 98 N-Bike Academy Bydgoszcz M10 3 02:0316:1815:5316:12 0:50:26 Ukończył/a
36 Tomasz Steyer 74 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 19 01:2815:2816:3717:00 0:50:33 Ukończył/a
37 Jacek Jagielski 80 Klub Kolarstwa Wda Świecie Świecie M40 11 01:4716:1816:2016:28 0:50:53 Ukończył/a
38 Maciej Kitkowski 81 N-Bike Academy Osielsko M10 4 02:0316:1716:0216:36 0:50:58 Ukończył/a
39 Kacper Skupiński 60 Grudziądz M10 5 01:4015:2416:5817:42 0:51:44 Ukończył/a
40 Wojciech Dobrowolski 43 AGRO-MIL MTB green team Grudziądz M40 12 01:5316:1516:2017:23 0:51:51 Ukończył/a
41 Krzysztof FUJARSKI 12 Mtb Grudziądz M30 20 02:1116:3116:3516:51 0:52:08 Ukończył/a
42 Sebastian Trzaska 63 Poznań M40 13 02:1617:4516:3916:50 0:53:30 Ukończył/a
43 Zbigniew Wiśniewski 46 Cherry team Grudziądz M30 21 02:2117:1817:1717:00 0:53:56 Ukończył/a
44 Marek Majewski 64 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Prabuty M60+ 2 02:2317:2317:3317:09 0:54:28 Ukończył/a
45 Michał Rębisz 24 Pokrzywno M30 22 01:4217:2417:4017:47 0:54:33 Ukończył/a
46 Wojciech Gaweł 25 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M50 1 02:0717:1018:2117:08 0:54:46 Ukończył/a
47 Paweł Frencel 23 Grudziądz M20 4 02:2916:5017:4718:37 0:55:43 Ukończył/a
48 Jarosław Jurkiewicz 82 Grudziądz M30 23 02:1416:4619:1718:22 0:56:39 Ukończył/a
49 Michał Gawiński 58 IMG Dolna Grupa M40 14 02:0017:4018:2219:01 0:57:03 Ukończył/a
50 Łukasz Felski 15 Grudziądz M30 24 02:0917:0918:5418:55 0:57:07 Ukończył/a
51 Mirosław Sternicki 68 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 25 01:5118:0118:5819:42 0:58:32 Ukończył/a
52 Karol Baranowski 72 Prabuty M40 15 02:3619:4220:5920:33 1:03:50 Ukończył/a
53 Izabela Gawińska 51 IMG 86-134 K40 1 02:0720:0421:0021:56 1:05:07 Ukończył/a
54 Daria Hejnowska 52 AgrolokSportTeam Golub-Dobrzyń K30 1 02:3719:5720:5921:43 1:05:16 Ukończył/a
55 Krzysztof Więcławski 73 auto glas partner grudziądz Mokre M50 2 02:0919:3421:4122:59 1:06:23 Ukończył/a
56 Kinga Jarzyńska 47 PROFESSOR.PL Grudziądz K20 1 02:2722:3024:38 0:49:35 Ukończył/a
57 Kamila Mallek 93 Świecie M40 16 02:4027:0826:45 0:56:33 Ukończył/a
58 Miłosz Bilicki 70 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 26 01:5226:2732:38 1:00:57 Ukończył/a
59 Tomek Kellas 92 Brak Grudziądz M30 27 01:4821:49 0:23:37 Nie ukończył/a
60 Stanisław Jurczak 95 M60+ 3 02:3322:01 0:24:34 Nie ukończył/a
61 Małgorzata Pol 31 Grudziądz M40 17 02:1824:21 0:26:39 Nie ukończył/a
62 Aleksandra Stanisławska 16 Grudziądz K20 2 02:3927:29 0:30:08 Nie ukończył/a
Adrian Klekowski 35 Orbit One Cycling Kwidzyn M30 DNS
Bartek Mannteufel 59 Bart GSR Company Grudziądz M30 DNS
Bartosz Zaostrowcew 50 GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M30 DNS
Darian Rakowski 55 GTR Gajewo M30 DNS
Dariusz Dorsch 17 NbikeAkademy Bydgoszcz M40 DNS
Jacek Warpiński 48 Byfrost Bydgoszcz Bydgoszcz M50 DNS
Jarosław Szych 71 49Blot Wielki Lubień M30 DNS
Karol Chudzyński 45 SISU-OWB team Szubin M40 DNS
Łukasz Górnik 39 Giant Kwidzyn Kwidzyn M20 DNS
Mariusz Berent 62 Cyklo Kwidzyn Sadlinki M30 DNS
Michał Grzędzicki 22 Grudziądz M40 DNS
Patryk Budzyński 38 Giant Kwidzyn Kwidzyn M20 DNS
Patryk Jabłoński 18 Bez Formy Team Grudziądz M30 DNS
Rafał Grzędzicki 21 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 DNS
Sławek Mądzielewski 78 BLACKRAM TEAM Świecie M40 DNS
Waldemar - 77 Gardeja M40 DNS
Wojciech Janiszewski 32 Szarafin racing tim Skorcz M50 DNS
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×