Szosowy amatorski wyścig kolarski - Mały Rudnik

Wyniki

Powrót do listy

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Punkty Status
1 Artur Korc 73 OPONEO.PL Giżycko M2 4410 18
2 Marcin Wojtal 132 Olszttyn M1 106 16
3 Paweł Najmowicz 131 Olsztyn M1 10 10
4 Daniel Lipinski 10 TTC Beretta Toruń Toruń M1 81 9
6 Radomir Chmiel 40 Michelin Bloomnet Team Olsztyn M1 8 8
5 Olgierd Kraszkiewicz 70 Bike U Up Gdańsk M2 8 8
7 Karol Olszewski 77 LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie - MTB Eldar Świecie Jeżewo M2 6 6
8 Szymon Kufel 47 LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE Świekatowo M1 6 6
9 Michał Gąsiorowski 66 Bydgoszcz M2 4 4
10 Jarosław Kowalczyk 4 Tczew M1 1 1
11 Kamil Walecki 6 Chełmża M1 1 1
0 Paweł Słomski 36 Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M1
0 Rafał Dziekoński 5 Bydgoszcz M1
0 Paweł Należyty 33 Bike U Up Gdynia M1
0 Piotr Stelmach 11 TTC BERETTA TORUŃ Chełmża M1
0 Krzysztof Kropidłowski 31 Główczyce M1
0 Marcin Skrzypczak 35 - Bydgoszcz M1
0 Wiesław Chrzanowski 43 GkStg Owidz M1
0 Piotr Derda 41 - Bydgoszcz M1
0 Paweł Boruch 48 SISU-OWB team Szubin M1
0 Volodymyr Koniaiev 18 Run Bydgoszcz Ukraine M1
0 Patryk Żywuszko 44 Gdynia M1
0 Kamil Skoneczny 32 VO2 Max / Bike U Up Gdynia M1
0 Przemysław Janowski 16 Toruń M1
0 Robert Zyglarewicz 24 - Toruń M1
0 Patryk Szewczuk 42 Świecie M1
0 Karol Wróblewski 25 SISU‐OWB TEAM Szubin M1
0 Tomasz Krupa 45 Traktor Team Gmina Kwidzyn Kwidzyn M1
0 Michał Salinski 27 Traktor Team Kwidzyn M1
0 Bartosz Stremel 26 Traktor Team Gmina Kwidzyn kwidzyn M1
0 Tomasz Dąbrowski 30 Grudziądz M1
0 Adam Grajewski 3 Gdynia M1
0 Jacek Sargalski 2 Brodnica M1
0 Leszek Gołębiowski 102 TTC BERETTA Grebocin M2
0 Mirosław Słomski 82 GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M2
0 Marek Trzeszczkowski 61 MICHELIN BLOOMNET Olsztyn M2
0 Paweł Ślepski 49 Sopot M2
0 Jacek Jerzyna 95 VO2max MTB Team Różyny M2
0 Robert Lewandowski 74 Oponeo.pl Toruń M2
0 Przemysław Zielinski 78 GK Gryf Tczew Tczew M2
0 Leszek Kusiowski 89 LTM Masters Team Mały Rudnik M2
0 Piotr Julkowski 59 TTC Beretta Toruń Silno M2
0 Sebastian Romanowski 52 Toruń M2
0 Mariusz Kluszczyński 88 Toruń Multisport Team Toruń M2
0 Dawid Jurek 87 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M2
0 Marcin Jaworski 60 LZS GOK Mały Rudnik Sztynwag M2
0 Milan Lewandowski 94 86-014 M2
0 Aleksander Shevston 130 Kaliningrad M2
0 Rafał Słapiński 79 GTR Golub-Dobrzyń M2
0 Piotr Połomka 81 LTM Masters Team Grudziądz M2
0 Dariusz Tomaszewski 91 FTI Racing Team Gowino M2
0 Wojciech Rzanny 57 LTM Masters Team Grudziądz M2
0 Sławomir Łątkowski 54 Lubawa M2
0 Wojciech Janiszewski 119 Szarafin racing tim Skorcz M2
0 Sebastian Nowak 121 TTC Beretta Toruń Toruń M2
0 Adam Woźniak 124 iQor Bike Team BYD M2
0 Aureliusz Woźniak 111 AMS Triathlon Bydgoszcz M2
0 Ireneusz Pyszora 93 LZS GOK Mały Rudnik Grudziądz M2
0 Karol Chudzyński 125 SISU-OWB team Szubin M2
0 Remigiusz Ornowski 62 Bike U Up Gdańsk M2
0 Artur Pajer 85 LZS GOK Mały Rudnik Grudziądz M2
0 Wiesław Marchlewski 128 Bike U Up Gdańsk M2
0 Roman Papelbon 56 Biały Bór M2
0 Grzegorz Grześkiewicz 69 nie dotyczy Bydgoszcz M2
0 Wojciech Smolarczyk 108 - Bydgoszcz M2
0 Rafał Derda 67 - Bydgoszcz M2
0 Grzegorz Pikulski 117 KS Jastrzebie Osielko M2
0 Rafał Wojtis 64 Bydgoszcz M2
0 Sławomir Grzechowiak 116 Amator Kcynia M2
0 Maciej Krzemiński 83 MSU S.A. Grudziądz M2
0 Robert Bednarek 129 Bydgoszcz M2
0 Sławomir Majewski 101 Nowe nad wisłą Nowe M2
0 Michał Jaśkowski 55 Grudziądz M2
0 Ryszard Zawieruszyński 72 Oponeo.pl Osielsko M2
0 Rafał Tłuszczak 114 HOTEL CZTERY BRZOZY Gdynia M2
0 Jarosław Wnuk 50 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M2
0 Krzysztof Rosłonowski 63 GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M2
0 Adam Rubaj 104 KTS IRONMAN/KWIDZYN BIEGA Kwidzyn M2
0 Grzegorz Kołodziej 58 - Nowe M2
0 Krzysztof Lietz 51 Toruń M2
0 Paweł Siwczyński 80 Toruń Szosa CT Toruń M2
0 Przemek Gorzechowski 106 666 Bydgoszcz M2
0 Marcin Smeja 112 Jastrzębie Bydgoszcz Maksymilianowo M2
0 Marcin Karpiński 53 Bytow M2
0 Henryk Dembiński 147 LKK Ziemia Lubawska Iława M3
0 Zbigniew Ziemlewski 136 Nowawieś chełmińska 86-200 M3
0 Krzysztof Wojczak 141 - Kobylnica M3
0 Jacek Warpiński 142 Byfrost Bydgoszcz Bydgoszcz M3
0 Krzysztof Matuszewski 148 LTM Masters Team Grudziądz M3
0 Tomasz Głodowski 150 Kwidzyn M3
0 Henryk Zieliński 149 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M3
0 Krzysztof Więcławski 146 auto glas partner grudziądz Mokre M3
0 Ludwik Falkowski 135 Wąbrzeźno M3
Jakub Kazimierski 13 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M1 DNS
Zbigniew Szpotanski 137 Bydgoszcz M3 DNS
Mirosław Włodarczyk 103 VeloGd Pruszcz Gdański M2 DNS
Paweł Wiśniewski 20 VeloGd Gdańsk M1 DNS
Robert Okseniuk 113 Toruń M2 DNS
Kazimierz Wybrański 143 Bydgoszcz M3 DNS
Dorota Pikuła-Konieczka LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE Jeżewo Open DNS
Jan Pie 127 Ciecho M2 DNS
Łukasz Niewadzi 98 - Tryszczyn M2 DNS
Adam Gmiterek 100 brak Łężyce M2 DNS
Adam Leśnik 46 Chełmno M1 DNS
Baranowska Kornelia Sportevo Gdańsk Open DNS
KRZYSZTOF GAĆKOWSKI 145 LKK Ziemia Lubawska Iława M3 DNS
Arkadiusz Hoffmann 92 Bydgoszcz M2 DNS
Mariusz Torchała 12 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M1 DNS
Paweł Drabjewski 96 Tkkf Wodnik Więcbork Śmiłowo 16 M2 DNS
Jarosław Sonnenfeld 84 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz M2 DNS
Tomasz Borowski 38 Gmina Wąpielsk Rypin M1 DNS
Tomasz Pajer 115 LZS GOK Mały Rudnik Gdynia M2 DNS
Tomasz Rzadkiewicz 105 Tres Cycling & Running Team Toruń M2 DNS
Bożena Gołecka K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Bydgoszcz Open DNS
Wojciech Dobrowolski 139 BIKEBOYS CADMARIO TEAM Bydgoszcz M3 DNS
Marta Frąckowiak Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Myślęcinek Open DNS
Adam Kamrowski 65 Gniew M2 DNS
Błażej Chełstowski 39 Drużyna B. Starogard Gdański M1 DNS
Maciej Kwiatkowski 14 Bydgoszcz M1 DNS
Jacek Pałaszyński 126 Bydgoska szosa Bydgoszcz M2 DNS
Ewa Rzepka Team Brzozie Wielki Głęboczek Open DNS
Kamil Bereza 34 Słupsk M1 DNS
Adam Jankowski 99 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz M2 DNS
Zbigniew Kupc 68 FTI Racing Team Gdynia M2 DNS
Yevhen Chebanenko 23 mi-mi bydgoszcz M1 DNS
Chris Lasota 138 TTC BERETTA Toruń M3 DNS
Karkacz Aleksandr 22 Bydgoszcz M1 DNS
Wiesław Wiśniewski 118 SPÓŁDZIELNIA ROWEROWA Iława M2 DNS
Sebastian Żelazowski 120 Michelin Bloomnet Team Różnowo M2 DNS
Daria Hejnowska AgrolokSportTeam Golub-Dobrzyń Open DNS
Tomasz Skrzypek 28 Bydgoszcz Bydgoszcz M1 DNS
Michał Meyza 21 CSMART Bydgoszcz M1 DNS
Waldemar Suski 71 ziemia lubawska Iława M2 DNS
Mateusz Trzeciakowski 19 CTBIKE.PL Solec Kujawski M1 DNS
Dariusz Broda 90 DARO Bydgoszcz Bydgoszcz M2 DNS
Jacek Lewandowski 15 KS ZRYW RADZIEJÓW Radziejów M1 DNS
Katarzyna Głodo - Toruń Open DNS
Małgorzata Nowacka Rowerowa Brzoza Bydgoszcz Open DNS
Grzegorz Chabasiński 122 Biegnij Tata Biegnij! Grudziądz M2 DNS
Sylwia Staśkiewicz SAG Sport Team Gdańsk Open DNS
Daniel Kasprowicz 17 Skinline Sportswear Team Pigża M1 DNS
Monika Jeziorska Bydgoszcz Open DNS
Andrzej Gummer 97 Atos Bydgoszcz M2 DNS
Kacper Danielewski 37 Nowe Miasto Lubawskie M1 DNS
Maciej Wlosinski 86 - Torun M2 DNS
Wiesław Jasieniecki 144 TTC Beretta Toruń M3 DNS
Marcin Szyperski 110 CT.BIKE Bydgoszcz M2 DNS
Tomasz Kwiatkowski 107 TTC BERETTA TORUŃ Toruń M2 DNS
Waldemar Konieczka 75 LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE Jeżewo M2 DNS
Artur Grodź 29 Drużyna B. Mikołajki Pomorskie M1 DNS
Marcin Fausek 109 TTC Beretta Toruń Toruń M2 DNS
Svitlana Chebanenko mi-mi Bydgoszcz Open DNS
Jakub Ruciński 76 Bike U Up Sopot M2 DNS
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×