Północna Liga XC - XC 1 Grudziądz

Wyniki

Powrót

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas sum. Strata Status
1  Daniel Lipinski 114 TTC Beretta Toruń Toruń M20 1 01:1314:1814:4915:0115:20 01:00:41 - Ukończył
2  Eduard Tomashevsky 220 west mtbo team Kaliningrad M30 1 01:0915:0214:5915:0315:04 01:01:17 +36 sek. Ukończył
3  Rafał Szturo 141 SISU OWB-TEAM LUBICZ GÓRNY M40 1 01:2014:4814:5815:0615:12 01:01:24 +43 sek. Ukończył
4  Kacper Belt 108 MTB Eldar Świecie Świecie M20 2 01:2114:4914:5915:2915:00 01:01:38 +57 sek. Ukończył
5  Tomasz Juchniewicz 120 7R Politechnika Gdańska Toruń M20 3 01:0815:2815:5415:3415:56 01:04:00 +03:19 Ukończył
6  Kacper Danielewski 200 Nowe Miasto Lubawskie M20 4 01:2415:2615:3915:3915:59 01:04:07 +03:26 Ukończył
7  Miłosz Wojciechowski 171 UKS Sportowiec Piła Piła M20 5 01:2215:1816:2316:1116:02 01:05:16 +04:35 Ukończył
8  Leszek Szczepański 103 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 6 01:1815:0216:0816:1117:08 01:05:47 +05:06 Ukończył
9  Artur Szmyt 121 Nbike Academy Bydgoszcz M30 2 01:1315:2616:0616:3616:27 01:05:48 +05:07 Ukończył
10  Grzegorz Rokicki 199 7r Politechnika Gdańska Gdańsk M20 7 01:0815:2716:2516:3816:11 01:05:49 +05:08 Ukończył
11  Grzegorz Podgórski 135 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 8 01:2615:5216:0616:1816:10 01:05:52 +05:11 Ukończył
12  Piotr Jurczak 165 N-Bike Academy Bydgoszcz M30 3 01:2716:0416:1316:2716:10 01:06:21 +05:40 Ukończył
13  Jarosław Prościński 183 Sport Serwis Team Bydgoszcz M40 2 01:2015:4916:2416:3116:44 01:06:48 +06:07 Ukończył
14  Marcin Suchomski 204 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie M40 3 01:2816:1916:1016:2916:25 01:06:51 +06:10 Ukończył
15  Grzegorz Trzopek 219 Gołaś Bikes Świecie M30 4 01:1916:0716:3616:3617:03 01:07:41 +07:00 Ukończył
16  Sławomir Bethke 160 BikeBoys.pl CadMario Team Bydgoszcz M20 9 01:3515:5716:2617:0017:23 01:08:21 +07:40 Ukończył
17  Bartosz Turoń 208 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M30 5 01:2216:2417:0716:5717:06 01:08:56 +08:15 Ukończył
18  Grzegorz Toruński 155 brak Toruń M30 6 01:5217:1516:4916:5116:29 01:09:16 +08:35 Ukończył
19  Andrzej Podpirko 173 Agiz Team Olsztyn M40 4 01:1516:1517:1817:2717:06 01:09:21 +08:40 Ukończył
20  Przemysław Dana 181 Bractwo Świętego Józefa Grudziądz M40 5 01:3416:3416:5017:1217:13 01:09:23 +08:42 Ukończył
21  Mateusz Płonka 124 trek fabrykarowerów.com Malbork M30 7 01:2016:1317:2317:1217:45 01:09:53 +09:12 Ukończył
22  Łukasz Iwaszko 102 BikeBoys.pl CadMario team Bydgoszcz M30 8 01:2116:4517:2317:3418:01 01:11:04 +10:23 Ukończył
23  Kacper Przekwas 136 Cyklo Kwidzyn Dankowo M20 10 01:4017:0517:0117:3318:17 01:11:36 +10:55 Ukończył
24  Marcin Kamiński 138 TTC Beretta Toruń Toruń M30 9 02:1017:4817:3217:3217:12 01:12:14 +11:33 Ukończył
25  Jakub Kielich 174 ENPIRE Mtb Bike Team Bydgoszcz M20 11 01:3617:0817:4517:5117:58 01:12:18 +11:37 Ukończył
26  Marek Weber 100 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 10 01:2316:5217:5818:1918:23 01:12:55 +12:14 Ukończył
27  Roman Bloch 107 IP Kwidzyn Bike Team Kwidzyn M30 11 01:4017:2317:4917:2418:48 01:13:04 +12:23 Ukończył
28  Stanisław Zaborowski 196 Lipa MTB Lipno M20 12 01:5717:2317:3517:5018:44 01:13:29 +12:48 Ukończył
29  Łukasz Pisarski 198 Piła M30 12 01:3017:4318:0018:1718:12 01:13:42 +13:01 Ukończył
30  Tomir Żukotyński 126 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grupa M40 6 02:0517:4817:3617:5318:44 01:14:06 +13:25 Ukończył
31  Bogumił Bieliński 213 Wilcze M30 13 02:0118:1418:0618:2318:02 01:14:46 +14:05 Ukończył
32  Tomasz Szoch 131 mrozbike.pl Bydgoszcz M40 7 01:4417:4818:4218:0818:29 01:14:51 +14:10 Ukończył
33  Tomasz Krupka 101 Trek Fabrykarowerów.com Malbork M30 14 01:3717:4418:4318:3318:18 01:14:55 +14:14 Ukończył
34  Bartosz Witoński 175 ENPIRE MTB BIKE Team Bydgoszcz M20 13 01:3817:3918:0218:4319:13 01:15:15 +14:34 Ukończył
35  Leszek Kusiowski 156 LTM Masters Team Mały Rudnik M30 15 02:0317:5818:3418:3418:31 01:15:40 +14:59 Ukończył
36  Bartłomiej Jarząbek 151 GardenFlora MTB Team Karsin M30 16 01:5417:5618:2618:4818:57 01:16:01 +15:20 Ukończył
37  Bogdan Stępień 145 Luxtorpedy Bydgoszcz M30 17 02:0218:2718:1519:0018:24 01:16:08 +15:27 Ukończył
38  Robert Litwiński 215 Grudziądz M30 18 02:2419:0117:5817:5918:48 01:16:10 +15:29 Ukończył
39  Wojciech Rzanny 170 LTM Masters Team Grudziądz M40 8 02:2619:1618:2718:0118:08 01:16:18 +15:37 Ukończył
40  Grzegorz Drosiński 111 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 19 01:4518:0618:3319:0418:53 01:16:21 +15:40 Ukończył
41  Jarosław Wnuk 197 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 9 01:2517:5118:3518:5519:39 01:16:25 +15:44 Ukończył
42  Dariusz Piotrowski 177 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie M40 10 01:4817:5918:4418:4619:45 01:17:02 +16:21 Ukończył
43  Mirosław Kwiatkowski 209 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M40 11 01:4117:4718:4219:1120:56 01:18:17 +17:36 Ukończył
44  Mateusz Rudzki 129 Bydgoszcz M20 14 02:3019:0918:1320:2218:21 01:18:35 +17:54 Ukończył
45  Adam Mróz 188 Osielsko M30 20 01:1917:5018:5420:2620:14 01:18:43 +18:02 Ukończył
46  Jacek Kalinowski 179 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 21 02:2519:1518:5718:5319:18 01:18:48 +18:07 Ukończył
47  Waldemar Czarnota 119 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 12 01:3818:0019:4620:0419:33 01:19:01 +18:20 Ukończył
48  Grzegorz Dziedzic 207 Grudziądz M30 22 02:2219:2918:5519:1219:03 01:19:01 +18:20 Ukończył
49  Bogusław Olszewski 104 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 23 01:5518:2919:1119:5319:36 01:19:04 +18:23 Ukończył
50  Sebastian Trzciński 127 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M40 13 02:0518:5919:2619:1919:42 01:19:31 +18:50 Ukończył
51  Daniel Krzysztofek 203 Więcbork M30 24 01:3918:3919:5119:3920:09 01:19:57 +19:16 Ukończył
52  Waldemar Trzciński 109 GARDENFLORA MTB TEAM Karsin M30 25 01:5018:5219:0819:4620:30 01:20:06 +19:25 Ukończył
53  Ireneusz Pyszora 130 LTM Masters Team Grudziądz M50+ 1 02:0819:0419:2119:2720:11 01:20:11 +19:30 Ukończył
54  Paweł Zakrzewski 166 Lipa MTB Lipno M30 26 02:0918:4419:1819:5520:37 01:20:43 +20:02 Ukończył
55  Patryk Skrzynecki 180 TrailRajder Toruń M20 15 02:1119:0519:4819:2520:20 01:20:49 +20:08 Ukończył
56  Paweł Mantycki 206 BikeBoys.pl CadMario Team Bydgoszcz M30 27 01:1617:2719:0020:1324:25 01:22:21 +21:40 Ukończył
57  Łukasz Kwaśniewski 140 Team MX Skórcz Osiek M20 16 01:4217:4118:5518:55- 57:13 +1 Okr. Ukończył
58  Tomasz Bielówka 211 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 28 02:0119:0520:0519:40- 01:00:51 +1 Okr. Ukończył
59  Tomasz Steyer 161 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 29 02:0918:5920:0220:04- 01:01:14 +1 Okr. Ukończył
60  Wiktor Gajda 201 Swiecie M20 17 02:1619:2119:3820:00- 01:01:15 +1 Okr. Ukończył
61  Dariusz Szych 125 Cyklo Kwidzyn Rakowiec M40 14 01:5219:0919:5020:30- 01:01:21 +1 Okr. Ukończył
62  Paula Juchniewicz 172 7R Politechnika Gdańska Toruń Open 1 01:5419:2519:5420:19- 01:01:32 +1 Okr. Ukończyła
63  Mateusz Kuczewski 144 Luxtorpedy Kruszyn Krajeński M40 15 02:1820:4419:3319:18- 01:01:53 +1 Okr. Ukończył
64  Mariusz Koralewski 157 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 30 02:0721:1219:0519:42- 01:02:06 +1 Okr. Ukończył
65  DOMINIK SUDOŁ 205 SUDOŁ COOPERATION KWIDZYN M40 16 01:4619:1620:2521:22- 01:02:49 +1 Okr. Ukończył
66  Marek Kucharski 189 GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń M40 17 02:2320:0519:4620:53- 01:03:07 +1 Okr. Ukończył
67  Michał Lewandowski 117 Mrozbike.pl Wąbrzeźno M30 31 02:0219:5220:5521:03- 01:03:52 +1 Okr. Ukończył
68  Bartek Borkowicz 194 LIPA MTB Lipno M30 32 02:3319:4620:1521:22- 01:03:56 +1 Okr. Ukończył
69  Cezary Wojnowski 222 Across The River Dolna Grupa M40 18 02:1619:3520:4122:02- 01:04:34 +1 Okr. Ukończył
70  Kacper Berendt 164 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M20 18 02:3120:0020:3321:31- 01:04:35 +1 Okr. Ukończył
71  Roman Pawłowski 143 !-! Gruczno M40 19 01:5521:3820:2420:43- 01:04:40 +1 Okr. Ukończył
72  Krzysztof Matuszewski 169 LTM Masters Team Grudziądz M50+ 2 02:3120:5120:5720:32- 01:04:51 +1 Okr. Ukończył
73  Karol Stempski 152 Wałdowo Szlacheckie M20 19 02:4020:5721:2320:01- 01:05:01 +1 Okr. Ukończył
74  Mateusz Wichowski 168 TTC Beretta Toruń Toruń M20 20 02:1520:1121:0421:35- 01:05:05 +1 Okr. Ukończył
75  Kamil Olszewski 116 ROWEROWYGRUDZIĄDZ.PL Grudziądz M30 33 02:1520:4921:3021:09- 01:05:43 +1 Okr. Ukończył
76  Rafał Słapiński 105 GTR Golub-Dobrzyń M30 34 02:1721:0621:2621:05- 01:05:54 +1 Okr. Ukończył
77  Jarosław Jurkiewicz 137 Grudziądz M30 35 02:2820:4921:2022:05- 01:06:42 +1 Okr. Ukończył
78  Krzysztof Gałgański 146 Osielsko M40 20 02:4921:3921:0221:41- 01:07:11 +1 Okr. Ukończył
79  Damian Pacholczyk 147 Niemcz M20 21 02:2520:5022:0122:04- 01:07:20 +1 Okr. Ukończył
80  Iza Podpirko 216 Olsztyn Open 2 02:1920:5421:5622:39- 01:07:48 +1 Okr. Ukończyła
81  Artur Wrzeciono 185 Grudziądz M20 22 02:4821:1121:3222:18- 01:07:49 +1 Okr. Ukończył
82  Paweł Napolski 210 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 23 02:0021:0722:1524:02- 01:09:24 +1 Okr. Ukończył
83  Stanisław Piasecki 113 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 36 01:4422:0921:4723:55- 01:09:35 +1 Okr. Ukończył
84  Krzysztof Gorecki 214 —- Golub-Dobrzyń M40 21 02:3921:4622:5722:59- 01:10:21 +1 Okr. Ukończył
85  Krzysztof Wiwatowski 192 Golub Dobrzyń M30 37 02:2421:1222:0625:03- 01:10:45 +1 Okr. Ukończył
86  Karol Żółkowski 178 Karpiny Sadlinki M20 24 02:3323:0821:5824:31- 01:12:10 +1 Okr. Ukończył
87  Hanna Bielińska 212 Wilcze Open 3 02:1422:2524:2123:29- 01:12:29 +1 Okr. Ukończyła
88  Krzysztof FUJARSKI 115 Mtb Grudziądz M30 38 02:2722:5123:4024:57- 01:13:55 +1 Okr. Ukończył
89  Patryk Jabłoński 112 BEZ FORMY TEAM Grudziądz M30 39 02:3822:4823:3025:13- 01:14:09 +1 Okr. Ukończył
90  Aleksandra Doyanova 221 Amberman Kaliningrad Open 4 02:2323:2623:4825:17- 01:14:54 +1 Okr. Ukończyła
91  Krzysztof Lica 184 SISU OWB Team Bydgoszcz M50+ 3 02:4323:0024:4526:23- 01:16:51 +1 Okr. Ukończył
92  Jarosław Szych 139 49Blot Wielki Lubień M40 22 02:4523:2625:5125:51- 01:17:53 +1 Okr. Ukończył
93 Mateusz Tomalski 195 Grudziądz M20 25 02:3524:1025:3727:17- 01:19:39 +1 Okr. Ukończył
94  Piotr Połomka 202 LTM Masters Team Grudziądz M30 40 02:0620:4622:2434:26- 01:19:42 +1 Okr. Ukończył
95  Tomasz Kellas 223 Grudziądz M30 41 02:5124:0125:5528:09- 01:20:56 +1 Okr. Ukończył
96  Mariusz Detlaf 148 MUSTANG Maksymilianowo M30 42 02:3822:3727:2130:45- 01:23:21 +1 Okr. Ukończył
97  Daria Hejnowska 167 AgrolokSportTeam Golub-Dobrzyń Open 5 02:5824:5827:5728:01- 01:23:54 +1 Okr. Ukończyła
98  Piotr Tomaszewski 153 GKW Kwidzyn M40 23 02:5226:0327:1528:54- 01:25:04 +1 Okr. Ukończył
99  Wojciech Krajnik 217 Cypiski Grudziądz M30 43 02:5324:3429:0530:02- 01:26:34 +1 Okr. Ukończył
100  Rafał Najdrowski 162 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M40 24 01:3316:2917:28-- 35:30 +2 Okr. Nie ukończył
101  Jacek Olech 193 MTB ELDAR Świecie Świecie M40 25 01:4317:3618:05-- 37:24 +2 Okr. Nie ukończył
102  Kamil Kruszyński 190 TTC BERETTA TORUŃ Toruń M30 44 01:5718:0417:51-- 37:52 +2 Okr. Nie ukończył
103  Krzysztof Jeliński 182 Prywatnie Grudziądz M30 45 02:3222:0923:09-- 47:50 +2 Okr. Nie ukończył
104  Łukasz Felski 123 Grudziądz M30 46 02:4622:3322:32-- 47:51 +2 Okr. Nie ukończył
105  Bartek Mannteufel 154 Bart GSR Company Grudziądz M30 47 02:5622:5625:03-- 50:55 +2 Okr. Nie ukończył
106  Kinga Lipińska 110 VISSCHER CARAVELLE Grudziądz Open 6 02:5523:4128:05-- 54:41 +2 Okr. Nie ukończyła
107 Andrzej Ogienko 187 Grudziądz M20 26 02:2125:0828:02-- 55:31 +2 Okr. Nie ukończył
108  Magdalena Maćkowiak 176 Luxtorpedy Bydgoszcz Open 7 02:4427:1932:50-- 01:02:53 +2 Okr. Ukończyła
109  Jarosław Belt 191 Świecie M50+ 4 01:5918:29--- 20:28 +3 Okr. Nie ukończył
110  Wojciech Zupa 186 SISU-OWB team Bydgoszcz M50+ 5 02:2121:00--- 23:21 +3 Okr. Nie ukończył
111  Patryk Pol 133 Grudziądz M40 26 02:3324:45--- 27:18 +3 Okr. Nie ukończył
112  Michał Warsicki 158 Grudziądz M20 27 02:5227:23--- 30:15 +3 Okr. Nie ukończył
113  Marek Dittmar 122 GKW Kwidzyn M40 27 02:04---- 02:04 +4 Okr. Nie ukończył
114  Marek Grubba 132 mrozbike.pl Koronowo M30 48 02:13---- 02:13 +4 Okr. Nie ukończył
115  Dariusz Pacuk 218 Pacuki Toruń M40 28 02:48---- 02:48 +4 Okr. Nie ukończył

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×