Golub-Dobrzyń MTB Maraton

Wyniki

Powrót

"FIT"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Strata Status
1 Łukasz Kornak 285 Zadroga Racing Team M3 (FIT) 1 [brak] 52:08 - Ukończył
2 Leszek Szczepański 253 Cyklo Kwidzyn M2 (FIT) 1 [brak] 52:08 - Ukończył
3 Piotr Kamiński 261 MJ (FIT) 1 [brak] 53:33 +01:25 Ukończył
4 Łukasz Kwaśniewski 317 Team MX Skórcz M2 (FIT) 2 [brak] 54:19 +02:11 Ukończył
5 Stanisław Pawłowski 223 Lumac Like Bike WTR Włocławek M4 (FIT) 1 [brak] 54:20 +02:12 Ukończył
6 Arkadiusz Bińczak 259 CYKLO KWIDZYN M3 (FIT) 2 [brak] 55:02 +02:54 Ukończył
7 Damian Brąszkowski 273 Zadroga Racing Team M3 (FIT) 3 [brak] 55:45 +03:37 Ukończył
8 Wiktor Polonis 289 Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) 4 [brak] 56:15 +04:07 Ukończył
9 Rafał Łęgowski 319 M3 (FIT) 5 [brak] 56:15 +04:07 Ukończył
10 PIOTR SOBIERALSKI 248 Tczewski Klub Rowerowy M4 (FIT) 2 [brak] 56:15 +04:07 Ukończył
11 Rafał Grzędzicki 284 Wheel Brothers (wbmtb.pl) M3 (FIT) 6 [brak] 56:16 +04:08 Ukończył
12 Arkadiusz Węgier 269 MTB SUSZ M4 (FIT) 3 [brak] 56:16 +04:08 Ukończył
13 Jacek Baran 313 Epidemia Cyklozy Mtb Susz M3 (FIT) 7 [brak] 56:17 +04:09 Ukończył
14 Sławomir Furmanek 262 Mtb Start Trec Kartuzy M4 (FIT) 4 [brak] 57:17 +05:09 Ukończył
15 Marek Kucharski 238 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M4 (FIT) 5 [brak] 57:35 +05:27 Ukończył
16 Szymon Plaskaty 306 Klub Sportowy Szosa Żnin M3 (FIT) 8 [brak] 57:48 +05:40 Ukończył
17 Krzysztof Mróz 326 Orbit One Cycling Kwidzyn M4 (FIT) 6 [brak] 57:56 +05:48 Ukończył
18 Wojciech Kowalczyk 202 Epidemia Cyklozy MTB Susz MJ (FIT) 2 [brak] 58:03 +05:55 Ukończył
19 Szczepan Reiss 322 Oldschool MTB Gdańsk M4 (FIT) 7 [brak] 58:13 +06:05 Ukończył
20 Marek Kozłowski 208 KS Szosa Żnin M4 (FIT) 8 [brak] 58:15 +06:07 Ukończył
21 Paweł Wenderlich 245 M3 (FIT) 9 [brak] 59:10 +07:02 Ukończył
22 Kacper Berendt 323 Wheel Brothers (wbmtb.pl) MJ (FIT) 3 [brak] 59:11 +07:03 Ukończył
23 Mikołaj Tuszyński 272 MTB Racing Tuszyński M3 (FIT) 10 [brak] 59:39 +07:31 Ukończył
24 Piotr Piasecki 233 jubilermonika.pl M3 (FIT) 11 [brak] 59:49 +07:41 Ukończył
25 Szymon Kowalski 216 AGRO MIL MTB green team MJ (FIT) 4 [brak] 59:50 +07:42 Ukończył
26 Dariusz Rozwadowski 239 M3 (FIT) 12 [brak] 59:50 +07:42 Ukończył
27 Damian Lewandowski 256 NJS M3 (FIT) 13 [brak] 59:52 +07:44 Ukończył
28 Przemysław Behnke 211 Polski Klub MTB M3 (FIT) 14 [brak] 59:56 +07:48 Ukończył
29 Sławomir Trojanowski 330 MTB ELDAR ŚWIECIE M3 (FIT) 15 [brak] 59:58 +07:50 Ukończył
30 Mateusz Sztramkowski 302 BRAK MJ (FIT) 5 [brak] 01:00:16 +08:08 Ukończył
31 Artur Lipiński 276 M3 (FIT) 16 [brak] 01:00:26 +08:18 Ukończył
32 Błażej Mrówczyński 292 M2 (FIT) 3 [brak] 01:00:26 +08:18 Ukończył
33 Marek Jabłoński 247 Golub-Dobrzyń M5 (FIT) 1 [brak] 01:00:34 +08:26 Ukończył
34 Krzysztof Gałgański 243 SISU‐OWB TEAM M4 (FIT) 9 [brak] 01:00:34 +08:26 Ukończył
35 Michał Lewandowski 210 Mrozbike.pl M2 (FIT) 4 [brak] 01:00:43 +08:35 Ukończył
36 Remigiusz Gęsicki 206 SPRINTERZY.COM M2 (FIT) 5 [brak] 01:01:11 +09:03 Ukończył
37 Zbigniew Ostraszewski 290 SISU -OWB Team M5 (FIT) 2 [brak] 01:02:20 +10:12 Ukończył
38 Mateusz Wichowski 318 TTC Beretta Toruń MJ (FIT) 6 [brak] 01:03:11 +11:03 Ukończył
39 Marcin Szymczak 309 Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) 17 [brak] 01:03:19 +11:11 Ukończył
40 Marcin Ornowski 305 M4 (FIT) 10 [brak] 01:03:30 +11:22 Ukończył
41 Krzysztof Lica 220 SISU-OWB Team M5 (FIT) 3 [brak] 01:03:36 +11:28 Ukończył
42 Krzysztof Piasecki 209 Cykliści Rypin M4 (FIT) 11 [brak] 01:03:37 +11:29 Ukończył
43 Miłosz Rzepka 332 Stomil CrossFit M3 (FIT) 18 [brak] 01:03:47 +11:39 Ukończył
44 Bartosz Jaworski 236 Epidemia Cyklozt MTB Susz M3 (FIT) 19 [brak] 01:03:50 +11:42 Ukończył
45 Michał Szerszeń 274 PPHU Artpol Kwidzyn M2 (FIT) 6 [brak] 01:04:00 +11:52 Ukończył
46 Ernest Wawrzyniuk 301 M4 (FIT) 12 [brak] 01:04:11 +12:03 Ukończył
47 Andrzej Kłodawski 255 M5 (FIT) 4 [brak] 01:04:40 +12:32 Ukończył
48 Włodzimierz Zielonka 321 Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) 20 [brak] 01:05:28 +13:20 Ukończył
49 Adam Sieradzki 204 Inowrocław Team MTB M3 (FIT) 21 [brak] 01:05:29 +13:21 Ukończył
50 Marek Czuk 251 M6 (FIT) 1 [brak] 01:05:30 +13:22 Ukończył
51 Damian Piotrowski 320 M3 (FIT) 22 [brak] 01:05:48 +13:40 Ukończył
52 Marcin Rempuszewski 214 GO Wąpielsk M4 (FIT) 13 [brak] 01:05:58 +13:50 Ukończył
53 Zbigniew Lichaczewski 263 Epidemia Cyklozt MTB Susz M4 (FIT) 14 [brak] 01:06:00 +13:52 Ukończył
54 Jarosław Szulc 207 SzulcTeam M3 (FIT) 23 [brak] 01:06:00 +13:52 Ukończył
55 Mirosław Kowalski 224 AGRO MIL MTB green team M4 (FIT) 15 [brak] 01:06:01 +13:53 Ukończył
56 Jarosław Piasecki 234 M3 (FIT) 24 [brak] 01:06:06 +13:58 Ukończył
57 Marcin Osmański 277 M2 (FIT) 7 [brak] 01:06:08 +14:00 Ukończył
58 sebastian chyba 298 Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) 25 [brak] 01:06:13 +14:05 Ukończył
59 Adam Pilarski 232 M3 (FIT) 26 [brak] 01:06:27 +14:19 Ukończył
60 Marian Reinholz 324 M4 (FIT) 16 [brak] 01:06:59 +14:51 Ukończył
61 Marcin Janik 297 M3 (FIT) 27 [brak] 01:07:51 +15:43 Ukończył
62 Tomasz Reinholz 325 MTB Eldar Świecie MJ (FIT) 7 [brak] 01:08:30 +16:22 Ukończył
63 Remigiusz Buszka 295 M4 (FIT) 17 [brak] 01:08:31 +16:23 Ukończył
64 Ryszard Kamiński 315 M6 (FIT) 2 [brak] 01:08:31 +16:23 Ukończył
65 Mariusz Koprowski 287 M3 (FIT) 28 [brak] 01:08:35 +16:27 Ukończył
66 Krzysztof Łuczak 205 Inowrocław Team MTB M4 (FIT) 18 [brak] 01:08:48 +16:40 Ukończył
67 Waldemar Zurel 240 CYKLISCI RYPIN M5 (FIT) 5 [brak] 01:08:50 +16:42 Ukończył
68 Mariusz Jesionowski 329 MTB Eldar M4 (FIT) 19 [brak] 01:09:07 +16:59 Ukończył
69 Kamila Gurzyńska 333 Wheel Brothers (wbmtb.pl) K3 (FIT) 1 [brak] 01:09:12 +17:04 Ukończyła
70 Krzysztof Siebert 235 Epidemia Cyklozy MTB Susz M5 (FIT) 6 [brak] 01:09:24 +17:16 Ukończył
71 Wioletta Kucharska 237 GTR GOLUB-DOBRZYŃ K3 (FIT) 2 [brak] 01:09:27 +17:19 Ukończyła
72 Mariusz Jabłoński 281 M3 (FIT) 29 [brak] 01:09:48 +17:40 Ukończył
73 JACEK GÓRECKI 270 M5 (FIT) 7 [brak] 01:09:49 +17:41 Ukończył
74 Magdalena Klasa-Lewandowska 291 MOTO-SPEC Toruń K3 (FIT) 3 [brak] 01:09:56 +17:48 Ukończyła
75 Agnieszka Piotrowska 331 MTB ELDAR ŚWIECIE K4 (FIT) 1 [brak] 01:09:59 +17:51 Ukończyła
76 Sylwia Dąbrowska 293 K4 (FIT) 2 [brak] 01:10:11 +18:03 Ukończyła
77 Robert Lewandowski 304 M3 (FIT) 30 [brak] 01:10:13 +18:05 Ukończył
78 Sławomir Krzyżykowski 217 KS SPRINT GRĘBOCIN M4 (FIT) 20 [brak] 01:11:01 +18:53 Ukończył
79 Paweł Brzuskiewicz 201 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M3 (FIT) 31 [brak] 01:11:16 +19:08 Ukończył
80 Danuta Badowska 244 K4 (FIT) 3 [brak] 01:11:17 +19:09 Ukończyła
81 Mariusz Sobieski 316 M4 (FIT) 21 [brak] 01:11:33 +19:25 Ukończył
82 Dawid Wiśniewski 254 Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 (FIT) 32 [brak] 01:12:03 +19:55 Ukończył
83 Paweł Perszke 307 M3 (FIT) 33 [brak] 01:12:13 +20:05 Ukończył
84 Emilia Plaskaty 308 Klub Sportowy Szosa Żnin K3 (FIT) 4 [brak] 01:12:18 +20:10 Ukończyła
85 Wojciech Chojnacki 225 M3 (FIT) 34 [brak] 01:12:28 +20:20 Ukończył
86 Wojciech Pudliński 312 M4 (FIT) 22 [brak] 01:12:35 +20:27 Ukończył
87 Łukasz Ziemlewicz 288 M2 (FIT) 8 [brak] 01:12:40 +20:32 Ukończył
88 Artur Bączkowski 271 AGROLOK Sport Team M2 (FIT) 9 [brak] 01:12:49 +20:41 Ukończył
89 Joanna Kowalczewska 303 MTB Eldar Świecie K4 (FIT) 4 [brak] 01:12:56 +20:48 Ukończyła
90 Mirosław Drozdowski 252 M5 (FIT) 8 [brak] 01:12:57 +20:49 Ukończył
91 MIESZKO JARZĘBOWSKI 229 CYKLIŚCI RYPIN MJ (FIT) 8 [brak] 01:13:06 +20:58 Ukończył
92 Paweł Szymkowiak 280 M2 (FIT) 10 [brak] 01:13:41 +21:33 Ukończył
93 Jarosław Piechna 242 M3 (FIT) 35 [brak] 01:13:49 +21:41 Ukończył
94 Aleksander Piórkowski 250 CARBON TEAM TORUŃ M5 (FIT) 9 [brak] 01:14:22 +22:14 Ukończył
95 Magdalena Wenderlich 246 K3 (FIT) 5 [brak] 01:14:51 +22:43 Ukończyła
96 Piotr Zdzichowski 228 Epidemia Cyklozy MTB Susz M5 (FIT) 10 [brak] 01:15:47 +23:39 Ukończył
97 Mateusz Gurzyński 334 M3 (FIT) 36 [brak] 01:16:08 +24:00 Ukończył
98 Grzegorz Borzuchowski 286 M4 (FIT) 23 [brak] 01:16:09 +24:01 Ukończył
99 Przemysław Warda 294 M3 (FIT) 37 [brak] 01:16:36 +24:28 Ukończył
100 Agnieszka Myk-Kopacz 222 K3 (FIT) 6 [brak] 01:17:11 +25:03 Ukończyła
101 Mariusz Marcinkowski 221 M3 (FIT) 38 [brak] 01:17:13 +25:05 Ukończył
102 Stanisław Sadurski 279 M5 (FIT) 11 [brak] 01:17:28 +25:20 Ukończył
103 Grażyna Mierzejewska 260 GTR Golub-Dobrzyń K3 (FIT) 7 [brak] 01:19:23 +27:15 Ukończyła
104 MACIEJ JARZĘBOWSKI 230 AGROLOK Sport Team M4 (FIT) 24 [brak] 01:22:06 +29:58 Ukończył
105 Anna Barańska 310 K3 (FIT) 8 [brak] 01:23:05 +30:57 Ukończyła
106 Waldek Blachowski 266 M4 (FIT) 25 [brak] 01:23:37 +31:29 Ukończył
107 Michał Sybilski 267 M3 (FIT) 39 [brak] 01:23:37 +31:29 Ukończył
108 Agata Rój-Karkowska 283 Płocki Klub Kolarski K3 (FIT) 9 [brak] 01:24:23 +32:15 Ukończyła
109 Przemysław Ruge 296 M3 (FIT) 40 [brak] 01:24:36 +32:28 Ukończył
110 Maria Anna ŚWIERCZYŃSKA 268 Wheel Brothers (wbmtb.pl) K2 (FIT) 1 [brak] 01:32:38 +40:30 Ukończyła
111 Aleksandra Lubińska-Gajda 299 MTB Eldar Świecie K2 (FIT) 2 [brak] 01:35:39 +43:31 Ukończyła


Do góry




"MEGA"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Strata Status
1 Rafał Szturo 448 Sisu OWB team M4 (MEGA) 1 01:12:57 02:02:15 - Ukończył
2 ŁUKASZ MIGOWSKI 423 SISU‐OWB TEAM M3 (MEGA) 1 01:14:37 02:08:21 +06:06 Ukończył
3 Paweł Ochmański 456 Celfast mtb team M3 (MEGA) 2 01:14:34 02:08:22 +06:07 Ukończył
4 Przemysław Kasierski 458 Fitserwis MTB Team M3 (MEGA) 3 01:17:20 02:12:38 +10:23 Ukończył
5 Paweł Rudziński 447 Twister Team M3 (MEGA) 4 01:17:28 02:12:39 +10:24 Ukończył
6 Paweł Aleksiński 421 NJS M2 (MEGA) 1 01:17:16 02:12:41 +10:26 Ukończył
7 Grzegorz Trzopek 454 Gołaś Bikes M3 (MEGA) 5 01:18:49 02:14:33 +12:18 Ukończył
8 Maciej Sadurski 411 M2 (MEGA) 2 01:20:30 02:15:07 +12:52 Ukończył
9 Robert Wakulik 464 Dolina Noteci Racing Team M3 (MEGA) 6 01:20:17 02:15:10 +12:55 Ukończył
10 Michał Zurel 432 CYKLIŚCI RYPIN M3 (MEGA) 7 01:20:27 02:15:15 +13:00 Ukończył
11 Wojciech Janiszewski 463 Szarafin racing tim M5 (MEGA) 1 01:18:06 02:16:36 +14:21 Ukończył
12 Michał Papiernik 460 Tczewski Klub Rowerowy M3 (MEGA) 8 01:22:32 02:19:37 +17:22 Ukończył
13 Grzegorz Ostrowski 413 T4B Bike Team M5 (MEGA) 2 01:22:23 02:19:38 +17:23 Ukończył
14 Anna Ostrowska 412 T4B Bike Team K4 (MEGA) 1 01:22:26 02:19:41 +17:26 Ukończyła
15 Jarosław Belt 452 MTB ELDAR Świecie M5 (MEGA) 3 01:22:48 02:21:18 +19:03 Ukończył
16 Przemysław Lasowski 445 M4 (MEGA) 2 01:23:07 02:23:05 +20:50 Ukończył
17 Michał Surmacewicz 428 M2 (MEGA) 3 01:24:03 02:23:31 +21:16 Ukończył
18 Adam Podgórski 450 Cykliści Rypin M4 (MEGA) 3 01:22:36 02:23:43 +21:28 Ukończył
19 Karol Chudzyński 427 SISU-OWB team M4 (MEGA) 4 01:30:54 02:24:08 +21:53 Ukończył
20 Jarosław Borowski 451 GTR Golub - Dobrzyń M3 (MEGA) 9 01:25:46 02:25:09 +22:54 Ukończył
21 Marcin Praxmajer 409 Płocki Klub Kolarski M4 (MEGA) 5 01:22:59 02:25:14 +22:59 Ukończył
22 Leszek Zwolak 440 M4 (MEGA) 6 01:27:21 02:25:21 +23:06 Ukończył
23 Marcin Najder 459 GTR Golub-Dobrzyń M4 (MEGA) 7 01:26:14 02:28:01 +25:46 Ukończył
24 Jacek Jagielski 465 Klub Kolarski Wda Świecie M4 (MEGA) 8 01:25:51 02:28:43 +26:28 Ukończył
25 Wojciech Zupa 418 SISU-OWB team M5 (MEGA) 4 01:28:15 02:29:00 +26:45 Ukończył
26 Dawid Janus 443 ZuzgaRacing Team M3 (MEGA) 10 01:25:43 02:29:12 +26:57 Ukończył
27 Radoslaw Rogalski 406 Professional HR M3 (MEGA) 11 01:28:20 02:29:33 +27:18 Ukończył
28 Grzegorz Czeszejko 417 M4 (MEGA) 9 01:25:37 02:30:02 +27:47 Ukończył
29 Dariusz Pacuk 439 Pacuki M4 (MEGA) 10 01:28:41 02:31:28 +29:13 Ukończył
30 Patryk Romanowski 435 Epidemia Cyklozy MTB Susz MJ (MEGA) 1 01:24:09 02:32:09 +29:54 Ukończył
31 Jarosław Romanowski 434 Epidemia Cyklozy MTB Susz M4 (MEGA) 11 01:28:34 02:32:10 +29:55 Ukończył
32 PIOTR GÓRALSKI 425 AIR BIKE M4 (MEGA) 12 01:31:15 02:34:47 +32:32 Ukończył
33 Grzegorz Gogulski 422 Toruń M4 (MEGA) 13 01:30:58 02:34:48 +32:33 Ukończył
34 Piotr Blokowskki 426 AGROLOK Sport Team M4 (MEGA) 14 01:30:07 02:35:13 +32:58 Ukończył
35 Michał Marski 410 M4 (MEGA) 15 01:30:49 02:36:29 +34:14 Ukończył
36 Krzysztof Wichowski 462 TTC Beretta Toruń M3 (MEGA) 12 01:30:43 02:37:44 +35:29 Ukończył
37 Marek Weber 404 Wheel Brothers M3 (MEGA) 13 01:38:47 02:39:34 +37:19 Ukończył
38 Wojciech Krzemiński 455 M3 (MEGA) 14 01:35:56 02:40:18 +38:03 Ukończył
39 Piotr Kozłowski 424 GTR M4 (MEGA) 16 01:36:14 02:40:25 +38:10 Ukończył
40 Dawid Jaroszewski 420 M3 (MEGA) 15 01:31:37 02:41:09 +38:54 Ukończył
41 Tomasz Piotrkowski 449 Mrówka BHP M3 (MEGA) 16 01:33:53 02:41:10 +38:55 Ukończył
42 Marek Majewski 444 Epidemia Cyklozy MTB Susz M6 (MEGA) 1 01:34:05 02:41:14 +38:59 Ukończył
43 Anna Kłobukowska 442 Babskie Kręcenie K3 (MEGA) 1 01:36:32 02:42:09 +39:54 Ukończyła
44 Radosław Kopacz 437 M3 (MEGA) 17 01:30:12 02:42:15 +40:00 Ukończył
45 Marcin Uliczny 430 Płocki Klub Kolarski M4 (MEGA) 17 01:34:14 02:43:41 +41:26 Ukończył
46 Szymon Kowszewicz 408 M3 (MEGA) 18 01:35:44 02:45:12 +42:57 Ukończył
47 Marta Motylewska 403 Płocki Klub Kolarski K2 (MEGA) 1 01:35:20 02:45:27 +43:12 Ukończyła
48 Jacek Brygier 405 Płocki Klub Kolarski M4 (MEGA) 18 01:35:09 02:45:27 +43:12 Ukończył
49 Dariusz Rompalski 466 Klub Kolarski Wda Świecie M4 (MEGA) 19 01:34:30 02:46:56 +44:41 Ukończył
50 Hanna Bielińska 402 K3 (MEGA) 2 01:36:54 02:51:57 +49:42 Ukończyła
51 Dawid Maszerowski 461 Płocki Klub Kolarski MJ (MEGA) 2 01:34:09 02:54:58 +52:43 Ukończył
52 Rafał Karkowski 433 Płocki Klub Kolarski M4 (MEGA) 20 01:39:16 02:58:46 +56:31 Ukończył
53 Marcin Balinowski 431 Juniperus Ogrody M3 (MEGA) 19 01:41:21 02:59:41 +57:26 Ukończył
54 Tomasz Siara 419 M4 (MEGA) 21 01:45:00 03:02:18 +01:00:03 Ukończył
55 Aleksander Kulpa 407 CSU Bydgoszcz M3 (MEGA) 20 01:45:17 03:03:52 +01:01:37 Ukończył
56 Agnieszka Kamińska 453 K4 (MEGA) 2 02:01:31 03:17:51 +01:15:36 Ukończyła
57 Tomasz Tomaszewski 438 Nova Trading Zakręceni na Stale M4 (MEGA) 22 01:55:41 03:18:24 +01:16:09 Ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×