2. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Wyniki

Powrót

"For FUN"

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Dystans Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Status
1 Michał Łomnicki 161 PureLife MTB Team Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 1:01:39 Ukończył
2 Sławomir Furmanek 381 Mtb Start Trec Kartuzy Tczew M40 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 1:01:49 Ukończył
3 Leszek Szczepański 289 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 1:01:50 Ukończył
4 Arkadiusz Bińczak 363 CYKLO KWIDZYN Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km 2 [brak] 1:01:50 Ukończył
5 Grzegorz Podgórski 329 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km 2 [brak] 1:01:58 Ukończył
6 Jarosław Wnuk 452 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km 3 [brak] 1:02:05 Ukończył
7 Marcin Kruszczyński 320 Orbit One Cycling Team Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km 2 [brak] 1:02:44 Ukończył
8 Piotr Sobieralski 285 TCZEWSKI KLUB ROWEROWY TCZEW M40 (For FUN) For FUN 26 km 4 [brak] 1:04:41 Ukończył
9 Mariusz Koralewski 430 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km 3 [brak] 1:04:45 Ukończył
10 Damian Brąszkowski 407 Zadroga Racing Team Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 4 [brak] 1:05:56 Ukończył
11 Bartosz Witoński 395 Enpire MTB Bike Team Bydgoszcz M20 (For FUN) For FUN 26 km 3 [brak] 1:05:56 Ukończył
12 Patryk Wiczling 424 Team Verge Polska Gdańsk M20 (For FUN) For FUN 26 km 4 [brak] 1:06:22 Ukończył
13 Marek Mazurkiewicz 433 Spina Fordon Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km 5 [brak] 1:06:23 Ukończył
14 Sławomir Zaremba 278 Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz M40 (For FUN) For FUN 26 km 5 [brak] 1:06:49 Ukończył
15 Wojciech Kowalczyk 305 Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz M16 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 1:08:21 Ukończył
16 Waldemar Czarnota 451 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km 6 [brak] 1:09:35 Ukończył
17 Artur Wszołek 276 Skoda Bieranowski Chełmno M40 (For FUN) For FUN 26 km 7 [brak] 1:10:00 Ukończył
18 Dariusz Szych 423 Cyklo Kwidzyn Rakowiec M40 (For FUN) For FUN 26 km 8 [brak] 1:11:06 Ukończył
19 Remigiusz Sowiński 251 Cyklo Kwidzyn Dankowo M40 (For FUN) For FUN 26 km 9 [brak] 1:11:08 Ukończył
20 Michał Rozkocha 232 Gk STG Starogard Gdański M16 (For FUN) For FUN 26 km 2 [brak] 1:11:08 Ukończył
21 Dariusz Rozwadowski 236 Wąbrzeska Grupa Kolarska Wąbrzeźno M30 (For FUN) For FUN 26 km 6 [brak] 1:11:09 Ukończył
22 Michał Grzędzicki 134 Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 10 [brak] 1:11:40 Ukończył
23 Jacek Gniot 416 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 11 [brak] 1:11:57 Ukończył
24 Ireneusz Pyszora 391 LTM Masters Team Grudziądz M50 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 1:12:10 Ukończył
25 Jarosław Michalik 437 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km 12 [brak] 1:12:29 Ukończył
26 Dariusz Welzandt 447 Kruszyniec M20 (For FUN) For FUN 26 km 5 [brak] 1:12:30 Ukończył
27 Piotr Kobierowski 214 GK STG Dąbrówka M40 (For FUN) For FUN 26 km 13 [brak] 1:12:30 Ukończył
28 Sławek Kamrowski 260 bike or die Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 7 [brak] 1:12:40 Ukończył
29 Maciej Kitkowski 286 N-Bike Academy Osielsko M16 (For FUN) For FUN 26 km 3 [brak] 1:13:08 Ukończył
30 Bartosz Jaworski 392 Epidemia Cyklozt MTB Susz Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km 8 [brak] 1:13:49 Ukończył
31 Artur Wrzeciono 456 Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km 6 [brak] 1:13:54 Ukończył
32 Zibi Szymański 240 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Nowa Wieś M40 (For FUN) For FUN 26 km 14 [brak] 1:14:05 Ukończył
33 Dawid Kłos 227 Team MX Skórcz Skórcz M30 (For FUN) For FUN 26 km 9 [brak] 1:14:41 Ukończył
34 Michał Lewandowski 421 Mrozbike.pl Wąbrzeźno M30 (For FUN) For FUN 26 km 10 [brak] 1:14:42 Ukończył
35 Karol Storma 377 bike or die Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 11 [brak] 1:14:42 Ukończył
36 Bogusław Olszewski 404 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km 12 [brak] 1:15:18 Ukończył
37 Radosław Wieczorek 243 Łęgowo M30 (For FUN) For FUN 26 km 13 [brak] 1:15:25 Ukończył
38 Miłosz Rzepka 257 Stomil CrossFit Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 14 [brak] 1:15:48 Ukończył
39 PIOTR JURCZYK 212 Team MX Skórcz SKÓRCZ M40 (For FUN) For FUN 26 km 15 [brak] 1:16:16 Ukończył
40 Malgosia Mikulska 273 N-Bike Academy Niemcz K16 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 1:16:27 Ukończyła
41 Rafał Szpont 324 Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 15 [brak] 1:17:00 Ukończył
42 Piotr Szefler 415 Brak Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km 7 [brak] 1:17:16 Ukończył
43 Janusz Byczyński 211 GK STG Starogard Gdański M50 (For FUN) For FUN 26 km 2 [brak] 1:17:21 Ukończył
44 Łukasz Sałacki 249 bike or die Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km 8 [brak] 1:17:27 Ukończył
45 Janusz Sprenglewski 258 BYDGOSZCZ M40 (For FUN) For FUN 26 km 16 [brak] 1:17:33 Ukończył
46 Dariusz Reinholz 453 Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km 9 [brak] 1:17:51 Ukończył
47 Łukasz Comblik 292 Brak Dolna Grupa M20 (For FUN) For FUN 26 km 10 [brak] 1:18:05 Ukończył
48 Roman Krześniak 314 BART MTB Team Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km 16 [brak] 1:18:06 Ukończył
49 Rafał Lemkowski 422 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km 17 [brak] 1:18:49 Ukończył
50 Jakub Krzyżakowski Junior 450 Grębocin M16 (For FUN) For FUN 26 km 4 [brak] 1:18:52 Ukończył
51 Bartłomiej Płoszyński 238 BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAM Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km 5 [brak] 1:19:15 Ukończył
52 Artur Grubich 267 Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km 6 [brak] 1:19:19 Ukończył
53 Robert Kamrowski 312 Tczew M40 (For FUN) For FUN 26 km 17 [brak] 1:19:43 Ukończył
54 Radosław Kasperek 256 Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km 18 [brak] 1:20:05 Ukończył
55 Rafał Chmielewski 226 UKS Ruch Grudziądz Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 18 [brak] 1:20:07 Ukończył
56 Krzysztof Piątek 393 Brak Mełno M20 (For FUN) For FUN 26 km 11 [brak] 1:20:08 Ukończył
57 Kamil Olszewski 402 Rowerowygrudziadz.pl Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 19 [brak] 1:20:10 Ukończył
58 Tomasz Biegajski 308 Bart GSR Company Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 19 [brak] 1:20:10 Ukończył
59 Bartłomiej Kościński 283 - Lidzbark M30 (For FUN) For FUN 26 km 20 [brak] 1:20:14 Ukończył
60 Daniel Ośko 307 Team MX Skórcz Skórcz M30 (For FUN) For FUN 26 km 21 [brak] 1:20:59 Ukończył
61 Dawid Sierdziński 274 Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km 12 [brak] 1:21:03 Ukończył
62 Marcin Zgoda 287 NSR Nowe M40 (For FUN) For FUN 26 km 20 [brak] 1:21:13 Ukończył
63 Filip Cieślikowski 253 Debiut bez Teamu Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km 13 [brak] 1:21:22 Ukończył
64 Bartek Deba 332 Małocin M20 (For FUN) For FUN 26 km 14 [brak] 1:22:12 Ukończył
65 Marian Reinholz 271 Terespol Pomorski M40 (For FUN) For FUN 26 km 21 [brak] 1:22:21 Ukończył
66 Marcin Tytkiewicz 318 Zadroga Racing Team Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 22 [brak] 1:22:23 Ukończył
67 Łukasz Trojanowski 341 brak Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km 15 [brak] 1:22:27 Ukończył
68 Jędrzej Kordas 262 Brak Lidzbark M20 (For FUN) For FUN 26 km 16 [brak] 1:23:26 Ukończył
69 Damian Goetz 259 Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 23 [brak] 1:24:00 Ukończył
70 Jakub Jaroszewicz 306 Spec Team Gdańsk M30 (For FUN) For FUN 26 km 24 [brak] 1:24:00 Ukończył
71 Tomasz Szajkowski 339 Tczewski Klub Rowerowy Tczew M50 (For FUN) For FUN 26 km 3 [brak] 1:24:12 Ukończył
72 Fabian Weisbrót 310 www.plastjan.com.pl Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km 17 [brak] 1:24:14 Ukończył
73 Dawid Fifielski 280 www.plastjan.com.pl Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km 25 [brak] 1:24:15 Ukończył
74 Bartosz Karwasz 293 Noname team Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km 7 [brak] 1:24:27 Ukończył
75 Mikołaj Kuczwalski 222 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km 8 [brak] 1:24:28 Ukończył
76 Michał Niewiadomski 304 Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 26 [brak] 1:24:29 Ukończył
77 Kacper Kraiński 349 Stary Folwark M16 (For FUN) For FUN 26 km 9 [brak] 1:24:30 Ukończył
78 Adam Sieradzki 375 Inowrocław Team MTB Inowroclaw M30 (For FUN) For FUN 26 km 27 [brak] 1:24:31 Ukończył
79 Damian Pacholczyk 427 Niemcz M20 (For FUN) For FUN 26 km 18 [brak] 1:24:54 Ukończył
80 Tomasz Reinholz 229 Terespol Pomorski M16 (For FUN) For FUN 26 km 10 [brak] 1:25:25 Ukończył
81 Piotr Baryła 334 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km 28 [brak] 1:25:46 Ukończył
82 Piotr Przybyszewski 264 ZENI Solec kujawski M40 (For FUN) For FUN 26 km 22 [brak] 1:26:16 Ukończył
83 Pieter Sweter 368 Bart GSR Company Nowa Wieś M50 (For FUN) For FUN 26 km 4 [brak] 1:26:41 Ukończył
84 Tomasz Slipcewicz 299 IP KWIDZYN BIKE TEAM Rakowiec M40 (For FUN) For FUN 26 km 23 [brak] 1:27:48 Ukończył
85 Zbigniew Wiśniewski 405 Cherry team Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 29 [brak] 1:27:54 Ukończył
86 Piotr Podborny 288 Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km 24 [brak] 1:27:56 Ukończył
87 Marcin Szczutkowski 432 Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km 19 [brak] 1:27:57 Ukończył
88 Jakub Tylicki 358 Nowa Wieś M16 (For FUN) For FUN 26 km 11 [brak] 1:27:58 Ukończył
89 Mariusz Detlaf 428 Mustang Maksymilianowo M30 (For FUN) For FUN 26 km 30 [brak] 1:28:03 Ukończył
90 Jarosław Szulc 277 SzulcTeam Przyłęki M30 (For FUN) For FUN 26 km 31 [brak] 1:28:40 Ukończył
91 Sebastian Józefowicz 319 Iława M30 (For FUN) For FUN 26 km 32 [brak] 1:29:07 Ukończył
92 Tomasz Jaworski 321 JAWORY Sulnowo M30 (For FUN) For FUN 26 km 33 [brak] 1:29:20 Ukończył
93 Krzysztof Więcławski 408 Auto Glass Partner Grudziądz M50 (For FUN) For FUN 26 km 5 [brak] 1:29:23 Ukończył
94 Andrzej Ogienko 394 Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km 20 [brak] 1:29:24 Ukończył
95 Patryk Pol 401 Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 25 [brak] 1:29:27 Ukończył
96 Sebastian Herdzik 336 Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 34 [brak] 1:29:30 Ukończył
97 Roman Bagiński 376 Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km 26 [brak] 1:29:51 Ukończył
98 Marcin Zimny 263 Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 27 [brak] 1:29:53 Ukończył
99 Krzysztof Łuczak 390 Inowrocław Team MTB Inowrocław M40 (For FUN) For FUN 26 km 28 [brak] 1:30:01 Ukończył
100 Łukasz Aleksandrowicz 294 Lidzbark M30 (For FUN) For FUN 26 km 35 [brak] 1:31:12 Ukończył
101 Paweł Szymkowiak 295 Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km 36 [brak] 1:31:44 Ukończył
102 Mariusz Sypniewski 279 GK STG Starogard Gdański M50 (For FUN) For FUN 26 km 6 [brak] 1:31:50 Ukończył
103 Piotr Krajewski 215 Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km 21 [brak] 1:31:52 Ukończył
104 Grzegorz Grubich 316 Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km 12 [brak] 1:32:05 Ukończył
105 Patryk Jurczykowski 322 Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km 22 [brak] 1:32:17 Ukończył
106 Wiktor Skupiński 281 Brak Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km 13 [brak] 1:32:38 Ukończył
107 Krzysztof Wojciechowski 356 Brak Janikowo M40 (For FUN) For FUN 26 km 29 [brak] 1:32:40 Ukończył
108 Mirosław Rybiński 378 Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 30 [brak] 1:32:51 Ukończył
109 Michał Wieczorek 436 Mokre M16 (For FUN) For FUN 26 km 14 [brak] 1:33:25 Ukończył
110 Leszek Florkiewicz 297 Miedzno M30 (For FUN) For FUN 26 km 37 [brak] 1:33:27 Ukończył
111 Wojciech Krajnik 398 Cypiski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 38 [brak] 1:33:34 Ukończył
112 Andrzej Szymczak 426 Lisewo M50 (For FUN) For FUN 26 km 7 [brak] 1:33:35 Ukończył
113 Małgorzata Torzewska 419 AMSports Bydgoszcz MTB Team Bydgoszcz K40 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 1:34:44 Ukończyła
114 Zbigniew Serocki 367 Jagiellończycy Łasin Grudziądz M50 (For FUN) For FUN 26 km 8 [brak] 1:34:45 Ukończył
115 Karol Czajkowski 223 Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 39 [brak] 1:34:55 Ukończył
116 Michał Gawiński 410 Dolna Grupa M40 (For FUN) For FUN 26 km 31 [brak] 1:35:03 Ukończył
117 Sławek Majewski 245 Rowerowe miasto Nowe Nowe M40 (For FUN) For FUN 26 km 32 [brak] 1:36:00 Ukończył
118 Sławomir Krzyżykowski 387 KS SPRINT GRĘBOCIN Grębocin M40 (For FUN) For FUN 26 km 33 [brak] 1:36:00 Ukończył
119 Bartek Mannteufel 411 Bart GSR Company Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 40 [brak] 1:36:05 Ukończył
120 Przemysław Sierla 311 Malbork Malbork M40 (For FUN) For FUN 26 km 34 [brak] 1:36:16 Ukończył
121 Sławomir Urmański 247 TEAM MX SKÓRCZ Skórcz M40 (For FUN) For FUN 26 km 35 [brak] 1:36:18 Ukończył
122 Mariusz Budzowski 218 Sztum M40 (For FUN) For FUN 26 km 36 [brak] 1:36:19 Ukończył
123 Przemysław Tymiński 219 LA RIVE TEAM Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 41 [brak] 1:36:24 Ukończył
124 MAREK KOZŁOWSKI 317 ŚWIECIE M30 (For FUN) For FUN 26 km 42 [brak] 1:36:25 Ukończył
125 Hubert Urmański 246 TEAM MX SKÓRCZ SKÓRCZ M16 (For FUN) For FUN 26 km 15 [brak] 1:36:26 Ukończył
126 Tomasz Jagodziński 400 Gkw Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km 43 [brak] 1:36:31 Ukończył
127 Wojciech Dobrowolski 403 AGROMIL MTB green team Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 37 [brak] 1:36:31 Ukończył
128 Marcin Galinski 248 Teddy Beer Tuchola M30 (For FUN) For FUN 26 km 44 [brak] 1:36:39 Ukończył
129 Marcin Jaciubek 354 Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 45 [brak] 1:36:41 Ukończył
130 Emilia Mariańska 237 Sanimar Bydgoszcz Zamość K40 (For FUN) For FUN 26 km 2 [brak] 1:36:45 Ukończyła
131 Jarosław Piechna 268 Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km 46 [brak] 1:36:47 Ukończył
132 Sebastian Podliński 210 LUKK Bici DORO LUBAWA LUBAWA M30 (For FUN) For FUN 26 km 47 [brak] 1:36:49 Ukończył
133 Piotr Zdzichowski 291 Epidemia Cyklozy MTB Susz Adamowo M50 (For FUN) For FUN 26 km 9 [brak] 1:36:56 Ukończył
134 Aleksander Znaczko 233 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M16 (For FUN) For FUN 26 km 16 [brak] 1:37:42 Ukończył
135 Izabela Gawińska 406 LA RIVE TEAM Dolna Grupa K40 (For FUN) For FUN 26 km 3 [brak] 1:38:12 Ukończyła
136 Andrzej Kozłowski 425 Dziarski Tatko MTB Korzeniewo M30 (For FUN) For FUN 26 km 48 [brak] 1:38:20 Ukończył
137 Przemysław Krzeszewski 445 Pakość M20 (For FUN) For FUN 26 km 23 [brak] 1:38:38 Ukończył
138 Sławomir Nadolny 446 Pakość M30 (For FUN) For FUN 26 km 49 [brak] 1:39:05 Ukończył
139 Mikołaj Kropkowski 241 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km 17 [brak] 1:39:31 Ukończył
140 Krzysztof Lica 429 SISU-OWB Team Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN 26 km 10 [brak] 1:40:19 Ukończył
141 Kamil Hulewicz 255 noir team Rogóźno M30 (For FUN) For FUN 26 km 50 [brak] 1:40:42 Ukończył
142 Konrad Miklas 364 brak Janikowo M50 (For FUN) For FUN 26 km 11 [brak] 1:41:05 Ukończył
143 Michał Ślot 348 TTC Beretta Toruń Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km 38 [brak] 1:41:13 Ukończył
144 Paweł Frencel 346 Real Madrid Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 51 [brak] 1:42:41 Ukończył
145 Serafin Kędzierski 272 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km 18 [brak] 1:43:10 Ukończył
146 Tymon Kałużny 435 Nowa wieś M16 (For FUN) For FUN 26 km 19 [brak] 1:43:24 Ukończył
147 Anna Kozłowska 323 Świecie K30 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 1:43:28 Ukończyła
148 Grzegorz Korus 359 Medic team Świecie M40 (For FUN) For FUN 26 km 39 [brak] 1:43:55 Ukończył
149 Krzysztof Mroczek 209 IP KWIDZYN BIKE TEAM Dankowo M40 (For FUN) For FUN 26 km 40 [brak] 1:43:56 Ukończył
150 Przemysław Lulaj 328 Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN 26 km 41 [brak] 1:44:30 Ukończył
151 Piotr Krause 300 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 52 [brak] 1:44:41 Ukończył
152 Tomek Wata 221 LA RIVE TEAM Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 42 [brak] 1:44:50 Ukończył
153 Bożena Czerwińska 298 IP KWIDZYN BIKE TEAM Rakowiec K40 (For FUN) For FUN 26 km 4 [brak] 1:45:54 Ukończyła
154 Iza Lewandowska 216 KKS Masters Brodnica Brodnica K40 (For FUN) For FUN 26 km 5 [brak] 1:46:03 Ukończyła
155 Dariusz grundman 370 Tczew M20 (For FUN) For FUN 26 km 24 [brak] 1:46:42 Ukończył
156 Tomasz Rydlewski 234 Toruń Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km 43 [brak] 1:47:36 Ukończył
157 Szymon Zawieracz 228 GRUDZIĄDZ M30 (For FUN) For FUN 26 km 53 [brak] 1:48:01 Ukończył
158 Aurelia Bącławek 296 GRUDZIĄDZ K40 (For FUN) For FUN 26 km 6 [brak] 1:48:36 Ukończyła
159 Marcin Gratowski 330 Rowerowy Grudziądz Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 44 [brak] 1:49:44 Ukończył
160 Arkadiusz Sierant 374 Mechanik Grudziądz Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 45 [brak] 1:50:13 Ukończył
161 Grzegorz Kałamajski 301 CREW STEK Grudziądz Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 46 [brak] 1:50:47 Ukończył
162 Izabela Kałamajska 252 Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km 7 [brak] 1:50:48 Ukończyła
163 Aleksander Piórkowski 355 CARBON TEAM TORUŃ TORUŃ M50 (For FUN) For FUN 26 km 12 [brak] 1:50:49 Ukończył
164 KRZYSZTOF WOLSKI 360 MEDIC TEAM CHEŁMNO M40 (For FUN) For FUN 26 km 47 [brak] 1:51:52 Ukończył
165 Piotr Szkodziński 225 Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km 25 [brak] 1:52:22 Ukończył
166 Artur Wojtaszek 362 KTM Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 48 [brak] 1:52:43 Ukończył
167 Małgorzata Jesionowska 440 MTB Eldar Świecie Świecie K40 (For FUN) For FUN 26 km 8 [brak] 1:55:04 Ukończyła
168 Roman Skiba 325 Jare TEAM Nakło nad Notecią M50 (For FUN) For FUN 26 km 13 [brak] 1:56:31 Ukończył
169 Marcin Schröder 342 Świecie M40 (For FUN) For FUN 26 km 49 [brak] 1:56:36 Ukończył
170 Wojciech Goldszmidt 303 Spec Team Gdańsk M40 (For FUN) For FUN 26 km 50 [brak] 1:57:11 Ukończył
171 Kacper Rudowski 213 LUKK BICI DORO LUBAWA Lubawa M16 (For FUN) For FUN 26 km 20 [brak] 1:57:26 Ukończył
172 Wojciech Batorski 261 CF Torun Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km 51 [brak] 1:57:36 Ukończył
173 Joanna Kowalczewska 417 MTB Eldar Świecie Świecie K40 (For FUN) For FUN 26 km 9 [brak] 1:58:53 Ukończyła
174 Agnieszka Piotrowska 418 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie K40 (For FUN) For FUN 26 km 10 [brak] 1:58:54 Ukończyła
175 Małgorzata Telega 231 Kwidzyn K30 (For FUN) For FUN 26 km 2 [brak] 2:00:29 Ukończyła
176 Dominika Karasińska 379 AGROMIL MTB green team Grudziądz K20 (For FUN) For FUN 26 km 1 [brak] 2:03:05 Ukończyła
177 Krzysztof Buchaj 420 Buchaj Team Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 54 [brak] 2:03:16 Ukończył
178 Stanislaw Osiński 343 Portal-klub Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 52 [brak] 2:03:20 Ukończył
179 Monika Banaszewska 270 Emeniaki Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km 11 [brak] 2:15:10 Ukończyła
180 Michał Banaszewski 269 Emeniaki Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km 53 [brak] 2:15:12 Ukończył
181 Małgorzata Zielińska 371 SP 9 Grudziądz K30 (For FUN) For FUN 26 km 3 [brak] 2:26:02 Ukończyła
182 Piotr Zieliński 372 Jabil Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km 55 [brak] 2:26:08 Ukończył
183 Natalia Kulczyk 353 Grudziądz K30 (For FUN) For FUN 26 km 4 [brak] 2:35:31 Ukończyła
184 Marcin WIŚNIEWSKI 385 bicycle team GRUPA GRUPA M30 (For FUN) For FUN 26 km 56 [brak] 2:48:47 Ukończył
185 Łukasz Florek 389 bicycle team GRUPA GRUPA M30 (For FUN) For FUN 26 km 57 [brak] 2:48:47 Ukończył
186 Andrzej Zaleski 266 Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
187 Anna Bronikowska 309 Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
188 Arkadiusz Glazik 383 Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
189 Bartłomiej Drawc 206 Nocrew Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
190 Cezary Wojnowski 124 Across the River Team Dolna Grupa M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
191 Cyprian Suś 414 N-Bike Academy Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
192 Damian Moga 337 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
193 Daniel Bągalski 254 #motogdz Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
194 Dominik Nowakowski 366 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
195 Dominik Szymanski 220 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
196 Filip Dorsch 242 N-Bike Academy Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
197 Izabela Teska 351 Gdynia K30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
198 JAGODA KRASZEWSKA 282 BRAK GRUDZIĄDZ K20 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
199 Jakub ZIeliński 326 Świecie Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
200 Janusz Wójcik 331 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M50 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
201 Jarosław Sonnenfeld 327 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
202 Jolanta Tadajewska 335 Morsy z Grudziądza Grudziądz K50 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
203 Kacper Radzikowski 235 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
204 Karol Baranowski 442 Prabuty M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
205 Katarzyna Dobucka 373 ChoNaRower.pl Bydgoszcz K20 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
206 Krzysztof 208 Epidemia cyklozy Susz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
207 Leszek Wojtalik 333 Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
208 Łukasz Felski 399 CSLog Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
209 Łukasz Pawlik 340 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
210 Maciej Czajkowski 265 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
211 Magdalena Klasa-Lewandowska 396 MOTO-SPEC Toruń Toruń K30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
212 Małgorzata Piotrowska 275 Bart GSR Company Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
213 Małgorzata Pol 386 Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
214 Marcin Marchlewski 230 LUKK BICI DORO LUBAWA Lubawa M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
215 Mariola Lewandowska 352 Grudziądz K50 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
216 mariusz wróbel 345 brak dolna grupa M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
217 Marzena Schröder 344 Świecie K30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
218 Mateusz Walkowiak 409 N-Bike Academy Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
219 Michał Figurski 284 Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
220 Michał Sielski 412 Zadroga Racing Team Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
221 Michał Warsicki 431 Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
222 Mirosław Kowalski 382 AGRO MIL MTB green team Wąbrzeźno M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
223 Nikodem Bytner 338 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
224 Patrycja Sygnowska 315 2 lo Grudziądz Grudziądz K16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
225 Patryk Wiśniewski 313 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
226 Paweł Ćwiek 369 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
227 Paweł Szczygielski 365 The barbers gdansk Gdańsk M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
228 Piotr GUZOWSKI 384 bicycle team GRUPA GRUPA M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
229 Piotr Łoboda 347 JW 1515 Bydgoszcz Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
230 Przemysław Bedra 244 Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
231 Rafał Jaskólski 350 QARK-BIKE.COM Gniew M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
232 Rafał Mioduszewski 239 ZPER Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
233 Renata Glazik 388 Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
234 Robert Lewandowski 397 Toruń M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
235 Robert Ratajczak 250 Iron MAX Team Maksymilianowo M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
236 Stanisław Pawłowski 380 Lumac Like Bike WTR Włocławek Włocławek M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
237 Tomasz Kellas 413 Nie ma Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
238 Tomasz Kuchta 224 Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
239 Tomasz Makowski 290 $$$$ Ruda M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
240 Tomasz Parzyjagła 302 Człuchów M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
241 Tomasz Steyer 434 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS
242 Tomasz Tymiński 357 Kowale M40 (For FUN) For FUN 26 km [brak] DNS

Do góry




"HARDCORE"

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Dystans Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Status
1 Daniel Lipinski 140 TTC Beretta Toruń Torun M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 50:26 1:56:29 Ukończył
2 Michał Wyżlic 153 Komobike Scott Lubawa M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 50:33 1:56:32 Ukończył
3 Radosław Jokiel 187 Team Verge Polska Gdańsk M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 2 53:39 1:57:00 Ukończył
4 Marcin Jasiński 193 LUKK Bici Doro Lubawa Lubawa M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 3 53:55 2:01:03 Ukończył
5 Mariusz Czajkowski 188 Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 53:27 2:01:23 Ukończył
6 Kacper Belt 455 MTB Eldar Świecie Świecie M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 2 50:52 2:01:45 Ukończył
7 Artur Szmyt 109 N-Bike Academy Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 4 53:44 2:04:56 Ukończył
8 Rafał Jackowski 176 Zadroga Racing Team Nowe M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 2 53:19 2:04:57 Ukończył
9 Rafał Dziekoński 181 DADELO.PL Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 5 54:36 2:04:58 Ukończył
10 Łukasz Kornak 122 Zadroga Racing Team Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 6 54:24 2:05:33 Ukończył
11 Rafał Najdrowski 136 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 3 54:11 2:06:18 Ukończył
12 RADOSŁAW PAWLAK 186 SPORT SERWIS TEAM Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 4 56:15 2:07:31 Ukończył
13 Przemysław Kasierski 448 Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 7 57:16 2:07:38 Ukończył
14 Piotr Labon 179 GK STG Koteze M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 8 56:48 2:07:54 Ukończył
15 Mariusz Kaczyński 184 NML Nowe Miasto Lubawskie M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 9 55:01 2:09:25 Ukończył
16 Marcin Fausek 130 TTC BERETTA TORUŃ Torun M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 5 57:50 2:09:59 Ukończył
17 Sebastian Torzewski 114 AMSports Bydgoszcz MTB Team Bydgoszcz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 3 57:05 2:11:07 Ukończył
18 Jacek Torzewski 115 AMSports Bydgoszcz MTB Team Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 6 54:18 2:11:08 Ukończył
19 Piotr Jurczak 102 Zadroga Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 10 54:52 2:11:16 Ukończył
20 Łukasz Lewicki 185 KKS Masters Brodnica Brodnica M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 11 54:45 2:11:44 Ukończył
21 Tomasz Kłos 205 Team Mx Skórcz Skórcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 12 56:58 2:12:31 Ukończył
22 Bogumił Bieliński 111 Wilcze M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 13 57:34 2:14:11 Ukończył
23 Wojciech Rzanny 120 Ltm Masters Team Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 7 57:24 2:15:28 Ukończył
24 Przemysław Lasowski 147 Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 8 58:35 2:17:04 Ukończył
25 Adam Baumgart 449 Rowerowa Brzoza Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 9 59:17 2:17:12 Ukończył
26 Paweł Moch 199 zapytaj-dietetyka.pl Kwidzyn M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 4 58:12 2:17:47 Ukończył
27 Robert Litwiński 438 Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 14 01:00:33 2:18:12 Ukończył
28 Przemysław Dana 141 Bractwo Świętego Józefa Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 10 57:42 2:18:42 Ukończył
29 Jacek Lewandowski 200 KKS Masters Brodnica Brodnica M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 11 59:09 2:18:43 Ukończył
30 Łukasz Kwaśniewski 108 Team MX Skórcz Osiek M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 5 59:36 2:19:04 Ukończył
31 Sebastian Trzciński 131 Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 12 59:49 2:19:07 Ukończył
32 Jarosław Bator 183 GK STG Koteże M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 15 01:00:16 2:19:07 Ukończył
33 Jacek Olech 110 MTB Eldar Świecie Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 13 01:00:04 2:20:49 Ukończył
34 Krzysztof Kwaśniewski 121 Klub Kolarski Wda Świecie świecie M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 16 01:01:16 2:20:49 Ukończył
35 Paweł Jurczak 177 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 17 59:44 2:21:50 Ukończył
36 Tomasz Kaźmierczak 157 AGROMIL MTB green team Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 14 57:57 2:21:52 Ukończył
37 Krzysztof Matuszewski 119 LTM Masters Team Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 01:01:53 2:22:56 Ukończył
38 Jacek Pieściński 138 Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 2 01:00:10 2:24:27 Ukończył
39 Mateusz Rudzki 106 Bydgoszcz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 6 01:07:40 2:26:03 Ukończył
40 Daniel Skibiński 201 KKS Masters Brodnica Brodnica M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 18 01:02:32 2:26:19 Ukończył
41 Krzysztof Mróz 180 Orbit One Cycling Kwidzyn Kwidzyn M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 15 01:00:26 2:26:48 Ukończył
42 Roman Legaszewski 207 Team MX Skórcz Skórcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 19 01:02:22 2:26:49 Ukończył
43 Andrzej Mączewski 155 Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 3 01:03:00 2:26:53 Ukończył
44 Damian Dichting 165 TCH Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 16 01:01:06 2:27:53 Ukończył
45 Sławomir Trojanowski 167 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 20 01:03:06 2:29:16 Ukończył
46 Piotr Nierzwicki 197 BART MTB Team Sulnowo M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 21 01:04:49 2:29:23 Ukończył
47 Marek Weber 132 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 22 2:30:00 Ukończył
48 Waldemar Trzciński 113 GardenFlora MTB Team Karsin M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 23 01:04:40 2:30:01 Ukończył
49 DARIUSZ PIOTROWSKI 118 mtb eldar świecie świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 17 01:03:51 2:30:04 Ukończył
50 Jacek Kalinowski 137 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 24 01:02:16 2:30:30 Ukończył
51 Leszek Mariański 194 Sanimar Bydgoszcz Zamość M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 18 01:05:40 2:30:31 Ukończył
52 KATARZYNA GROCHOWSKA 192 GK STG Kościelna Jania K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 01:05:14 2:30:47 Ukończyła
53 Wojciech Janiszewski 151 Team MX Skórcz Leśna Jania M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 4 59:28 2:30:48 Ukończył
54 Roman Papelbon 202 LTM Masters Team Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 25 01:04:23 2:31:19 Ukończył
55 Paweł Zakrzewski 103 Lipa MTB Lipno M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 26 01:06:03 2:31:21 Ukończył
56 Michał Lewandowski 150 Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 5 01:07:12 2:31:22 Ukończył
57 Jakub Bydłowski 128 Bart GSR Company Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 27 01:07:34 2:31:27 Ukończył
58 Sławomir Ćwikła 160 Ja tylko do bufetu Naklo nad Notecia M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 19 01:04:31 2:32:07 Ukończył
59 Edyta Jakubowska-Olech 168 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie K50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 01:06:59 2:32:24 Ukończyła
60 Jarosław Belt 454 MTB Eldar Świecie Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 6 01:08:21 2:33:37 Ukończył
61 Aleksandra Romańska 191 GK STG Starogard Gdański K20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 01:06:18 2:33:38 Ukończyła
62 Mateusz Baranowski 443 Prabuty M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 7 01:03:20 2:34:08 Ukończył
63 Jacek Jagielski 125 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 20 01:07:59 2:34:27 Ukończył
64 Małgorzata Nowacka 129 Rowerowa Brzoza Bydgoszcz K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 2 01:07:07 2:35:17 Ukończyła
65 Kacper Berendt 101 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 01:07:46 2:37:13 Ukończył
66 Wojciech Zupa 107 SISU-OWB team Bydgoszcz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 7 01:08:05 2:40:29 Ukończył
67 Eryk Bielewski 143 AGROMIL MTB green team Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 8 01:09:00 2:41:03 Ukończył
68 Łukasz Stryjewski 163 UlaniTeam Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km 2 01:09:48 2:41:24 Ukończył
69 Sławek Mądzielewski 123 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 21 01:11:02 2:42:05 Ukończył
70 Bartek Borkowicz 104 LIPA MTB LIPNO M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 28 01:07:25 2:42:50 Ukończył
71 Artur Manikowski 195 BART MTB Team Sulnowo M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 22 01:10:53 2:45:18 Ukończył
72 Rafał Grzędzicki 133 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 29 01:07:17 2:47:51 Ukończył
73 Marian Zieliński 178 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 8 01:13:14 2:47:55 Ukończył
74 Mateusz Nowak 361 Manchester United Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km 9 01:08:33 2:49:11 Ukończył
75 Grzegorz Jeżowski 116 Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 23 01:10:26 2:49:55 Ukończył
76 DOMINIK SUDOŁ 127 SUDOŁ COOPERATION KWIDZYN M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 24 01:23:15 2:51:51 Ukończył
77 Piotr Zając 444 Wrocław M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 30 01:13:50 2:55:41 Ukończył
78 Hanna Bielińska 142 Wilcze K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 3 01:17:02 2:56:43 Ukończyła
79 Wojciech Gaweł 135 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 9 01:21:41 3:09:30 Ukończył
80 Joanna Matuszewska 152 Grudziądz K40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 1 01:24:15 3:16:35 Ukończyła
81 Dariusz Rompalski 126 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 25 01:29:56 3:18:18 Ukończył
82 Piotr Tomaszewski 105 GKW Kwidzyn M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 26 01:22:32 3:18:19 Ukończył
83 Jan Adamczyk 189 bez Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km 10 01:24:39 3:19:12 Ukończył
84 Mirosław Sternicki 441 Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km 31 01:25:37 3:21:48 Ukończył
85 Adrian Paszkowski 162 Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
86 Agata Lewandowska 158 Grudziądz K16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
87 Aleks Dudalski 175 Szmitexowe rowery Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
88 Artur Bała 169 Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
89 Bartek Galicki MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
90 Bartłomiej Wiak 159 Pokrzywno M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
91 Daniel Majkowski 146 FTI Racing Team Rowery Żuchliński Gdynia M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
92 Dariusz Kurek 112 CYKLO BYDGOSZCZ Bydgoszcz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
93 Dominik Cięgotura 156 Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
94 Fabian Nowicki 174 Szmitexowe rowery Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
95 Grzegorz Dziedzic 100 Grudziadz Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
96 Jakub Jasiński 203 Lotnisko M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
97 Jakub Kowal 171 Szmitexowe rowery Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
98 Jakub Olszewski 172 Szmitexowe Rowery Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
99 Janusz Spychała 439 Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km 56:25
100 Kacper Grajkowski 170 Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
101 Marek Majewski 182 Epidemia Cyklozy MTB Susz Prabuty M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
102 Mariusz Chrzanowski 173 brak Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
103 MARIUSZ IDZIKOWSKI 198 BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAM BYDGOSZCZ M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
104 Marzena Mączewska 117 Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
105 Mateusz Adamczyk 190 Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km 01:43:19
106 Mateusz Lizakowski 204 Lotnisko M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
107 Michał Makowski 164 Węgrowo M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
108 Nikodem Wojciechowski 166 Koset Grudziądz Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
109 Paweł Balicki 154 Mechanik Grudziądz Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km 01:42:39
110 Piotr Kamiński 145 Wąbrzeźno M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
111 Piotr Połomka 139 LTM Masters Team Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
112 Robert Modzelewski 149 Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
113 Szymon Kowalski 144 AGRO MIL MTB green team Wąbrzeźno M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
114 TOMASZ WIELICKI 196 PROMATEMATICA Gdańsk M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS
115 Wojciech Wiśniewski 148 Wheel Brothers / TCH Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km DNS

Do góry




"SG (młodzież 13-15 lat)"

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Dystans Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Status
1 Jakub Krzyżykowski 506 KS SPRINT GRĘBOCIN GRĘBOCIN SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 1 [brak] 0:24:00 Ukończył
2 Mateusz Tengowski 587 LiderSztum Kwidzyn SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 2 [brak] 0:24:02 Ukończył
3 Tymon Łysiak 585 N-Bike Academy Niemcz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 3 [brak] 0:24:16 Ukończył
4 Jakub Sobieraj 572 Belta Team Gdańsk Gdańsk SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 4 [brak] 0:24:19 Ukończył
5 Jakub Szulc 606 Szosa Żnin Przyłęki SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 5 [brak] 0:26:15 Ukończył
6 Antoni Wichrowski 648 N-Bike Academy Niemcz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 6 [brak] 0:26:18 Ukończył
7 Kajetan Rajczyk 677 N-Bike Academy Niemcz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 7 [brak] 0:26:29 Ukończył
8 Miłosz Błaszczyk 581 Włocławek Dobrzyńska 62 SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 8 [brak] 0:26:31 Ukończył
9 Justyna Rydelek 599 N-Bike Academy Osielsko SG (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 1 [brak] 0:26:40 Ukończyła
10 Jakub Kaźmierczak 651 Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 9 [brak] 0:27:46 Ukończył
11 Sylwester Domżalski 653 Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 10 [brak] 0:27:47 Ukończył
12 Marcel Nowakowski 625 Bez klubu Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 11 [brak] 0:28:07 Ukończył
13 Kacper Sztemborski 652 Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 12 [brak] 0:28:09 Ukończył
14 Miłosz Najman 657 Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 13 [brak] 0:28:21 Ukończył
15 Małgorzata Pyszora 502 Grudziądz SG (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 2 [brak] 0:28:22 Ukończyła
16 Szymon Zawadzki 667 Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 14 [brak] 0:31:41 Ukończył
17 Kacper Gratowski 553 Rowerowy Grudziądz Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 15 [brak] 0:35:41 Ukończył
18 Kacper Buchaj 509 Buchaj Team Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 16 [brak] 0:36:43 Ukończył
19 Jarosław Piechna 603 Świecie SG (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 3 [brak] 0:38:07 Ukończył
20 Kacper Malach 566 Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 17 [brak] 0:43:51 Ukończył
21 Aleksander Bebel 542 EMDEK Bydgoszcz Bydgoszcz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
22 Antoni Rodziewicz 650 Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
23 Dawid Połomka 595 brak Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
24 Filip Dorsch 624 N-Bike Academy Bydgoszcz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
25 Franciszek Donarski 546 EMDEK Bydgoszcz Bydgoszcz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
26 Jan Sobieraj 571 Belta Team Gdańsk Gdansk SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
27 Kacper Hinz 655 Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
28 Łukasz Rohde 544 EMDEK Bydgoszcz Bydgoszcz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
29 Oliwer Osiński 601 Turas Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
30 szymon 607 olimpia Grudziądz Grudziądz SG (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
31 Weronika Łencka 580 basketstal grudziądz SG (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS

Do góry




"SP2 (dzieci 8-9 lat)"

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Dystans Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Status
1 Maciej Matuszczak 609 Dragacz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 1 [brak] 0:03:31 Ukończył
2 Adam Krzyżykowski 505 KS SPRINT GRĘBOCIN GRĘBOCIN SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 2 [brak] 0:03:42 Ukończył
3 Filip Florek 504 bicycle team GRUPA GRUPA SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 3 [brak] 0:03:46 Ukończył
4 Stanisław Łysiak 586 N-Bike Academy Niemcz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 4 [brak] 0:03:52 Ukończył
5 Gabriel Gościński 672 Toruń SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 5 [brak] 0:04:02 Ukończył
6 Mateusz Procyk 637 N-Bike Academy Niemcz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 6 [brak] 0:04:04 Ukończył
7 Daria Anuszewska 557 Orka Grudziądz Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 1 [brak] 0:04:14 Ukończyła
8 Kacper wojnowski 620 Pniewite SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 7 [brak] 0:04:17 Ukończył
9 Szymon WIŚNIEWSKI 511 bicycle team GRUPA GRUPA SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 8 [brak] 0:04:20 Ukończył
10 Patryk Pol 507 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 2 [brak] 0:04:24 Ukończył
11 Marysia Skowrońska 535 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 3 [brak] 0:04:35 Ukończyła
12 Nikodem Gawrecki 518 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 9 [brak] 0:04:36 Ukończył
13 Lena Ośko 575 Team MX Skórcz Skórcz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 4 [brak] 0:04:40 Ukończyła
14 Wiktor Studziński 524 Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 10 [brak] 0:04:41 Ukończył
15 Ivo Rębisz 538 Pokrzywno SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 11 [brak] 0:04:49 Ukończył
16 Max Lipecki 635 Bochlin SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 12 [brak] 0:04:51 Ukończył
17 Marcel Majka 623 Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 13 [brak] 0:04:55 Ukończył
18 Krystian Kwiatkowski 640 Świecie SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 14 [brak] 0:05:05 Ukończył
19 Nadia Kulczyk 513 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 5 [brak] 0:05:10 Ukończyła
20 Aleksandra Kozłowska 618 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 6 [brak] 0:05:15 Ukończyła
21 Bartosz Dobrzański 570 Świecie SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 15 [brak] 0:05:21 Ukończył
22 Maja Herdzik 523 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 7 [brak] 0:05:22 Ukończyła
23 Ewa Zaleska 561 SP 21 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 8 [brak] 0:05:30 Ukończyła
24 Marta Banaszewska 605 Emeniaki Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 9 [brak] 0:05:31 Ukończyła
25 Brayan Sałagan 643 Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 16 [brak] 0:05:32 Ukończył
26 Iga Bartoszynska 522 Sp 7 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 10 [brak] 0:05:39 Ukończyła
27 Agata Skiba 556 Jare TEAM Nakło nad Notecią SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 11 [brak] 0:05:39 Ukończyła
28 Klara Kędzierska 619 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 12 [brak] 0:05:49 Ukończyła
29 Alicja Angowska 531 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 13 [brak] 0:05:50 Ukończyła
30 Filip Rogotzki 675 Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 17 [brak] 0:05:50 Ukończył
31 Alan Motyka 548 Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 18 [brak] 0:06:03 Ukończył
32 Hubert Zieliński 514 SP 8 Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 19 [brak] 0:06:04 Ukończył
33 Amelia Szmyt 559 N-Bike Academy Bydgoszcz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 14 [brak] 0:06:11 Ukończyła
34 Adam Semmler 615 Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
35 Aleksander Lulaj 622 Bydgoszcz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
36 Amelia Wiśniewska 515 Cherry team Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
37 Bartosz Stankiewicz 608 Mokre SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
38 Dorota Fausek 584 Toruń SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
39 Emilia Jaciubek 519 Sp20 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
40 Gabriela Manikowska 628 BART MTB Team Sulnowo SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
41 Hubert Kowarowski 567 brak Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
42 Izabela Marek 593 MTB Mosir Dukla Iwonicz Zdròj SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
43 Kalina Gutkowska 537 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
44 Konrad Kawalerski 576 N-Bike Academy Niemcz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
45 Lilianna Gust 632 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
46 Maja Nowak 596 Grudziądz SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
47 Marcel Malach 568 Grudziądz SP2 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
48 Roksana Groszewska 674 Paparzyn SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
49 Zuzanna Maszewska 512 Nowa Wieś SP2 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS

Do góry




"SP3 (dzieci 10-12 lat)"

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Dystans Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Status
1 Aleksander Kasprowicz 590 Szkoła Podstawowa Sztynwag Mały Rudnik 68d SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 1 [brak] 0:02:42 Ukończył
2 Igor Pietrzak 669 Wałdowo Szlacheckie SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 2 [brak] 0:02:46 Ukończył
3 Wiktor Budzowski 641 Sztum SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 3 [brak] 0:02:51 Ukończył
4 Jędrzej Krzyżykowski 663 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 4 [brak] 0:02:55 Ukończył
5 Damian Mikita 534 bez klubu Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 5 [brak] 0:02:55 Ukończył
6 Jan Mioduszewski 588 N-Bike Academy Niemcz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 6 [brak] 0:02:57 Ukończył
7 Paweł Sosik 654 Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 7 [brak] 0:03:08 Ukończył
8 Igor Piotrowski 661 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 8 [brak] 0:03:10 Ukończył
9 Maciej Sowiński 617 Cyklo Kwidzyn Dankowo SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 9 [brak] 0:03:11 Ukończył
10 Agata Groszewska 673 Paparzyn SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 1 [brak] 0:03:15 Ukończyła
11 Patrycja Anuszewska 560 Orka Grudziądz Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 2 [brak] 0:03:17 Ukończyła
12 Seweryn Olech 600 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 10 [brak] 0:03:17 Ukończył
13 Maksym Ledzion 583 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 11 [brak] 0:03:17 Ukończył
14 Kacper Murgała 550 Skarszewy SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 12 [brak] 0:03:18 Ukończył
15 Jakub Florek 503 bicycle team GRUPA GRUPA SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 13 [brak] 0:03:20 Ukończył
16 Bartosz Napolski 612 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 14 [brak] 0:03:22 Ukończył
17 Rafał Szpont 636 Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 3 [brak] 0:03:23 Ukończył
18 Nikodem Jolkowski 529 SP16 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 15 [brak] 0:03:23 Ukończył
19 Marcel Kałamajski 579 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 16 [brak] 0:03:24 Ukończył
20 Paweł Mioduszewski 589 N-Bike Academy Niemcz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 17 [brak] 0:03:25 Ukończył
21 Maja Banaszewska 604 Emeniaki Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 4 [brak] 0:03:26 Ukończyła
22 Adam Goldszmidt 578 Spec Team JUNIOR Gdańsk SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 18 [brak] 0:03:28 Ukończył
23 Jakub Trzcinski 521 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 19 [brak] 0:03:32 Ukończył
24 Paweł Brudniewicz 610 Brudzio Team Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 20 [brak] 0:03:32 Ukończył
25 Jakub Machaj 549 Własny Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 21 [brak] 0:03:36 Ukończył
26 Filip Tkaczyński 668 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 22 [brak] 0:03:38 Ukończył
27 Marcel WIŚNIEWSKI 508 bicycle team GRUPA GRUPA SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 23 [brak] 0:03:43 Ukończył
28 Marta Aniszewska 670 Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 5 [brak] 0:03:48 Ukończyła
29 Wiktor Bączkowski 633 - Gubiny SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 24 [brak] 0:03:51 Ukończył
30 Mikołaj Zaleski 562 SP 21 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 25 [brak] 0:03:51 Ukończył
31 Matylda Akgün 533 Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 6 [brak] 0:03:55 Ukończyła
32 Maja Furmanek 602 Mtb Start Trec Kartuzy Tczew SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 7 [brak] 0:03:58 Ukończyła
33 Franciszek Bytner 676 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 26 [brak] 0:04:03 Ukończył
34 Jakub Figurski 597 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 27 [brak] 0:04:11 Ukończył
35 Martyna Jelińska 592 SP 7 Grudziądz Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 8 [brak] 0:04:16 Ukończyła
36 Maja Wojnowska 649 Across the River Team Dolna Grupa SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 9 [brak] 0:04:17 Ukończyła
37 Lena Gratowska 552 Rowerowy Grudziądz Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 10 [brak] 0:04:18 Ukończyła
38 Dominika Kryształ 644 kryształki Dolna Grupa SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 11 [brak] 0:04:19 Ukończyła
39 Amelia Gratowska 551 Rowerowy Grudziądz Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] 12 [brak] 0:04:23 Ukończyła
40 Artur Kempa 616 - Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 28 [brak] 0:04:26 Ukończył
41 Franciszek Piątkowski 626 Nowa Wieś SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] 29 [brak] 0:04:28 Ukończył
42 Adrian kujawa 639 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
43 Antonina Zmudzińska 543 EMDEK Bydgoszcz Bydgoszcz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
44 Bartosz Laskowski 662 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
45 Bartosz Liwandowski 565 SP 21 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
46 Bartosz Pawlik 582 SP 21 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
47 Dawid Grajkowski 665 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
48 Dawid Libera 666 Szkółka Kolaska Wałdowo Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
49 Filip Bieliński 630 Wilcze SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
50 Filip Buchaj 510 Buchaj Team Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
51 Filip Jaroszewicz 574 / Gdańsk SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
52 Filip Mądrzejewski 614 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
53 Igor Suś 647 N-Bike Academy Bydgoszcz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
54 Jakub Nowak 598 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
55 Kamil Marek 594 MTB Mosir Dukla Iwonicz Zdròj SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
56 Maciej Manikowski 627 BART MTB Team Sulnowo SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
57 Marcelina Paprotna 660 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
58 Martyna Paprotna 659 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
59 Miłosz Tokarski 540 EMDEK Bydgoszcz Bydgoszcz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
60 NADIA SUDOŁ 631 SUDOŁ COOPERATION KWIDZYN SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
61 Oskar Kowalski 541 EMDEK Bydgoszcz Bydgoszcz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
62 Oskar Pulkowski 671 Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
63 Oskar Rantflejs 664 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
64 Patrycja Teska 525 SGA Gdynia Gdynia SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
65 Paulina Appelt 564 N-Bike Academy Bydgoszcz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
66 Piotr Rohde 545 EMDEK Bydgoszcz Bydgoszcz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
67 Sebastian Hinz 656 Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz Grudziądz SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
68 Wiktor Ćwikla 613 Naklo Naklo nad Notecia SP3 (chłopcy) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS
69 Wiktoria Załęska 658 Szkółka Kolarska Wałdowo Wałdowo/Grudziądz SP3 (dziewczynki) [nie dotyczy-dzieci] [brak] DNS

Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×