Golub-Dobrzyń MTB Maraton

Wyniki

Powrót

"FIT"

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Dystans/Typ Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Status
1 Łukasz Kornak 285 Zadroga Racing Team Grudziądz M3 (FIT) FIT 1 [brak] 0:52:08 Ukończył
2 Leszek Szczepański 253 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M2 (FIT) FIT 1 [brak] 0:52:08 Ukończył
3 Piotr Kamiński 261 Wąbrzeźno MJ (FIT) FIT 1 [brak] 0:53:33 Ukończył
4 Łukasz Kwaśniewski 317 Team MX Skórcz Osiek M2 (FIT) FIT 2 [brak] 0:54:19 Ukończył
5 Stanisław Pawłowski 223 Lumac Like Bike WTR Włocławek Włocławek M4 (FIT) FIT 1 [brak] 0:54:20 Ukończył
6 Arkadiusz Bińczak 259 CYKLO KWIDZYN Kwidzyn M3 (FIT) FIT 2 [brak] 0:55:02 Ukończył
7 Damian Brąszkowski 273 Zadroga Racing Team Grudziądz M3 (FIT) FIT 3 [brak] 0:55:45 Ukończył
8 Wiktor Polonis 289 Płocki Klub Kolarski Płock M3 (FIT) FIT 4 [brak] 0:56:15 Ukończył
9 Rafał Łęgowski 319 Ciechocin M3 (FIT) FIT 5 [brak] 0:56:15 Ukończył
10 PIOTR SOBIERALSKI 248 Tczewski Klub Rowerowy Tczew M4 (FIT) FIT 2 [brak] 0:56:15 Ukończył
11 Rafał Grzędzicki 284 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M3 (FIT) FIT 6 [brak] 0:56:16 Ukończył
12 Arkadiusz Węgier 269 MTB SUSZ SUSZ M4 (FIT) FIT 3 [brak] 0:56:16 Ukończył
13 Jacek Baran 313 Epidemia Cyklozy Mtb Susz Prabuty M3 (FIT) FIT 7 [brak] 0:56:17 Ukończył
14 Sławomir Furmanek 262 Mtb Start Trec Kartuzy Tczew M4 (FIT) FIT 4 [brak] 0:57:17 Ukończył
15 Marek Kucharski 238 GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń M4 (FIT) FIT 5 [brak] 0:57:35 Ukończył
16 Szymon Plaskaty 306 Klub Sportowy Szosa Żnin Żnin M3 (FIT) FIT 8 [brak] 0:57:48 Ukończył
17 Krzysztof Mróz 326 Orbit One Cycling Kwidzyn Kwidzyn M4 (FIT) FIT 6 [brak] 0:57:56 Ukończył
18 Wojciech Kowalczyk 202 Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz MJ (FIT) FIT 2 [brak] 0:58:03 Ukończył
19 Szczepan Reiss 322 Oldschool MTB Gdańsk Kolbudy M4 (FIT) FIT 7 [brak] 0:58:13 Ukończył
20 Marek Kozłowski 208 KS Szosa Żnin Żnin M4 (FIT) FIT 8 [brak] 0:58:15 Ukończył
21 Paweł Wenderlich 245 Lipno M3 (FIT) FIT 9 [brak] 0:59:10 Ukończył
22 Kacper Berendt 323 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz MJ (FIT) FIT 3 [brak] 0:59:11 Ukończył
23 Mikołaj Tuszyński 272 MTB Racing Tuszyński Kowalewo Pomorskie M3 (FIT) FIT 10 [brak] 0:59:39 Ukończył
24 Piotr Piasecki 233 jubilermonika.pl Włocławek M3 (FIT) FIT 11 [brak] 0:59:49 Ukończył
25 Szymon Kowalski 216 AGRO MIL MTB green team Wąbrzeźno MJ (FIT) FIT 4 [brak] 0:59:50 Ukończył
26 Dariusz Rozwadowski 239 Wąbrzeźno M3 (FIT) FIT 12 [brak] 0:59:50 Ukończył
27 Damian Lewandowski 256 NJS Włocławek M3 (FIT) FIT 13 [brak] 0:59:52 Ukończył
28 Przemysław Behnke 211 Polski Klub MTB Płock M3 (FIT) FIT 14 [brak] 0:59:56 Ukończył
29 Sławomir Trojanowski 330 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie M3 (FIT) FIT 15 [brak] 0:59:58 Ukończył
30 Mateusz Sztramkowski 302 BRAK Sokołowo/Golub-Dobrzyń MJ (FIT) FIT 5 [brak] 1:00:16 Ukończył
31 Artur Lipiński 276 Elgiszewo M3 (FIT) FIT 16 [brak] 1:00:26 Ukończył
32 Błażej Mrówczyński 292 Golub-Dobrzyń M2 (FIT) FIT 3 [brak] 1:00:26 Ukończył
33 Marek Jabłoński 247 Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M5 (FIT) FIT 1 [brak] 1:00:34 Ukończył
34 Krzysztof Gałgański 243 SISU‐OWB TEAM Osielsko M4 (FIT) FIT 9 [brak] 1:00:34 Ukończył
35 Michał Lewandowski 210 Mrozbike.pl Wąbrzeźno M2 (FIT) FIT 4 [brak] 1:00:43 Ukończył
36 Remigiusz Gęsicki 206 SPRINTERZY.COM Golub-Dobrzyń M2 (FIT) FIT 5 [brak] 1:01:11 Ukończył
37 Zbigniew Ostraszewski 290 SISU -OWB Team Potulice M5 (FIT) FIT 2 [brak] 1:02:20 Ukończył
38 Mateusz Wichowski 318 TTC Beretta Toruń Toruń MJ (FIT) FIT 6 [brak] 1:03:11 Ukończył
39 Marcin Szymczak 309 Płocki Klub Kolarski Płock M3 (FIT) FIT 17 [brak] 1:03:19 Ukończył
40 Marcin Ornowski 305 Bydgoszcz M4 (FIT) FIT 10 [brak] 1:03:30 Ukończył
41 Krzysztof Lica 220 SISU-OWB Team Bydgoszcz M5 (FIT) FIT 3 [brak] 1:03:36 Ukończył
42 Krzysztof Piasecki 209 Cykliści Rypin Rypin M4 (FIT) FIT 11 [brak] 1:03:37 Ukończył
43 Miłosz Rzepka 332 Stomil CrossFit Grudziądz M3 (FIT) FIT 18 [brak] 1:03:47 Ukończył
44 Bartosz Jaworski 236 Epidemia Cyklozt MTB Susz Kwidzyn M3 (FIT) FIT 19 [brak] 1:03:50 Ukończył
45 Michał Szerszeń 274 PPHU Artpol Kwidzyn Kwidzyn M2 (FIT) FIT 6 [brak] 1:04:00 Ukończył
46 Ernest Wawrzyniuk 301 Silno M4 (FIT) FIT 12 [brak] 1:04:11 Ukończył
47 Andrzej Kłodawski 255 Nowe MiastoLubawskie M5 (FIT) FIT 4 [brak] 1:04:40 Ukończył
48 Włodzimierz Zielonka 321 Płocki Klub Kolarski Płock M3 (FIT) FIT 20 [brak] 1:05:28 Ukończył
49 Adam Sieradzki 204 Inowrocław Team MTB Inowroclaw M3 (FIT) FIT 21 [brak] 1:05:29 Ukończył
50 Marek Czuk 251 Toruń M6 (FIT) FIT 1 [brak] 1:05:30 Ukończył
51 Damian Piotrowski 320 Golub Dobrzyń M3 (FIT) FIT 22 [brak] 1:05:48 Ukończył
52 Marcin Rempuszewski 214 GO Wąpielsk Wąpielsk M4 (FIT) FIT 13 [brak] 1:05:58 Ukończył
53 Zbigniew Lichaczewski 263 Epidemia Cyklozt MTB Susz Bałoszyce M4 (FIT) FIT 14 [brak] 1:06:00 Ukończył
54 Jarosław Szulc 207 SzulcTeam Przyłęki M3 (FIT) FIT 23 [brak] 1:06:00 Ukończył
55 Mirosław Kowalski 224 AGRO MIL MTB green team Wąbrzeźno M4 (FIT) FIT 15 [brak] 1:06:01 Ukończył
56 Jarosław Piasecki 234 Toruń M3 (FIT) FIT 24 [brak] 1:06:06 Ukończył
57 Marcin Osmański 277 Toruń M2 (FIT) FIT 7 [brak] 1:06:08 Ukończył
58 sebastian chyba 298 Płocki Klub Kolarski płock M3 (FIT) FIT 25 [brak] 1:06:13 Ukończył
59 Adam Pilarski 232 Golub-Dobrzyń M3 (FIT) FIT 26 [brak] 1:06:27 Ukończył
60 Marian Reinholz 324 Terespol Pomorski M4 (FIT) FIT 16 [brak] 1:06:59 Ukończył
61 Marcin Janik 297 Toruń M3 (FIT) FIT 27 [brak] 1:07:51 Ukończył
62 Tomasz Reinholz 325 MTB Eldar Świecie Terespol Pomorski MJ (FIT) FIT 7 [brak] 1:08:30 Ukończył
63 Remigiusz Buszka 295 Toruń M4 (FIT) FIT 17 [brak] 1:08:31 Ukończył
64 Ryszard Kamiński 315 Bydgoszcz M6 (FIT) FIT 2 [brak] 1:08:31 Ukończył
65 Mariusz Koprowski 287 Płock M3 (FIT) FIT 28 [brak] 1:08:35 Ukończył
66 Krzysztof Łuczak 205 Inowrocław Team MTB Inowrocław M4 (FIT) FIT 18 [brak] 1:08:48 Ukończył
67 Waldemar Zurel 240 CYKLISCI RYPIN Rypin M5 (FIT) FIT 5 [brak] 1:08:50 Ukończył
68 Mariusz Jesionowski 329 MTB Eldar Świecie Świecie M4 (FIT) FIT 19 [brak] 1:09:07 Ukończył
69 Kamila Gurzyńska 333 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz K3 (FIT) FIT 1 [brak] 1:09:12 Ukończyła
70 Krzysztof Siebert 235 Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz M5 (FIT) FIT 6 [brak] 1:09:24 Ukończył
71 Wioletta Kucharska 237 GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń K3 (FIT) FIT 2 [brak] 1:09:27 Ukończyła
72 Mariusz Jabłoński 281 Ruziec M3 (FIT) FIT 29 [brak] 1:09:48 Ukończył
73 JACEK GÓRECKI 270 SZAFARNIA M5 (FIT) FIT 7 [brak] 1:09:49 Ukończył
74 Magdalena Klasa-Lewandowska 291 MOTO-SPEC Toruń Toruń K3 (FIT) FIT 3 [brak] 1:09:56 Ukończyła
75 Agnieszka Piotrowska 331 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie K4 (FIT) FIT 1 [brak] 1:09:59 Ukończyła
76 Sylwia Dąbrowska 293 Golub-Dobrzyń K4 (FIT) FIT 2 [brak] 1:10:11 Ukończyła
77 Robert Lewandowski 304 Toruń M3 (FIT) FIT 30 [brak] 1:10:13 Ukończył
78 Sławomir Krzyżykowski 217 KS SPRINT GRĘBOCIN Grębocin M4 (FIT) FIT 20 [brak] 1:11:01 Ukończył
79 Paweł Brzuskiewicz 201 GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń M3 (FIT) FIT 31 [brak] 1:11:16 Ukończył
80 Danuta Badowska 244 Golub-Dobrzyń K4 (FIT) FIT 3 [brak] 1:11:17 Ukończyła
81 Mariusz Sobieski 316 Świecie M4 (FIT) FIT 21 [brak] 1:11:33 Ukończył
82 Dawid Wiśniewski 254 Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz M3 (FIT) FIT 32 [brak] 1:12:03 Ukończył
83 Paweł Perszke 307 Jabłonowo Pomorskie M3 (FIT) FIT 33 [brak] 1:12:13 Ukończył
84 Emilia Plaskaty 308 Klub Sportowy Szosa Żnin Żnin K3 (FIT) FIT 4 [brak] 1:12:18 Ukończyła
85 Wojciech Chojnacki 225 Toruń M3 (FIT) FIT 34 [brak] 1:12:28 Ukończył
86 Wojciech Pudliński 312 Golub-Dobrzyń M4 (FIT) FIT 22 [brak] 1:12:35 Ukończył
87 Łukasz Ziemlewicz 288 Jasień M2 (FIT) FIT 8 [brak] 1:12:40 Ukończył
88 Artur Bączkowski 271 AGROLOK Sport Team Golub-Dobrzyń M2 (FIT) FIT 9 [brak] 1:12:49 Ukończył
89 Joanna Kowalczewska 303 MTB Eldar Świecie Świecie K4 (FIT) FIT 4 [brak] 1:12:56 Ukończyła
90 Mirosław Drozdowski 252 Golub-Dobrzyń M5 (FIT) FIT 8 [brak] 1:12:57 Ukończył
91 MIESZKO JARZĘBOWSKI 229 CYKLIŚCI RYPIN RYPIN MJ (FIT) FIT 8 [brak] 1:13:06 Ukończył
92 Paweł Szymkowiak 280 Bydgoszcz M2 (FIT) FIT 10 [brak] 1:13:41 Ukończył
93 Jarosław Piechna 242 Świecie M3 (FIT) FIT 35 [brak] 1:13:49 Ukończył
94 Aleksander Piórkowski 250 CARBON TEAM TORUŃ TORUŃ M5 (FIT) FIT 9 [brak] 1:14:22 Ukończył
95 Magdalena Wenderlich 246 Lipno K3 (FIT) FIT 5 [brak] 1:14:51 Ukończyła
96 Piotr Zdzichowski 228 Epidemia Cyklozy MTB Susz Adamowo M5 (FIT) FIT 10 [brak] 1:15:47 Ukończył
97 Mateusz Gurzyński 334 Grudziądz M3 (FIT) FIT 36 [brak] 1:16:08 Ukończył
98 Grzegorz Borzuchowski 286 Maszewo Duże M4 (FIT) FIT 23 [brak] 1:16:09 Ukończył
99 Przemysław Warda 294 Płock M3 (FIT) FIT 37 [brak] 1:16:36 Ukończył
100 Agnieszka Myk-Kopacz 222 Bydgoszcz K3 (FIT) FIT 6 [brak] 1:17:11 Ukończyła
101 Mariusz Marcinkowski 221 Toruń M3 (FIT) FIT 38 [brak] 1:17:13 Ukończył
102 Stanisław Sadurski 279 Toruń M5 (FIT) FIT 11 [brak] 1:17:28 Ukończył
103 Grażyna Mierzejewska 260 GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń K3 (FIT) FIT 7 [brak] 1:19:23 Ukończyła
104 MACIEJ JARZĘBOWSKI 230 AGROLOK Sport Team RYPIN M4 (FIT) FIT 24 [brak] 1:22:06 Ukończył
105 Anna Barańska 310 Łódź K3 (FIT) FIT 8 [brak] 1:23:05 Ukończyła
106 Waldek Blachowski 266 Toruń M4 (FIT) FIT 25 [brak] 1:23:37 Ukończył
107 Michał Sybilski 267 Toruń M3 (FIT) FIT 39 [brak] 1:23:37 Ukończył
108 Agata Rój-Karkowska 283 Płocki Klub Kolarski Płock K3 (FIT) FIT 9 [brak] 1:24:23 Ukończyła
109 Przemysław Ruge 296 Rynarzewo M3 (FIT) FIT 40 [brak] 1:24:36 Ukończył
110 Maria Anna ŚWIERCZYŃSKA 268 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Gruta K2 (FIT) FIT 1 [brak] 1:32:38 Ukończyła
111 Aleksandra Lubińska-Gajda 299 MTB Eldar Świecie Świecie K2 (FIT) FIT 2 [brak] 1:35:39 Ukończyła
112 Andrzej Szymczak 249 Lisewo M5 (FIT) FIT [brak] DNS
113 Barbara Kopacz-Tomaszewska 258 Golub-Dobrzyń K4 (FIT) FIT [brak] DNS
114 Czesław Anolik 314 Gdańsk M4 (FIT) FIT [brak] DNS
115 Damian Stolarski 241 Lipno Lipno M2 (FIT) FIT [brak] DNS
116 Daniel Jahn 278 Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M3 (FIT) FIT [brak] DNS
117 Grzegorz Błaszczyk 300 Płocki Klub Kolarski Płock M4 (FIT) FIT [brak] DNS
118 Janusz Wiśniewski 219 CARBON TEAM TORUŃ Toruń M5 (FIT) FIT [brak] DNS
119 Kamil Kaliski 275 Agrolok Sport Team Golub-Dobrzyń M3 (FIT) FIT [brak] DNS
120 Kamil Olszewski 215 Rowerowygrudziadz.pl Grudziądz M2 (FIT) FIT [brak] DNS
121 Maciej Kamiński 265 Lipa MTB Lipno MJ (FIT) FIT [brak] DNS
122 Maciej Drozd 226 Podzamek Golubski M4 (FIT) FIT [brak] DNS
123 Marek Strek 218 Brak Lipno M4 (FIT) FIT [brak] DNS
124 Marek Dittmar 282 Kwidzyn M4 (FIT) FIT [brak] DNS
125 Marek Naliński 327 Tornado Accedit Toruń M3 (FIT) FIT [brak] DNS
126 Mariusz Biniecki 227 Włocławek M4 (FIT) FIT [brak] DNS
127 Mariusz Dudek 311 Wąbrzeźno M4 (FIT) FIT [brak] DNS
128 Mariusz Kaliszewski 231 Szafranki M4 (FIT) FIT [brak] DNS
129 Piotr Krawczuk 264 Toruń M3 (FIT) FIT [brak] DNS
130 Piotr Przybyszewski 212 ZENI Solec kujawski M4 (FIT) FIT [brak] DNS
131 Roman Krześniak 257 BART MTB Świecie M2 (FIT) FIT [brak] DNS
132 SYLWIA RZECZKOWSKA 203 TEAM WYWROTOWCY SKĘPE SKĘPE K3 (FIT) FIT [brak] DNS
133 Waldemar Cisło 328 Bądki M4 (FIT) FIT [brak] DNS

Do góry




"MEGA"

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Dystans/Typ Msc. kat. Międzyczas Czas sum. Status
1 Rafał Szturo 448 Sisu OWB team Lubicz M4 (MEGA) MEGA 1 01:12:57 2:02:15 Ukończył
2 ŁUKASZ MIGOWSKI 423 SISU‐OWB TEAM PIECHCIN M3 (MEGA) MEGA 1 01:14:37 2:08:21 Ukończył
3 Paweł Ochmański 456 Celfast mtb team BYDGOSZCZ M3 (MEGA) MEGA 2 01:14:34 2:08:22 Ukończył
4 Przemysław Kasierski 458 Fitserwis MTB Team Bydgoszcz M3 (MEGA) MEGA 3 01:17:20 2:12:38 Ukończył
5 Paweł Rudziński 447 Twister Team Mława M3 (MEGA) MEGA 4 01:17:28 2:12:39 Ukończył
6 Paweł Aleksiński 421 NJS Włocławek M2 (MEGA) MEGA 1 01:17:16 2:12:41 Ukończył
7 Grzegorz Trzopek 454 Gołaś Bikes Świecie M3 (MEGA) MEGA 5 01:18:49 2:14:33 Ukończył
8 Maciej Sadurski 411 Toruń M2 (MEGA) MEGA 2 01:20:30 2:15:07 Ukończył
9 Robert Wakulik 464 Dolina Noteci Racing Team Tczew M3 (MEGA) MEGA 6 01:20:17 2:15:10 Ukończył
10 Michał Zurel 432 CYKLIŚCI RYPIN Rypin M3 (MEGA) MEGA 7 01:20:27 2:15:15 Ukończył
11 Wojciech Janiszewski 463 Szarafin racing tim Skorcz M5 (MEGA) MEGA 1 01:18:06 2:16:36 Ukończył
12 Michał Papiernik 460 Tczewski Klub Rowerowy Tczew M3 (MEGA) MEGA 8 01:22:32 2:19:37 Ukończył
13 Grzegorz Ostrowski 413 T4B Bike Team Chorzele M5 (MEGA) MEGA 2 01:22:23 2:19:38 Ukończył
14 Anna Ostrowska 412 T4B Bike Team Chorzele K4 (MEGA) MEGA 1 01:22:26 2:19:41 Ukończyła
15 Jarosław Belt 452 MTB ELDAR Świecie Świecie M5 (MEGA) MEGA 3 01:22:48 2:21:18 Ukończył
16 Przemysław Lasowski 445 Grudziądz M4 (MEGA) MEGA 2 01:23:07 2:23:05 Ukończył
17 Michał Surmacewicz 428 Toruń M2 (MEGA) MEGA 3 01:24:03 2:23:31 Ukończył
18 Adam Podgórski 450 Cykliści Rypin Rypin M4 (MEGA) MEGA 3 01:22:36 2:23:43 Ukończył
19 karol Chudzyński 427 SISU-OWB team Szubin M4 (MEGA) MEGA 4 01:30:54 2:24:08 Ukończył
20 Jarosław Borowski 451 GTR Golub - Dobrzyń Płonne M3 (MEGA) MEGA 9 01:25:46 2:25:09 Ukończył
21 Marcin Praxmajer 409 Płocki Klub Kolarski Płock M4 (MEGA) MEGA 5 01:22:59 2:25:14 Ukończył
22 Leszek Zwolak 440 Gdańsk M4 (MEGA) MEGA 6 01:27:21 2:25:21 Ukończył
23 Marcin Najder 459 GTR Golub-Dobrzyń Golub Dobrzyń M4 (MEGA) MEGA 7 01:26:14 2:28:01 Ukończył
24 Jacek Jagielski 465 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M4 (MEGA) MEGA 8 01:25:51 2:28:43 Ukończył
25 Wojciech Zupa 418 SISU-OWB team Bydgoszcz M5 (MEGA) MEGA 4 01:28:15 2:29:00 Ukończył
26 Dawid Janus 443 ZuzgaRacing Team Ketrzyn M3 (MEGA) MEGA 10 01:25:43 2:29:12 Ukończył
27 Radoslaw Rogalski 406 Professional HR Bydgoszcz M3 (MEGA) MEGA 11 01:28:20 2:29:33 Ukończył
28 Grzegorz Czeszejko 417 Prabuty M4 (MEGA) MEGA 9 01:25:37 2:30:02 Ukończył
29 Dariusz Pacuk 439 Pacuki Toruń M4 (MEGA) MEGA 10 01:28:41 2:31:28 Ukończył
30 Patryk Romanowski 435 Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz MJ (MEGA) MEGA 1 01:24:09 2:32:09 Ukończył
31 Jarosław Romanowski 434 Epidemia Cyklozy MTB Susz Susz M4 (MEGA) MEGA 11 01:28:34 2:32:10 Ukończył
32 PIOTR GÓRALSKI 425 AIR BIKE Płock M4 (MEGA) MEGA 12 01:31:15 2:34:47 Ukończył
33 Grzegorz Gogulski 422 Toruń Toruń M4 (MEGA) MEGA 13 01:30:58 2:34:48 Ukończył
34 Piotr Blokowskki 426 AGROLOK Sport Team Paliwodzizna M4 (MEGA) MEGA 14 01:30:07 2:35:13 Ukończył
35 Michał Marski 410 Toruń M4 (MEGA) MEGA 15 01:30:49 2:36:29 Ukończył
36 Krzysztof Wichowski 462 TTC Beretta Toruń Toruń M3 (MEGA) MEGA 12 01:30:43 2:37:44 Ukończył
37 Marek Weber 404 Wheel Brothers Grudziądz M3 (MEGA) MEGA 13 01:38:47 2:39:34 Ukończył
38 Wojciech Krzemiński 455 Golub Dobrzyń M3 (MEGA) MEGA 14 01:35:56 2:40:18 Ukończył
39 Piotr Kozłowski 424 GTR Golub-Dobrzyń M4 (MEGA) MEGA 16 01:36:14 2:40:25 Ukończył
40 Dawid Jaroszewski 420 Nowe Miasto Lubawskie M3 (MEGA) MEGA 15 01:31:37 2:41:09 Ukończył
41 Tomasz Piotrkowski 449 Mrówka BHP Chełmża M3 (MEGA) MEGA 16 01:33:53 2:41:10 Ukończył
42 Marek Majewski 444 Epidemia Cyklozy MTB Susz Prabuty M6 (MEGA) MEGA 1 01:34:05 2:41:14 Ukończył
43 Anna Kłobukowska 442 Babskie Kręcenie Pruszcz Gdański K3 (MEGA) MEGA 1 01:36:32 2:42:09 Ukończyła
44 Radosław Kopacz 437 Bydgoszcz M3 (MEGA) MEGA 17 01:30:12 2:42:15 Ukończył
45 Marcin Uliczny 430 Płocki Klub Kolarski Płock M4 (MEGA) MEGA 17 01:34:14 2:43:41 Ukończył
46 Szymon Kowszewicz 408 Tryszczyn M3 (MEGA) MEGA 18 01:35:44 2:45:12 Ukończył
47 Marta Motylewska 403 Płocki Klub Kolarski Płock K2 (MEGA) MEGA 1 01:35:20 2:45:27 Ukończyła
48 Jacek Brygier 405 Płocki Klub Kolarski Płock M4 (MEGA) MEGA 18 01:35:09 2:45:27 Ukończył
49 Dariusz Rompalski 466 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M4 (MEGA) MEGA 19 01:34:30 2:46:56 Ukończył
50 Hanna Bielińska 402 Wilcze K3 (MEGA) MEGA 2 01:36:54 2:51:57 Ukończyła
51 Dawid Maszerowski 461 Płocki Klub Kolarski Sierpc MJ (MEGA) MEGA 2 01:34:09 2:54:58 Ukończył
52 Rafał Karkowski 433 Płocki Klub Kolarski Płock M4 (MEGA) MEGA 20 01:39:16 2:58:46 Ukończył
53 Marcin Balinowski 431 Juniperus Ogrody Golub-Dobrzyn M3 (MEGA) MEGA 19 01:41:21 2:59:41 Ukończył
54 Tomasz Siara 419 Posada M4 (MEGA) MEGA 21 01:45:00 3:02:18 Ukończył
55 Aleksander Kulpa 407 CSU Bydgoszcz Bydgoszcz M3 (MEGA) MEGA 20 01:45:17 3:03:52 Ukończył
56 Agnieszka Kamińska 453 Bydgoszcz K4 (MEGA) MEGA 2 02:01:31 3:17:51 Ukończyła
57 Tomasz Tomaszewski 438 Nova Trading Zakręceni na Stale Golub-Dobrzyń M4 (MEGA) MEGA 22 01:55:41 3:18:24 Ukończył
58 Adam Baumgart 401 RowerowaBrzoza Bydgoszcz M4 (MEGA) MEGA DNS
59 Adam Wroniecki 415 Toruń M2 (MEGA) MEGA DNS
60 Andrzej Kalich 441 CYKLISCI RYPIN RYPIN M3 (MEGA) MEGA DNS
61 Bartosz Grędzińśki 429 Kross Staff Team Mława M2 (MEGA) MEGA DNS
62 Dawid Maszerowski Płocki Klub Kolarski Sierpc MJ (MEGA) MEGA DNS
63 Juliusz Malik 414 NIKOŚ BIKE TEAM KOZIEGŁOWY M3 (MEGA) MEGA DNS
64 Kamil Kruszyński 446 TTC BERETTA TORUŃ Toruń M3 (MEGA) MEGA DNS
65 Marcin Fausek 416 TTC BERETTA TORUŃ Torun M4 (MEGA) MEGA DNS
66 Michał Wyżlic 436 Komobike Scott Lubawa M3 (MEGA) MEGA DNS

Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×