I Siódemka Łasińska

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Dariusz Wieczorek 64 KB PWK Legionowo LEGIONOWO Open M 1 25:51 25:51 - Ukończył
2 Patryk Kruczkowski 30 Szynwałd Open M 2 27:12 27:12 +01:21 Ukończył
3 Michał Magdziński 36 Niezrzeszony Grudziądz Grudziądz Open M 3 27:50 27:50 +01:59 Ukończył
4 Jacek Szulc 59 TKKF Chełmno Chełmno Open M 4 28:01 28:01 +02:10 Ukończył
5 Mateusz Szczepański 58 BBKTS Szembruk Open M 5 28:54 28:55 +03:04 Ukończył
6 SZYMON JAGIELSKI 18 ŁASIN Open M 6 29:17 29:17 +03:26 Ukończył
7 Kacper Głowacki 14 Traktor Team Gmina Kwidzyn Prabuty Open M 7 30:13 30:14 +04:23 Ukończył
8 Michał Wróbel 68 KMP Grudziądz Grudziądz Open M 8 30:21 30:24 +04:33 Ukończył
9 Paulina Wiernicka 73 GMINA GARDEJA BIEGA/KTS IRONMAN KWIDZYN Open K 1 30:50 30:50 +04:59 Ukończyła
10 Zbigniew Serocki 54 Jagiellończycy Łasin Grudziądz Open M 9 31:39 31:39 +05:48 Ukończył
11 Andrzej Rutkowski 51 Rutex Łasin Open M 10 31:50 31:50 +05:59 Ukończył
12 Kazimierz Romański 48 KB LEGIONOWO Legionowo Open M 11 32:00 32:02 +06:11 Ukończył
13 Tadeusz Krupa 31 Łasin Open M 12 32:09 32:12 +06:21 Ukończył
14 Wojciech Bielawski 4 Łasin Open M 13 32:19 32:21 +06:30 Ukończył
15 Maciej Kukawka 33 Grudziądz Open M 14 32:27 32:30 +06:39 Ukończył
16 Patryk Bochra 5 Radzyń chelminski Open M 15 32:40 32:45 +06:54 Ukończył
17 Mateusz MAŁKOWSKI 37 Traktor team Gmina Kwidzyn Kwidzyn Open M 16 32:48 32:48 +06:57 Ukończył
18 Damian Preuss 43 Radzyń chelminski Open M 17 32:48 32:53 +07:02 Ukończył
19 Sławomir Pulkowski 44 Rogóźno Open M 18 32:52 32:54 +07:03 Ukończył
20 Sylwia Darda 9 Kwidzyn Open K 2 33:04 33:05 +07:14 Ukończyła
21 Zdzisław Bartkowski 2 Grudziądz Open M 19 33:10 33:10 +07:19 Ukończył
22 Stanisław Olbryś 74 Nasielsk Open M 20 33:11 33:13 +07:22 Ukończył
23 Damian Kruczkowski 29 Szynwałd Open M 21 33:47 33:49 +07:58 Ukończył
24 Wojciech Lewandowski 34 Kurzetnik Biega Jamielnik Open M 22 34:02 34:02 +08:11 Ukończył
25 Marcin Glinowiecki 13 GRUDZIĄDZ Open M 23 34:15 34:19 +08:28 Ukończył
26 Ryszard Bartosiak 3 Gmina Gardeja Biega Gardeja Open M 24 34:31 34:35 +08:44 Ukończył
27 Rafał Wiśniewski 75 Grudziądz Open M 25 34:39 34:44 +08:53 Ukończył
28 Kacper Brzeski 7 Widlice Open M 26 35:22 35:24 +09:33 Ukończył
29 ROMAN JANIK 20 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN Open M 27 35:39 35:42 +09:51 Ukończył
30 Sławomir Zakrzews 70 Grup Open M 28 35:43 35:48 +09:57 Ukończył
31 Tomasz Roczeń 46 Morsy z Zalesia Zławieś Mała Open M 29 36:24 36:28 +10:37 Ukończył
32 Bartlomiej Marchlewski 38 Świecie Open M 30 37:55 37:57 +12:06 Ukończył
33 Magdalena Serocka 53 Jagiellończycy Łasin Grudziądz Open K 3 38:02 38:02 +12:11 Ukończyła
34 Janusz Gronek 16 Posejdon Grudziądz Open M 31 38:17 38:21 +12:30 Ukończył
35 Oliwia Rusoń 50 Jasiewo Open K 4 38:29 38:29 +12:38 Ukończyła
36 Iwona Zająkała 69 Łasin Open K 5 40:20 40:25 +14:34 Ukończyła
37 Marianna Michalak 41 Świecie Open K 6 41:01 41:03 +15:12 Ukończyła
38 Wiesława Ziółkowska 72 Łasin Open K 7 41:20 41:25 +15:34 Ukończyła
39 Paulina Witkowska 66 Mędrzyce Open K 8 41:43 41:44 +15:53 Ukończyła
40 Waldemar Chyliński 8 SP 20 Grudziądz- UKS Tandem Grudziądz Open M 32 41:59 42:00 +16:09 Ukończył
41 Renata Zgardowska 71 Boguszewo Open K 9 42:07 42:07 +16:16 Ukończyła
42 Jan Skakluk 55 KB Legionowo Legionowo Open M 33 42:43 42:45 +16:54 Ukończył
43 Karolina Korytkowska 26 Łasin Open K 10 44:11 44:16 +18:25 Ukończyła
44 Aleksander Kowalczyk 28 Łasin Open M 34 44:18 44:23 +18:32 Ukończył
45 Michał Kamiński 22 Grudziądz Open M 35 44:18 44:24 +18:33 Ukończył
46 Bartłomiej Gałuszka 12 Biegająca Kluska Grudziądz Open M 36 46:57 47:02 +21:11 Ukończył
47 Krzysztof Świerczyński 61 Brak klubu Grudziądz Open M 37 48:15 48:19 +22:28 Ukończył
48 Marzena Pyra-Kuczyńska 45 Jeźewo Open K 11 49:22 49:22 +23:31 Ukończyła
49 Barbara Medeńska 40 Piła Młyn Open K 12 49:22 49:22 +23:31 Ukończyła
50 Magdalena Kruszyńska 32 Morsy z Zalesia Toruń Open K 13 50:57 51:00 +25:09 Ukończyła
51 Angelika Śląska 60 Mukowaleczni Świecie Open K 14 50:58 51:00 +25:09 Ukończyła
52 Anna Rozmarynowicz 49 Morsy z Zalesia Dąbrowa Chełmińska Open K 15 50:57 51:00 +25:09 Ukończyła
53 Joanna Wasilewska 63 KDN Grudziądz Open K 16 52:35 52:39 +26:48 Ukończyła


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×