Szosowy amatorski wyścig kolarski - Mały Rudnik

Wyniki

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Punkty Status
1 Michał Gąsiorowski 66 Bydgoszcz M2
2 Radomir Chmiel 40 Michelin Bloomnet Team Olsztyn M1 20:4328:0528:53
3 Marcin Wojtal 132 Olszttyn M1 20:3528:2128:48
4 Jarosław Kowalczyk 4 Tczew M1 20:4228:1328:54
5 Jacek Jerzyna 95 VO2max MTB Team Różyny M2 20:4328:1228:54
6 Robert Lewandowski 74 Oponeo.pl Toruń M2 20:4128:1328:56
7 Przemysław Zielinski 78 GK Gryf Tczew Tczew M2 20:4228:1428:57
8 Leszek Kusiowski 89 LTM Masters Team Mały Rudnik M2 20:4228:1228:59
9 Jacek Sargalski 2 Brodnica M1 20:4228:0929:02
10 Kamil Walecki 6 Chełmża M1 20:4028:1428:59
11 Paweł Słomski 36 Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo Rowerowe Golub-Dobrzyń M1 20:4728:2528:41
12 Rafał Dziekoński 5 DADELO.PL Bydgoszcz M1 20:4228:3228:40
13 Karol Olszewski 77 LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Jeżewo M2 20:4327:5529:16
14 Paweł Należyty 33 Bike U Up Gdynia M1 20:4428:1328:58
15 Paweł Najmowicz 131 Olsztyn M1 20:4527:5229:18
16 Piotr Julkowski 59 TTC Beretta Toruń Silno M2 20:4428:1228:59
17 Daniel Lipinski 10 TTC Toruń Toruń M1 20:3828:1029:07
18 Sebastian Romanowski 52 Toruń M2 20:4928:2728:40
19 Mariusz Kluszczyński 88 Toruń Multisport Team Toruń M2 20:4628:3128:39
20 Olgierd Kraszkiewicz 70 Bike U Up Gdańsk M2 20:4427:5229:21
21 Paweł Boruch 48 SISU-OWB team Szubin M1 20:5328:2328:43
22 Leszek Gołębiowski 102 TTC BERETTA Grebocin M2 20:4528:3528:40
23 Volodymyr Koniaiev 18 TARPOL TEAM/AMS Ukraina M1 20:5528:1828:47
24 Mirosław Słomski 82 GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń M2 20:4428:3228:45
25 Marek Trzeszczkowski 61 MICHELIN BLOOMNET Olsztyn M2 20:4528:1029:06
26 Paweł Ślepski 49 Sopot M2 20:5328:2528:57
27 Artur Korc 73 OPONEO.PL Giżycko M2 20:0030:0030:00
28 Dawid Jurek 87 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M2 20:4328:3531:14
29 Henryk Dembiński 147 LKK Ziemia Lubawska Iława M3 20:5628:2731:14
30 Zbigniew Ziemlewski 136 Nowawieś chełmińska 86-200 M3 20:5428:3031:13
31 Marcin Jaworski 60 LZSW GOK MALY RUDNIK Grudziądz M2 20:5628:2831:14
32 Milan Lewandowski 94 86-014 M2 20:4328:3231:23
33 Aleksander Shevston 130 Kaliningrad M2 20:4628:3631:16
34 Rafał Słapiński 79 GTR Golub - Dobrzyń Golub - Dobrzyń M2 20:5028:2731:25
35 Piotr Połomka 81 LTM Masters Team Grudziądz M2 20:5628:2931:20
36 Dariusz Tomaszewski 91 FTI Racing Team Gowino M2 20:4629:5931:13
37 Patryk Żywuszko 44 Gdynia M1 20:4930:3030:39
38 Wojciech Rzanny 57 Ltm Masters Team Grudziądz M2 21:0630:1830:42
39 Krzysztof Wojczak 141 - Kobylnica M3 21:0730:1930:52
40 Sławomir Łątkowski 54 OrkaMasters Iława Lubawa M2 20:5830:2731:56
41 Wojciech Janiszewski 119 Team MX Skórcz Leśna Jania M2 21:1731:4032:21
42 Kamil Skoneczny 32 VO2 Max / Bike U Up Gdynia M1 21:4831:0832:34
43 Przemysław Janowski 16 Dziadello Racing Team Toruń M1 21:3331:2332:35
44 Sebastian Nowak 121 TTC Beretta Toruń Toruń M2 21:0131:5532:35
45 Adam Woźniak 124 iQor Bike Team BYD M2 21:3231:2532:34
46 Robert Zyglarewicz 24 - Toruń M1 21:1031:4132:41
47 Patryk Szewczuk 42 Świecie M1 21:28
48 Aureliusz Woźniak 111 - M2 21:1231:5032:44
49 Ireneusz Pyszora 93 LTM Masters Team Grudziądz M2 21:5331:0532:48
50 Karol Chudzyński 125 SISU-OWB team Szubin M2 21:3931:1932:50
51 Remigiusz Ornowski 62 Bike U Up Gdańsk M2 20:4428:12
52 Artur Pajer 85 LZS GOK Mały Rudnik Grudziądz M2 21:0328:15
53 Karol Wróblewski 25 SISU‐OWB TEAM Szubin M1 21:0731:50
54 Jacek Warpiński 142 Byfrost Bydgoszcz Bydgoszcz M3 22:0131:24
55 Wiesław Marchlewski 128 Bike U Up Gdańsk M2 22:0533:52
56 Tomasz Krupa 45 Traktor Team Gmina Kwidzyn Kwidzyn M1 22:0833:50
57 Michał Salinski 27 Traktor Team Kwidzyn M1 21:5834:01
58 Roman Papelbon 56 Biały Bór M2 21:5734:02
59 Grzegorz Grześkiewicz 69 nie dotyczy Bydgoszcz M2 23:3232:31
60 Bartosz Stremel 26 Traktor Team Gmina Kwidzyn kwidzyn M1 23:1232:58
61 Tomasz Dąbrowski 30 Grudziądz M1 23:1832:56
62 Krzysztof Matuszewski 148 LTM Masters Team Grudziądz M3 23:2633:04
63 Wojciech Smolarczyk 108 Bydgoszcz M2 23:3735:09
64 Rafał Derda 67 Bydgoszcz M2 23:5335:00
65 Grzegorz Pikulski 117 KS Jastrzebie Osielko M2 23:4535:08
66 Rafał Wojtis 64 Bydgoszcz M2 23:5335:00
67 Sławomir Grzechowiak 116 Amator Kcynia M2 23:4836:08
68 MACIEJ KRZEMIŃSKI 83 Grudziądz M2 24:0036:10
69 Robert Bednarek 129 Bydgoszcz M2 23:5836:16
70 Tomasz Głodowski 150 Kwidzyn M3 25:1735:51
71 Henryk Zieliński 149 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M3 25:1636:01
72 Adam Grajewski 3 Gdynia M1 26:1238:12
73 Krzysztof Więcławski 146 Auto Glass Partner Grudziądz M3 26:2739:04
74 Sławomir Majewski 101 Nowe nad wisłą Nowe M2 26:2144:06
75 Ludwik Falkowski 135 Wąbrzeźno M3 29:2041:54
76 Michał Jaśkowski 55 Grudziądz M2 29:5041:31
77 Szymon Kufel 47 Tuszyny M1 20:3957:15
78 Ryszard Zawieruszyński 72 Oponeo.pl Osielsko M2 48:5528:59
79 Rafał Tłuszczak 114 HOTEL CZTERY BRZOZY Gdynia M2 20:5057:04
80 Jarosław Wnuk 50 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M2 21:0101:00:58
81 Krzysztof Rosłonowski 63 GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M2 21:2901:04:01
82 Adam Rubaj 104 KTS IRONMAN/KWIDZYN BIEGA Kwidzyn M2 21:08
83 Piotr Stelmach 11 TTC BERETTA TORUŃ Chełmża M1 21:34
84 Grzegorz Kołodziej 58 - Nowe M2 22:54
85 Krzysztof Kropidłowski 31 Główczyce M1 23:06
86 Marcin Skrzypczak 35 - Bydgoszcz M1 23:14
87 Krzysztof Lietz 51 Toruń M2 23:17
88 Paweł Siwczyński 80 Toruń Szosa CT Toruń M2 23:24
89 Przemek Gorzechowski 106 666 Bydgoszcz M2 27:41
90 Wiesław Chrzanowski 43 GkStg Owidz M1 51:30
91 Piotr Derda 41 - Bydgoszcz M1 01:01:29
92 Marcin Smeja 112 Jastrzębie Bydgoszcz Maksymilianowo M2 01:05:52
93 Marcin Karpiński 53 Bytow M2 01:17:59
Adam Gmiterek 100 brak Łężyce M2 DNS
Adam Jankowski 99 Grudziądz M2 DNS
Adam Kamrowski 65 Gniew M2 DNS
Adam Leśnik 46 Chełmno M1 DNS
Andrzej Gummer 97 Atos Bydgoszcz M2 DNS
Artur Grodź 29 Drużyna B. Mikołajki Pomorskie M1 DNS
Baranowska Kornelia Sportevo Gdańsk Open DNS
Błażej Chełstowski 39 Drużyna B. Starogard Gdański M1 DNS
Bożena Gołecka K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Bydgoszcz Open DNS
Chris Lasota 138 TTC BERETTA Toruń M3 DNS
Daniel Kasprowicz 17 Skinline Sportswear Team Pigża M1 DNS
Daria Hejnowska AgrolokSportTeam Golub-Dobrzyń Open DNS
Dariusz Broda 90 DARO Bydgoszcz Bydgoszcz M2 DNS
Dorota Pikuła-Konieczka LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Jeżewo Open DNS
Ewa Rzepka Team Brzozie Wielki Głęboczek Open DNS
Grzegorz Chabasiński 122 Biegnij Tata Biegnij! Grudziądz M2 DNS
Jacek Lewandowski 15 KS ZRYW RADZIEJÓW Radziejów M1 DNS
Jacek Pałaszyński 126 Bydgoska szosa Bydgoszcz M2 DNS
Jakub Kazimierski 13 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M1 DNS
Jakub Ruciński 76 Bike U Up Sopot M2 DNS
Jan Pie 127 Ciecho M2 DNS
Jarosław Sonnenfeld 84 Grudziądz M2 DNS
Kacper Danielewski 37 Nowe Miasto Lubawskie M1 DNS
Kamil Bereza 34 Słupsk M1 DNS
Karkacz Aleksandr 22 Bydgoszcz M1 DNS
Katarzyna Głodo - Toruń Open DNS
Kazimierz Wybrański 143 Bydgoszcz M3 DNS
KRZYSZTOF GAĆKOWSKI 145 LKK Ziemia Lubawska Iława M3 DNS
Łukasz Niewadzi 98 - Tryszczyn M2 DNS
Maciej Kwiatkowski 14 Bydgoszcz M1 DNS
Maciej Wlosinski 86 - Torun M2 DNS
Małgorzata Nowacka 92 Rowerowa Brzoza Bydgoszcz M2 DNS
Marcin Fausek 109 TTC BERETTA TORUŃ Torun M2 DNS
Marcin Szyperski 110 CT.BIKE Bydgoszcz M2 DNS
Mariusz Torchała 12 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M1 DNS
Marta Frąckowiak Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Myślęcinek Open DNS
Mateusz Trzeciakowski 19 CTBIKE.PL Solec Kujawski M1 DNS
Michał Meyza 21 CSMART Bydgoszcz M1 DNS
Mirosław Włodarczyk 103 VeloGd Pruszcz Gdański M2 DNS
Monika Jeziorska Bydgoszcz Open DNS
Paweł Drabjewski 96 Tkkf Wodnik Więcbork Śmiłowo 16 M2 DNS
Paweł Wiśniewski 20 VeloGd Gdańsk M1 DNS
Robert Okseniuk 113 Toruń M2 DNS
Sebastian Żelazowski 120 Michelin Bloomnet Team Różnowo M2 DNS
Svitlana Chebanenko mi-mi Bydgoszcz Open DNS
Sylwia Staśkiewicz SAG Sport Team Gdańsk Open DNS
Tomasz Borowski 38 Gmina Wąpielsk Rypin M1 DNS
Tomasz Kwiatkowski 107 TTC BERETTA TORUŃ Toruń M2 DNS
Tomasz Pajer 115 LZS GOK Mały Rudnik Gdynia M2 DNS
Tomasz Rzadkiewicz 105 Tres Cycling & Running Team Toruń M2 DNS
Tomasz Skrzypek 28 Bydgoszcz Bydgoszcz M1 DNS
Waldemar Konieczka 75 LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE Jeżewo M2 DNS
Waldemar Suski 71 ziemia lubawska Iława M2 DNS
Wiesław Jasieniecki 144 TTC Beretta Toruń M3 DNS
Wiesław Wiśniewski 118 SPÓŁDZIELNIA ROWEROWA Iława M2 DNS
Wojciech Dobrowolski 139 BIKEBOYS CADMARIO TEAM Bydgoszcz M3 DNS
Yevhen Chebanenko 23 mi-mi bydgoszcz M1 DNS
Zbigniew Kupc 68 FTI Racing Team Gdynia M2 DNS
Zbigniew Szpotanski 137 Bydgoszcz M3 DNS

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×