2. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót do listy

"[nie dotyczy-dzieci]"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Milan Krupski Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 08:37
2 Małgorzata Pyszora Grudziądz SG (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-04-16 09:22
3 Kacper Buchaj Grudziądz Buchaj Team SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 11:39
4 Filip Buchaj Grudziądz Buchaj Team SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 11:41
5 Jakub Florek GRUPA bicycle team GRUPA SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 13:26
6 Filip Florek GRUPA bicycle team GRUPA SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 13:27
7 Adam Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 20:49
8 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 20:54
9 Karolina Pol Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-04-16 21:34
10 Marcel WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 21:36
11 Szymon WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16 21:38
12 Zuzanna Maszewska Nowa Wieś SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-04-18 09:28
13 Nadia Kulczyk Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-04-19 20:24
14 Hubert Zieliński Grudziądz SP 8 SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-21 21:19
15 Amelia Wiśniewska Grudziądz Cherry team SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-04-24 15:09
16 Laura Wiśniewska Grudziądz Cherry team SP1 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-04-24 15:11
17 Mateusz Głąb Bąkowo SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-26 22:08
18 Nikodem Gawrecki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-30 17:56
19 Emilia Jaciubek Grudziądz Sp20 SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-01 18:29
20 ADAM CZECZKO zambrów brak SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-07 12:32
21 Jakub Trzcinski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-07 18:51
22 Patrycja Teska Gdynia SGA Gdynia SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-08 10:51
23 Iga Bartoszynska Grudziądz Sp 7 SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-09 11:54
24 Maja Herdzik Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-09 12:37
25 Wiktor Studziński Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-09 14:42
26 Borys Szwejkowski Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-09 23:12
27 Maria Czajkowska Grudziądz SP1 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-10 21:18
28 Anna Kobuszyńska Grudziądz Przedszkole Tarpno SP1 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-12 05:15
29 Aleksandra Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP1 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-12 07:24
30 Nikodem Jolkowski Grudziądz SP16 SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-12 19:51
31 Kaya Akgün Grudziądz SP1 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-15 08:09
32 Matylda Akgün Grudziądz SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-15 08:11
33 Damian Mikita Grudziądz bez klubu SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-15 21:58
34 Marysia Skowrońska Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-16 10:09
35 Zosia Skowrońska Grudziądz SP1 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-16 10:10
36 Kalina Gutkowska Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-16 12:52
37 Jakub Machaj Grudziądz Własny SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-16 18:05
38 Ivo Rębisz Pokrzywno SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17 09:06
39 Franciszek Rębisz Pokrzywno SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17 09:07
40 Miłosz Tokarski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17 23:33
41 Oskar Kowalski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17 23:34
42 Aleksander Bebel Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17 23:35
43 Antonina Zmudzińska Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-17 23:36
44 Piotr Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17 23:37
45 Łukasz Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17 23:37
46 Franciszek Donarski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17 23:38
47 Filip Motyka Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-21 10:25
48 Alan Motyka Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-21 10:26
49 Kacper Murgała Skarszewy SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-21 14:43
50 Amelia Gratowska Grudziądz Rowerowy Grudziądz SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-21 22:04
51 Lena Gratowska Grudziądz Rowerowy Grudziądz SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-21 22:06
52 Kacper Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-21 22:10
53 Wiktor Tepper Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-22 20:02
54 Julia Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM SP1 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-22 22:35
55 Agata Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-22 22:36
56 Patrycja Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-23 21:20
57 Daria Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-23 21:22
58 Paweł Dobies Warlubie SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-24 09:39
59 Artur Szmyt Bydgoszcz N-bike Academy SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-24 13:43
60 Ewa Zaleska Grudziądz SP 21 SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-25 08:28
61 Mikołaj Zaleski Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-25 08:29
62 Dominik Zdrojewski Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-25 14:59
63 Paulina Appelt Bydgoszcz N-Bike Academy SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-25 20:16
64 Bartosz Liwandowski Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-25 21:40
65 Kacper Malach Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-26 14:17
66 Marcel Malach Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-26 18:25
67 Hubert Kowarowski Grudziądz brak SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-26 20:45
68 Damian Dobrzański Świecie SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-27 17:07
69 Bartosz Dobrzański Świecie SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-27 17:09
70 Lena Ośko Skórcz Team MX Skórcz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-27 20:00
71 Jan Sobieraj Gdansk Belta Team Gdańsk SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-27 22:34
72 Jakub Sobieraj Gdańsk Belta Team Gdańsk SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-27 22:36
73 Tomek Kobuszyński Grudziądz Przedszkole Tarpno SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28 09:17
74 Filip Jaroszewicz Gdańsk / SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28 10:57
75 Konrad Kawalerski Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28 11:56
76 Kajetan Goldszmidt Gdańsk Przedszkole Bajnutkowo Gdańsk SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28 12:52
77 Adam Goldszmidt Gdańsk Spec Team JUNIOR SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28 12:55
78 Marcel Kałamajski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28 17:30
79 Weronika Łencka grudziądz basketstal SG (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-28 20:52
80 Miłosz Błaszczyk Włocławek Dobrzyńska 62 SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28 22:44
81 Dorota Fausek Toruń SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-05-29 00:15
82 Bartosz Pawlik Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-29 18:37
83 Maksym Ledzion Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-29 22:05
84 Tymon Łysiak Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-30 16:18
85 Stanisław Łysiak Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-30 16:20
86 Mateusz Tengowski Kwidzyn LiderSztum SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-30 22:14
87 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-31 12:04
88 Paweł Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-31 12:06
89 Aleksander Kasprowicz Mały Rudnik 68d Szkoła Podstawowa Sztynwag SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-31 19:14
90 Oskar Jeliński Grudziądz Przedszkole Strzemięcin SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01 12:00
91 Martyna Jelińska Grudziądz SP 7 Grudziądz SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-01 12:02
92 Jakub Figurski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01 13:53
93 Izabela Marek Iwonicz Zdròj MTB Mosir Dukla SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-01 20:56
94 Kamil Marek Iwonicz Zdròj MTB Mosir Dukla SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01 20:57
95 Dawid Połomka Grudziądz brak SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01 22:06
96 Maja Nowak Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-01 23:21
97 Jakub Nowak Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01 23:22
98 Justyna Rydelek Osielsko N-Bike Academy SG (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-02 13:52
99 Seweryn Olech Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-02 15:36
100 Oliwer Osiński Grudziądz Turas SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-02 16:16
101 Maja Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-03 11:34
102 Julia Piechna Świecie SG (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-03 17:09
103 Maja Banaszewska Grudziądz Emeniaki SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-03 22:07
104 Marta Banaszewska Grudziądz Emeniaki SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-03 22:10
105 Jakub Szulc Przyłęki Szosa Żnin SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-03 22:20
106 szymon Grudziądz olimpia Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-03 22:55
107 Bartosz Stankiewicz Mokre SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-03 23:14
108 Maciej Matuszczak Dragacz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 08:31
109 Bartosz Witkowski Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 09:05
110 Paweł Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 09:05
111 Bartosz Napolski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 10:39
112 Wiktor Ćwikla Naklo nad Notecia Naklo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 12:16
113 Filip Mądrzejewski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 15:24
114 Adam Semmler Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 15:28
115 Artur Kempa Grudziądz - SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 17:41
116 Maciej Sowiński Dankowo Cyklo Kwidzyn SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04 18:17
117 Aleksandra Kozłowska Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-05 00:29
118 Klara Kędzierska Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-05 09:28
119 Kacper wojnowski Pniewite SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05 10:11
120 Dominik Wojnowski Pniewite SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05 10:12
121 Aleksander Lulaj Bydgoszcz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05 10:42
122 Marcel Majka Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05 15:50
123 Filip Dorsch Bydgoszcz N-Bike Academy SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05 16:48
124 Marcel Nowakowski Grudziądz Bez klubu SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05 19:48
125 Franciszek Piątkowski Nowa Wieś SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05 20:04
126 Maciej Manikowski Sulnowo BART MTB Team SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05 21:54
127 Gabriela Manikowska Sulnowo BART MTB Team SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-05 21:57
128 Maja Bielińska Wilcze SP1 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 08:41
129 Filip Bieliński Wilcze SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 08:43
130 NADIA SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 09:48
131 Lilianna Gust Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 10:20
132 Wiktor Bączkowski Gubiny - SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 10:29
133 Xawier Kellas Grudziądz Nie ma SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 11:33
134 Max Lipecki Bochlin SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 12:39
135 Klaudia Szpont Grudziądz SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 12:47
136 Mateusz Procyk Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 13:06
137 IGOR MAJK GRUDZIĄDZ PRZEDSZKOLE SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 16:12
138 Adrian kujawa Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 16:19
139 Krystian Kwiatkowski Świecie SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 16:31
140 Wiktor Budzowski Sztum SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 17:07
141 Antoni Wichrowski Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 17:36
142 Leonard Rezmer Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 17:40
143 Brayan Sałagan Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 17:49
144 Dominika Kryształ Dolna Grupa kryształki SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 17:59
145 Marcel Kryształ Dolna Grupa kryształki SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 18:00
146 Mateusz Żurawski Dolna Grupa SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 18:58
147 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 19:14
148 Szymon Zawadzki Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 21:11
149 Maja Wojnowska Dolna Grupa Across the River Team SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:16
150 Antoni Rodziewicz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:40
151 Jakub Kaźmierczak Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:43
152 Kacper Sztemborski Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:45
153 Sylwester Domżalski Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:46
154 Paweł Sosik Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:48
155 Kacper Hinz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:50
156 Sebastian Hinz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:52
157 Miłosz Najman Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:55
158 Wiktoria Załęska Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 22:58
159 Martyna Paprotna Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:07
160 Marcelina Paprotna Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:09
161 Igor Piotrowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:16
162 Bartosz Laskowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:18
163 Jędrzej Krzyżykowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:20
164 Oskar Rantflejs Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:22
165 Dawid Grajkowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:24
166 Dawid Libera Grudziądz Szkółka Kolaska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:26
167 Filip Tkaczyński Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06 23:35
168 Igor Pietrzak Wałdowo Szlacheckie SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-08 09:09
169 Marta Aniszewska Grudziądz SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-09 16:28
170 Oskar Pulkowski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-09 18:06
171 Alicja Angowska Grudziądz SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-10 08:57
172 Gabriel Gościński Toruń SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-10 09:12
173 Roksana Groszewska Paparzyn SP2 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-10 09:35
174 Agata Groszewska Paparzyn SP3 (dziewczyki) - [Brak opłaty] 2018-06-10 09:36
175 Filip Rogotzki Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-10 09:57
176 Franciszek Bytner Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-10 09:59
177 Kajetan Rajczyk Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-10 10:06

Do góry




"For FUN 26 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 07:31
2 Krzysztof Piątek Mełno Brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 09:05
3 Wojciech Dobrowolski Grudziądz AGROMIL MTB green team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 10:58
4 Krzysztof Buchaj Grudziądz Buchaj Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 11:46
5 Dominika Karasińska Grudziądz AGROMIL MTB green team K20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 12:01
6 Łukasz Florek GRUPA bicycle team GRUPA M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 13:30
7 Bartek Mannteufel Grudziądz Bart GSR Company M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 14:16
8 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 18:20
9 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 20:01
10 Bartosz Jaworski Kwidzyn Epidemia Cyklozy MTB Susz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 20:10
11 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Gkw M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 21:01
12 Sławomir Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 21:04
13 Renata Glazik Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 21:28
14 Patryk Pol Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 21:36
15 Marcin WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 21:40
16 Wojciech Krajnik Grudziądz Cypiski M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 22:03
17 Michał Warsicki Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16 23:11
18 Małgorzata Pol Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16 23:34
19 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17 12:21
20 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17 18:59
21 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17 21:32
22 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-17 22:30
23 Arkadiusz Glazik Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17 23:09
24 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 09:01
25 Piotr GUZOWSKI GRUPA bicycle team GRUPA M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 09:18
26 Karol Storma Grudziądz bike or die M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 09:45
27 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 11:17
28 Mirosław Rybiński Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 17:53
29 Roman Bagiński Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18 19:52
30 Kamil Olszewski Grudziądz Bart GSR Company M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-19 23:04
31 Arkadiusz Sierant Grudziądz Mechanik Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-20 08:24
32 Mariola Lewandowska Grudziądz K50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-21 16:46
33 Jakub Tylicki Nowa Wieś M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-04-22 11:51
34 Paweł Ćwiek Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-04-22 21:29
35 Dariusz grundman Tczew M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-22 22:35
36 Małgorzata Zielińska Grudziądz SP 9 K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-23 09:01
37 Piotr Zieliński Grudziądz Jabil M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-23 10:02
38 Katarzyna Dobucka Bydgoszcz ChoNaRower.pl K20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-23 17:44
39 Zbigniew Wiśniewski Grudziądz Cherry team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-24 15:12
40 Konrad Miklas Janikowo brak M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-25 07:53
41 Paweł Szczygielski Gdańsk The barbers gdansk M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-25 22:31
42 Dominik Nowakowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-04-26 09:38
43 Pieter Sweter Nowa Wieś Bart GSR Company M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-26 11:57
44 Grzegorz Korus Świecie Medic team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-27 19:41
45 KRZYSZTOF WOLSKI CHEŁMNO MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-27 19:52
46 Artur Wojtaszek Grudziądz KTM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-28 22:29
47 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-29 21:33
48 Krzysztof Wojciechowski Janikowo Brak M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-30 10:32
49 Tomasz Tymiński Kowale M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-30 14:55
50 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-01 18:35
51 Aleksander Piórkowski Toruń CARBON TEAM TORUŃ M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-02 09:12
52 Natalia Kulczyk Grudziądz K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-06 21:28
53 Izabela Teska Gdynia K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-08 10:49
54 Paweł Frencel Grudziądz Real Madrid M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-09 08:11
55 Damian Brąszkowski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-09 11:12
56 Rafał Jaskólski Gniew QARK-BIKE.COM M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-09 16:29
57 Michał Ślot Toruń TTC Beretta Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-09 19:17
58 Kacper Kraiński Stary Folwark M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-09 20:00
59 Andrzej Szymczak Lisewo M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-10 06:34
60 Piotr Łoboda Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-10 10:23
61 Tomasz Szajkowski Tczew Tczewski Klub Rowerowy M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-11 08:45
62 Tomasz Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-12 07:34
63 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-12 15:01
64 Łukasz Pawlik Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-13 13:58
65 Łukasz Trojanowski Świecie brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-13 18:35
66 Marcin Schröder Świecie M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-13 19:10
67 Stanislaw Osiński Grudziądz Portal-klub M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-13 20:21
68 Marzena Schröder Świecie K30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-13 23:16
69 mariusz wróbel dolna grupa brak M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-14 21:41
70 Michał Łomnicki Kwidzyn PureLife MTB Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-15 21:36
71 Michał Grzędzicki Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-16 10:02
72 Damian Moga Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-16 16:48
73 Nikodem Bytner Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-16 16:53
74 Bartek Deba Małocin M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-16 22:16
75 Sebastian Herdzik Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-18 10:40
76 Łukasz Felski Grudziądz CSLog M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-18 12:49
77 Jolanta Tadajewska Grudziądz Morsy z Grudziądza K50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-18 15:28
78 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-20 09:24
79 Przemysław Lulaj Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21 10:02
80 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-21 11:49
81 Piotr Baryła Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21 12:43
82 Janusz Wójcik Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21 20:23
83 Marcin Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21 22:15
84 Roman Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-22 22:38
85 Jakub ZIeliński Świecie Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23 01:55
86 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23 13:00
87 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-23 20:53
88 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23 21:21
89 Rafał Szpont Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24 10:41
90 Artur Grubich Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-24 12:10
91 Sebastian Józefowicz Iława M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24 22:02
92 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Orbit One Cycling Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24 22:22
93 Tomasz Jaworski Sulnowo JAWORY M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24 22:31
94 Patryk Jurczykowski Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24 22:32
95 Anna Kozłowska Świecie K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24 23:15
96 MAREK KOZŁOWSKI ŚWIECIE M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-25 12:15
97 Grzegorz Grubich Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-25 20:12
98 Patrycja Sygnowska Grudziądz 2 lo Grudziądz K16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-25 21:39
99 Patryk Wiśniewski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-25 21:42
100 Roman Krześniak Swiecie BART MTB Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-26 14:17
101 Robert Kamrowski Tczew M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-26 15:03
102 Tomasz Biegajski Grudziądz Bart GSR Company M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-26 20:44
103 Andrzej Ogienko Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 07:28
104 Anna Bronikowska Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 08:34
105 Fabian Weisbrót Świecie www.plastjan.com.pl M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 12:02
106 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 13:34
107 Damian Pacholczyk Niemcz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 15:15
108 Przemysław Sierla Malbork Malbork M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 16:36
109 Daniel Ośko Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 19:53
110 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 20:58
111 Mariusz Detlaf Maksymilianowo Mustang M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 21:29
112 Wojciech Kowalczyk Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-27 22:19
113 Michał Niewiadomski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27 22:29
114 Jakub Jaroszewicz Gdańsk Spec Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-28 11:01
115 Wojciech Goldszmidt Gdańsk Spec Team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-28 12:49
116 Grzegorz Kałamajski Grudziądz CREW STEK Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-28 17:37
117 Tomasz Parzyjagła Człuchów M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-28 19:59
118 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-28 20:40
119 Aurelia Bącławek GRUDZIĄDZ K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-29 10:38
120 Leszek Florkiewicz Miedzno M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-29 22:33
121 Bożena Czerwińska Rakowiec IP KWIDZYN BIKE TEAM K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-30 12:41
122 Tomasz Slipcewicz Rakowiec IP KWIDZYN BIKE TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-30 12:47
123 Piotr Krause Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-30 15:39
124 Paweł Szymkowiak Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-30 19:36
125 Michał Sielski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-30 19:45
126 Łukasz Comblik Dolna Grupa Brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-31 16:02
127 Bartosz Karwasz Grudziądz Noname team M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-31 17:18
128 Łukasz Aleksandrowicz Lidzbark M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-31 19:00
129 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-31 20:10
130 Tomasz Makowski Ruda ##### M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-31 21:33
131 Piotr Zdzichowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-31 21:35
132 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-31 23:41
133 Marcin Zgoda Nowe NSR M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-01 08:03
134 Piotr Podborny Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-01 10:52
135 Bartłomiej Kościński Lidzbark - M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-01 16:56
136 Michał Figurski Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-01 17:08
137 Piotr Sobieralski TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-01 23:21
138 JAGODA KRASZEWSKA GRUDZIĄDZ BRAK K20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-02 11:55
139 Dawid Fifielski Świecie www.plastjan.com.pl M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-02 17:32
140 Wiktor Skupiński Grudziądz Brak M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-02 20:28
141 Sławomir Zaremba Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 11:46
142 Mariusz Sypniewski Starogard Gdański GK STG M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 14:09
143 Jarosław Piechna Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 16:49
144 Marian Reinholz Terespol Pomorski M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 17:38
145 Serafin Kędzierski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-03 17:47
146 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy K16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-03 19:57
147 Dawid Sierdziński Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 20:13
148 Małgorzata Piotrowska Grudziądz Bart GSR Company K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-03 20:43
149 Artur Wszołek Chełmno Skoda Bieranowski M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 21:54
150 Jarosław Szulc Przyłęki SzulcTeam M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 21:58
151 Michał Banaszewski Grudziądz Emeniaki M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 22:13
152 Monika Banaszewska Grudziądz Emeniaki K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 22:15
153 Andrzej Zaleski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03 23:08
154 Maciej Czajkowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-04 06:52
155 Małgorzata Torzewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 06:59
156 Marcin Zimny Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 08:32
157 Piotr Przybyszewski Solec kujawski ZENI M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 08:35
158 Jacek Gniot Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 09:00
159 Jędrzej Kordas Lidzbark Brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 09:06
160 Przemysław Bedra Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-04 10:06
161 Izabela Gawińska Dolna Grupa LA RIVE TEAM K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 12:20
162 Miłosz Rzepka Grudziądz Stomil CrossFit M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 12:27
163 Michał Gawiński Dolna Grupa M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 12:56
164 Janusz Sprenglewski BYDGOSZCZ M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 13:17
165 Damian Goetz Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 13:27
166 Sławek Kamrowski Grudziądz bike or die M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 14:17
167 Wojciech Batorski Toruń CF Torun M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 15:16
168 Kamil Hulewicz Rogóźno noir team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 16:01
169 Radosław Kasperek Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 16:21
170 Remigiusz Sowiński Dankowo Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 18:05
171 Robert Ratajczak Maksymilianowo Iron MAX Team M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-04 18:35
172 Izabela Kałamajska Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 20:21
173 Filip Cieślikowski Grudziądz Debiut bez Teamu M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04 20:34
174 Daniel Bągalski Grudziądz #motogdz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-04 21:30
175 Hubert Urmański SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 07:39
176 Sławomir Urmański Skórcz TEAM MX SKÓRCZ M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 07:40
177 Marcin Galinski Tuchola Teddy Beer M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 07:46
178 Łukasz Sałacki Grudziądz bike or die M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 08:59
179 Radosław Wieczorek Łęgowo M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 13:10
180 Sławek Majewski Nowe Rowerowe miasto Nowe M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 15:01
181 Rafał Mioduszewski Grudziądz ZPER M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 17:45
182 Zibi Szymański Nowa Wieś Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 18:20
183 Mikołaj Kropkowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 18:34
184 Filip Dorsch Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 19:08
185 Kacper Rudowski Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 19:38
186 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 20:21
187 Marcin Marchlewski Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 20:35
188 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB Team M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 20:43
189 Małgorzata Telega Kwidzyn K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 20:44
190 Joanna Kowalczewska Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 21:36
191 Agnieszka Piotrowska Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 21:40
192 Dariusz Rozwadowski Wąbrzeźno Wąbrzeska Grupa Kolarska M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 21:47
193 Emilia Mariańska Zamość Sanimar Bydgoszcz K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 21:48
194 Szymon Zawieracz GRUDZIĄDZ M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 22:10
195 Michał Rozkocha Starogard Gdański Gk STG M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 22:42
196 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 23:05
197 Tomasz Rydlewski Toruń Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-05 23:13
198 Patryk Wiczling Gdańsk Team Verge Polska M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05 23:21
199 Kacper Radzikowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05 23:41
200 Bartłomiej Płoszyński Bydgoszcz BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAM M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06 00:12
201 Piotr Szkodziński Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 07:35
202 Rafał Chmielewski Grudziądz UKS Ruch Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 08:16
203 Dawid Kłos Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 08:36
204 Tomasz Kuchta Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 09:00
205 Piotr Szefler Świecie Brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 09:17
206 Robert Lewandowski Toruń MOTO-SPEC Toruń M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06 10:21
207 Karol Czajkowski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 10:34
208 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń MOTO-SPEC Toruń K30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06 10:44
209 Mateusz Walkowiak Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06 10:46
210 Tomasz Kellas Grudziądz Nie ma M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06 11:30
211 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 13:47
212 Dominik Szymanski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06 14:30
213 Tomek Wata Grudziądz LA RIVE TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 14:33
214 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06 16:04
215 Mariusz Budzowski Sztum M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 17:14
216 PIOTR JURCZYK SKÓRCZ Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 17:40
217 Cyprian Suś Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06 19:16
218 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 19:29
219 Iza Lewandowska Brodnica KKS Masters Brodnica K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 20:04
220 Piotr Kobierowski Dąbrówka GK STG M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 21:02
221 Marek Mazurkiewicz Bydgoszcz Spina Fordon M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 22:01
222 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across the River Team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 22:01
223 Janusz Byczyński Starogard Gdański GK STG M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 22:18
224 Krzysztof Susz Epidemia cyklozy M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06 22:40
225 Sebastian Podliński LUBAWA LUKK Bici DORO LUBAWA M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 23:09
226 Krzysztof Mroczek Dankowo IP KWIDZYN BIKE TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06 23:27
227 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 23:34
228 Bartosz Witoński Bydgoszcz Enpire MTB Bike Team M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 23:49
229 Bartłomiej Drawc Bydgoszcz Nocrew M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06 23:55
230 Michał Wieczorek Mokre M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-09 16:18
231 Tymon Kałużny Nowa wieś M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-09 16:19
232 Jarosław Michalik Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-09 16:24
233 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-09 18:36
234 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-09 18:37
235 Małgorzata Jesionowska Świecie MTB Eldar Świecie K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-09 18:51
236 Karol Baranowski Prabuty M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10 09:54
237 Przemysław Krzeszewski Pakość M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10 11:01
238 Sławomir Nadolny Pakość M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10 11:03
239 Dariusz Welzandt Kruszyniec M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10 11:09
240 Jakub Krzyżakowski Junior Grębocin M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-10 11:23
241 Dariusz Reinholz Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10 11:35
242 WRZECIONO ARTUR GRUDZIĄDZ M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10 12:05

Do góry




"HARDCORE 50 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16 07:27
2 Grzegorz Dziedzic Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 07:42
3 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16 08:58
4 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16 09:29
5 Eryk Bielewski Grudziądz AGROMIL MTB green team M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16 09:45
6 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGROMIL MTB green team M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-04-16 09:56
7 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-04-16 09:58
8 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16 10:50
9 Marzena Mączewska Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 13:16
10 Dariusz Kurek Bydgoszcz CYKLO BYDGOSZCZ M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16 20:32
11 Daniel Majkowski Gdynia FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-17 02:34
12 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17 07:39
13 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17 07:50
14 Joanna Matuszewska Grudziądz K40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17 07:53
15 Przemysław Lasowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-18 19:37
16 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-18 20:13
17 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-19 17:03
18 Wojciech Wiśniewski Grudziądz Wheel Brothers / TCH M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-21 10:21
19 Wojciech Gaweł Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-21 11:41
20 Michał Lewandowski Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-21 16:54
21 Wojciech Janiszewski Leśna Jania Team MX Skórcz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-26 22:15
22 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-27 09:33
23 Robert Modzelewski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-29 22:31
24 Sebastian Trzciński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-30 17:54
25 Krzysztof Kwaśniewski świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-01 00:25
26 Paweł Balicki Grudziądz Mechanik Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-05 13:41
27 Dominik Cięgotura Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-08 13:51
28 Tomasz Kaźmierczak Grudziądz AGROMIL MTB green team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-08 23:34
29 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-09 10:27
30 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-09 14:18
31 Andrzej Mączewski Grudziądz AGROMIL MTB green team M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-09 19:01
32 Agata Lewandowska Grudziądz K16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-09 23:17
33 Michał Wyżlic Lubawa Komobike Scott M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-10 09:29
34 Bartłomiej Wiak Pokrzywno M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-12 00:50
35 Jacek Kalinowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-12 06:28
36 Kacper Berendt Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-13 17:26
37 Rafał Najdrowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-13 22:26
38 Sławomir Ćwikła Naklo nad Notecia Ja tylko do bufetu M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-15 11:35
39 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-15 14:05
40 Rafał Grzędzicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-16 09:39
41 Adrian Paszkowski Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-17 19:36
42 Łukasz Stryjewski Grudziądz ZST Team Racing M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-17 19:39
43 Michał Makowski Węgrowo M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-18 12:33
44 Damian Dichting Grudziądz TCH M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-18 13:55
45 Nikodem Wojciechowski Grudziądz Koset Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-18 15:21
46 Artur Bała Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-20 19:41
47 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-20 21:23
48 Kacper Grajkowski Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-22 16:13
49 Jakub Kowal Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-22 16:42
50 Jakub Olszewski Grudziądz Szmitexowe Rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-22 16:44
51 Fabian Nowicki Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-23 09:31
52 Aleks Dudalski Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-23 09:33
53 Mariusz Chrzanowski Grudziądz brak M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-23 18:12
54 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-24 10:29
55 Rafał Jackowski Nowe Zadroga Racing Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-24 10:59
56 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-24 13:42
57 Paweł Jurczak Grudziądz N-Bike Academy M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-28 17:36
58 Marian Zieliński Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-28 22:56
59 Marcin Fausek Toruń TTC Beretta Toruń M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-29 00:12
60 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-29 09:17
61 Piotr Labon Koteze GK STG M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-31 22:36
62 Krzysztof Mróz Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-01 13:05
63 Rafał Dziekoński Bydgoszcz DADELO.PL M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-03 16:05
64 Marek Majewski Prabuty Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-03 19:39
65 Jacek Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 06:49
66 Sebastian Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 06:55
67 Jarosław Bator Koteże GK STG M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 09:12
68 Daniel Lipinski Toruń TTC Beretta Toruń M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 10:07
69 Przemysław Dana Grudziądz Bractwo Świętego Józefa M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 10:37
70 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 11:23
71 Mariusz Kaczyński Nowe Miasto Lubawskie NML M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 16:38
72 RADOSŁAW PAWLAK Bydgoszcz SPORT SERWIS TEAM M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 18:55
73 Łukasz Lewicki Brodnica KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 22:31
74 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04 22:55
75 Bartek Borkowicz LIPNO LIPA MTB M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-04 23:26
76 Radosław Jokiel Gdańsk Team Verge Polska M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 11:42
77 Mariusz Czajkowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-05 12:45
78 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 14:24
79 Jan Adamczyk Grudziądz bez M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 14:25
80 Jacek Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 16:29
81 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE K50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 18:22
82 Mateusz Adamczyk Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-06-05 19:34
83 Leszek Mariański Zamość Sanimar Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 21:45
84 DARIUSZ PIOTROWSKI świecie mtb eldar świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 21:48
85 Trojanowski Sławomir Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 21:52
86 Artur Manikowski Sulnowo BART MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-05 22:12
87 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Rowerowa Brzoza K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 22:19
88 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania GK STG K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05 23:57
89 Marcin Jasiński Lubawa LUKK Bici Doro Lubawa M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-06 00:09
90 Aleksandra Romańska Starogard Gdański GK STG K20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 07:30
91 Hanna Bielińska Wilcze K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 08:38
92 Bogumił Bieliński Wilcze M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 08:40
93 TOMASZ WIELICKI Gdańsk PROMATEMATICA M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-06 11:32
94 Jakub Bydłowski Grudziądz Bart GSR Company M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 15:36
95 Piotr Nierzwicki Sulnowo BART MTB Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 16:58
96 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAM M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-06 17:35
97 Paweł Moch Kwidzyn zapytaj-dietetyka.pl M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-06 20:05
98 Jacek Lewandowski Brodnica KKS Masters Brodnica M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 20:07
99 Daniel Skibiński Brodnica KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 20:13
100 Roman Papelbon Grudziądz LTM Masters Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 21:00
101 Roman Legaszewski Skórcz Team MX Skórcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 21:37
102 Tomasz Kłos Skórcz Team Mx Skórcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06 22:04
103 Jakub Jasiński Lotnisko M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-06-06 22:28
104 Mateusz Lizakowski Lotnisko M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-06-06 22:30
105 Bartek Galicki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09 16:24
106 Jacek Pieściński Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09 16:51
107 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09 16:55
108 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09 16:56
109 Robert Litwiński Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09 18:28
110 Janusz Spychała Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09 18:31
111 Mirosław Sternicki Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10 09:13
112 Mateusz Baranowski Prabuty M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10 09:55
113 Piotr Zając Wrocław M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10 10:55
114 Przemysław Kasierski Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10 11:19
115 Adam Baumgart Bydgoszcz Rowerowa Brzoza M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10 11:20

Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×