2. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

"[nie dotyczy-dzieci]"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Milan Krupski Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
2 Małgorzata Pyszora Grudziadz SG (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-04-16
3 Kacper Buchaj Grudziądz Buchaj Team SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
4 Filip Buchaj Grudziądz Buchaj Team SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
5 Jakub Florek GRUPA bicycle team GRUPA SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
6 Filip Florek GRUPA bicycle team GRUPA SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
7 Adam Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
8 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
9 Karolina Pol Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-04-16
10 Marcel WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
11 Szymon WIŚNIEWSKI GRUPA bicycle team GRUPA SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-16
12 Zuzanna Maszewska Nowa Wieś SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-04-18
13 Nadia Kulczyk Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-04-19
14 Hubert Zieliński Grudziądz SP 8 SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-21
15 Amelia Wiśniewska Grudziądz Cherry team SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-04-24
16 Laura Wiśniewska Grudziądz Cherry team SP1 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-04-24
17 Mateusz Głąb Bąkowo SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-26
18 Nikodem Gawrecki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-04-30
19 Emilia Jaciubek Grudziądz Sp20 SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-01
20 ADAM CZECZKO zambrów brak SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-07
21 Jakub Trzcinski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-07
22 Patrycja Teska Gdynia SGA Gdynia SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-08
23 Iga Bartoszynska Grudziądz Sp 7 SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-09
24 Maja Herdzik Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-09
25 Wiktor Studziński Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-09
26 Borys Szwejkowski Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-09
27 Maria Czajkowska Grudziądz SP1 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-10
28 Anna Kobuszyńska Grudziądz Przedszkole Tarpno SP1 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-12
29 Aleksandra Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) SP1 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-12
30 Nikodem Jolkowski Grudziądz SP16 SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-12
31 Kaya Akgün Grudziądz SP1 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-15
32 Matylda Akgün Grudziądz SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-15
33 Damian Mikita Grudziądz bez klubu SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-15
34 Marysia Skowrońska Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-16
35 Zosia Skowrońska Grudziądz SP1 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-16
36 Kalina Gutkowska Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-16
37 Jakub Machaj Grudziądz Własny SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-16
38 Ivo Rębisz Pokrzywno SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17
39 Franciszek Rębisz Pokrzywno SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17
40 Miłosz Tokarski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17
41 Oskar Kowalski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17
42 Aleksander Bebel Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17
43 Antonina Zmudzińska Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-17
44 Piotr Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17
45 Łukasz Rohde Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17
46 Franciszek Donarski Bydgoszcz EMDEK Bydgoszcz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-17
47 Filip Motyka Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-21
48 Alan Motyka Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-21
49 Kacper Murgała Skarszewy SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-21
50 Amelia Gratowska Grudziądz Rowerowy Grudziądz SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-21
51 Lena Gratowska Grudziądz Rowerowy Grudziądz SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-21
52 Kacper Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-21
53 Wiktor Tepper Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-22
54 Julia Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM SP1 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-22
55 Agata Skiba Nakło nad Notecią Jare TEAM SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-22
56 Patrycja Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-23
57 Daria Anuszewska Grudziądz Orka Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-23
58 Paweł Dobies Warlubie SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-24
59 Amelia Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-24
60 Ewa Zaleska Grudziądz SP 21 SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-25
61 Mikołaj Zaleski Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-25
62 Dominik Zdrojewski Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-25
63 Paulina Appelt Bydgoszcz N-Bike Academy SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-25
64 Bartosz Liwandowski Grudziądz SP 21 SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-25
65 Kacper Malach Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-26
66 Marcel Malach Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-26
67 Hubert Kowarowski Grudziądz brak SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-26
68 Damian Dobrzański Świecie SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-27
69 Bartosz Dobrzański Świecie SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-27
70 Lena Ośko Skórcz Team MX Skórcz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-27
71 Jan Sobieraj Gdansk Belta Team Gdańsk SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-27
72 Jakub Sobieraj Gdańsk Belta Team Gdańsk SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-27
73 Tomek Kobuszyński Grudziądz Przedszkole Tarpno SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28
74 Filip Jaroszewicz Gdańsk / SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28
75 Konrad Kawalerski Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28
76 Kajetan Goldszmidt Gdańsk Przedszkole Bajnutkowo Gdańsk SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28
77 Adam Goldszmidt Gdańsk Spec Team JUNIOR SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28
78 Marcel Kałamajski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28
79 Weronika Łencka grudziądz basketstal SG (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-28
80 Miłosz Błaszczyk Włocławek Dobrzyńska 62 SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-28
81 Dorota Fausek Toruń SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-05-29
82 Maksym Ledzion Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-29
83 Tymon Łysiak Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-30
84 Stanisław Łysiak Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-30
85 Mateusz Tengowski Kwidzyn LiderSztum SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-30
86 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-31
87 Paweł Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-31
88 Aleksander Kasprowicz Mały Rudnik 68d Szkoła Podstawowa Sztynwag SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-05-31
89 Oskar Jeliński Grudziądz Przedszkole Strzemięcin SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01
90 Martyna Jelińska Grudziądz SP 7 Grudziądz SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-01
91 Jakub Figurski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01
92 Izabela Marek Iwonicz Zdròj MTB Mosir Dukla SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-01
93 Kamil Marek Iwonicz Zdròj MTB Mosir Dukla SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01
94 Dawid Połomka Grudziądz brak SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01
95 Maja Nowak Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-01
96 Jakub Nowak Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-01
97 Justyna Rydelek Osielsko N-Bike Academy SG (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-02
98 Seweryn Olech Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-02
99 Oliwer Osiński Grudziądz Turas SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-02
100 Maja Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-03
101 Julia Piechna Świecie SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-03
102 Maja Banaszewska Grudziądz Emeniaki SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-03
103 Marta Banaszewska Grudziądz Emeniaki SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-03
104 Jakub Szulc Przyłęki Szosa Żnin SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-03
105 szymon Grudziądz olimpia Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-03
106 Bartosz Stankiewicz Mokre SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-03
107 Maciej Matuszczak Dragacz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
108 Bartosz Witkowski Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
109 Paweł Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
110 Bartosz Napolski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
111 Wiktor Ćwikla Naklo nad Notecia Naklo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
112 Filip Mądrzejewski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
113 Adam Semmler Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
114 Artur Kempa Grudziądz - SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
115 Maciej Sowiński Dankowo Cyklo Kwidzyn SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-04
116 Aleksandra Kozłowska Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-05
117 Klara Kędzierska Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-05
118 Kacper wojnowski Pniewite SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05
119 Dominik Wojnowski Pniewite SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05
120 Aleksander Lulaj Bydgoszcz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05
121 Marcel Majka Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05
122 Marcel Nowakowski Grudziądz Bez klubu SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05
123 Franciszek Piątkowski Nowa Wieś SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05
124 Maciej Manikowski Sulnowo BART MTB Team SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-05
125 Gabriela Manikowska Sulnowo BART MTB Team SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-05
126 Maja Bielińska Wilcze SP1 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
127 Filip Bieliński Wilcze SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
128 NADIA SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
129 Lilianna Gust Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
130 Wiktor Bączkowski Gubiny - SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
131 Xawier Kellas Grudziądz Nie ma SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
132 Max Lipecki Bochlin SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
133 Klaudia Szpont Grudziądz SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
134 Mateusz Procyk Niemcz N-Bike Academy SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
135 IGOR MAJK GRUDZIĄDZ PRZEDSZKOLE SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
136 Adrian kujawa Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
137 Krystian Kwiatkowski Świecie SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
138 Wiktor Budzowski Sztum SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
139 Antoni Wichrowski Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
140 Leonard Rezmer Grudziądz SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
141 Brayan Sałagan Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
142 Dominika Kryształ Dolna Grupa kryształki SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
143 Marcel Kryształ Dolna Grupa kryształki SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
144 Mateusz Żurawski Dolna Grupa SP1 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
145 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
146 Szymon Zawadzki Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
147 Maja Wojnowska Dolna Grupa Across the River Team SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
148 Antoni Rodziewicz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
149 Jakub Kaźmierczak Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
150 Kacper Sztemborski Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
151 Sylwester Domżalski Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
152 Paweł Sosik Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
153 Kacper Hinz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
154 Sebastian Hinz Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
155 Miłosz Najman Grudziądz Szkółka Kolarska Tandem Grudziądz SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
156 Wiktoria Załęska Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
157 Martyna Paprotna Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
158 Marcelina Paprotna Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-06
159 Igor Piotrowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
160 Bartosz Laskowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
161 Jędrzej Krzyżykowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
162 Oskar Rantflejs Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
163 Dawid Grajkowski Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
164 Dawid Libera Grudziądz Szkółka Kolaska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
165 Filip Tkaczyński Wałdowo/Grudziądz Szkółka Kolarska Wałdowo SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-06
166 Igor Pietrzak Wałdowo Szlacheckie SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-08
167 Marta Aniszewska Grudziądz SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-09
168 Oskar Pulkowski Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-09
169 Alicja Angowska Grudziądz SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-10
170 Gabriel Gościński Toruń KS SPRINT GRĘBOCIN SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-10
171 Roksana Groszewska Paparzyn SP2 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-10
172 Agata Groszewska Paparzyn SP3 (dziewczynki) - [Brak opłaty] 2018-06-10
173 Filip Rogotzki Grudziądz SP2 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-10
174 Franciszek Bytner Grudziądz SP3 (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-10
175 Kajetan Rajczyk Niemcz N-Bike Academy SG (chłopcy) - [Brak opłaty] 2018-06-10


Do góry




"For FUN 26 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
2 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
3 Wojciech Dobrowolski Grudziądz AGROMIL MTB green team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
4 Krzysztof Buchaj Grudziądz Buchaj Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
5 Dominika Karasińska Grudziądz AGROMIL MTB green team K20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
6 Łukasz Florek GRUPA bicycle team GRUPA M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
7 Bartek Mannteufel Grudziądz Bart GSR Company M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16
8 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
9 Ireneusz Pyszora Grudziadz LTM Masters M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
10 Bartosz Jaworski Kwidzyn Epidemia Cyklozy MTB Susz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
11 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Gkw M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
12 Sławomir Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
13 Renata Glazik Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16
14 Patryk Pol Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
15 Marcin Wiśniewski Grupa LasGrupas attack M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
16 Wojciech Krajnik Grudziądz Cypiski M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
17 Michał Warsicki Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-16
18 Małgorzata Pol Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-16
19 Mariusz Koralewski Kwidzyn JacaCoach Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17
20 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17
21 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17
22 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-17
23 Arkadiusz Glazik Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-17
24 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18
25 Piotr GUZOWSKI GRUPA bicycle team GRUPA M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18
26 Karol Storma Grudziądz bike or die M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18
27 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18
28 Mirosław Rybiński Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18
29 Roman Bagiński Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-18
30 Kamil Olszewski Grudziądz ROWEROWY GRUDZIADZ.PL M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-19
31 Arkadiusz Sierant Grudziądz Mechanik Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-20
32 Mariola Lewandowska Grudziądz K50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-21
33 Jakub Tylicki Nowa Wieś M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-04-22
34 Paweł Ćwiek Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-04-22
35 Dariusz grundman Tczew M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-22
36 Małgorzata Zielińska Grudziądz SP 9 K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-23
37 Piotr Zieliński Grudziądz Jabil M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-23
38 Katarzyna Dobucka Bydgoszcz ChoNaRower.pl K20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-23
39 Zbigniew Wiśniewski Grudziądz Cherry team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-24
40 Konrad Miklas Janikowo brak M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-25
41 Paweł Szczygielski Gdańsk The barbers gdansk M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-04-25
42 Dominik Nowakowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-04-26
43 Pieter Sweter Nowa Wieś Bart GSR Company M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-26
44 Grzegorz Korus Świecie Medic team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-27
45 KRZYSZTOF WOLSKI CHEŁMNO MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-27
46 Artur Wojtaszek Grudziądz KTM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-28
47 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-29
48 Krzysztof Wojciechowski Janikowo Brak M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-30
49 Tomasz Tymiński Kowale M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-04-30
50 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-01
51 Aleksander Piórkowski TORUŃ Morsy z Zalesia M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-02
52 Natalia Kulczyk Grudziądz K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-06
53 Izabela Teska Gdynia K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-08
54 Paweł Frencel Grudziądz Juventus M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-09
55 Damian Brąszkowski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-09
56 Rafał Jaskólski Gniew Qark-bike.com M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-09
57 Michał Ślot Toruń TTC Beretta Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-09
58 Kacper Kraiński Stary Folwark M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-09
59 Andrzej Szymczak Lisewo M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-10
60 Piotr Łoboda Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-10
61 Tomasz Szajkowski Tczew Tczewski Klub Rowerowy M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-11
62 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-12
63 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-12
64 Łukasz Pawlik Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-13
65 Łukasz Trojanowski Świecie brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-13
66 Marcin Schröder Świecie M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-13
67 Stanislaw Osiński Grudziądz Portal-klub M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-13
68 Marzena Schröder Świecie K30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-13
69 mariusz wróbel dolna grupa brak M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-14
70 Michał Łomnicki Kwidzyn PureLife MTB Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-15
71 Michał Grzędzicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-16
72 Damian Moga Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-16
73 Nikodem Bytner Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-16
74 Bartek Deba Małocin M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-16
75 Sebastian Herdzik Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-18
76 Łukasz Felski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-18
77 Jolanta Tadajewska Grudziądz Morsy z Grudziądza K50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-18
78 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-20
79 Przemysław Lulaj Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21
80 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-21
81 Piotr Baryła Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21
82 Janusz Wójcik Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21
83 Marcin Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-21
84 Roman Skiba Nakło nad Notecią Jare Team M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-22
85 Jakub ZIeliński Świecie CSW Bike M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23
86 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23
87 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-23
88 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-23
89 Rafał Szpont Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24
90 Artur Grubich Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-24
91 Sebastian Józefowicz Iława M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24
92 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Orbit One Cycling Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24
93 Tomasz Jaworski Sulnowo JAWORY M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24
94 Patryk Jurczykowski Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24
95 Anna Kozłowska Świecie K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-24
96 MAREK KOZŁOWSKI ŚWIECIE M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-25
97 Grzegorz Grubich Bydgoszcz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-25
98 Patrycja Sygnowska Grudziądz 2 lo Grudziądz K16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-25
99 Patryk Wiśniewski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-25
100 Roman Krześniak Świecie BART MTB M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-26
101 Robert Kamrowski Tczew M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-26
102 Tomasz Biegajski Grudziądz Bart GSR Company M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-26
103 Andrzej Ogienko Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
104 Anna Bronikowska Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
105 Fabian Weisbrót Świecie www.plastjan.com.pl M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
106 Bogusław Olszewski Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
107 Damian Pacholczyk Niemcz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
108 Przemysław Sierla Malbork Malbork M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
109 Daniel Ośko Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
110 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
111 Mariusz Detlaf Maksymilianowo Mustang M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
112 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-27
113 Michał Niewiadomski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-27
114 Jakub Jaroszewicz Gdańsk Spec Team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-28
115 Wojciech Goldszmidt Gdańsk Spec Team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-28
116 Grzegorz Kałamajski Grudziadz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-28
117 Tomasz Parzyjagła Człuchów M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-28
118 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-28
119 Aurelia Bącławek Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-29
120 Leszek Florkiewicz Miedzno M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-29
121 Bożena Czerwińska Rakowiec IP KWIDZYN BIKE TEAM K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-30
122 Tomasz Slipcewicz Rakowiec IP KWIDZYN BIKE TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-30
123 Piotr Krause Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-30
124 Paweł Szymkowiak Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-30
125 Michał Sielski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-30
126 Łukasz Comblik Dolna Grupa Brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-31
127 Bartosz Karwasz Grudziądz Noname team M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-31
128 Łukasz Aleksandrowicz Lidzbark M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-31
129 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-05-31
130 Tomasz Makowski Ruda ################ M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-31
131 Piotr Zdzichowski Adamowo Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-05-31
132 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-05-31
133 Marcin Zgoda Nowe NSR M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-01
134 Piotr Podborny Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-01
135 Bartłomiej Kościński Lidzbark - M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-01
136 Michał Figurski Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-01
137 Piotr Sobieralski TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-01
138 JAGODA KRASZEWSKA GRUDZIĄDZ BRAK K20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-02
139 Dawid Fifielski Świecie www.plastjan.com.pl M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-02
140 Wiktor Skupiński Grudziądz Brak M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-02
141 Sławomir Zaremba Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
142 Mariusz Sypniewski Koteże GK STG M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
143 Jarosław Piechna Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
144 Marian Reinholz Terespol Pomorski M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
145 Serafin Kędzierski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-03
146 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy K16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-03
147 Dawid Sierdziński Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
148 Małgorzata Piotrowska Grudziądz Bart GSR Company K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-03
149 Artur Wszołek Chełmno Skoda Bieranowski M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
150 Jarosław Szulc Przyłęki SzulcTeam M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
151 Michał Banaszewski Grudziądz Emeniaki M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
152 Monika Banaszewska Grudziądz Emeniaki K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
153 Andrzej Zaleski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-03
154 Maciej Czajkowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-04
155 Małgorzata Torzewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
156 Marcin Zimny Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
157 Piotr Przybyszewski Solec kujawski ZENI M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
158 Jacek Gniot Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
159 Jędrzej Kordas Lidzbark Brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
160 Przemysław Bedra Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-04
161 Izabela Gawińska Dolna Grupa LA RIVE TEAM K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
162 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
163 Michał Gawiński Dolna Grupa M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
164 Janusz Sprenglewski BYDGOSZCZ M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
165 Damian Goetz Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
166 Sławek Kamrowski Grudziądz bike or die M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
167 Wojciech Batorski Toruń CF Torun M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
168 Kamil Hulewicz Rogóźno noir team M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
169 Radosław Kasperek Świecie M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
170 Remigiusz Sowiński Dankowo Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
171 Robert Ratajczak Maksymilianowo Iron MAX Team M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-04
172 Izabela Kałamajska Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
173 Filip Cieślikowski Grudziądz Debiut bez Teamu M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-04
174 Daniel Bągalski Grudziądz #motogdz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-04
175 Hubert Urmański SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
176 Sławomir Urmański Skórcz TEAM MX SKÓRCZ M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
177 Marcin Galinski Tuchola Teddy Beer M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
178 Łukasz Sałacki Grudziądz bike or die M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
179 Radosław Wieczorek Łęgowo M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
180 Sławek Majewski Nowe Rowerowe miasto Nowe M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
181 Rafał Mioduszewski Grudziądz ZPER M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
182 Zibi Szymański Nowa Wieś Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
183 Mikołaj Kropkowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
184 Filip Dorsch Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
185 Kacper Rudowski Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
186 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
187 Marcin Marchlewski Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
188 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU OWB Team M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
189 Małgorzata Telega Kwidzyn K30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
190 Joanna Kowalczewska Świecie MTB Eldar Świecie K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
191 Agnieszka Piotrowska Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
192 Dariusz Rozwadowski Wąbrzeźno M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
193 Emilia Mariańska Zamość Sanimar Bydgoszcz K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
194 Szymon Zawieracz GRUDZIĄDZ M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
195 Michał Rozkocha Starogard Gdański Gk STG M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
196 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
197 Tomasz Rydlewski Toruń Toruń M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-05
198 Patryk Wiczling Gdańsk Team Verge Polska M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-05
199 Kacper Radzikowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-05
200 Bartłomiej Płoszyński Bydgoszcz BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAM M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06
201 Piotr Szkodziński Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
202 Rafał Chmielewski Grudziądz UKS Ruch Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
203 Dawid Kłos Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
204 Tomasz Kuchta Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
205 Piotr Szefler Świecie Brak M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
206 Robert Lewandowski Toruń M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06
207 Karol Czajkowski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
208 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń MOTO-SPEC Toruń K30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06
209 Mateusz Walkowiak Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06
210 Tomasz Kellas Grudziądz Nie ma M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06
211 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
212 Dominik Szymanski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06
213 Tomek Wata Grudziądz LA RIVE TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
214 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06
215 Mariusz Budzowski Sztum M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
216 PIOTR JURCZYK SKÓRCZ Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
217 Cyprian Suś Bydgoszcz N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-06
218 Piotr Krajewski Grudziądz M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
219 Iza Lewandowska Brodnica KKS Masters Brodnica K40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
220 Piotr Kobierowski Dąbrówka GK STG M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
221 Marek Mazurkiewicz Bydgoszcz Spina Fordon M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
222 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across the River Team M40 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
223 Janusz Byczyński Starogard Gdański GK STG M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
224 Krzysztof Susz Epidemia cyklozy M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06
225 Sebastian Podliński LUBAWA LUKK Bici DORO LUBAWA M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
226 Krzysztof Mroczek Dankowo IP KWIDZYN BIKE TEAM M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-06
227 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin M50 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
228 Bartosz Witoński Bydgoszcz Enpire MTB Bike Team M20 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
229 Bartłomiej Drawc Bydgoszcz Nocrew M30 (For FUN) For FUN 26 km Tak 2018-06-06
230 Michał Wieczorek Mokre M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-09
231 Tymon Kałużny Nowa wieś M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-09
232 Jarosław Michalik Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-09
233 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-09
234 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-09
235 Małgorzata Jesionowska Świecie Mtb Eldar Świecie K40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-09
236 Karol Baranowski Prabuty M40 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10
237 Przemysław Krzeszewski Pakość M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10
238 Sławomir Nadolny Pakość M30 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10
239 Dariusz Welzandt Kruszyniec M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10
240 Jakub Krzyżakowski Junior Grębocin M16 (For FUN) For FUN 26 km [Brak opłaty] 2018-06-10
241 Dariusz Reinholz Świecie MTB Eldar Świecie M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10
242 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M20 (For FUN) For FUN 26 km - 2018-06-10


Do góry




"HARDCORE 50 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16
2 Grzegorz Dziedzic Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16
3 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16
4 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16
5 Eryk Bielewski Grudziądz AGROMIL MTB green team M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16
6 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-04-16
7 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-04-16
8 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-16
9 Dariusz Kurek Bydgoszcz CYKLO BYDGOSZCZ M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-16
10 Daniel Majkowski Gdynia FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-17
11 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17
12 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17
13 Joanna Matuszewska Grudziądz K40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-17
14 Przemysław Lasowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-18
15 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-18
16 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-19
17 Wojciech Wiśniewski Grudziądz Wheel Brothers / TCH M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-21
18 Wojciech Gaweł Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-21
19 Michał Lewandowski Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-21
20 Wojciech Janiszewski Leśna Jania Team MX Skórcz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-26
21 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-27
22 Robert Modzelewski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-04-29
23 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-04-30
24 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-01
25 Paweł Balicki Grudziądz Mechanik Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-05
26 Dominik Cięgotura Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-08
27 Tomasz Kaźmierczak Grudziądz AGROMIL MTB green team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-08
28 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-09
29 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-09
30 Andrzej Mączewski Grudządz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-09
31 Agata Lewandowska Grudziądz K16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-09
32 Michał Wyżlic Lubawa Komobike Scott M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-10
33 Bartłomiej Wiak Pokrzywno M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-12
34 Jacek Kalinowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-12
35 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-13
36 Rafał Najdrowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-13
37 Sławomir Ćwikła Naklo nad Notecia Ja tylko do bufetu M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-15
38 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-15
39 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-16
40 Adrian Paszkowski Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-17
41 Łukasz Stryjewski Grudziądz StryjewskiElectric M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-17
42 Michał Makowski Węgrowo M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-18
43 Damian Dichting Grudziądz TCH M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-18
44 Nikodem Wojciechowski Grudziądz Koset Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-18
45 Artur Bała Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-20
46 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-20
47 Kacper Grajkowski Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-22
48 Jakub Kowal Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-22
49 Jakub Olszewski Grudziądz Szmitexowe Rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-22
50 Fabian Nowicki Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-23
51 Aleks Dudalski Grudziądz Szmitexowe rowery M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-05-23
52 Mariusz Chrzanowski Grudziądz brak M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-23
53 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-24
54 Rafał Jackowski Nowe Zadroga Racing Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-24
55 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-24
56 Paweł Jurczak Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-28
57 Marian Zieliński Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-28
58 Marcin Fausek Torun TTC BERETTA TORUŃ M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-05-29
59 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-29
60 Piotr Labon Koteze GK STG M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-05-31
61 Krzysztof Mróz Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-01
62 Rafał Dziekoński Bydgoszcz DADELO.PL M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-03
63 Marek Majewski Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-03
64 Jacek Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
65 Sebastian Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
66 Jarosław Bator Koteże GK STG M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
67 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
68 Przemysław Dana Grudziądz Bractwo Świętego Józefa M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
69 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
70 Mariusz Kaczyński Nowe Miasto Lubawskie NML M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
71 RADOSŁAW PAWLAK Bydgoszcz SPORT SERWIS TEAM M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
72 Łukasz Lewicki Brodnica KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
73 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-04
74 Bartek Borkowicz LIPNO LIPA MTB M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-04
75 Radosław Jokiel Gdańsk Team Verge Polska M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
76 Mariusz Czajkowski Pienki krolewskie BST-Banach Sport Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-05
77 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
78 Jan Adamczyk Grudziądz bez M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
79 Jacek Olech Świecie MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
80 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB Eldar Świecie K50 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
81 Mateusz Adamczyk Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-06-05
82 Leszek Mariański Zamość Sanimar Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
83 DARIUSZ PIOTROWSKI świecie mtb eldar świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
84 Sławomir Trojanowski Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
85 Artur Manikowski Sulnowo BART MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-05
86 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Rowerowa Brzoza K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
87 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania GK STG K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-05
88 Marcin Jasiński Lubawa LUKK Bici Doro Lubawa M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-06
89 Aleksandra Romańska Starogard Gdański GK STG K20 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
90 Hanna Bielińska Wilcze K30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
91 Bogumił Bieliński Wilcze M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
92 TOMASZ WIELICKI Gdańsk PROMATEMATICA M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-06
93 Jakub Bydłowski Grudziądz Bart GSR Company M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
94 Piotr Nierzwicki Sulnowo BART MTB Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
95 Mariusz Idzikowski Bydgoszcz BikeBoys.pl CadMario Team M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-06
96 Paweł Moch Kwidzyn zapytaj-dietetyka.pl M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-06
97 Jacek Lewandowski Brodnica KKS Masters Brodnica M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
98 Daniel Skibiński Brodnica KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
99 Roman Papelbon Grudziądz LTM Masters Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
100 Roman Legaszewski Skórcz Team MX Skórcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
101 Tomasz Kłos Skórcz Team Mx Skórcz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2018-06-06
102 Jakub Jasiński Lotnisko M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-06-06
103 Mateusz Lizakowski Lotnisko M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km [Brak opłaty] 2018-06-06
104 Bartek Galicki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09
105 Jacek Pieściński Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09
106 Jarosław Belt Świecie MTB ELDAR Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09
107 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09
108 Robert Litwiński Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09
109 Janusz Spychała Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-09
110 Mirosław Sternicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10
111 Mateusz Baranowski Prabuty M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10
112 Piotr Zając Wrocław M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10
113 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Fitserwis MTB Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10
114 Adam Baumgart Bydgoszcz RowerowaBrzoza M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2018-06-10


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×