3. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

"K16 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN K16 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
2 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team K16 (For FUN) For FUN - 2019-05-12
3 Agnieszka Waleron Skarszewy K16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
4 Oliwia Gontowska Gać K16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
5 Patrycja Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz K16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
6 Zuzanna Wilk Pasłęk More Womens Team K16 (For FUN) For FUN - 2019-06-09


Do góry




"K16 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"K20 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andżelika Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz K20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
2 Marta Motylewska Płock Płocki Klub Kolarski K20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
3 Beata Blokowska Kwidzyn AKJ KWIDZYN K20 (For FUN) For FUN - 2019-06-06
4 Monika Lemke Grudziądz Monika K20 (For FUN) For FUN - 2019-06-09


Do góry




"K20 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marta Gòrska Gruczno K20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-26
2 Justyna Wróblewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team K20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04


Do góry




"K30 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Maria Świerczyńska Gruta K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
2 Renata Szmidt Grudziądz K30 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
3 Magdalena Wenderlich Lipno Lipa MTB K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
4 Małgorzata Telega Kwidzyn ZUT Milewski K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
5 Anna Kozłowska Świecie Stowarzyszenie ROWE-ROWE Świecie K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
6 Bernadeta Firyn Osiek Team MX Skórcz K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
7 Ewelina Kwaśniewska Osiek Team MX Skórcz K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
8 Alicja Rolbiecka Reda Luk Connect Racing Team K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
9 Marianna Michalak Świecie K30 (For FUN) For FUN - 2019-06-05
10 Anna Trzopek Świecie Apteka Gemini Team K30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
11 Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń K30 (For FUN) For FUN - 2019-06-09


Do góry




"K30 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing K30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-02
2 Hanna Bielińska Wilcze CTbike.pl K30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09


Do góry




"K40 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Małgorzata Pol Grudziądz K40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
2 Danuta Waleron Skarszewy K40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
3 Joanna Kowalczewska Świecie MTB Eldar Świecie K40 (For FUN) For FUN - 2019-05-23
4 Kasia Jakubowska Brodnica KKS Masters Brodnica K40 (For FUN) For FUN - 2019-05-24
5 Agnieszka Piotrowska Świecie MTB Eldar Świecie K40 (For FUN) For FUN - 2019-05-26
6 Beata Stankiewicz Pasłęk Team Mustang Pasłęk K40 (For FUN) For FUN - 2019-05-28
7 Joanna Kalinowska Rypin CYKLISCI RYPIN K40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02


Do góry




"K40 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Małgorzata Torzewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team K40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
2 Olga Atraszkiewicz Gdańsk K40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09


Do góry




"K50 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB Eldar Świecie K50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05


Do góry




"K50 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"M16 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
2 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-26
3 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-28
4 Nikodem Babiński Grudziądz M16 (For FUN) For FUN - 2019-04-29
5 Damian Florek Grudziądz M16 (For FUN) For FUN - 2019-04-29
6 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
7 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
8 Paweł Gradkowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
9 Artur Grubich Bydgoszcz Szukam! M16 (For FUN) For FUN - 2019-05-20
10 Marcin Marchlewski Lubawa Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
11 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-26
12 Kacper Guzmann Grudziądz M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-28
13 Michał Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M16 (For FUN) For FUN - 2019-06-01
14 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
15 Michał Rozkocha Starogard Gdański GK STG M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
16 MIESZKO JARZĘBOWSKI Rypin CYKLISCI RYPIN M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
17 Wiktor Skupiński Grudziądz M16 (For FUN) For FUN - 2019-06-06
18 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-08


Do góry




"M16 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Dominik Jakubowski Brodnica SUNRACE mossopolska.pl M16 (Hardcore) HARDCORE - 2019-04-24
2 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M16 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-16
3 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-24
4 Bartosz Czaja Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09


Do góry




"M20 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 ARTUR WRZECIONO GRUDZIĄDZ Sportowa Olimpia M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
2 Piotr Szkodziński Kwidzyn SM Pomezania M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
3 Bartosz Wąs Grudziądz CannondaleRacingTeam Delegatura WaWa M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-25
4 Daniel Mazur Świecie M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-26
5 Paweł Kuliński Toruń 28 Toruńska Drużyna Harcerzy - Gromada Włóczęgów M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-09
6 Mateusz Bilicki Grudziądz Ebar Dobre Rowery M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
7 Bartosz Karwasz Grudziądz AGK Coffee Riders M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
8 Adrian Kraiński Grudziądz AGK Coffee Riders M20 (For FUN) For FUN - 2019-05-13
9 Łukasz Trojanowski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-16
10 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
11 Łukasz Bogalecki Skórcz Team MX Skórcz M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
12 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń SISU-OWB Team M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
13 Błażej Murzyn Mogilno M20 (For FUN) For FUN - 2019-05-23
14 Paweł Kłuba Susz M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-24
15 Stefan Sowiński Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-24
16 Marcin Kulczyk Świecie M20 (For FUN) For FUN - 2019-05-30
17 Arkadiusz Kujawski Iława ZenoTeam M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-01
18 Błażej Mrówczyński Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
19 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
20 Oskar Krajnik Pelplin GK Gryf Tczew M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
21 Adam Kraśnicki GDYNIA Cycling Planet M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
22 Piotr Szefler Świecie M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
23 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07


Do góry




"M20 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Łukasz Stryjewski GRUDZIĄDZ M20 (Hardcore) HARDCORE - 2019-04-24
2 Paweł Ćwiek Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-12
3 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-13
4 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-23
5 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-30
6 Mateusz Gumkowski Kwidzyn Gmina Gardeja Biega M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-31
7 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
8 Stanisław Zaborowski Lipno LIPA MTB M20 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-03
9 Sebastian Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
10 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
11 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-08


Do góry




"M30 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30 (For FUN) For FUN - 2019-04-23
2 Rafal Tamiła Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
3 Cezary Brak Grudziądz Saraworkwear M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
4 Łukasz Florek Grupa run team Florasy M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
5 Marcin Lindberg Grudziądz szpachtelmajster M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
6 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
7 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
8 Sebastian Herdzik Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
9 Bartek Deba Małocin M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
10 Radek Mosiołek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
11 Dawid Turski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-25
12 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M30 (For FUN) For FUN - 2019-04-26
13 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
14 Jacek Baran Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-29
15 Maciej Ciesielski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-30
16 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie GTR Golub-Dobrzyń M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-30
17 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
18 Karol Czajkowski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-04
19 Fabian Weisbrót Świecie www.plastjan.com.pl M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
20 Dawid Fifielski Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
21 Łukasz Felski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-08
22 Piotr Wontka Starogard Gdański Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-09
23 Kamil Hulewicz Rogóźno M30 (For FUN) For FUN - 2019-05-11
24 Roman Krześniak Świecie BART J-BIKE M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
25 Tomasz Nowicki Gniew M30 (For FUN) For FUN - 2019-05-14
26 Rafał Szauer Lubawa LKK Ziemia Lubawska M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-14
27 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-17
28 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-19
29 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 (For FUN) For FUN - 2019-05-20
30 Łukasz Dembek Bukowiec M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
31 Marek Kozłowski Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
32 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Just Hero Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
33 Mariusz Koralewski Kwodzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-20
34 Roman Papelbon Grudziądz LTM Masters Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
35 Dawid Wiśniewski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
36 Patryk Jasiński Grudziadz M30 (For FUN) For FUN - 2019-05-21
37 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-22
38 Robert Lewandowski Toruń M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-24
39 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-25
40 Bartłomiej Kamiński Darzlubie Pucka Grupa Rowerowa M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-26
41 Grzegorz Kopinski Nowe BADGERS CREW MTB NOWE M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-27
42 Damian Brąszkowski Grudziadz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-29
43 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
44 Marcin Tytkiewicz GRUDZIĄDZ Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
45 Paweł Grabowiecki Iława ZenoTeam M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
46 Piotr Nierzwicki Sulnowo BART J-BIKE M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
47 Łukasz Pawlaczyk Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-02
48 Rafał Szpont Grudziądz TCH M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
49 Dariusz Markowski Gdansk RACK TEAM MTB M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
50 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart J-BIKE M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
51 Krzysztof Jeliński Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
52 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-03
53 Sebastian Podliński Lubawa LKK Ziemia Lubawska M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-03
54 Jarosław Piechna Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
55 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
56 Dawid Kłos Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
57 Bartłomiej Kościński Lidzbark M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
58 Paweł Zywicki Bytów Mlks Baszta Bytów M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
59 Tomasz Kisicki Radomno M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-04
60 Marian Vilcescu Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
61 Szymon Zawieracz Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
62 Leszek Florkiewicz Osie M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
63 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU‐OWB TEAM M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
64 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
65 Adam Nowak Starogard Gdański GK STG M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
66 Łukasz Aleksandrowicz Lidzbark M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
67 Jakub Maliszewski Kwidzyn AKJ KWIDZYN M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-07
68 Łukasz Wąsicki Grudziądz Ressel MTB team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
69 Michał Kowalski Grudziądz Ressel MTB team M30 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
70 Marcin Gajewski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
71 Przemysław Mucha Pelplin M30 (For FUN) For FUN - 2019-06-09


Do góry




"M30 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
2 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
3 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-04-23
4 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
5 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
6 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-24
7 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-24
8 Michał Wyżlic WARSZAWA Komobike Scott M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-04
9 pawel szczygielski gdansk The barbers gdansk M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-13
10 Sławomir Cinicki okonin M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-23
11 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-25
12 ŁUKASZ KORNAK Grudziądz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-26
13 Aleksander Kulpa Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
14 Przemyslaw Snowacki Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
15 Radosław Kwiatkowski Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
16 Marek Fik Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
17 Paweł Lewandowski Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-30
18 Szymon Kowszewicz Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-30
19 Rafał Lewandowski Działdowo Bike-Sport Działdowo M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-01
20 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-02
21 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-02
22 Daniel Skibiński Brodnica KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
23 Maciej Krzemiński Mały Rudnik M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-03
24 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
25 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-03
26 Piotr Labon Koteże GK STG M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
27 Jacek Kalinowski Grudziądz; Poland Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
28 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
29 Sławomir Pituch Bytów TA KO Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
30 Paweł Jurczak Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
31 Tomasz Kłos Skórcz Team MX Skórcz M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-06
32 Krzysztof Zahora Białe Błota M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
33 Rafał Pachciarek Białe Błota M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
34 Grzegorz Trzopek Świecie Sztajfa Gołaś Bikes M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
35 Marcin Piotrowski Górna Grupa M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-08
36 Bogumił Bieliński Wilcze CTbike.pl M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09
37 Łukasz Comblik Dolna Grupa Brak M30 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09


Do góry




"M40 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Janusz Sprenglewski Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
2 Przemysław Lulaj Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
3 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
4 Marcin Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
5 Roman Bagiński Kwidzyn SM Pomezania M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
6 Arkadiusz Gontowski Gać M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
7 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
8 Zibi Szymański Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
9 Piotr Łoboda Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
10 Tomasz Parzyjagła Człuchów M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
11 wiktor polonis płock Płocki Klub Kolarski M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-25
12 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-25
13 KRZYSZTOF WOLSKI CHEŁMNO MTB MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
14 GRZEGORZ KORUS ŚWIECIE MTB MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
15 Krzysztof Piasecki Rypin CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
16 Maciej Rypiński Olsztyn 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT M40 (For FUN) For FUN - 2019-04-27
17 Sławomir Urmański Skórcz Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-29
18 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
19 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
20 Sławomir Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-01
21 Marcin Zimny Grudziądz TCH M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-03
22 DANIEL PEPLIŃSKI ŚWIECIE BLACKRAM TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
23 Łukasz Nikołajczyk Świecie BLACKRAM TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
24 Piotr Sobieralski Tczew V02max M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-07
25 krzysztof Rogala susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-08
26 Sławomir Jarentewicz Chełmno M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
27 Tomasz Jaworski Świecie BLACKRAM team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
28 Patryk Pol Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
29 Wojciech Milewski kwidzyn ZUT Milewski M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
30 Arkadiusz Wolf Kwidzyn ZUT Milewski M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
31 Marcin Kasicki Prabuty M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-16
32 Grzegorz Czeszejko Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-19
33 Dariusz Kochański Toruń M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-19
34 Sławomir Zaremba Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-23
35 Jakub Kaliszewski Gdańsk TA KO Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-23
36 Roman Zaleś Elbląg Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-23
37 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) For FUN - 2019-05-25
38 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-25
39 Rafał Jaskólski Gniew QARK-BIKES.COM M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-26
40 Marcin Zgoda Nowe BADGERS CREW MTB NOWE M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-27
41 Jarosław Romanowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN - 2019-05-27
42 Tomasz Biegajski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-28
43 Bartosz Górski Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-29
44 Paweł Tasior Bożepole Wielkie M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
45 Tomasz Lange Gdańsk RACK TEAM MTB M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-30
46 Wojciech Smolarczyk Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-01
47 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
48 ANDRZEJ OCHOCKI BRODNICA Kolarski Klub Sportowy "MASTERS" BRODNICA M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
49 Andrzej Kalich Rypin Cyklisci Rypin M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
50 Marian Reinholz Świecie Terespol Pomorski M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
51 Michał Lewandowski Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
52 Rafal Liss Kwidzyn Rafal Liss M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
53 Roman Wernik Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
54 Piotr Maćkowiak Bytów Bytów M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
55 Ryszard Krajewski-Cysewski Toruń M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
56 Rafał Błądek Nowa Wieś Malborska New Village Team/#Świry M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-04
57 Jerzy Nowakowski Skórcz Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
58 Piotr Kobierowski Dąbrówka GK STG M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
59 PIOTR JURCZYK SKÓRCZ Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
60 Dawid Sołtysiak Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
61 Kamil Pliszka Sztum M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
62 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-05
63 Sławomir Krajewski Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
64 MACIEJ JARZĘBOWSKI Rypin Agrolok Sport Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-06
65 Dariusz Wilczyński Pułtusk CenturionMtb team M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-06
66 Tomasz Kula Rakowiec M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
67 Marcin Ressel Grudziądz Ressel MTB team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-07
68 Michał Sielski Grudziądz Zadroga Racing Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-08
69 Arkadiusz Glazik Grudziądz M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
70 Roman Styczeń Elbląg Hydrotress MTB Team M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
71 Zbigniew Lichaczewski Baloszyce M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
72 Sławek Majewski Nowe Rowerowe miasto Nowe M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
73 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN - 2019-06-09


Do góry




"M40 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-22
2 Jarek Gorzycki Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
3 Marek Strek Lipno Lipa MTB M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
4 Paweł Wenderlich Lipno Lipa MTB M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
5 Przemysław Lasowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-23
6 Michał Zurel Rypin CYKLIŚCI RYPIN M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-24
7 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-24
8 Arkadiusz Porożyński Świecie n/Wisłą Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-04-30
9 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-01
10 ADAM KRAŚNICKI toruń Brak klubu M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-08
11 Arkadiusz Adamowicz Szczecinek M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-11
12 Damian Dichting Grudziądz TCH M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-12
13 Roman Grzebiński Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-19
14 Henryk Maus Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-20
15 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-20
16 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-26
17 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-26
18 Michał Grzędzicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-26
19 Mariusz Kaczyński NML M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-27
20 Rafał Jackowski Nowe Zadroga Racing Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-28
21 Maciej Wozniak Bydgoszxz CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-29
22 Krzysztof Mróz Kwidzyn M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-02
23 Rafał Najdrowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-03
24 Zbigniew Chabowski Mareza M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
25 Kamil Kruszyński Toruń SISU -OWB Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
26 Grzegorz Gogulski Toruń Toruń M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
27 Jacek Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
28 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
29 Maciej Kukawka Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-04
30 Jacek Olech Świecie MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
31 Mirosław Guth bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
32 Michał Łomnicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
33 Dariusz Piotrzkiewicz Lubicz Górny SISU-OWB team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
34 sebastian łamek Świecie kkws swiecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-06
35 Ernest Wawrzyniuk Silno M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-07
36 SŁAWOMIR TROJANOWSKI ŚWIECIE MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09
37 Grzegorz Wielbiński Gdańsk ADVA OPTICAL M40 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-09


Do góry




"M50 (For FUN)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-22
2 Mirosław Rybiński Grudziądz M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-23
3 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
4 Marek Majewski Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50 (For FUN) For FUN - 2019-04-24
5 Konrad Miklas Janikowo Janikowo M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-24
6 Roman Skiba Nakło nad Notecią JARE TEAM M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-04-27
7 Aleksander Piórkowski TORUŃ Morsy z Zalesia M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-05
8 Józef Sejkowski Świecie www.plastjan.com.pl M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-06
9 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-10
10 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-12
11 Szymon Skrajda Kwidzyn ZUT Milewski M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
12 Marek Szmagliński Kwidzyn ZUT Milewski M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-13
13 ZYGMUNT JONATOWSKI MALBORK GK MALBORK M50 (For FUN) For FUN - 2019-05-13
14 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN - 2019-05-20
15 Adam Mańczak Grudziądz Klub Forma Grudziądz M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-21
16 Wojciech Elminowski Elbląg M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-23
17 Jan Giemza Grudziądz M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-24
18 Mariusz Sypniewski Koteże GK STG M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-27
19 Janusz Byczyński Starogard Gdański GK STG M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-05-31
20 Stanisław Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
21 Ireneusz Tutaj Sztum M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-02
22 Krzysztof Janowski Gdańsk M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-03
23 Zbigniew Maziński Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) For FUN - 2019-06-04
24 Adam Osenkowski Torun MEGALIA Toruń M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
25 Jacek Pieściński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (For FUN) For FUN Tak 2019-06-04
26 Henryk Dembiński Iława LKK Ziemia Lubawska M50 (For FUN) For FUN - 2019-06-09
27 Marek Szyrsz Grudziądz Bart GSR Company M50 (For FUN) For FUN - 2019-06-09


Do góry




"M50 (Hardcore)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-04-29
2 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-08
3 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-21
4 Wojciech Janiszewski Leśna Jania Team MX Skórcz M50 (Hardcore) HARDCORE - 2019-05-21
5 Waldemar Zurel Rypin CYKLIŚCI RYPIN M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-05-31
6 PIOTR WITESKA Gdynia CST 7R MTB Team M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-03
7 Jarosław Belt Świecie Eldar MTB M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2019-06-05
8 TOMASZ SOCHA ŁÓDŹ 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M50 (Hardcore) HARDCORE - 2019-06-06


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×