3. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

"For FUN 24 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-22
2 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
3 Rafal Tamiła Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
4 Cezary Brak Grudziądz Saraworkwear M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
5 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
6 Łukasz Florek Grupa run team Florasy M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
7 Marcin Lindberg Grudziądz szpachtelmajster M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
8 Piotr Szkodziński Kwidzyn SM Pomezania M20 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-23
9 Janusz Sprenglewski Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-23
10 Przemysław Lulaj Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-23
11 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB M30 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-23
12 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-23
13 Marcin Gratowski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
14 Roman Bagiński Kwidzyn SM Pomezania M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-23
15 Arkadiusz Gontowski Gać M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-23
16 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN K16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
17 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
18 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-23
19 Zibi Szymański Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-23
20 Maria Świerczyńska Gruta K30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-24
21 Sebastian Herdzik Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-24
22 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M16 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-24
23 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-24
24 Bartek Deba Małocin M30 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-24
25 Radek Mosiołek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-24
26 Piotr Łoboda Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-24
27 Tomasz Parzyjagła Człuchów M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-24
28 Renata Szmidt Grudziądz K30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-24
29 Marek Majewski Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-24
30 Konrad Miklas Janikowo Janikowo M50 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-24
31 wiktor polonis płock Płocki Klub Kolarski M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-25
32 Bartosz Wąs Grudziądz CannondaleRacingTeam Delegatura WaWa M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-25
33 Dawid Turski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-25
34 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-25
35 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-26
36 Daniel Mazur Świecie M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-26
37 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M16 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-26
38 KRZYSZTOF WOLSKI CHEŁMNO MTB MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-27
39 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-27
40 GRZEGORZ KORUS ŚWIECIE MTB MEDIC TEAM M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-27
41 Krzysztof Piasecki Rypin CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-27
42 Roman Skiba Nakło nad Notecią JARE TEAM M50 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-27
43 Maciej Rypiński Olsztyn 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-27
44 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-28
45 Jacek Baran Prabuty Epidemia Cyklozy Mtb Susz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-29
46 Sławomir Urmański Skórcz Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-29
47 Hubert Urmański Skórcz Team MX Skórcz M16 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-04-29
48 Nikodem Babiński Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-29
49 Damian Florek Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-29
50 Maciej Ciesielski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-30
51 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie GTR Golub-Dobrzyń M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-04-30
52 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-01
53 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-01
54 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M16 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-01
55 Sławomir Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-01
56 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-01
57 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-01
58 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-01
59 Marcin Zimny Grudziądz TCH M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-03
60 Karol Czajkowski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-04
61 Aleksander Piórkowski TORUŃ Morsy z Zalesia M50 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-05
62 Fabian Weisbrót Świecie www.plastjan.com.pl M30 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-06
63 Józef Sejkowski Świecie www.plastjan.com.pl M50 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-06
64 Dawid Fifielski Świecie M30 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-06
65 DANIEL PEPLIŃSKI ŚWIECIE BLACKRAM TEAM M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-06
66 Łukasz Nikołajczyk Świecie BLACKRAM TEAM M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-06
67 Piotr Sobieralski Tczew V02max M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-07
68 Łukasz Felski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-08
69 krzysztof Rogala susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-08
70 Piotr Wontka Starogard Gdański Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-09
71 Paweł Kuliński Toruń 28 Toruńska Drużyna Harcerzy - Gromada Włóczęgów M20 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-09
72 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-10
73 Kamil Hulewicz Rogóźno M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-11
74 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M50 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-12
75 Sławomir Jarentewicz Chełmno M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-12
76 Tomasz Jaworski Świecie BLACKRAM team M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-12
77 Paweł Gradkowski Grudziądz M16 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-12
78 Patryk Pol Grudziądz M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-12
79 Małgorzata Pol Grudziądz K40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-12
80 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team K16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-12
81 Wojciech Milewski kwidzyn ZUT Milewski M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-13
82 Szymon Skrajda Kwidzyn ZUT Milewski M50 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-13
83 Marek Szmagliński Kwidzyn ZUT Milewski M50 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-13
84 Arkadiusz Wolf Kwidzyn ZUT Milewski M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-13
85 Mateusz Bilicki Grudziądz Ebar Dobre Rowery M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-13
86 Bartosz Karwasz Grudziądz AGK Coffee Riders M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-13
87 ZYGMUNT JONATOWSKI MALBORK GK MALBORK M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-13
88 Adrian Kraiński Grudziądz AGK Coffee Riders M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-13
89 Roman Krześniak Świecie BART J-BIKE M30 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-13
90 Tomasz Nowicki Gniew M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-14
91 Rafał Szauer Lubawa LKK Ziemia Lubawska M30 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-14
92 Łukasz Trojanowski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M20 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-16
93 Marcin Kasicki Prabuty M40 (For FUN) For FUN 24 km Tak 2019-05-16
94 Agnieszka Waleron Skarszewy K16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-17
95 Danuta Waleron Skarszewy K40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-17
96 Oliwia Gontowska Gać K16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-17
97 Magdalena Wenderlich Lipno Lipa MTB K30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-17
98 Małgorzata Telega Kwidzyn ZUT Milewski K30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-17
99 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-17
100 Grzegorz Czeszejko Prabuty M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-19
101 Dariusz Kochański Toruń M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-19
102 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-19
103 Leszek Wojtalik Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
104 Artur Grubich Bydgoszcz Szukam! M16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
105 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
106 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
107 Łukasz Dembek Bukowiec M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
108 Anna Kozłowska Świecie Stowarzyszenie ROWE-ROWE Świecie K30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
109 Marek Kozłowski Świecie M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
110 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Just Hero Team M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
111 Mariusz Koralewski Kwidzyn TRTK M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
112 Marcin Marchlewski Lubawa Komobike Scott M16 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-20
113 Bernadeta Firyn Osiek Team MX Skórcz K30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
114 Łukasz Bogalecki Skórcz Team MX Skórcz M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
115 Roman Papelbon Grudziądz LTM Masters Team M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
116 Ewelina Kwaśniewska Osiek Team MX Skórcz K30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
117 Adam Mańczak Grudziądz Klub Forma Grudziądz M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
118 Dawid Wiśniewski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
119 Wojciech Janiszewski Leśna Jania Team MX Skórcz M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
120 Patryk Jasiński Grudziadz M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
121 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-21
122 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-22
123 Joanna Kowalczewska Świecie MTB Eldar Świecie K40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-23
124 Błażej Murzyn Mogilno M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-23
125 Sławomir Zaremba Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-23
126 Jakub Kaliszewski Gdańsk TA KO Team M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-23
127 Roman Zaleś Elbląg Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-23
128 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-23
129 Wojciech Elminowski Elbląg M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-23
130 Kasia Jakubowska Brodnica KKS Masters Brodnica K40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-24
131 Robert Lewandowski Toruń M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-24
132 Jan Giemza Grudziądz M50 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-24
133 Paweł Kłuba Susz M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-24
134 Stefan Sowiński Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M20 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-24
135 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-25
136 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M40 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-25
137 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-25
138 Bartłomiej Kamiński Darzlubie Pucka Grupa Rowerowa M30 (For FUN) For FUN 24 km - 2019-05-26


Do góry




"HARDCORE 50 km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-22
2 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-23
3 Jarek Gorzycki Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2019-04-23
4 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-23
5 Marek Strek Lipno Lipa MTB M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2019-04-23
6 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-23
7 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2019-04-23
8 Michał Lewandowski Wąbrzeźno mrozbike.pl M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-23
9 Mirosław Rybiński Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-23
10 Paweł Wenderlich Lipno Lipa MTB M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2019-04-23
11 Przemysław Lasowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-23
12 Dominik Jakubowski Brodnica SUNRACE mossopolska.pl M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-24
13 Michał Zurel Rypin CYKLIŚCI RYPIN M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-24
14 Łukasz Stryjewski Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-24
15 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2019-04-24
16 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-24
17 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2019-04-24
18 Michał Gronowski Świecie The Runners Świecie / Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2019-04-28
19 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-29
20 Arkadiusz Porożyński Świecie n/Wisłą Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-04-30
21 Michał Wyżlic Lubawa Komobike Scott M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-04
22 ADAM KRAŚNICKI toruń Brak klubu M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-08
23 Andrzej MĄCZEWSKI Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-08
24 Arkadiusz Adamowicz Szczecinek M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-11
25 Paweł Ćwiek Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-12
26 Damian Dichting Grudziądz TCH M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km Tak 2019-05-12
27 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-13
28 pawel szczygielski gdansk The barbers gdansk M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-13
29 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-16
30 Roman Grzebiński Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-19
31 Henryk Maus Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-20
32 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-20
33 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M50 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-21
34 slawomir cinicki okonin M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-23
35 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-24
36 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M30 (Hardcore) HARDCORE 50 km - 2019-05-25


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×