Bieg po górach 2020 "Godzina w Piekle"

Osoby zarejestrowane w systemie

"K18"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wiktoria Ryczkowska Dobrzyń nad Wisłą K18 - 2020-03-10


Do góry




"K20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"K30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Ilona Swiderska Płonczynek K30 Tak 2020-02-25
2 Katarzyna Maślana Gostynin K30 - 2020-02-26
3 Judyta Jakubowska Dobrzyń nad Wisłą K30 Tak 2020-03-06
4 Iwona Zych - Rybacka Dobrzyń nad Wisłą K30 - 2020-03-12


Do góry




"K40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Justyna Sztypka Włocławek WKB Maratończyk K40 Tak 2020-03-01


Do góry




"K50"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Danuta Ziółkowska Dobrzyń n/Wisłą K50 - 2020-02-27


Do góry




"K60+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"M18"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Jakub Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN M18 Tak 2020-03-08


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Pekrul Dobrzyń nad Wisłą Między Treningami M20 Tak 2020-02-21
2 Filip Brylski Włocławek M20 Tak 2020-02-23
3 Łukasz Pieńkowski Czerniewice Banderoza M20 Tak 2020-02-29
4 Kacper Czarniak Nakonowo Stare M20 Tak 2020-03-02
5 Kamil Kruczkowski Wola Nakonowska M20 Tak 2020-03-02
6 Piotr Rohde Suradówek M20 Tak 2020-03-06


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mateusz Wijas Łódź Biegam bez zadyszki M30 Tak 2020-02-21
2 Bartłomiej Pruchniewski Dobrzyń Nad Wisłą M30 Tak 2020-02-22
3 Tomasz Lipczyński Płock Grupa Elf M30 Tak 2020-02-22
4 Robert Wąsik Toruń M30 - 2020-02-24
5 Rafał Ostrowski Płock ActiveRunnersPłock M30 Tak 2020-02-26
6 Marcin Miaśkiewicz Płock M30 Tak 2020-02-27
7 Marcin Celmer Płock Active Runners Płock M30 Tak 2020-02-28
8 Konrad Sztypka Włocławek WKB Maratończyk M30 Tak 2020-03-01
9 Marcin Gapiński Dobrzyń nad Wisłą Bez klubu M30 - 2020-03-02
10 Sebastian Waszak Włocławek #BrothersTeam M30 - 2020-03-08
11 Dawid Szymański Brodnica M30 - 2020-03-11


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Piotr Bromka Maszewo duże M40 - 2020-02-22
2 Tomasz Garbiec Warszawa Varso M40 Tak 2020-02-25
3 Marcin Kaszubski Ostrowite KB Lech Rypin M40 Tak 2020-02-28
4 Marcin Pawłowski Włocławek WKB Maratończyk M40 - 2020-02-28
5 Andrzej Szwech Parzeń M40 Tak 2020-03-01
6 Krzysztof Gajdka Płock ORLEN Running Team M40 - 2020-03-09


Do góry




"M50"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andrzej DESSELBERGER WŁOCŁAWEK ENERGY TRI M50 - 2020-02-23


Do góry




"M60+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Roman Berebecki Rypin KB Lech Rypin M60+ - 2020-02-28
2 Jan Bujalski Włocławek WKB Maratończyk M60+ Tak 2020-03-01
3 Zbigniew Brylski Włocławek M60+ Tak 2020-03-09


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×