Północna Liga MTB XC 2019

Ranking - KATEGORIE

Powrót

Punktacja osobno dla każdej z 9 kategorii, wg. zasady:

  • Punktacja wg. tabelki.
  • Do klasyfikacji generalnej brane są punkty 5 z 8 wyścigów. W przypadku przejechania wszystkich 8 wyścigów – uwzględniamy tylko 5 najlepszych wyników.
  • Osoba która przejechała tylko 4 wyścigi nie kwalifikuje się do generalnej klasyfikacji.
  • W przypadku nieukończenia wyścigu (DNF), zawodnik nadal otrzymuje punkty zgodnie z miejscem (oznacza to że osoba, która wystartowała w 5 wyścigach, ale nie ukończyła np. jednego, nadal zostanie zakwalifikowana).

"Junior"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Mikołaj Kuczwalski Junior 150 130 130 - - - - - 410
2 Jakub Krzyżykowski Junior 140 110 110 - - - - - 360
3 Maciej Kitkowski Junior 130 120 100 - - - - - 350
4 Bartosz Gryka Junior - 150 150 - - - - - 300
5 Kacper Kraiński Junior 105 90 95 - - - - - 290
6 Oskar Muraszko Junior 100 100 85 - - - - - 285
7 Radosław Kreft Junior 95 95 90 - - - - - 280
8 Kacper Pecyna Junior - 140 105 - - - - - 245
9 Nico Stromecki Junior 120 105 - - - - - - 225
10 Michał Czarnota Junior 79 85 - - - - - - 164
11 Mateusz Piechocki Junior - - 140 - - - - - 140
12 Jakub Sobieraj Junior - - 120 - - - - - 120
13 Kajetan Plinski Junior 110 - - - - - - - 110
14 Kacper Konera Junior 90 - - - - - - - 90
15 Radosław Rutkowski Junior 85 - - - - - - - 85
16 Artem Naumov Junior 82 - - - - - - - 82


Do góry




"Juniorka"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Martyna Dykalska Juniorka 140 150 - - - - - - 290
2 Weronika Włodarczyk Juniorka 150 - - - - - - - 150


Do góry




"Kobiety"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Paula Budzyńska Kobiety 105 140 120 - - - - - 365
2 Bożena Lorkowska Kobiety 90 110 150 - - - - - 350
3 Beata Lorkowska Kobiety 95 120 105 - - - - - 320
4 Kamila Gurzyńska Kobiety 150 150 - - - - - - 300
5 Maria Świerczyńska Kobiety 85 - 140 - - - - - 225
6 Justyna Piasecka Kobiety 100 - 110 - - - - - 210
7 Paula Juchniewicz Kobiety 140 - - - - - - - 140
8 Hanna Bielińska Kobiety - - 130 - - - - - 130
9 Wioletta Kucharska Kobiety - 130 - - - - - - 130
10 Edyta Jakubowska-Olech Kobiety 130 - - - - - - - 130
11 Nowacka Małgorzata Kobiety 120 - - - - - - - 120
12 Agnieszka Dudzińska-Górka Kobiety 110 - - - - - - - 110
13 Maria Świerczynska Kobiety - 105 - - - - - - 105
14 Joanna Grau Kobiety - - 100 - - - - - 100
15 Kinga Guzowska-Boiwka Kobiety 82 - - - - - - - 82
16 Marta Białkowska Kobiety 79 - - - - - - - 79
17 Malwina Dobrowolska Kobiety 76 - - - - - - - 76


Do góry




"M20"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Miłosz Wojciechowski M20 140 130 140 - - - - - 410
2 Kacper Belt M20 120 120 120 - - - - - 360
3 Kacper Danielewski M20 105 110 105 - - - - - 320
4 Daniel Lipinski M20 150 150 - - - - - - 300
5 Karol Barczyk M20 63 105 90 - - - - - 258
6 Grzegorz Podgórski M20 85 - 130 - - - - - 215
7 Dariusz Welzandt M20 55 90 59 - - - - - 204
8 Wiktor Gajda M20 53 70 70 - - - - - 193
9 Patryk WICZLING M20 - 100 82 - - - - - 182
10 Mateusz Romanowski M20 79 - 100 - - - - - 179
11 Mateusz Hoppe M20 73 - 95 - - - - - 168
12 Adam Kowalski M20 76 - 85 - - - - - 161
13 Marcin Kobiela M20 - 82 73 - - - - - 155
14 Michał Przekop M20 - - 150 - - - - - 150
15 Dominik Jakubowski M20 - 140 - - - - - - 140
16 Michał Kaczerewski M20 61 - 79 - - - - - 140
17 Kacper Przekwas M20 25 - 110 - - - - - 135
18 Mateusz Rudzki M20 47 85 - - - - - - 132
19 Jakub Sykuła M20 130 - - - - - - - 130
20 Artur Grubich M20 49 73 - - - - - - 122
21 Maciej Jaźwiński M20 57 61 - - - - - - 118
22 Dawid Łuczak M20 110 - - - - - - - 110
23 Mateusz Wichowski M20 43 63 - - - - - - 106
24 Filip Potrykus M20 100 - - - - - - - 100
25 Maciej Kluszczynski M20 95 - - - - - - - 95
26 Piotr Kamiński M20 - 95 - - - - - - 95
27 Mikołaj Marzejon M20 90 - - - - - - - 90
28 Tomasz Juchniewicz M20 82 - - - - - - - 82
29 Błażej Mrówczyński M20 - 79 - - - - - - 79
30 Szymon Kowalski M20 - 76 - - - - - - 76
31 Kacper Berendt M20 - - 76 - - - - - 76
32 Gracjan Jaffke M20 70 - - - - - - - 70
33 Bartosz Zięba M20 67 - - - - - - - 67
34 Tymon Ruciński M20 - 67 - - - - - - 67
35 Jakub Tylicki M20 - - 67 - - - - - 67
36 Krystian Igel M20 - - 65 - - - - - 65
37 Błażej Murzyn M20 - 65 - - - - - - 65
38 Piotr Dolatowski M20 65 - - - - - - - 65
39 Oskar Rozwadowski M20 - - 63 - - - - - 63
40 Szymon Włoszek M20 - - 61 - - - - - 61
41 Stanisław Zaborowski M20 59 - - - - - - - 59
42 Marcin Kulczyk M20 51 - - - - - - - 51
43 Marcel Zieliński M20 45 - - - - - - - 45
44 Ksawery Synak M20 41 - - - - - - - 41
45 ARTUR WRZECIONO M20 39 - - - - - - - 39
46 Jan Dwojakowski M20 37 - - - - - - - 37
47 Konrad Branecki M20 35 - - - - - - - 35
48 Krzysztof Piątek M20 33 - - - - - - - 33
49 Ariel Józwowski M20 31 - - - - - - - 31
50 Adam Smętkowski M20 29 - - - - - - - 29
51 Tomasz Reinholz M20 27 - - - - - - - 27


Do góry




"M30"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Artur Szmyt M30 110 120 140 - - - - - 370
2 Grzegorz Toruński M30 105 95 120 - - - - - 320
3 Bogumił Bieliński M30 85 105 110 - - - - - 300
4 Bartosz Turoń M30 5 140 150 - - - - - 295
5 Roman Bloch M30 95 82 105 - - - - - 282
6 Edward Tomaszewski M30 120 150 - - - - - - 270
7 Tomasz Steyer M30 76 73 100 - - - - - 249
8 Bartłomiej Jarząbek M30 65 79 90 - - - - - 234
9 Przemysław Kasierski M30 79 100 55 - - - - - 234
10 Andrzej Pepliński M30 4 90 130 - - - - - 224
11 Jakub Wolanin M30 82 - 95 - - - - - 177
12 Piotr Śmigowski M30 51 53 63 - - - - - 167
13 Łukasz Damski M30 73 85 - - - - - - 158
14 Bartosz Banach M30 150 - - - - - - - 150
15 Stanisław Piasecki M30 61 - 82 - - - - - 143
16 Michał Przybytek M30 140 - - - - - - - 140
17 Rafał Szpont M30 63 - 73 - - - - - 136
18 Jarosław Jurkiewicz M30 67 67 - - - - - - 134
19 Paweł Gołębicki M30 130 - - - - - - - 130
20 ŁUKASZ MIGOWSKI M30 - 130 - - - - - - 130
21 Grzegorz Drosiński M30 59 70 - - - - - - 129
22 Marcin Jaciubek M30 17 49 61 - - - - - 127
23 Robert Kowalski M30 47 65 - - - - - - 112
24 Rafał Janicki M30 - 110 - - - - - - 110
25 Mikołaj Tuszyński M30 31 76 - - - - - - 107
26 Paweł Jurczak M30 100 - - - - - - - 100
27 Łukasz Pisarski M30 90 - - - - - - - 90
28 Krzysztof Wichowski M30 29 59 - - - - - - 88
29 Jakub Maliszewski M30 - - 85 - - - - - 85
30 Michał Januszewski M30 18 63 - - - - - - 81
31 Andrzej Cieplik M30 - - 79 - - - - - 79
32 Adrian Talarski M30 - - 76 - - - - - 76
33 Maciej Hering M30 - - 70 - - - - - 70
34 Przemysław Barański M30 70 - - - - - - - 70
35 Mateusz Gurzyński M30 19 51 - - - - - - 70
36 Bogusław Olszewski M30 11 57 - - - - - - 68
37 Miłosz Rzepka M30 - - 67 - - - - - 67
38 Przemyslaw Mucha M30 - - 65 - - - - - 65
39 Jerzy Sandomierski M30 9 55 - - - - - - 64
40 Rafał Lewandowski M30 - 61 - - - - - - 61
41 Lukasz Dominik M30 - - 59 - - - - - 59
42 Piotr Banaś M30 - - 57 - - - - - 57
43 Arkadiusz Jasiński M30 57 - - - - - - - 57
44 Paweł Zakrzewski M30 55 - - - - - - - 55
45 Krystian Gurba M30 53 - - - - - - - 53
46 Tomasz Krupka M30 49 - - - - - - - 49
47 Przemysław Maćkiewicz M30 - 47 - - - - - - 47
48 Grzegorz Dziedzic M30 45 - - - - - - - 45
49 Michał Ziemba M30 43 - - - - - - - 43
50 Michał Lewandowski M30 41 - - - - - - - 41
51 Łukasz Kręcki M30 39 - - - - - - - 39
52 Bartłomiej Górny M30 37 - - - - - - - 37
53 Karol Turek M30 35 - - - - - - - 35
54 Miłosz Bieniek M30 33 - - - - - - - 33
55 Jacek Kalinowski M30 27 - - - - - - - 27
56 Filip Królik M30 25 - - - - - - - 25
57 Michal Michalski M30 23 - - - - - - - 23
58 Jarosław Szkuta M30 22 - - - - - - - 22
59 Patryk Pietrzakowski M30 21 - - - - - - - 21
60 Piotr Czerniel M30 20 - - - - - - - 20
61 Mariusz Detlaf M30 16 - - - - - - - 16
62 Damian Jankowski M30 15 - - - - - - - 15
63 Łukasz Felski M30 14 - - - - - - - 14
64 Michał Lenz M30 13 - - - - - - - 13
65 Krzysztof Kwaśniewski M30 12 - - - - - - - 12
66 Mateusz Nowak M30 10 - - - - - - - 10
67 Krzysztof Jeliński M30 8 - - - - - - - 8
68 Karol Kowalski M30 7 - - - - - - - 7
69 Rafał Grubski M30 6 - - - - - - - 6


Do góry




"M40"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Tomir Żukotyński M40 90 120 95 - - - - - 305
2 Michał Bogdziewicz M40 150 - 150 - - - - - 300
3 Grzegorz Maleszka M40 140 - 140 - - - - - 280
4 Rafał Szturo M40 110 150 - - - - - - 260
5 Jacek Olech M40 65 100 85 - - - - - 250
6 Paweł Ochmański M40 - 130 120 - - - - - 250
7 Arkadiusz Zarzycki M40 120 - 130 - - - - - 250
8 Jarosław Wnuk M40 63 95 76 - - - - - 234
9 SŁAWOMIR TROJANOWSKI M40 41 76 70 - - - - - 187
10 Waldemar Cisło M40 57 110 - - - - - - 167
11 Michał Falkowski M40 59 - 105 - - - - - 164
12 Dariusz Piotrowski M40 73 85 - - - - - - 158
13 Marek Weber M40 53 90 - - - - - - 143
14 Szymon Kobylinski M40 - 140 - - - - - - 140
15 Robert Banach M40 130 - - - - - - - 130
16 Paweł Mantycki M40 49 - 79 - - - - - 128
17 Waldemar Trzciński M40 35 82 - - - - - - 117
18 Tomasz Chodkiewicz M40 43 73 - - - - - - 116
19 Michał Łomnicki M40 - - 110 - - - - - 110
20 Dariusz Rompalski M40 37 70 - - - - - - 107
21 Mariusz Czajkowski M40 105 - - - - - - - 105
22 MARIUSZ IDZIKOWSKI M40 - 105 - - - - - - 105
23 Marcin Suchomski M40 100 - - - - - - - 100
24 Łukasz Iwaszko M40 - - 100 - - - - - 100
25 Ernest Wawrzyniuk M40 33 - 65 - - - - - 98
26 MAREK BIELOWICZ M40 95 - - - - - - - 95
27 Mirosław Kwiatkowski M40 - - 90 - - - - - 90
28 Artur Wesołowski M40 85 - - - - - - - 85
29 Jakub Solarski M40 82 - - - - - - - 82
30 Dariusz Wilewski M40 - - 82 - - - - - 82
31 Marcin Sykuła M40 79 - - - - - - - 79
32 Marcin Gałkowski M40 - 79 - - - - - - 79
33 Radek Hermaszewski M40 76 - - - - - - - 76
34 Rafał Jaskólski M40 - - 73 - - - - - 73
35 Mirosław Ziółkowski M40 70 - - - - - - - 70
36 Wojciech Szperlik M40 67 - - - - - - - 67
37 Marcin Grzybek M40 - 67 - - - - - - 67
38 Jacek Hillar M40 - - 67 - - - - - 67
39 Piotr Kozłowski M40 - 65 - - - - - - 65
40 DOMINIK SUDOŁ M40 - 63 - - - - - - 63
41 Piotr Żeligowski M40 - - 63 - - - - - 63
42 Wojciech Krzemiński M40 - 61 - - - - - - 61
43 Marcin Jankowski M40 - - 61 - - - - - 61
44 Patryk Galiński M40 61 - - - - - - - 61
45 Dariusz Górski M40 - - 59 - - - - - 59
46 Mariusz Jesionowski M40 - 59 - - - - - - 59
47 Krzysztof Arbus M40 - 57 - - - - - - 57
48 Sebastian Kęsicki M40 - - 57 - - - - - 57
49 Marek Strek M40 55 - - - - - - - 55
50 Andrzej Grys M40 - - 55 - - - - - 55
51 Waldemar Czarnota M40 51 - - - - - - - 51
52 Tomasz Tymiński M40 47 - - - - - - - 47
53 Sebastian Trzciński M40 45 - - - - - - - 45
54 Adam Podgórski M40 39 - - - - - - - 39
55 Łukasz Borowski M40 31 - - - - - - - 31
56 JAROSŁAW SADOWSKI M40 29 - - - - - - - 29
57 ZBIGNIEW PECIAK M40 27 - - - - - - - 27
58 Marek Pawłowski M40 25 - - - - - - - 25
59 Dawid Sień M40 23 - - - - - - - 23
60 Patryk Pol M40 22 - - - - - - - 22
61 Marcin Plutowski M40 21 - - - - - - - 21
62 Arkadiusz Hrynkiewicz-Sudnik M40 20 - - - - - - - 20


Do góry




"M50+"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Jarosław Belt M50+ 140 140 150 - - - - - 430
2 Sławomir Misiaszek M50+ 130 150 - - - - - - 280
3 Wojciech Zupa M50+ 110 130 - - - - - - 240
4 Andrzej Mączewski M50+ 95 - 140 - - - - - 235
5 Krzysztof Gałgański M50+ 105 120 - - - - - - 225
6 Dariusz Pacuk M50+ 90 - 110 - - - - - 200
7 Krzysztof Lica M50+ 82 110 - - - - - - 192
8 Mariusz Golinski M50+ 150 - - - - - - - 150
9 Piotr Tomaszewski M50+ - - 130 - - - - - 130
10 Henryk Zieliński M50+ - - 120 - - - - - 120
11 Jacek Pieściński M50+ 120 - - - - - - - 120
12 Andrzej Jasiński M50+ - 105 - - - - - - 105
13 Jan Potrykus M50+ 100 - - - - - - - 100
14 Dariusz Kurek M50+ 85 - - - - - - - 85
15 Rafał Derda M50+ 79 - - - - - - - 79


Do góry




"Młodziczka"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Małgorzata Wojcieszek Młodziczka 140 150 150 - - - - - 440
2 Zuzanna Podgórska Młodziczka 130 140 - - - - - - 270
3 Majka Tracka Młodziczka 150 - - - - - - - 150
4 Wiktoria Łukaszewska Młodziczka - 130 - - - - - - 130
5 Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik Młodziczka 120 - - - - - - - 120


Do góry




"Młodzik"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Dawid Czechowski Młodzik 150 150 140 - - - - - 440
2 Mateusz Maleszka Młodzik 130 140 150 - - - - - 420
3 Alex Myśliński Młodzik 95 120 130 - - - - - 345
4 Igor Kujawa Młodzik 100 130 105 - - - - - 335
5 Paweł Zbonikowski Młodzik 79 110 120 - - - - - 309
6 Jakub Wiśniewski Młodzik 90 105 110 - - - - - 305
7 Filip Zawada Młodzik 82 90 - - - - - - 172
8 Dawid Słomiński Młodzik - 82 85 - - - - - 167
9 Dawid Zariczny Młodzik 140 - - - - - - - 140
10 Stanisław Jeka Młodzik 120 - - - - - - - 120
11 Nikita Graur Młodzik 110 - - - - - - - 110
12 Mateusz Tengowski Młodzik 105 - - - - - - - 105
13 Jan Sobieraj Młodzik - - 100 - - - - - 100
14 Bartosz Boryna Młodzik - 100 - - - - - - 100
15 Aleksander Talarski Młodzik - - 95 - - - - - 95
16 Kacper Bodenszac Młodzik - 95 - - - - - - 95
17 Aleksander Popowicz Młodzik - - 90 - - - - - 90
18 Eryk Grzędziecki Młodzik - 85 - - - - - - 85
19 Nikodem Ceynowa Młodzik 85 - - - - - - - 85
20 Marcel Dłużniewski Młodzik 76 - - - - - - - 76
21 Filip Dorsch Młodzik 73 - - - - - - - 73
22 Aleksander Bebel Młodzik 70 - - - - - - - 70
23 Tymon Łysiak Młodzik 67 - - - - - - - 67
24 Kuba Czajkowski Młodzik 65 - - - - - - - 65


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×