Północna Liga MTB XC 2019

Ranking - KATEGORIE

Powrót

Punktacja osobno dla każdej z 9 kategorii, wg. zasady:

  • Punktacja wg. tabelki.
  • Do klasyfikacji generalnej brane są punkty 5 z 8 wyścigów. W przypadku przejechania wszystkich 8 wyścigów – uwzględniamy tylko 5 najlepszych wyników.
  • Osoba która przejechała tylko 4 wyścigi nie kwalifikuje się do generalnej klasyfikacji.
  • W przypadku nieukończenia wyścigu (DNF), zawodnik nadal otrzymuje punkty zgodnie z miejscem (oznacza to że osoba, która wystartowała w 5 wyścigach, ale nie ukończyła np. jednego, nadal zostanie zakwalifikowana).

"Junior"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Jakub Krzyżykowski Junior 140 110 110 120 140 - - - 620
2 Mikołaj Kuczwalski Junior 150 130 130 - 130 - - - 540
3 Oskar Muraszko Junior 100 100 85 100 110 - - - 495
4 Maciej Kitkowski Junior 130 120 100 110 - - - - 460
5 Jakub Sobieraj Junior - - 120 130 150 - - - 400
6 Kacper Kraiński Junior 105 90 95 105 - - - - 395
7 Kacper Pecyna Junior - 140 105 140 - - - - 385
8 Radosław Kreft Junior 95 95 90 - 105 - - - 385
9 Bartosz Gryka Junior - 150 150 - - - - - 300
10 Mateusz Piechocki Junior - - 140 150 - - - - 290
11 Michał Czarnota Junior 79 85 - - 100 - - - 264
12 Nico Stromecki Junior 120 105 - - - - - - 225
13 Aleksander Znaczko Junior - - - - 120 - - - 120
14 Kajetan Plinski Junior 110 - - - - - - - 110
15 Kacper Konera Junior 90 - - - - - - - 90
16 Radosław Rutkowski Junior 85 - - - - - - - 85
17 Artem Naumov Junior 82 - - - - - - - 82


Do góry




"Juniorka"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Martyna Dykalska Juniorka 140 150 - - 150 - - - 440
2 Weronika Włodarczyk Juniorka 150 - - - - - - - 150
3 Justyna Cebula Juniorka - - - 150 - - - - 150


Do góry




"Kobiety"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Paula Budzyńska Kobiety 105 140 120 140 - - - - 505
2 Maria Świerczyńska Kobiety 85 105 140 - 120 - - - 450
3 Kamila Gurzyńska Kobiety 150 150 - - 140 - - - 440
4 Beata Lorkowska Kobiety 95 120 105 120 - - - - 440
5 Edyta Jakubowska-Olech Kobiety 130 - - 150 150 - - - 430
6 Bożena Lorkowska Kobiety 90 110 150 - - - - - 350
7 Hanna Bielińska Kobiety - - 130 130 - - - - 260
8 Justyna Piasecka Kobiety 100 - 110 - - - - - 210
9 Paula Juchniewicz Kobiety 140 - - - - - - - 140
10 Wioletta Kucharska Kobiety - 130 - - - - - - 130
11 Katarzyna Maślana Kobiety - - - - 130 - - - 130
12 Nowacka Małgorzata Kobiety 120 - - - - - - - 120
13 Agnieszka Dudzińska-Górka Kobiety 110 - - - - - - - 110
14 Apolonia Grabowiecka Kobiety - - - - 110 - - - 110
15 Joanna Grau Kobiety - - 100 - - - - - 100
16 Kinga Guzowska-Boiwka Kobiety 82 - - - - - - - 82
17 Marta Białkowska Kobiety 79 - - - - - - - 79
18 Malwina Dobrowolska Kobiety 76 - - - - - - - 76


Do góry




"M20"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Miłosz Wojciechowski M20 140 130 140 67 120 - - - 597
2 Daniel Lipinski M20 150 150 - 150 130 - - - 580
3 Kacper Danielewski M20 105 110 105 105 100 - - - 525
4 Kacper Belt M20 120 120 120 70 - - - - 430
5 Patryk WICZLING M20 - 100 82 100 95 - - - 377
6 Karol Barczyk M20 63 105 90 110 - - - - 368
7 Grzegorz Podgórski M20 85 - 130 120 - - - - 335
8 Marcin Kobiela M20 - 82 73 82 82 - - - 319
9 Dariusz Welzandt M20 55 90 59 90 - - - - 294
10 Dominik Jakubowski M20 - 140 - - 150 - - - 290
11 Michał Przekop M20 - - 150 130 - - - - 280
12 Wiktor Gajda M20 53 70 70 79 - - - - 272
13 Kacper Berendt M20 - - 76 85 85 - - - 246
14 Mateusz Hoppe M20 73 - 95 - 70 - - - 238
15 Maciej Kluszczynski M20 95 - - - 140 - - - 235
16 Mateusz Rudzki M20 47 85 - - 90 - - - 222
17 Mateusz Romanowski M20 79 - 100 - - - - - 179
18 Adam Kowalski M20 76 - 85 - - - - - 161
19 Stanisław Zaborowski M20 59 - - 95 - - - - 154
20 Michał Kaczerewski M20 61 - 79 - - - - - 140
21 Miłosz Zwierski M20 - - - 140 - - - - 140
22 Kacper Przekwas M20 25 - 110 - - - - - 135
23 Jakub Sykuła M20 130 - - - - - - - 130
24 Artur Grubich M20 49 73 - - - - - - 122
25 Maciej Jaźwiński M20 57 61 - - - - - - 118
26 Radosław Furmański M20 - - - - 110 - - - 110
27 Dawid Łuczak M20 110 - - - - - - - 110
28 Adam Smętkowski M20 29 - - - 79 - - - 108
29 Mateusz Wichowski M20 43 63 - - - - - - 106
30 Bartosz Bejm M20 - - - - 105 - - - 105
31 Filip Potrykus M20 100 - - - - - - - 100
32 Piotr Kamiński M20 - 95 - - - - - - 95
33 Mikołaj Marzejon M20 90 - - - - - - - 90
34 Tomasz Juchniewicz M20 82 - - - - - - - 82
35 Błażej Mrówczyński M20 - 79 - - - - - - 79
36 Szymon Kowalski M20 - 76 - - - - - - 76
37 Radosław Wojciechowski M20 - - - 76 - - - - 76
38 Robert Sobierajski M20 - - - - 76 - - - 76
39 Rafał Guss M20 - - - - 73 - - - 73
40 Sebastian Skiba M20 - - - 73 - - - - 73
41 Gracjan Jaffke M20 70 - - - - - - - 70
42 Bartosz Zięba M20 67 - - - - - - - 67
43 Tymon Ruciński M20 - 67 - - - - - - 67
44 Jakub Tylicki M20 - - 67 - - - - - 67
45 Krystian Igel M20 - - 65 - - - - - 65
46 Błażej Murzyn M20 - 65 - - - - - - 65
47 Piotr Dolatowski M20 65 - - - - - - - 65
48 Oskar Rozwadowski M20 - - 63 - - - - - 63
49 Szymon Włoszek M20 - - 61 - - - - - 61
50 Marcin Kulczyk M20 51 - - - - - - - 51
51 Marcel Zieliński M20 45 - - - - - - - 45
52 Ksawery Synak M20 41 - - - - - - - 41
53 Artur Wrzeciono M20 39 - - - - - - - 39
54 Jan Dwojakowski M20 37 - - - - - - - 37
55 Konrad Branecki M20 35 - - - - - - - 35
56 Krzysztof Piątek M20 33 - - - - - - - 33
57 Ariel Józwowski M20 31 - - - - - - - 31
58 Tomasz Reinholz M20 27 - - - - - - - 27


Do góry




"M30"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Artur Szmyt M30 110 120 140 130 95 - - - 595
2 Grzegorz Toruński M30 105 95 120 140 - - - - 460
3 Andrzej Pepliński M30 4 90 130 120 90 - - - 434
4 Przemysław Kasierski M30 79 100 55 105 76 - - - 415
5 Bogumił Bieliński M30 85 105 110 110 - - - - 410
6 ŁUKASZ MIGOWSKI M30 - 130 - 150 110 - - - 390
7 Roman Bloch M30 95 82 105 95 - - - - 377
8 Tomasz Steyer M30 76 73 100 90 - - - - 339
9 Piotr Śmigowski M30 51 53 63 82 73 - - - 322
10 Bartosz Turoń M30 5 140 150 - - - - - 295
11 Grzegorz Drosiński M30 59 70 - 85 79 - - - 293
12 Michał Przybytek M30 140 - - - 150 - - - 290
13 Edward Tomaszewski M30 120 150 - - - - - - 270
14 Paweł Gołębicki M30 130 - - - 130 - - - 260
15 Krzysztof Wichowski M30 29 59 - 79 70 - - - 237
16 Bartłomiej Jarząbek M30 65 79 90 - - - - - 234
17 Stanisław Piasecki M30 61 - 82 61 - - - - 204
18 Marcin Jaciubek M30 17 49 61 73 - - - - 200
19 Bogusław Olszewski M30 11 57 - 70 59 - - - 197
20 Marcin Jasiński M30 - - - 100 85 - - - 185
21 Jakub Wolanin M30 82 - 95 - - - - - 177
22 Łukasz Damski M30 73 85 - - - - - - 158
23 Bartosz Banach M30 150 - - - - - - - 150
24 Łukasz Derheld M30 - - - - 140 - - - 140
25 Rafał Szpont M30 63 - 73 - - - - - 136
26 Jarosław Jurkiewicz M30 67 67 - - - - - - 134
27 Jerzy Sandomierski M30 9 55 - - 63 - - - 127
28 Mateusz Gurzyński M30 19 51 - - 57 - - - 127
29 Radosław Tecław M30 - - - - 120 - - - 120
30 Robert Kowalski M30 47 65 - - - - - - 112
31 Rafał Janicki M30 - 110 - - - - - - 110
32 Mikołaj Tuszyński M30 31 76 - - - - - - 107
33 Michał Lewandowski M30 41 - - - 65 - - - 106
34 Radosław Jokiel M30 - - - - 105 - - - 105
35 Paweł Jurczak M30 100 - - - - - - - 100
36 Przemysław Zalewski M30 - - - - 100 - - - 100
37 Łukasz Pisarski M30 90 - - - - - - - 90
38 Jakub Maliszewski M30 - - 85 - - - - - 85
39 Janusz Maślany M30 - - - - 82 - - - 82
40 Michał Januszewski M30 18 63 - - - - - - 81
41 Andrzej Cieplik M30 - - 79 - - - - - 79
42 Adrian Talarski M30 - - 76 - - - - - 76
43 Szymon Henclik M30 - - - 76 - - - - 76
44 Maciej Hering M30 - - 70 - - - - - 70
45 Przemysław Barański M30 70 - - - - - - - 70
46 Miłosz Rzepka M30 - - 67 - - - - - 67
47 Oskar Buze M30 - - - 67 - - - - 67
48 Damian Kmieciak M30 - - - - 67 - - - 67
49 Michał Jaguszewski M30 - - - 65 - - - - 65
50 Przemyslaw Mucha M30 - - 65 - - - - - 65
51 Marcin Galinski M30 - - - 63 - - - - 63
52 Rafał Lewandowski M30 - 61 - - - - - - 61
53 Jacek Wiśniewski M30 - - - - 61 - - - 61
54 Lukasz Dominik M30 - - 59 - - - - - 59
55 Arkadiusz Jasiński M30 57 - - - - - - - 57
56 Piotr Banaś M30 - - 57 - - - - - 57
57 Paweł Zakrzewski M30 55 - - - - - - - 55
58 Krystian Gurba M30 53 - - - - - - - 53
59 Tomasz Krupka M30 49 - - - - - - - 49
60 Przemysław Maćkiewicz M30 - 47 - - - - - - 47
61 Grzegorz Dziedzic M30 45 - - - - - - - 45
62 Michał Ziemba M30 43 - - - - - - - 43
63 Łukasz Kręcki M30 39 - - - - - - - 39
64 Bartłomiej Górny M30 37 - - - - - - - 37
65 Karol Turek M30 35 - - - - - - - 35
66 Miłosz Bieniek M30 33 - - - - - - - 33
67 Jacek Kalinowski M30 27 - - - - - - - 27
68 Filip Królik M30 25 - - - - - - - 25
69 Michal Michalski M30 23 - - - - - - - 23
70 Jarosław Szkuta M30 22 - - - - - - - 22
71 Patryk Pietrzakowski M30 21 - - - - - - - 21
72 Piotr Czerniel M30 20 - - - - - - - 20
73 Mariusz Detlaf M30 16 - - - - - - - 16
74 Damian Jankowski M30 15 - - - - - - - 15
75 Łukasz Felski M30 14 - - - - - - - 14
76 Michał Lenz M30 13 - - - - - - - 13
77 Krzysztof Kwaśniewski M30 12 - - - - - - - 12
78 Mateusz Nowak M30 10 - - - - - - - 10
79 Krzysztof Jeliński M30 8 - - - - - - - 8
80 Karol Kowalski M30 7 - - - - - - - 7
81 Rafał Grubski M30 6 - - - - - - - 6


Do góry




"M40"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Michał Bogdziewicz M40 150 - 150 150 150 - - - 600
2 Rafał Szturo M40 110 150 - 140 130 - - - 530
3 Grzegorz Maleszka M40 140 - 140 63 140 - - - 483
4 Tomir Żukotyński M40 90 120 95 82 85 - - - 472
5 Jacek Olech M40 65 100 85 105 90 - - - 445
6 Paweł Ochmański M40 - 130 120 76 105 - - - 431
7 Waldemar Cisło M40 57 110 - 90 79 - - - 336
8 Marek Weber M40 53 90 - 100 82 - - - 325
9 Jarosław Wnuk M40 63 95 76 61 - - - - 295
10 Szymon Kobylinski M40 - 140 - 120 - - - - 260
11 Arkadiusz Zarzycki M40 120 - 130 - - - - - 250
12 Dariusz Piotrowski M40 73 85 - - 73 - - - 231
13 MARIUSZ IDZIKOWSKI M40 - 105 - 110 - - - - 215
14 Kamil Kruszyński M40 - - - 95 95 - - - 190
15 SŁAWOMIR TROJANOWSKI M40 41 76 70 - - - - - 187
16 Ernest Wawrzyniuk M40 33 - 65 70 - - - - 168
17 Michał Falkowski M40 59 - 105 - - - - - 164
18 Dariusz Wilewski M40 - - 82 79 - - - - 161
19 Patryk Pol M40 22 - - 65 61 - - - 148
20 DOMINIK SUDOŁ M40 - 63 - 67 - - - - 130
21 Mariusz Krzywiel M40 - - - 130 - - - - 130
22 Robert Banach M40 130 - - - - - - - 130
23 Paweł Mantycki M40 49 - 79 - - - - - 128
24 Waldemar Czarnota M40 51 - - - 70 - - - 121
25 Michał Felon M40 - - - - 120 - - - 120
26 Waldemar Trzciński M40 35 82 - - - - - - 117
27 Tomasz Chodkiewicz M40 43 73 - - - - - - 116
28 Jacek Frydrychowicz M40 - - - - 110 - - - 110
29 Michał Łomnicki M40 - - 110 - - - - - 110
30 Dariusz Rompalski M40 37 70 - - - - - - 107
31 Mariusz Czajkowski M40 105 - - - - - - - 105
32 JAROSŁAW SADOWSKI M40 29 - - 73 - - - - 102
33 Marcin Suchomski M40 100 - - - - - - - 100
34 Łukasz Iwaszko M40 - - 100 - - - - - 100
35 Dariusz Sibiński M40 - - - - 100 - - - 100
36 MAREK BIELOWICZ M40 95 - - - - - - - 95
37 Mirosław Kwiatkowski M40 - - 90 - - - - - 90
38 Tomasz Lorkowski M40 - - - 85 - - - - 85
39 Artur Wesołowski M40 85 - - - - - - - 85
40 Jakub Solarski M40 82 - - - - - - - 82
41 Marcin Sykuła M40 79 - - - - - - - 79
42 Marcin Gałkowski M40 - 79 - - - - - - 79
43 Radek Hermaszewski M40 76 - - - - - - - 76
44 Karol Chudzyński M40 - - - - 76 - - - 76
45 Rafał Jaskólski M40 - - 73 - - - - - 73
46 Mirosław Ziółkowski M40 70 - - - - - - - 70
47 Wojciech Szperlik M40 67 - - - - - - - 67
48 Marcin Grzybek M40 - 67 - - - - - - 67
49 Jacek Hillar M40 - - 67 - - - - - 67
50 Dominik Maślany M40 - - - - 67 - - - 67
51 Krzysztof Krupiński M40 - - - - 65 - - - 65
52 Piotr Kozłowski M40 - 65 - - - - - - 65
53 Piotr Żeligowski M40 - - 63 - - - - - 63
54 Marek Matuszewski M40 - - - - 63 - - - 63
55 Wojciech Krzemiński M40 - 61 - - - - - - 61
56 Marcin Jankowski M40 - - 61 - - - - - 61
57 Patryk Galiński M40 61 - - - - - - - 61
58 Adam Młynarczyk M40 - - - 59 - - - - 59
59 Mariusz Jesionowski M40 - 59 - - - - - - 59
60 Dariusz Górski M40 - - 59 - - - - - 59
61 Sebastian Kęsicki M40 - - 57 - - - - - 57
62 Krzysztof Arbus M40 - 57 - - - - - - 57
63 Andrzej Grys M40 - - 55 - - - - - 55
64 Marek Strek M40 55 - - - - - - - 55
65 Tomasz Tymiński M40 47 - - - - - - - 47
66 Sebastian Trzciński M40 45 - - - - - - - 45
67 Adam Podgórski M40 39 - - - - - - - 39
68 Łukasz Borowski M40 31 - - - - - - - 31
69 ZBIGNIEW PECIAK M40 27 - - - - - - - 27
70 Marek Pawłowski M40 25 - - - - - - - 25
71 Dawid Sień M40 23 - - - - - - - 23
72 Marcin Plutowski M40 21 - - - - - - - 21
73 Arkadiusz Hrynkiewicz-Sudnik M40 20 - - - - - - - 20


Do góry




"M50+"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Jarosław Belt M50+ 140 140 150 - 150 - - - 580
2 Wojciech Zupa M50+ 110 130 - 140 140 - - - 520
3 Krzysztof Gałgański M50+ 105 120 - 150 130 - - - 505
4 Krzysztof Lica M50+ 82 110 - 130 120 - - - 442
5 Dariusz Pacuk M50+ 90 - 110 120 110 - - - 430
6 Andrzej Mączewski M50+ 95 - 140 - 105 - - - 340
7 Sławomir Misiaszek M50+ 130 150 - - - - - - 280
8 Mariusz Golinski M50+ 150 - - - - - - - 150
9 Piotr Tomaszewski M50+ - - 130 - - - - - 130
10 Henryk Zieliński M50+ - - 120 - - - - - 120
11 Jacek Pieściński M50+ 120 - - - - - - - 120
12 Andrzej Jasiński M50+ - 105 - - - - - - 105
13 Jan Potrykus M50+ 100 - - - - - - - 100
14 Dariusz Kurek M50+ 85 - - - - - - - 85
15 Rafał Derda M50+ 79 - - - - - - - 79


Do góry




"Młodziczka"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Małgorzata Wojcieszek Młodziczka 140 150 150 - 150 - - - 590
2 Zuzanna Podgórska Młodziczka 130 140 - - 140 - - - 410
3 Majka Tracka Młodziczka 150 - - - - - - - 150
4 Wiktoria Łukaszewska Młodziczka - 130 - - - - - - 130
5 Blanka Matuszewska Młodziczka - - - - 130 - - - 130
6 Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik Młodziczka 120 - - - - - - - 120


Do góry




"Młodzik"

Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 Dawid Czechowski Młodzik 150 150 140 150 140 - - - 730
2 Mateusz Maleszka Młodzik 130 140 150 130 150 - - - 700
3 Igor Kujawa Młodzik 100 130 105 120 105 - - - 560
4 Jakub Wiśniewski Młodzik 90 105 110 105 90 - - - 500
5 Alex Myśliński Młodzik 95 120 130 110 - - - - 455
6 Paweł Zbonikowski Młodzik 79 110 120 95 - - - - 404
7 Jan Sobieraj Młodzik - - 100 100 110 - - - 310
8 Kacper Bodenszac Młodzik - 95 - - 100 - - - 195
9 Filip Dorsch Młodzik 73 - - - 120 - - - 193
10 Filip Zawada Młodzik 82 90 - - - - - - 172
11 Marcel Dłużniewski Młodzik 76 - - - 95 - - - 171
12 Dawid Słomiński Młodzik - 82 85 - - - - - 167
13 Kacper Hoppa Młodzik - - - 140 - - - - 140
14 Dawid Zariczny Młodzik 140 - - - - - - - 140
15 Franciszek Donarski Młodzik - - - - 130 - - - 130
16 Stanisław Jeka Młodzik 120 - - - - - - - 120
17 Nikita Graur Młodzik 110 - - - - - - - 110
18 Mateusz Tengowski Młodzik 105 - - - - - - - 105
19 Bartosz Boryna Młodzik - 100 - - - - - - 100
20 Aleksander Talarski Młodzik - - 95 - - - - - 95
21 Aleksander Popowicz Młodzik - - 90 - - - - - 90
22 Filip Skotarek Młodzik - - - 90 - - - - 90
23 Dawid Soczywko Młodzik - - - 85 - - - - 85
24 Eryk Grzędziecki Młodzik - 85 - - - - - - 85
25 Nikodem Ceynowa Młodzik 85 - - - - - - - 85
26 Wiktor Grzegorek Młodzik - - - 82 - - - - 82
27 Jakub Skowron Młodzik - - - 79 - - - - 79
28 Aleksander Bebel Młodzik 70 - - - - - - - 70
29 Tymon Łysiak Młodzik 67 - - - - - - - 67
30 Kuba Czajkowski Młodzik 65 - - - - - - - 65


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×