Północna Liga MTB XC 2020

Ranking - KATEGORIE

Powrót

Punktacja osobno dla każdej z 9 kategorii, wg. zasady:

Reszta zasad co do ilości kwalifikowanych wyścigów zostanie podana w późniejszym czasie.

Legenda:

ZWYCIĘZCY
SKLASYFIKOWANI

"Junior"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Mikołaj Kuczwalski Junior 150 130 - - - - - - 280
2 - Kacper Pecyna Junior 130 150 - - - - - - 280
3 - Mateusz Piechocki Junior 140 120 - - - - - - 260
4 - Dawid Czechowski Junior 120 110 - - - - - - 230
5 - Kacper Bodenszac Junior 110 100 - - - - - - 210
6 - Franciszek Donarski Junior 105 95 - - - - - - 200
7 - JAKUB SOBIERAJ Junior 90 105 - - - - - - 195
8 - Jan Jóźwiak Junior 95 90 - - - - - - 185
9 - Mateusz Maleszka Junior - 140 - - - - - - 140
10 - Kamil Nowak Junior 100 - - - - - - - 100
11 - Filip Zawada Junior - 85 - - - - - - 85
12 - Marcel Dłużniewski Junior 85 - - - - - - - 85
13 - Michał Makowski Junior 82 - - - - - - - 82
14 - Krzysztof Nowak Junior 79 - - - - - - - 79


Do góry




"Juniorka"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Malgosia Mikulska Juniorka 150 150 - - - - - - 300
2 - Martyna Dykalska Juniorka 140 140 - - - - - - 280
3 - Zuzanna Podgórska Juniorka 130 130 - - - - - - 260
4 - Wiktoria Łukaszewska Juniorka 120 - - - - - - - 120


Do góry




"Kobiety"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - KATARZYNA GROCHOWSKA Kobiety 150 140 - - - - - - 290
2 - Kamila Gurzyńska Kobiety 140 150 - - - - - - 290
3 - Marta Górska Kobiety 130 130 - - - - - - 260
4 - Paula Budzyńska Kobiety 120 105 - - - - - - 225
5 - Edyta Jakubowska-Olech Kobiety 105 120 - - - - - - 225
6 - Olga Żarlińska Kobiety 95 95 - - - - - - 190
7 - Natalia Śliwińska Kobiety 110 - - - - - - - 110
8 - Małgorzata Białecka Kobiety - 110 - - - - - - 110
9 - EMILIA MARIAŃSKA Kobiety - 100 - - - - - - 100
10 - Bożena Lorkowska Kobiety 100 - - - - - - - 100
11 - Beata Lorkowska Kobiety 90 - - - - - - - 90
12 - Maria Świerczyńska Kobiety 85 - - - - - - - 85


Do góry




"M20"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Miłosz Zwierski M20 150 140 - - - - - - 290
2 - Michał Przekop M20 140 120 - - - - - - 260
3 - Adam Kowalski M20 105 110 - - - - - - 215
4 - Mateusz Siejak M20 110 105 - - - - - - 215
5 - Bartosz Ryniec M20 95 95 - - - - - - 190
6 - Miłosz Czechowicz M20 85 100 - - - - - - 185
7 - Maciej Sadurski M20 73 90 - - - - - - 163
8 - Kacper Okruciński M20 70 85 - - - - - - 155
9 - Kacper Belt M20 100 53 - - - - - - 153
10 - Dominik Jakubowski M20 - 150 - - - - - - 150
11 - Artur Grubich M20 67 79 - - - - - - 146
12 - Oskar Rozwadowski M20 65 76 - - - - - - 141
13 - Michał Rozkocha M20 130 - - - - - - - 130
14 - Piotr Andrzejczyk M20 - 130 - - - - - - 130
15 - Mariusz Rubach M20 55 67 - - - - - - 122
16 - Damian Fysz M20 61 59 - - - - - - 120
17 - Gustaw Ostajewski M20 120 - - - - - - - 120
18 - Kacper Kraiński M20 57 57 - - - - - - 114
19 - Artur Wrzeciono M20 53 55 - - - - - - 108
20 - Kacper Taraszkiewicz M20 90 - - - - - - - 90
21 - Mateusz Adamczyk M20 - 82 - - - - - - 82
22 - Patryk WICZLING M20 82 - - - - - - - 82
23 - Michał Korybalski M20 79 - - - - - - - 79
24 - Mateusz Romanowski M20 76 - - - - - - - 76
25 - Mateusz Rudzki M20 - 73 - - - - - - 73
26 - Konrad Krauze M20 - 70 - - - - - - 70
27 - Mateusz Truszczyński M20 - 65 - - - - - - 65
28 - Marcin Kobiela M20 - 63 - - - - - - 63
29 - Jakub Tylicki M20 63 - - - - - - - 63
30 - Kacper Berendt M20 - 61 - - - - - - 61
31 - Krzysztof Piątek M20 59 - - - - - - - 59


Do góry




"M30"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Łukasz Derheld M30 150 140 - - - - - - 290
2 - Artur Szmyt M30 120 120 - - - - - - 240
3 - Przemysław Zalewski M30 110 110 - - - - - - 220
4 - Roman Krześniak M30 100 105 - - - - - - 205
5 - Michał Ziemba M30 67 100 - - - - - - 167
6 - Łukasz Damski M30 79 85 - - - - - - 164
7 - Szymon Rozmiarek M30 90 70 - - - - - - 160
8 - Mateusz Płonka M30 76 82 - - - - - - 158
9 - Marcin Jasiński M30 63 90 - - - - - - 153
10 - Michał Przybytek M30 - 150 - - - - - - 150
11 - Łukasz Kwaśniewski M30 140 - - - - - - - 140
12 - Bartosz Turoń M30 130 - - - - - - - 130
13 - Kamil Łopatek M30 - 130 - - - - - - 130
14 - Łukasz Kręcki M30 49 76 - - - - - - 125
15 - Miłosz Rzepka M30 51 73 - - - - - - 124
16 - Jacek Solarski M30 53 65 - - - - - - 118
17 - Miłosz Bilicki M30 57 59 - - - - - - 116
18 - Piotr Śmigowski M30 45 67 - - - - - - 112
19 - Damian Gruszecki M30 105 - - - - - - - 105
20 - Krzysztof Wichowski M30 39 61 - - - - - - 100
21 - Łukasz Lewicki M30 - 95 - - - - - - 95
22 - Dawid Marszalec M30 95 - - - - - - - 95
23 - Karol Wróblewski M30 37 55 - - - - - - 92
24 - Marcin Jaciubek M30 33 57 - - - - - - 90
25 - Leszek Szczepański M30 85 - - - - - - - 85
26 - Mikołaj Tuszyński M30 82 - - - - - - - 82
27 - Szymon Henclik M30 31 51 - - - - - - 82
28 - Mateusz Gurzyński M30 35 45 - - - - - - 80
29 - Sławomir Bethke M30 - 79 - - - - - - 79
30 - Jacek Janusz M30 25 49 - - - - - - 74
31 - Jakub Wolanin M30 73 - - - - - - - 73
32 - Paweł Jurczak M30 70 - - - - - - - 70
33 - Dariusz Rozwadowski M30 65 - - - - - - - 65
34 - Piotr Hinz M30 - 63 - - - - - - 63
35 - Volodymyr Koniaiev M30 61 - - - - - - - 61
36 - Sławomir Riebandt M30 59 - - - - - - - 59
37 - Michał Łucki M30 55 - - - - - - - 55
38 - Przemysław Maćkiewicz M30 - 53 - - - - - - 53
39 - Adam Ciesielski M30 - 47 - - - - - - 47
40 - Paweł Marciniak M30 47 - - - - - - - 47
41 - Piotr Wójcik M30 43 - - - - - - - 43
42 - Wiktor Gajda M30 41 - - - - - - - 41
43 - Wojciech Tycner M30 29 - - - - - - - 29
44 - Bogusław Olszewski M30 27 - - - - - - - 27
45 - Bartosz Szpręglewski M30 23 - - - - - - - 23
46 - Mateusz Czubak M30 22 - - - - - - - 22


Do góry




"M40"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Rafał Szturo M40 140 140 - - - - - - 280
2 - Paweł Ochmański M40 130 120 - - - - - - 250
3 - Andrzej Pepliński M40 110 110 - - - - - - 220
4 - Kamil Kruszyński M40 90 95 - - - - - - 185
5 - Maciej Galewski M40 95 73 - - - - - - 168
6 - DOMINIK SUDOŁ M40 82 79 - - - - - - 161
7 - Tomasz Krupka M40 85 70 - - - - - - 155
8 - Norbert Łysiak M40 150 - - - - - - - 150
9 - Grzegorz Maleszka M40 - 150 - - - - - - 150
10 - Dariusz Piotrowski M40 59 90 - - - - - - 149
11 - Bartłomiej Jarząbek M40 70 65 - - - - - - 135
12 - Rafał Gruszczyński M40 73 59 - - - - - - 132
13 - Andrzej Poczopko M40 - 130 - - - - - - 130
14 - Dariusz Wilewski M40 76 49 - - - - - - 125
15 - Rafał Tłuszczak M40 61 61 - - - - - - 122
16 - Maciej Piwko M40 120 - - - - - - - 120
17 - Adam Podgórski M40 63 55 - - - - - - 118
18 - Jaroslaw Jastrzebski M40 57 53 - - - - - - 110
19 - Sławomir Sobolewski M40 105 - - - - - - - 105
20 - Bogumił Bieliński M40 - 105 - - - - - - 105
21 - Michał Łomnicki M40 - 100 - - - - - - 100
22 - Michał Falkowski M40 100 - - - - - - - 100
23 - Sebastian Trzaska M40 55 41 - - - - - - 96
24 - Łukasz Pisarski M40 - 85 - - - - - - 85
25 - Arkadiusz Jasiński M40 - 82 - - - - - - 82
26 - Grzegorz Drosiński M40 79 - - - - - - - 79
27 - Waldemar Trzciński M40 - 76 - - - - - - 76
28 - Artur Wszołek M40 - 67 - - - - - - 67
29 - Miłosz Bieniek M40 67 - - - - - - - 67
30 - Dariusz Śliwiński M40 65 - - - - - - - 65
31 - Leszek Mariański M40 - 63 - - - - - - 63
32 - Marcin Grzybek M40 - 57 - - - - - - 57
33 - Karol Chudzyński M40 53 - - - - - - - 53
34 - Mirosław Kowalski M40 51 - - - - - - - 51
35 - Marek Matuszewski M40 - 51 - - - - - - 51
36 - Zibi Szymański M40 49 - - - - - - - 49
37 - Patryk Pol M40 47 - - - - - - - 47
38 - Dariusz Rompalski M40 - 47 - - - - - - 47
39 - Sławomir Ćwikła M40 - 45 - - - - - - 45
40 - Mariusz Jesionowski M40 45 - - - - - - - 45
41 - Rafał Szpont M40 43 - - - - - - - 43
42 - GRZEGORZ GOGULSKI M40 - 43 - - - - - - 43
43 - Tomasz Rzepecki M40 - 39 - - - - - - 39
44 - Mariusz Chmura M40 - 37 - - - - - - 37


Do góry




"M50+"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Jacek Olech M50+ 140 150 - - - - - - 290
2 - Wojciech Zupa M50+ 130 110 - - - - - - 240
3 - Krzysztof Gałgański M50+ 120 100 - - - - - - 220
4 - Jarosław Belt M50+ 100 120 - - - - - - 220
5 - Krzysztof Lica M50+ 110 95 - - - - - - 205
6 - Dariusz Pacuk M50+ 105 90 - - - - - - 195
7 - Tomasz Jarząbek M50+ 150 - - - - - - - 150
8 - Adam Żuchliński M50+ - 140 - - - - - - 140
9 - Sławomir Misiaszek M50+ - 130 - - - - - - 130
10 - Andrzej Mączewski M50+ - 105 - - - - - - 105


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Justyna Rydelek Młodziczka 150 150 - - - - - - 300
2 - Aleksandra Kowalska Młodziczka 140 - - - - - - - 140


Do góry




"Młodzik"

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Kat. XC1 XC2 XC3 XC4 XC5 XC6 XC7 XC8 Suma
1 - Miłosz Błaszczyk Młodzik 140 150 - - - - - - 290
2 - Dawid Soczywko Młodzik 130 140 - - - - - - 270
3 - JAN SOBIERAJ Młodzik 120 130 - - - - - - 250
4 - Filip Skotarek Młodzik 110 120 - - - - - - 230
5 - Wiktor Grzegorek Młodzik 95 100 - - - - - - 195
6 - Mateusz Witwicki Młodzik 90 105 - - - - - - 195
7 - Nikodem Jarząbek Młodzik 76 110 - - - - - - 186
8 - Jakub Skowron Młodzik 73 85 - - - - - - 158
9 - kacper doppke Młodzik 150 - - - - - - - 150
10 - Maksymilian Marzejon Młodzik 105 - - - - - - - 105
11 - Kacper Kohnke Młodzik 100 - - - - - - - 100
12 - Igor Suś Młodzik - 95 - - - - - - 95
13 - Bartek Garbarczyk Młodzik - 90 - - - - - - 90
14 - Mikołaj Romanik Młodzik 85 - - - - - - - 85
15 - Michał Polewaczyk Młodzik 82 - - - - - - - 82
16 - Maciej Parzych Młodzik 79 - - - - - - - 79


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×