III. Owocowy Przełaj

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

"Amator"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie Amator - 2018-10-31
2 Mariusz Sypniewski Koteże GK STG Amator - 2018-10-31
3 Jarosław Belt Świecie MTB ELDAR Świecie Amator - 2018-11-01
4 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie Amator - 2018-11-01
5 Sławomir Trojanowski Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE Amator - 2018-11-01
6 Karol Olszewski Jeżewo LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Amator - 2018-11-01
7 Dorota Pikuła Jeżewo LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Amator - 2018-11-01
8 Roman Krześniak Świecie BART MTB Amator - 2018-11-01
9 Michał Pikuła Jeżewo LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Amator - 2018-11-01
10 Kuba Bracha Toruń Włochate Giry Amator - 2018-11-01
11 Michał Siudziński Świecie Amator - 2018-11-01
12 Wojciech Sawina Toruń Włochate Giry Amator - 2018-11-01
13 Patryk Pol Grudziądz Amator - 2018-11-01
14 Łukasz Kręcki Świecie Amator - 2018-11-01
15 Roman Pawłowski Gruczno o|-|o Amator - 2018-11-01
16 Błażej Janiaczyk Brzeźno Kometa Amator - 2018-11-01
17 Rafał Szczepański Świecie Amator - 2018-11-01
18 Zofia Lipowicz Poznań Amator - 2018-11-01
19 Marcin Suchomski ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE Amator - 2018-11-01
20 Andrzej Bobkowski Zblewo Amator - 2018-11-02
21 Ireneusz Pyszora Grudziadz LTM Masters Amator - 2018-11-02
22 Adrian Gocoliński Świecie Amator - 2018-11-02
23 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team Amator - 2018-11-02
24 Jacek Olech Świecie MTB Eldar Świecie Amator - 2018-11-02
25 Kamil Orłowski Świecie Amator - 2018-11-02
26 Jakub Maj Świecie Amator - 2018-11-02
27 Tomasz Puzio Świecie Amator - 2018-11-02
28 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers Amator - 2018-11-02
29 Rafał Szturo Lubicz Sisu OWB team Amator - 2018-11-02
30 Remigiusz Steltman Błądzim Amator - 2018-11-02
31 Piotr Baryła Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie Amator - 2018-11-02
32 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy Amator - 2018-11-02
33 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Klub Kolarski Wda Świecie Amator - 2018-11-02
34 Maciej Kutrzuba Świecie 1008 Amator - 2018-11-02
35 Szymon Kowalski Tullamore TCTC Amator - 2018-11-02
36 Maciej Seydak Debrzno Boscovtram debrzno Amator - 2018-11-03
37 Adam Zaleski Jeżewo LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Amator - 2018-11-03
38 Marek Mazurkiewicz Bydgoszcz Spina Fordon Amator - 2018-11-03
39 Jarosław Gorczyca Gdańsk Amator - 2018-11-03
40 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team Amator - 2018-11-03
41 Piotr Czyż Gdynia BikeUUp Amator - 2018-11-04
42 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB Eldar Świecie Amator - 2018-11-04
43 Tomasz Szot Laskowice Amator - 2018-11-04
44 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie Amator - 2018-11-04
45 Mateusz Kita Gdansk Fala Amator - 2018-11-05
46 Tomasz Biesiadecki Warszawa VACC Amator - 2018-11-05
47 Małgorzata Torzewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team Amator - 2018-11-05
48 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Amator - 2018-11-05
49 Radosław Kosiński Iława Amator - 2018-11-06
50 Dariusz Rozwadowski Wąbrzeźno Amator - 2018-11-06
51 Slawomir Bethke Bydgoszcz TriSpace Amator - 2018-11-06
52 marcin Jaworska Grudziądz ltm maly rudnik Amator - 2018-11-06
53 Mateusz Cieślak Warszawa Veloart Amator - 2018-11-06
54 Zbigniew Górski Bydgoszcz Euro Bike Kaczmarek Electric Team Amator - 2018-11-07
55 Dariusz Łabiak Rawicz STREFASPORTU.PL MW.INVEST Amator - 2018-11-07
56 Jakub Sredzinski Wąbrzeźno Veroni Team Wabrzezno Amator - 2018-11-08
57 Maciej Głowacki Świecie Amator - 2018-11-09
58 Przemysław Janowski Toruń Dziadello Racing Team Amator - 2018-11-09
59 Paweł Krzaczkowski Stężyca KSR Kościerzyna Amator - 2018-11-09
60 Szymon Chyła Tuchola Amator - 2018-11-10
61 Sebastian Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team Amator - 2018-11-10
62 Justyna Wróblewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team Amator - 2018-11-10
63 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Amator - 2018-11-11
64 Robert Zakrzewski Jeżewo Amator - 2018-11-11
65 Artur Manikowski Sulnowo BART MTB Team Amator - 2018-11-11
66 Tomasz Czerwiński Świecie Amator - 2018-11-12
67 Michał Jagodziński Świecie LUKS Olimp Jeżewo K2 ŚWIECIE Amator - 2018-11-12
68 Mirosław Guth bydgoszcz Amator - 2018-11-12
69 Michał Falkowski Malbork Amator - 2018-11-12
70 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Amator - 2018-11-12
71 Małgorzata Budzyńska Warszawa VACC Amator - 2018-11-13
72 Sławomir Łątkowski Lubawa OrkaMasters Iława Amator - 2018-11-13
73 Sebastian Dorniak Bydgoszcz Garden Flora MTB team Amator - 2018-11-13
74 Michał Gliszczyński Pruszków Velmar Team Amator - 2018-11-13
75 Wojciech Polcyn Poznań Grass Mania MTB Team Amator - 2018-11-13
76 Grzegorz Romanowski Tarnów Amator - 2018-11-13
77 Beata Modlińska Rumia FTI Racing Team Amator - 2018-11-14
78 Agnieszka Piotrowska Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE Amator - 2018-11-14
79 Tomasz Lorkowski Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Amator - 2018-11-14
80 Beata Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Amator - 2018-11-14
81 Dawid Jona Ruda Śląska MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Amator - 2018-11-14
82 WOJCIECH CENIUCH Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Amator - 2018-11-14
83 JAN KRUKOWSKI Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Amator - 2018-11-14
84 KACPER WISZNIEWSKI Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Amator - 2018-11-14
85 MICHAŁ HERCKE Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Amator - 2018-11-14
86 MARCELI MODLIŃSKI Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Amator - 2018-11-14
87 NIKODEM GRZENKOWICZ Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Amator - 2018-11-14
88 Remek Moenert Gdańsk Amator - 2018-11-14
89 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Amator - 2018-11-14
90 Mateusz Hajto Kraków Amator - 2018-11-14
91 Edyta Kulesza Warszawa Amator - 2018-11-14
92 Jakub Rycąbel Kraków Veloart Amator - 2018-11-14
93 Adam Małek Oświęcim Amator - 2018-11-14
94 Szymon Kufel Tuszyny Amator - 2018-11-14
95 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Amator - 2018-11-14
96 Anna Pawella Owidz Grupa Kolarska Starogard Gdański Amator - 2018-11-14


Do góry




"Masters I"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Dominik Oględziński Kraków Niezrzeszony Masters I - 2018-11-02
2 Bartek Gierczak Opoczno Niezrzeszony Masters I - 2018-11-04
3 Mikołaj Moskalewicz Rumia Masters I - 2018-11-05
4 Jacek Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team Masters I - 2018-11-05
5 Wojciech Mizuro Leszno Real-64 sto Masters I - 2018-11-08
6 Tomasz Wienskowski Gdynia Fala Masters I - 2018-11-12
7 Robert Sawa Turka Inżynieria Rowerowa Masters I - 2018-11-12
8 RAFAŁ CHMIEL STRZELCE KRAJ. FSD Sport Masters I - 2018-11-12
9 Paweł Lempart KRAKÓW TEAM SPORT Masters I - 2018-11-13
10 Paweł Żebrowski Gdańsk PTR Dojlidy Białystok Masters I - 2018-11-14
11 Przemysław Janik Szczecin 2x3 Racing Team Masters I - 2018-11-14


Do góry




"Masters II"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mariusz Chyła Kąkolewo REAL 64-sto Masters II - 2018-11-01
2 ANDRZEJ KAISER BYTÓW Euro-Bike Kaczmarek Electric team Masters II - 2018-11-01
3 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY Masters II - 2018-11-05
4 Jacek Foltyn Warszawa Niezrzeszony Masters II - 2018-11-06
5 Jacek Rogowski Kościerzyna KSR Kościerzyna Masters II - 2018-11-06
6 Tomasz Jarząbek Górki Euro Bike Kaczmarek Electric Team Masters II - 2018-11-09
7 Jacek Kuzynin Tadeusza Kościuszki 35B 2x3 Racing Team Masters II - 2018-11-10
8 Adam Grabara Piotrków Trybunalski Rossmann Bike Team Masters II - 2018-11-13
9 Piotr Żebrowski Białystok PTR Dojlidy Białystok Masters II - 2018-11-14
10 Dariusz Hlek Przęsocin 2x3 mtb team Masters II - 2018-11-14
11 Marek Stram Lomianki Stram bike fitting serwis Masters II - 2018-11-14


Do góry




"Masters III"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Grzegorz Repiński Kościerzyna KSR Kościerzyna Masters III - 2018-11-13


Do góry




"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Szymon Piatkowski Laskowice Tor laskowice Młodzik - 2018-11-02
2 Mateusz Groszczyk Złotów LKS "Drogowiec" Złotów Młodzik - 2018-11-12
3 Maksymilian Gąsiewicz Złotów LKS "Drogowiec" Złotów Młodzik - 2018-11-12
4 Mateusz Adamowski Złotów LKS "Drogowiec" Złotów Młodzik - 2018-11-12
5 Alex Myśliński Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Młodzik - 2018-11-14
6 Jakub Wiśniewski Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Młodzik - 2018-11-14
7 Aleksander Popowicz Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Młodzik - 2018-11-14
8 Jan Łuków Toszek MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Młodzik - 2018-11-14
9 Oskar Kulak Koziegłowy MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Młodzik - 2018-11-14
10 Oskar Maśka Koziegłowy MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Młodzik - 2018-11-14
11 Tomasz Błażejewski Brzozówka Kometa Obrowo Młodzik - 2018-11-14
12 Szymon Wisniewski Zawały Kometa Obrowo Młodzik - 2018-11-14
13 Wojciech Kowalski Wlk. Rychnowo Kometa Obrowo Młodzik - 2018-11-14
14 Bartosz Zientarski Brzozówka Kometa Obrowo Młodzik - 2018-11-14
15 Wiktor Korniak Toruń Copernicus - SP 32 Młodzik - 2018-11-14
16 Jakub Fosiński Rypin UKS Cykliści RYPIN Młodzik - 2018-11-14
17 Michał Łukowski Rypin UKS Cykliści RYPIN Młodzik - 2018-11-14
18 Jakub Kłótkowski Rypin UKS Cykliści RYPIN Młodzik - 2018-11-14
19 Szymon Szymański Rypin UKS Cykliści RYPIN Młodzik - 2018-11-14
20 Bartosz Ungier Kielce DEC Meble Cyklo Korona Kielce Młodzik - 2018-11-14
21 Bartosz Ignaszewski Gorzów Wlkp Orlęta Młodzik - 2018-11-14
22 Mateusz KRAWCZYK Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
23 Wiktor SZYMCZAK Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
24 Dawid ŁĄTKOWSKI Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
25 Dawid NOWAKOWSKI Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
26 Szymon WIŚNIEWSKI Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
27 Stanisław BALCEROWSKI Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
28 Szymon GAWARKIEWICZ Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
29 Bartłomiej GOŁĘBIEWSKI Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
30 Artur KOWALSKI Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
31 Adam KUPIJAJ Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
32 Kacper MIENTKI Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
33 Michał STELMACH Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
34 Miłosz SZAŁADZIŃSKI Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
35 Stanisław Niciejewski Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15
36 Jakub Górski Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodzik - 2018-11-15


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Zuzanna Charyga Brzozówka Kometa Obrowo Młodziczka - 2018-11-14
2 Martyna Marcinkowska Miliszewy Kometa Obrowo Młodziczka - 2018-11-14
3 Oliwia Gerc Łążyn Kometa Obrowo Młodziczka - 2018-11-14
4 Róża Pilarska Rypin UKS Cykliści RYPIN Młodziczka - 2018-11-14
5 Jagoda Rzeszot Rypin UKS Cykliści RYPIN Młodziczka - 2018-11-14
6 Małgorzata Bandura Kielce DEC Meble Cyklo Korona Kielce Młodziczka - 2018-11-14
7 Maja MACHOWSKA Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodziczka - 2018-11-15
8 Weronika SZCZYPCZYŃSKA Toruń UKS COPERNICUS TORUŃ Młodziczka - 2018-11-15


Do góry




"Junior Młodszy"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Damian Kwiatkowski Gruczno ALKS Stal Intermax houge Grudziądz Junior Młodszy - 2018-11-02
2 Eliasz Bednarek Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-05
3 Łukasz Skoczylas Zielona Góra LKS - "TRASA" Zielona Góra Junior Młodszy - 2018-11-09
4 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN Junior Młodszy - 2018-11-10
5 Maksymilian Brożyna Złotów LKS "Drogowiec" Złotów Junior Młodszy - 2018-11-12
6 Mikołaj Manthey Złotów LKS "Drogowiec" Złotów Junior Młodszy - 2018-11-12
7 Dominik Kutela Złotów LKS "Drogowiec" Złotów Junior Młodszy - 2018-11-12
8 Juliusz Orłowski Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Junior Młodszy - 2018-11-14
9 Igor Kujawa Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Junior Młodszy - 2018-11-14
10 Franciszek Kaczorowski Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
11 Dominik Ratajczak Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
12 Tomasz Kasprzyk Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
13 Marcin Marciniak Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
14 Jakub Kasparow Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
15 Filip Strzelecki Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
16 Mateusz Sawicki Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
17 Igor Sęk Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
18 Juliusz Marski Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
19 Szymon Korniak Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
20 Mikołaj Gołebiewski Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
21 Jacek Starościc Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
22 Damian Błotnicki Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
23 OSKAR Lipiński Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
24 Piotr Bischof Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
25 Kacper Pankowski Toruń UKS Copernicus/SMS Toruń Junior Młodszy - 2018-11-14
26 Bartosz Oleksiak Koziegłowy MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Junior Młodszy - 2018-11-14
27 Kacper Gocyła Koziegłowy MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Junior Młodszy - 2018-11-14
28 BARTŁOMIEJ BRYLOWSKI Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Junior Młodszy - 2018-11-14
29 JAN WOJEWODA Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Junior Młodszy - 2018-11-14
30 KACPER HOPPA Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Junior Młodszy - 2018-11-14
31 JAKUB SKRZYPKOWSKI Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Junior Młodszy - 2018-11-14
32 Kuba Dziurski Kielce DEK Meble Cyklo Korona Kielce Junior Młodszy - 2018-11-14
33 Piotr Szymczak Gorzów Wlkp Orlęta Junior Młodszy - 2018-11-14
34 Kacper Bartkowiak Kąkolewo Real 64sto Junior Młodszy - 2018-11-14
35 Artur Błaszczyk Jarocin MLUKS Victoria Jarocin Junior Młodszy - 2018-11-15


Do góry




"Juniorka Młodsza"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wiktoria Gładosz Zielona Góra LKS- "TRASA" ZIELONA GÓra Juniorka Młodsza - 2018-11-09
2 Dominika Skiba Złotów LKS "Drogowiec" Złotów Juniorka Młodsza - 2018-11-12
3 Olga Wankiewicz Złotoria UKS Copernicus SMS Toruń Juniorka Młodsza - 2018-11-14
4 Zuzanna Chylińska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Juniorka Młodsza - 2018-11-14
5 Zuzanna Podgórska Rypin UKS Cykliści RYPIN Juniorka Młodsza - 2018-11-14
6 EDYTA MARCZAK Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Juniorka Młodsza - 2018-11-14
7 JUSTYNA CEBULA Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Juniorka Młodsza - 2018-11-14
8 Natalia Kaczmarczyk Kielce DEC Meble Cyklo Korona Kielce Juniorka Młodsza - 2018-11-14


Do góry




"Żak Chłopcy"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mikolaj Szot Laskowice Żak Chłopcy - 2018-11-04
2 Kacper Mizuro Leszno Real-64 sto Żak Chłopcy - 2018-11-08
3 Adrian Jaworski Laskowice Żak Chłopcy - 2018-11-10
4 Krzysztof Gurzyński Brzozówka Kometa Obrowo Żak Chłopcy - 2018-11-14
5 Leon Baliński Toruń Copernicus - SP 32 Żak Chłopcy - 2018-11-14
6 Jakub Pawlikowski Toruń Copernicus - SP 32 Żak Chłopcy - 2018-11-14


Do góry




"Żak Dziewczęta"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Nadia Macios Złotów LKS "Drogowiec" Złotów Żak Dziewczęta - 2018-11-12
2 Julia Słomion Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Żak Dziewczęta - 2018-11-14
3 Natalia Konczalska Szemerkowo Kometa Obrowo Żak Dziewczęta - 2018-11-14
4 Zofia Mika Toruń Copernicus - SP 32 Żak Dziewczęta - 2018-11-14
5 Pola Krzykwa Rypin UKS Cykliści RYPIN Żak Dziewczęta - 2018-11-14
6 Gabriela Kaczmarczyk Daleszyce Vento Bike Team Daleszyce Żak Dziewczęta - 2018-11-14


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Jakub Mądry Kąkolewo REAL 64-STO Junior - 2018-11-01
2 Kacper Fiszer Łoniewo Real 64-sto Junior - 2018-11-01
3 Sebastian Żurek Łęczna Mayday Team Lublin Junior - 2018-11-12
4 Antoni Łuków Toszek MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Junior - 2018-11-14
5 Jakub Musialik Koziegłowy MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Junior - 2018-11-14
6 SZYMON ORTMAN Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Junior - 2018-11-14
7 MAKSYMILIAN GRZENKOWICZ Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Junior - 2018-11-14
8 ALEKSANDER SUSZKO Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Junior - 2018-11-14
9 Miłosz Ośko Warszawa Warszawski Klub Kolarski Junior - 2018-11-15


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Natalia Śliwińska Gdańsk GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier Juniorka - 2018-11-12
2 Natalia Krześlak Toruń TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team Juniorka - 2018-11-13
3 Maja Gondek Toruń Juniorka - 2018-11-13
4 Ewa Miłek Koziegłowy MGLKS Błękitni Paula – Trans Koziegłowy Juniorka - 2018-11-14
5 NATALIA ŚLIWIŃSKA Kartuzy GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Juniorka - 2018-11-14


Do góry




"Elita"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Bartek Mikler Jarocin Victoria Jarocin Accent Team Elita - 2018-11-01
2 Adam Żuber WARSZAWA NIESTOWARZYSZONY Elita - 2018-11-04
3 Paweł Król Warszawa Warszawski Klub Kolarski Elita - 2018-11-05
4 Łukasz Owsian Toruń CCC SPRANDI POLKOWICE Elita - 2018-11-05
5 Adam Adamkiewicz Gostyń Strefasportu.pl MW Invest Elita - 2018-11-05
6 Przemysław Sobieraj Głogowo Voster ATS Team Elita - 2018-11-05
7 Magdalena Sadłecka Łódź TKK"PACIFIC" Nestle Fitness Cycling Team Elita - 2018-11-10
8 Mariusz Gil Strzelce Kraj Euro Bike Kaczmarek Electric Team Elita - 2018-11-10
9 Jakub Gasztkowski Konin Elita - 2018-11-12
10 Jakub Najs Grodzisk Wlkp. CST 7R MTB Team Elita - 2018-11-13
11 Michał Gołaś Toruń KK Team Sky Elita - 2018-11-14
12 Krzysztof Smyczyński Warszawa Ośka Warszawa Elita - 2018-11-14
13 Marcin Kobiałka Warszawa ośka warszawa Elita - 2018-11-14
14 Agnieszka Bacińska Warszawa MAT ATOM Deweloper Elita - 2018-11-15


Do góry




"U-23"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marceli Bogusławski Sławno Wibatech Merx 7R U-23 - 2018-11-04
2 Maciej Chmielewski Józefów Warszawski Klub Kolarski U-23 - 2018-11-13
3 Patrycja Lorkowska Toruń TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team U-23 - 2018-11-13
4 Anna Sagan Toruń TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team U-23 - 2018-11-13
5 Karolina Kumięga Toruń TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team U-23 - 2018-11-13
6 Wojciech Ceniuch Przęsocin Cartusia Kartuzy Bike Atelier U-23 - 2018-11-14
7 Maciej Borkowski Imielin UKKS IMIELIN TEAM U-23 - 2018-11-15


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×