Qark Bikes II Gniewski maraton MTB

Osoby zarejestrowane w systemie

"Główny (30km)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Zbigniew Maziński Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50-59 (30km) Główny (30km) - 2020-02-01
2 Roman Zaleś Elbląg Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
3 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
4 Bartłomiej Kawski Kisielice Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
5 Adam Kamrowski Gniew M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
6 Mariusz Koralewski Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
7 Dariusz Nowak Tczew M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-01
8 Sebastian Kryszczuk Gniew QARK M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-02
9 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-02
10 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn TEAM M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-02-02
11 RAFAŁ CZERWIŃSKI MALBORK M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-02-02
12 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-02-02
13 Wojciech Kowalczyk Susz MORE Cycling Team M16-29 (30km) Główny (30km) - 2020-02-03
14 Michał Lewandowski Grudziądz M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-05
15 Tomasz Jagodziński Kwidzyn GKW M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-02-05
16 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-06
17 Piotr Dembczyński Malbork M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-02-06
18 Robert Duszyński Starogard Gdański GK STG M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-02-11
19 Roman Skiba Nakło nad Notecią JARE TEAM M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-12
20 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-02-17
21 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40-49 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-18
22 Marian Reinholz Terespol Pomorski M50-59 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-18
23 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M16-29 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-18
24 Adam Olpeter Kwidzyn AKJ Kwidzyn M50-59 (30km) Główny (30km) - 2020-02-25
25 Marcin Kalinowski Malbork M40-49 (30km) Główny (30km) - 2020-02-26
26 Adrian Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-02-28
27 Radosław Skrzynia Skrzyński Warszawa SSIJ Warfare Racing Team M30-39 (30km) Główny (30km) - 2020-03-09
28 Marcin Kruszczyński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30-39 (30km) Główny (30km) Tak 2020-03-09
29 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn K16-29 (30km) Główny (30km) - 2020-03-14


Do góry




"Hobby (15km)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojtek Kowalski Nicponia M40-49 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-02
2 rafał masiak Kwidzyn M30-39 (15km) Hobby (15km) - 2020-02-04
3 Patryk Szulc Gniew M30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-04
4 Dawid Turski Grudziądz M30-39 (15km) Hobby (15km) - 2020-02-07
5 ZYGMUNT JONATOWSKI MALBORK GK MALBORK M60+ (15km) Hobby (15km) - 2020-02-11
6 Daniel Szczepański Kamieniec M30-39 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-27
7 olek talarski kwidzyn Cyklo Kwidzyn M16-29 (15km) Hobby (15km) Tak 2020-02-28
8 Przemysław Różyński Wielki Garc M40-49 (15km) Hobby (15km) - 2020-03-09


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×