Singletrack Wisła 100

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Leszek Jezierski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-18
2 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-18
3 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-18
4 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-18
5 Błażej Mrówczyński Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-18
6 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-18
7 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-18
8 Mariusz Koralewski Kwidzyn Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-19
9 Sławek Kamrowski Grudziądz bike or die Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-19
10 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-19
11 Cezary Brak Grudziądz Saraworkwear Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-22
12 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-23
13 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-23
14 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
15 Jakub Tylicki Nowa Wieś Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
16 MARCINHD na Grubym Grudziądz KTK Kalinka Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
17 Janusz Sprenglewski Bydgoszcz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
18 Sławek Mądzielewski Świecie BLACKRAM TEAM MTB Świecie Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
19 Tomasz Budziński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
20 Jędrzej Kordas Lidzbark Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
21 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
22 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
23 Dariusz Wilewski Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
24 Damian Brąszkowski Grudziądz SŁOWIK TEAM Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-07-31
25 Patryk Czapliński Lidzbark Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-03
26 Krystian Przysiecki Warszawa Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-03
27 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-03
28 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-03
29 Katarzyna Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-03
30 Dawid Turski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-04
31 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-07
32 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-07
33 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-07
34 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-09
35 Karol Borkowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-09
36 Piotr Kozłowski Golub-Dobrzyń GTR Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-09
37 Tomek Pleskot Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-09
38 Karol Storma Grudziądz bike or die Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-09
39 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-10
40 Adam Jankowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-10
41 Marcin Gratowski Grudziądz Gratosie Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-11
42 Tomasz Czerwiński Świecie Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-13
43 Łukasz Lange Grupa Team Cypiski Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-13
44 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-13
45 PATRYK BUDZYŃSKI Kwidzyn Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-13
46 Magdalena Wylk Kwidzyn Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-13
47 Borys Kawałkowski Gdańsk Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-14
48 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-16
49 Michał Grzędzicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-16
50 Jakub Pokwicki Kwidzyn Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-17
51 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-17
52 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-17
53 Adam Sieradzki Inowrocław Inowrocław Team MTB Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-17
54 Krzysztof Łuczak Inowrocław Inowrocław Team MTB Mężczyźni [Brak opłaty] 2019-08-17


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×