Szosowy amatorski wyścig kolarski - Mały Rudnik

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-21
2 Daniel Lipinski Torun TTC Beretta Toruń M1 [Brak opłaty] 2017-08-21
3 Mirosław Słomski Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M2 [Brak opłaty] 2017-08-21
4 Maciej Krzemiński Grudziądz MSU S.A. M2 [Brak opłaty] 2017-08-21
5 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz M2 [Brak opłaty] 2017-08-21
6 Artur Pajer Grudziądz LZS GOK Mały Rudnik M2 [Brak opłaty] 2017-08-21
7 Maciej Wlosinski Torun - M2 [Brak opłaty] 2017-08-21
8 Dawid Jurek Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M2 [Brak opłaty] 2017-08-21
9 Piotr Stelmach Chełmża TTC BERETTA TORUŃ M1 [Brak opłaty] 2017-08-22
10 Mariusz Kluszczyński Toruń Toruń Multisport Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-22
11 Leszek Kusiowski Mały Rudnik LTM Masters Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-22
12 Dariusz Broda Bydgoszcz DARO Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-08-22
13 Dariusz Tomaszewski Gowino FTI Racing Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-22
14 Mariusz Torchała Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M1 [Brak opłaty] 2017-08-23
15 Jakub Kazimierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M1 [Brak opłaty] 2017-08-23
16 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Rowerowa Brzoza Open [Brak opłaty] 2017-08-23
17 Maciej Kwiatkowski Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-08-23
18 Małgorzata Nowacka Bydgoszcz Rowerowa Brzoza M2 [Brak opłaty] 2017-08-23
19 Ireneusz Pyszora Grudziądz LZS GOK Mały Rudnik M2 [Brak opłaty] 2017-08-24
20 Jacek Lewandowski Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW M1 [Brak opłaty] 2017-08-24
21 Milan Lewandowski 86-014 M2 [Brak opłaty] 2017-08-25
22 Zbigniew Ziemlewski 86-200 Nowawieś chełmińska M3 [Brak opłaty] 2017-08-25
23 Przemysław Janowski Toruń M1 [Brak opłaty] 2017-08-27
24 Jacek Jerzyna Różyny VO2max MTB Team M2 [Brak opłaty] 2017-08-31
25 Daniel Kasprowicz Pigża Skinline Sportswear Team M1 [Brak opłaty] 2017-08-31
26 Ewa Rzepka Wielki Głęboczek Team Brzozie Open [Brak opłaty] 2017-08-31
27 Paweł Drabjewski Śmiłowo 16 Tkkf Wodnik Więcbork M2 [Brak opłaty] 2017-08-31
28 Volodymyr Koniaiev Ukraine Run Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-08-31
29 Andrzej Gummer Bydgoszcz Atos M2 [Brak opłaty] 2017-08-31
30 Łukasz Niewadzi Tryszczyn - M2 [Brak opłaty] 2017-09-02
31 Zbigniew Szpotanski Bydgoszcz M3 [Brak opłaty] 2017-09-03
32 Mateusz Trzeciakowski Solec Kujawski CTBIKE.PL M1 [Brak opłaty] 2017-09-03
33 Adam Jankowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M2 [Brak opłaty] 2017-09-03
34 Adam Gmiterek Łężyce brak M2 [Brak opłaty] 2017-09-03
35 Sławomir Majewski Nowe Nowe nad wisłą M2 [Brak opłaty] 2017-09-03
36 Paweł Wiśniewski Gdańsk VeloGd M1 [Brak opłaty] 2017-09-04
37 Leszek Gołębiowski Grebocin TTC BERETTA M2 [Brak opłaty] 2017-09-04
38 Chris Lasota Toruń TTC BERETTA M3 [Brak opłaty] 2017-09-04
39 Wojciech Dobrowolski Bydgoszcz BIKEBOYS CADMARIO TEAM M3 [Brak opłaty] 2017-09-04
40 Mirosław Włodarczyk Pruszcz Gdański VeloGd M2 [Brak opłaty] 2017-09-04
41 Adam Rubaj Kwidzyn KTS IRONMAN/KWIDZYN BIEGA M2 [Brak opłaty] 2017-09-04
42 Michał Meyza Bydgoszcz CSMART M1 [Brak opłaty] 2017-09-05
43 Tomasz Rzadkiewicz Toruń Tres Cycling & Running Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-05
44 Przemek Gorzechowski Bydgoszcz 666 M2 [Brak opłaty] 2017-09-06
45 Tomasz Kwiatkowski Toruń TTC BERETTA TORUŃ M2 [Brak opłaty] 2017-09-06
46 Karkacz Aleksandr Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-09-06
47 Wojciech Smolarczyk Bydgoszcz - M2 [Brak opłaty] 2017-09-06
48 Krzysztof Wojczak Kobylnica - M3 [Brak opłaty] 2017-09-07
49 Marcin Fausek Torun TTC BERETTA TORUŃ M2 [Brak opłaty] 2017-09-07
50 Yevhen Chebanenko bydgoszcz mi-mi M1 [Brak opłaty] 2017-09-07
51 Robert Zyglarewicz Toruń - M1 [Brak opłaty] 2017-09-07
52 Marcin Szyperski Bydgoszcz CT.BIKE M2 [Brak opłaty] 2017-09-08
53 Aureliusz Woźniak Bydgoszcz AMS Triathlon M2 [Brak opłaty] 2017-09-08
54 Bożena Gołecka Bydgoszcz K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ Open [Brak opłaty] 2017-09-08
55 Marcin Smeja Maksymilianowo Jastrzębie Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-09-08
56 Karol Wróblewski Szubin SISU‐OWB TEAM M1 [Brak opłaty] 2017-09-08
57 Marta Frąckowiak Myślęcinek Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Open [Brak opłaty] 2017-09-09
58 Robert Okseniuk Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-09
59 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M2 [Brak opłaty] 2017-09-09
60 Bartosz Stremel kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M1 [Brak opłaty] 2017-09-09
61 Tomasz Pajer Gdynia LZS GOK Mały Rudnik M2 [Brak opłaty] 2017-09-10
62 Michał Salinski Kwidzyn Traktor Team M1 [Brak opłaty] 2017-09-10
63 Sławomir Grzechowiak Kcynia Amator M2 [Brak opłaty] 2017-09-10
64 Jacek Warpiński Bydgoszcz Byfrost Bydgoszcz M3 [Brak opłaty] 2017-09-11
65 Tomasz Skrzypek Bydgoszcz Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-09-11
66 Grzegorz Pikulski Osielko KS Jastrzebie M2 [Brak opłaty] 2017-09-11
67 Artur Grodź Mikołajki Pomorskie Drużyna B. M1 [Brak opłaty] 2017-09-11
68 Kazimierz Wybrański Bydgoszcz M3 [Brak opłaty] 2017-09-11
69 Wiesław Jasieniecki Toruń TTC Beretta M3 [Brak opłaty] 2017-09-12
70 Wiesław Wiśniewski Iława SPÓŁDZIELNIA ROWEROWA M2 [Brak opłaty] 2017-09-12
71 Tomasz Dąbrowski Grudziądz M1 [Brak opłaty] 2017-09-12
72 Krzysztof Kropidłowski Główczyce M1 [Brak opłaty] 2017-09-12
73 Wojciech Janiszewski Skorcz Szarafin racing tim M2 [Brak opłaty] 2017-09-13
74 Sebastian Żelazowski Różnowo Michelin Bloomnet Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-13
75 Sebastian Nowak Toruń TTC Beretta Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-13
76 Monika Jeziorska Bydgoszcz Open [Brak opłaty] 2017-09-14
77 KRZYSZTOF GAĆKOWSKI Iława LKK Ziemia Lubawska M3 [Brak opłaty] 2017-09-14
78 Grzegorz Chabasiński Grudziądz Biegnij Tata Biegnij! M2 [Brak opłaty] 2017-09-15
79 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M2 [Brak opłaty] 2017-09-15
80 Kamil Skoneczny Gdynia VO2 Max / Bike U Up M1 [Brak opłaty] 2017-09-15
81 Paweł Należyty Gdynia Bike U Up M1 [Brak opłaty] 2017-09-15
82 Przemysław Zielinski Tczew GK Gryf Tczew M2 [Brak opłaty] 2017-09-15
83 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M3 [Brak opłaty] 2017-09-15
84 Kamil Bereza Słupsk M1 [Brak opłaty] 2017-09-15
85 Karol Olszewski Jeżewo LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie - MTB Eldar Świecie M2 [Brak opłaty] 2017-09-15
86 Jakub Ruciński Sopot Bike U Up M2 [Brak opłaty] 2017-09-15
87 Marcin Skrzypczak Bydgoszcz - M1 [Brak opłaty] 2017-09-15
88 Dorota Pikuła-Konieczka Jeżewo LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE Open [Brak opłaty] 2017-09-15
89 Waldemar Konieczka Jeżewo LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE M2 [Brak opłaty] 2017-09-15
90 Robert Lewandowski Toruń Oponeo.pl M2 [Brak opłaty] 2017-09-16
91 Artur Korc Giżycko OPONEO.PL M2 [Brak opłaty] 2017-09-16
92 Ryszard Zawieruszyński Osielsko Oponeo.pl M2 [Brak opłaty] 2017-09-16
93 Paweł Słomski Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M1 [Brak opłaty] 2017-09-16
94 Henryk Dembiński Iława LKK Ziemia Lubawska M3 [Brak opłaty] 2017-09-16
95 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M2 [Brak opłaty] 2017-09-17
96 Waldemar Suski Iława ziemia lubawska M2 [Brak opłaty] 2017-09-17
97 Olgierd Kraszkiewicz Gdańsk Bike U Up M2 [Brak opłaty] 2017-09-17
98 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M1 [Brak opłaty] 2017-09-17
99 Daria Hejnowska Golub-Dobrzyń AgrolokSportTeam Open [Brak opłaty] 2017-09-17
100 Tomasz Borowski Rypin Gmina Wąpielsk M1 [Brak opłaty] 2017-09-17
101 Adam Woźniak BYD iQor Bike Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-17
102 Svitlana Chebanenko Bydgoszcz mi-mi Open [Brak opłaty] 2017-09-17
103 Błażej Chełstowski Starogard Gdański Drużyna B. M1 [Brak opłaty] 2017-09-18
104 Baranowska Kornelia Gdańsk Sportevo Open [Brak opłaty] 2017-09-18
105 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M2 [Brak opłaty] 2017-09-18
106 Sylwia Staśkiewicz Gdańsk SAG Sport Team Open [Brak opłaty] 2017-09-18
107 Jacek Pałaszyński Bydgoszcz Bydgoska szosa M2 [Brak opłaty] 2017-09-18
108 Jan Pie Ciecho M2 [Brak opłaty] 2017-09-18
109 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up M2 [Brak opłaty] 2017-09-18
110 Robert Bednarek Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-09-19
111 Paweł Siwczyński Toruń Toruń Szosa CT M2 [Brak opłaty] 2017-09-19
112 Krzysztof Matuszewski Grudziądz LTM Masters Team M3 [Brak opłaty] 2017-09-19
113 Grzegorz Grześkiewicz Bydgoszcz nie dotyczy M2 [Brak opłaty] 2017-09-19
114 Radomir Chmiel Olsztyn Michelin Bloomnet Team M1 [Brak opłaty] 2017-09-19
115 Zbigniew Kupc Gdynia FTI Racing Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-19
116 Piotr Derda Bydgoszcz - M1 [Brak opłaty] 2017-09-19
117 Rafał Derda Bydgoszcz - M2 [Brak opłaty] 2017-09-19
118 Michał Gąsiorowski Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-09-19
119 Patryk Szewczuk Świecie M1 [Brak opłaty] 2017-09-19
120 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M3 [Brak opłaty] 2017-09-20
121 Wiesław Chrzanowski Owidz GkStg M1 [Brak opłaty] 2017-09-20
122 Patryk Żywuszko Gdynia M1 [Brak opłaty] 2017-09-20
123 Adam Kamrowski Gniew M2 [Brak opłaty] 2017-09-21
124 Rafał Wojtis Bydgoszcz M2 [Brak opłaty] 2017-09-21
125 Krzysztof Rosłonowski Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M2 [Brak opłaty] 2017-09-22
126 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up M2 [Brak opłaty] 2017-09-22
127 Marek Trzeszczkowski Olsztyn MICHELIN BLOOMNET M2 [Brak opłaty] 2017-09-22
128 Tomasz Krupa Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M1 [Brak opłaty] 2017-09-22
129 Marcin Jaworski Sztynwag LZS GOK Mały Rudnik M2 [Brak opłaty] 2017-09-22
130 Adam Leśnik Chełmno M1 [Brak opłaty] 2017-09-22
131 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-22
132 Katarzyna Głodo Toruń - Open [Brak opłaty] 2017-09-22
133 Tomasz Głodowski Kwidzyn M3 [Brak opłaty] 2017-09-22
134 Grzegorz Kołodziej Nowe - M2 [Brak opłaty] 2017-09-22
135 Szymon Kufel Świekatowo LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE M1 [Brak opłaty] 2017-09-22
136 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M2 [Brak opłaty] 2017-09-22
137 Paweł Boruch Szubin SISU-OWB team M1 [Brak opłaty] 2017-09-22
138 Paweł Ślepski Sopot M2 [Brak opłaty] 2017-09-24
139 Krzysztof Lietz Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-24
140 Sebastian Romanowski Toruń M2 [Brak opłaty] 2017-09-24
141 Marcin Karpiński Bytow M2 [Brak opłaty] 2017-09-24
142 Ludwik Falkowski Wąbrzeźno M3 [Brak opłaty] 2017-09-24
143 Roman Papelbon Biały Bór M2 [Brak opłaty] 2017-09-24
144 Sławomir Łątkowski Lubawa M2 [Brak opłaty] 2017-09-24
145 Michał Jaśkowski Grudziądz M2 [Brak opłaty] 2017-09-24
146 Jacek Sargalski Brodnica M1 [Brak opłaty] 2017-09-24
147 Adam Grajewski Gdynia M1 [Brak opłaty] 2017-09-24
148 Jarosław Kowalczyk Tczew M1 [Brak opłaty] 2017-09-24
149 Rafał Dziekoński Bydgoszcz M1 [Brak opłaty] 2017-09-24
150 Kamil Walecki Chełmża M1 [Brak opłaty] 2017-09-24
151 Paweł Najmowicz Olsztyn M1 [Brak opłaty] 2017-09-24
152 Aleksander Shevston Kaliningrad M2 [Brak opłaty] 2017-09-24
153 Marcin Wojtal Olszttyn M1 [Brak opłaty] 2017-09-24


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×