V Bieg Kobiet

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Open Tak 2020-02-05
2 Ewa Wojnowska Grudziądz Fit House Open Tak 2020-02-05
3 Anita Rodzińska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
4 JOANNA SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Grudziądz Open Tak 2020-02-05
5 Angelika Śląska Świecie Open Tak 2020-02-05
6 MAGDALENA GROMADZIŃSKA Grudziądz Virtual Runner Club Open Tak 2020-02-05
7 Kamila Skowrońska Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open Tak 2020-02-05
8 Karina Ludwinowska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
9 Angelika Karwowska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
10 Justyna Michna Świecie Open Tak 2020-02-05
11 Daria Szeferska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
12 Monika Chyła Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
13 MAŁGORZATA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open Tak 2020-02-05
14 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
15 Agnieszka Klimecka Grudziądz Open Tak 2020-02-05
16 Monika Piasecka Grudziądz Open Tak 2020-02-05
17 Zuzanna Ludwinowska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
18 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
19 SYLWIA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open Tak 2020-02-05
20 Monika Stobińska Świecie Open Tak 2020-02-05
21 Magdalena Talma Grudziądz Fit House Grudziądz Open Tak 2020-02-05
22 Dorota Dzierzyk Grudziądz Open Tak 2020-02-05
23 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
24 Paulina Fijałek Grudziądz Open Tak 2020-02-05
25 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
26 Agnieszka Magdowska Grudziądz Open Tak 2020-02-05
27 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz Open Tak 2020-02-05
28 Dalka Dalka Grudziądz Open Tak 2020-02-05
29 Katarzyna Panter Grudziądz Open Tak 2020-02-05
30 Milena Balcerzak Grudziądz Open Tak 2020-02-05
31 Izabela PYTYŃSKA Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-05
32 Barbara Skorek Grudziądz Vadain Running Club Open Tak 2020-02-05
33 Emilia Czyżykowska Białobłoty Open Tak 2020-02-05
34 Magdalena Bociek Grudziądz Open Tak 2020-02-05
35 Iwona Rzepkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
36 Izabela Nowacka Grupa Open Tak 2020-02-06
37 Agnieszka Fiszer Grudziądz Open Tak 2020-02-06
38 Karolina Kochanek-Jagielska Łasin Open Tak 2020-02-06
39 Karolina Reuschel Nowe Open Tak 2020-02-06
40 Tatiana Nowicka Świecie Open Tak 2020-02-06
41 IWONA OPATECKA - TOMSZA Grudziadz Open Tak 2020-02-06
42 Anna Korczyńska Świecie nad osą Open Tak 2020-02-06
43 Kamila Sarnat Grudziądz Open - 2020-02-06
44 Barbara Miazek Grudziądz Virtual Runner Club Open Tak 2020-02-06
45 Agnieszka Szczepańska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open - 2020-02-06
46 Agnieszka Kopeć Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Open Tak 2020-02-06
47 Margita Kościelecka Grudziądz Open - 2020-02-06
48 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open Tak 2020-02-06
49 Justyna Jaworowska Grudziądz Parkrun Grudziadz Open Tak 2020-02-06
50 Marta Tomczyk Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open Tak 2020-02-06
51 Aleksandra Gąsiorowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
52 Katarzyna Bróździak Świecie Open Tak 2020-02-06
53 Izabela Pabiś Grudziądz Open - 2020-02-06
54 Małgorzata Płatek Lisewo Aktywne Lisewo Open Tak 2020-02-06
55 Marzena Filipowicz Grudziądz Open Tak 2020-02-06
56 MARITA TOMASZEK GARDEJA Gmina Gardeja Biega Open Tak 2020-02-06
57 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open Tak 2020-02-06
58 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open Tak 2020-02-06
59 Justyna Pietrzak Grudziądz Open Tak 2020-02-06
60 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open Tak 2020-02-06
61 Natalia Kulczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-06
62 Alicja Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
63 Katarzyna Chojnacka Krusze Open Tak 2020-02-06
64 Nadia Kulczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-06
65 Aneta Piasta Rychnowo Open Tak 2020-02-06
66 Bogumiła Hineborg Wielki lubień NW patycxaki Open Tak 2020-02-06
67 Lena Panter Grudziądz Open Tak 2020-02-06
68 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open Tak 2020-02-06
69 Dagmara Jagła Grudziądz Endorfina Fitness Club Open Tak 2020-02-06
70 Agnieszka Olszewska Grudziądz Amator Open Tak 2020-02-06
71 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open Tak 2020-02-06
72 Irena Koralewska Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
73 Agnieszka Szczutkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
74 Martyna Pankowska Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-06
75 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Open - 2020-02-06
76 Kinga Łaczkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
77 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open Tak 2020-02-06
78 Iwona Kaczmarek Grudziądz Open Tak 2020-02-06
79 Małgorzata Filipek Grudziądz Open Tak 2020-02-06
80 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open Tak 2020-02-06
81 Edyta Ogonowska Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-06
82 Jagoda Kozłowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
83 Agieszka Matuszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open Tak 2020-02-06
84 Joanna Pieterwas Grupa Open Tak 2020-02-06
85 Anna Szmelter Grudziądz Parkrun Grudziądz Open - 2020-02-06
86 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo Open Tak 2020-02-06
87 Danuta Brzozowska Szczepanki Amator Open Tak 2020-02-06
88 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open Tak 2020-02-06
89 Marika Katlewska Chełmno Open Tak 2020-02-06
90 Martynka Katlewska Chełmno Open Tak 2020-02-06
91 Wioleta Erdmańska Wielkie Bałówki Open Tak 2020-02-06
92 Magdalena Cybula Krusze Open Tak 2020-02-06
93 Agnieszka Krupa Łasin Open Tak 2020-02-06
94 Izabela Przanowska Łasin Open Tak 2020-02-06
95 EWELINA JAGUSZ GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-06
96 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
97 MARTYNA JAGUSZ Grudziądz Open Tak 2020-02-06
98 Małgorzata Pol Grudziądz Endorfina Fitness Club Open Tak 2020-02-06
99 Paulina Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
100 Zuzanna Jagielska Łasin Open Tak 2020-02-06
101 Oktawia Zastawna Grudziądz LabRun Open Tak 2020-02-06
102 Anna Wolska Grudziądz LabRun Open Tak 2020-02-06
103 KRYSTYNA PRYC Grudziądz Orange Polska Open Tak 2020-02-06
104 Inez Michalska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
105 Monika Gollus Grudziądz Open Tak 2020-02-06
106 Małgorzata Krajewska Olsztyn Open Tak 2020-02-06
107 Anna Gurzyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
108 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Open Tak 2020-02-06
109 Anna Nalaskowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
110 Natalia GRACZYKOWSKA Grudziądz Łubudubu Open - 2020-02-06
111 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team Open Tak 2020-02-06
112 Alicja Magdowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
113 Marzena Palyga Kielce Open - 2020-02-06
114 Arleta Jabłońska Łasin Open Tak 2020-02-06
115 Julia Latarska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
116 Żaneta Malinowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
117 Anita Radzimińska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
118 Anna Targowska Morgi Open Tak 2020-02-06
119 Beata Kłos Warlubie Open Tak 2020-02-06
120 Marlena Kotłowska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open Tak 2020-02-06
121 Joanna Bakun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
122 Katarzyna Szulc Ząbki Open Tak 2020-02-06
123 Agnieszka Cerajewska Terespol Pomorski Open Tak 2020-02-06
124 Gizela Jankowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
125 Małgorzata Adamska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
126 Emilia Groszewska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
127 Grażyna Brac Grudziądz Open Tak 2020-02-06
128 Katarzyna Jankowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
129 Iwona Kacprzyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-06
130 Katarzyna Koprowicz Świecie Open Tak 2020-02-06
131 Anna Kempa Grudziądz Open Tak 2020-02-06
132 Katarzyna Kowalska Grudziądz Fit House Grudziądz Open Tak 2020-02-06
133 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
134 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open Tak 2020-02-06
135 Magdalena Ciekot Grudziądz Open Tak 2020-02-06
136 Wioletta Pękala Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
137 Izabela Muszyńska Bukowiec - Open - 2020-02-06
138 Monika Fiałkowska Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open Tak 2020-02-06
139 Magdalena Kwiatkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
140 Karol Moritz Mokre Biegiem dla Magdy Open Tak 2020-02-06
141 Dominika Cerajewska Terespol Pomorski Open Tak 2020-02-06
142 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open Tak 2020-02-06
143 Agnieszka Kluck Kwidzyn Open - 2020-02-06
144 Katarzyna Maziarz Grudziądz Open Tak 2020-02-06
145 Beata Długońska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
146 Agnieszka Długońska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
147 Marta Świątkowska Kwidzyn Open Tak 2020-02-06
148 Monika Grubba Grudziądz Open Tak 2020-02-06
149 Julia Radzimińska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
150 Weronika Lewandowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
151 Aleksandra Cyrankowska Grudziądz Open Tak 2020-02-06
152 Katarzyna Heberlein Grudziądz LabRun Open - 2020-02-07
153 Marzena Mączewska Grudziądz Parkran Grudziądz Open Tak 2020-02-07
154 Sylwia Urbanek Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open Tak 2020-02-07
155 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-07
156 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-07
157 Monika Drumowska Grudziądz Open Tak 2020-02-07
158 Ewa Śliwińska Grudziądz NW PATYCZAKI Open Tak 2020-02-07
159 Iwona Brudniewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-07
160 Alicja Drzyzga Grudziądz Open Tak 2020-02-07
161 Daria Pieczonka Grudziądz Open Tak 2020-02-07
162 Aldona Wydrzyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-07
163 Monika Stępień Grudziądz Open Tak 2020-02-07
164 Aneta Pronin Grudziądz Grudziądza Fit Mama Open Tak 2020-02-07
165 Estera Figura Kwidzyn Open Tak 2020-02-07
166 Monika Miłocka Kwidzyn Open Tak 2020-02-07
167 Agnieszka Sitniewska Toruń Open Tak 2020-02-07
168 Anna Adamska Grudziądz Open Tak 2020-02-07
169 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-07
170 Żaneta Szymańska Świecie Open Tak 2020-02-07
171 Anna Sójkowska Bąkowo Open Tak 2020-02-07
172 Wioletta Didyk Świecie Open Tak 2020-02-07
173 Karolina Klein Grudziądz Open Tak 2020-02-08
174 Marta Piekarska Świecie Open Tak 2020-02-08
175 Beata Łucka Grudziądz Open Tak 2020-02-08
176 Małgorzata Błaszczyk Grudziądz Parkrun Open Tak 2020-02-08
177 Monika Balcer-Grudzień Grudziądz Open Tak 2020-02-08
178 Sylwia Olszewska Grudziądz Open - 2020-02-08
179 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open Tak 2020-02-08
180 Edyta Żurek Świecie #czasem se biegam# Open Tak 2020-02-08
181 Katarzyna Barańska Grudziądz Open Tak 2020-02-08
182 Barbara Kowalska Łasin Open Tak 2020-02-08
183 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open Tak 2020-02-08
184 Klaudia Kacprzak Grudziadz Open Tak 2020-02-08
185 Michalina Pawłowska Salno Open Tak 2020-02-08
186 Wiktoria Pawłowska Salno Open Tak 2020-02-08
187 Dorota Wolska GRUDZIĄDZ Łubudubu Open Tak 2020-02-08
188 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-08
189 Małgorzata Łepek Płąchawy Open Tak 2020-02-08
190 Weronika Klimecka Gtudziądz Open Tak 2020-02-08
191 Joanna Szulc Grudziądz Open Tak 2020-02-08
192 Renata Sowa Elbląg Open - 2020-02-08
193 Paulina Lewandowska Nowe Open Tak 2020-02-08
194 Stefania Murak Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open Tak 2020-02-09
195 Małgorzata Klimecka Grudziadz Open Tak 2020-02-09
196 Małgorzata Radomska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
197 Alicja Łazarska Działowo Open Tak 2020-02-09
198 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-09
199 Alicja Szymańska Brodnica Open Tak 2020-02-09
200 Dominika Zielińska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
201 Anna Danielewicz Bzowo Open Tak 2020-02-09
202 Natalia Tepper-Bartkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
203 Danuta Kowalska Świecie Open Tak 2020-02-09
204 Judyta Cieplińska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
205 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz Open Tak 2020-02-09
206 Jaśmina Bielik Grudziądz Fit Mania Open Tak 2020-02-09
207 Magdalena Szafraniec Nowa Wieś Open - 2020-02-09
208 Joanna Marut Zielonka Open Tak 2020-02-09
209 Barbara Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-09
210 Katarzyna Olszewska Grudziądz Open - 2020-02-09
211 Magdalena Dukat Grudziądz Open Tak 2020-02-09
212 Grażyna Tobolska Grudziądz Open Tak 2020-02-09
213 Aneta Wojas Grudziadz Open - 2020-02-09
214 Wiktoria Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-09
215 Oliwia Brzozowska Szczepanki Amator Open Tak 2020-02-09
216 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open Tak 2020-02-09
217 Julia Blaszkiewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-09
218 MARZENNA CHMARA Świecie Open Tak 2020-02-09
219 Anna Malinowska Grudziądz BiegamBoLubie Open Tak 2020-02-09
220 Monika Świerczyńska Świecie Open Tak 2020-02-10
221 Svetlana Konarska Świecie Open Tak 2020-02-10
222 Maria Grudzień Grudziądz Open Tak 2020-02-10
223 Marianna Michalak Świecie Open Tak 2020-02-10
224 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open Tak 2020-02-10
225 Alina Grzeca-Hordyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
226 Eugenia Cebienko-Żaczek Baldram Open Tak 2020-02-10
227 Sylwia Błaszkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
228 Kamila Nieckarz Grudziądz Open Tak 2020-02-10
229 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open Tak 2020-02-10
230 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open Tak 2020-02-10
231 Monika Czarnecka Radzyń Chełminski Open - 2020-02-10
232 Małgorzata Dombrowska Grudziądz Morsy z Grudziądza Open Tak 2020-02-10
233 Monika Gumienik Szarnoś Open Tak 2020-02-10
234 Magdalena Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team Open Tak 2020-02-10
235 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open Tak 2020-02-10
236 Justyna Kornacka Grudziądz Open Tak 2020-02-10
237 Monika Miedzianowska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
238 Anna Markiewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-10
239 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open Tak 2020-02-10
240 Monika Kaczerowska Iława Open Tak 2020-02-10
241 Karolina Halik Gubiny Open Tak 2020-02-10
242 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-10
243 GABRIELA LEŚNIAK GRUDZIĄDZ Faktor Fit Open Tak 2020-02-10
244 Beata Kłosińska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
245 Marzena Lewandowska Grudziadz Open Tak 2020-02-10
246 Justyna Szewczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-10
247 Hanna Figura Grudziądz Morsy z Grudziądza Open Tak 2020-02-10
248 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open Tak 2020-02-10
249 Monika Michalska Grudziądz Open Tak 2020-02-10
250 Julia Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-10
251 Emilia Lewandowska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
252 Kinga Lipińska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
253 Justyna Jasińska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
254 Anita Rojewska Mniszek Open Tak 2020-02-11
255 Paulina Taczyńska Gruta Open - 2020-02-11
256 Marzena Szydzik Grudziadz K.B. Open Tak 2020-02-11
257 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Open Tak 2020-02-11
258 kamila kurkus Nicwałd Open Tak 2020-02-11
259 Joanna Sobczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-11
260 Kinga Stachulska Rychława Open Tak 2020-02-11
261 Monika Gajos-Czyrynda Grudziądz Open Tak 2020-02-11
262 Katarzyna Uchacz-Bojarska Lisewo Aktywne Lisewo Open Tak 2020-02-11
263 CECYLIA CHRZANOWSKA Lisewo Aktywne Lisewo Open Tak 2020-02-11
264 Barbara Kachniarz Chrusty Aktywne Lisewo Open Tak 2020-02-11
265 Kamila Osuch Pniewite Aktywne Lisewo Open - 2020-02-11
266 Beata Smolińska Rakowiec Open Tak 2020-02-11
267 Karolina Pilarska Pniewite Aktywne Lisewo Open - 2020-02-11
268 Beata Felczak Grudziądz Open Tak 2020-02-11
269 Aneta Dobuszewska Grudziądz Morsy z Grudziądza Open Tak 2020-02-11
270 Izabela PIĄTKOWSKA Bzowo Open Tak 2020-02-11
271 Katarzyna Koszyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
272 Marta Styczyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-11
273 Anna Radtke Grudziądz Open Tak 2020-02-11
274 Agnieszka Szumachowska Radzyń Chełmiński Open Tak 2020-02-12
275 Dorota Kwasigroch Grupa Open Tak 2020-02-12
276 Monika Pruszkowska GRUDZIĄDZ Amatorka Open Tak 2020-02-12
277 Joanna Wróblewska Brodnica Open Tak 2020-02-12
278 Anna Dąbrowska Grudziądz Open - 2020-02-12
279 Joanna Rychlicka Grudziądz Open Tak 2020-02-12
280 Justyna Jaskulska Grudziądz Open Tak 2020-02-12
281 Beata Amroziewicz Toruń Open Tak 2020-02-12
282 Katarzyna Ruminska Wałdowo Open Tak 2020-02-12
283 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open Tak 2020-02-12
284 Anna Olszewska Grudziądz Open Tak 2020-02-12
285 Katarzyna Wiktor Grudziądz LA RIVE TEAM Open Tak 2020-02-13
286 Małgorzata Zielińska Grudziądz Sp 9 Open Tak 2020-02-13
287 Arleta Meloch Grudziądz Open Tak 2020-02-13
288 Izabela Dorszewska Grudziądz Open Tak 2020-02-13
289 Marta Nowak grudziądz Open - 2020-02-13
290 Katarzyna Mrozińska Grudziądz Open Tak 2020-02-13
291 Zuzanna Domińska Grudziądz Brak klubu Open Tak 2020-02-13
292 Klaudia Wiśniewska NOWA WIEŚ Open Tak 2020-02-13
293 Anna Markowska Grudziądz SP 8 Open Tak 2020-02-13
294 Sylwia Nitkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-13
295 Marlena Simionkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-13
296 KATARZYNA SZPAK Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open Tak 2020-02-13
297 Klaudia Miszewska Bukowiec Open Tak 2020-02-13
298 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# Open Tak 2020-02-13
299 KAMILA WYRZYKOWSKA Grudziądz Open Tak 2020-02-14
300 Magda Kocikowska Świecie Open Tak 2020-02-14
301 Katarzyna Kowalska Bukowiec Open Tak 2020-02-14
302 Jolanta Ulatowska Mokre Open Tak 2020-02-14
303 Natalia Wojnowska Pniewite Aktywne Lisewo Open - 2020-02-15
304 Magdalena Grzybowska Grudziądz Open Tak 2020-02-15
305 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open - 2020-02-15
306 Asia Liedtke Grudziadz Open Tak 2020-02-15
307 Marta Serwatka Białochowo Open Tak 2020-02-15
308 Joanna Kotecka Open Tak 2020-02-16
309 Monika Szymańska Grudziądz - Open Tak 2020-02-16
310 Monika Lewandowska Grudziądz Open Tak 2020-02-16
311 Violetta Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-16
312 Joanna Bartoś Grudziądz Open Tak 2020-02-16
313 Natalia Młodochowska Dolna Grupa Open Tak 2020-02-16
314 Julia Braszka Grudziądz Open Tak 2020-02-16
315 Barbara Węsierska Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-16
316 Kamila Trzcińska Kwidzyn RunEBELIA Open Tak 2020-02-16
317 Magdalena Kulpa-Malinowska Grudziądz Open - 2020-02-16
318 Beata Bukowska Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open Tak 2020-02-16
319 Monika Dybowska Grudziądz Brak Open Tak 2020-02-16
320 Dominika Kosakowska Toruń Open Tak 2020-02-16
321 Ewa Renkel-Bucha Nowe Miasto Lubawskie Kurzetnik Biega Open Tak 2020-02-16
322 Weronika Powłoka Toruń Open Tak 2020-02-16
323 Weronika Folmer Grudziądz Open Tak 2020-02-16
324 Delfina Maj Grudziądz Open Tak 2020-02-17
325 Ewa Szewczuk Chełmno Open Tak 2020-02-17
326 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open Tak 2020-02-17
327 Emilia Tomasik Świecie Open Tak 2020-02-17
328 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open - 2020-02-17
329 Oliwia Kęsik Bydgoszcz Open Tak 2020-02-17
330 Katarzyna Agacińska Grudziądz Open Tak 2020-02-17
331 Alina Borowska Grudziadz Open Tak 2020-02-17
332 Justyna Ołoszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-17
333 Joanna Ziobro Grudziądz Open Tak 2020-02-17
334 Alicja Olechowicz Grudziądz ZOŚKI Open Tak 2020-02-17
335 Ewa Domeracka Grudziądz Parkran Grudziądz Open Tak 2020-02-17
336 Katarzyna Misztal Grudziądz Open Tak 2020-02-17
337 Monika Chelminiak Piaski Open Tak 2020-02-17
338 Lucyna Smeja Grupa Open Tak 2020-02-17
339 Marlena Lewandowska Grudziądz Open - 2020-02-17
340 Agnieszka Stuczyńska Grupa Open Tak 2020-02-17
341 Joanna Bernady Grudziądz Open Tak 2020-02-17
342 IZABELA Dorau GRUDZIADZ Open Tak 2020-02-17
343 Agnieszka Gądek Grudziądz Open Tak 2020-02-18
344 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś Open Tak 2020-02-18
345 Klaudia Lonert Grudziądz Open Tak 2020-02-18
346 Jolanta Hartmann Turznice 4 Open Tak 2020-02-18
347 Krystyna Malinowska Grudziądz Open Tak 2020-02-18
348 Paulina Drzewińska Grudziadz Open Tak 2020-02-18
349 Krystyna Wiatrowska Mokre Open Tak 2020-02-18
350 Magdalena Piasta h Grudziadz Open Tak 2020-02-18
351 Emilia Jóźwik Kowale Kowale Open Tak 2020-02-18
352 Agnieszka Braszka-Rajnowska Drzycim Open Tak 2020-02-18
353 Magdalena Lewandowska Grudziądz Open Tak 2020-02-18
354 Beata Tołodziecka Kowale Open Tak 2020-02-18
355 Dorota Zygadlewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-19
356 Anna Dulnikowska Grudziądz Open Tak 2020-02-19
357 Marta Kaszuba Gruta Open Tak 2020-02-19
358 MONIKA GRZYBEK Grudziądz Open Tak 2020-02-19
359 Lilianna Grzybek Grudziądz Open Tak 2020-02-19
360 Honorata Chirek Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-19
361 Katarzyna Szabłowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open Tak 2020-02-19
362 Joanna Roczyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-19
363 Emilia Rączkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-19
364 Kamila Musińska Wawrzyniak Grudziądz Open Tak 2020-02-19
365 Beata Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open Tak 2020-02-19
366 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open Tak 2020-02-20
367 Anna Ziętarska Grudziądz Open Tak 2020-02-20
368 Małgorzata Rusoń Zielnowo Open Tak 2020-02-20
369 Marzena Brąszkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-20
370 Dominika Witczak Grudziądz Moriw Open Tak 2020-02-20
371 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Open - 2020-02-20
372 Alina Sobieś Gardeja Gmina Gardeja Biega Open Tak 2020-02-20
373 Katarzyna Wodka Zielnowo Open Tak 2020-02-20
374 Karolina Neufeldt-wedrowska Grudziadz CNJO LINGUA Open Tak 2020-02-20
375 Lucyna Gogolin Grudziądz Open Tak 2020-02-20
376 Anna Wojda Grudziądz Open Tak 2020-02-20
377 Dominika Wojda Grudziądz Open Tak 2020-02-21
378 Anna Nogowska Grudziądz Open Tak 2020-02-21
379 Beata Nowicka Świecie Open Tak 2020-02-21
380 Karolina Witczak Grudziądz Fit House Open Tak 2020-02-21
381 IWONA KAMIŃSKA Świecie Open Tak 2020-02-21
382 Anna Miler Grupa CHMIELARZ TEAM Open Tak 2020-02-21
383 Beata Drewczyńska Grudziądz Open Tak 2020-02-21
384 Karolina Wiśniewska Świecie #czasem se biegam# Open Tak 2020-02-21
385 Beata Szymańska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open Tak 2020-02-22
386 Aleksandra Joanna Rutkowska Grudziadz Klub Wisła Open Tak 2020-02-22
387 Joanna Behrendt Grudziadz Open Tak 2020-02-22
388 Joanna Siedlecka Grudziądz Open Tak 2020-02-22
389 Dominika Niećko Grudziądz Parkrun Grudziadz Open Tak 2020-02-22
390 Katarzyna Koper Grudziądz Open Tak 2020-02-23
391 Agnieszka Kita-Podziawo Wielkie Lniska Zoski Open Tak 2020-02-23
392 Agnieszka Świątek Grudziądz Open Tak 2020-02-23
393 Justyna Wargiela Gardeja GGB Open Tak 2020-02-23
394 Marta Jaruzal Grupa Open - 2020-02-23
395 Justyna Błaszkiewicz Grudziądz Open Tak 2020-02-24
396 Kasia Manikowska Świecie FUNDACJA MAKOWO Open Tak 2020-02-24
397 Teresa Manikowska Świecie Fundacja Makowo Open Tak 2020-02-24
398 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Open Tak 2020-02-24
399 Jolanta Tadajewska Grudziądz Morsy Grudziądz Open - 2020-02-24
400 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives Open Tak 2020-02-24
401 Magdalena Michalska Grudziądz Open Tak 2020-02-24
402 Aleksandra Alachniewicz Toruń Open Tak 2020-02-24
403 Monika Wojciechowska Grudziądz Open Tak 2020-02-24
404 Grażyna Gąsior Grudziądz Open Tak 2020-02-24
405 Agata Szymanska Mełno Brak klubu Open Tak 2020-02-24
406 Karina Cieślakowska Grudziądz Open Tak 2020-02-24
407 Emilia Kreja Michale Open Tak 2020-02-24
408 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal Open Tak 2020-02-24
409 Anna Damazyn Grudziądz Open Tak 2020-02-25
410 Monika Cieszyńska Grudziądz FITLady Open Tak 2020-02-25
411 Katarzyna Bilska Marusza Open Tak 2020-02-25
412 Sylwia GESEK Grudziądz Open Tak 2020-02-25
413 Magda Ziółkowska Jeżewo Jeżewo Open Tak 2020-02-26
414 Martyna Szydzik Grudziądz K.B. Open Tak 2020-02-26
415 Agnieszka Grudzinska Jeżewo Open - 2020-02-26
416 Natalia Borkowska Grudziądz Open Tak 2020-02-26
417 Klaudia Zofia Grudzinska Jezewo Open - 2020-02-26
418 Magdalena Kalisz Białystok Open Tak 2020-02-26
419 Patrycja Dąbrowska Grudziądz Open Tak 2020-02-26
420 Marzena Giemza Grudziądz Open Tak 2020-02-26
421 Monika Wiśniewska Grudziądz Open Tak 2020-02-26
422 Justyna Kolasińska Toruń Słodka babka Open - 2020-02-27
423 Anna Dąbkowska GRUDZIADZ Open Tak 2020-02-27
424 Agnieszka Mgłosiek Grudziądz Endorfina Open Tak 2020-02-27
425 Karina Milan-Szymańska Grudziądz Open Tak 2020-02-27
426 Nora Milan-Szymańska Grudziądz Open Tak 2020-02-27
427 Izabela Krawczyk Grudziądz Open Tak 2020-02-27
428 Aleksandra Matuszewska Grudziądz Open Tak 2020-02-27
429 Jola Kilichowska Grudziądz Open Tak 2020-02-27
430 Magda Jodko Grudziądz Open Tak 2020-02-27
431 Sylwia Osińska Rogóźno Open Tak 2020-02-27
432 Gabriela Nowacka Grudziądz Open Tak 2020-02-27
433 Julia Pająk Bzowo Open Tak 2020-02-27
434 Julia Danielewicz Bzowo Open Tak 2020-02-27
435 Aldona Lange Grudziądz Open Tak 2020-02-27
436 Ewelina Pająk Bzowo Open Tak 2020-02-27
437 Monika Słomska ŚWIECIE Brak Open Tak 2020-02-27


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×