I. WBXC Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Dariusz Dorsch Bydgoszcz NbikeAkademy M30 [Brak opłaty] 2017-08-03
2 Lech Flaczyński Grudziądz M60+ [Brak opłaty] 2017-08-04
3 Krzysztof FUJARSKI Grudziądz Team Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2017-08-04
4 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 [Brak opłaty] 2017-08-04
5 Łukasz Felski Grudziądz CSLog M30 [Brak opłaty] 2017-08-04
6 Aleksandra Stanisławska Grudziądz K20 [Brak opłaty] 2017-08-04
7 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team M30 [Brak opłaty] 2017-08-04
8 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2017-08-04
9 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Gkw M30 [Brak opłaty] 2017-08-04
10 Rafał Grzędzicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 [Brak opłaty] 2017-08-05
11 Michał Grzędzicki Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2017-08-05
12 Paweł Frencel Grudziądz Juventus M20 [Brak opłaty] 2017-08-05
13 Michał Rębisz Pokrzywno M30 [Brak opłaty] 2017-08-09
14 Wojciech Gaweł Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M50 [Brak opłaty] 2017-08-09
15 Rafał Najdrowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 [Brak opłaty] 2017-08-10
16 Jacek Kalinowski Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 [Brak opłaty] 2017-08-11
17 Tomir Żukotyński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 [Brak opłaty] 2017-08-12
18 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2017-08-21
19 Patryk Pol Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2017-08-21
20 Wojciech Janiszewski Skorcz Szarafin racing tim M50 [Brak opłaty] 2017-08-25
21 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2017-09-03
22 Grzegorz Trzopek Świecie Gołaś Bikes M30 [Brak opłaty] 2017-09-06
23 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M30 [Brak opłaty] 2017-09-06
24 Sebastian Trzciński Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2017-09-06
25 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2017-09-06
26 Patryk Budzyński Kwidzyn Giant Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2017-09-07
27 Łukasz Górnik Kwidzyn Giant Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2017-09-07
28 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 [Brak opłaty] 2017-09-07
29 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowygrudziadz.pl M20 [Brak opłaty] 2017-09-08
30 Roman Pawłowski Gruczno !-! M40 [Brak opłaty] 2017-09-08
31 Wojciech Dobrowolski Grudziądz AGROMIL MTB green team M40 [Brak opłaty] 2017-09-08
32 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2017-09-08
33 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M40 [Brak opłaty] 2017-09-09
34 Zbigniew Wiśniewski Grudziądz Cherry team M30 [Brak opłaty] 2017-09-09
35 Jarosław Dąbrowski Laskowice Laskowice M30 [Brak opłaty] 2017-09-10
36 Jacek Warpiński Bydgoszcz Byfrost Bydgoszcz M50 [Brak opłaty] 2017-09-10
37 Rafał Słapiński Golub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 [Brak opłaty] 2017-09-10
38 Bartosz Zaostrowcew Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M30 [Brak opłaty] 2017-09-10
39 Izabela Gawińska Dolna Grupa LA RIVE TEAM K40 [Brak opłaty] 2017-09-10
40 Daria Hejnowska Golub-Dobrzyń AgrolokSportTeam K30 [Brak opłaty] 2017-09-10
41 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2017-09-10
42 Darian Rakowski Gajewo GTR M30 [Brak opłaty] 2017-09-11
43 Piotr Urbanowicz Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 [Brak opłaty] 2017-09-12
44 Jakub Bydłowski Grudziądz Bart GSR Company M30 [Brak opłaty] 2017-09-13
45 Michał Gawiński Dolna Grupa M40 [Brak opłaty] 2017-09-13
46 Kacper Skupiński Grudziądz M10 [Brak opłaty] 2017-09-13
47 Michał Sielski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 [Brak opłaty] 2017-09-13
48 Mariusz Berent Sadlinki Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2017-09-13
49 Tomasz Kellas Grudziądz Nie ma M30 [Brak opłaty] 2017-09-13
50 Sebastian Trzaska Poznań M40 [Brak opłaty] 2017-09-14
51 Kinga Jarzyńska Grudziądz PROFESSOR.PL K20 [Brak opłaty] 2017-09-14
52 Marek Majewski Prabuty Epidemia Cyklozy MTB Susz M60+ [Brak opłaty] 2017-09-14
53 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 [Brak opłaty] 2017-09-14
54 Damian Brąszkowski Grudziądz Zadroga Racing Team M30 [Brak opłaty] 2017-09-14
55 Ariel Józwowski Grudziądz Freeride Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2017-09-14
56 Mirosław Sternicki Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 [Brak opłaty] 2017-09-14
57 Grzegorz Czeszejko Prabuty M40 [Brak opłaty] 2017-09-14
58 Miłosz Bilicki Grudziądz Ebar Dobre Rowery M30 [Brak opłaty] 2017-09-14
59 Jarosław Szych Wielki Lubień ORBIT ONE CYCLING M30 [Brak opłaty] 2017-09-15
60 Karol Baranowski Prabuty M40 [Brak opłaty] 2017-09-15
61 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50 [Brak opłaty] 2017-09-15
62 Tomasz Steyer Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 [Brak opłaty] 2017-09-15
63 Mateusz Walkowiak Bydgoszcz N-Bike Academy M10 [Brak opłaty] 2017-09-15
64 Jakub Betlejewski Bydgoszcz Nbikeacademy M10 [Brak opłaty] 2017-09-15
65 Waldemar Cisło Bądki M40 [Brak opłaty] 2017-09-16
66 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 [Brak opłaty] 2017-09-16
67 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across the River Team M40 [Brak opłaty] 2017-09-16
68 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 [Brak opłaty] 2017-09-16
69 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy M10 [Brak opłaty] 2017-09-16
70 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2017-09-16
71 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 [Brak opłaty] 2017-09-16
72 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION M30 [Brak opłaty] 2017-09-17
73 Cyprian Suś Bydgoszcz N-Bike Academy M10 [Brak opłaty] 2017-09-17
74 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2017-09-17
75 Stanisław Jurczak M60+ [Brak opłaty] 2017-09-17
76 Kamila Mallek Świecie M40 [Brak opłaty] 2017-09-17
77 Tomasz Mallek Świecie M40 [Brak opłaty] 2017-09-17


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×