28. Finał WOŚP 2020

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-11-22
2 Julia Blaszkiewicz Grudziądz Open K Tak 2019-11-22
3 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-11-22
4 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M Tak 2019-11-22
5 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy Open M Tak 2019-11-22
6 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-11-22
7 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M Tak 2019-11-22
8 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Open K - 2019-11-22
9 Anna Miler Grupa CHMIELARZ TEAM Open K Tak 2019-11-22
10 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-11-22
11 Angelika Karwowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-22
12 Marzena Mączewska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K Tak 2019-11-22
13 Ewa Domeracka Grudziądz Parkran Grudziądz Open K - 2019-11-22
14 Lucyna Gogolin Grudziądz Open K Tak 2019-11-22
15 Ewa Wojnowska Grudziądz Fit House Open K Tak 2019-11-22
16 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2019-11-22
17 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Open M - 2019-11-22
18 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz Open M Tak 2019-11-22
19 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Open M Tak 2019-11-23
20 Monika Chelminiak Piaski Open K Tak 2019-11-23
21 Michał Niewiadomski Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
22 SŁAWOMIRA KRUPIŃSKA Grudziądz Open K - 2019-11-23
23 Michał Wróbel Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
24 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
25 Anita Rodzińska Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
26 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
27 Krzysztof Wasielewski Rybno Biegam U Kolesi Open M - 2019-11-23
28 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-11-23
29 Natalia GRACZYKOWSKA Grudziądz Łubudubu Open K - 2019-11-23
30 Tatiana Nowicka Świecie Open K Tak 2019-11-23
31 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-11-23
32 Dagmara Jagła Grudziądz Endorfina Fitness Club Open K Tak 2019-11-23
33 Dorota Dzierzyk Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
34 Sylwia Noculak Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
35 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-11-23
36 Iga Wiśniewska Kaczor Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
37 Justyna Wruk Grodek Diabelskie pioruny Open K - 2019-11-23
38 Anna Kotewicz Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
39 Aneta Szwaracka Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
40 Kinga Karbowska Gdańsk Open K Tak 2019-11-23
41 Michał Karbowski Gdańsk Open M Tak 2019-11-23
42 Sławomir Szwaracki Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
43 Aliona Alipowa Grudziądz Run4Fun Open K - 2019-11-23
44 Janusz Wiśniewski Toruń Open M Tak 2019-11-23
45 Adrianna Lewandowska Grudziądz Open K - 2019-11-23
46 Winicjusz Jeziorski Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
47 Joanna Biegajska Szczepanki Motocykliczni Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
48 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
49 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
50 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-11-23
51 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
52 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Open K Tak 2019-11-23
53 Wojciech Krześniak Gródek Diabelskie pioruny Open M Tak 2019-11-23
54 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-11-23
55 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
56 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2019-11-23
57 Wojciech Okleja Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
58 Bogumiła Hineborg Wielki lubień NW patycxaki Open K Tak 2019-11-23
59 Agnieszka Olszewska Grudziądz Amator Open K Tak 2019-11-23
60 Małgorzata Pol Grudziądz Endorfina Fitness Club Open K Tak 2019-11-23
61 Natalia Wiśniewska-Jaworska Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
62 Karolina Reuschel Nowe Open K Tak 2019-11-23
63 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-11-23
64 Weronika Bojarska Lewy team Open M Tak 2019-11-23
65 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
66 Milena Karpińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
67 Albert Filipowicz Tyrowo Open M - 2019-11-23
68 Krzysztofa Palak Gać Open K Tak 2019-11-23
69 Jerzy Groch Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
70 Jarosław Czubaszek Grudziądz Czubaszek RUNNING SHOP Grudziądz Open M - 2019-11-23
71 Elżbieta Czubaszek Grudziądz Czubaszek RUNNING SHOP Grudziądz Open K - 2019-11-23
72 Cecylia Czubaszek Grudziądz Czubaszek RUNNING SHOP Grudziądz Open K - 2019-11-23
73 Magdalena Lipniewska Kolno Open K - 2019-11-23
74 Maciej Kukawka Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
75 Emilia Lewandowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
76 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2019-11-23
77 Anna Kempa Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
78 Tomasz Chmura Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
79 Justyna Michna Świecie Open K Tak 2019-11-23
80 Ewa Chmura Grudziadz Open K Tak 2019-11-23
81 Krzysztof Jagła Grudziądz SP Nr 12 w Grudziądzu Open M Tak 2019-11-23
82 Max Forastero New York USA Open M - 2019-11-23
83 Bartosz Jagła Grudziądz SP Nr 12 w Grudziądzu Open M Tak 2019-11-23
84 Justyna Chmura Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
85 Robert Kotecki Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
86 Dominik Kukawka Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
87 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open K Tak 2019-11-23
88 Daria Bunk Grudziadz Open K Tak 2019-11-23
89 Kararzyna Stolp Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
90 Monika Obojska Kwidzyn Wymiatacze Open K Tak 2019-11-23
91 Przemyslaw Obojski Kwidzyn Open M Tak 2019-11-23
92 Rafał Bunk Grudziadz Open M Tak 2019-11-23
93 MAJA ZABORSKA grudziądz SP 20 Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
94 Sławomir Imiela Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
95 Aleksandra Kwiatkowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
96 Karolina Kochanek-Jagielska Łasin Open K Tak 2019-11-23
97 Agnieszka Magdowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
98 Szymon Jagielski Łasin Open M - 2019-11-23
99 Magdalena Pyszora-Załoga Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
100 Natalia Mogiłko Grudziadz Open K Tak 2019-11-23
101 Anna Jegierska Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
102 Izabela Lisiewicz Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
103 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open K Tak 2019-11-23
104 Paweł Pysiak Linowiec Open M - 2019-11-23
105 Kamil Kiełbowicz Grudziądz ZST Grudziadz Open M Tak 2019-11-23
106 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
107 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
108 Damian Durzyński Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
109 Filip Walczak Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
110 Alicja Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
111 Małgorzata Płatek Lisewo Aktywne Lisewo Open K Tak 2019-11-23
112 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2019-11-23
113 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2019-11-23
114 Justyna Stręciwilk Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-11-23
115 Anna Nalaskowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
116 Zuzanna Jagielska Łasin Open K Tak 2019-11-23
117 Zbigniew Ornowski Grudziądz Wtorkowy Trening Open M - 2019-11-23
118 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-11-23
119 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Open M Tak 2019-11-23
120 Janusz Kempa Ruda Rudos Open M - 2019-11-23
121 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
122 Dariusz Błażejewski Świecie Open M Tak 2019-11-23
123 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-11-23
124 Aleksandra Kołodyńska Czarnowo Open K Tak 2019-11-24
125 Anna Szmelter Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-11-24
126 Marzena Krzewińska Grudziądz Open K Tak 2019-11-24
127 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2019-11-24
128 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2019-11-24
129 Krzysztof Grzegorczyk Grudziądz Sekor Open M Tak 2019-11-24
130 Katarzyna Grzegorczyk Grudziądz SP20 Open K Tak 2019-11-24
131 Marek Mieczkowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-24
132 Katarzyna Chojnacka Krusze Open K - 2019-11-24
133 Marcin Lonert Grudziądz Open M Tak 2019-11-24
134 Orlando Barczyk Grudziądz Stal Grudziądz Open M - 2019-11-24
135 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Open K Tak 2019-11-24
136 Beata Długońska Grudziądz Open K Tak 2019-11-24
137 Robert Mięsikowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-24
138 DANIEL LEWANDOWSKI Grudziadz Open M - 2019-11-24
139 Malgorzata Babiarz Wielki Lubień Open K - 2019-11-24
140 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-11-24
141 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno Open K Tak 2019-11-24
142 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ MomentBiegania Open M Tak 2019-11-24
143 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-24
144 Gizela Jankowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-24
145 GRZEGORZ PĘK GRUPA Open M Tak 2019-11-24
146 Przemysław Kakowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-24
147 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open K - 2019-11-24
148 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban Open M Tak 2019-11-24
149 Rafał Smoczyński Salno Niezrzeszony Open M - 2019-11-25
150 Grzegorz Filipowicz Grudziądz Open M - 2019-11-25
151 Monika Kaczerowska Iława Open K Tak 2019-11-25
152 Magdalena Kardach Bydgoszcz PUSZCZALSCY Open K Tak 2019-11-25
153 Paweł Kawałkowski Gdańsk KAWAŁKI TEAM Open M Tak 2019-11-25
154 Rafał Sołoń Bydgoszcz PUSZCZALSCY Open M Tak 2019-11-25
155 Justyna Jaworowska Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-11-25
156 Sara Kawałkowska Gdańsk KAWAŁKI TEAM Open K Tak 2019-11-25
157 Jarosław Sonnenfeld Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open M - 2019-11-25
158 Marek Kędziorski Wąbrzeźno Open M Tak 2019-11-25
159 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M - 2019-11-25
160 Aleksandra Boniecka Pokrzywno Open K - 2019-11-25
161 Luiza Smoczyńska Salno niezrzeszony Open K - 2019-11-25
162 tomasz sadzikowski lisewo Open M Tak 2019-11-25
163 Arkadiusz Gontowski Gać Open M Tak 2019-11-25
164 Oliwia Gontowska Gać Open K Tak 2019-11-25
165 Piotr Bociek Grudziądz Open M Tak 2019-11-25
166 Tomasz Laskowski Ruda Open M Tak 2019-11-25
167 Ewa Śliwińska Grudziądz NW PATYCZAKI Open K Tak 2019-11-25
168 Sylwia Kamińska Grudziądz STOWARZYSZENIE "ZATRZYMAJ SIĘ ..." Open K Tak 2019-11-25
169 Karol Robaczewski Grudziadz Open M Tak 2019-11-25
170 Krzysztof Witkowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-25
171 Paulina Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2019-11-25
172 Magdalena Kalisz Białystok Open K Tak 2019-11-25
173 Zbigniew Dul Wąbrzeźno miastoaktywni Open M Tak 2019-11-25
174 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Open M Tak 2019-11-25
175 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2019-11-25
176 Beata Suchomska Świekatowo Open K Tak 2019-11-25
177 Damian Suchomski Świekatowo Open M Tak 2019-11-25
178 Bożena Gniot Minikowo Open K Tak 2019-11-25
179 Henryk Gniot Minikowo Open M Tak 2019-11-25
180 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open K Tak 2019-11-25
181 Tadeusz Krupa Łasin Open M Tak 2019-11-25
182 Tomasz Reiwer Wąbrzeźno miastoaktywni Open M Tak 2019-11-25
183 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2019-11-25
184 MARYSIA Brac Olsztyn Marysia & Grandma Run Open K Tak 2019-11-25
185 Rafał Nizwantowski Wąbrzeźno Przepuklina Run Team Open M Tak 2019-11-25
186 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team Open K Tak 2019-11-25
187 Lena WOJTACKA Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open K Tak 2019-11-25
188 Jakub WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-11-25
189 kamila kurkus Nicwałd Open K - 2019-11-25
190 Józef Trzaska Grudziądz Open M Tak 2019-11-25
191 Dariusz Gumienik Szarnoś Open M Tak 2019-11-26
192 Michalina Sapalska Lubiewo Biegające Śliwice Open K - 2019-11-26
193 Roman Świtała Kwidzyn Amatot Open M Tak 2019-11-26
194 Łukasz Drumowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-26
195 Michał Rilling Grudziądz Open M - 2019-11-26
196 Sylwia Goralewska Grudziądz Open K Tak 2019-11-26
197 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-11-26
198 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2019-11-26
199 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2019-11-26
200 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-11-26
201 Barbara Kowalska Łasin Open K Tak 2019-11-26
202 Sylwia GESEK Grudziądz Open K Tak 2019-11-26
203 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open K Tak 2019-11-26
204 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M Tak 2019-11-26
205 Paulina Fijałek Grudziądz Open K Tak 2019-11-27
206 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz Open K Tak 2019-11-27
207 Krzysztof Michałowski Grudziądza Open M Tak 2019-11-27
208 Tadeusz Wiśniewski Trzebieluch Nierzeszony Open M Tak 2019-11-27
209 Michał Kamiński Grudziądz Open M Tak 2019-11-27
210 Aleksandra Rekowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-27
211 Miłosz Jankowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-27
212 Anna Malinowska Grudziądz BiegamBoLubie Open K Tak 2019-11-27
213 Alicja Szlagowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-27
214 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-11-27
215 Sylwester Kasprowicz Rybno Biegam U Kolesi Open M Tak 2019-11-27
216 Łukasz Sonnenfeld Grudziądz Cyklo Kwidzyn Open M - 2019-11-27
217 Paweł Malicki Grudziądz Open M Tak 2019-11-27
218 Rafał Głowiak Lubawa Razem Trenujemy Sport Open M Tak 2019-11-27
219 Jolanta Tadajewska Grudziądz Morsy Grudziądz Open K - 2019-11-27
220 Anna Sereda Grudziądz Łubudubu Open K - 2019-11-27
221 Beata Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open K - 2019-11-27
222 Marika Katlewska Chełmno Open K Tak 2019-11-27
223 Mariusz Simiński Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open M Tak 2019-11-27
224 Jerzy Mandosik Grudziądz Teamochal Open M Tak 2019-11-27
225 Michał Sereda Grudziądz Open M - 2019-11-27
226 Emilia Groszewska Grudziądz Open K Tak 2019-11-27
227 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M - 2019-11-27
228 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal Open K Tak 2019-11-27
229 Wiesław Stalica Rychława Open M Tak 2019-11-27
230 Malgorzata Kreft Kobylarnia Open K Tak 2019-11-27
231 Lucyna Gerke Bukowiec Open K Tak 2019-11-27
232 Joanna Worytko Gruta Open K - 2019-11-27
233 Anna Szumska Chełmno Open K - 2019-11-27
234 Adrian Szumski Chełmno Open M - 2019-11-27
235 Joanna Peplińska Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-11-27
236 Ewelina Puchowska Gdańsk Apteka Gemini Team Open K Tak 2019-11-27
237 Izabela Nowacka Grupa Open K Tak 2019-11-27
238 Michał Kaczmarek Grudziądz Open M Tak 2019-11-27
239 Joanna Bartnik Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-11-27
240 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Open K Tak 2019-11-27
241 Edyta Żurek Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-11-27
242 Agnieszka Szczepańska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2019-11-27
243 Żaneta Malinowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-27
244 Michał Mandosik Toruń Teamochal Open M Tak 2019-11-27
245 Magdalena Klinicka Lubawa Open K Tak 2019-11-27
246 Ewa Kawucha Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-11-27
247 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-11-27
248 Ariel Mathiak Salno Maliniaki Open M Tak 2019-11-27
249 Monika Gumienik Szarnoś Open K Tak 2019-11-27
250 Grzegorz Rakowiecki Grudziądz Carita Open M Tak 2019-11-28
251 Piotr Puczkowski Rogóźno Open M Tak 2019-11-28
252 Patryk Strzębała Grupa Open M - 2019-11-28
253 Wiesław Zalewski Brodnica Studio Impact Open M Tak 2019-11-28
254 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo Open K Tak 2019-11-28
255 Anita Zalewska Brodnica Studio Impact Open K Tak 2019-11-28
256 Dawid Kordowski Grudziądz Open M - 2019-11-28
257 Krzysztof Rączkowiak Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
258 Edyta Boć Grudziądz Open K - 2019-11-28
259 Eryk Bielewski Rogoźno Agromil MTB green team Open M Tak 2019-11-28
260 Agnieszka Strupczewska Grudziądz Open K Tak 2019-11-28
261 Wojciech Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
262 Alina Borowska Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open K Tak 2019-11-28
263 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
264 Karolina Wisniewska Swiecie #czasem se biegam# Open K - 2019-11-28
265 Patryk Kuberski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2019-11-28
266 Marcin Gajewski Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
267 Arkadiusz Guzowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
268 Tomasz Wtorek Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2019-11-28
269 Jarosław Klawiter Grudziądz Open M - 2019-11-28
270 Wiesław Perlik Bydgoszcz TadMax Open M Tak 2019-11-28
271 Aleksandra Puczkowska Rogóźno Open K Tak 2019-11-28
272 Piotr Piszkalski Grudziądz O.S.A. Bushcraft Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
273 Karolina Witczak Grudziądz Fit House Open K Tak 2019-11-28
274 Radosław MOJEK GRUPA Mojsonki Open M Tak 2019-11-28
275 Beata BARSKA-MOJEK GRUPA Mojsonki Open K Tak 2019-11-28
276 Daniel Wojdylo Lubiszewo Open M Tak 2019-11-28
277 Patryk Rączka Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
278 Marta Wydorska Plesewo Open K Tak 2019-11-28
279 Agieszka Matuszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2019-11-28
280 Tomasz Sobiechowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-11-28
281 Seweryn Malinowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
282 Beata Maksajdowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-11-28
283 Małgorzata Adamska Grudziądz Open K Tak 2019-11-28
284 Wojciech Gust Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
285 Michał Adamski Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
286 Roman Godziuk Toruń Open M Tak 2019-11-28
287 Piotr Zieliński Grudziądz Open M - 2019-11-28
288 Daniel Gnyp Różyny wkurw_team Open M Tak 2019-11-28
289 Barbara Suchomska Grudziądz Open K Tak 2019-11-28
290 Sylwia Piotrowicz-Gnyp Różyny Open K Tak 2019-11-28
291 Sławomir Suchomski Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
292 Ariel Lamkowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-28
293 Małgorzata Czapiewska Brodnica Brodnica Biega Open K Tak 2019-11-28
294 Maciej Czapiewski Brodnica Brodnica Biega Open M Tak 2019-11-28
295 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu Open M - 2019-11-28
296 Marzena Czarkowska Brodnica Open K Tak 2019-11-28
297 Małgorzata Zimecka Grudziądz Open K Tak 2019-11-28
298 Anna Pawlik Grudziądz Open K Tak 2019-11-28
299 Izabela Muszyńska Bukowiec - Open K Tak 2019-11-28
300 Roland Gurski Grudziądz Open M - 2019-11-29
301 Gabriela Nowacka Grudziądz Open K Tak 2019-11-29
302 Jacek Rachoń Grudziądz Kravmaga_Fighter Open M Tak 2019-11-29
303 Zuzanna Rachoń Grudziądz SP 20 Grudziądz Open K Tak 2019-11-29
304 Monika Drumowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-29
305 Angelika Matysek Grudziądz Open K Tak 2019-11-29
306 Jakub Paczkowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-29
307 ARTUR DASZKIEWICZ Tczew Open M Tak 2019-11-29
308 Olaf Rekowski Grudziądz Open M Tak 2019-11-29
309 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA Open K - 2019-11-29
310 Danuta Brzozowska Szczepanki Amator Open K Tak 2019-11-29
311 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-11-29
312 Leszek Szczepański Tuszewo Lubawa Kocha Biegać Open M Tak 2019-11-29
313 Dorota Zygadlewicz Grudziądz Open K - 2019-11-29
314 Małgorzata Małysza Lubicz Dolny Open K - 2019-11-29
315 Anna Sójkowska Bąkowo Open K Tak 2019-11-29
316 Alina Woźniak Bydgoszcz Open K Tak 2019-11-29
317 Adam Jeliński Grudziądz Open M Tak 2019-11-29
318 Adrian Jasinski Grudziadz Open M Tak 2019-11-29
319 Grzegorz Chabasiński Grudziądz Biegnij Tata Biegnij! Open M Tak 2019-11-29
320 Remigiusz Glama Brzemiona Diabelskie Pioruny Open M - 2019-11-29
321 Alicja Ciechowska Błachta Aktywne Lisewo Open K Tak 2019-11-29
322 Monika Piasecka Grudziądz Open K Tak 2019-11-30
323 Karina Ludwinowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-30
324 Zuzanna Ludwinowska Grudziądz Open K Tak 2019-11-30
325 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-11-30
326 PIOTR BALCERZAK Grudziądz Open M Tak 2019-11-30
327 Weronika Folmer Grudziądz Open K Tak 2019-11-30
328 Dorota Rzemińska Lubawa Lubawa Kocha Biegać Open K - 2019-11-30
329 Marta Kozłowska Lisewo Aktywne Lisewo Open K Tak 2019-11-30
330 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-11-30
331 Bartosz Pawlik Grudziądz Open M Tak 2019-11-30
332 Artur Kamiński Grudziądz Open M Tak 2019-11-30
333 Katarzyna Dziewońska Gniewino Open K Tak 2019-11-30
334 Agnieszka Wierzbowska Hartowiec Biegam u KOLESI Open K Tak 2019-11-30
335 Barbara Skorek Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-11-30
336 Ryszard Deli Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-11-30
337 Gabriel Łukaszewski Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi Open M Tak 2019-11-30
338 Dorota Budzińska Fijewo Biegam U KOLESI Open K Tak 2019-11-30
339 Małgorzata Fijałkowska Nowe Miasto Lubawskie Biegam U Kolesi Open K Tak 2019-11-30
340 Urszula Majewska Grudziądz Open K Tak 2019-11-30
341 Wojciech Majewski Grudziądz Open M Tak 2019-11-30
342 Przemysław Radacki Grudziądz Open M Tak 2019-11-30
343 Marek Boguta Grudziądz Wisła/Mekro/StomilTr Open M Tak 2019-11-30
344 Łukasz Talma Grudziądz Open M Tak 2019-11-30
345 Magdalena Talma Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2019-11-30
346 Dariusz Pielenc Lubawa Lubawa Kocha Biegać Open M Tak 2019-11-30
347 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-12-01
348 Mikołaj Lewandowski Gdańsk Open M Tak 2019-12-01
349 Małgorzata Solecka Gdańsk Open K Tak 2019-12-01
350 Bartosz Sośnicki Gródek Open M Tak 2019-12-01
351 Emilia Ratowska Chełmno RATOSIE Open K Tak 2019-12-01
352 Karol Ratowski Chełmno RATOSIE Open M Tak 2019-12-01
353 Marcin Olszewski Grudziądz Open M Tak 2019-12-01
354 Sylwia Olszewska Grudziądz Open K Tak 2019-12-01
355 Piotr Chudziński Grudziądz Open M Tak 2019-12-01
356 Mariola Wiśniewska Trzebiełuch Open K - 2019-12-01
357 Justyna Kurek Grudziądz Open K Tak 2019-12-01
358 Janina Smaruj - Sadowska Bydgoszcz Open K Tak 2019-12-01
359 Jacek Szewczak Grudziądz CSLog Open M Tak 2019-12-02
360 JOANNA SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Grudziądz Open K Tak 2019-12-02
361 Andrzej Pawłowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-02
362 Kasia Baron Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-12-02
363 jacek baron grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-12-02
364 Dorota Wolska GRUDZIĄDZ Łubudubu Open K Tak 2019-12-02
365 Maciej Rakoczy Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-12-02
366 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2019-12-02
367 Roman Langowski Grudziadz Vadain Running Club Open M Tak 2019-12-02
368 Krystian Kordowski Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-12-02
369 Krzysztof Wielgosz Grudziądz Vadain Running CLub Open M Tak 2019-12-02
370 Marzenna Klajborowska Grudziadz Vadain Running Club Open K Tak 2019-12-02
371 Piotr Kutkiewicz Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-12-02
372 Marcel Kutkiewicz Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-12-02
373 Małgorzata Olińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-02
374 Krzysztof Wtorek Grudziądz Open M Tak 2019-12-02
375 Bogusława Stalica Nowe Open K Tak 2019-12-02
376 Anna Targowska Morgi Open K Tak 2019-12-02
377 Bartosz Pabiś Grudziądz Open M Tak 2019-12-02
378 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-02
379 Maciej Czerwiński Grudziądz Open M Tak 2019-12-02
380 Jarosław Szych Wielki Lubień Orbit One Cycling Open M Tak 2019-12-02
381 Joanna Szych Wielki Lubień Open K Tak 2019-12-02
382 Mariusz Kempa Grudziądz Open M Tak 2019-12-02
383 Janusz Lis Grudziądz TKKF Chełmno Open M - 2019-12-03
384 Agnieszka Żubertowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-03
385 EWELINA JAGUSZ GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-12-03
386 MARTYNA JAGUSZ Grudziądz Open K Tak 2019-12-03
387 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Open K - 2019-12-03
388 Karolina Purwin Grudziądz Open M Tak 2019-12-03
389 Krzysztof Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN Open M Tak 2019-12-03
390 Justyna Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN Open K Tak 2019-12-03
391 Laura Warczak Grudziądz Open K Tak 2019-12-03
392 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Open M Tak 2019-12-03
393 Izabela Jakubowska Szembruk Run Szembruk Open K Tak 2019-12-03
394 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk Open M Tak 2019-12-03
395 Mieczysław Cysewski Grudziądz Open M Tak 2019-12-03
396 Marcin Draszczyk Łazyn, Toruń, Poland biegam żeby Bartek mógł biegać Open M - 2019-12-03
397 Katarzyna Mazuchowska Szembruk RUN SZEMBRUK Open K Tak 2019-12-03
398 Grzegorz Look Grudziądz Open M Tak 2019-12-03
399 Tomasz Dobek Wałdowo Szlacheckie Open M Tak 2019-12-03
400 Małgorzata Łepek Płąchawy Open K Tak 2019-12-03
401 Magdalena Cackowska Grudziadz Open K Tak 2019-12-03
402 Katarzyna Rumuńska Wałdowo Open K Tak 2019-12-03
403 Natalia Piotrowska Grudziadz Open K - 2019-12-03
404 piotr rogoziewicz grudziądz Open M Tak 2019-12-03
405 Katarzyna Nowińska Wabrzezno Open K Tak 2019-12-03
406 Lidia Zaremba Grupa Open K - 2019-12-03
407 Justyna Prus Świecie Open K Tak 2019-12-04
408 Julian Baron Grudziądz Vadain Running Club Open M Tak 2019-12-04
409 Daniel Gniefkowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-04
410 Wiesław Stankowski Wąbrzeźno Open M Tak 2019-12-04
411 Jolanta Krzywdzińska Grudziądz Open K Tak 2019-12-04
412 Marek Burzyński Świecie Open M Tak 2019-12-04
413 Anna Langowska Grudziadz Vadain Running Club Open K Tak 2019-12-04
414 Paweł Szydzik Grudziądz Open M - 2019-12-04
415 sławomir sotowicz Grudziadz Bez klubu Open M Tak 2019-12-04
416 Joanna Szulc Grudziądz Open K Tak 2019-12-04
417 Zdzisław Paczkowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-04
418 Julian Paczkowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-04
419 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-12-04
420 Monika Cieszyńska Grudziądz FITLady Open K Tak 2019-12-04
421 Dorota Zadrożna Grudziądz Jack Runner Open K - 2019-12-04
422 Artur Rybicki Toruń Toruń Multisport Team Open M Tak 2019-12-04
423 Hanna Bartoszyńska Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-12-05
424 Natalia Ozimek Grudziądz Open K - 2019-12-05
425 Paulina Taczyńska Gruta Open K - 2019-12-05
426 Katarzyna Wiktor Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2019-12-05
427 Jacek Kowalski Grudziądz Open M Tak 2019-12-05
428 Hanna Kowalska Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
429 Katarzyna Boguta Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 8/Stomil Training Open K Tak 2019-12-05
430 Paweł Skóra Wielkie Lniska Open M Tak 2019-12-05
431 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
432 Szymon Puchowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-12-05
433 Mariusz Torchała Kwidzyn UMKS Kwidzyn Open M Tak 2019-12-05
434 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM Open M - 2019-12-05
435 Paweł Bielak Grudziądz Open M - 2019-12-05
436 Sylwia Taczyńska Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
437 Szymon Zimecki Grudziądz Open M Tak 2019-12-05
438 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2019-12-05
439 Michał Błaszkiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-12-05
440 Milena Balcerzak Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
441 Justyna Błaszkiewicz Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
442 Kasia Wojnowska Dolna Grupa Open K - 2019-12-05
443 Ewelina Giec Radzyń Chełmiński Open K Tak 2019-12-05
444 Paulina Talaska Mniszek Open K - 2019-12-05
445 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
446 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
447 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
448 Justyna Piątek Gdańsk Asseco Active Team Open K Tak 2019-12-05
449 Marcel Majka Grudziądz Open M Tak 2019-12-05
450 Adam Kitzermann Grudziądz Open M - 2019-12-05
451 Małgorzata Błaszczyk Grudziądz Parkrun Open K Tak 2019-12-05
452 Michał Majka Grudziądz Open M Tak 2019-12-05
453 NIKOLA ILJIN Bądki Open K - 2019-12-05
454 Klaudia Kacprzak Grudziadz Open K Tak 2019-12-05
455 Michał Krykant Grudziądz Open M Tak 2019-12-05
456 Anna Danielewicz Bzowo Open K Tak 2019-12-05
457 Julia Danielewicz Bzowo Open K Tak 2019-12-05
458 Patryk Wysocki TUCHOLA Open M Tak 2019-12-05
459 Aleksandra Kwasigroch Grudziądz Open K Tak 2019-12-05
460 Aurelia Nadolna Bydgoszcz Open K - 2019-12-05
461 Milena Kwasigroch Grudziądz SP 21 Open K Tak 2019-12-05
462 Robert Osypiuk Grudziądz Open M Tak 2019-12-06
463 Filip Mickiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-12-06
464 Magdalena Wilczewska Łasin Open K Tak 2019-12-06
465 Henryk Chełkowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-06
466 Michał Krohn Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-12-06
467 Ilona Grabowska Bydgoszcz Open K Tak 2019-12-06
468 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open K Tak 2019-12-06
469 Patryk Paprocki Grudziądz 1 LO GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-12-06
470 Beata Kłos Warlubie Open K Tak 2019-12-07
471 Marcelina Piechna Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open K Tak 2019-12-07
472 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M Tak 2019-12-07
473 Damian Preuss Radzyń chełmiński Open M - 2019-12-07
474 Izabela Michalska Grudziadz Open K - 2019-12-07
475 Marcin Glinowiecki Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2019-12-07
476 Ewa Sałacka Grudziądz Open K Tak 2019-12-07
477 Paweł Sałacki Grudziądz Open M Tak 2019-12-07
478 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2019-12-07
479 Irena Koralewska Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2019-12-07
480 Małgorzata Zielińska Grudziądz Sp 9 Open K - 2019-12-07
481 Edward Kaliński Grudziądz brak Open M Tak 2019-12-07
482 Tomasz Lewandowski Brodnica Open M - 2019-12-07
483 Damian Smoczyński SALNO Open M Tak 2019-12-07
484 Małgorzata Strzębała Grupa Open K - 2019-12-07
485 Henryk Urban Kwidzyn ROCK70RUNER Open M - 2019-12-07
486 Wiktoria Maziarska Bągart ALKS stal Grudziądz Open K - 2019-12-08
487 Beata Sinkiewicz Laskowice Pomorskie Open K Tak 2019-12-08
488 DARIUSZ WITCZAK KRĄPLEWICE Open M Tak 2019-12-08
489 Krystyna Wiatrowska Mokre Open K Tak 2019-12-08
490 ALICJA KANIEWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open K Tak 2019-12-08
491 Mariusz Kordas Brodnica Open M Tak 2019-12-08
492 Iwona Kuźma Brodnica Studio Impact Open K Tak 2019-12-08
493 Gabriela Morczyńska Grupa Open K Tak 2019-12-08
494 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś Open K Tak 2019-12-08
495 Dariusz Kłosiński Grudziądz Open M Tak 2019-12-08
496 Małgorzata Świstowska Grupa Open K Tak 2019-12-08
497 MARIA RONOWSKA ŚWIECIE Open K Tak 2019-12-08
498 Krzysztof Lewandowski Toruń Open M Tak 2019-12-08
499 Anna Tobolska Grudziądz Open K Tak 2019-12-08
500 Marek Tobolski Grudziądz Florian Open M Tak 2019-12-08
501 Konrad Tobolski Grudziądz SP8/Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-12-08
502 Monika Przeczewska Grudziądz Open K Tak 2019-12-08
503 Ewelina Stawicka Mgoszcz Aktywne Lisewo Open K - 2019-12-08
504 Barbara Kachniarz Chrusty Aktywne Lisewo Open K Tak 2019-12-08
505 Iwona Kacprzyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-08
506 Ewa Szewczuk Chełmno Open K Tak 2019-12-08
507 Damian Dichting Grudziądz TCH Open M - 2019-12-08
508 Lidia Płoszyńska Grudziądz TCH Open K - 2019-12-08
509 Paweł Mazur Grudziądz Najmowicz Triathlon/TRS Susz/Agrolok Open M Tak 2019-12-08
510 Robert Karpus Grudziądz Open M - 2019-12-08
511 Magdalena Froń Świecie Open K Tak 2019-12-08
512 Tomasz Szymański Grudziądz Open M Tak 2019-12-08
513 Robert Jabłoński Grudziądz Open M Tak 2019-12-08
514 Dariusz Aniszewski Morawy Open M Tak 2019-12-09
515 Wioletta Kalachurka Świecie nad Osą Open K Tak 2019-12-09
516 Monika Kowalska-Czarnewicz Grudziądz Biegam z Alfredem Open K Tak 2019-12-09
517 Alfred Czarnewicz Grudziądz Biegam z Alfredem Open M Tak 2019-12-09
518 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open K - 2019-12-09
519 Krzysztof Wierzbowski Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi Open M Tak 2019-12-09
520 Maciej Pietrzak Grudziądz Open M Tak 2019-12-09
521 Justyna Pietrzak Grudziądz Open K Tak 2019-12-09
522 Jakub Krohn Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-12-09
523 Tomasz Wichrowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-09
524 Damian LIPKOWSKI Grudziądz Open M Tak 2019-12-09
525 Judyta Cieplińska Grudziądz Open K Tak 2019-12-09
526 Małgorzata Lipińska Toruń Open K Tak 2019-12-09
527 Artur Lipiński Toruń Open M Tak 2019-12-09
528 Magdalena Bociek Grudziądz Open K - 2019-12-09
529 Natalia Młodochowska Dolna Grupa Open K Tak 2019-12-09
530 Damian Zagol Dolna Grupa Open M Tak 2019-12-09
531 Patryk Lachowicz Grudziądz Open M Tak 2019-12-10
532 Fabian Stanisławski Grudziadz Open M Tak 2019-12-10
533 Przemysław Majewski Nowa Wieś Open M Tak 2019-12-10
534 Janusz Gronek Grudziądz Open M Tak 2019-12-10
535 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2019-12-10
536 Robert Zgardowski Boguszewo Biegam Sobie Open M Tak 2019-12-10
537 Leszek Krezel Grudziądz Open M Tak 2019-12-10
538 Piotr Okoński Grudziadz Open M Tak 2019-12-10
539 ADRIAN Okoński Grudziadz Open M Tak 2019-12-10
540 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open K Tak 2019-12-10
541 Katarzyna Szczepańska Świecie Open K Tak 2019-12-11
542 Michał Szczepański Świecie Open M Tak 2019-12-11
543 Szymon Szczepański Świecie Open M Tak 2019-12-11
544 Rafał Szczepański Świecie Open M Tak 2019-12-11
545 Monika Szymańska Grudziądz - Open K Tak 2019-12-11
546 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M Tak 2019-12-11
547 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM Open M Tak 2019-12-11
548 Aldona Wydrzyńska Grudziądz Open K Tak 2019-12-11
549 Artur Meyer Grudziądz Open M Tak 2019-12-11
550 Ewa Skiba Grudziadz Open K Tak 2019-12-11
551 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-12-11
552 Jacek Skiba Dolna Grupa Open M Tak 2019-12-11
553 Kazimierz Budzik Grudziadz Projkaz Open M - 2019-12-11
554 Joanna Taczyńska Grudziądz Open K Tak 2019-12-12
555 Jarosław Sender Mokre Open M Tak 2019-12-12
556 Magdalena Grucz Grudziądz Open K Tak 2019-12-12
557 Mikołaj Grucz Grudziądz Open M Tak 2019-12-12
558 Waldek Liszewski Grupa Open M Tak 2019-12-12
559 Magda Jodko Grudziądz Open K - 2019-12-12
560 Agnieszka Dobrowolska Świecie Herobox Świecie Open K Tak 2019-12-12
561 MONIKA TARKOWSKA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-12-12
562 WOJCIECH TARAKOWSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-12-12
563 Ewelina Wrzos Grudziądz Fit House Open K Tak 2019-12-12
564 Filip Wrzos Grudziądz Fit House Open M Tak 2019-12-12
565 Filip Chudziński Grudziądz Open M Tak 2019-12-12
566 MARZENNA CHMARA Świecie Open K Tak 2019-12-12
567 Leszek JASKÓLSKI Wąbrzeźno Open M - 2019-12-13
568 Piotr Jurczyk Grudziądz Open M Tak 2019-12-13
569 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-13
570 Mariusz Szygowski Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2019-12-13
571 Agnieszka Kulińska Grudziądz Open K Tak 2019-12-13
572 Jan Michałowski Laskowice Open M Tak 2019-12-13
573 Przemysław Kitowski Grudziadz Open M - 2019-12-13
574 MARYLA WOJANOWSKA Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open K Tak 2019-12-13
575 Zbigniew Wojanowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-12-13
576 Justyna Dagow-Tusień Nowe Dobra Biegaj z Alfredem Open K - 2019-12-13
577 Jacek Zastawny Grudziadz Open M - 2019-12-14
578 Magdalena Zastawna Grudziadz Open K - 2019-12-14
579 Tadeusz Rumiński Mełno Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-12-14
580 Monika Lewandowska Grudziądz Open K Tak 2019-12-14
581 Paweł Duch Grudziądz Open M Tak 2019-12-15
582 Kamil Duch Grudziądz Open M Tak 2019-12-15
583 Ewa Sulska Łasin Open K Tak 2019-12-15
584 Dariusz Laskowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-15
585 Bruno Nalaskowski Grudziądz Open M - 2019-12-15
586 Jowita Dalke Gdańsk ZABIEGANE DWIE Open K Tak 2019-12-15
587 Radosław Pedynkowski Grodziczno Biegam U Kolesi Open M Tak 2019-12-16
588 Janusz Michałkowski Grudziądz Open M - 2019-12-16
589 Łukasz Murawka Kusowo Open M Tak 2019-12-16
590 Dorota Kwasigroch Grupa Open K Tak 2019-12-16
591 Rafał Kwasigroch Grupa Open M Tak 2019-12-16
592 Filip FLOREK Grupa run team Florasy Open M Tak 2019-12-16
593 Jan Mickiewicz Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-12-16
594 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-12-16
595 Andrzej Szylka Grudziądz Open M Tak 2019-12-16
596 Jan Kulczycki Gdańsk Open M Tak 2019-12-17
597 Micha Fafiński Lubaws Biegam U Kolesi Open M Tak 2019-12-18
598 Agnieszka Fafińska Lubawa Biegam U KOLESI Open K Tak 2019-12-18
599 MARIUSZ KRAJEWSKI RUMIENICA Biegam U Kolesi Open M - 2019-12-18
600 AGNIESZKA KRAJEWSKA LUBAWA Biegam U Kolesi Open K - 2019-12-18
601 Paweł Grudzień Grudziądz Open M Tak 2019-12-18
602 Janusz Nogalski Grudziądz Open M Tak 2019-12-18
603 Michał Lewandowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-18
604 Izabela Januszewska Montowo Biegam U KOLESI Open K Tak 2019-12-18
605 Karol Januszewski Montowo Biegam U KOLESI Open M Tak 2019-12-18
606 Karol Maksajdowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-18
607 Beata Drewczyńska Grudziądz Open K Tak 2019-12-19
608 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K - 2019-12-19
609 Justyna Draszkiewicz Rybno Biegam U Kolesi Open K - 2019-12-19
610 Michał Woźniak Grudziadz Open M - 2019-12-19
611 Dawid Mickiewicz Szembruk Open M - 2019-12-19
612 Magdalena Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2019-12-19
613 Radosław Wachowiak Grudziądz Open M Tak 2019-12-19
614 Marcin Zygmunt Grudziądz zygabiega Open M Tak 2019-12-19
615 Roch Zygmunt Grudziądz Open M Tak 2019-12-19
616 Antonina Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2019-12-19
617 Kinga Lipińska Grudziądz Open K Tak 2019-12-19
618 Marcin Fabinski Grudziadz Open M Tak 2019-12-19
619 Krzysztof Jagodziński Grudziądz VC Open M Tak 2019-12-19
620 Michał Konieczka Osie Osp osie Open M - 2019-12-19
621 Mateusz Pawłowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-19
622 Rafał Urbański Grudziądz V Runner Open M Tak 2019-12-19
623 Karol Urbański Grudziądz V Runner Open M Tak 2019-12-19
624 Aleksandra Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-12-19
625 Iwona Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-12-19
626 Andrzej Paczkowski Grudziądz Open K Tak 2019-12-19
627 Rafał Chmielewski Ruda UKS Ruch Grudziadz Open M Tak 2019-12-20
628 Katarzyna Grudzień-Chmielewska Ruda Zagroda Martyny Open K Tak 2019-12-20
629 Maciej Chmielewski Ruda Zagroda Martyny Open M Tak 2019-12-20
630 Adam Grudzień Gdańsk Iga Team Open M Tak 2019-12-20
631 Jakub Chmielewski Poznań UKS Ruch Grudziadz Open M Tak 2019-12-20
632 Beata Stolp Grudziądz Open K Tak 2019-12-21
633 Monika Balcer-Grudzień Grudziądz Open K Tak 2019-12-21
634 Marysia Grudzień Grudziądz Open K Tak 2019-12-21
635 Staś Grudzień Grudziądz Open M Tak 2019-12-21
636 Alicja Piecuch Bochlin Open K Tak 2019-12-21
637 Piotr Piecuch Bochlin Open M Tak 2019-12-21
638 Roksana Pigiel Rogóźno Open K Tak 2019-12-21
639 Justyna Czyżewska Brzoza Meltica Sports Team Open K - 2019-12-21
640 Paweł Fierek Grudziądz Open M Tak 2019-12-22
641 Kacper Fierek Grudziądz Open M Tak 2019-12-22
642 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-12-22
643 Wojciech Roszko Grudziadz Open M - 2019-12-22
644 Hanna Orłowska Chelmno Biegam bo lubię Open K Tak 2019-12-22
645 Oliwia Rusoń Jasiewo Open K Tak 2019-12-22
646 Karolina Pilarska Pniewite Aktywne Lisewo Open K - 2019-12-22
647 Filip Chyliński Grudziądz MKS GRUDZIĄDZ / IV LO Open M - 2019-12-22
648 Mikołaj Matuszewski Grudziądz Open M Tak 2019-12-22
649 Svetlana Konarska Świecie Open K Tak 2019-12-22
650 Mirela Jaskulska Grudziądz Team Grudziądz Open K - 2019-12-23
651 Justyna Kornacka Grudziądz Open K Tak 2019-12-23
652 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-12-23
653 Jarek Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-12-23
654 Katarzyna Kornacka Grudziądz Open K Tak 2019-12-23
655 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-23
656 Monika Miedzianowska Grudziądz Open K Tak 2019-12-23
657 Waldemar Sprada Osie Osp osie Open M - 2019-12-23
658 Mirosław Pior Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open M Tak 2019-12-23
659 Anna Lange Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-12-23
660 Michał drabiniak Grudziądz Open M Tak 2019-12-24
661 Dominika Chlewicka Grudziądz Open K Tak 2019-12-24
662 Małgorzata PĘK GRUPA Open K Tak 2019-12-24
663 Tomasz Strysik Grudziądz Open M - 2019-12-24
664 IZABELA SOSIŃSKA GZIN BEZPIECZNY OPERATOR Open K Tak 2019-12-25
665 PAWEŁ SOSIŃSKI GZIN BEZPIECZNY OPERATOR Open M Tak 2019-12-25
666 Maciej Stolarczyk Gdańsk Open M Tak 2019-12-25
667 Sławomir Romanowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-25
668 Paweł Puczkowski Rogóźno Open M Tak 2019-12-25
669 Marta Tomczyk Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open K - 2019-12-25
670 Jerzy Szamocki Grudziądz Open M Tak 2019-12-25
671 Maciej Stręciwilk Grudziądz Open M Tak 2019-12-25
672 Piotr Szamocki Grudziądz Open M Tak 2019-12-25
673 Adriana Mickiewicz Szembruczek Open K - 2019-12-25
674 Cezary Muszczyński Świecie BHP Complex Świecie Open M Tak 2019-12-25
675 Marek Grzebieniewski Grudziądz Open M Tak 2019-12-25
676 Dorota Chylińska Grudziądz Open K Tak 2019-12-25
677 Dawid Chyliński Grudziądz Open M Tak 2019-12-25
678 Patryk Kierzkowski Grudziądz Open M Tak 2019-12-25
679 Kamil Hulewicz ROGÓŹNO Noir_team Open M Tak 2019-12-25
680 Aleksandra Buśkiewicz Świecie Open K Tak 2019-12-26
681 Izabela Przanowska Łasin Open K Tak 2019-12-26
682 Krzysztof Kmieciak Krąplewice MCŚTeam Open M Tak 2019-12-26
683 Tomasz Puzio Świecie Open M Tak 2019-12-26
684 Tomasz Cerk Grudziądz Open M Tak 2019-12-26
685 Agnieszka Koprowska Lubawa Biegam U KOLESI Open K Tak 2019-12-27
686 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open K Tak 2019-12-27
687 Sebastian Krasnodębski Grudziądz Open M Tak 2019-12-27
688 Wojciech Krasnodębski Grudziądz Open M Tak 2019-12-27
689 Justyna Krasnodębska Grudziądz Open K Tak 2019-12-27
690 Magdalena Janiszewska Chełmno Open K Tak 2019-12-27
691 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-12-28
692 Agnieszka Walerowicz Lubawa Lubawa Kocha Biegać Open K Tak 2019-12-28
693 Agnieszka Urbanska Iława Lubawa Kocha Biegać Open K Tak 2019-12-28
694 Michał Figurski Grudziądz Open M Tak 2019-12-28
695 Hanna Marszałek Szembruk Open K - 2019-12-28
696 PIOTR MOSKWIK GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-12-28
697 Jarosław Kocieniewski Grudziądz Open M Tak 2019-12-28
698 Przemek Tuptanowski Łochowo WELD-line Team Open M Tak 2019-12-28
699 Jakub Tuptanowski Łochowo WELD-line Team Open M Tak 2019-12-28
700 Agata Wojenko Grudziądz Open K - 2019-12-29
701 Dariusz Prusiński Świecie nad Osą Open M Tak 2019-12-29
702 Julia Przystalska Świecie nad Osą Open K Tak 2019-12-29
703 Mateusz Tylisz Grudziądz Open M Tak 2019-12-29
704 Alicja Drzyzga Grudziądz Open K - 2019-12-29
705 Karolina Mądrzejewska Przyłęki Open K Tak 2019-12-29
706 Michał Mądrzejewski Przyłęki Open M Tak 2019-12-29
707 Dagmara Jagła Osie MCŚTeam Open K Tak 2019-12-29
708 Katarzyna Bilska Marusza Open K Tak 2019-12-29
709 Magdalena Jaworska-Nizioł GRUDZIĄDZ Open K Tak 2019-12-29
710 Adrian Abramek Grudziądz Open M - 2019-12-29
711 Janusz Czarnecki Bochlin OSP Nowe Open M - 2019-12-29
712 Bartosz Szyplewski Nowe Open M Tak 2019-12-29
713 Edyta Rogozińska Nowe Miasto Lub. Open K Tak 2019-12-29
714 Katarzyna Jankowska Grudziądz Open K Tak 2019-12-29
715 IZABELA SPASIŃSKA Świecie MCŚTeam Open K Tak 2019-12-30
716 Adam Gwizdała Bukowiec Bukowiec Open M Tak 2019-12-30
717 Patryk Tułodziecki Dębień Biegam U Kolesi Open M Tak 2019-12-30
718 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners Open M Tak 2019-12-30
719 DANUTA HERCZYNSKA Grudziądz Fit House Open K Tak 2019-12-30
720 Marcin Sykuła Bukowiec Open M Tak 2019-12-30
721 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open M - 2019-12-30
722 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K - 2019-12-30
723 KORNELIA WIŚNIEWSKA Gdańsk ZABIEGANE DWIE Open K Tak 2019-12-30
724 Karolina Pol Grudziądz Open K Tak 2019-12-30
725 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM Open M Tak 2019-12-31
726 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K - 2019-12-31
727 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Open K Tak 2019-12-31
728 Piotr Goliński Grudziądz Open M Tak 2019-12-31
729 Krzysztof Syta Świecie Open M Tak 2019-12-31
730 Joanna Syta Świecie Open K Tak 2019-12-31
731 Jędrzej Syta Świecie Open M Tak 2019-12-31
732 Beata Gehrka Chelmno Open K Tak 2019-12-31
733 Justyna Szmycinska Wąbrzezno Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-12-31
734 Krzysztof Kwieciński Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2020-01-01
735 Urszula Zielke Grudziądz Open K Tak 2020-01-01
736 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2020-01-01
737 Jacek Zielke Grudziądz Open M Tak 2020-01-01
738 Joanna Czaja Grudziadz Open K Tak 2020-01-01
739 Dominika Graczyk Świecie Open K Tak 2020-01-01
740 Dorota Szałecka Gdańsk Open K Tak 2020-01-01
741 Agnieszka Sadura Grudziądz Open K Tak 2020-01-01
742 Anna Wojdylo Lubiszewo Open K Tak 2020-01-01
743 Tomasz Lewandowski Grudziądz Open M Tak 2020-01-01
744 Paulina Muszyńska Grudziądz Open K Tak 2020-01-01
745 Maciej Muszyński Grudziądz Open M - 2020-01-01
746 Andrzej Chojnacki Krusze Open M Tak 2020-01-01
747 Magdalena Dukat Grudziądz Open K Tak 2020-01-01
748 Marek Grząślewicz Grudziądz Open M Tak 2020-01-01
749 Barbara Puchowska Grudziadz Patyczaki Grudziadz Open K Tak 2020-01-01
750 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open K Tak 2020-01-01
751 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2020-01-01
752 MICHAŁ URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2020-01-01
753 JACEK URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2020-01-01
754 Maciej Wisiński Toruń Brodnica Biega Open M Tak 2020-01-01
755 Beata Szymańska Grudziądz Open K Tak 2020-01-01
756 Filip Lewandowski Grudziądz Open M Tak 2020-01-01
757 Anna Markiewicz Grudziądz Open K Tak 2020-01-02
758 Filip Markiewicz Grudziądz Open M Tak 2020-01-02
759 Katarzyna Laskowska Lubiszewo Open K Tak 2020-01-02
760 Tadeusz Szczęsny Gdańsk Open M Tak 2020-01-02
761 Damian Brudecki Grudziądz Open M Tak 2020-01-02
762 Joanna Ziobro Grudziądz Open K Tak 2020-01-02
763 Dominik Bieliński Nowe ART Open M Tak 2020-01-02
764 Anna Jakubowska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K Tak 2020-01-02
765 Małgorzata Tobolska bydgoszcz Open K Tak 2020-01-02
766 Robert Karasiński Grudziądz Open M Tak 2020-01-02
767 Aleksandra Cyrankowska Grudziądz Open K Tak 2020-01-02
768 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M Tak 2020-01-02
769 Martyna Pankowska Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZ Open K Tak 2020-01-02
770 Mateusz Szczepański Szembruk #BBKTS Open M Tak 2020-01-02
771 Grzegorz Wydra Grudziądz Open M Tak 2020-01-02
772 Michał Jaskowski Grudziądz Open M Tak 2020-01-02
773 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2020-01-02
774 Barbara Medeńska Piła Młyn Open K Tak 2020-01-02
775 Angelika Śląska Świecie Open K - 2020-01-02
776 Marianna Michalak Świecie Open K - 2020-01-02
777 Maciej Gruszczyk Bydgoszcz Open M - 2020-01-02
778 Sebastian Drosdowski Świecie Open M Tak 2020-01-02
779 Kornelia Drosdowska Świecie Open K Tak 2020-01-02
780 Beata Nowicka Świecie Open K - 2020-01-02
781 Paweł Swakowski Grudziądz SWAQA-MED Open M Tak 2020-01-02
782 Arleta Meloch Grudziądz Open K Tak 2020-01-02
783 Małgorzata Gołuńska Michna Biały Bór Chór Tibi Mariae Open K Tak 2020-01-02
784 Małgorzata Jarantowicz Świecie Open K Tak 2020-01-03
785 Natalia Borkowska Grudziądz Open K - 2020-01-03
786 Marcin Palczewski Grudziądz Open M Tak 2020-01-03
787 Iwona Kamińska Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2020-01-03
788 MAŁGORZATA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open K Tak 2020-01-03
789 SYLWIA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Open K Tak 2020-01-03
790 Krzysztof Świerczyński Grudziądz Bez klubu Open M Tak 2020-01-03
791 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2020-01-03
792 Tomasz Zimmermann Sosnówka Open M Tak 2020-01-03
793 Justyna Zimmermann Sosnówka Open K Tak 2020-01-03
794 Michał Zalewski Iława Lubawa Kocha Biegać Open M Tak 2020-01-03
795 Krzysztof Łącz Grudziądz Open M Tak 2020-01-03
796 Michał Tkaczyk Grudziądz Open M Tak 2020-01-03
797 Milena Tkaczyk Grudziądz Open K Tak 2020-01-03
798 Sonia Napieraj Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2020-01-03
799 Magdalena Ornatowska Kruszyn Krajeński Open K Tak 2020-01-03
800 Grażyna Bukowińska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2020-01-03
801 Małgorzata Tomczuk-Buras Kruszyn Krajeński Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2020-01-03
802 Piotr Bołka Bydgoszcz Open M Tak 2020-01-03
803 Paweł Matuszewski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2020-01-03
804 Vadim Tarasenko Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2020-01-03
805 Radek Buras Kruszyn Krajeński Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2020-01-03
806 Justyna Gabrych Wudzyn Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2020-01-03
807 Jakub Gabrych Wudzyn Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2020-01-03
808 Rafał Urban Pruszcz Pomorski Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2020-01-03
809 Kamil Mojek Mokre Open M Tak 2020-01-03
810 Paulina Mojek Mokre Open K Tak 2020-01-03
811 Żaneta Lipińska Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K Tak 2020-01-03
812 Paweł Kuca Grudziądz Open M Tak 2020-01-03
813 Mirosław Łabęcki Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2020-01-03
814 Justyna Łabęcka Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2020-01-03
815 Kinga Kwiecińska Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2020-01-04
816 Kinga Łaczkowska Grudziądz Open K Tak 2020-01-04
817 Magdalena Boschke Pelplin Open K Tak 2020-01-04
818 Ffgggg Ggg Grudziadz Open K - 2020-01-04
819 Grażyna Gąsior Grudziądz Open K Tak 2020-01-04
820 Małgorzata Matuszewska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2020-01-04
821 Organizator Rezerwacja 1 - Open M Tak 2020-01-04
822 Organizator Rezerwacja 2 - Open M Tak 2020-01-04
823 Organizator Rezerwacja 3 - Open M Tak 2020-01-04
824 Organizator Rezerwacja 4 - Open M Tak 2020-01-04
825 Organizator Rezerwacja 5 - Open M Tak 2020-01-04
826 Organizator Rezerwacja 6 - Open M Tak 2020-01-04
827 Organizator Rezerwacja 7 - Open M Tak 2020-01-04
828 Organizator Rezerwacja 8 - Open M Tak 2020-01-04
829 Organizator Rezerwacja 9 - Open M Tak 2020-01-04


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×